hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.05.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 7 maja 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Niewiarygodne przygody Marka Piegusa (Edmund Niziurski), na drugim Włócznia (Louis de Wohl). Kolejny produkt to 1000 greckich słów(ek) Ilustrowany słownik polsko-grecki • grecko-polski (Anna Kłys) oraz Paweł i Gaweł (Aleksander Fredro).
1
Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewiarygodne przygody Marka Piegusa
Dostępny80 szt.

* KOLOROWE ILUSTRACJE * Niewiarygodne przygody Marka Piegusa w serii "Kolorowa Klasyka" to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Jak dużego pecha można mieć w życiu? Marek wie, że zupełnie niewiarygodnego. Jeśli coś może pójść źle, to Markowi pójdzie. Zupełnie zwyczajny tornister, konik szachowy i woda kwiatowa "Siedem czarów" stają się elementami kompletnie zwariowanej historii i prowadzą do tajnej przestępczej bazy pod kościołem! Teodor i detektyw Kwass muszą wykazać się naprawdę wielką przebiegłością, by wybrnąć z sytuacji. Jakby tego nie było dość, w łaźni miejskiej spod podłogi wynurza się czarna ręka... Przedstawiamy kolorowe wydanie jednej z najbardziej znanych powieści Edmunda Niziurskiego - znanego i kochanego od pokoleń pisarza młodzieżowego! Twarda oprawa sprawia, że książka jest szczególnie estetyczna i trwała, warta polecenia jako prezent i ozdoba biblioteczki każdego miłośnika literatury. Od 2014 roku Wydawnictwo GREG jest wyłącznym wydawcą książek Edmunda Niziurskiego przez okres pięciu lat.

24,99 zł
17,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,50 zł

2
Włócznia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włócznia
Dostępny12 szt.

Początek I wieku. Bezkresne imperium. Italia i niespokojna Judea. Szlachetny, nieszczęśliwy młodzieniec. Za długi ojca zostaje niewolnikiem. Następnie gladiatorem. Najlepszym. Wyzwolony na żołnierza. Widzi bunt Barabasza i partii zelotów. Oraz skazanego na śmierć rabbiego Jeszuę. Kogoś znacznie bardziej niebezpiecznego. Ma wbić włócznię w Jego bok. W samo serce ukrzyżowanego... Boga. To Kasjusz Longinus... święty.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

3
1000 greckich słów(ek) Ilustrowany słownik polsko-grecki • grecko-polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1000 greckich słów(ek) Ilustrowany słownik polsko-grecki • grecko...
Dostępny14 szt.

Ucz się greckich słówek z pomocą wesołych ilustracji! Wyrazy zapamiętasz szybciej i lepiej utrwalisz je w pamięci! • zabawne ilustracje przedstawiają codzienne życiowe sytuacje • każde słowo greckie jest podane wraz z wymową i polskim tłumaczeniem • po każdym bloku tematycznym zamieszczone są typowe, często używane zwroty • na końcu książki znajduje się kompleksowy słowniczek • opracowanie zawiera podstawowe informacje na temat wymowy i języka greckiego Dla kogo przeznaczony jest słownik? Słownik przeznaczony jest dla dzieci, ale nie tylko dla nich. Lekka forma ułatwi opanowanie podstawowego słownictwa także osobie zaczynającej uczyć się języka greckiego.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

4
Paweł i Gaweł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paweł i Gaweł
NiedostępnyBrak

Paweł i Gaweł w jednym stali domu, Paweł na górze, a Gaweł na dole; Paweł spokojny, nie wadził nikomu, Gaweł najdziksze wymyślał swawole...

6,10 zł
4,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,71 zł

5
Głowy hydry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głowy hydry
Dostępny10 szt.

"W mojej książce usiłowałam sformułować zarówno diagnozę współczesności, jak i moje obawy o przyszłość. Czynię to w nadziei, że samowiedza jest niezbędna do skutecznej samoobrony. Sytuacja jest tak dynamiczna, że mamy obowiązek systematycznej jej obserwacji i aktualizowania stosownych wniosków. Nie namawiam czytelnika, aby podzielał moje przekonania, ale apeluję, aby nauczył się samodzielnie myśleć, oceniając gruntownie i wszechstronnie zdarzenia i ich skutki. Tylko upowszechnienie samodzielnego myślenia oraz umiejętności poprawnego wnioskowania i działania pozwolą oprzeć się fałszywej propagandzie i nowym formom totalitaryzmu." Anna Pawełczyńska

28,30 zł
20,38 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,92 zł

6
Fashion Book. Zaprojektuj własną kolekcję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fashion Book. Zaprojektuj własną kolekcję
Dostępny1037 szt.

Marzysz o zawodzie projektantki mody? Nic prostszego! Dzięki radom i ćwiczeniom zawartym w tej książce samodzielnie stworzysz pierwszą własną kolekcję. Fashion Book poprowadzi Cię od pomysłów aż na wybieg! Określ swój styl, wybierz tkaniny oraz dodatki, poznaj specyfikę projektowania poszczególnych części ubioru i przygotuj kolekcję na Twój własny pokaz mody!

29,90 zł
23,32 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,58 zł

7
1000 litewskich słów(ek) Ilustrowany słownik polsko-litewski • litewsko-polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1000 litewskich słów(ek) Ilustrowany słownik polsko-litewski • li...
Dostępny9 szt.

Ucz się litewskich słówek z pomocą wesołych ilustracji! Wyrazy zapamiętasz szybciej i lepiej utrwalisz je w pamięci! • zabawne ilustracje przedstawiają codzienne życiowe sytuacje • każde słowo litewskie jest podane wraz z wymową i polskim tłumaczeniem • po każdym bloku tematycznym zamieszczone są typowe, często używane zwroty • na końcu książki znajduje się kompleksowy słowniczek • opracowanie zawiera informacje na temat wymowy i języka litewskiego Dla kogo przeznaczony jest słownik? Słownik przeznaczony jest dla dzieci, ale nie tylko dla nich. Lekka forma ułatwi opanowanie podstawowego słownictwa także osobie zaczynającej uczyć się języka litewskiego.

34,65 zł
24,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,70 zł

8
Baza pytań testowych Kategoria B - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baza pytań testowych Kategoria B
Dostępny21 szt.

1286 pytań wraz z odpowiedziami na kurs teoretyczny.

20,00 zł
14,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

9
1000 włoskich słów(ek) Ilustrowany słownik polsko-włoski • włosko-polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1000 włoskich słów(ek) Ilustrowany słownik polsko-włoski • włosko...
Dostępny17 szt.

Ucz się włoskich słówek z pomocą wesołych ilustracji! Wyrazy zapamiętasz szybciej i lepiej utrwalisz je w pamięci! • zabawne ilustracje przedstawiają codzienne życiowe sytuacje • każde słowo włoskie jest podane wraz z wymową i polskim tłumaczeniem • po każdym bloku tematycznym zamieszczone są typowe, często używane zwroty • na końcu książki znajduje się kompleksowy słowniczek • opracowanie zawiera informacje na temat wymowy i języka włoskiego Dla kogo przeznaczony jest słownik? Słownik przeznaczony jest dla dzieci, ale nie tylko dla nich. Lekka forma ułatwi opanowanie podstawowego słownictwa także osobie zaczynającej uczyć się języka włoskiego.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

10
Sposób na Alcybiadesa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sposób na Alcybiadesa
Dostępny60 szt.

* KOLOROWE ILUSTRACJE * Sposób na Alcybiadesa w serii "Kolorowa Klasyka" to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Nauczyciele są przekonani, że uczniowie chodzą do szkoły, by się uczyć. Uczniowie wiedzą, że aby przetrwać w szkole, trzeba znaleźć sposób, aby się nie uczyć, ale mimo to mieć dobre oceny. Klasa 8 A szczególnie pragnie się nie uczyć... Na każdego nauczyciela jest przecież jakaś metoda, która na to pozwala, ale starsi koledzy niekoniecznie chcą ją zdradzić. Cóż, czego się nie robi dla sprawy… Aby zdobyć sposób, warto nawet uciec się do porwania i tortur! Na szczęście wysiłki się opłacają, a sposób działa - ale czy aby na pewno tak, jak chłopcy zaplanowali? Przedstawiamy kolorowe wydanie jednej z najbardziej znanych powieści Edmunda Niziurskiego - znanego i kochanego od pokoleń pisarza młodzieżowego! Twarda oprawa sprawia, że książka jest szczególnie estetyczna i trwała, warta polecenia jako prezent i ozdoba biblioteczki każdego miłośnika literatury. Od 2014 roku Wydawnictwo GREG jest wyłącznym wydawcą książek Edmunda Niziurskiego przez okres pięciu lat.

34,99 zł
24,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

11
Płeć, przyjemność i przemoc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płeć, przyjemność i przemoc
Dostępny64 szt.

Książka Agnieszki Kościańskiej to nie tylko historia polskiej seksuologii od lat 70. XX wieku, to także rys przemian społeczno-obyczajowych ukazanych w powiązaniu z przekształceniami, jakie dokonały się w sferze mentalności. Jak wiadomo, definiowanie zachowań związanych z płcią dokonuje się w różnych obszarach społecznych, a wiedza seksuologiczna sytuuje się na przecięciu pola prywatności i obszaru życia publicznego. Kontrola praktyk seksualnych to kwestia, poprzez którą różne podmioty kulturowe mogą dokonać ekspresji swego światopoglądu. Wiedza seksuologiczna jest wrażliwa na ingerencje ze strony polityki, religii, obyczajowości, prawa... Proces jej krystalizowania się oraz strategie aktualizowania w konkretnych sytuacjach stanowią część złożonego układu zależności.

39,00 zł
32,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,24 zł

12
Wędrówki Tappiego po Mruczących Górach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wędrówki Tappiego po Mruczących Górach
NiedostępnyBrak

Trzeci tom przygód Tappiego i jego przyjaciół. Tym razem Tappi i Chichotek ruszają na wyprawę w Mruczące Góry, aby odnaleźć smoka, który zabrał czarodziejską miskę olbrzyma Głabrzycha. Dzięki tej misce olbrzym był dobry i grzeczny, więc kiedy znikła, Głabrzych wpadł w tak wielki gniew, że zaczął rzucać wszystkim [i wszystkimi] co mu w ręce wpadło. Szumiący Las popadł przez to w tarapaty. Tappi czym prędzej wyruszył na poszukiwanie miski… Po drodze, jak to zwykle w baśniach bywa, spotkał kilku złych oprychów, ale także wielu nowych przyjaciół. Odwiedził także swoją ukochaną Babcię. Dzięki dobremu serce oraz pomocy przyjaciół, Chichotka i kruka Trajkota, udało się nie tylko wyjść z każdej opresji cało, ale także pomóc wielu napotkanym mieszkańcom gór. I choć Tappi nie przyniósł z powrotem czarodziejskiej miski, udało się udobruchać Głabrzycha. Koniec końców wszystko się dobrze skończyło.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

13
Księżniczki 4. Puzzle mini. 54 elementy - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżniczki 4. Puzzle mini. 54 elementy
Trefl
NiedostępnyBrak

TREFL - świat puzzli, w którym nuda nie istnieje. Są źdródłem zabawy i przyjemności. To podarunek dla każdego - dziecka i dorosłego. Zapraszamy na niesamowite chwile z puzzlami Trefl. Wymiary po ułożeniu: 20x13 cm.

2,80 zł
2,44 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 0,36 zł

14
Mali piraci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali piraci
NiedostępnyBrak

Dzięki tym pięknie ilustrowanym książeczkom mali czytelnicy dowiedzą się m.in. jakiej broni używali piraci, jakie pojazdy i urządzenia mają do dyspozycji strażacy, jak wygląda kokpit samoloty i kto wylądował na Księżycu. W serii: Mali piraci, Mali astronauci, Mali lotnicy, Mali strażacy.

5,00 zł
3,95 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,05 zł

15
Mali strażacy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali strażacy
NiedostępnyBrak

Dzięki tym pięknie ilustrowanym książeczkom mali czytelnicy dowiedzą się m.in. jakiej broni używali piraci, jakie pojazdy i urządzenia mają do dyspozycji strażacy, jak wygląda kokpit samoloty i kto wylądował na Księżycu. W serii: Mali piraci, Mali astronauci, Mali lotnicy, Mali strażacy.

5,00 zł
3,95 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,05 zł

16
Moda. Rysuję i dekoruję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moda. Rysuję i dekoruję
NiedostępnyBrak

Stwórz własny świat mody! Umieszczone w tej książce naklejki pozwolą ci stworzyć nowe kreacje i barwne sceny z życia modelek. Pokoloruj rysunki, by nabrały życia. Gdy już skończysz kolorować lub uzupełniać naklejkami plakaty, ozdób nimi swój pokój! Daj upust swojej wyobraźni! Ta niezwykła seria to ciekawa propozycja dla małych rysowników. Każdy blok zawiera 24 obrazki do kolorowania, 12 scen do uzupełnienia naklejkami oraz aż 1000 nalepek! W serii Rysuję i dekoruję: Wielkie zakupy, Zwierzęta, Moda, Księżniczki.

25,00 zł
19,75 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

17
Poland mini - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poland mini
NiedostępnyBrak

Spośród licznych zabytków, kolekcji muzealnych, imprez folklorystycznych, krajobrazów, wizerunków miast wybraliśmy te, które należy odwiedzić będąc w Polsce. Staraliśmy się pokazać Polskę interesującą, zróżnicowaną kulturowo i geograficznie, gościnną. Ostatni rozdział prezentuje sylwetki najsławniejszych Polaków.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

18
Sprawy drobne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawy drobne
NiedostępnyBrak

Książka ta przypomina, że szczęście buduje się z drobiazgów, których często nie zauważamy. Autorka, profesor psychologii KUL, dzieli się swoimi osobistymi doświadczeniami i refleksjami nad sprawami codziennymi. Maria Braun-Gałkowska jest emerytowanym profesorem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, a obecnie Akademii Ignatianum w Krakowie. Prowadzi badania naukowe i zajęcia dydaktyczne. Przedmiotem jej zainteresowań jest psychologia rodziny, psychologia wychowawcza, psychologia mediów i metodyka nauczania. Opublikowała liczne książki, m.in. Miłość aktywna, Psychologiczna analiza systemów rodzinnych, Metody poznawania rodziny, W tę samą stronę, Trudne pytania, Psychologia domowa. Prowadzi też działalność praktyczną jako psycholog, psychoterapeuta i popularyzator wiedzy. Współpracuje z Duszpasterstwem Rodzin i Duszpasterstwem Akademickim. Jej własna rodzina: mąż profesor KUL, czworo dzieci i czterech wnuków.

9,60 zł
8,93 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 0,67 zł

19
Dzień Targowy Tak się kończył PRL - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień Targowy Tak się kończył PRL
Dostępny2 szt.

Książka jest autentyczną kroniką ostatniego dziesieciolecia Peerelu. Składa się na nią wybór felietonów zamieszczanych przez autora regularnie co tydzień od 1981 do 1991 roku w Życiu Warszawy - wówczas najważniejszym dzienniku krajowym, opisujących z nieukrywanym dystansem i ironią ówczesną codzienność. Pretekstem było prezentowanie tego co i gdzie można kupić, efektem - niezwykły zapis życia w kraju w stanie upadku.

39,00 zł
30,81 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,19 zł

20
Amelia i Kuba - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amelia i Kuba
NiedostępnyBrak

Rafał Kosik, który sprawił, że polskie nastolatki masowo czytają bestsellerową serię „Felix, Net i Nika”, postanowił zachęcić do czytania trochę młodszych. Oto na nowe osiedle sprowadzają się kolejni mieszkańcy. Jedenastoletnia Amelia poznaje jedenastoletniego Kubę, a zwykła przeprowadzka okazuje się początkiem niezwykłej przygody, w którą zamieszani będą: Amelia i Kuba, szalony naukowiec, legwan Franek, sąsiadka - pani Kożuszek, nadpobudliwy pies Imbir, pewna nierozgarnięta Celebrytka, nowa linia jogurtów, wybitnie inteligentny brat Amelii i wybitnie postrzelona, złośliwa siostra Kuby. No, i jeszcze... DUCHY. Takie całkiem współczesne. Amelia i Kuba, Kuba i Amelia. Dwa różne spojrzenia na tę samą historię. Dla dziewczyn i dla chłopaków. Dla chłopaków i dla dziewczyn. Dla wszystkich. Bo czasem warto się zastanowić, co myśli i czuje drugi człowiek, każdy przecież widzi ten sam świat w inny sposób. A te książki sprawią, że dzieciaki w wieku 7-11 lat pokochają czytanie!

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

21
Kuba i Amelia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuba i Amelia
NiedostępnyBrak

Rafał Kosik, który sprawił, że polskie nastolatki masowo czytają bestsellerową serię „Felix, Net i Nika”, postanowił zachęcić do czytania trochę młodszych. Oto na nowe osiedle sprowadzają się kolejni mieszkańcy. Jedenastoletnia Amelia poznaje jedenastoletniego Kubę, a zwykła przeprowadzka okazuje się początkiem niezwykłej przygody, w którą zamieszani będą: Amelia i Kuba, szalony naukowiec, legwan Franek, sąsiadka - pani Kożuszek, nadpobudliwy pies Imbir, pewna nierozgarnięta Celebrytka, nowa linia jogurtów, wybitnie inteligentny brat Amelii i wybitnie postrzelona, złośliwa siostra Kuby. No, i jeszcze... DUCHY. Takie całkiem współczesne. Amelia i Kuba, Kuba i Amelia. Dwa różne spojrzenia na tę samą historię. Dla dziewczyn i dla chłopaków. Dla chłopaków i dla dziewczyn. Dla wszystkich. Bo czasem warto się zastanowić, co myśli i czuje drugi człowiek, każdy przecież widzi ten sam świat w inny sposób. A te książki sprawią, że dzieciaki w wieku 7-11 lat pokochają czytanie!

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

22
Psychologia dla sportowców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia dla sportowców
NiedostępnyBrak

"Coś poszło nie tak", "To nie był mój dzień" Ś tak sportowcy z pierwszych stron gazet tłumaczą swoje niepowodzenia. Nawet najlepiej przygotowani zawodnicy Ś amatorzy i zawodowcy Ś zwykle zapominają o najważniejszym aspekcie przygotowań sportowych. O treningu umysłu. "Psychologia dla sportowców" zawiera kilkadziesiąt technik i ćwiczeń, które mają pomóc w uzyskaniu i utrzymaniu optymalnego stanu umysłu podczas ćwiczeń fizycznych i startów w zawodach. Kształtowanie motywacji, pewności siebie i koncentracji. Panowanie nad lękiem, nastrojem i emocjami. Korzystanie z wizualizacji oraz muzyki. To tylko niektóre aspekty psychologii sportu poruszane w książce. Autorzy to wybitni naukowcy, ale również praktycy, którzy opiekują się zarówno drużynami, jak i indywidualnymi sportowcami w wielu dziedzinach Ś m.in. bieganiu, kolarstwie, triathlonie, tenisie czy piłce nożnej.

49,00 zł
34,79 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 14,21 zł

23
Wierzę w Boga Ojca wszechmogącego. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierzę w Boga Ojca wszechmogącego.
Dostępny5 szt.

Jak opowiedzieć o wszechmocy Boga? Co to znaczy, że Bóg jest sprawiedliwy i miłosierny? Czym się różni pokusa od opętania? Po co Jezus zstąpił do piekieł? Wierzę w Boga Ojca wszechmogącego to zbiór kazań katechizmowych z systematycznym wykładem głównych prawd wiary, syntetyczny, przejrzysty w formie, bogaty w przykłady i cytaty biblijne. To doskonała pomoc dla kapłanów i katechetów, pozwalająca szerzej spojrzeć na doktrynę Kościoła katolickiego i czytelnie przedstawić jej podstawowe treści.

20,00 zł
14,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

24
Testy i zadania praktyczne. Egzamin zawodowy. Technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych. Kwalifikacja M.18 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testy i zadania praktyczne. Egzamin zawodowy. Technik pojazdów samocho...
Dostępny4 szt.

Testy egzaminacyjne skierowane do uczniów kształcących się w zawodach technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych. Realizują treści z zakresu kwalifikacji M.18 (Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych). Publikacja zawiera 5 zestawów testów, z których każdy obejmuje 40 zadań jednokrotnego wyboru i jedno zadanie praktyczne, sprawdzające wiedzę i umiejętności z zakresu zdawanej kwalifikacji. Uczeń znajdzie tu także klucz odpowiedzi do testów, rozwiązania do zadań praktycznych oraz zasady przeprowadzania nowego egzaminu zawodowego.

38,10 zł
33,53 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,57 zł

25
Krok po kroku z Trójką. Sopot. Przewodnik. Książka audio CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krok po kroku z Trójką. Sopot. Przewodnik. Książka audio CD
Dostępny691 szt.

"Krok po kroku z Trójką, Sopot" to pierwsza, ale mamy nadzieję nie ostatnia, tego typu propozycja Programu 3 Polskiego Radia. To rodzaj miejskiego audio przewodnika, który w sposób ciekawy, nie zawsze dosłowny i oczywisty prezentuje miasto. Sopot nie był oczywiście wyborem przypadkowym. To miejsce związane z Programem 3 m.in. poprzez prowadzoną działalność kulturalno - muzyczną, dobrze ocenianą przez Trójkowych dziennikarzy. To również miejsce, gdzie Program 3 zagościł na stałe. Znajdziemy tam Plac Radiowej Trójki, czy Kulturalną Plażę Trójki Autorzy, a zarówno pomysłodawcy wydawnictwa, Joanna Mielewczyk i Krystian Hanke ograniczyli do minimum historyczne i podręcznikowe fakty dotyczące prezentowanych miejsc. "Jako dziennikarze radiowi chcieliśmy Sopot usłyszeć. Postanowiliśmy oddać głos miastu i jego mieszkańcom" - mówi Krystian Hanke. "Ruszaliśmy w drogę ze świadomością posiadania jedynie planu tego, co chcemy zrobić. Trochę pionierski charakter pracy pozwalał jednak na to, by nie narzucać sobie szczególnych ograniczeń" - dodaje Joanna Mielewczyk-Gaweł. "Krok po kroku z Trójką, Sopot" to audiobook, który jest rodzajem słuchowiska, złożonego z anegdot, historii, opowieści osób, czasem bardzo osobistych, którym Sopot jest bliski sercu. Słuchacze znajdą tam historie Sopotu, jako miejsca uzdrowiskowego, miejsca błyszczącego gwiazdami sceny, Sopotu artystów, ale także Sopotu sportowego czy imprezowego. Autorzy celowo nie dopowiadają pewnych rzeczy, pozostawiając i namawiając słuchaczy do własnego odkrycia tego niewątpliwe urokliwego/uroczego/urzekającego miasta.

19,00 zł
18,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,95 zł

26
Polónia mini - wersja portugalska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polónia mini - wersja portugalska
Dostępny6 szt.

Spośród licznych zabytków, kolekcji muzealnych, imprez folklorystycznych, krajobrazów, wizerunków miast wybraliśmy te, które należy odwiedzić będąc w Polsce. Staraliśmy się pokazać Polskę interesującą, zróżnicowaną kulturowo i geograficznie, gościnną. Ostatni rozdział prezentuje sylwetki najsławniejszych Polaków.

22,10 zł
15,91 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,19 zł

27
Witajcie w Rosji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Witajcie w Rosji
NiedostępnyBrak

Prowokacja. Skandal. Nowa literatura. Długo oczekiwana i zaskakująca książka Dmitrija Glukhovsky’ego, autora międzynarodowego bestsellera Metro 2033. W kilkunastu błyskotliwych opowiadaniach Glukhovsky wprawną ręką kreśli alegoryczny portret swojej ojczyzny: państwa, w którym korupcja sięga szczytów władz, kraju współrządzonego przez oligarchów i podporządkowanego ich interesom. Witajcie w Rosji to iście wybuchowa mieszanka: fikcja miesza się tu z rzeczywistością, satyra i ironia sprawiają, że nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać, a wszystko to w ulubionej przez Glukhovsky’ego konwencji science fiction. To wyjątkowa książka, dotykająca ważnych problemów współczesnej Rosji w sposób niezwykle oryginalny, dosadny i nad wyraz trafny. Być może pierwsza od wielu lat próba uczciwego opowiedzenia o Rosji widzianej oczami nowego pokolenia.

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

28
Echa pamięci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Echa pamięci
NiedostępnyBrak

Nowa, porywająca powieść świetnie przyjętej w Polsce Katherine Webb, autorki bestsellera Dziedzictwo Anglia, rok 1937 Czternastoletnia Mitzy Hatcher dorasta we wsi Blacknowle na wybrzeżu Dorset. Dla nieokrzesanej, odrzuconej przez lokalną społeczność dziewczyny przyjazd słynnego artysty Charlesa Aubreya, jego egzotycznej kochanki i ich córek na letnie wakacje jest niczym powiew świeżego powietrza. Mitzy staje się muzą Charlesa i zaprzyjaźnia się z rodziną Aubreyów. Dziewczyna stopniowo zaczyna widzieć przed sobą przyszłość, o jakiej nawet nie śniła. Rodzi się w niej miłość. Z czasem niewinne uczucie przeradza się w obsesję; dziecinne zauroczenie ustępuje znacznie bardziej skomplikowanym emocjom. Upłynie blisko siedemdziesiąt pięć lat, nim konsekwencje tej wielkiej namiętności odkryje młody właściciel galerii sztuki, zapatrzony w pośpiesznie naszkicowany portret i zdumiony jego intensywnością. Próby rozwikłania tajemnicy obrazu zawiodą go do Blacknowle, gdzie pozna prawdę o tamtych burzliwych letnich miesiącach.

40,00 zł
32,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

29
Objective First Student's Book without Answers - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Objective First Student's Book without Answers
Dostępny150 szt.

Fourth edition of the best-selling Cambridge English: First (FCE) course, updated to prepare for the 2015 revised exam. The Student's Book without answers contains fresh, updated texts and artwork that provide solid language development, lively class discussion and training in exam skills. The 24 topic-based units include examples from the Cambridge English Corpus to highlight common learner errors, while vocabulary sections informed by the English Vocabulary Profile ensure that students are learning the most useful language required at this level. A phrasal verb list provides a handy reference. The interactive CD-ROM provides comprehensive extra practice of the language and topics covered in the book.

136,00 zł
119,68 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,32 zł

30
Complete First Workbook with Answers + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete First Workbook with Answers + CD
NiedostępnyBrak

Complete First provides thorough preparation for the revised 2015 Cambridge English: First (FCE) exam. It combines the very best in contemporary classroom practice with first-hand knowledge of the challenges students face. This course provides comprehensive language development integrated with exam-task familiarisation. There are exercises to help students avoid repeating the typical mistakes that real exam candidates make, as revealed by the Cambridge Learner Corpus. This topic-based course covers every part of Cambridge English: First in detail, ensuring that students are fully equipped to tackle each part of every paper. Exam information and Exam advice is offered throughout, culminating in Exam round-up sections which check that candidates know how to approach each paper. The accompanying CD-ROM enables students to focus on their own particular areas of difficulty and work at their own pace.

71,00 zł
62,48 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,52 zł

31
Complete First for Schools. Podręcznik z odpowiedziami + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete First for Schools. Podręcznik z odpowiedziami + CD
NiedostępnyBrak

Complete First for Schools is official preparation for the Cambridge English: First (FCE) for Schools exam. It combines the very best in contemporary classroom practice with stimulating topics aimed at the teens age range. The course covers every part of the exam in detail, providing preparation, practice, information and advice to ensure that students are fully prepared for the exam. Informed by the Cambridge Learner Corpus, a unique database of exam candidate's answers, and providing an extra Cambridge English: First for Schools practice test, Complete First for Schools is the most thoroughly integrated exam preparation course available on the market. Key Features of this Title A full-length exam preparation course which integrates exam skills with language and skills development. The content is designed to appeal to the Cambridge English: First for Schools target age group to make studying for an exam enjoyable and motivating. Grammar and vocabulary exercises, informed by the Cambridge English Corpus, focus on the typical problems areas experienced by First students and offer practice to overcome them. A Cambridge English: First for Schools practice test is included online for teachers to access. The CD-ROM with the Student's Book allows further practice of grammar and vocabulary work that can either be used in class or by student at home.

126,00 zł
110,88 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,12 zł

32
Complete First for Schools Workbook with Answers + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete First for Schools Workbook with Answers + CD
NiedostępnyBrak

Complete First for Schools is official preparation for the revised 2015 Cambridge English: First (FCE) for Schools exam. The course combines the very best in contemporary classroom practice with engaging topics aimed at younger students. The information, practice and advice contained in the course ensure that they are fully prepared for all parts of the test, with strategies and skills to maximise their score. The Workbook provides extra practice of the language and skills covered in the Complete First for Schools Student's Book. The Audio CD contains the recordings for the Workbook listening exercises.

71,00 zł
62,48 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,52 zł

33
Monty's Alphabet Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monty's Alphabet Book
NiedostępnyBrak

Monty’s Alphabet Book introduces the English alphabet to young children in a fun and enjoyable way! -Monty and his friends help children to recognize the upper and lower case letters of the alphabet -Clear handwriting guidelines for every letter help children to practice letter writing skills -Puzzles and fun exercises help to motivate children and provide a logical progression to word formation -Lively and engaging pictures bring words and letters to life -Monty’s Alphabet Book can be used to supplement Kid’s Box – or with any other course at this level

42,00 zł
36,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,04 zł

34
Objective First Workbook with Answers + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Objective First Workbook with Answers + CD
Dostępny42 szt.

Fourth edition of the best-selling Cambridge English: First (FCE) course, updated to prepare for the 2015 revised exam. This Workbook with answers provides practice of the language covered in the 24 units of the Objective First Fourth edition Student's Book. The accompanying Audio CD provides exam-style listening practice. A Workbook without answers is also available.

80,00 zł
70,40 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,60 zł

35
Objective First Workbook without answers + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Objective First Workbook without answers + CD
Dostępny101 szt.

Fourth edition of the best-selling Cambridge English: First (FCE) course, updated to prepare for the 2015 revised exam. This Workbook without answers provides practice of the language covered in the 24 units of the Objective First Fourth edition Student's Book. An accompanying Audio CD provides exam-style listening practice.

80,00 zł
70,40 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,60 zł

36
Ironia a jednostka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ironia a jednostka
Dostępny52 szt.

Książka jest pierwszą powstałą w języku polskim monografią twórczości Friedricha Schlegla. Autor zaczyna od scharakteryzowania sformułowanej przez Schlegla we wczesnym okresie twórczości koncepcji ironii romantycznej, następnie przedstawia kontekst, w jakim koncepcja powstała, szczególną uwagę poświęcając dramatom Ludwiga Tiecka oraz polemikom Hegla; w ostatniej części pracy omawia koncepcję ironii Sokratesa oraz jej związki z teoriami Schlegla. Analiza koncepcji historycznych jest dla autora punktem wyjścia do przedstawienia własnej idei interpretacyjnej dotyczącej ogólnego sensu pojęcia ironii, której jedynie częściową egzemplifikacją były omawiane teorie.

39,00 zł
32,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,24 zł

37
Complete First Students Book with answers + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete First Students Book with answers + CD
NiedostępnyBrak

Complete First provides thorough preparation for the revised 2015 Cambridge English: First (FCE) exam. It combines the very best in contemporary classroom practice with first-hand knowledge of the challenges students face. This course provides comprehensive language development integrated with exam-task familiarisation. There are exercises to help students avoid repeating the typical mistakes that real exam candidates make, as revealed by the Cambridge Learner Corpus. This topic-based course covers every part of Cambridge English: First in detail, ensuring that students are fully equipped to tackle each part of every paper. Exam information and Exam advice is offered throughout, culminating in Exam round-up sections which check that candidates know how to approach each paper. The accompanying CD-ROM enables students to focus on their own particular areas of difficulty and work at their own pace. Key Features of this TitleM: – Official preparation material for Cambridge English: First; – Provides thorough preparation for the revised 2015 exam; – B2-level vocabulary is accurately targeted, drawing on insights from English Profile research to ensure that it is level appropriate; – Exercises informed by the unique Cambridge Learner Corpus of real exam candidates' answers help students avoid common mistakes; – All new Pronunciation sections help students develop their speaking skills; – Includes a full practice test with audio in order to familiarise students with the exam.

126,00 zł
110,88 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,12 zł

38
W stanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W stanie
Dostępny5 szt.

Osobiste zapiski Polaków z okresu stanu wojennego – obraz „wewnętrznej okupacji” Książka jest efektem prac dokumentacyjnych podjętych już dwa miesiące po ogłoszeniu stanu wojennego. Wybrane zostały zapisy wnikliwe i wyraziste. Wybór uzupełniony został kalendarium porządkującym fakty.

24,00 zł
17,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,72 zł

39
Polonia mini wersja włoska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polonia mini wersja włoska
Dostępny10 szt.

Spośród licznych zabytków, kolekcji muzealnych, imprez folklorystycznych, krajobrazów, wizerunków miast wybraliśmy te, które należy odwiedzić będąc w Polsce. Staraliśmy się pokazać Polskę interesującą, zróżnicowaną kulturowo i geograficznie, gościnną. Ostatni rozdział prezentuje sylwetki najsławniejszych Polaków.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

40
Wszechświaty. Pamięć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszechświaty. Pamięć
NiedostępnyBrak

Rzeczywistość wokół nas to tylko jedna z nieskończonych stron kostki. Alex, Jenny i Marco na własnej skórze doświadczyli, co oznacza zatracenie się w nieskończonych drogach Wszechświatów. Jednak teraz nie wiedzą, jak wyjść z Pamięci – zamkniętego jak klatka wymiaru mentalnego, w którym znajduje się tylko to, o czym pamiętają. Od czasu końca ich cywilizacji minęły już wieki, a na Ziemi zaczęła się nowa Era. Jak mogą wykorzystać wspomnienia, aby uciec z Pamięci i siebie ocalić? Dotarcie do jakich tajemnic z przeszłości zagwarantuje im przebudzenie w przyszłości? Czym była pamięć? Może wieczną młodością umysłu albo zwykłą otchłanią, bezczasowym schronieniem. Czy możemy kiedyś tam wrócić?

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

41
Objective First Student's Book with Answers + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Objective First Student's Book with Answers + CD
Dostępny150 szt.

Fourth edition of the best-selling Cambridge English: First (FCE) course, updated to prepare for the 2015 revised exam. The Student's Book with answers contains fresh, updated texts and artwork that provide solid language development, lively class discussion and training in exam skills. The 24 topic-based units include examples from the Cambridge English Corpus to highlight common learner errors, while vocabulary sections informed by the English Vocabulary Profile ensure that students are learning the most useful language required at this level. A phrasal verb list provides a handy reference. The interactive CD-ROM provides comprehensive extra practice of the language and topics covered in the book. The Class Audio CDs contain the recordings for all the listening exercises.

136,00 zł
119,68 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,32 zł

42
Konstytucja 3 Maja 1791 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konstytucja 3 Maja 1791
NiedostępnyBrak

Nowe wydanie Konstytucji 3 Maja 1791 oraz związanych z nią wybranych ustaw Sejmu Wielkiego, a także statutu Zgromadzenia Przyjaciół Konstytucji Rządowej - pierwszego w Polsce nowoczesnego stronnictwa politycznego.

39,00 zł
34,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

43
Polonia mini wersja hiszpańska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polonia mini wersja hiszpańska
Dostępny6 szt.

Spośród licznych zabytków, kolekcji muzealnych, imprez folklorystycznych, krajobrazów, wizerunków miast wybraliśmy te, które należy odwiedzić będąc w Polsce. Staraliśmy się pokazać Polskę interesującą, zróżnicowaną kulturowo i geograficznie, gościnną. Ostatni rozdział prezentuje sylwetki najsławniejszych Polaków.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

44
Język norweski w pracy. Rozmówki norweskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język norweski w pracy. Rozmówki norweskie
Dostępny11 szt.

Język norweski w pracy to opracowanie skierowane przede wszystkim do osób, które pracują lub zamierzają pracować za granicą. Będzie również przydatne tym osobom, którym znajomość języka norweskiego jest przydatna w pracy w Polsce. W opracowaniu uwzględniono wiele aspektów związanych zatrudnieniem takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy. W książce uwzględniono słownictwo związane z różnorodnymi pracami takimi jak: prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze. Ponadto opracowanie podejmuje podstawową tematykę nie związaną bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych takich, jak: podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne. W książce omówiono również najważniejsze cechy języka norweskiego oraz podstawowe zasady i reguły gramatyczne.

18,90 zł
13,61 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,29 zł

45
Przestępstwa w obrocie gospodarczym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przestępstwa w obrocie gospodarczym
NiedostępnyBrak

W książce poruszono m. in. problematykę obrotu gospodarczego oraz przestępczości gospodarczej ze wskazaniem roli organów ścigania w jej zwalczaniu, a przede wszystkim udziału samych przedsiębiorców w jej zapobieganiu. Niezbędne było przy tym przedstawienie pojęć funkcjonujących w obrocie gospodarczym. Ogólnej charakterystyce poddano również pojęcie oraz formy popełnienia przestępstwa, przy czym w niektórych miejscach omawiane zagadnienie odniesiono do przestępczości gospodarczej. Książka wypełnia wartość poznawczą oraz dydaktyczną w zakresie przestępstw w obrocie gospodarczym. Skierowana jest do prawników, studentów prawa, a także do przedsiębiorców czy też osób zajmujących się prowadzeniem kontroli w pzedsiębiorstwach.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

46
Mali lotnicy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali lotnicy
NiedostępnyBrak

Dzięki tym pięknie ilustrowanym książeczkom mali czytelnicy dowiedzą się m.in. jakiej broni używali piraci, jakie pojazdy i urządzenia mają do dyspozycji strażacy, jak wygląda kokpit samoloty i kto wylądował na Księżycu. W serii: Mali piraci, Mali astronauci, Mali lotnicy, Mali strażacy.

5,00 zł
3,95 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,05 zł

47
Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewiarygodne przygody Marka Piegusa
NiedostępnyBrak

* KOLOROWE ILUSTRACJE * Niewiarygodne przygody Marka Piegusa w serii "Kolorowa Klasyka" to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Jak dużego pecha można mieć w życiu? Marek wie, że zupełnie niewiarygodnego. Jeśli coś może pójść źle, to Markowi pójdzie. Zupełnie zwyczajny tornister, konik szachowy i woda kwiatowa „Siedem czarów” stają się elementami kompletnie zwariowanej historii i prowadzą do tajnej przestępczej bazy pod kościołem! Teodor i detektyw Kwass muszą wykazać się naprawdę wielką przebiegłością, by wybrnąć z sytuacji. Jakby tego nie było dość, w łaźni miejskiej spod podłogi wynurza się czarna ręka... Przedstawiamy kolorowe wydanie jednej z najbardziej znanych powieści Edmunda Niziurskiego – znanego i kochanego od pokoleń pisarza młodzieżowego! Od 2014 roku Wydawnictwo GREG jest wyłącznym wydawcą książek Edmunda Niziurskiego przez okres pięciu lat.

14,99 zł
10,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,50 zł

48
(Prawdziwa!) Historia sztuki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
(Prawdziwa!) Historia sztuki
NiedostępnyBrak

Książka o wielkich dziełach malarskich. Jak powstały "Pokój" van Gogh'a, "Krzyk" Munka czy "Mona Lisa" Leonardo da Vinci? Popatrz na "prawdziwą" historię - żart o powstaniu arcydzieł malarstwa a potem, na końcu książki, przeczytaj, jak było naprawdę.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

49
Testy i zadania praktyczne. Egzamin zawodowy. Technik usług kosmetycznych. Kwalifikacja A.62 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testy i zadania praktyczne. Egzamin zawodowy. Technik usług kosmetyczn...
Dostępny9 szt.

Pomoc w przygotowaniach do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik usług kosmetycznych w zakresie kwalifikacji A.62. (Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp). Publikacja zawiera 5 testów do pisemnej części egzaminu, klucz odpowiedzi do testów oraz 4 zadania do części praktycznej – jedno z przykładowym rozwiązaniem, pozostałe z kartami pracy. Publikację autorka opracowała zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych oraz obecną strukturą egzaminu z kwalifikacji.

39,30 zł
34,58 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,72 zł

50
Testy i zadania praktyczne. Egzamin zawodowy. Technik usług fryzjerskich, fryzjer. Kwalifikacja A.19 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testy i zadania praktyczne. Egzamin zawodowy. Technik usług fryzjerski...
Dostępny5 szt.

Testy egzaminacyjne skierowane do uczniów kształcących się w zawodach fryzjer i technik usług fryzjerskich. Realizują treści z zakresu kwalifikacji A.19. (Wykonywanie zabiegów fryzjerskich). Publikacja zawiera 5 zestawów testów sprawdzających wiedzę i umiejętności z zakresu danej kwalifikacji. Każdy z nich składa się z 40 zadań zamkniętych i zadania praktycznego z propozycją jego rozwiązania oraz listą niezbędnych akcesoriów i narzędzi, których wybór i poprawne użycie są oceniane przez egzaminatorów. Na końcu publikacji znajduje się klucz odpowiedzi do testu pisemnego.

38,10 zł
33,53 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,57 zł

Wróć do góry