hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.04.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 18 kwietnia 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Karty do gry. Polska sztuka ludowa, akwarele (Cartamundi), na drugim Kwartet - Koty. Karty do gry (Cartamundi). Kolejny produkt to Czarny Piotruś. Memo. Bolek i Lolek. Cartamundi (Cartamundi) oraz Euro. Pieniądze Unii Europejskiej (Alexander).
1
Karty do gry. Polska sztuka ludowa, akwarele - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty do gry. Polska sztuka ludowa, akwarele
Cartamundi, od 3 lat
Dostępny63 szt.

Talia 55 kart zdobiona tradycyjnymi motywami polskiej sztuki ludowej.

8,90 zł
7,30 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,60 zł

2
Kwartet - Koty. Karty do gry - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwartet - Koty. Karty do gry
Cartamundi, od 6 lat
Dostępny115 szt.

Kwartet to gra przeznaczona dla co najmniej trzech graczy. Celem gry jest skompletowanie czterech kart należących do tej samej grupy - tzw. kwartetu. Pudełko zawiera 32 karty

8,10 zł
6,64 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,46 zł

3
Czarny Piotruś. Memo. Bolek i Lolek. Cartamundi - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarny Piotruś. Memo. Bolek i Lolek. Cartamundi
Cartamundi
Dostępny301 szt.

Najpopularniejsza gra karciana dla dzieci - Piotruś. Talia 25 kart, pozwalająca grać w dwie gry karciane Czarny Piotruś i Memo, które dokonalą umiejętność logicznego myślenia u najmłodszych. Celem gry jest znalezienie jak najwięcej par.

6,50 zł
5,33 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,17 zł

4
Euro. Pieniądze Unii Europejskiej - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Euro. Pieniądze Unii Europejskiej
Alexander
Dostępny10 szt.

Kopie banknotów do zabawy i gier, w których gracze mogą zdobywać lub tracić kapitał w europejskiej walucie. Zawartość: • banknoty 5 euro – 17 sztuk, • banknoty 10 euro – 17 sztuk, • banknoty 20 euro – 17 sztuk, • banknoty 50 euro – 17 sztuk, • banknoty 100 euro – 17 sztuk, • banknoty 200 euro – 17 sztuk, • banknoty 500 euro – 17 sztuk.

10,70 zł
9,31 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,39 zł

5
Niebo istnieje... Naprawdę! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niebo istnieje... Naprawdę!
NiedostępnyBrak

Światowy bestseller! 8 milionów sprzedanych egzemplarzy, z czego 70 tysięcy w Polsce! Tłumaczony na 35 języków! Film na podstawie książki! Kiedy Colton Burpo cudem wyzdrowiał po nagłej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego, jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie spodziewała się jednak, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem. Niespełna czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, wiarygodnie opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a przecież nie mógł ich stamtąd znać, bo jeszcze nie umiał czytać. Z rozbrajającą niewinnością i typową dla dziecka prostolinijnością Colton opowiadał o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jest "bardzo, bardzo duży" i naprawdę nas kocha. Historia ta - opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna - ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton, "nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów". "Niebo istnieje... naprawdę!" na zawsze zmieni sposób, w jaki myślisz o wieczności, pozwalając ci przyjąć perspektywę dziecka i uwierzyć jak ono. Polecamy także kontynuację historii Coltona i jego rodziny, pisaną już z pewnej perspektywy czasowej: "Niebo zmienia wszystko".

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

6
Blok do pasteli, 20 białych arkuszy, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok do pasteli, 20 białych arkuszy, mix wzorów
Koh-I-Noor
Dostępny11 szt.

Blok wykonany z papieru fakturowanego, przeznaczony jest do rysowania pastelami suchymi, sepią, węglem, ołówkiem i innymi technikami suchymi wymagającymi papieru z fakturą. W kolorze białym, format: 24.5 x 34.5 cm, 20 arkuszy, grubość 220 g. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

35,60 zł
32,04 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,56 zł

7
Rzeka uzdrowienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeka uzdrowienia
Dostępny8 szt.

Bóg nadal uzdrawia! Imię Jezusa Chrystusa ma moc nad chorobą. To Imię równocześnie wzbudza w nas wiarę, że uzdrowienie jest możliwe. Wzbudzona wiara przyjmuje w czasie teraźniejszym to, czego Jezus dokonał na krzyżu: Lecz on nasze choroby nosił, nasze cierpienia wziął na siebie, [...] a Jego ranami jesteśmy uleczeni (Iz 53:4a.5b). Możemy powoływać się na dzieło Pana Jezusa na krzyżu. Dzieło wykonane i dokonane. Kiedy Jezus Chrystus chodził po ziemi, leczył, uzdrawiał, przywracał godność, przebaczał grzechy, oczyszczał z nieprawości. Ale nade wszystko ratował od zguby, czyli od śmierci wiecznej. Dał nam najlepszy wzór służby uzdrawiania. Pokazywał, jak dalej żyć. I dzisiaj Pan Jezus działa poprzez swoich naśladowców. O Autorach Jan Grzeszkowiak - doktor nauk medycznych, specjalista chorób oczu i chirurgii okulistycznej. Kierownik Medyczny Centrum Okulistycznego LEXUM w Poznaniu i chirurg konsultant kliniki Optimax w Londynie. Wiceprzewodniczący Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Medycznego. Ceniony mówca na konferencjach medycznych i chrześcijańskich. Wraz z żoną i dziećmi prowadzą w Afryce chrześcijańskie misje medyczne. Alina Wieja - redaktor naczelna kwartalnika „Nasze Inspiracje". Autorka licznych artykułów i wielu książek, m.in.: Być mądrą mamą, Kobieta w ramionach Stwórcy, Siedem słupów Mądrości. Jest znanym mówcą, dyrektorem Instytutu Poradnictwa Chrześcijańskiego ChFŻiM. Prowadzi szkolenia na temat zdrowego stylu życia, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz budowania silnej rodziny, relacji z Bogiem i ludźmi. Henryk Wieja - lekarz medycyny, założycie Ośrodka Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej w Ustroniu. Autor książek: Moc błogosławieństwa ojca, Przez szacunek do duchowego autorytetu. Publikuje artykuły w kwartalnikach „Nasze Inspiracje" oraz „Życie Duchowe". Mówca i wykładowca. Naucza na temat zdrowego stylu życia, budowania dobrych relacji z Bogiem i z ludźmi oraz wzmacniania więzi małżeńskich i rodzinnych.

12,50 zł
9,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,50 zł

8
Karty do gry Polska Sztuka Ludowa, podwójne - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty do gry Polska Sztuka Ludowa, podwójne
Trefl
NiedostępnyBrak

Zestaw brydżowy 2x55 kart w podwójnym pudełeczku. Karty pięknie zdobione tradycyjnymi motywami polskiej sztuki ludowej.

18,90 zł
16,44 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,46 zł

9
Miniatury Matematyczne 46 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miniatury Matematyczne 46
Dostępny1 szt.

Pierwsza miniatura pokazuje potęgę i różnorodność zastosowań liczb naturalnych w życiu codziennym. Opisano w niej między innymi, w jaki sposób takie "szkolne" pojęcia, jak właśnie liczba naturalna czy reszta z dzielenia liczby naturalnej przez inną liczbę naturalną, wykorzystywane są do wyznaczania, w jakim dniu tygodnia wypada określona data (co jest podstawą działania kalendarza stuletniego), czy też do tworzenia kodów kreskowych, którymi oznaczane są towary. Druga miniatura traktuje temat wiedzy o liczbach bardziej naukowo. Opisanych jest w niej wiele ciekawych twierdzeń. Koncentruje się wokół kwestii rozkładu liczby naturalnej na czynniki pierwsze. Zwiera sporo zadań, będących zaproszeniem do samodzielnego zastosowania poznanych własności liczb. Tematem łączącym trzecią i czwartą miniaturę są zagadnienia związane z trzema klasycznymi problemami konstrukcyjnymi - kwadratury koła, podwojenia sześcianu i trysekcji koła.

17,70 zł
12,39 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,31 zł

10
O oświeconej niewiedzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O oświeconej niewiedzy
Dostępny10 szt.

Mikołaj z Kuzy (właśc. Nicolaus Krebs, 1401-1464, niemiecki teolog i kanonista, kardynał, pełen ducha ekumenizmu żywy umysł średniowiecza/renesansu) pisał śmiało o Bogu, z góry zapowiadając, że wie o nim najwięcej, ponieważ nic nie wie. Ta paradoksalna strategia teologii apofatycznej – negacje mówią prawdę, a afirmacje nie wystarczają – opiera się na „niewiedzy”. W niniejszej De docta ignorantia (1440) taka „docta” ignorancja nie ma, wbrew rozpowszechnionemu przekonaniu, charakteru „uczonej” niewiedzy, a więc wiedzy pozornej, pseudowiedzy. Niewiedza jest właśnie pozytywnym stanem sprzed wszelkiej wiedzy. Kiedy zostanie „pouczona"", „oświecona”, niewiedza-przed-wszelką-wiedzą staje się źródłem poznania Boga, czyli ściślej poznania niewiedzy o Bogu. Dla Mikołaja z Kuzy Bóg jest „przed” wszystkim, nawet przed sprzecznością, jako ten, który w ogóle wszelką wypowiedź, prawdziwą lub fałszywą, umożliwia. Ta kłopotliwa dla dogmatyki pod względem ducha, ale nie negująca jej litery wizja Boga jako Bytu poza wszelkim określeniem znajduje żywy wyraz w metaforyce matematycznej, jako że Kuzańczyk był biegły także w tej dziedzinie. Produktem ubocznym „oświecenia” są więc efektowne, prekursorskie rozważania z zakresu rachunku nieskończonościowego, a nawet odkrycie na drodze spekulatywnej, że Ziemia nie jest centrum wszechświata. Dla poszukujących bardziej uchwytnej teologii autor przeznaczył trzecią, chrystologiczną część swojego dzieła. To wydanie zawiera też dodatkowo przekład dialogu Mikołaja z Kuzy O Bogu ukrytym.

40,00 zł
28,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

11
Karty, komplet brydżowy. Wrocław - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty, komplet brydżowy. Wrocław
Trefl, od 5 lat
Dostępny6 szt.

Przedstawiamy zestaw, na który składają się dwie efektowne, tradycyjne talie kart, zilustrowane akwarelami prezentującymi zabytki Wrocławia. Wysoka jakość wykonania kart, charakterystyczna jest dla bogatej oferty Cartamundi – największego na świecie producenta kart do gry z ponad 200 letnią tradycją.

28,90 zł
25,14 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,76 zł

12
Miniatury Matematyczne 47 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miniatury Matematyczne 47
Dostępny8 szt.

Pierwsza z miniatur poświęcona jest kwadratom magicznym. Co najmniej jeden przykład takiego kwadratu znany był w Chinach już za czasów starożytności. Europejczycy zapoznali się z kwadratami magicznymi za pośrednictwem arabów, ale nie stały się one obiektem badań matematycznych.

22,90 zł
16,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,87 zł

13
Podlasie z lotu ptaka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podlasie z lotu ptaka
Dostępny16 szt.

Jak sfotografować w sposób niezwykły region, który za pomocą swoich zdjęć przedstawiły już setki wytrawnych pasjonatów sztuki uwieczniania przyrody i architektury? Jak wybić się ponad przeciętność i stworzyć dzieło sztuki wyróżniające się spośród innych dostępnych na rynku albumów? Odpowiedź na te pytania znalazł Cezariusz Andrejczuk, który bez wątpienia wzniósł się na wyżyny sztuki fotografii. Ten znakomity artysta urodził się w Białymstoku. W późniejszym okresie swojego życia podróżował po świecie; zwiedził głównie Bliski i Daleki Wschód, gdzie fotografował architekturę starożytną i arabską. Na zawsze pozostał jednak wielkim zwolennikiem przyrody i architektury swojego rodzinnego regionu. Jego zdjęcia zostały opublikowane m.in. w National Geographic. Ten album jest pierwszym projektem jego autorstwa prezentującym fotografie Podlasia robione z lotu ptaka. Trudno nie zachwycić się unikalnymi zdjęciami wyjątkowego regionu, jakim jest bez wątpienia Podlasie. W albumie znajdujemy urokliwe fotografie miast, miasteczek i wsi oraz cudowne ujęcia przedstawicieli świata natury, którzy w tym miejscu czują się wyjątkowo dobrze. Są tu zdjęcia Dolin Biebrzy i Narwi, Białegostoku, Wasilkowa i wielu innych miejsc. Najnowsze techniki fotografii idą w parze z nieprzeciętnym warsztatem i artystycznym wyczuciem Autora. Doskonałym dopełnieniem tej unikalnej publikacji jest wstęp napisany przez wybitnego znawcę Podlasia – prof. Adama Czesława Dobrońskiego. Wznieś się na wyżyny!

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

14
Operacyjna użyteczność kawalerii w świetle historii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Operacyjna użyteczność kawalerii w świetle historii
NiedostępnyBrak

Praca niniejsza stanowi zestawienie historycznego materiału o charakterze przykładowo orientacyjnym z dziedziny operacyjnego użycia i działania wielkich jednostek kawalerii lub ich zgrupowań. Powstała ona z inicjatywy szefa Departamentu Kawalerii pana pułkownika dypl. Karcza, któremu za jej umożliwienie oraz cenne wskazówki obowiązany jestem wdzięczność. Od Autora.

63,00 zł
48,51 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,49 zł

15
Życie seksualne w epoce napoleońskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie seksualne w epoce napoleońskiej
NiedostępnyBrak

Życie seksualne okresu napoleońskiego pod wieloma względami różniło się od współczesnego. Inne było wychowanie młodzieży, inaczej oceniano niektóre zachowania seksualne. Te, które dziś uznawane są za akceptowalne, wówczas często spotykały się z potępieniem społecznym. Inne – jak promiskuityzm – bywały tolerowane, a nawet chwalone. Specyficzne warunki higieniczne i skala występowania chorób wenerycznych, trudności w ich leczeniu i możliwe komplikacje, determinowały zachowania seksualne i podejście ówczesnych do seksu.

50,00 zł
38,50 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

16
Beskid Sądecki mapa turystyczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Sądecki mapa turystyczna
NiedostępnyBrak

Mapa turystyczna w skali 1:80 000 szlaki turystyczne, rowerowe muzea obiekty sakralne i wiele innych atrakcji

15,90 zł
11,29 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 4,61 zł

17
Winx Club Zaczarowany świat 2 Lubię czarować - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Winx Club Zaczarowany świat 2 Lubię czarować
NiedostępnyBrak

Koloruj, rozwiązuj zadania i baw się z wróżkami z Klubu Winx!

10,00 zł
7,30 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,70 zł

18
Lalaloopsy 3 Witaj przygodo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalaloopsy 3 Witaj przygodo
NiedostępnyBrak

NOWA seria książek z ulubionymi lalkami LALALOOPSY dla dzieci już w sprzedaży! Każda z bohaterek została wykonana ze starych materiałów i ma pochodzącą od nich osobowość. W kolorowym i radosnym świecie laleczki mają swoje zwierzątka i ulubione przedmioty. Dziewczynki oprócz zabaw, opowiadań i kolorowanek znajdą też naklejki! Zamieszczone w książce zadania dzieci mogą wykonać same lub z rodzicami. W pierwszej znajduje się zakładka do samodzielnego wykonania.

8,00 zł
5,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,16 zł

19
Kolorowanki łamigłówki Od punktu do punktu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,90 zł
4,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,07 zł

20
Miniatury Matematyczne 45 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miniatury Matematyczne 45
Dostępny8 szt.

W pierwszej miniaturze pokazujemy, w jaki sposób i jakiego rodzaju problemy potrafimy rozstrzygnąć wykorzystując charakter parzystości liczb. Druga miniatura związana jest z dzieleniem z resztą liczb naturalnych przez inne liczby naturalne. Opisujemy w niej niektóre sytuacje w otaczającej nas rzeczywistości, w których możemy się z tym zagrożeniem spotkać. Wiele innych ciekawych faktów związanych z liczbami poznacie jeszcze w trakcie nauki w szkole.

21,60 zł
15,12 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,48 zł

21
10 Małych misiów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10 Małych misiów
NiedostępnyBrak

Oglądaj, szukaj, nazwij, policz. 10 małych misiów pomoże małym dziewczynkom i chłopcom w nauce wymowy, spostrzegawczości i liczenia w zakresie do dziesięciu

13,40 zł
9,38 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,02 zł

22
Energia do kwadratu. Dziewięć eksperymentów udowadniających wpływ umysłu na materię - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Energia do kwadratu. Dziewięć eksperymentów udowadniających wpływ umys...
NiedostępnyBrak

Często słyszymy, że naukowcy odkrywają coraz to nowe możliwości ludzkiego mózgu. Zajmują się tym już nie tylko lekarze medycyny, biolodzy czy chemicy, ale również specjaliści od fizyki, szczególnie kwantowej. Z ich odkryć można wyciągnąć wiele praktycznych korzyści, ale najpierw trzeba je poznać. W tym właśnie pomaga pierwsza w Polsce książka autorstwa Pam Grout. Autorka poczytnych książek i twórczyni tekstów do People czy CNNgo.com udowadnia, że rzeczywistość jest plastyczna i poddaje się sile naszej woli. To ludzka świadomość rządzi materią, a nie odwrotnie. Przyjmując to założenie, każdy człowiek może swobodnie kształtować swoje życie za pomocą umysłu. Publikacja opisuje poważne sprawy niezwykle przystępnym językiem. Nic dziwnego, że udało się jej dotrzeć na pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”. Znajdziesz w niej dziewięć prostych eksperymentów, które możesz samodzielnie wykonać. Dzięki nim przekonasz się, że zasady duchowe są tak samo pewne jak grawitacja i tak stałe jak prawa Newtona. Autorka udowadnia, że istnieje niewidzialna energetyczna siła, będąca w rzeczywistości polem nieskończonych możliwości. Ty oddziałujesz na to pole i możesz z niego czerpać wedle swoich wierzeń i oczekiwań. Kiedy to sobie uświadomisz, wszechświat udostępni ci swoje nieograniczone zasoby. Wszystko, czego będziesz oczekiwał lub o czym będziesz myślał, zamanifestuje się w twoim życiu. Twój umysł kształtuje Twoją rzeczywistość.

34,30 zł
24,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,60 zł

23
Święci Papieże - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święci Papieże
NiedostępnyBrak

Album otwiera wyjątkowy esej o wszystkich papieżach, którzy dotychczas zostali wyniesieni do chwały ołtarzy. Natomiast jego główna część to relacja z kwietniowych uroczystości kanonizacyjnych Jana Pawła II i Jana XXIII w Rzymie, obejmująca wszystkie ważne miejsca i wszystkie najważniejsze wydarzenia tego niezwykłego aktu, który skupił uwagę całego katolickiego świata. Teksty zilustrowane zostały zdjęciami wykonanymi w Watykanie przez wybitnego fotografika Adama Bujaka. Tym, którzy nie mogli się wybrać do Rzymu na kanonizację, książka przybliży uroczystości w Świętym Mieście, a dla tych, którzy tam byli, będzie cenną pamiątką niezapomnianych chwil. Album ukaże się niebawem po zaplanowanych na 27 kwietnia rzymskich uroczystościach kanonizacyjnych.

49,00 zł
35,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

24
Opukiwanie meridianów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opukiwanie meridianów
NiedostępnyBrak

Wszystkim nam coś doskwiera w życiu. Mało kto jest w stu procentach zadowolony ze swojego wyglądu, cech osobowości czy po prostu codzienności, z jaką przyszło mu się mierzyć. A wcale nie musi tak być! Jeśli trudno Ci się zrelaksować, masz problemy z przełamywaniem lęków, nie potrafisz utrzymać prawidłowej wagi, paraliżuje Cię stres lub ogarnia apatia, pomóc Ci może opukiwanie meridianów! W tę metodę uzdrawiania wprowadzi Cię osoba, która nie tylko zdobyła prestiżowy tytuł mistrzowski we wspomnianej technice, ale również stworzyła jej autorską modyfikację. Opukiwanie meridianów stanowi łączenie starożytnej sztuki akupunktury i współczesnej psychologii. Wystarczy, że stosująca je osoba będzie powtarzać na głos określone frazy, jednocześnie lekko opukując tradycyjne punkty akupunktury umiejscowione na twarzy i tułowiu. Choć wydaje się to niewiarygodne, opukiwanie udowodniło swoją niezwykłą skuteczność w przypadkach wymagających obniżenia poziomu intensywności lub całkowitego wyeliminowania fobii, bólu, blokad psychicznych (jak lęk przed przemawianiem na forum publicznym czy lataniem), problemów dziecięcych, nałogów, stresu i wielu innych powszechnie spotykanych schorzeń. W książce znajdziesz również świadectwa osób, którym pomogła. Sam się przekonasz, że jest to technika łagodna, łatwa do przyswojenia i przynosząca długotrwale efekty. Nie wymaga stosowania leków ani korzystania z urządzeń medycznych. Można ją aplikować samemu sobie, w każdym miejscu i o dowolnej porze. Szokująco prosty sposób na zdrowie i harmonię!

39,30 zł
28,30 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,00 zł

25
Kanonizacja wszech czasów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kanonizacja wszech czasów
NiedostępnyBrak

Przygotowana przez specjalną ekipę reporterską Białego Kruka monumentalna książka dokumentująca niezwykłe historyczne wydarzenie - kanonizację dwóch wielkich papieży: Jana Pawła II i Jana XXIII. Znajda się w niej relacje z przygotowań i przebiegu uroczystości kanonizacyjnych w Rzymie (w tym Msza św. kanonizacyjna, nocne czuwania modlitewne i Msze św. dziękczynne), wszystkie wygłoszone tam ważne przemówienia i homilie, a także opis atmosfery, jaka panowała na ulicach Wiecznego Miasta. Teksty zilustrowane zostaną około 250 zdjęciami wykonanymi przez słynnego papieskiego fotografa Adama Bujaka. Dojdą do tego relacje z uroczystości kanonizacyjnych w sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach oraz szkice biograficzne obu wyniesionych na ołtarze papieży. Największa i najlepsza relacja z wydarzenia, jakiego dotąd nie było w dziejach świata.

89,00 zł
64,97 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,03 zł

26
Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia, miłości i fortuny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia, miłości i fortuny
NiedostępnyBrak

Runy wywodzą się z wierzeń nordyckich i do dziś można z nich czerpać cenne informacje. Znaki runiczne, również w postaci kart, są ścieżką prowadzącą do wiedzy, którą wszyscy możemy podążać. Stanowią alfabet, który pomaga odkryć i zrozumieć własne wnętrze oraz umożliwia rozwój intuicji. Runy wesprą Cię więc w podejmowaniu decyzji, które pozytywnie wpłyną na rozwiązanie Twoich problemów. Pomocna w tym zakresie może okazać się również wyrocznia runiczna, która odsłoni przed Tobą podświadomą wiedzę. Autorzy opisują każdą z run, poprzez porównanie symboliki kart runicznych różnych twórców, ze szczególnym uwzględnieniem prac Roberta Lichodziejewskiego. W książce oprócz szczegółowej interpretacji każdej z kart znajdziesz także mity związane z poszczególnymi runami. Dodatkowo zostały one wzbogacone afirmacjami, które pomogą Ci w rozwiązywaniu wielu sytuacji życiowych. Dzięki tej publikacji będziesz mógł zrobić przekład runiczny swojego imienia lub nazwiska. Zdradzi Ci on Twoje cechy charakteru, usposobienie lub przeznaczenie. Dowiesz się co w runologii oznacza Twoje imię i jak samodzielnie wykonać skrypt imienny, z którego będziesz czerpał siłę każdego dnia. Może on pełnić rolę talizmanu o mocnych wibracjach lub amuletu o silnych właściwościach ochronnych. Kolejną zaletą tej książki jest szczegółowy opis run urodzeniowych, które pomogą Ci m.in. w doborze partnera i podpowiedzą czego powinieneś się wystrzegać. Znaki runiczne uważane są za symbole, które w indywidualny sposób dają wsparcie i ochronę dla każdego z nas. Przesłania runiczne dla Ciebie.

34,30 zł
24,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,60 zł

27
Zagadnienia Filozoficzne w Nauce nr 54 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadnienia Filozoficzne w Nauce nr 54
Dostępny1 szt.

Pierwszy artykuł kolejnego, 54. numeru Zagadnień Filozoficznych w Nauce dotyczy problemu brakującej masy – problemu, który wymusza rewizję nie tylko obowiązujących teorii fizycznych lecz także naszego obrazu świata. Druga, większa część tomu poświęcona jest naukowej i filozoficznej refleksji nad religią i myślą teologiczną. Pierwszy tekst tej części przedstawia problemy i oczekiwania związane z ewolucyjnym podejściem do badań nad religią. Dwa kolejne artykuły mają bardziej filozoficzny charakter. Jeden z nich stanowi dyskusję z pewnymi interpretacjami arystotelesowskiego rozumu czynnego, celem drugiego jest przedstawienie i próba odrzucenia pewnych argumentów przeciwko tzw. teologii naturalnej. Ostatni artykuł numeru poświęcony jest koncepcji emergencji w ujęciu Philipa Claytona i jej możliwym implikacjom na gruncie teologii. Clayton ponownie pojawia się w kolejnym tekście – wywiadzie, jaki przeprowadził z fizykiem, Siergiejem Gribem. Tom zamyka szereg recenzji publikacji z takich dziedzin jak kognitywistka czy filozofia i historia nauki.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

28
Ania z Avonlea - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ania z Avonlea
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy drugi tom cyklu powieściowego o Ani Shirley. Ania jest już dorosła i pracuje jako nauczycielka, co przynosi jej wiele radości, ale także wiele smutków i rozczarowań. Na Zielonym Wzgórzu pojawiają się kolejne osierocone dzieci – siedmioletnie bliźnięta Tadzio i Tola, których obecność sprawia, że Maryla nie może narzekać na nudę! Również i Ania nie traci swojej zdolności do wpadania w najróżniejsze przedziwne sytuacje, ale także i do zjednywania sobie ludzkich serc. Wydanie w ekskluzywnej oprawie skóropodobnej ze złoceniami zachwyci każdego konesera literatury!

11,09 zł
7,76 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,33 zł

29
Dwudziestolecie międzywojenne. Tom 2. Kino. Teatr. Kabaret - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwudziestolecie międzywojenne. Tom 2. Kino. Teatr. Kabaret
NiedostępnyBrak

Kolekcja „Dwudziestolecie międzywojenne” to wyjątkowa seria 39 książek o świecie, który przeminął, ale który wart jest przypomnienia. Zapraszamy czytelników do sentymentalnej podróży, w której postaramy się przedstawić najważniejsze aspekty życia w tamtych czasach. Opowiemy o tym, jak Polacy pracowali i odpoczywali, co ich wzruszało, interesowało czy bulwersowało. W naszej serii nie zapomnimy także o poważniejszych tematach, takich jak: polityka, rozwój nauki i przemysłu oraz stosunek do mniejszości narodowych. Zatem, cytując słowa znanego szlagieru z 1935 roku, powróćmy jak za dawnych lat…

7,00 zł
5,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 1,68 zł

30
Bajki z Zielonego Lasu. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki z Zielonego Lasu. Audiobook
Piotr Rubik, Słowne
NiedostępnyBrak

Czy znacie jakiś dobry sposób na budowanie i wzmocnienie więzi z dziećmi? Najlepsza jest bajka na dobranoc! W swojej książce Piotr Rubik zabierze Was w magiczną, pełną przygód, a jednocześnie kształcącą podróż po Zielonym Lesie. Podążając za Helenką, jej przyjacielem kameleonem Guciem i Alicją, dzieci poznają nie tylko świat zwierząt, ale też nauczą się wrażliwości i zobaczą, jak łatwo jest rozwiązywać problemy, gdy ma się wokół siebie grono oddanych przyjaciół. Śledzenie losów sympatycznych bohaterów, a także spora doza dobrego humoru sprawią, że Wasze pociechy w łatwy i przyjazny sposób przyswoją sobie wiele rodzinnych wartości, takich jak miłość, szacunek, odpowiedzialność i zaufanie. „Nauka przez zabawę ze sporą dawką humoru towarzyszyła najmłodszym już w dobie oświecenia. Jednak każdą ideę trzeba czasem odświeżyć, żeby trafić do kolejnych pokoleń”. Anna Brynkus-Weber, krytyk literacki

29,90 zł
26,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

31
Żaba w Afryce. Wiersze dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żaba w Afryce. Wiersze dla dzieci
NiedostępnyBrak

Kochane dzieci, drodzy rodzice-niech was rozbawi Żaba w Afryce! Trzeba być ponurym ponurakiem, aby nie uśmiechnąć się do pingwinów dwóch, nie chichotać wraz z dzielnym dzięciołem, nie współczuć tajemniczo zaginionym dżdżownicom. A co mają sobie do powiedzenia harcerz i yeti, jakie są skutki ataku tornada, jak skończyła się podróż życia żaby? I jakie są wyniki policyjnego śledztwa w sprawie zagadkowej kradzieży kury? Na te wszystkie dręczące nas pytania odpowiada książka Żaba w Afryce.

10,00 zł
7,30 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,70 zł

32
Dar Julii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dar Julii
NiedostępnyBrak

„Jestem klepsydrą. Siedemnaście lat przesypało się przeze mnie i pogrzebało mnie w mym własnym wnętrzu. Czuję, że mam zrośnięte, ciężkie od piasku nogi, umysł przepełniony ziarenkami wahania i niedokonanych wyborów, tracę cierpliwość, w miarę jak czas przecieka mi przez ciało. Mała wskazówka poklepuje mnie na raz, dwa, trzy i cztery, szepcząc: dzień dobry, wstawaj, rusz się, obudź się obudź się”. Julia już wie, że tylko ona może zatrzymać Komitet Odnowy. Ale aby go pokonać, potrzebuje pomocy kogoś, komu nigdy nie potrafiła zaufać – Warnera. Podczas współpracy z nim przekona się, że nie wszystko, co wie o nim i o Adamie, jest prawdą.

34,90 zł
26,87 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

33
Autostopem przez życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autostopem przez życie
NiedostępnyBrak

Czy trzeba mieć miliony, żeby podróżować po świecie? Niekoniecznie. Czasami wystarczy wielka pasja, odwaga i konsekwencja. Z autorem przemierzamy autostopem 26 000 kilometrów z Gdańska przez Rosję, Kazachstan, Kirgistan, Chiny, Laos, Tajlandię aż do Birmy. W tym czasie kazachskiej rodzinie pomagamy przy budowie jurty, uczestniczymy w lekcjach angielskiego w sierocińcu w Tajlandii, uciekamy też przed uzbrojonymi Laotańczykami. To tylko niektóre z licznych, niekiedy zwariowanych przygód autora. Jeśli nadarza się okazja to nawet skaczemy na bungee. Podczas tej podróży, trwającej ponad 3 miesiące, Autor nie zapomina też o najciekawszych zabytkach znajdujących się na trasie, takich jak: moskiewski Kreml, Wielki Mur Chiński, Terakotowa Armia, czy świątynie w Pagan. Udziela też wielu wskazówek wszystkim tym, którzy chcieliby odbyć podobną podróż. Książka przepojona jest pozytywną energią, którą autor zaraża czytelnika.

40,00 zł
29,20 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

34
Karty do gry. Akwarele, Poznań - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty do gry. Akwarele, Poznań
Cartamundi, od 3 lat
Dostępny43 szt.

Komplet brydżowy (2 x 55 kart).

31,90 zł
26,16 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,74 zł

35
Bim Bamm! - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bim Bamm!
FoxGames / GW Foksal, od 6 lat
NiedostępnyBrak

Gracze kolejno odwracają płytki zwierząt. Gdy któreś zwierzę pojawi się na pięciu płytkach, gracz, który to zauważy i krzyknie nazwę tego zwierzęcia, zdobywa punkt! Zawartość opakowania: • 15 kart, • 16 dwustronnych płytek, • płytka specjalna, • instrukcja. Rozmiar opakowania: 13.5 x 13.5 x 4.0 cm

39,70 zł
29,78 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,92 zł

36
Aloes. Zdrowie z natury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aloes. Zdrowie z natury
NiedostępnyBrak

Aloes jest rośliną leczniczą szeroko stosowaną w medycynie naturalnej, kosmetologii i diabetologii. Już Egipcjanie ponad 3000 lat temu znali wszechstronne zastosowanie aloesu - nazywali go "rośliną nieśmiertelności". A grecki lekarz Dioskurydes w 75 r. w swojej wielotomowej farmakopei zawarł kilkaset przepisów na leki z wykorzystaniem aloesu. Aloes - lekarstwo z tradycjami - jest wykorzystywany do produkcji rozmaitych specyfików leczniczych: żeli, kapsułek, soków i olejów. Pomaga w leczeniu m.in. alergii, biegunek, oparzeń, trądziku. Szeroko stosowany jest w aromaterapii, pielęgnowaniu urody i na poprawę samopoczucia, a także w leczeniu zwierząt. W książce znajdziesz przepisy na domowe kosmetyki (zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn) i leki z aloesu na różne dolegliwości. Podano w niej informacje na temat zastosowania aloesu w aromaterapii oraz w leczeniu licznych schorzeń. Podano informacje na temat witamin, minerałów i innych substancji zawartych w aloesie oraz wykorzystania aloesowych produktów. Zamieszczono także przepisy na zdrowe smakołyki z aloesem.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

37
Moje pierwsze opowieści biblijne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze opowieści biblijne
NiedostępnyBrak

Moje pierwsze opowieści biblijne pozwolą dzieciom poznać najważniejsze teksty Starego i Nowego Testamentu. To bardzo piękny prezent, który mówi o Bogu w najprostszych słowach.

10,00 zł
7,90 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,10 zł

38
Kuroshitsuji. Tom 16 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuroshitsuji. Tom 16
NiedostępnyBrak

Istnieje tylko jeden sposób, aby Ciel dostał zaproszenie na nocne spotkanie herbaciane w Weston College – musi zostać wybrany spośród wielu uczniów biorących udział w Wielkich Mistrzostwach w Krykiecie. Na jasnozielonym trawniku na terenie szkoły rozpoczynają się treningi tryskających młodością reprezentantów poszczególnych akademików.

20,00 zł
16,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

39
Złodziejska magia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złodziejska magia
Dostępny106 szt.

Pierwszy tom niecierpliwie wyczekiwanej kolejnej trylogii najpopularniejszej autorki fantasy ostatniego dziesięciolecia. W świecie, w którym magia napędza rewolucję przemysłową, student archeologii, Tyen, odkopuje księgę zwaną Vella, która posiada zdolność odczuwania. Vella – niegdyś młoda czarodziejka zajmująca się introligatorstwem – została zmieniona w pożyteczne narzędzie przez jednego z najpotężniejszych czarnoksiężników wszechczasów. Od tamtej chwili zbiera informacje, między innymi kluczowe wskazówki na temat katastrofy czekającej świat Tyena. Tymczasem w krainie rządzonej przez kapłanów Rielle, córkę farbiarza, nauczono, że posługiwanie się magią oznacza okradanie aniołów. Wie jednak, że ma do tego talent, i że w mieście przebywa pewien zdeprawowany człowiek, który chętnie nauczy ją, jak się nią posługiwać – jeżeli tylko odważy się zaryzykować gniew aniołów. Nie wszystko jednak jest zgodne z przekonaniami, w jakich wychowano Tyena i Rielle. Ani natura magii, ani prawa ich krajów. A nawet ludzie, którym ufają.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

40
Odzysk i recykling materiałów polimerowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odzysk i recykling materiałów polimerowych
Dostępny17 szt.

W strategii zrównoważonego rozwoju tworzywa polimerowe są zarówno środkiem, jak i celem. Środkiem, bo między innymi poprzez swoją lekkość i znakomite własności użytkowe, mogą z powodzeniem zastępować metale a poprzez swoją odporność być znakomitym budulcem trwałych dóbr konsumpcyjnych, co prowadzi do oszczędzania energii; celem bo wyjątkowo nadają się do funkcjonowania w systemie wielokrotnego wykorzystania surowców i energii. (z Wprowadzenia prof. dr. hab. Jacka Kijeńskiego) Pierwsza na polskim rynku publikacja, która w sposób tak kompleksowy przedstawia zagadnienia wykorzystania odpadów z materiałów polimerowych - co jest jednym z najważniejszych problemów przemysłu, gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. W książce omówiono: rodzaje odpadów z materiałów polimerowych w Polsce, materiały wytwarzane z tworzyw odpadowych, metody odzysku energetycznego, sposoby zagospodarowania tych odpadów, nowoczesne rozwiązania technologiczne zagospodarowania odpadów z materiałów polimerowych. Odbiorcami książki są studenci chemii, inżynierii chemicznej, inżynierii materiałowej, ochrony środowiska, inżynierii środowiska, technologii chemicznej, wykładowcy i pracownicy instytutów naukowo-badawczych, a także pracownicy firm zajmujących się utylizacją odpadów, przetwórstwem tworzyw sztucznych, logistyką odpadów komunalnych i przemysłowych.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

41
Dokąd bądź - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dokąd bądź
Dostępny12 szt.

Najnowsza książka poetycka Krzysztofa Siwczyka. Kilkuczęściowy poemat „Dokąd bądź” jest niezwykle ambitnym „zamachem na całość”, rozbudowaną grą językową, pełną jednak odniesień do rzeczywistości i – zapewne – wątków autobiograficznych. To obraz człowieka zanurzonego w świecie, oddany poprzez ciągi paradoksalnych obrazów, zderzanych ze sobą zwrotów z różnych obszarów współczesnej mowy publicznej, utartych, lecz tutaj wywróconych na nice związków frazeologicznych, kryptocytatów i aluzji – czasem czytelnych, czasem zaszyfrowanych. W tym świecie „fragmentaryczna pascha to cała nasza podróż w głąb księgi wyjścia, / z której zostały wióry po przejściu digitalizacji i nie ma, że boli istnienie / sentymentów, leżenie krzyżem bez dostępu do sieci wzmaga osteoporozę”... Wizja to nieco apokaliptyczna – przy czym mowa o apokalipsie, która dzieje się tu i teraz.

26,00 zł
18,72 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,28 zł

42
Kraina Lodu. Piotruś - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Piotruś
Trefl, od 4 lat
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy grę, którą znają wszystkie polskie dzieci Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej popularnych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – otrzymujemy produkt, który kochają wszystkie dzieci.

5,60 zł
4,87 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 0,73 zł

43
Zestaw Art Bridge. Bratislava - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Art Bridge. Bratislava
Trefl, od 6 lat
Dostępny17 szt.

Art Bridge to wyjątkowa seria ekskluzywnych kart do gry. Eleganckie, srebrne opakowanie mieści dwie talie kart w rozmiarze brydżowym. Pudełka ozdobione są wyjątkowymi reprodukcjami zdjęć i obrazów, równie starannie wyselekcjonowanymi jak grafiki znajdujące się na rewersach kart. Unikalne ilustracje, eleganckie pudełko, a także precyzyjne wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawiają, że seria ta doceniana jest przez największych miłośników gier karcianych. Zestawy kart Art Bridge to także doskonały pomysł na oryginalny upominek i gratka dla kolekcjonerów – każdy z nich zamieszkuje inny Joker! Zestaw zawiera 2 talie kart po 55 listków.

30,70 zł
26,71 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,99 zł

44
Zestaw Art Bridge. J-Class - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Art Bridge. J-Class
Trefl, od 6 lat
Dostępny11 szt.

Art Bridge to wyjątkowa seria ekskluzywnych kart do gry. Eleganckie, srebrne opakowanie mieści dwie talie kart w rozmiarze brydżowym. Pudełka ozdobione są wyjątkowymi reprodukcjami zdjęć i obrazów, równie starannie wyselekcjonowane grafiki znajdują się na rewersach kart. Unikalna grafika, eleganckie pudełko, a także precyzyjne wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawiają, że seria ta doceniana jest przez największych miłośników gier karcianych. Zestawy kart Art Bridge to także doskonały pomysł na oryginalny upominek i gratka dla kolekcjonerów – każdy z nich zamieszkuje inny Joker! Zestaw zawiera 2 talie kart po 55 listków.

36,10 zł
31,41 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,69 zł

45
Cartamundi. Flirt Towarzyski - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cartamundi. Flirt Towarzyski
Trefl, od 12 lat
NiedostępnyBrak

Jeśli masz ochotę poflirtować, a nie czujesz się w tym najlepszy lub nie masz do tego okazji, to gra „Flirt towarzyski” jest świetnym pretekstem i pomocą do nawiązywania znajomości. W grze może uczestniczyć od dwóch do kilku osób. Potasowane karty rozdaje się między uczestników. Osoba wybrana do rozpoczęcia gry daje jedną ze swych kart dowolnie wybranemu graczowi, mówiąc jednocześnie numer zdania, które ma przeczytać. Odpowiedzi można udzielać przekazując tę samą lub inną z posiadanych kart, określając jednocześnie numer zdania do przeczytania. „Flirt towarzyski” zapewni sporo wesołej zabawy ale może też być początkiem zawarcia poważnej znajomości. Gra stanowi również świetną szkołę poczucia humoru i refleksu.

7,80 zł
6,79 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 1,01 zł

46
Kopie banknotów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kopie banknotów
Alexander
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy kopie banknotów, które znakomicie nadają się do nauki o funkcjonowaniu i wartości pieniędzy. Można je wykorzystać do zabawy i gier, w których gracze obracają umownym kapitałem. Pieniądze w skali 1:1. Zawartość pudełka: 25 sztuk z każdego nominału Wymiary opakowania: 21.0 x 29.5 x 1.0 cm

7,60 zł
6,61 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 0,99 zł

47
Karty Piotruś. Jej Wysokość Zosia - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Piotruś. Jej Wysokość Zosia
Trefl, od 4 lat
NiedostępnyBrak

„Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej popularnych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – otrzymujemy produkt, który kochają wszystkie dzieci. W grze bierze udział od 2 do 4-5 graczy, którzy mają za zadanie dobrać karty w pary i jak najszybciej pozbyć się swojego wachlarza. Gracze sami wybierają wariant gry – czy rozdają wszystkie karty i losują je od sąsiada, czy przeznaczają do losowania część talii. W talii znajduje się „Piotruś”, czyli karta bez pary. Ten, kto zostanie z nią na koniec gry, przegrywa rozgrywkę. Gra zapewnia dużą dawkę śmiechu i ćwiczy spostrzegawczość, a talia z wizerunkiem Jej Wysokości Zosi z pewnością ucieszy fanów tej uroczej postaci Disneya. Talia zawiera 25 listków karcianych.

5,60 zł
4,87 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 0,73 zł

48
Zestaw Art Bridge. London - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Art Bridge. London
Trefl, od 6 lat
NiedostępnyBrak

Art Bridge to wyjątkowa seria ekskluzywnych kart do gry. Eleganckie, srebrne opakowanie mieści dwie talie kart w rozmiarze brydżowym. Pudełka ozdobione są wyjątkowymi reprodukcjami zdjęć i obrazów, równie starannie wyselekcjonowane grafiki znajdują się na rewersach kart. Unikalna grafika, eleganckie pudełko, a także precyzyjne wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawiają, że seria ta doceniana jest przez największych miłośników gier karcianych. Zestawy kart Art Bridge to także doskonały pomysł na oryginalny upominek i gratka dla kolekcjonerów – każdy z nich zamieszkuje inny Joker! Zestaw zawiera 2 talie kart po 55 listków. Producentem kart są działające od 1947 roku Krakowskie Zakłady Wyrobów Papierniczych Trefl-Kraków.

31,29 zł
27,22 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,07 zł

49
Zestaw Art Bridge. Budapest - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Art Bridge. Budapest
Trefl, od 6 lat
NiedostępnyBrak

Art Bridge to wyjątkowa seria ekskluzywnych kart do gry. Eleganckie, srebrne opakowanie mieści dwie talie kart w rozmiarze brydżowym. Pudełka ozdobione są wyjątkowymi reprodukcjami zdjęć i obrazów, równie starannie wyselekcjonowanymi jak grafiki znajdujące się na rewersach kart. Unikalne ilustracje, eleganckie pudełko, a także precyzyjne wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawiają, że seria ta doceniana jest przez największych miłośników gier karcianych. Zestawy kart Art Bridge to także doskonały pomysł na oryginalny upominek i gratka dla kolekcjonerów – każdy z nich zamieszkuje inny Joker! Zestaw zawiera 2 talie kart po 55 listków.

30,70 zł
26,71 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,99 zł

50
Karty Piotruś. Spider-Man - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Piotruś. Spider-Man
Trefl, od 3 lat
NiedostępnyBrak

Piotruś to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej popularnych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – otrzymujemy produkt, który kochają wszystkie dzieci. W grze bierze udział od 2 do 4-5 graczy, którzy mają za zadanie dobrać karty w pary i jak najszybciej pozbyć się swojego wachlarza. Gracze sami wybierają wariant gry - czy rozdają wszystkie karty i losują je od sąsiada, czy przeznaczają do losowania część talii. W talii znajduje się "Piotruś", czyli karta bez pary. Ten, kto zostanie z nią na koniec gry, przegrywa rozgrywkę. Gra zapewnia dużą dawkę śmiechu i ćwiczy spostrzegawczość. Talia ze Spider-Manem - superbohaterem z uniwersum Marvela. Talia zawiera 25 listków karcianych.

7,90 zł
6,87 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,03 zł

Wróć do góry