hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.03.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 23 marca 2014 roku.
1
Kuźnia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuźnia
Dostępny11 szt.

KUŹNIA to miejsce, w którym metalom nadaje się odpowiedni kształt, by stały się przydatne. Książka, która trafia do rąk czytelnika, to prawdziwa "kuźnia dusz" - one także wymagają odpowiedniej obróbki, by mogły rozwijać swoje zdolności i dojść do głębokiej zażyłości z Bogiem. W naszych czasach, nasyconych materializmem, coraz wyraźniej widać, że ludzie są spragnieni duchowości. W każdej epoce historycznej mamy w Kościele mistrzów duchowych. Święty Josemaría Escrivá był mistrzem modlitwy i doświadczonym kierownikiem dusz. W Kuźni, książce o charakterze głęboko autobiograficznym, dzieli się z nami swoim doświadczeniem i swoimi przeżyciami.

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2
Gateway. Poziom B2+.Ćwiczenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gateway. Poziom B2+.Ćwiczenia
NiedostępnyBrak

Gateway to pięciopoziomowy, kurs dla szkół ponadgimnazjalnych, którego głównym celem jest przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz nauczenie języka niezbędnego w rzeczywistych pozaszkolnych sytuacjach.

43,60 zł
37,93 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,67 zł

Wróć do góry