hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.06.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 8 czerwca 2014 roku.
1
Szkice o geometrii i sztuce: sztuka konstrukcji geometrycznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkice o geometrii i sztuce: sztuka konstrukcji geometrycznych
Dostępny15 szt.

Niniejsza książka jest, między innymi, próbą przygotowania czytelnika do zrozumienia, a w przyszłości ewentualnego odtworzenia, przykładów sztuki islamu, czy gotyku, lub tworzenia własnych dzieł sztuki o geometrycznym rodowodzie. Omawiam w niej rozmaite konstrukcje geometryczne użyteczne zarówno na lekcjach geometrii w szkole, jak i w pracy artystycznej. Omawiam stosunkowo dokładnie wybrane konstrukcje geometryczne ważne ze względu na ich możliwe zastosowania.

40,50 zł
28,35 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,15 zł

2 osoby kupiły
2
Matemadziarstwo 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matemadziarstwo 2
Dostępny10 szt.

Matemadziarstwo 2, czyli matematyka z szaradziarstwem, to zadania tematyczne związane z dwoma działami matematyki: bryły oraz wyrażenia algebraiczne. Powstało jako odpowiedź na duże zainteresowanie nauczycieli i uczniów pierwszą częścią książki zawierającą działy: zbiory liczbowe i figury płaskie. Dobra zabawa dla każdego. Pomoże zapamiętać i utrwalić wiadomości, zmotywować do nauki poprzez nieszablonowe i różnorodne zadania. 222 zadania z Matemadziarstwa 2 to rozrywka oraz forma utrwalania wiadomości dla ucznia na każdym etapie nauki. Przydatna nauczycielowi w celu uatrakcyjnienia lekcji. Baw się, ucz i utrwalaj wiadomości razem z nami!

23,50 zł
16,45 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,05 zł

3
Lubię tworzyć. Zeszyt ćwiczeń do Plastyki dla klasy 6 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,00 zł
15,12 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,88 zł

Wróć do góry