hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.04.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 21 kwietnia 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Świat dinozaurów, na drugim Kwalifikacja E.14. Tworzenie aplikacji internetowych. Część 3. Podręcznik do nauki zawodu (Jolanta Pokorska). Kolejny produkt to Yatzy oraz Hotele dla owadów (Melanie Von Orlow).
1
Świat dinozaurów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat dinozaurów
Dostępny67 szt.

Na 12 tematycznych planszach znajdują się 204 kolorowe obrazki, spośród których wybieramy 80 prawidłowych odpowiedzi. Przy każdym rysunku znajduje się punkt. Jeżeli znamy rozwiązanie zadania to dotykamy długopisem do wybranego punktu na planszy. Przy prawidłowej odpowiedzi zapali się lampka. Jeżeli odpowiedź jest zła to lampka nie zapali się i należy ponownie poszukać dobrej odpowiedzi. Wiek: 4 lata

80,36 zł
57,86 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,50 zł

2
Kwalifikacja E.14. Tworzenie aplikacji internetowych. Część 3. Podręcznik do nauki zawodu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwalifikacja E.14. Tworzenie aplikacji internetowych. Część 3. Podręcz...
Dostępny21 szt.

Technik informatyk nie jest zwykłym użytkownikiem komputerów. Jeśli uczeń wybiera szkołę o takim profilu, z czasem staje się prawdziwym komputerowym ekspertem. Kwalifikacje wyodrębnione w zawodzie technik informatyk dotyczą między innymi tworzenia aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowania tymi bazami. Trzecia część podręcznika omawiająca kwalifikację E.14 składa się z dziesięciu rozdziałów, których budowa pozwala na realizację treści programowych w sposób wybrany przez nauczyciela. Przygotowane materiały obejmują nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale także projekty różnych zadań oraz – co bardzo istotne – sposoby ich praktycznej realizacji, dzięki czemu prowadzą do uzyskania efektów kształcenia wymienionych w podstawie programowej. Podczas zajęć uczniowie zdobędą niezbędną wiedzę na temat aplikacji internetowych. Nie tylko będą samodzielnie programować w wybranych technologiach, ale też staną się świadomi ich indywidualnych cech, wad i zalet. Poznają działanie serwerów stron internetowych oraz zasady umieszczania opracowanych aplikacji w internecie. Zaczną wykorzystywać zasoby biblioteki jQuery do tworzenia własnych aplikacji. Będą korzystać z systemów zarządzania treścią CMS przy tworzeniu menu, zamieszczaniu grafiki i artykułów oraz dostosowywania aplikacji do potrzeb użytkownika. Na koniec przeprowadzą testy aplikacji oraz przeanlizują zagrożenia. Tak skonstruowany podręcznik pomaga także w samodzielnym poszerzaniu umiejętności.

38,00 zł
34,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,80 zł

3
Yatzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yatzy
Dostępny100 szt.

Rzucaj kośćmi i … licz na szczęście. Szczęściu można jednak pomóc odrobiną taktyki. Zasady są proste. Każdy gracz rzucając pięcioma kośćmi stara się otrzymać specyficzne ułożenie oczek. Im więcej kombinacji uda mu się uzyskać tym więcej punktów zdobędzie! Yatzy jest grą, która zapewni wiele dobrej zabawy dla całej rodziny. Wiek graczy: 5+ Liczba graczy: 2+ Czas rozgrywki: 15 minut

13,40 zł
10,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,41 zł

4
Hotele dla owadów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hotele dla owadów
Dostępny15 szt.

Dlaczego warto zbudować hotel dla owadów? Owady to główni zapylacze i bez nich rośliny nie będą dawać plonów. Budowa hoteli dla owadów przyczyni się do ochrony dziko żyjących owadów zapylających, które masowo wymierają w wyniku chemizacji rolnictwa, zmian klimatycznych, chorób oraz niszczenia ich siedlisk. Zbudowanie hotelu dla owadów to właściwie nic trudnego, ale czy zostanie on zamieszkany? Z tej książki dowiesz się, czego tak naprawdę potrzebują dzikie pszczoły i inne owady, które mogą bezpiecznie zamieszkać w pobliżu człowieka. Od hotelu w wiaderku (gotowy w godzinę!) po romantyczny gościniec – znajdziesz tu 30 projektów owadzich hoteli odpowiednich na balkon w mieście lub na taras, do ogródka przy domu czy naturalnego ogrodu. Profesjonalnie wykonane hotele, ustawione w odpowiednich miejscach lęgowych na pewno zostaną zasiedlone przez owady, dając satysfakcję z działań podjętych dla ochrony przyrody. Pozwolą też obserwować skryte życie dzikich owadów zapylających. Czytelny opis sposobu wykonania krok po kroku, spis materiałów, dokładne wymiary potrzebnych elementów i poglądowy rysunek gwarantują sukces budowniczego. Autorka dr Melanie von Orlow, ur. 1970, studiowała biochemię i biologię na Uniwersytecie w Berlinie. Pracuje jako niezależny biolog, przygotowując ekspertyzy, łowiąc roje pszczół, doradzając w wypadku problemów z osiedlaniem się pszczół i os. Zajmuje się także promocją akcji osiedlania pszczół i os, prowadzi szkolenia, wykłady i warsztaty, przekazując praktyczną wiedzę na ten temat doradcom i osobom osiedlającym owady. Spis treści To działa! Hotele dla samotników DZIKIE PSZCZOŁY I OSY SAMOTNICE Hotele dla dużych rodzin TRZMIELE I SZERSZENIE Hotele dla pożytecznych owadów BIEDRONKI, ZŁOTOOKI I INNE Indeks

35,00 zł
25,55 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

5
Dzień owieczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień owieczki
Dostępny534 szt.

Owieczka bardzo się dziś nudzi. Może odwiedzi swych przyjaciół z wiejskiego podwórka? Chcesz ich poznać?

4,20 zł
3,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 0,88 zł

6
Gdzie się podziali wszyscy intelektualiści? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie się podziali wszyscy intelektualiści?
NiedostępnyBrak

Intelektualiści to dziś gatunek zagrożony. Miejsce ludzi takich, jak Bertrand Russell, Raymond Williams czy Hannah Arendt – osobistości o szerokich horyzontach, gruntownym wykształceniu i zacięciu społecznych – zajęli łatwostrawni guru, analitycy-apologeci i złotouści ulubieńcy mediów. Tymczasem w dobie ekonomii wiedzy jesteśmy dzisiaj zmuszeni radzić sobie z dwoma przeciwstawnymi zjawiskami: powszechnym dostępem do wyższego wykształcenia i najbardziej ogłupiającą kulturą w dziejach świata. W swej aktualnej i pełnej pasji książce Frank Furedi, słynny socjolog z University of Kent, pokazuje, jaką daninę kulturze i demokracji muszą składać współcześni intelektualiści, oraz tłumaczy, dlaczego powinniśmy stworzyć nową przestrzeń publiczną, w której mądre głowy i zwykli zjadacze chleba będą znowu mogli ze sobą rozmawiać.

29,00 zł
21,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,54 zł

7
Komunikacja. Ilustrowana Encyklopedia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komunikacja. Ilustrowana Encyklopedia
NiedostępnyBrak

Encyklopedia jest doskonałą skarbnicą wiedzy, która pozwala młodym czytelnikom kształtować i rozwijać naukowe podejście do otaczającego świata.

13,00 zł
9,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,64 zł

8
Fałszywy świt. Urojenia globalnego kapitalizmu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Fałszywy świt. Urojenia globalnego kapitalizmu
Dostępny1 szt.

Fałszywy świt poświęcony jest przede wszystkim krytyce ideologii wolnego rynku, którą Gray uważa, obok socjalizmu i komunizmu, za dziedzictwo oświecenia i jego wiary w istnienie jakichś żelaznych praw, kierujących rzeczywistością społeczną. Zdaniem autora ideologia wolnego rynku, cechująca się kultem pracy, ekonomicznego wzrostu i nieograniczonej konsumpcji, ma w istocie taki sam, skrajnie materialistyczny charakter, jak opozycyjny wobec niej socjalizm. W rezultacie ideologia ta zamiast wspierać wolność, niszczy ją, podobnie jak inne wartości, które leżą u jej podstaw. Nie powinno to jednak dziwić, jeśli zdamy sobie sprawę, że globalne społeczeństwo wolnorynkowe, sterowane jakąś „niewidzialną ręką”, jest taką samą utopią jak globalny komunizm oparty na centralnym planowaniu. Lekarstwem na socjalizm nie jest liberalizm, podobnie jak lekarstwem na liberalizm nie jest socjalizm: jeśli potrzebujemy jakiegoś lekarstwa, to powinien być to środek uwalniający nas od chorobliwego uzależnienia od mitów oświecenia. John Gray (ur. 1948), w latach 80. ideowy przywódca brytyjskiej Nowej Prawicy, krzewiciel idei Hayeka, entuzjasta rządów Margaret Thatcher i autor klasycznych prac na temat liberalizmu. Z czasem stał się jednym z jego najbardziej oryginalnych krytyków. Obecne poglądy Graya lokują się poza tradycyjną lewicą i prawicą, a on sam, jako nieprzejednany krytyk oświecenia i wywodzącej się z niego mitologii postępu, pod wieloma względami zbliża się do myśli konserwatywnej. W Polsce ukazały się takie książki Graya, jak: Dwie twarze liberalizmu; Al-Kaida i korzenie nowoczesności oraz Czarna msza: apokaliptyczna religia i śmierć utopii. „Jeśli jedną z oznak utopistycznej natury globalnego wolnego rynku były nierealistyczne założenia dotyczące ludzkiej wiedzy, inną było ignorowanie władzy i konfliktu. Rynki to nie maszyny, które raz wprawione w ruch działają po wieki. Są instytucjami, które przejawiają wszystkie wady swoich twórców i konflikty pomiędzy nimi. Nie tylko są podatne na cykle koniunkturalne, lecz odzwierciedlają sprzeczne cele i wartości ludzi, którzy ich używają. Zaś ponad wszystko systemy rynkowe są nie bardziej trwałe niż władza, na której się opierają. Skłonność do wymiany dóbr i usług – czy, jak nazwał to Adam Smith, do wymiany i handlu – wydaje się niemal powszechna. Wymiana rynkowa istnieje zarówno w obozach koncentracyjnych, jak i w centrach handlowych. Jednak wysoko rozwinięte instytucje rynkowe istnieją jedynie wtedy, kiedy chronione są prawa własności, a kontrakty są dotrzymywane, a to zapewnić może jedynie państwo. Kiedy upadają rządy i państwa, to samo dzieje się z systemami rynkowymi, które były przez nie nadzorowane i podtrzymywane” – z przedmowy.

49,00 zł
26,95 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 22,05 zł

9
Biblia w obrazkach dla najmłodszych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia w obrazkach dla najmłodszych
Dostępny18 szt.

Rzekł Jezus: Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy Królestwo Boże. I biorąc je w objęcia, kładł na nie ręce i błogosławił je. Ewangelia według św. Marka 10, 14-16

27,30 zł
23,21 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,09 zł

10
Modlitewnik Jana Pawła II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik Jana Pawła II
NiedostępnyBrak

Wybór modlitw, które przez lata tworzył Jan Paweł II. Teksty te zakorzenione są w Piśmie Świętym. Ich uważna lektura pozwoli odkryć bogactwo myśli Papieża-Polaka o Bogu, człowieku i świecie. Modlitwy ułożono pod kątem ich przydatności do modlitwy osobistej. każde wezwanie zostało poprzedzone myślą Jana Pawła II, która może być inspiracją do medytacji. Zawiera modlitwy do Trójcy Świętej i poszczególnych Osób Boskich, do Matki Bożej i wybranych Świętych Kościoła, modlitwy w intencji świata, różnych narodów i naszej Ojczyzny, modlitwy za nas samych oraz litanie, do których wezwania wybrane zostały z tekstów Papieża. Każda z modlitw poprzedzona jest myślą Jana Pawła II. Indeks pomoże dobrać modlitwy do danego okresu liturgicznego lub dokonać wyboru według własnych potrzeb.

14,90 zł
10,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,17 zł

11
Barszcz ukraiński - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barszcz ukraiński
Dostępny7 szt.

Ukraina to często numer jeden polskich programów informacyjnych. Z naszym wschodnim sąsiadem łączą nas wieki wspólnej, trudnej historii, interesy gospodarcze, cele polityczne. Lwów, Kołomyja, Stanisławów – wielu Polaków traktuje te miejsca z sentymentem, podróżuje po Ukrainie śladami polskości, poszukuje rodzinnych korzeni. Lubimy myśleć o Ukrainie jak o „prawie Polsce".

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

12
Puzzle 3D Taj Mahal 950 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D Taj Mahal 950
Dostępny80 szt.

Wrebbit puzzle 3D to coś w sam raz dla ciebie! Jeśli masz ochotę na prawdziwe wyzwanie i ekstra nagrodę. Zawiera szczegółową instrukcję pokazującą, jak ułożyć puzzle! Przedstawia słynne budowle świata oraz podaje ich rozmiary! Wygoda i najwyższa jakość!

162,40 zł
142,91 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 19,49 zł

13
Puzzle 3D Zamek Neuschwanstein 890 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D Zamek Neuschwanstein 890
Dostępny84 szt.

Wrebbit puzzle 3D to coś w sam raz dla ciebie! Jeśli masz ochotę na prawdziwe wyzwanie i ekstra nagrodę. Zawiera szczegółową instrukcję pokazującą, jak ułożyć puzzle! Przedstawia słynne budowle świata oraz podaje ich rozmiary! Wygoda i najwyższa jakość!

224,00 zł
197,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 26,88 zł

14
Puzzle 3D Empire State Building 975 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D Empire State Building 975
NiedostępnyBrak

Wrebbit puzzle 3D to coś w sam raz dla ciebie! Jeśli masz ochotę na prawdziwe wyzwanie i ekstra nagrodę. Zawiera szczegółową instrukcję pokazującą, jak ułożyć puzzle! Przedstawia słynne budowle świata oraz podaje ich rozmiary! Wygoda i najwyższa jakość!

133,20 zł
117,22 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,98 zł

15
Państwa dysfunkcyjne i międzynarodowe wysiłki zmierzające do ich naprawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Państwa dysfunkcyjne i międzynarodowe wysiłki zmierzające do ich napra...
NiedostępnyBrak

Oddawana do rąk czytelników książka Państwa dysfunkcyjne i międzynarodowe wysiłki zmierzające do ich naprawy jest kontynuacją wcześniejszej pozycji – Państwa dysfunkcyjne i ich destabilizujący wpływ na stosunki międzynarodowe. Podobnie jak poprzednia publikacja, jest ona owocem zainteresowań rozwijanych między innymi w ramach badań terenowych realizowanych w latach 2010–2013 w wybranych krajach dotkniętych wysokim stopniem dysfunkcyjności na obszarach Ameryki Łacińskiej, Azji i Afryki Subsaharyjskiej. Zespół badawczy składał się z przedstawicieli różnych dyscyplin naukowych – specjalistów z dziedziny historii, nauk o polityce, prawa, ekonomii i dziennikarstwa, co pozwoliło na wieloaspektowe i interdyscyplinarne ujęcie zjawiska dysfunkcyjności. "W literaturze światowej problem państw dysfunkcyjnych – przy wszystkich swych zróżnicowaniach – jest znany od co najmniej 20 lat. Liczba państw określanych mianem dysfunkcyjnych lub upadłych systematycznie wzrasta i coraz bardziej wpływa na współczesny stan międzynarodowych stosunków politycznych i gospodarczych. Jest to również jedna z trudniejszych poznawczo kwestii w kontekście współczesnej strategii globalnego bezpieczeństwa i stabilności. Pomysł napisania książki na powyższy temat należy bezspornie uznać za trafny i dobrze przemyślany. To pierwsza w piśmiennictwie polskim próba opracowania ważnego i ciekawego zagadnienia dysfunkcyjności państw w skali makro, w dodatku zachowująca wysoki poziom naukowy”. Z recenzji prof. dr. hab. Michała Chorośnickiego

44,90 zł
37,27 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,63 zł

16
Protestanci w Łodzi 1815-1914 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Protestanci w Łodzi 1815-1914
Dostępny2 szt.

"Podkreślić należy, że recenzowana praca obfituje w nowe ustalenia i interpretacje, wprowadza w obieg naukowy wiele interesujących i wartościowych źródeł. Napisana została z dużą znajomością poruszanej problematyki. Z drugiej strony natomiast stanowi podsumowanie badań nad dziejami konfesji protestanckich w Łodzi w XIX i na początku XX wieku. Warty podkreślenia jest wyważony i obiektywny stosunek autorki do zagadnień budzących dotąd niejednokrotnie wiele emocji." prof. dr hab. Elżbieta Alabrudzińska Publikacja powstała we współpracy z Instytutem Historii Nauki Polskiej Akademii Nauk.

69,00 zł
57,27 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,73 zł

17
Efektywność koordynacji polityki europejskiej w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Efektywność koordynacji polityki europejskiej w Polsce
NiedostępnyBrak

Publikacja jest przeznaczona dla studentów, badaczy zagadnień integracji europejskiej oraz wszystkich tych, którzy chcą znać różne aspekty koordynacji polityk unijnych w Polsce, w tym sposoby badania efektywności koordynacji, wyniki ewaluacji takiej efektywności, możliwe zmiany w tym obszarze. Książka jest dobrym źródłem wiedzy o koordynacji dla wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć, w jaki sposób polskie interesy są reprezentowane w Unii Europejskiej. Publikacja powstała we współpracy z Instytutem Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

20,00 zł
16,60 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 3,40 zł

18
Dziennikarz, utwór, prasa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennikarz, utwór, prasa
Dostępny15 szt.

Księga jubileuszowa z okazji pięćdziesięciolecia pracy naukowej prof. dr. hab. Bogdana Michalskiego. Publikacja powstała we współpracy z Instytutem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i składa się na nią kilkadziesiąt artykułów, szkiców i esejów.

59,00 zł
48,97 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

19
Żywot Juliana Ursyna Niemcewicza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywot Juliana Ursyna Niemcewicza
Dostępny4 szt.

O istnieniu biografii Juliana Ursyna Niemcewicza napisanej przez księcia Adama Jerzego Czartoryskiego wiedzą tylko zawodowi historycy, zajmujący się wiekiem XIX. Praca została zapomniana. Tymczasem jest to niezwykle barwnie napisana opowieść, mająca walory pracy naukowej, zawierająca wiele informacji o Niemcewiczu. Do biografii dołączone są ciekawe w swej treści dokumenty epoki, odnoszące się do działalności publicznej jej bohatera (aneksy, listy). Publikacja powstała we współpracy z Biblioteką Publiczną im. Juliana Ursyna Niemcewicza w dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.

79,00 zł
65,57 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 13,43 zł

20
Znowu poznaję świat. Warzywa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znowu poznaję świat. Warzywa
Dostępny30 szt.

Książka składa się ze zbioru kolorowych zdjęć podpisanych za pomocą niedokończonych zdań, które pacjent uzupełnia, wymawiając nazwy warzyw. Wybrano takie fotografie, na których warzywa przedstawiono w różnych kontekstach sytuacyjnych. Dzięki temu pacjent nie tylko uczy się nowych słów i wielokrotnie je powtarza, ale poznaje także rozmaite okoliczności ich użycia.

14,40 zł
11,38 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,02 zł

21
Kwalifikacja E.13. Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami. Podręcznik do nauki zawodu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwalifikacja E.13. Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i admin...
Dostępny25 szt.

Technik informatyk nie jest zwykłym użytkownikiem komputerów. Jeśli uczeń wybiera szkołę o takim profilu, z czasem staje się prawdziwym komputerowym ekspertem. Kwalifikacja E.13. Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami jest doskonałą merytorycznie odpowiedzią na wprowadzenie nowej podstawy programowej. Uczniowie znajdą tu rodzaje i topologie sieci oraz protokoły sieciowe (zarówno komunikacji, jak i warstwy aplikacji). Podczas zajęć dowiedzą się, jak konfigurować liczne urządzenia sieciowe, w tym przełączniki, koncentratory, karty sieciowe, routery i modemy. Nie do przecenienia są zawarte tu wiadomości z zakresu projektowania i samodzielnej budowy sieci komputerowej. Natomiast praktyczne informacje dotyczące zarządzania systemami operacyjnymi (Windows, Linux) pozwolą na zdobycie kompetencji administratora sieci.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

22
Kotek szuka mamy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kotek szuka mamy
NiedostępnyBrak

Gdy kotek Puszek się obudził, w koszyku nie było ani jego braci, ani mamusi. Teraz mały kotek szuka mamy. Pomóż mu ją odnaleźć!

3,00 zł
2,37 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 0,63 zł

23
Mały ambulans - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały ambulans
Dostępny1175 szt.

W wielkim garażu pogotowia ratunkowego stało wiele wspaniałych ambulansów. Wśród tych dzielnych pojazdów stał mały ambulans. Był nowiutki i piękny, ale jeszcze ani razu nie wyjechał z głośnym sygnałem - z zazdrością patrzył na zapracowane karetki.

5,20 zł
4,11 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,09 zł

24
Legendy polskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy polskie
NiedostępnyBrak

Ten tom to ciekawa propozycja dla tych wszystkich, którzy chcieliby poznać tradycyjne polskie legendy. Znalazły się w nim rymowane opowieści m.in. o Wandzie, co nie chciała Niemca, o toruńskich pierniczkach, o Warszu i Sawie.

15,00 zł
11,85 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

25
Piesek chce się bawić - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piesek chce się bawić
NiedostępnyBrak

Szczeniaczek Kubuś bardzo lubi psoty i zabawy. Ale z kim ma się bawić? Czy znajdzie przyjaciela?

3,00 zł
2,37 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 0,63 zł

Wróć do góry