hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.06.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 12 czerwca 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Tajemnice pionków 3 (A.G. Aleksandrow, S.I. Dawidiuk), na drugim Relacje wojenne ziemian. Kolejny produkt to Tryzna (Tomasz Mikiciuk) oraz Kod przeznaczenia (Magdalena Trubowicz).
1
Tajemnice pionków 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice pionków 3
Dostępny3 szt.

Trzecia część trylogii poświęconej "pionkom". Znany arcymistrz i mistrz napisali przystępną książkę pokazującą jak grać pionkami. Kiedy je poświęcać, a kiedy bronić oraz na, które pionki należy uważać. Bo w końcu każdy pionek ma w plecaku hetmańską buławę! W książce pokazane są również popularne pułapki debiutowe, w których główną rolę odgrywają pionki. Książka zawiera 158 oryginalnych zadań do samodzielnego rozwiązywania.

16,80 zł
12,60 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,20 zł

1 osoba kupiła
2
Relacje wojenne ziemian - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Relacje wojenne ziemian
Niedostępny
Brak

Autor zestawił w swojej książce spisane przed kilkudziesięciu laty wspomnienia ziemian zaangażowanych w działalność konspiracyjnej organizacji „Uprawa”-„Tarcza” z zapisem wywiadów, jakie przeprowadził z młodszym pokoleniem ziemiańskich rodzin, z osobami, które w czasie okupacji były w wieku dziecięcym lub młodzieńczym. Konfrontując pamięć dwóch pokoleń o okupacyjnych losach ziemian, ukazał dwie odmienne, ale wzajemnie przenikające się narracje. Został w ten sposób odtworzony możliwie pełny obraz życia podkrakowskich dworów w czasie II wojny światowej. Wartością książki jest pokazanie różnorodności postaw (od „przetrwać” po „walczyć”) i rozmaitej argumentacji używanej przez ziemiaństwo. Kluczowe jest skonfrontowanie pamięci dwóch pokoleń. Te dwie perspektywy osób dojrzałych i młodszych, a niekiedy dorastających dzieci, prowadzą do wykreowania dwóch odmiennych, ale wzajemnie przenikających się narracji. DR AGNIESZKA ŁUCZAK (fragment recenzji)

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

3
Tryzna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tryzna
Niedostępny
Brak

Tryzna jest tomikiem bardzo ciekawej poezji rodzimowierczej. Wiersze zawarte w Tryznie to zapiski z wyprawy w poszukiwaniu własnej tożsamości, podejmowanej, aby załagodzić skutki rozdarcia wewnętrznego zaistniałego w wyniku zderzenia z darami współczesności. By jednak nie ugrząźć w tematyce tyleż przejmującej, co doniosłej i przez to potencjalnie ciężkiej, Autor dostarczył nam niemal dwóch tuzinów moskalików, które można by nazwać pogańskimi. Napisane ze swadą, rubasznie i zaczepnie, mogą służyć jako deser po części pierwszej- albo jako danie zupełnie niezależne. Przecież nasi praojcowie nie stronili od rozpustnych zabaw, a komu to nie jest po drodze podążać za szlakiem przodków...

12,00 zł
8,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,60 zł

4
Kod przeznaczenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kod przeznaczenia
Dostępny3 szt.

Kiedy myślisz, że wszystko już stracone, okazuje się, że ktoś wyciąga do ciebie pomocną dłoń. Nie zastanawiaj się – chwytaj i trzymaj ile sił. Ona – kelnerka w przygranicznym barze, on – drobny przemytnik. Jedna krótka wiadomość sprawia, że nie mogą o sobie zapomnieć. Przez jeden zwitek papieru szukają siebie nawzajem. Czy odnajdą się wśród prozy życia? Sprawdź, jak może ułożyć się życie młodych ludzi, którzy praktycznie pozostawieni samym sobie starają się o lepszą przyszłość. To nie jest kolejna książka o miłości, to książka o zaufaniu, nadziei i dobru, które może nas spotkać w najmniej oczekiwanym momencie. Podnosi na duchu i nastraja na pozytywne rozwiązanie każdego problemu, bo przecież jak mawiała matka Adama: „Bóg nie daje ludziom więcej cierpienia niż są w stanie udźwignąć…”. Magdalena Trubowicz (z domu Skotna) – ur. 9.05.1983 w Złotoryi. Zamieszkała w Winnicy k. Legnicy. Optymistka – marzycielka. Z wykształcenia magister inżynier logistyki, z zawodu specjalista od dekoracji okiennych, z zamiłowania twórca różnorakich form pisanych i zapalona kucharka. Znak rozpoznawczy: zamyślona mina, czerwone oprawki na nosie i pióro w rękach. Mama dwóch uroczych urwisów – Sławka i Mirka. Żona, córka, siostra, przyjaciółka. Angażująca się w lokalną działalność – sekretarz stowarzyszenia „Cysterska Winnica”. W 2001 roku laureatka nagrody za najlepszą recenzję programu TVP „Zwyczajni – niezwyczajni”. Obiecująca debiutantka z głową pełną pomysłów. Motto życiowe: Piszę, więc jestem!

23,00 zł
16,79 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,21 zł

5
Mistrz z Prado - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz z Prado
Niedostępny
Brak

Pewnego dnia 1990 roku młody student dziennikarstwa na madryckim uniwersytecie Compultense spotyka w muzeum Prado dziwnego człowieka. Tajemniczy doktor Fovel proponuje, że zdradzi mu sekrety kryjące się w największych arcydziełach malarstwa. Według niego mistyczne wizje, proroctwa, spiski, herezje, a nawet przesłania z zaświatów stały się inspiracją dla takich mistrzów jak Rafael, Tycjan, Bosch, Juan de Juanes, Botticelli, Bruegel czy el Greco. Przesłania zapisane przez malarzy w swoich dziełach są równie zaskakujące co rewolucyjne. Mistrz z Prado jest pasjonującą podróżą po nieznanych faktach i tajemnicach skrywanych w jednej z najważniejszych galerii sztuki na świecie, muzeum Prado. Mistrz Fovel otwiera przed młodym Javierem nieznany mu do tej pory mistyczny świat i z niezwykłą zręcznością interpretuje przedstawione sceny w zupełnie zaskakujący sposób. Doskonała pozycja dla miłośników MW Waldemara Łysiaka.

19,90 zł
14,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,97 zł

6
Oblicza geografii 1. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oblicza geografii 1. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcące...
Niedostępny
Brak

Maturalne karty pracy umożliwiają rozwinięcie kluczowych umiejętności geograficznych, takich jak analiza i interpretacja map, praca z tekstem źródłowym i ilustracyjnym. Ponadto: • kształcą umiejętność pracy z mapami ogólnogeograficznymi dzięki dużym, czytelnym mapom konturowym, • umożliwiają oswojenie się z formą zadań maturalnych dzięki przykładowemu arkuszowi maturalnemu.

22,50 zł
20,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,25 zł

7
To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Maturalne karty pracy...
Niedostępny
Brak

Maturalne karty pracy ułatwiają systematyczne przygotowania do matury. Zamieszczono w nich zadania typu maturalnego do wszystkich działów podręcznika opracowane zgodnie ze wskazówkami CKE do obowiązującej formuły egzaminu maturalnego. Zawierają kody dostępu do dodatkowych materiałów na portalu terazmatura.pl. • Umożliwiają skuteczne utrwalenie wiadomości z chemii ogólnej i nieorganicznej i systematyczne sprawdzanie stopnia opanowania umiejętności dzięki zadaniom uporządkowanym zgodnie z zasadą stopniowania trudności. • Pomocne w ćwiczeniu umiejętności korzystania z informacji w celu rozwiązywania zadań problemowych i obliczeniowych. • Ułatwiają osiągnięcie biegłości w rozwiązywaniu zadań dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku i wskazówkom. • Zapewniają uczniom dostęp do dodatkowych zadań na portalu terazmatura.pl za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.

22,50 zł
20,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,25 zł

8
Biologia na czasie 1. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biologia na czasie 1. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcąc...
Niedostępny
Brak

Publikacja dla ucznia ułatwia mu systematyczne przygotowania do matury. Zawiera ponad 200 zadań w formie kart pracy do wszystkich rozdziałów podręcznika, opracowanych zgodnie z wytycznymi CKE do nowego egzaminu maturalnego. Ułatwia systematyczne sprawdzanie wiedzy oraz przygotowania do sprawdzianów. Rozwija umiejętności weryfikowane na maturze, a także pomaga oswoić się z formą pytań maturalnych.

22,50 zł
20,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,25 zł

9
Łap prosiaka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łap prosiaka
Granna, 7-99 lat
Niedostępny
Brak

Szalone prosiaki rozbiegły się po okolicy. Którego złapać w pierwszej kolejności? Tego w ciemnych okularach? A może amatora popcornu? Wykaż się sprytem i złap najwięcej świnek, a wygrasz! Tylko uważaj - bardzo łatwo o pomyłkę! Łap prosiaka to niezwykle wciągająca gra, w której należy wykazać się refleksem i sprytem! Zawartość pudełka: - 96 kart, - żeton lidera, - instrukcja. Wymiary opakowania: 19.0 x 19.0 x 3.8 cm

29,80 zł
28,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

10
Z różnych półek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z różnych półek
Dostępny25 szt.

Czy książki Henryka Sienkiewicza, Mirona Białoszewskiego, Andrzeja Stasiuka, Jerzego Stempowskiego, Jacka Dehnela, Leopolda Tyrmanda, Jarosława Iwaszkiewicza, Marka Nowakowskiego, Tadeusza Różewicza, Zbigniewa Herberta, Witolda Gombrowicza czyta się lepiej w łóżku, czy nad biurkiem? Siedząc albo stojąc? W podróży, gdzieś z dala od domu, czy odwrotnie, w zaciszu pokoju? Odpowiedzi na te pytania udziela znany z filmów „Rejs”, „Stawiam na Tolka Banana” i „Ryś” Andrzej Dobosz, felietonista Polskiego Radia i dziennika „Rzeczpospolita”. Szkice Dobosza są tym cenniejsze, że dotyczą osób, zdarzeń i historii, które autor zna od środka, uczestniczył w nich, przyglądał im się z bliska albo dowiedział się o nich z pierwszej ręki. Dobosz tworzy własny gatunek refleksji nad książką. Dokładnie i rzeczowo, czasem tak samo sensualnie opisuje dzieła, ale zarazem nie zawsze i niekoniecznie trzyma się ściśle ich treści – z opisów możemy poznać wymiary, ba, ciężar nawet książki i uwagi typu: „nadaje się do czytania przy biurku”, „nie da się czytać w łóżku”. Pozwala sobie na różne anegdoty, historyjki, aluzje, pozorne odejścia od „aktu lekturowego”. Gdybym był zmuszony do określenia gatunkowo pisarstwa Andrzeja Dobosza o książkach, zapewne próbowałbym szukać terminów w rodzaju: „gawęda o sześciu lekturach”.Krzysztof Koehler

34,00 zł
23,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,20 zł

11
Stefan Żeromski 150 rocznica urodzin - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stefan Żeromski 150 rocznica urodzin
Dostępny5 szt.

Jest to już 4 tom Zeszytów Stowarzyszenia im. Stefana Żeromskiego, ma on charakter okolicznościowy (w tym roku obchodzona jest 150 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego). Całość poprzedzona jest Wstępem pióra prof. dr hab. Kwiryny Handke. Część pierwsza publikacji zatytułowana została Stefan Żeromski, pisarz i człowiek i zawiera trzy teksty: Kwiryny Handke "Żeromski jako kolorysta", Marii Jolanty Olszewskiej "O Zapiskach z podróży Stefana Żeromskiego słów kilka" oraz Katarzyny Sobolewskiej "Dokumenty związane z rodziną Żeromskich zgromadzone w Bibliotece Narodowej w Warszawie". Druga część publikacji gromadzi teksty pisane ręką najmłodszych odbiorców twórczości pisarza. Zamieszczone tu prace uczniowskie są pokłosiem ogłoszonego przez Stowarzyszenie im. Stefana Żeromskiego konkursu dla uczniów szkół licealnych. Tradycyjnie na końcu Zeszytu zamieszczone zostały mniej znane, rzadziej publikowane lub zapomniane utwory Stefana Żeromskiego, w tym tomie są to Zapiski z podróży. Umieszczenie takich utworów w Zeszycie, który w zamyśle jego inicjatorów i twórców ma trafić do szerszego odbiorcy, podnosi walor popularyzatorski tej publikacji.

29,00 zł
24,36 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,64 zł

12
Puls Ziemi. Zeszyt ćwiczeń do geografii dla klasy 3 gimnazjum z kodem eduQrsor - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puls Ziemi. Zeszyt ćwiczeń do geografii dla klasy 3 gimnazjum z kodem ...
Niedostępny
Brak

Publikacja dla ucznia stanowiąca doskonałą pomoc w nauce geografii. Zawiera ponad 200 różnorodnych zadań, skorelowanych z treściami w podręczniku, pomocnych w kształceniu niezbędnych umiejętności z geografii oraz utrwalaniu zdobytej wiedzy. • Ułatwia zrozumienie zjawisk i procesów zachodzących na obszarze Polski. • Uczy analizy i interpretacji danych statystycznych przedstawionych w formie tabel i wykresów. • Dzięki czytelnym mapom oraz atrakcyjnym fotografiom zachęca do poznawania naszego kraju.

24,00 zł
21,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,40 zł

13
Zrozumieć fizykę 1. Maturalne karty pracy dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć fizykę 1. Maturalne karty pracy dla szkół ponadgimnazjalnych...
Niedostępny
Brak

Maturalne karty pracy to publikacja ułatwiająca systematyczne przygotowania do matury. • Ułatwia utrwalanie i systematyczne sprawdzanie poziomu wiedzy dzięki zróżnicowanym zadaniom maturalnym różnego typu pogrupowanym w działy, podobnie jak w podręczniku. • Umożliwia samodzielną pracę dzięki przykładom, wskazówkom do zadań, odpowiedziom do wybranych zadań i arkuszowi maturalnemu z odpowiedziami oraz schematem punktowania. • Zapewnia skuteczne przygotowanie do matury poprzez możliwość bieżącej pracy ze wszystkimi rodzajami zadań występującymi na egzaminie.

22,50 zł
20,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,25 zł

14
Cyberbezpieczeństwo jako podstawa bezpiecznego państwa i społeczeństwa w XXI wieku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyberbezpieczeństwo jako podstawa bezpiecznego państwa i społeczeństwa...
Dostępny6 szt.

Cyberbezpieczeństwo jest współcześnie jednym z najpopularniejszych tematów obecnych w debatach publicznych w Polsce i na świecie. Internet na stałe wpisał się w funkcjonowanie dzisiejszych obywateli, grup społecznych, biznesu oraz państw i instytucji ponadnarodowych. Jednak jego dominująca rola w codziennym życiu wywołuje także często poczucie niepewności i zagrożenia. Ostatnie lata bogate były w spektakularne ataki cybernetyczne, które paraliżowały rządowe strony internetowe oraz systemy odpowiedzialne za funkcjonowanie instalacji przemysłowych. Uświadamiają one znaczenie zagadnienia bezpieczeństwa cyberprzestrzeni. Obok ataków cyberterrorystycznych równie częste są przypadki cyberprzestępczości, która obecnie stała się najszybciej rozwijającą się przestępczością na całym świecie.

60,00 zł
49,20 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,80 zł

15
Pongo tom 6 Ludzie i zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pongo tom 6 Ludzie i zwierzęta
Niedostępny
Brak

Tom Ludzie i zwierzęta jest ważnym głosem w toczącej się od kilku lat w polskiej nauce debacie o istniejących i nowych sposobach mówienia i myślenia o zwierzętach. Książka przestawia różne perspektywy, zarówno bardziej tradycyjne, jak i bardziej awangardowe. Autorzy do współpracy zaprosili przedstawicieli kilku dyscyplin, m.in. socjologii, filozofii, literaturoznawstwa, antropologii, kulturoznawstwa i historii. Szczególnie zależało im na wydobyciu perspektywy historycznej, która w polskich studiach nad zwierzętami cieszy się najmniejszą popularnością. Jednocześnie w sposób krytyczny przyglądają się także ujęciom antropocentrycznym Ś niewątpliwie wciąż dominującym Ś i propozycjom próbującym przekroczyć antropocentryzm, które dopiero zadamawiają się w polskiej humanistyce.

39,00 zł
32,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,24 zł

16
Z partią i mimo partii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z partią i mimo partii
Niedostępny
Brak

Zbigniew Pawlicki to człowiek, jakich dziś ceni się najwyżej: wszechstronnie utalentowany, obyty w towarzystwie, a zarazem dobry organizator, posiadający żyłkę do interesów. W czasach PRL, w których przyszło mu żyć, osiągnął niemało: najpierw wyższe wykształcenie i stopień oficerski, potem stanowiska kierownicze i dyrektorskie w wielkich zakładach mechanicznych, wreszcie zaś, mimo licznych przeszkód, zbudował od podstaw własny biznes. Wcale nie buntował się przeciw reżimowi. Jego losy pokazują jednak, że niełatwo było funkcjonować w strukturach wszechwładnej partii komuś, kto miał odwagę posiadać własne zdanie i wybierał raczej lojalność wobec przyjaciół niż ślepe posłuszeństwo względem zwierzchników. Czy nowy ustrój przyniósł jakąś zmianę? Wnioski autora są gorzkie, ale jego opowieść, pełną barwnych, zdumiewających wręcz anegdot, czyta się jednym tchem…

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

17
Planeta Nowa. Klasa 3. Zeszyt ćwiczeń z kodem EduQrsor - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planeta Nowa. Klasa 3. Zeszyt ćwiczeń z kodem EduQrsor
Niedostępny
Brak

Zeszyt ćwiczeń "Planeta Nowa 3" jest ściśle skorelowany z podręcznikiem. Zawiera wiele różnorodnych zadań, umożliwiających wykształcenie przez ucznia najważniejszych umiejętności z geografii, takich jak praca z mapą czy analiza danych statystycznych, wymaganych przez nową podstawę programową.

24,00 zł
21,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,40 zł

18
Poznaj Słowian - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaj Słowian
Niedostępny
Brak

Album Poznaj Słowian autorstwa Igora D. Górewicza to pierwsze wydanie, które w przystępny sposób prezentuje kulturę dawnych Słowian w oparciu o prace odtwórców historycznych. Książka posiada nowatorską szatę graficzną na którą składa się wybór ponad 200 zdjęć wykonanych podczas wielu sesji zdjęciowych w skansenach na Wolinie, Torgelov, plenerach oraz w studiu. Kilkudziesięciu najwyższego poziomu odtwórców historycznych i rzemieślników z całej Polski, a także Niemiec i Białorusi zaprezentowało wytwory będące kopiami zabytków archeologicznych oraz przekrój przez różne dziedziny życia od pożywienia, mieszkania, grodów, higienę przez dzieci, handel najważniejsze rzemiosła, wojskowość po święta i zwyczaje pogrzebowe. Wydanie albumu wsparł Marszałek województwa zachodniopomorskiego. Patronat medialny objęła TVP Historia oraz Fundacja Biellik.

38,00 zł
26,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

19
Księżniczki. Jak przygotować przyjęcie? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżniczki. Jak przygotować przyjęcie?
Niedostępny
Brak

Połączenie porad, pomysłów na dania, zabawy dla dzieci w czasie przyjęcia, kolorowanek oraz wypychanych z kartonowych stron gotowych zaproszeń na urodziny z ulubionymi postaciami z filmów Disneya.

15,00 zł
10,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,20 zł

20
Trzech dla jednego 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzech dla jednego 4
Dostępny10 szt.

Rozwiązywanie zadań szachowych poprawia liczenie wariantów. Zbiór "Trzech na jednego", to 94 zdania na 86 stronach, w których strona silniejsza dysponuje 3 figurami osaczającymi samotnego króla przeciwnika. Zadanie, to dać mata w 1,2 i 3 posunięcia. Znakomita książka dla początkujących szachistów (do rankingu 1500 - III kategorii). Pomocna będzie zarówno trenerom, jak i pracującym samodzielnie szachistom.

18,90 zł
14,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,72 zł

21
Gateway Plus 4. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gateway Plus 4. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny7 szt.

Gateway plus to pięciopoziomowy kurs dla szkół ponadgimnazjalnych, który umożliwia przygotowanie do nowej matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Ponadto seria w sposób przemyślany i dobrze zorganizowany uczy języka niezbędnego w rzeczywistych pozaszkolnych sytuacjach. Seria systematycznie rozwija słownictwo, z naciskiem na związki wyrazowe oraz przejrzyście wprowadza struktury gramatyczne, które później utrwalane są w nowoczesny, kontekstowy sposób. W Gateway plus duży nacisk położono na rozwój umiejętności mówienia i pisania, które nauczane są krok po kroku, a banki zwrotów pomagają uczniom w tworzeniu poprawnych wypowiedzi. Warto wiedzieć: Unikatowe sekcje Gateway to matura prowadzą ucznia krok po kroku przez wszystkie etapy rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Każda z sekcji maturalnych zawiera zestaw do matury ustnej oraz zadania rozwijające słownictwo i środki językowe. W Speaking Bank i Writing Bank znajdują się użyteczne zwroty oraz modelowe wypowiedzi. W sekcji Can Do Progres Check uczniowie regularnie dokonują samooceny, budując przez to swoją świadomość językową. Nowy komponent - zeszyt ćwiczeń online zawiera zadania w formie interaktywnej oraz użyteczne narzędzia umożliwiające szybkie sprawdzenie zadań i monitorowanie postępów w nauce.

58,90 zł
39,90 zł

Rabat 32,3%
oszczędzasz 19,00 zł

22
Matematyka 1. Liceum i technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka 1. Liceum i technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony
Niedostępny
Brak

Matematyka w liceum i technikum, w zakresie podstawowym i rozszerzonym, zgodna z podstawą programową obowiązującą od września 2012 roku: – uczy ścisłego myślenia, – sprzyja samodzielnej pracy ucznia, – daje matematyczne podstawy do nauki w kierunkach ścisłych i przyrodniczych. Nr MEN: 628/1/2012

35,00 zł
30,80 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,20 zł

23
Sprawdzian na 100%. Repetytorium szóstoklasisty. Język polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawdzian na 100%. Repetytorium szóstoklasisty. Język polski
Niedostępny
Brak

Repetytorium szóstoklasisty „Sprawdzian na 100%” umożliwia uczniom klas szóstych systematyczne i kompleksowe powtórzenie całego materiału z języka polskiego w szkole podstawowej. Publikacja zawiera różnorodne ćwiczenia utrwalające wszystkie umiejętności z podstawy programowej, pogrupowane w 20 zestawów nazwanych tygodniami. W repetytorium znajdują się także próbne sprawdziany przygotowane na podstawie informatora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz mapy pojęć porządkujące najważniejsze treści przedmiotowe.

25,50 zł
22,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,55 zł

24
Evolution plus 2. Podręcznik + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evolution plus 2. Podręcznik + CD
Niedostępny
Brak

Evolution plus to nowe wydanie popularnej serii Evolution, przeznaczonej dla klas 4–6 szkoły podstawowej. Podręcznik zapewnia uczniom łagodne przejście do II etapu edukacyjnego, co jest szczególnie ważne m.in. dla tych nauczycieli, u których w jednej klasie spotkają się uczniowie dziewięcio- i dziesięcioletni. Evolution plus w naturalny sposób dorasta razem z uczniami, przygotowując ich do sprawdzianu szóstoklasisty, pierwszego poważnego sprawdzianu z języka angielskiego w ich życiu. Nowy materiał językowy wprowadzany jest w kontekście dostosowanym do realnego świata i otoczenia dzieci, co pozwala im szybciej przyswajać nowe słownictwo i struktury gramatyczne oraz wykonywać ćwiczenia, mające na celu ich utrwalenie. Wśród nich znajduje się wiele ćwiczeń w typie egzaminacyjnym, przygotowujących uczniów do wszystkich czterech części sprawdzianu. Pojawiają się one zarówno w Książce ucznia, jak i w Zeszycie ćwiczeń już od czwartej klasy, ale ich liczba rośnie z każdym kolejnym poziomem kursu. nr dopuszczenia: 675/2/2014

51,50 zł
44,81 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,69 zł

Wróć do góry