hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.03.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 26 marca 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się To jest chemia. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony (praca zbiorowa), na drugim Dzienniczek Miłosierdzie Boże w duszy mojej (Faustyna M. Kowalska). Kolejny produkt to Kolory (Hervé Tullet) oraz Zrozumieć fizykę 2. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony (praca zbiorowa).
1
To jest chemia. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To jest chemia. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum....
Dostępny441 szt.

Zbiór zadań pomaga w systematycznych przygotowaniach do egzaminu maturalnego od pierwszych lekcji chemii w szkole ponadgimnazjalnej w zakresie rozszerzonym. • Umożliwia utrwalenie wiedzy z chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej za pomocą ponad 1200 zadań uporządkowanych zgodnie z zasadą stopniowania trudności, poprzedzonych wymaganiami szczegółowymi podstawy programowej. • Jest pomocny w opanowaniu sposobów rozwiązywania wielu typów zadań dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku, z powtórzeniem najważniejszej teorii. • Doskonali umiejętność opisywania doświadczeń chemicznych. • Ułatwia systematyczne ćwiczenie najważniejszych umiejętności sprawdzanych na egzaminie maturalnym dzięki przekrojowym zadaniom z arkuszy maturalnych CKE.

38,90 zł
34,62 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,28 zł

2
Dzienniczek Miłosierdzie Boże w duszy mojej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniczek Miłosierdzie Boże w duszy mojej
Dostępny98 szt.

Dzienniczek zawiera osobiste zapiski siostry Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu. Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest „samym Miłosierdziem”.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

3
Kolory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory
Dostępny2849 szt.

Czy pamiętasz zaczarowane kropki z bestsellera „Naciśnij mnie”? Teraz odkryj magię kolorów!

34,90 zł
28,62 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,28 zł

4
Zrozumieć fizykę 2. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć fizykę 2. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres r...
Dostępny15 szt.

Przedstawiamy zbiór zadań kształcący umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań, przygotowujący do matury od początku nauki. • Umożliwia skuteczną naukę rozwiązywania zadań dzięki zróżnicowanym zadaniom ułożonym zgodnie z narastającym stopniem trudności, odpowiednio oznaczonym, a także rozwiązanym „Przykładom” i „Dodatkowi matematycznemu”. • Zapewnia wygodne korzystanie dzięki skrótowi najważniejszych wiadomości, czytelnie wyróżnionym definicjom i wzorom przed każdym działem oraz odpowiedziom i wskazówkom do zadań. • Pomaga utrwalać zdobyte umiejętności dzięki „Klasyce fizyki” – zadaniom uznanych autorów, B. Mendla i J. Mendla, zamieszczonym po każdym dziale. • Gwarantuje solidne przygotowanie do matury za pomocą zadań różnego typu, w tym oznaczonych zadań o charakterze doświadczalnym, zadań typu maturalnego zebranych po każdym dziale oraz zestawu zadań obejmującego materiał ze wszystkich działów.

31,50 zł
28,04 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,46 zł

5
Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej
Dostępny15 szt.

Dzienniczek zawiera osobiste zapiski siostry Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu. Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest „samym Miłosierdziem”.

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

6
Studia z dziejów i kultury starożytnego Bliskiego Wschodu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studia z dziejów i kultury starożytnego Bliskiego Wschodu
Dostępny21 szt.

Przedmiotem książki jest starożytny Bliski Wschód, w węższym znaczeniu ograniczony do regionu zwanego czasem Lewantem, to jest dzisiejszych terytoriów Syrii, Libanu, Palestyny i Jordanii. Nie trzeba przypominać, jak ważną rolę odegrała w dziejach ta część świata. Wystarczy wspomnieć, że to ojczyzna alfabetu i monoteizmu, a więc tam znajdujemy początki najważniejszych systemów religijnych świata i wszystkich aktualnie używanych systemów pisma. Z Przedmowy prof. dr hab. Michała Gawlikowskiego

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

7
Co to jest? Dźwięk, światło, elektryczność, magnesy. Sprawdź, czy wiesz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co to jest? Dźwięk, światło, elektryczność, magnesy. Sprawdź, czy wies...
Dostępny11 szt.

Czy dźwięk rozchodzi się w wodzie, w jaki sposób nasze oczy widzą światła i kolory, co się kryje we wnętrzu baterii elektrycznej, dlaczego magnes nie przyciąga szklanych przedmiotów? – to tylko kilka zagadnień, na które odpowiada książka Światło, dźwięk, elektryczność, magnesy z serii „Co to jest?”. Seria wprowadza dzieci w świat nauki poprzez zabawę i proste doświadczenia, dzięki którym mogą łatwiej zrozumieć zjawiska zachodzące w otaczającym świecie i zaobserwować ich zastosowanie w życiu codziennym. Muzyka w radiu, rozmowy kolegów, klaksony samochodów, gwizdek sędziego na stadionie, krzyki na szkolnym podwórku… Żyjemy w otoczeniu hałasów. W jaki sposób powstają dźwięki? Jak działają na nasze uszy? Gdy wykonasz proponowane w książce doświadczenia – te zadziwiające zjawiska nie będą miały dla ciebie sekretów. Tralala, iii! Muzyk przeciąga smyczkiem po strunach skrzypiec. Te wibrują i wydają dźwięki. Inny uderza w rozpiętą na bębnie skórę. Skóra drży i rezonuje. Trzeci dmucha w klarnet, którego stroik wibruje i dźwięczy. A w jaki sposób śpiewaczka wydaje z siebie dźwięki? To łatwo sprawdzić. Wystarczy położyć sobie rękę na szyi i zrobić głęboki wdech. Zrób długi wydech ustami jakbyś zdmuchiwał świecę. Czy czujesz coś pod dłonią? Następnie znów zrób wdech. Wydychając, wymawiaj długo jakąś samogłoskę, np. „Ooooooo”. Czujesz różnicę? Gdy robisz wdech nie czujesz nic wielkiego. Natomiast, kiedy mówisz „ooooo” gardło drży. Drgania te nazywamy wibracjami. Skąd się biorą? W gardle znajdują się struny głosowe. Gdy mówisz, zaczynają wibrować i wytwarzać dźwięki. Właśnie to czułeś pod dłonią. Wszystkie dźwięki, podobnie jak twój głos, to wibracje: brzęczenie pszczoły, tykanie zegara, odgłos pralki…. Książka proponuje 36 podobnych prostych doświadczeń, które pomogą dziecku zrozumieć zjawiska dźwięku, światła, elektryczności i magnesów. Będzie nie tylko wspaniałą pomocą dla nauczycieli, ale także podpowie jak przyjemnie i z pożytkiem spędzić czas z dzieckiem w domu.

19,90 zł
14,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,17 zł

8
Poznać przeszłość 2. Historia. Rządzący i rządzeni. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcące i technikum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznać przeszłość 2. Historia. Rządzący i rządzeni. Karty pracy ucznia...
Dostępny74 szt.

Karty pracy ucznia Rządzący i rządzeni to zbiór różnorodnych ćwiczeń, które pozwalają na pogłębienie wiedzy z zakresu historii i społeczeństwa. Ponadto: • umożliwiają rozwijanie umiejętności pracy ze źródłami dzięki licznym zadaniom wyposażonym w teksty, mapy, materiał ilustracyjny i dane statystyczne, • pomagają utrwalić omawiane na lekcji informacje dzięki skorelowaniu z podręcznikiem, • pozwalają rozwijać wiedzę humanistyczną za pomocą różnorodnych i inspirujących ćwiczeń.

13,90 zł
12,37 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 1,53 zł

9
Guru. Między tradycją a nowoczesnością - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guru. Między tradycją a nowoczesnością
Dostępny5 szt.

Książka stanowi ciekawe, rzetelne i inspirujące studium dotyczące postaci guru, postaci kluczowej dla zrozumienia natury religijno-filozoficznych koncepcji indyjskich. W literaturze światowej, jak i polskiej, dzieła poświęcone guru nie są liczne, a ich autorzy z reguły zajmują się wybranymi aspektami tego zagadnienia.”Z recenzji prof. dra hab. Łukasza Trzcińskiego

41,00 zł
29,52 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,48 zł

10
Zabytkowe klasztory w Małopolsce. Przewodnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabytkowe klasztory w Małopolsce. Przewodnik
Dostępny10 szt.

Publikacja „Zabytkowe klasztory w Małopolsce” wpisuje się w popularny w ostatnich latach nurt tzw. turystyki pielgrzymkowej. Umożliwia kompleksowe zapoznanie się z dziedzictwem zabytkowych konwentów, które od wieków kształtują polską religijność i kulturę. Prezentujemy obiekty klasztorne usytuowane w bliższych i dalszych okolicach Krakowa: od położonych z dala od głównych szlaków turystycznych pereł architektury w Bieczu, Hebdowie i Alwerni, poprzez ważny ośrodek kultu maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej i prastare opactwo w Tyńcu z uposażeniem obejmującym niegdyś „pięć miast i sto wsi”, aż po świątynię benedyktynek w Staniątkach, Bazylikę Grobu Pańskiego w Miechowie oraz zespół klasztorny norbertanek w Imbramowicach. W kronikach klasztornych, ale także w ich wnętrzach, na krużgankach i dziedzińcach, w parkach i ogrodach, w elementach wyposażenia, na murach i w podziemiach, zapisany został genius loci – urzekający duch czasu i miejsca. Pradawne gmachy małopolskich konwentów, mimo różnorakich zawirowań dziejowych, prawie bez wyjątku i niemal bez przerwy – to ewenement w skali naszego kraju! – pozostają we władaniu swych pierwotnych gospodarzy. Odbiorcy: - miłośnicy historii Polski - pielgrzymi - amatorzy turystyki - osoby wrażliwe na piękno architektury i sztuki

35,00 zł
25,90 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,10 zł

11
Destination. Matura 2015. Repetytorium Poziom podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Destination. Matura 2015. Repetytorium Poziom podstawowy i rozszerzony
Dostępny31 szt.

Wydanie aktualne na rok szkolny 2017/2018 Destination Matura 2015 Repetytorium poziom podstawowy i rozszerzony to: - Innowacyjne repetytorium, które pomoże Ci przygotowywać do egzaminu maturalnego jednocześnie uczniów przygotowujących się do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. - Nowatorskie rozwiązania pomagające trwale zapamiętać poznany materiał. - Dodatkowe strony gotowych rozwiązań, pomysłów i podpowiedzi do części ustnej egzaminu maturalnego.

77,90 zł
69,33 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,57 zł

12
Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co to jest? Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia
NiedostępnyBrak

Dlaczego woda zamienia się w lód, z czego składa się powietrze, jak działa termometr? – to tylko niektóre z zagadnień prezentowanych w książce Woda, powietrze, ciepło i zimno, chemia z serii Co to jest? Odkryj nauki ścisłe, dobrze się przy tym bawiąc. Przeprowadź proste doświadczenia z tej książki, a wkrótce istota materii nie będzie już miała przed tobą tajemnic. Aby odpowiedzieć sobie na przykład na pytanie, dlaczego ogromny statek nie tonie tylko pływa, potrzebna jest tylko plastelina i napełniony wodą zlew. Proszę najpierw położyć delikatnie na powierzchni wody kulkę plasteliny. Czy ona pływa? Następnie wyjmij plastelinę. Zrób z niej statek z płaskim dnem i wysokimi burtami, z kształtu powinien trochę przypominać brytfankę. Postaw go delikatnie na wodzie. Co się dzieje? Statek pływa! To dlaczego kulka tonie? Woda naciska na przedmioty jak sprężyna, nazywamy to ciśnieniem. W kulce plastelina opiera się tylko na jednej „sprężynie”. Woda naciska na to jedno miejsce i nie jest w stanie sprawić, żeby plastelina pływała. Przy takim kształcie jak statek, ciężar plasteliny rozkłada się na wiele „sprężyn”. Woda naciska na różne miejsca. W ten sposób udaje jej się lepiej podtrzymać statek. W rezultacie plastelina mniej się zanurza, a dzięki burtom stateczku woda jej nie zalewa. Przy pływaniu liczy się kształt! Publikacja „Woda, Powietrze, Ciepło i Zimno, Chemia” proponuje aż 38 podobnych prostych doświadczeń i eksperymentów (najwięcej z całej serii), które pozwalają dziecku szybko i łatwo zrozumieć zjawiska z różnych dziedzin nauki. Książka ta będzie nie tylko wspaniałą pomocą dla nauczycieli, ale także podpowie jak przyjemnie i z pożytkiem spędzić czas z dzieckiem w domu.

19,90 zł
14,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,17 zł

13
Bóg jest czerwony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg jest czerwony
NiedostępnyBrak

Gdy Liao Yiwu po raz pierwszy zetknął się z żywiołową chrześcijańską społecznością w oficjalnie świeckich Chinach, o chrześcijaństwie wiedział niewiele. Całe życie uczono go, że religia jest złem, a wyznają ją tylko ludzie sprowadzeni na manowce, sekciarze lub imperialistyczni szpiedzy. Jednak jako autor dzieł w Chinach zakazanych, a nawet karanych więzieniem, Liao czuł pewne pobratymstwo z chińskimi chrześcijanami, którzy tak jak on niezłomnie domagają się prawa do wolności wypowiedzi i poszukują sensu w pełnym sprzeczności nowoczesnym społeczeństwie. Nie chcąc, by jego naród stracił pamięć, Liao podjął się udokumentowania nieznanych wcześniej historii nieugiętych wyznawców, których wiary totalitarnym władzom nie udało się złamać. "Bóg jest czerwony" to opowieść o Kościele rozkwitającym na przekór wszelkim przeciwnościom, o polityce i duchowości. Jednocześnie jest to wzruszający hołd oddany niezłomnym pasterzom i krzewicielom wiary, którzy udowadniają, że totalitaryzm nie może zawłaszczyć tego, co skrywa się w ludzkich sercach. "Optymistyczne we wstrząsających relacjach Liao Yiwu jest to, że najważniejsze i najcenniejsze, bo uniwersalne, wartości ludzkie okazują się niezniszczalne. Dowiedli tego pierwsi chrześcijanie rozrywani przez dzikie zwierzęta na arenach Koloseum rzymskiego imperium, paleni na stosach lub zamęczani w lochach inkwizycji ? innowiercy ?wysłańcy szatana?, poddawani prawom szariatu i kamienowani wyznawcy islamu, ofiary hitleryzmu czy budowy ?komunistycznego, ateistycznego raju? w ramach programu ?likwidacji religii jednym uderzeniem?, stawiani poza prawem, prześladowani, poniżani na ?wiecach walki z elementami kontrrewolucyjnymi?, więzieni, osadzani w gułagach i laogai, mordowani. To ostrzeżenie dla twórców utopijnych ?porządków powszechnej szczęśliwości? i ?ziemskich urzędników? bogów wszystkich religii." prof. Jan Rowiński "W tej książce Liao wędruje po zapomnianych wioskach w południowo-zachodnich Chinach i poznaje duchowy świat zaniedbany przez współczesną cywilizację; przywraca istotną część chińskiej historii, która została zniekształcona, wymazana lub zapomniana; dokumentuje życie szczególnej grupy ludzi, którzy walczą z zakazami, by tylko zachować wiarę. Przedstawiony przez Liao obraz chrześcijan pozwala prawdzie rozbłysnąć w ciemności. Na tym polega piękno jego słów." LIU XIAOBO, laureat Pokojowej Nagrody Nobla w 2010 roku "Nie ma pisarza, który by lepiej niż Liao Yiwu ukazywał tkankę codziennego życia zwykłych mieszkańców Chin. Postacie ze stron jego książki trafiają wprost do naszych serc. ?Bóg jest czerwony? mówi o chrześcijanach, których opowieści odsłaniają znacznie szerszą kwestię: jak zwykli ludzie w Chinach dają radę żyć w autorytarnym ustroju, posługującym się uciskiem, przemocą i kłamstwami. Prawda przemawia z każdej sceny, każdy szczegół jest wiarygodny." PERRY LINK, emerytowany profesor Wydziału Studiów Wschodnioazjatyckich, Uniwersytet Princeton "Subtelna, poważna relacja napisana przez jednego z najważniejszych zakazanych pisarzy we współczesnych Chinach. Wciągająca i pulsująca humanitaryzmem." LIAN XI, autor ?Redeemed by Fire: The Rise of Popular Christianity in Modern China? "?Bóg jest czerwony? to wspaniale zaskakująca opowieść o kościele w Chinach, a Liao Yiwu to najlepszy literacki przewodnik od Wergiliusza." JOHN WILSON, wydawca, ?Books & Culture? "Każdemu, kto zgłębia historię, trudno będzie czytać książkę Liao Yiwu bez ciągłego odwoływania się do walki dawnych chrześcijan w imperium rzymskim, gdzie prześladowana mniejszość starała się przetrwać. Podobieństwa ze światem współczesnym są zaskakujące. Kto wie, jak tym razem rozwinie się opowieść?" PHILIP JENKINS, autor ?Jesus Wars?

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

14
Jesteś wypowiedzianą miłością czyli moja piąta ewangelia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteś wypowiedzianą miłością czyli moja piąta ewangelia
Dostępny32 szt.

Jest to książka, której światu brakowało, przez którą świat może stać się lepszy. Jeżeli w nauczaniu Kościoła nie znajdujesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania, jeżeli szukasz Prawdy, która wyzwala, to książka „Jesteś wypowiedzianą Miłością” pomoże Ci ją znaleźć. Jest to zbiór myśli dotyczących wiary, rozważań poświęconych rzeczywistości Boga oraz egzystencji indywidualnej duszy człowieka, sensu i celu naszego istnienia i naszej istoty. Wszyscy potrzebujemy otwarcia się duszy na Boże światło, abyśmy mogli dostąpić Bożego pokoju, odnaleźć bliskość i obecność Boga.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

15
Słuszny opór - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuszny opór
NiedostępnyBrak

W końcowych latach apartheidu czterej żołnierze Afrykańskiego Kongresu Narodowego przekradają się przez granicę do RPA, którą opuścili jako młodzi chłopcy po zamieszkach w Soweto w 1976 roku. W ciągu dziesięciu miesięcy przeprowadzają szereg zamachów na brutalnych policjantów znęcających się nad czarnoskórą ludnością i polityków wspierających apartheid. Potem decydują się przenieść walkę do dzielnic białych i dokonują ataków bombowych, w których giną również przypadkowi cywile. W końcu zostają zdradzeni i trafiają do aresztu, gdzie są torturowani i zmuszeni do podpisania obciążających ich zeznań. Fascynująca historia opowiedziana przez ich prawnika stanowi zapis jednego z najgłośniejszych politycznych procesów ubiegłego wieku. Ta opowieść o zwykłych ludziach, którzy doprowadzeni do ostateczności przez opresyjne działania rządu, chwycili za broń, pokazuje dobitnie, jak płynna jest granica między bohaterstwem a zbrodnią. Książka była nominowana do nagrody ?Booksellers? Choice? (2009) oraz nagrody za Debiut 2008/2009 przyznawanej przez Uniwersytet w Johannesburgu, a także uznana za najlepszą książkę roku w kategorii literatura faktu oraz najlepszą książkę roku 2008 przez Jenny & Co. "Książka Harrisa to dramat sądowy, moralitet na temat przemocy i thriller polityczny w jednym. Autor, adwokat, podejmuje się obrony czterech zabójców z Afrykańskiego Kongresu Narodowego w najważniejszym procesie politycznym schyłku ery apartheidu, a zaraz potem reprezentuje mordercę kierującego policyjnym szwadronem śmierci. Czy wolno zabijać, by zmienić opresyjny system polityczny? Czym jest wojna sprawiedliwa? Czy każdy morderca zasługuje na jednakowe potępienie? Peter Harris nie odpowiada na te pytania, ale stawia je w dramatyczny sposób i zmusza czytelnika do odrzucenia najłatwiejszych odpowiedzi. Poruszający głos autora, który pomaga zrozumieć, dlaczego RPA nie jest i długo nie będzie krajem wolnym od przemocy." Dariusz Rosiak "Podziwialiście Nelsona Mandelę? Uważaliście jego walkę z apartheidem za słuszną? Myśleliście, że znacie temat? Sięgnijcie po książkę Petera Harrisa. Ja też myślałem, że z grubsza wiem, jak ta walka wyglądała, ale dopiero dzięki tej książce poczułem, że jestem w środku wydarzeń. Harris nie owija w bawełnę, opisując bojowców zbrojnego ramienia Afrykańskiego Kongresu Narodowego, partii Mandeli, Mbekiego, Thambo. To nie były anioły, to byli wykonawcy wyroków śmierci. Wspierani przez blok radziecki. Tak samo jak aniołami nie byli biali i czarni funkcjonariusze i sympatycy systemu segregacji rasowej, na których polityczne podziemie wydawało wtedy wyroki. Aż w końcu jedni i drudzy zostali obywatelami nowej Afryki Południowej. O ile przeżyli. Majstersztyk." Adam Szostkiewicz, ?Polityka? "To nie tylko jedna z najmocniejszych książek, jakie kiedykolwiek przeczytałam o RPA, ale również jedna z najbardziej poruszających książek, jakie kiedykolwiek przeczytałam. Każdy, kto chciałby zrozumieć i poznać RPA, powinien przeczytać tę książkę. Fantastyczne, ważne dzieło." Alexandra Fuller, autorka ?Dziś wieczorem nie schodźmy na psy? "Czyta się ją niczym powieść Johna Grishama? fascynująca lektura." ?The Telegraph? "Ta książka to tryumf, po części za sprawą pokory i szczerości Harrisa." ?The Sunday Times? "Mimo bolesnej świadomości, jak bardzo różni się od swoich klientów z Delmas, Harris odnajduje wybawienie nie w zwycięskiej batalii na sali sądowej, lecz w relacjach, które z nimi stworzył (a także z czarnoskórymi kolegami). Właśnie to ostatecznie sprawia, że jego wspomnienia układają się w tak dobry dramat rozgrywający się na sali sądowej i tak prawdziwy opis wojny." ?The Guardian?

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

16
Hania Humorek. Tom 10. Hania Humorek i wielki pech - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hania Humorek. Tom 10. Hania Humorek i wielki pech
NiedostępnyBrak

Hania Humorek ma dobrą passę. Ale czy na pewno? Odkąd babcia Lusia podarowała jej starą monetę, Hania ciągle wygrywa. Na całym świecie nie ma większej farciary niż ona! Pewnego dnia jej szczęśliwej monecie przydarza się nieszczęśliwy wypadek. A wtedy: żegnaj, farcie - witaj, pechu! Czy Hania na dobre straciła szczęście?

19,99 zł
15,19 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,80 zł

17
Hania Humorek. Tom 10. Hania Humorek i wakacje z dreszczykiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hania Humorek. Tom 10. Hania Humorek i wakacje z dreszczykiem
NiedostępnyBrak

Przygotujcie się na najbardziej humorkowe wakacje na świecie! Nie dość, że rodzice muszą wyjechać i zostawiają Hanię oraz Smrodka pod opieką Strasznej Cioci (yyy... czyli cioci Oli), to jeszcze przyjaciele Hani też wybierają się na wakacje! Zapowiada się potwornie nudne lato, ale pewnego dnia Hania wymyśla genialny plan...

20,00 zł
15,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,80 zł

18
Ralph Azham 2. Śmierć na początku drogi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ralph Azham 2. Śmierć na początku drogi
Dostępny10 szt.

Cała wioska uważa Ralpha Azhama za bezwartościowe, niezdyscyplinowane i bezczelne indywiduum. Jako dziecko był wybrańcem, ale nie zyskał uznania wyroczni. Mimo to posiada dziwne zdolności (widzi narodziny i śmierć), czym regularnie wywraca życie wszystkich we wsi do góry nogami. Dlatego uchodzi za wyrzutka – dopóki nie stanie na drodze Hordy, grupy wojowników, której jak ognia boją się mieszkańcy wsi. Tak zaczyna się dla niego i Raula, małego chłopca, którego wziął pod swoją opiekę, życie pełne przygód... Trondheim serią Ralph Azham powraca do światów fantasy, które eksploatował w cyklu Donjon. Tym razem jest to jednak spójna seria z głównym bohaterem, który przeżywa mnóstwo przygód. Trondheim, w najlepszej kondycji, snuje opowieść pełną dowcipu i swady.

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

19
Międzynarodowa Klasyfikacja Praktyki Pielęgniarskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Międzynarodowa Klasyfikacja Praktyki Pielęgniarskiej
Dostępny19 szt.

Pierwsza na polskim rynku wydawniczym publikacja dotycząca zastosowania w praktyce Międzynarodowej Klasyfikacji Praktyki Pielęgniarskiej ICNP zalecanej przez Międzynarodową Radę Pielęgniarek (ICN). Podręcznik wspiera praktykę pielęgniarską i przygotowuje pielęgniarki do konstruowania planu opieki na podstawie ujednoliconej terminologii. Umożliwi to interpretację danych na poziomie międzynarodowym. Przykłady standardów planu opieki zostały opracowane po raz pierwszy dla potrzeb wdrożenia do elektronicznej dokumentacji medycznej. Książka bjest doskonałym narzędziem w codziennej praktyce: pozwala na doskonalenie umiejętności w zakresie cyfryzacji (dokumentowanie danych, interoperacyjność danych) oraz ułatwia zarządzanie zmianami w systemie ochrony zdrowia.

89,00 zł
72,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 16,02 zł

20
Potrawy wielkanocne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potrawy wielkanocne
Dostępny357 szt.

Przedstawiamy zbiór ponad 60 przepisów na tradycyjne dania wielkanocne. Obok przystępnych i szczegółowych instrukcji zamieszczono ponad 30 barwnych fotografii.

6,99 zł
5,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,47 zł

21
Dalsze przygody idioty za granicą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dalsze przygody idioty za granicą
NiedostępnyBrak

Wszyscy mamy swoje tajemne listy marzeń do spełnienia przed śmiercią. Przelecieć się myśliwcem? Spędzić noc na prywatnej, bezludnej wyspie? Zdobyć Kilimandżaro? Uprawiać seks w samolocie? Karl Pilkington chciałby kiedyś kopnąć kaczkę w kuper, ale cóż Karl ma okrągłą, pustą głowę, manchesterskie korzenie, wąskie horyzonty i... jest idiotą. Choć nie przepada za podróżami, dał się kiedyś namówić dwójce równie szurniętych znajomym na podróż dookoła świata. Swoją relację ze zwiedzania siedmiu nowych cudów świata zamieścił w bestsellerowym Idiocie za granicą, natychmiast zaadaptowanym na bijący rekordy popularności serial telewizyjny emitowany na antenie Discovery Channel. Dziś starzy znajomi Karla wracają do akcji. Ricky Gervais i Stephen Merchant tym razem namawiają swojego kolegę, by zaczął próbować wszystkiego, co chciałby zrobić przed śmiercią. Karl przygotowuje listę, Ricky i Stephen dorzucają to i owo od siebie i tak zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki…

43,00 zł
33,54 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,46 zł

22
Botanika duszy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Botanika duszy
NiedostępnyBrak

Najnowsza powieść E. Gilbert autorki światowego bestsellera Jedz, módl się, kochaj. Fascynująca historia niezwykłej kobiety, której życie wyprzedziło epokę. Elizabeth Gilbert, po 13 latach i spektakularnym sukcesie powraca do literackiej fikcji i zabiera czytelników w podróż, o której trudno będzie zapomnieć. Alma Whittaker, bohaterka Botaniki duszy, to pod każdym względem postać nieprzeciętna – o nieposkromionej ciekawości świata, błyskotliwym intelekcie i silnej potrzebie niezależności. Jej historia rozpoczyna się w roku 1800, w Filadelfii, jednak głód wiedzy i pragnienie spełnienia w miłości zawiodą ją w tak egzotyczne zakątki świata jak Tahiti. Czy znajdzie tam rozwiązanie przyrodniczych zagadek i tajemnic ludzkiej duszy? Gilbert po mistrzowsku przedstawia pierwsze zauroczenia i burzliwą miłość Almy sprawiając, że bohaterka, której dzieje ukazane są na tle burzliwej epoki, staje się bardzo bliska dzisiejszej czytelniczce. Przez tę opowieść się płynie. Jest naprawdę magiczna – Olga Kowalska z WielkiBuk.com Pisarka obdarzona rozżarzonym talentem. – Anne Proulx Gilbert to mieszanka Annie Proulx z Johnem Irvingiem, – The Times Elizabeth Gilbert jest autorką Jedz, módl się, kochaj oraz I że cię nie opuszczę... – dwóch wyjątkowych wydanych przez REBIS książek, które stały się megabestsellerami nie tylko w Polsce, ale i na całym niemal świecie (w Stanach Zjednoczonych sprzedano ponad 10 milionów, a w Polsce prawie 400 tysięcy egzemplarzy Jedz, módl się, kochaj!). Udowadnia w nich, że zawsze warto szukać właściwej dla siebie drogi i z otwartym sercem przyjmować to, co nas na niej spotka. Na podstawie Jedz, módl się, kochaj nakręcono przebojowy film z Julią Roberts i Javierem Bardemem w rolach głównych.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

23
Biblia na każdy dzień. 365 historii ze starego i nowego testamentu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia na każdy dzień. 365 historii ze starego i nowego testamentu
Dostępny18 szt.

Czy może być coś wspanialszego niż trwająca cały rok wędrówka, z mamą i tatą u boku? Czy taka podróż może się odbywać gdzieś w dalekich krajach, a jednocześnie być przepełniona ciepłem domu rodzinnego? Dzieci codziennie będą niecierpliwie czekać, aż znowu wspólnie z rodzicami otworzą tę wspaniałą książkę i przeniosą się do Ziemi Świętej, siedząc wygodnie na kanapie czy w fotelu lub kładąc się do snu. Każdy z 365 rozdziałów będzie kolejnym małym krokiem w poznawaniu historii zbawienia i miłości Boga do ludzi.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

24
Pod skrzydłami aniołów przez cały rok - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pod skrzydłami aniołów przez cały rok
NiedostępnyBrak

Coraz rzadziej odwołujemy się do aniołów. Przywykliśmy bowiem uważać za prawdziwe jedynie to, co doświadczalnie sprawdzalne, namacalne, dające natychmiastowy efekt, pozwalające wytłu-maczyć każde zdarzenie i rozwiązać każdy problem. Natychmiast. Tak naprawdę jednak tymi, którzy działają natychmiast, są właśnie aniołowie. Chociaż ich nie widzimy (na ogół), stale nam towarzyszą. Za ich pośrednictwem Pan Bóg porozumiewa się z nami, acz

45,00 zł
33,30 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,70 zł

25
Spawanie w osłonie gazów metodami MAG i MIG. Podręcznik dla spawaczy i personelu nadzoru spawalniczego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spawanie w osłonie gazów metodami MAG i MIG. Podręcznik dla spawaczy i...
NiedostępnyBrak

Książka wydana we współpracy ze Związkiem Zakładów Doskonalenia Zawodowego kontynuuje wydanie zapowiedzianego cyklu podręczników poświęconych poszczególnym metodom spawania. Podręcznik jest przeznaczony dla słuchaczy kursów spawania w osłonie gazów metodami MAG i MIG, a także dla personelu nadzorującego prace spawalnicze. Z książki mogą również korzystać osoby podnoszące kwalifikacje w innych formach kształcenia pozaszkolnego. Podręcznik zawiera niezbędne zagadnienia dotyczące procesów spawalniczych w osłonie gazów oraz przybliża nowatorskie rozwiązania, które znalazły zastosowanie w wytwarzanych urządzeniach. Został podzielony na 6 rozdziałów tematycznych: 1. Wiadomości ogólne o procesach spawania elektrodami topliwymi w osłonie gazów. 2. Zastosowanie spawania metodami MAG i MIG. 3. Spawanie łukiem elektrycznym. 4. Przygotowanie elementów do spawania. 5. Technika spawania MAG i MIG. 6. Urządzenia do spawania elektrodą topliwą w osłonie gazów.

24,90 zł
19,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,98 zł

26
Dlaczego? Zbiór zadań na dowodzenie z matematyki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego? Zbiór zadań na dowodzenie z matematyki
NiedostępnyBrak

Dlaczego? Zbiór zadań na dowodzenie z matematyki to ponad 230 starannie opracowanych zadań na dowodzenie z pełnymi rozwiązaniami. • Zachęca do zgłębiania problemów matematycznych dzięki przedstawieniu ich w atrakcyjnej formie komiksów. • Ułatwia systematyczną naukę i przyswajanie nowo poznanych metod dowodzenia dzięki zadaniom ułożonym kaskadowo – od łatwych do coraz trudniejszych, odnoszących się także do poprzednio omawianych tematów. • Pozwala na efektywną naukę technik dowodzenia dzięki zamieszczonym pełnym dowodom wszystkich zadań.

28,50 zł
25,37 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,13 zł

27
Wiedza o społeczeństwie. Karty pracy ucznia do atlasu dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedza o społeczeństwie. Karty pracy ucznia do atlasu dla szkół ponadg...
NiedostępnyBrak

Karty pracy pomagają utrwalać wiadomości zdobywane podczas lekcji: • kształcą umiejętności niezbędne w pracy z różnymi źródłami dzięki zadaniom wzbogaconym takimi materiałami, jak dane statystyczne, • pomagają rozwijać umiejętność czytania map poprzez bogaty wybór ćwiczeń skorelowanych z Atlasem, • ułatwiają zainteresowanie przedmiotem dzięki zadaniom o zróżnicowanym poziomie.

18,50 zł
16,47 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,03 zł

28
Orchidee Porady eksperta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orchidee Porady eksperta
NiedostępnyBrak

W książce można znaleźć najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące wyboru, sadzenia, cięcia i pielęgnacji orchidei.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

29
Jedna za wszystkie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedna za wszystkie
NiedostępnyBrak

Wystarczy pistolet klejowy, brokat, karton i włóczka, aby ze zwyczajnej rzeczy wyczarować dzieło sztuki... Takie cuda dzieją się w magicznym miejscu, zwanym La Pachanga. Restauracja prowadzona przez rodziców Estrelli „Star” Esteban oferuję klientom nie tylko wyborne dania, ale i sztukę wysokiej próby. La Pachanga łączy ludzi – nawet wtedy, kiedy wszystko wydaje się ich dzielić. Pewnego fatalnego popołudnia Estrella nieopatrznie naraża na szwank rodzinny biznes, własny związek i przyszłą karierę. Z obawy przed totalną katastrofą zgadza się wziąć udział w Narodowych Mistrzostwach Dizajnu. W tym celu łączy siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Ofelią – rozdartą między obowiązkami matki a własną artystyczną obsesją, oraz z lokalną celebrytką Chloe Chavez – przebojową telewizyjną osobowością, w której zawodowej szafie kryje się niejeden trup. To z pozoru niedobrane trio ma ogromny artystyczny potencjał – ale zanim trzy kobiety błysną w świecie dizajnu, muszą zaakceptować swoją odmienność i przyjąć do wiadomości ważną prawdę: że przyjaźń to także forma sztuki...

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

30
Róże. Porady eksperta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Róże. Porady eksperta
NiedostępnyBrak

W książce można znaleźć najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące wyboru, sadzenia, cięcia i pielęgnacji róż.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

31
Kuchnia osadników. O miłości, wędrówkach i jedzeniu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia osadników. O miłości, wędrówkach i jedzeniu
NiedostępnyBrak

Wzruszająca, chwilami zabawna, chwilami nostalgiczna opowieść o losach hinduskiej diaspory w Afryce Rodzina Yasmin Alibhai-Brown przybyła do Ugandy w poszukiwaniu lepszego życia, skuszona perspektywami rozwijającego się imperium brytyjskiego. Czekała tam na nich jednak pogarda Brytyjczyków i nieufność miejscowych. Miejsce na nowym kontynencie pomagają znaleźć silne więzi rodzinne i tradycja, w tym kulinarna. Jednak wraz z upadkiem kolonializmu i dojściem do władzy Idiego Amina rodzina Yasmin znów musi ruszyć w drogę. Nie zabiera jednak z sobą zdjęć ani innych pamiątek dawnego życia, tylko smaki ulubionych potraw. To właśnie w kuchni – zapiekance pasterskiej z dodatkiem chili czy domowym curry – kondensuje się skomplikowana historia zmierzchu imperium brytyjskiego. „Wspaniała książka”. – „Sunday Times” „Przepyszna, wyrazista proza i jeszcze smaczniejsze przepisy; piękna historia pewnej hinduskiej rodziny, opowieść o wspomnieniach i posiłkach, które łączyły kolejne pokolenia; nadaje nowego znaczenia określeniu soul food – pokarm dla duszy”. – Meera Syal „Smak domu, który jest ruchomym świętem. Wzruszająca, czarująca, pełna tęsknoty”. – A.A. Gill „Doskonała proza o diasporach; bezpretensjonalna i dziwaczna w swojej wielokulturowej perspektywie, poruszający szeroki zakres tematów. Autorka wykazuje się błyskotliwą erudycją”. – „Irish Times” „Niezwykła biografia o podróżach i kuchni, w której jedzenie to emocjonalny papierek lakmusowy dla wspomnień i historii kultury”. – „Metro” „W Kuchni osadników znajduje się ponad sto receptur, ale czytelnicy mniej zainteresowani gotowaniem nie powinni odkładać na bok tej wspaniałej książki. Gdyby usunąć przepisy, i tak pozostaną fascynujące wspomnienia. To nie tylko rekord, ale także wciągająca, poruszająca opowieść o zmianie tożsamości, walce o przeżycie i sile matczynej miłości. Prawdziwe wspomnienia i cudowna książka”. – „Independent” „Alibhai-Brown przedstawia pełen życia obraz społeczności, która tkwiła w przeszłości tak długo, aż było za późno na zmianę... chwyta za serce, kiedy opowiada o najbardziej dramatycznym momencie – wydaleniu z Ugandy. [...] Członkowie ugandyjskiej diaspory azjatyckiej prowadzą obecnie mniej uprzywilejowane, a bardziej anonimowe życie... Za to dzięki tej odważnej książce zostali też nieco lepiej opisani niż dotąd”. – „Guardian” „Historia akulturacji opowiedziana przez Alibhai-Brown i sukces jej samej, charakternej komentatorki z niewyparzonym językiem, podejmującej tematy rasy, wielokulturowości i praw człowieka, jest tak samo pełna życia jak jej dziennikarstwo”. – „The Times” „Splata wspomnienia i przemyślenia o życiu emigranta z przepysznymi przepisami”. – „London Review of Books” „Rzadkie połączenie książki kucharskiej z biografią rodziny”. – „New Humanist”

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

32
Przenikają z ulicy odgłosy strzałów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przenikają z ulicy odgłosy strzałów
Dostępny6 szt.

Kilkadziesiąt kolorowych akwarel pokazujących umundurowanie i broń od karabinów po samoloty, tekst analizujący pracę dziennikarzy podczas Powstania Wielkopolskiego z licznymi cytatami z czasopism z epoki. Jest to druga część książki: Polsce zawsze i wszędzie służyć będę. Mundur i broń Wojsk Wielkopolskich 1918–1920. Publikacja bogata ikonograficznie i oparta na źródłach fotograficznych oraz tekstowych z epoki, oddaje ducha czasów walki Wielkopolan o wolność. Napisana przejrzystym językiem książka będzie cennym źródłem wiedzy dla wytrawnych i początkujących znawców historii.

35,00 zł
29,40 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,60 zł

33
Negocjacje pragmatyczne i taktyki perswazji w społeczeństwie informacyjnym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Negocjacje pragmatyczne i taktyki perswazji w społeczeństwie informacy...
NiedostępnyBrak

Książka jest odważną próbą sformułowania nowego paradygmatu w badaniach nad negocjacjami i taktykami perswazji poprzez umieszczenie tych zagadnień w kontekstach teoretycznych przez Ervinga Goffmana oraz wielu innych przedstawicieli interakcjonizmu symbolicznego. Z recenzji prof. dra hab. Jacka Kochanowskiego

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

34
Best karate 6 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Best karate 6
Dostępny10 szt.

„Best karate” to jedyna w swoim rodzaju seria książek stanowiąca kompendium wiedzy na temat karate, to razem ponad tysiąc pięćset stron wypełnionych wiadomościami na temat tej niezwykle popularnej sztuki walki - od informacji zupełnie podstawowych z pierwszych czterech tomów, po przedstawienie zaawansowanych, mistrzowskich kata w trzech ostatnich.

22,00 zł
15,84 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,16 zł

35
Best karate 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Best karate 3
Dostępny1 szt.

„Best karate” to jedyna w swoim rodzaju seria książek stanowiąca kompendium wiedzy na temat karate, to razem ponad tysiąc pięćset stron wypełnionych wiadomościami na temat tej niezwykle popularnej sztuki walki - od informacji zupełnie podstawowych z pierwszych czterech tomów, po przedstawienie zaawansowanych, mistrzowskich kata w trzech ostatnich.

22,00 zł
7,26 zł

Rabat 67,0%
oszczędzasz 14,74 zł

36
Nowożeńcy. Instrukcja obsługi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowożeńcy. Instrukcja obsługi
NiedostępnyBrak

Nareszcie! Przewodnik po kluczowym pierwszym roku małżeństwa! Złożyliście sobie nawzajem przysięgę, pokroiliście tort i zatańczyliście pierwszy taniec. I co teraz? Wesele się skończyło, a małżeństwo się zaczęło. Trwa miesiąc miodowy, ale kiedy rzeczywistość zapuka do drzwi, zapewne będziecie mieli mnóstwo pytań. Czy to, że się kłócimy, jest normalne? Jak mamy urządzić dom, skoro nasze gusty tak się różnią? Jak sobie poradzę z teściami? Czy jesteśmy gotowi, by mieć dzieci? Na szczęście powstał poradnik Nowożeńcy. Instrukcja obsługi, który pomoże wam odnajdywać drogę wśród licznych pułapek pierwszych lat małżeństwa. Mowa jest w nim o wszystkim: od porozumienia i wspólnego życia po kontakty z teściami, pieniądze i seks. Niezbędnik dla każdej pary, która właśnie zaczyna wspólne życie.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

37
Godzinki o Męce Pana Jezusa CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Godzinki o Męce Pana Jezusa CD
Dostępny1 szt.

Rozważanie cierpienia Jezusa w życiu chrześcijan nie ogranicza się wyłącznie do wielkopostnych nabożeństw Gorzkich żalów, Drogi krzyżowej czy rozważania bolesnych tajemnic różańca. Swoje miejsce w tradycji Kościoła znalazły również Godzinki o Męce Pana Jezusa. Powstały różne ich wersje. W niniejszym wydaniu godzinki śpiewane są według tradycji klasztoru OO. Bernardynów z Leżajska. W kolejnych częściach ułożonych na wzór modlitwy brewiarzowej rozważane są cierpienia Jezusa: od pojmania w Ogrojcu aż po złożenie do grobu. Do płyty dołączony jest wydruk pełnego tekstu Godzinek o Męce Pana Jezusa. 

19,90 zł
9,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 9,95 zł

Wróć do góry