hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.04.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 25 kwietnia 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Motyl (Lisa Genova), na drugim Kwartet - Konie. Karty do gry Cartamundi (Cartamundi). Kolejny produkt to Kwartet - Psy. Karty do gry Cartamundi (Cartamundi) oraz Próba krwi i stali. Tom 3. Tracato (Joel Shepherd).
1
Motyl - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motyl
Dostępny226 szt.

Przedstawiamy jedną z najpiękniejszych powieści ostatnich lat Alice Howland zaczyna tracić pamięć. Lekarze kładą to na karb zmęczenia i stresu. Ale mylą się. Alice jest profesorem Harvardu, uprawia Jogging i korzysta z życia, jest spełnioną kobietą. Diagnoza, Alzheimer o wczesnym początku, jest dla niej wyrokiem. Kobieta musi pogodzić się z tym, że niebawem straci swoją tożsamość. Zapomni kim jest, co kocha, a czego nienawidzi. Przestanie poznawać swoje dzieci. Próbuje się przed tym bronić tworząc w swoim komputerze, niczym dodatkowy dysk pamięci, specjalny folder o nazwie: MotylMotyl to powieść o której nie da się zapomnieć. Powieść o sednie człowieczeństwa i o heroicznej walce o zachowanie godności w obliczu nieuleczalnej choroby.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

2
Kwartet - Konie. Karty do gry Cartamundi - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwartet - Konie. Karty do gry Cartamundi
Cartamundi
Dostępny49 szt.

Najpopularniejsza gra karciana dla dzieci - Piotruś.

7,20 zł
5,90 zł

Rabat 18,1%
oszczędzasz 1,30 zł

3
Kwartet - Psy. Karty do gry Cartamundi - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwartet - Psy. Karty do gry Cartamundi
Cartamundi
Dostępny125 szt.

Najpopularniejsza gra karciana dla dzieci - Piotruś.

7,20 zł
5,90 zł

Rabat 18,1%
oszczędzasz 1,30 zł

4
Próba krwi i stali. Tom 3. Tracato - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Próba krwi i stali. Tom 3. Tracato
Dostępny13 szt.

Trzeci tom epickiej tetralogii fantasy „Próba krwi i stali” australijskiego pisarza Joela Shepherda. Rhodia, kontynent od dawna zamieszkiwany przez ludzi i serrinów powoli wpada w mordercze tryby wojny. Verentejczycy z północy maszerują na wschód, by przejąć Bacosh. Prowincja, okupowana przez serrinów od czasów ostatniego wielkiego konfliktu z ludźmi, rozkwitła pod rządami nieludzi, jednak wśród jej mieszkańców są i tacy, którzy chętnie powróciliby do feudalnego świata. Sasha, niegdyś księżniczka Lenayin nie ma złudzeń odnośnie otaczającej ją rzeczywistości. Nie wszyscy goeren-yai są doskonali. Nie wszyscy serrinowie są tak dobrzy, za jakich chcieliby uchodzić. Jednak teraz, gdy armie północy maszerują na nieludzi, by zetrzeć ich z powierzchni ziemi, rozdarta wewnętrznie Sasha będzie musiała zdecydować, po której stronie stanąć...

43,90 zł
32,49 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,41 zł

5
Informatyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń do zajęć komputerowych dla klasy 6 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informatyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń do zajęć komputerowych dla kl...
NiedostępnyBrak

Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org (wydanie II) Dobrze wyćwiczony komputerTo już ostatni rok nauki w szkole podstawowej. Masz za sobą sporo zaliczonych lekcji z zajęć komputerowych. Teraz przyszedł czas na poważną informatykę, chociaż traktowaną trochę na wesoło. Oprócz sprzętu komputerowego potrzebny Ci będzie ten zeszyt ćwiczeń - to doskonały sposób, by zanotować wszystkie niezbędne informacje, sprawdzić zdobytą wiedzę i potrenować przed sprawdzianem. Zadania, które przygotowałyśmy dla Ciebie, zapewnią Tobie i Twojemu komputerowi większe bezpieczeństwo oraz higienę pracy. Poćwiczysz pisanie na klawiaturze oraz edycję tekstu i grafiki. Zaczniesz tworzyć niestandardowe animacje, a na zakończenie 6 klasy przygotujesz własną „Kronikę klasy". Dodatkowo postawisz pierwsze kroki w dziedzinie programowania. Może będzie to początek fascynującej drogi do przyszłej kariery? Do zestawu została dołączona wyjątkowa płyta multimedialna, zawierająca mnóstwo ciekawych zadań, które zamienią naukę w inspirującą zabawę. Zagadki, kolorowanki, labirynty i inne ćwiczenia znajdujące się na płycie CD pomogą dziecku rozwijać umiejętności logicznego myślenia oraz samodzielnego zdobywania wiedzy. Komplet podręczników, zeszytów ćwiczeń oraz płyta z serii Informatyka Europejczyka pozwolą uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwią przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób. Helion to największe wydawnictwo informatyczne w Polsce, które teraz pomaga zgłębić tajemnice świata komputerów także naszym dzieciom. Cały komputer w małym palcu!

17,00 zł
15,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,70 zł

6
Informatyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń do zajęć komputerowych dla szkoły podstawowej. Klasa 6. Wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informatyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń do zajęć komputerowych dla sz...
NiedostępnyBrak

Dobrze wyćwiczony komputerTo już ostatni rok nauki w szkole podstawowej. Masz za sobą sporo zaliczonych lekcji z zajęć komputerowych. Teraz przyszedł czas na poważną informatykę, chociaż traktowaną trochę na wesoło. Oprócz sprzętu komputerowego potrzebny Ci będzie ten zeszyt ćwiczeń - to doskonały sposób, by zanotować wszystkie niezbędne informacje, sprawdzić zdobytą wiedzę i potrenować przed sprawdzianem. Zadania, które przygotowałyśmy dla Ciebie, zapewnią Tobie i Twojemu komputerowi większe bezpieczeństwo oraz higienę pracy. Poćwiczysz pisanie na klawiaturze oraz edycję tekstu i grafiki. Zaczniesz tworzyć niestandardowe animacje, a na zakończenie 6 klasy przygotujesz własną "Kronikę klasy". Dodatkowo postawisz pierwsze kroki w dziedzinie programowania. Może będzie to początek fascynującej drogi do przyszłej kariery? Do zestawu została dołączona wyjątkowa płyta multimedialna, zawierająca mnóstwo ciekawych zadań, które zamienią naukę w inspirującą zabawę. Zagadki, kolorowanki, labirynty i inne ćwiczenia znajdujące się na płycie CD pomogą dziecku rozwijać umiejętności logicznego myślenia oraz samodzielnego zdobywania wiedzy. Komplet podręczników, zeszytów ćwiczeń oraz płyta z serii Informatyka Europejczyka pozwolą uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwią przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób. Helion to największe wydawnictwo informatyczne w Polsce, które teraz pomaga zgłębić tajemnice świata komputerów także naszym dzieciom. Cały komputer w małym palcu!

17,00 zł
15,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,70 zł

7
Studia Philosophica Wwratislaviensia 1/2014 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studia Philosophica Wwratislaviensia 1/2014
NiedostępnyBrak

Spis treści: Artykuły Przekłady Polemiki i recenzje

25,00 zł
8
Temat z filmu Pianista na klarnet i smyczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55,20 zł
42,50 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,70 zł

9
Powiedz prawdę, przecież cię nie biję + DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powiedz prawdę, przecież cię nie biję + DVD
Dostępny23 szt.

Zasadniczą część książki stanowią wywiady, m.in. z reżyserem, głównymi bohaterami filmu i ekipą filmową. Ostatnia część publikacji została poświęcona działalności Akademickiego Klubu Realizatorów Filmowych Fosa oraz refleksji o kulturze studenckiej. Całość opatrzono ciekawymi zdjęciami z planu produkcji filmu stanowiącymi swoiste produkcyjne fotostory. „Powiedz prawdę, przecież cię nie biję” jest filmem o tym, co ma do powiedzenia bohaterowi jego rodzina, głównie Mama, która martwi się, że Syn za mało się uczy, znika z domu i wraca w stanie wskazującym na spożycie. Syn jest już dorosły, ale nadal chodzi do klasy maturalnej; zdobył nawet koszulkę alkoholika roku… Według powiedzenia, że dobry uczeń jest jak beczka, z której nie wycieknie nawet jedna kropla, Syn zapisuje wiernie wszystko to, co do niego w domu mówią. A ma do tego talent i słuch absolutny. Dialog składający się z monologu Matki i milczenia Syna jest w jakiś sposób typowy dla wielu współczesnych rodzin. Film zdobył nagrodę główną i nagrodę jury studenckiego na Festiwalu Wyścig Jaszczurów, w Poznaniu w 2011 r.

39,90 zł
28,33 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,57 zł

10
Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi Grupa krwi AB - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi Grupa krwi AB
NiedostępnyBrak

150 przepisów na zdrowe i pyszne potrawy odpowiednie dla Twojej grupy krwi.

29,40 zł
21,17 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,23 zł

11
Anielskie rozmowy nocą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anielskie rozmowy nocą
NiedostępnyBrak

Na treść książki składają się rozmowy aniołów, a dotyczące ich anielskiej pracy ze swoimi ludzkimi "podopiecznymi". Opowiadań anielskich jest siedem, wszystkie osadzone we współczesnych polskich realiach (w kraju i na emigracji). Świetnie się czyta, rozmowy inspirują, wskazują na Boga, zachęcają do bliskiej relacji z Nim.

19,90 zł
13,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,97 zł

12
Filozofia nowożytnej Europy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filozofia nowożytnej Europy
Dostępny4 szt.

Filozofia nowożytnej Europy to przekrojowa i przystępnie napisana historia nowożytnej filozofii europejskiej od odrodzenia aż po romantyzm. Autor nie skupia się tylko na przedstawieniu sylwetek najważniejszych filozofów tego okresu oraz poglądów, lecz kreśli także szeroką panoramę historyczną, opisując procesy cywilizacyjne, które stanowiły kontekst powstania i funkcjonowania omawianych przez niego prądów i stanowisk filozoficznych.

94,00 zł
82,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,28 zł

Wróć do góry