hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.04.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 5 kwietnia 2014 roku.
1
Licz się ze słowami. Ćwiczenia leksykalne i frazeologiczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Licz się ze słowami. Ćwiczenia leksykalne i frazeologiczne
Dostępny13 szt.

Zbiór praktycznych, przystępnie podanych wskazówek poprawnościowych oraz studium najważniejszych wiadomości o naszym języku, dzięki którym obcowanie z materią językową staje się przygodą intelektualną. Zawarte w książce ćwiczenia, oparte o zasłyszane w radiu, telewizji bądź wyczytane w prasie autentyczne błędy, bogacą słownictwo czynne i bierne, kształcąc umiejętność sprawnego posługiwania się językiem polskim. Licz się ze słowami polecamy zarówno nauczycielom poszukującym ciekawych ćwiczeń i zadań na lekcje, jak i uczniom pragnącym doskonalić swoje umiejętności językowe.

19,90 zł
17,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,39 zł

2 osoby kupiły
2
Robimy maski. Potwory i stwory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robimy maski. Potwory i stwory
Niedostępny
Brak

Innowacyjne interaktywne książki dla dzieci, które uwielbiają przebieranki, kolorowanki i kreatywną zabawę. W każdym zeszycie znajduje się 5 kolorowych masek do złożenia, 5 masek do pokolorowania i gra planszowa, która zapewni doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. Z tymi książkami każde dziecko może wcielić się w swoja ulubioną postać: zwierzę, królewnę lub potwora.

20,00 zł
15,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

Wróć do góry