hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.04.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 12 kwietnia 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Modlitewnik czcicieli św. Rity (ks. Zbigniew Sobolewski, ks. Marek Matusik), na drugim Aniele, który czuwasz... Modlitewnik (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Wycinanki na Wielkanoc (Joanna Kiercz) oraz Credo kapłana katolickiego (Bp Francis R. Reiss).
1
Modlitewnik czcicieli św. Rity - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik czcicieli św. Rity
Dostępny61 szt.

W ostatnim czasie intensywnie rozwija się w Polsce kult św. Rity z Cascii, nazywanej świętą od spraw niemożliwych i po ludzku beznadziejnych. Żyła na przełomie XIV i XV wieku we Włoszech, ale podbija serca przykładem swego życia oraz niezwykłym wstawiennictwem u Boga również dzisiaj, w wielu miejscach na świecie. Jest wzorem chrześcijańskiej postawy jako dziewczyna, żona, matka, wdowa, siostra zakonna i mistyczka. Zdumiewa heroizmem swej miłości do Ukrzyżowanego, cierpliwością, duchem przebaczenia i pojednania. Papież Leon XII nazwał ją "drogocenną perłą Umbrii", a Jan Paweł II podziwiał siłę jej wiary i męstwo w dźwiganiu krzyża. Rita jest patronką rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji, opiekunką osób samotnych, zdesperowanych i będących w rozpaczliwym położeniu, chorych i strapionych, dziewcząt i kobiet, a także małżeństw, które nie mogą mieć dzieci.

13,00 zł
9,62 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,38 zł

5 osób kupiło
2
Aniele, który czuwasz... Modlitewnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aniele, który czuwasz... Modlitewnik
Dostępny118 szt.

Tradycja chrześcijańska od samego początku była bardzo przywiązana do aniołów. Ci, którzy pojawiają się w Biblii, towarzyszą, pocieszają, przynoszą orędzia, zapowiadają, wprowadzają w tajemnicę Boga. Są niezastąpionymi towarzyszami na każdej drodze wiary, dyskretnymi, ale uważnymi. Dlatego w publikacji tej zebrano najpiękniejsze modlitwy, te starsze i te nowsze, skierowane do aniołów, którzy zawsze kontemplują oblicze Ojca w niebie i jednocześnie są wysłannikami Boga i wykonawcami Jego rozkazów. Odbiorcy:- wszyscy, którzy pragną wzbogacać modlitwę osobistą i rodzinną i pogłębiać swoje relacje z aniołami,- osoby prowadzące grupy modlitewne, które chcą rozwijać ich duchowość. Dlaczego warto sięgnąć po tę publikację?- ma poręczny format, jest starannie, estetycznie wydana- zamieszczono w niej sto modlitw, między innymi: pochodzące z Biblii i inspirowane Pismem Świętym zaczerpnięte z liturgii Kościoła koronki, nowenny i litanie.

14,00 zł
10,36 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,64 zł

3
Wycinanki na Wielkanoc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wycinanki na Wielkanoc
Niedostępny
Brak

Zapraszamy was do fantastycznego świata wycinanek. Na wasze nożyczki i wyobraźnię czekają wielkanocne ozdoby: kolorowe palemki i pisanki, żółte kurczątka, wesołe kurki, zajączki, koguciki, świąteczny baranek, koszyczki na święconkę, serwetniki, podstawki na jajka, kartki świąteczne i wiele innych wielkanocnych pomysłów. Prezentowana przez nas książeczka zawiera 16 fantastycznych, łatwych w wykonaniu projektów, dzięki którym wyczarujecie własne niepowtarzalne świąteczne ozdoby.

9,90 zł
7,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 2,57 zł

4
Credo kapłana katolickiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Credo kapłana katolickiego
Dostępny4 szt.

Zapraszam Cię, Mój Drogi Czytelniku, do udziału w tej wielkiej przygodzie fascynacji wiarą, która prowadzi do zbawienia.(...) Bp Francis R. Reiss

14,90 zł
11,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,58 zł

Wróć do góry