hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.05.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 27 maja 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Słucham i uczę się mówić. Część 1. Sylaby i rzeczowniki + CD (Elżbieta Wianecka), na drugim Słucham i uczę się mówić. Sylaby i czasowniki. Liczba mnoga, część 1 + CD (Elżbieta Wianecka). Kolejny produkt to Słucham i uczę się...Sylaby i rzeczowniki +CD cz.2 (Elżbieta Wianecka) oraz Słucham i uczę się...Sylaby i rzeczowniki +CD cz.3 (Elżbieta Wianecka).
1
Słucham i uczę się mówić. Część 1. Sylaby i rzeczowniki + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słucham i uczę się mówić. Część 1. Sylaby i rzeczowniki + CD
Dostępny113 szt.

Językowe ćwiczenia słuchowe przeznaczone są dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, jąkaniem oraz niezakończonym rozwojem mowy. Nagranie przygotowane w profesjonalnym studio zostało tak przetworzone elektronicznie, by długość trwania spółgłosek była równa długości brzmienia samogłosek. Do płytek dołączono ilustrowane książeczki. Pozwoli to na jednoczesne ćwiczenie uwagi, koncentracji, analizy i syntezy wzrokowej oraz na wczesną symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania. Optymalny sposób stymulacji to codzienne 2 x 10-minutowe słuchanie nagrania, z wykorzystaniem indywidualnych słuchawek.

28,00 zł
24,64 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,36 zł

8 osób kupiło
2
Słucham i uczę się mówić. Sylaby i czasowniki. Liczba mnoga, część 1 + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słucham i uczę się mówić. Sylaby i czasowniki. Liczba mnoga, część 1 +...
Dostępny42 szt.

Językowe ćwiczenia słuchowe przeznaczone są dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, jąkaniem oraz niezakończonym rozwojem mowy. Nagranie przygotowane w profesjonalnym studio zostało tak przetworzone elektronicznie, by długość trwania spółgłosek była równa długości brzmienia samogłosek. Do płytek dołączono ilustrowane książeczki. Pozwoli to na jednoczesne ćwiczenie uwagi, koncentracji, analizy i syntezy wzrokowej oraz na wczesną symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania.Drugi etap to przygotowanie do słuchania, rozumienia i samodzielnego tworzenia zdań. Aby mogło w indywidualnym systemie komunikacji pojawić się zdanie niezbędne jest rozumienie i użycie czasownika.To właśnie czasownik otwiera drogę do pojawienia się gramatyki, bo to on wyznacza formę użycia odmienionego przez przypadki rzeczownika. Dziecko musi słuchać własnych realizacji językowych, aby mogło skutecznie uczyć się systemu językowego. Optymalny sposób stymulacji to codzienne 2 x 10-minutowe słuchanie nagrania, z wykorzystaniem indywidualnych słuchawek.

26,00 zł
24,70 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

4 osoby kupiły
3
Słucham i uczę się...Sylaby i rzeczowniki +CD cz.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słucham i uczę się...Sylaby i rzeczowniki +CD cz.2
Dostępny91 szt.

Językowe ćwiczenia słuchowe przeznaczone są dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, jąkaniem oraz niezakończonym rozwojem mowy. Nagranie przygotowane w profesjonalnym studio zostało tak przetworzone elektronicznie, by długość trwania spółgłosek była równa długości brzmienia samogłosek. Do płytek dołączono ilustrowane książeczki. Pozwoli to na jednoczesne ćwiczenie uwagi, koncentracji, analizy i syntezy wzrokowej oraz na wczesną symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania. Optymalny sposób stymulacji to codzienne 2x10 minutowe słuchanie nagrania, z wykorzystaniem indywidualnych słuchawek.

28,00 zł
26,60 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,40 zł

5 osób kupiło
4
Słucham i uczę się...Sylaby i rzeczowniki +CD cz.3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słucham i uczę się...Sylaby i rzeczowniki +CD cz.3
Dostępny65 szt.

Językowe ćwiczenia słuchowe przeznaczone są dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, jąkaniem oraz niezakończonym rozwojem mowy. Nagranie przygotowane w profesjonalnym studio zostało tak przetworzone elektronicznie, by długość trwania spółgłosek była równa długości brzmienia samogłosek. Do płytek dołączono ilustrowane książeczki. Pozwoli to na jednoczesne ćwiczenie uwagi, koncentracji, analizy i syntezy wzrokowej oraz na wczesną symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania. Optymalny sposób stymulacji to codzienne 2x10 minutowe słuchanie nagrania, z wykorzystaniem indywidualnych słuchawek.

28,00 zł
26,60 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,40 zł

3 osoby kupiły
5
Zdrowa wątroba. Dieta profilaktyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowa wątroba. Dieta profilaktyka
Dostępny10 szt.

Niestrawność, wrzody, refluks, kamienie – na schorzenia wątroby choruje co trzeci Polak! Jest to zwykle spowodowane nieodpowiednią dietą, komplikacjami pochorobowymi lub nadużywaniem leków i używek. Jednak z większości tych chorób można się wyleczyć! Będąc tak ważnym organem, wątroba narażona jest na wiele czynników, które mogą uczynić ją słabą. Ten poradnik uzmysłowi Wam, jakie są przyczyny występowania większości chorób układu trawiennego – nie tylko wątroby, ale także każdego organu z nią powiązanego: dwunastnicy, trzustki, żołądka, jelit, woreczka żółciowego… Znajdziecie w nim porady dotyczące naturalnych metod leczenia, a także informacje o badaniach lekarskich, najnowszych urządzeniach, wspomagających leczenie oraz dietach, które mogą pomóc w najczęstszych dolegliwościach.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

3 osoby kupiły
6
Reszta świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reszta świata
Dostępny53 szt.

Podróż dookoła świata trwa dalej. Z Nowej Zelandii na „najbardziej samotną i najbardziej tajemniczą” wyspę świata – Wyspę Wielkanocną. Spełnia się marzenie Autorki wypowiedziane w książce Pół świata z plecakiem i mężem – żeby zobaczyć posąg moai na własne oczy, żeby go „dotknąć, poczuć, powąchać, obejść dookoła, obtańcować i uściskać”. Teraz ma okazję uściskać dziesiątki takich posągów. Z wyspy na stały ląd, czyli do Chile. Jazda na południe, po której autorka dochodzi do wniosku, że… rosyjskie pociągi są lepsze od południowoamerykańskich autobusów. Zimna Patagonia – pampa, lodowce, zatykające dech w piersiach skalne iglice. Koniec świata, czyli Ziemia Ognista. Dalej się nie da, więc z powrotem na północ. Paragwaj i wodospady Iguazú. Boliwia – solnisko Salar de Uyuní, najwyżej położony stadion na świecie, doświadczenie na własnej skórze, co to takiego soroche. Jezioro Titicaca i pływające trzcinowe wyspy Uros. Peru i obowiązkowe Machu Picchu. Plantacje bananów w Ekwadorze, starówka w Quito, wreszcie powrót do Polski. Ale że pozostał niedosyt Ameryki, to przy najbliższej okazji – do Meksyku i na Kubę. A dokąd następnym razem?

44,00 zł
29,92 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,08 zł

2 osoby kupiły
7
Metryka nocnika - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metryka nocnika
Dostępny29 szt.

Książka Iwony Wierzby z ilustracjami Marianny Sztymy to książka o urynale, kakatorium, stolcu, sedesie, wychodku, sławojce, czyli o nocniku i toalecie oraz o ich przeciętnych i nieprzeciętnych użytkownikach. Dowiemy się z niej między innymi, że jednym z pierwszych posiadaczy i użytkowników ubikacji spłukiwanej wodą był znany z mitologii władca Krety – król Minos. • Co to takiego Cloaca Maxima i gdzie się znajdowała? • Kto pierwszy opodatkował toalety? • Co wspólnego z toaletami ma powiedzenie „pecunia non olet” czyli „pieniądze nie śmierdzą” i kto jest jego autorem? • Dlaczego po średniowiecznych miastach poruszano się sześciokonnymi karetami? • Jakiej amunicji nigdy nie brakowało w średniowiecznych twierdzach? • Co ważnego w sprawie kupy miał do powiedzenia filozof Erazm z Rotterdamu? • Czym zajmował się poznański kat po godzinach pracy? • Stąd wzięło się powiedzenie: „idę zgasić ogień w kominku”?, i co miało wspólnego z oddawaniem moczu? • Dlaczego w Wersalu panował kiedyś… smród i nie pachniało tam fiołkami? • Czym zajmował się stolcowy szambelan na dworze króla Henryka VIII? • Która z dam była właścicielką nocnika pięknego niczym sosjerka? • Dlaczego Felicjan Sławoj Składkowski przeszedł do historii nie jako polityk, lecz… budowniczy toalety? • Dowiemy się również jak rewolucyjny wpływ na higienę osobistą miały prace związane z podbojem i poznaniem kosmosu. Na jakie usługi mogą liczyć posiadacze japońskiego w pełni elektroniczny sedesu XXI wieku? • Poznamy historię srajtaśmy, kiblorolki, srolki, czyli papieru do… oraz wszelkich utrzyjzadków i podcierek w literaturze. Mam nadzieję, że nasza nowa książka będzie fascynującą lekturą dla czytelników w każdym wieku ze względu na tematykę i ilustracyjną ucztę.

42,00 zł
33,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
8
Moje widzenie świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje widzenie świata
Dostępny5 szt.

W swojej drugiej książce MOJE WIDZENIE ŚWIATA .Możliwości ludzkiej świadomości i mózgu Edmud Jurczenko zajmuje się zagadnieniami generatora zdarzeń losowych, a jego teoria widzenia świata oparta jest głównie na teorii systemów. Autor z wykształcenia jest matematykiem, pedagogiem a jego pasją jest psychotronika. W wolnych chwilach praktykuje zajmując się radiestezją, wahadlarstwem, w tym badaniem stref geopatycznych niezależnie od odległości. Potrafi diagnozować na odległość, w tym ze zdjęcia lub rozmowy telefonicznej. Specjalnością Autora jest badanie zjawisk smogu elektrycznego, jego wpływu na stan zdrowia, włączając w to strefy geopatyczne. Zjawiska te bada za pomocą przyrządów elektronicznych, w tym licznika Geigera Millera. Edmund Jurczenko jest postacią nietuzinkową, a jego śmiałe teorie, opisywane w niezwykle zwięzłej formie, przebojem wkraczają do świata ludzi interesujących się zjawiskami parapsychologii.

19,50 zł
14,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 4,51 zł

1 osoba kupiła
9
Pieniek otwiera muzeum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieniek otwiera muzeum
Niedostępny
Brak

Idealna książka dla wszystkich małych zbieraczy, którzy z każdego spaceru wracają z nowymi skarbami. Pieniek lubi spacery po lesie. I uwielbia zbieranie. Zbiera wszystko, co wpadnie mu w ręce. Ale w końcu w jego leśnym domku zaczyna brakować miejsca. I co teraz? Na szczęście babcia ma plan! Przesympatyczny drewniany bohater, zabawne ilustracje pełne szczegółów i urzekająca ciepłym humorem historia to tylko niektóre skarby, które znajdziecie w tej książce.

29,90 zł
22,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

10
Wierszyki na pogodę i niepogodę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierszyki na pogodę i niepogodę
Niedostępny
Brak

Prezentowana książka to zbiór ciepłych i sympatycznych wierszyków o różnych zjawiskach pogodowych. Dzieci dowiedzą się z niej, do czego można porównać przesuwające się po niebie chmurki, dlaczego wietrzyk jest psotny, jak motylek radzi sobie z upałem oraz co namalowało słońce deszczem. Czytanie z pewnością umilą piękne, kolorowe ilustracje.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

11
Wierszyki dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierszyki dla dzieci
Niedostępny
Brak

Przedszkolaki to straszne urwisy i bardzo lubią rozrabiać. Jeśli nie wierzycie, przeczytajcie wesołe wierszyki o rozrabiających dzieciakach. W zbiorku znajdziecie również mnóstwo wierszyków o codziennych przygodach przedszkolaków, również tych grzecznych. Przedszkolaki to straszne urwisy i bardzo lubią rozrabiać. Jeśli nie wierzycie, przeczytajcie wesołe wierszyki o rozrabiających dzieciakach. W zbiorku znajdziecie również mnóstwo wierszyków o codziennych przygodach przedszkolaków, również tych grzecznych.

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

12
Paryska lewica w stalinowskiej Warszawie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paryska lewica w stalinowskiej Warszawie
Dostępny13 szt.

Książka dotyczy jednego z ciekawszych wydarzeń - Wystawy współczesnej plastyki francuskiej z 1952 roku. W ówczesnej ogarniętej szpiegomanią Warszawie, gdzie obywatele francuscy mogli trafić do więzienia jedynie z powodu swego pochodzenia...?

55,00 zł
41,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,75 zł

13
Nie daj sobie wmówić. 20 mitów, którymi władza ogłupia społeczeństwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie daj sobie wmówić. 20 mitów, którymi władza ogłupia społeczeństwo
Dostępny4 szt.

Ta książka powstała z troski. Z troski o to, jak urządzone jest nasze krajowe podwórko. Ogromnie dużo tu bowiem absurdów i wykoślawień. A przecież może być inaczej. Wystarczy mądry i oświecony rząd by pchnąć nas na inne tory rozwoju.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

14
Moja torebka - zwierzęta morskie - liczby - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja torebka - zwierzęta morskie - liczby
Niedostępny
Brak

Ta kolorowa książeczka zabierze dzieci w podróż nad i pod wodą, przy okazji dzieci dowiedzą się jak liczyć. Dzieci nauczą się nowych słów i liczb od 1 do 10. W całej ksiące znajdują się krótkie pytania, które powodują, że nauka jest dobrą zabawą.

19,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,8%
oszczędzasz 3,01 zł

15
Pomazaniec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomazaniec
Dostępny50 szt.

Dobra teologia naturalna jest niezbędna w każdej poważnej refleksji nad wiarą. Chroni ją przed dowolnością, zabobonem i werbalizmem, dostarcza wyostrzonych narzędzi myslenia...??

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

16
Moja torebka - zwierzęta wiejskie - słowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja torebka - zwierzęta wiejskie - słowa
Niedostępny
Brak

Ta kolorowa książeczka zabierze dzieci w podróż po wiejskim gospodarstwie, przy okazji dzieci poznają nowe słowa. W całej ksiące znajdują się krótkie pytania, które powodują, że nauka jest dobrą zabawą.

17,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

17
Przemienieni przez Boga. Zeszyt ucznia do religii dla 6 klasy szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przemienieni przez Boga. Zeszyt ucznia do religii dla 6 klasy szkoły p...
Dostępny34 szt.

Ćwiczenia skoncentrowane są wokół tajemnicy Chrystusowego Kościoła, który mocą Ducha Świętego wypełnia Boże obietnice zbawienia. Zeszyt ucznia łączy w sobie formę ćwiczeń oraz notatnika. Zadania do wykonania zostały zaproponowane jako uzupełnianie schematów, łączenie wyrażeń o podobnym znaczeniu, wpisywanie brakujących wyrazów itp. W książce znajdują się również wolne miejsca na wykonanie prac plastycznych lub zadania domowego. Ćwiczenia w zeszycie ucznia mają wielorakie funkcje w zależności od katechezy: wprowadzanie w temat, aktywizowanie uczniów, rozwijanie i pogłębianie tematu lub utrwalanie treści. Dziecko z pomocą katechety ma znaleźć odpowiednie polecenie w Zeszycie ucznia, do którego odnośnik znajduje się w podręczniku.

14,50 zł
11,99 zł

Rabat 17,3%
oszczędzasz 2,51 zł

18
Polowanie na Franciszka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polowanie na Franciszka
Niedostępny
Brak

Wciągająca, sensacyjna powieść z gatunku watykańskich thrillerów, pełna nie do końca wyjaśnionych tajemnic, w której rzeczywistość niezwykle umiejętnie przeplata się z fikcją literacką, dostarczając czytelnikowi wielu niezwykłych wrażeń. Bohaterzy tej historii muszą dokonać wyboru, a nie jest on wcale łatwy i oczywisty. Stawką jest życie... i to nie tylko to ziemskie. Dlatego jego ocalenie za wszelką cenę nie musi okazać się najważniejsze. Kto i dlaczego chciał dokonać zamachu na papieża podczas kanonizacji Jana Pawła II? Odpowiedź w tym niezwykle frapującym thrillerze...

29,90 zł
21,83 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

19
Ilustrowana Biblia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowana Biblia
Dostępny13 szt.

Przestawione opowieści biblijne wskazują nie tylko drogę do wiary, ale są także źródłem mądrości - dla dzieci i dorosłych. 71 historii ze Starego Testamentu 61 historii z Nowego Testamentu Losy wybranych postaci od stworzenia świata aż do zmartwychwstania Jezusa

40,00 zł
31,60 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

20
Lucius Cornelius Sulla. History and Tradition - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucius Cornelius Sulla. History and Tradition
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Lucius Cornelius Sulla was an outstanding and complex personality and therefore his person triggered extremely different reactions already among his contemporaries. The struggle for power over the Roman Empire, in which Sulla was one of the main participants, had not only the political dimension. There were different visions concerning the organization of the Roman State which was to come into existence on the ruins of the Republic, they clashed with each other. No wonder then that so many participants of the conference, the outcome of which is this volume, have focused their attention on the controversies over the image of Sulla in the ancient and modern historiography as well as in the literature of the subject.

35,70 zł
28,20 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,50 zł

21
Londyn step by step - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Londyn step by step
Niedostępny
Brak

Londyn STEP by STEP to wyjątkowy przewodnik opracowany z myślą o tych, którzy cenią sobie czas i wygodę, a przede wszystkim – lubią chodzić własnymi drogami. Znajdziemy tu 20 propozycji interesujących, dłuższych lub krótszych wycieczek i spacerów po stolicy Wielkiej Brytanii. Opis każdej trasy zawiera proste i przejrzyste mapki, na których zaznaczono największe atrakcje – zabytki, muzea, ciekawe budynki, cuda przyrody. Opis uwzględnia także miejsca, w których warto się zatrzymać, by skosztować specjałów lokalnej kuchni, zrobić zakupy albo poczuć magiczny klimat brytyjskiej metropolii. Przewodnik zawiera również bazę miejsc noclegowych i składaną mapę okolic Londynu, z której można korzystać również bez książki. Interesujące teksty dotyczące historii i współczesności Londynu tworzą barwną panoramę życia w tym wyjątkowym mieście.

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

22
Francja. Przewodnik ilustrowany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francja. Przewodnik ilustrowany
Niedostępny
Brak

Francja. Ilustrowany przewodnik to inspirującą lektura przed wyjazdem, bezcenna pomoc podczas podróży i oryginalna pamiątka po powrocie z wakacji. Zamieszczone niemal na każdej stronie fotografie tworzą barwny obraz historii i życia współczesnej Francji. Przygotowane przez ekspertów informacje, eseje i ciekawostki wiernie odzwierciedlają historię, kulturę i przyrodę Francji, a także życie jej mieszkańców. Przegląd wszystkich atrakcji wartych obejrzenia – od wietrznych wybrzeży Bretanii po rozgrzane słońcem wzgórza Prowansji, od tętniącego życiem Paryża po zamki w dolinie Loary. Szczegółowe mapy i plany ułatwiające nawigację. Informacje praktyczne i wskazówki dotyczące między innymi komunikacji, opieki medycznej oraz waluty.

59,90 zł
41,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

23
Chorwacja. Przewodnik ilustrowany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chorwacja. Przewodnik ilustrowany
Dostępny3 szt.

Przewodnik ilustrowany Chorwacja to niezawodna lektura przed wyjazdem, pomoc i drogowskaz podczas podróży i niezapomniana pamiątka po powrocie z wojaży. Opisano tutaj wszystkie atrakcje turystyczne i regiony Chorwacji, które koniecznie trzeba zobaczyć od zabytkowego Zagrzebia przez szmaragdowe jeziora Plitwickie i idylliczne wyspy Dalmacji po malowniczy Dubrownik. Najciekawsze miejsca zamieszone zostały dodatkowo na mapach znajdujących się w książce. Starannie opracowane plany regionów, dzielnic i miast służą ułatwiają podróżowanie i orientację. Przepiękne fotografie zamieszczone niemal na każdej stronie pozwalają poczuć wyjątkową atmosferę chorwackich kurortów i bajecznych plaż. Opracowane przez wytrawnych podróżników eseje opisują skomplikowaną i tragiczną historię regionu, bogactwo bałkańskiej kultury i obyczajów. Miejsca godne uwagi Południowa Dalmacja

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

24
Mary Poppins. Kolekcja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mary Poppins. Kolekcja
Niedostępny
Brak

Zbiorcze wydanie wszystkich książek Pameli. L. Travers. Akcja powieśći z tej serii toczy się w Londynie. Na ulicy Czereśniowej 17 mieszka rodzina Banksów. Pewnego dnia w ich domu pojawia się nowa niania - Mary Poppins. Dzieci, początkowo nieufne wobec opiekunki, bardzo szybko przywiązują się do niej, ma ona bowiem magiczne umiejętności. Dzięki nim dzieci przeżywają mnóstwo niesamowitych, fantastycznych przygód. W książce zatarte są granice pomiędzy tym, co realne i tym, co nierealne. Ponadczasowa opowieść o sile wyobraźni, którą trzeba wciąż dokarmiać, by nie zginęła przytłoczona dorosłością.

89,90 zł
64,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 25,17 zł

25
Najlepsze przyjaciółki cz. 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najlepsze przyjaciółki cz. 2
Niedostępny
Brak

Seria książeczek dla dziewczynek z naklejkami i bransoletkami do wspólnej zabawy. W każdej z czterech części znajdują się liczne pytania, na które odpowiedzi pozwolą lepiej poznać się przyjaciółkom, szkice do zaprojektowania ubrań w różnym stylu, miejsce na wklejanie zdjęć, pomysły na gry i zabawy, a także quizy i tajne szyfry. Są również wskazówki, jak zorganizować przyjęcie w stylu piżama party albo zombie, przygotować proste i apetyczne potrawy, a także urządzić pokój. Wspaniała zabawa i bransoletki przyjaźni mogą na zawsze połączyć najlepsze przyjaciółki!

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

26
Zrozumieć przeszłość 2. Historia. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć przeszłość 2. Historia. Maturalne karty pracy dla liceum ogó...
Dostępny90 szt.

Przedstawione karty pracy z serii „Zrozumieć przeszłość” to zbiór zadań i tematów wypracowań dotyczących dziejów nowożytnych. Materiały, opracowane zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Edukacyjnej, ułatwiają przygotowania do egzaminu maturalnego. Ponadto: • umożliwiają kształcenie kluczowych umiejętności, takich jak praca z mapą, tekstem źródłowym i danymi statystycznymi, • pomagają utrwalać wiedzę zdobytą na lekcji dzięki zadaniom skorelowanym z podręcznikiem, • ułatwiają sprawdzenie wiadomości z zakresu dziejów nowożytnych za pomocą „Przykładowego testu” i załączonych do niego odpowiedzi.

23,50 zł
21,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,35 zł

27
Ajurweda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ajurweda
Niedostępny
Brak

To kompendium wiedzy na temat najstarszego, wywodzącego się ze starożytnych Indii systemu wiedzy medycznej i filozofii zajmującej się zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym. Autorka pisze o tym, jak wykorzystać wiedzę z zakresu ajurwedy w życiu codziennym, w kuchni, na spacerze czy w kontaktach z bliskimi, by być zadowolonym, pięknym i nie chorować.

29,00 zł
20,88 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

28
Lot komety - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lot komety
Niedostępny
Brak

Po tragicznych doświadczeniach bohaterowie książki „Hera, moja miłość” starają się na nowo ułożyć sobie życie. Kometa, teraz Ala, zmieniła się nie do poznania. Przestała ćpać i zdała maturę. Ładnie ubrana, miła dla wszystkich, ma nadzieję, że Jacek znów będzie o nią zabiegał. Nikt nie wie, co kryje się za nowym wizerunkiem dziewczyny. Nikt się nie domyśla, że wstąpiła do Rodziny, niebezpiecznej sekty, wabiącej samotnych zagubionych ludzi obietnicą wyzwolenia ciała i duszy. Jacek wkrótce odkryje prawdę o Komecie, ale czy zdoła ją uratować, kiedy sam musi się zmierzyć z rozpadem rodziny?

22,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,01 zł

29
Byli sobie podróżnicy. Żeglarze z płytą DVD. Puzzle 104 elementy - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Byli sobie podróżnicy. Żeglarze z płytą DVD. Puzzle 104 elementy
Hippocampus
Niedostępny
Brak

Puzzle Byli sobie podróżnicy + DVD to świetna zabawa ucząca koncentracji, kształtująca spostrzegawczość i umiejętności manualne dziecka. Na odwrocie pudełka znajdują się przedmioty i postaci z filmu opisane w taki sposób aby dziecko mogło dopasować je do układanego obrazka pogłębiając przy okazji swoją wiedzę na temat historii odkrywania nowych lądów. Dla utrwalenia zdobytej wiedzy w pudełku znajduje się również płyta DVD z dwoma odcinkami serii Byli sobie podróżnicy. Ilość elementów 104.

25,00 zł
22,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

30
Było sobie życie. Centrum Dowodzenia z płytą DVD. Puzzle 104 elementy - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Było sobie życie. Centrum Dowodzenia z płytą DVD. Puzzle 104 elementy
Hippocampus
Niedostępny
Brak

Puzzle Było sobie życie - Centrum Dowodzenia + DVD to świetna zabawa ucząca koncentracji, kształtująca spostrzegawczość i umiejętności manualne dziecka. Na odwrocie pudełka znajdują się przedmioty i postaci z filmu opisane w taki sposób aby dziecko mogło dopasować je do układanego obrazka pogłębiając przy okazji swoją wiedzę na temat ludzkiego organizmu. Dla utrwalenia zdobytej wiedzy w pudełku znajduje się również płyta DVD z dwoma odcinkami serii Było sobie życie. Ilość elementów 104.

25,00 zł
22,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

31
Zagrożenia ładu społecznego t.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagrożenia ładu społecznego t.2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

Drugi tom książki prof. Brunona Hołysta poświęcony jest tematyce ładu społecznego i czynnikom go zakłócającym. Publikacja jest bardzo ciekawą analizą zagrożeń ładu społecznego, jakie obserwujemy i z którymi musimy sobie radzić w obecnych czasach. W książce omówiono: destruktywne zachowania skierowane wobec świata zewnętrznego (otoczenie społeczne, świat przyrody i wytworów cywilizacji) i własnej osoby, destabilizację systemu kształtowania i zaspokajania potrzeb, której przejawami są uzależnienie od internetu, pracoholizm, ryzykowne zachowania seksualne, uzależnienie od środków psychoaktywnych (tradycyjnych i nowych), zachowania kompulsywne związane z czynnościami dnia codziennego oraz z używaniem mediów elektronicznych, uzależnienia na podłożu psychopatologii seksualnej, uzależnienie od ryzyka, a także od władzy, poddano analizie dehumanizację więzi międzyludzkich: odwrażliwienie w kontaktach interpersonalnych, instrumentalizację relacji międzyludzkich w cywilizacji konsumpcjonizmu, dehumanizację relacji międzyludzkich w sferze nowoczesnej opieki zdrowotnej i opieki społecznej, psychospołeczne mechanizmy biurokratyzacji i instrumentalizacji relacji organizacja–jednostka, prostytucję jako skrajną formę dehumanizacji, a także alienację jednostki we współczesnym społeczeństwie. W tej części są rozważane także upublicznianie intymności oraz wirtualizacja kontaktów interpersonalnych, dezorientację w świecie wartości i norm, zanik postaw obywatelskich i prawnych we współczesnym społeczeństwie, postawy ksenofobii i nietolerancji w relacjach społecznych, dezorganizację życia społecznego i politycznego ze szczególnym uwzględnieniem wykluczenia społecznego uwarunkowanego ekonomicznie oraz uwarunkowanego kulturowo, społecznych reakcji na nierówności i niesprawiedliwości społeczne, cyberterroryzmu w zglobalizowanym świecie oraz sportu jako areny zjawisk patologii społecznej.

104,00 zł
91,52 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,48 zł

32
Miś Krzyś na budowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Krzyś na budowie
Niedostępny
Brak

Zabawna książeczka z uroczymi obrazkami dla najmłodszych dzieci. Poznaj Misia Krzysia i zobacz jak pracuje się na budowie.

12,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,91 zł

33
Miś Krzyś na wsi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Krzyś na wsi
Niedostępny
Brak

Zabawna książeczka z uroczymi obrazkami dla najmłodszych dzieci. Poznaj Misia Krzysia i zobacz jak żyje się na wsi.

12,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,91 zł

34
Warszawski Domek w Kołomnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawski Domek w Kołomnie
Dostępny5 szt.

W latach 1934-1936 w Warszawie, przy ul. Chocimskiej 35 działał polsko-rosyjski klub dyskusyjny "Domek w Kołomnie", założony przez białego emigranta, wybitnego krytyka, Dymitra Fiłosofowa. Do zarządu klubu należeli między innymi: Rafał Marceli Bluth, Józef Czapski, Jerzy Stempowski.

33,60 zł
24,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,41 zł

35
Był sobie człowiek. Prehistoria z płytą DVD. Puzzle 104 elementy - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Był sobie człowiek. Prehistoria z płytą DVD. Puzzle 104 elementy
Hippocampus
Niedostępny
Brak

Puzzle Był sobie człowiek Prehistoria + DVD to świetna zabawa ucząca koncentracji, kształtująca spostrzegawczość i umiejętności manualne dziecka. Na odwrocie pudełka znajdują się przedmioty i postaci z filmu opisane w taki sposób aby dziecko mogło dopasować je do układanego obrazka pogłębiając przy okazji swoją wiedzę na temat historii. Dla utrwalenia zdobytej wiedzy w pudełku znajduje się również płyta DVD z dwoma odcinkami serii Był sobie człowiek. Ilość elementów 104

25,00 zł
22,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

36
Wczesnośredniowieczne zagłębie hutnictwa srebra i ołowiu na obszarach obecnego pogranicza Górnego Śląska i Małopolski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wczesnośredniowieczne zagłębie hutnictwa srebra i ołowiu na obszarach ...
Niedostępny
Brak

Przedstawiona w tej pracy tematyka dotyczyć będzie przede wszystkim wczesnośredniowiecznej metalurgii ołowiu i związanej z nią organicznie metalurgii srebra. […] Praca ta jest też podsumowaniem ponad dwudziestoletnich badań archeologicznych prowadzonych przez autora tej książki. Były to przede wszystkim badania archeologiczne w Łośniu w okresie 1998-2008, w Zagórzu (2009-2011) oraz na innych stanowiskach, w tym w Olkuszu, Hutkach k. Bolesławia, Krzykawce i wielu innych. Ze „Wstępu”

50,00 zł
42,50 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,50 zł

37
Wina i nalewki lecznicze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wina i nalewki lecznicze
Niedostępny
Brak

Autorka podaje w książce nie tylko receptury łatwych do wykonania domowym sposobem wyśmienitych trunków, ale i proste przepisy na ziołowe oleje i octy, podnoszące walory zdrowotne potraw, do których są dodawane.

27,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

38
Niszczyciele zapór. Nalot na zapory, 1943 rok - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niszczyciele zapór. Nalot na zapory, 1943 rok
Dostępny10 szt.

Niszczyciele zapór to pierwsza w Polsce tak obszerna historia o jednym z najbardziej brawurowych i szokujących nalotów drugiej wojny światowej, przedstawiona przez utalentowanego brytyjskiego historyka, Jamesa Hollanda. Dzięki dociekliwemu, nowatorskiemu spojrzeniu tego bestsellerowego autora, jeszcze nigdy wcześniej nalot nie został przedstawiony tak szczegółowo. Operacja Chastise od początku wywoływała skrajne emocje. Akcja zbombardowania w nocy z 16 na 17 maja 1943 roku niemieckich zapór na rzekach w Zagłębiu Ruhry przez 617 Dywizjon Bombowy RAF-u początkowo wygląda na niewykonalną i tak trudną, że z powodzeniem można byłoby nazwać ją samobójczą misją. Jej przygotowaniom towarzyszy ekscytujący wyścig z czasem. Projekt skaczącej bomby niesie wiele niepewności i obaw, ale ostatecznie także niezapomniany smak wygranej. Autor pozwala nam przeżyć wspólnie z bohaterami emocje, które towarzyszyły im podczas tamtych wydarzeń.

56,00 zł
39,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,80 zł

39
Osobliwe skutki małżeństwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osobliwe skutki małżeństwa
Dostępny3 szt.

Ewy Kiedio to pociągająca eseistyczna medytacja o sakramencie małżeństwa. Pociągająca - bo gdy się ją czyta, to aż się chce żenić, by móc doświadczyć tego, o czym pisze autorka. Przenikają się tu erotyka i mistyka, fizyczność i duchowość, eros i agape, zwyczajność i misterium.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

40
Studia socjologiczn-polityczne 1/2014 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studia socjologiczn-polityczne 1/2014
Niedostępny
Brak

Czasopismo Studia Socjologiczno-Polityczne. Seria Nowa bezpośrednio nawiązuje do Studiów Socjologiczno-Politycznych założonych w 1957 roku przez Juliana Hochfelda i wydawanych do roku 1968. Będzie to tradycyjny półrocznik naukowy otwarty na różne nurty teorii społecznej, wpisujący się w program socjologii i politologii zaangażowanej, odwołujący się do idei wolności, równości, solidarności i sprawiedliwości i łączący diagnozy rzeczywistości społecznej z projektami zmian. W centrum zainteresowania czasopisma znajdzie się zjawisko władzy politycznej, która spaja różnego rodzaju wspólnoty, w tym najważniejszą z nich - państwo. Inne wielkie tematy żywo interesujące Redakcję to demokracja, kondycja obywatelstwa i społeczeństwa obywatelskiego. Kwestie państwa, demokracji, obywatelstwa, społeczeństwa obywatelskiego rozpatrywane będą zarówno w porządku normatywnym jak i deskryptywnym. Prymat w czasopiśmie będzie miała problematyka funkcjonowania polskiego systemu politycznego, ale Redakcja zabiegać też będzie o studia komparatystyczne oraz o teoretyczne analizy procesów globalnych, jak również o równowagę artykułów o charakterze teoretycznym i artykułów referujących badania empiryczne.

15,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

41
Pakiet. Kresowa Atlantyda. Tomy I - IV - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Kresowa Atlantyda. Tomy I - IV
Dostępny23 szt.

Tom I Pierwszy tom opowieści o 200 miastach i miasteczkach kresowych. W książce zamieszczono 275 fotografii, które cudem przetrwały częstokroć zagładę ich pierwszych właścicieli, a indeks zawiera ponad 1300 nazwisk. Walorem tej książki jest to, co wyróżnia twórczość prof. Stanisława Niciei – piękny literacki język, erudycja i potoczysta, sugestywna narracja dodatkowo okraszona bogatą ikonografią. Ostatni rozdział to epitafium dla Adama Hanuszkiewicza – genialnego aktora i reżysera. Tom II „W książce zamieszczono 240 unikalnych fotografii, a indeks zawiera prawie 1100 nazwisk. Książka niniejsza jest wyprawą do świata polskich uzdrowisk, letnisk i zimowisk kresowych, do krainy, która po stracie tych ziem przez Polskę, pogrążyła się niczym mityczna Atlantyda w odmętach zapomnienia. Dzięki niej udało się jednak wydobyć z kompletnego zapomnienia wiele fascynujących wydarzeń, zadziwiających biografii, wygasłych już w świadomości obecnych pokoleń legend i mitów”. Tom III W książce zamieszczono 255 fotografii, które cudem przetrwały częstokroć zagładę ich pierwszych właścicieli, a indeks zawiera ponad 1000 nazwisk. Tom IV W tomie zamieszczono 258 fotografii, a w indeksie prawie 1050 nazwisk. Czwarty tom Kresowej Atlantydy Stanisława Sławomira Niciei jest wyprawą do trzech fascynujących i zadziwiających swą różnorodnością i oryginalnością miejscowości: do Kołomyi i Zabiego – serca Huculszczyzny, do miejscowości, które inspirowały dziesiątki twórców zadziwiającymi pejzażami i folklorem. Trzecim miasteczkiem w tym tomie jest urokliwy Dobromil. Jak w poprzednich tomach Kresowej Atlantydy autor pisze o tych miejscowościach ciekawie, barwnie i z powabem, a tekst ilustruje oryginalną i bogatą ikonografią.

279,00 zł
200,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 78,12 zł

42
Zbyt krótkie szczęście - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbyt krótkie szczęście
Dostępny7 szt.

Życie śledczego to nie literatura kryminalna. We wrocławskiej dzielnicy Biskupin zostaje zastrzelonych dwoje licealistów. Dziewczyna i chłopak będący parą. Śledztwo, które podejmuje komisarz Marek Przygodny, toczy się mozolnie, brak podejrzanych, brak jednoznacznych tropów. Przeszkadzają też kłopoty osobiste: policjant nie może otrząsnąć się po rozwodzie, niemal popada w depresję, choć sam odszedł od żony. ?Zbyt krótkie szczęście? stanowi drugą powieść z cyklu o komisarzu Przygodnym, po entuzjastycznie przyjętej pierwszej części ?Gdzie mól i rdza?. I karty książki zaludniają te same barwne postaci: cyniczny dziennikarz Kuriata, patolog Małecki ze swoimi sarkazmami, aspirant Gajda mający predylekcję do zbyt długich wstępów, nierozgarnięci posterunkowi Wójcik i Wojtkiewicz oraz ekscentryczny pisarz Sobieski. Paweł Pollak ? pisarz i tłumacz literatury szwedzkiej. Ma jeszcze w swoim dorobku kryminał psychologiczny pt. ?Kanalia?, zbiór opowiadań kryminalno-sądowych ?Między prawem a sprawiedliwością? oraz powieść obyczajową pt. ?Niepełni?.

35,00 zł
26,60 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

43
Metoda obliczeniowa PURC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metoda obliczeniowa PURC
Dostępny100 szt.

W książce przedstawiono zastosowanie metody parametrycznych układów równań całkowych (PURC) do rozwiązywania wybranych zagadnień dwuwymiarowych (2D) i trójwymiarowych (3D). Zaprezentowano w niej teoretyczne, niezbędne podstawy metody, jednakże główna jej część jest poświęcona strategii komputerowego rozwiązywania wspomnianych zagadnień z zaprezentowaniem dużej liczby różnorodnych przykładów. Numeryczne rozwiązywanie PURC nie wymaga używania klasycznych elementów skończonych, jak jest to stosowane w metodzie elementów skończonych lub elementów brzegowych.

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

44
Lifestyle Pre-Intermediate Workbook +CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lifestyle Pre-Intermediate Workbook +CD
Dostępny652 szt.

Do jakich celów Twoi uczniowie potrzebują języka angielskiego? Do pracy? Na wakacje? A może do rozmów ze znajomymi i przyjaciółmi? W odpowiedzi na te pytania stworzyliśmy uniwersalny kurs Lifestyle - optymalne połączenie kursu ogólnego z elementami Business English. Specjalnie dobrane elementy nauki pomagają efektywnie komunikować się nie tylko w sytuacjach biznesowych, ale także w życiu codziennym. Największe zalety kursu Lifestyle: jasno określone cele stawiające na gramatykę, leksykę i sprawności językowe, skuteczne utrwalanie materiału poprzez systematyczne powtórzenia, nauka podstawowych funkcji językowych w oparciu o różne konteksty kulturowe, co ułatwia efektywną komunikację w międzynarodowym środowisku. Bed czy bad? W języku angielskim, jak w każdym innym, zdarzają się słowa podobne, lecz znaczeniowo skrajnie różne. Niefrasobliwa pomyłka w wymowie lub pisowni rozbawi przyjaciół, lecz w środowisku biznesowym może nieść za sobą mało zabawne konsekwencje. Przy opracowywaniu kursu Lifestyle korzystaliśmy z wyników badań analizujących wpływ różnic kulturowych na jakość porozumiewania się. Dzięki temu położyliśmy szczególny nacisk na wyeliminowanie w trakcie nauki pomyłek wynikających z niewłaściwej interpretacji, tonu czy wymowy.

64,90 zł
57,76 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,14 zł

45
Lifestyle Elementary Coursebook + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lifestyle Elementary Coursebook + CD
Dostępny940 szt.

Do jakich celów Twoi uczniowie potrzebują języka angielskiego? Do pracy? Na wakacje? A może do rozmów ze znajomymi i przyjaciółmi? W odpowiedzi na te pytania stworzyliśmy uniwersalny kurs Lifestyle - optymalne połączenie kursu ogólnego z elementami Business English. Specjalnie dobrane elementy nauki pomagają efektywnie komunikować się nie tylko w sytuacjach biznesowych, ale także w życiu codziennym. Największe zalety kursu Lifestyle: jasno określone cele stawiające na gramatykę, leksykę i sprawności językowe, skuteczne utrwalanie materiału poprzez systematyczne powtórzenia, nauka podstawowych funkcji językowych w oparciu o różne konteksty kulturowe, co ułatwia efektywną komunikację w międzynarodowym środowisku. Bed czy bad? W języku angielskim, jak w każdym innym, zdarzają się słowa podobne, lecz znaczeniowo skrajnie różne. Niefrasobliwa pomyłka w wymowie lub pisowni rozbawi przyjaciół, lecz w środowisku biznesowym może nieść za sobą mało zabawne konsekwencje. Przy opracowywaniu kursu Lifestyle korzystaliśmy z wyników badań analizujących wpływ różnic kulturowych na jakość porozumiewania się. Dzięki temu położyliśmy szczególny nacisk na wyeliminowanie w trakcie nauki pomyłek wynikających z niewłaściwej interpretacji, tonu czy wymowy.

103,80 zł
92,38 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 11,42 zł

46
Jaskółka i koliber TW - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaskółka i koliber TW
Niedostępny
Brak

Namiętny romans w wielkim stylu Kiedy George Bolton wraca do Devonu po zakończeniu wojny, Rita, która wiernie na niego czekała, jest przekonana, że ukochany ożeni się z nią, a ich wspólna przyszłość będzie kontynuacją szczęśliwej przeszłości. Ale George'a nieodwracalnie odmieniły straszliwe przeżycia wojenne. Nie potrafi się odnaleźć w monotonii sennego prowincjonalnego miasteczka i postanawia wyjechać na rok do Argentyny, Mimo rozczarowania, Rita obiecuje na niego czekać. Ani ona, ani George nawet przez chwilę nie przypuszczali, że wyjazd tak dramatycznie zaważy na całym ich życiu...

15,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

47
Mali odkrywcy Bożych dzień. Kolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali odkrywcy Bożych dzień. Kolorowanka
Niedostępny
Brak

Kolorowanka Mali odkrywcy Bożych dzieł przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5-7 lat. To doskonałe narzędzie rozwoju psycho-motorycznego poprzez zabawę. Dzięki odpowiedniemu doborowi grafik dzieci zostają wprowadzone w świat historii biblijnych. Wykorzystanie ich w trakcie zajęć ubogaci przekazywane treści, zaktywizuje uczniów i rozbudzi kreatywność małych odkrywców

10,60 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 2,61 zł

48
Kwiat Śniegu i Sekretny Wachlarz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwiat Śniegu i Sekretny Wachlarz
Niedostępny
Brak

Opowieść Lilii to wspaniałe, ponadczasowe i sugestywne studium ludzkich charakterów i uczuć - tym gorętszych, że skrywanych pod obowiązującą maską tradycyjnej, wschodniej powściągliwości.

15,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

49
Słucham i uczę się...Sylaby i rzeczowniki +CD cz.4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słucham i uczę się...Sylaby i rzeczowniki +CD cz.4
Dostępny45 szt.

Językowe ćwiczenia słuchowe przeznaczone są dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, jąkaniem oraz niezakończonym rozwojem mowy. Nagranie przygotowane w profesjonalnym studio zostało tak przetworzone elektronicznie, by długość trwania spółgłosek była równa długości brzmienia samogłosek. Do płytek dołączono ilustrowane książeczki. Pozwoli to na jednoczesne ćwiczenie uwagi, koncentracji, analizy i syntezy wzrokowej oraz na wczesną symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania. Optymalny sposób stymulacji to codzienne 2x10 minutowe słuchanie nagrania, z wykorzystaniem indywidualnych słuchawek.

28,00 zł
26,60 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,40 zł

50
Time Riders. Wrota Rzymu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Time Riders. Wrota Rzymu
Niedostępny
Brak

Projekt Exodus – misja polegająca na przeniesieniu 300 Amerykanów z 2070 roku do roku 54 n.e., aby zniszczyli Cesarstwo Rzymskie – zakończył się katastrofą. Połowa z nich dotarła na miejsce siedemnaście lat wcześniej, podczas panowania Kaliguli. Liam udaje się w przeszłość, chcąc dowiedzieć się czegoś więcej. Kiedy jednak Maddy i Sal usiłują uciec przed brygadą wysłaną, by dopaść ich drużynę, wszyscy Jeźdźcy w Czasie zostają uwięzieni w starożytnym Rzymie. Uzbrojony w wiedzę z przyszłości, Kaligula jest teraz silniejszy niż kiedykolwiek. Biuro terenowe pozostało bez opieki, a drużyna jest w wielkim niebezpieczeństwie – czy w takiej sytuacji Jeźdźcy w Czasie zdołają wrócić do 2001 roku i zawrócić historię na właściwy tor?

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

Wróć do góry