hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.06.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 1 czerwca 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Voodoo (FoxGames / GW Foksal), na drugim Testy do egzaminu z kwalifikacji A.62. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp (Wanda Hawryłkiewicz, Anna Piasecka-Buranicz). Kolejny produkt to Top Secret (FoxGames / GW Foksal) oraz Dziedzictwo kulturowo - historyczne regionu (red.nauk. Marzena Chrost).
1
Voodoo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voodoo
FoxGames / GW Foksal, od 7 lat
NiedostępnyBrak

Spójrz na symbole i kolory powyżej. A teraz spójrz na kartę z lewej strony i jak najszybciej powiedz którego symbolu i koloru na niej brakuje! Oczywiście fioletowej butelki. Jeśli masz kartę z tym symbolem wykładasz ją na stół. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się wszystkich kart voodoo. Podliczanie punktów następuje po trzech rundach. Wygrywa gracz z najmniejszą liczbą punktów. W sytuacji remisu gracze dzielą się zwycięstwem. W zestawie: • 91 dwustronnych kart voodoo, • 6 kart pomocy, • instrukcja. Rozmiar opakowania: 13.0 x 13.0 x 4.5 cm

40,00 zł
31,20 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,80 zł

2
Testy do egzaminu z kwalifikacji A.62. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testy do egzaminu z kwalifikacji A.62. Wykonywanie zabiegów kosmetyczn...
NiedostępnyBrak

200 zadań testowych, 5 zadań praktycznych rozwiązania Zbiór zawiera pięć zestawów przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.62. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp. W skład każdego zestawu wchodzi 40 zadań testowych i jeden test praktyczny. Testy zostały przygotowane w oparciu o podstawy programowe dla technika usług kosmetycznych.

16,00 zł
14,08 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,92 zł

3
Top Secret - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Secret
FoxGames / GW Foksal, od 7 lat
NiedostępnyBrak

Drogą dedukcji rozpracuj agentów przeciwnika! Jesteś szefem wywiadu i starasz się rozpracować siatkę agentów przeciwnika. Każdy agent ukrywa swoją tożsamość, będziesz więc musiał wykazać się umiejętnością logicznego myślenia, aby ich zdekonspirować. Zawartość pudełka: • 10 kart agentów, • 10 kart agentek, • 10 pionków agentów, • 10 pionków agentek, • 1 zapasowa podstawka, • 1 instrukcja.

60,00 zł
46,80 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,20 zł

4
Dziedzictwo kulturowo - historyczne regionu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziedzictwo kulturowo - historyczne regionu
NiedostępnyBrak

Procesy integracji kulturowej nie mogą nie interesować szkoły. Stają się one - jako część etnopedagogiki - szczególnym przedmiotem refleksji dydaktycznej i wychowawczej, ponieważ kształtują rozwój i procesy świadomości oraz tożsamości ucznia, wcześniej - przedszkolaka. W literaturze przedmiotu zakłada się kreowanie kilku nurtów rozwoju człowieka i jego kultury, od przedszkola i szkoły poczynając: nurt tradycji i kultury regionalnej, związany z nabywaniem tożsamości rodzinno-lokalno-parafialnej, nurt kultury narodowej materialnej i duchowej, bazujący na wybitnych osobistościach historii i dziejach narodowych, jednoczących wydarzeniach i wspólnych losach, nurt kultury państwowej, oparty na historii i wkładzie Polski w historię państwa i prawa oraz nurt międzykulturowy, nurt dialogu kulturowego i cywilizacyjnego, kreujący właśnie tożsamość pogranicza - wielopłaszczyznową i wielopoziomową. Nie trzeba nikogo przekonywać, iż wszystkie te nurty podejmowane są przez współczesną szkołę w Polsce, Czechach, Słowacji i Niemczech, a wymiary poszczególnych aspektów tych zagadnień podjęte zostały w niniejszym tomie.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

5
Miau! Gra planszowa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miau! Gra planszowa
FoxGames / GW Foksal, od 5 lat
NiedostępnyBrak

Gdy kota nie ma, myszy harcują! W kuchni zawsze znajdzie się mnóstwo smakołyków. Wykaż się spostrzegawczością i szybkością podejmowania decyzji. Nie daj się złapać kotu, zdobądź 10 przysmaków i wygraj grę! Rozmiar opakowania: 12.9 x 13.0 x 4.4 cm

40,00 zł
31,20 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,80 zł

6
Graffiti - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Graffiti
FoxGames / GW Foksal, od 10 lat
NiedostępnyBrak

Czy potrafisz narysować „burzę mózgów” albo „uciekający czas”? Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów za: • najlepiej narysowane hasło, • odgadnięcie haseł narysowanych przez innych graczy, • odgadnięcie autorów rysunków. Losujesz kartę z hasłami. Wybrane hasło pokazujesz wszystkim graczom z wyjątkiem tego, który będzie musiał odgadnąć narysowane przez was hasło. Gracz odgadujący zamyka oczy. Przekręcasz klepsydrę i gracze rysują wybrane przez ciebie hasło. Gracz odgadujący otwiera oczy i widzi takie oto rysunki: krokodyl, płaczący człowiek...hmm, co to może być? Krokodyle łzy! Hasła z kart możesz również wykorzystać podczas gry w „Kalambury”! Zawartość pudełka: • 90 kart z hasłami, • 4 tablice do rysowania, • 4 flamastry, • 1 klepsydra, • 1 instrukcja.

64,50 zł
50,31 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 14,19 zł

Wróć do góry