hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.06.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 24 czerwca 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zestaw Odcisk Bobasa, różowy (OPERA-TECH), na drugim Manifest wolności (Jerzy Prokopiuk). Kolejny produkt to Polacy w służbie Moskali (Andrzej Chwalba) oraz Kuchnia kresowa (Barbara Jakimowicz-Klein).
1
Zestaw Odcisk Bobasa, różowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Odcisk Bobasa, różowy
OPERA-TECH
Dostępny53 szt.

Zestaw składa się z ozdobnej puszki, w której umieszczona jest kolorowa masa glinkowa. Została ona tak przygotowana, aby było można w bardzo łatwy i szybki sposób przygotować ją do użycia, całkowicie samodzielnie. Wystarczy tylko wymieszać różową lub niebieską masę z zalecaną ilością wody, przełożyć do ozdobnej puszki, a następnie odczekać chwilę, aż zacznie tężeć. W tym momencie można już odcisnąć rączkę lub stopę malucha oraz na spodzie wieczka wypełnić metryczkę, która zawiera miejsce na wpisanie imienia, wieku dziecka oraz datę zrobienia odcisku. Każdy z zestawów zawiera szczegółową instrukcję obsługi, dzięki czemu wykonanie masy do odcisku nie będzie stanowiło żadnego problemu. Wykonanie pamiątkowego odcisku rączki lub stopy malucha z pewnością będzie doskonałą zabawą dla całej rodziny. Nasz „Odcisk bobasa” to pomysł na świetną zabawę. Całość jest bardzo atrakcyjnie zapakowana w kolorowy kartonik, dzięki czemu nasz produkt idealnie się nadaje na prezent dla każdego maluszka. Wymiary opakowania: 4.0 x 16.0 x 14.0 cm

31,99 zł
23,03 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

4 osoby kupiły
2
Manifest wolności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Manifest wolności
Dostępny1 szt.

Jerzy Prokopiuk to znany religioznawca, filozof, psycholog, gnostyk, antropozof. Jest on również tłumaczem dzieł znanych wielkich filozofów m.in. Junga, Freuda, Webera i popularyzatorem literatury humanistycznej, głównie ezoterycznej, religioznawczej, filozoficznej i psychologicznej. Napisał niemal pięćset esejów, artykułów i wywiadów publikowanych w periodykach naukowych i w prasie kulturalnej. W swoim dorobku ma również kilkadziesiąt wystąpień radiowych i telewizyjnych, setki odczytów i wykładów. Jest także autorem wielu książek, a wśród nich: „Dusza ludzka oś człowieka”, „Jestem Heretykiem”, „Herezja znaczy wolność”, „Matrix czyli okultystyczny bróg”. Publikacja ta jest zbiorem wyjątkowych esejów Jerzego Prokopiuka. Ich treść stanowi swoisty testament Autora, który upublicznia i przekazuje do naszej świadomości. Jest podsumowaniem jego dotychczasowego życia i doświadczenia, rozważaniem nad wolnością i zniewoleniem. Wyjaśnia czym jest gnoza, gnostycyzm i neognoza oraz przedstawia własną wizję świata i człowieka. Przez pryzmat wielu filozofów szeroko omawia pojęcie i rozumienie Boga, miłości i człowieczeństwa. Autor zadaje także trudne, niekiedy niewygodne pytania z pogranicza nauki i religii, i udziela na nie niezwykle błyskotliwe i rozszerzające horyzonty odpowiedzi. Udaje mu się zaskakująco połączyć reinkarnację z chrześcijaństwem i wskazać zagrożenia, jakie mogą wynikać z nieodpowiedniego i pozbawionego zasad moralnych rozwoju naszej cywilizacji. Tłumaczy pojęcie renesansu pogaństwa i ujawnia nowe znaczenie neopoganina w kulturze i filozofii współczesnego człowieka. Wkrocz na drogę do prawdy i wolności.

49,40 zł
25,19 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 24,21 zł

3 osoby kupiły
3
Polacy w służbie Moskali - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polacy w służbie Moskali
Dostępny28 szt.

Drugie wydanie książki poświęconej polityce rusyfikacyjnej na ziemiach polskich po powstaniu styczniowym. Autor w polemicznym ujęciu opisuje temat niezwykle ważny dla sporów Polaków w kwestiach narodowych. Daje nietradycyjny obraz świadomości zbiorowej narodu znajdującego się pod obcym panowaniem. Praca jest przeznaczona dla znawców i miłośników historii, studentów historii, prawa, filologii polskiej.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

2 osoby kupiły
4
Kuchnia kresowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia kresowa
Dostępny8 szt.

Kołduny, rosolnik, szpekuchy, bliny, miód żmudzki... Iluż z nas z serdeczną łezką w oku wspomina ich smak i cudowny aromat? Dla iluż z nas z kolei to w zasadzie nic nieznaczące słowa? I dla jednych, a tym bardziej i dla drugich Wydawnictwo ASTRUM przygotowało kolejną pozycję z cieszącej się dużą popularnością serii „Dietetyk Lech Tkaczyk poleca”. "Kuchnia kresowa" Barbary Jakimowicz-Klein to wspaniały przewodnik po kulinarnym świecie dawnych polskich Kresów. Dzięki zawartym w nim recepturom zarówno na wykwintne, jak i proste, na tanie i drogie, na jarskie i mięsne potrawy mieszkańców Wilna czy Lwowa można powrócić w kraj lat dziecinnych, można też odkryć nieznane dotąd przyjemności podniebienia. A wszystko to „pod czujnym okiem” (zaproponowanych na marginesach) zdrowotnych ziół przyprawowych Diety Funkcjonalnej Lecha Tkaczyka, dzięki którym każde danie nie tylko nabiera niesamowitego smaku i oryginalnego aromatu, ale także przyczynia się do utrzymania na długie lata zgrabnej sylwetki, dobrego humoru, sił witalnych, pięknych włosów itp. Czyż nie warto wybrać się w tę kulinarną podróż?

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
5
Zestaw Odcisk Bobasa, niebieski - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Odcisk Bobasa, niebieski
OPERA-TECH
Dostępny52 szt.

Zestaw składa się z ozdobnej puszki, w której umieszczona jest kolorowa masa glinkowa. Została ona tak przygotowana, aby było można w bardzo łatwy i szybki sposób przygotować ją do użycia, całkowicie samodzielnie. Wystarczy tylko wymieszać różową lub niebieską masę z zalecaną ilością wody, przełożyć do ozdobnej puszki, a następnie odczekać chwilę, aż zacznie tężeć. W tym momencie można już odcisnąć rączkę lub stopę Malucha oraz na spodzie wieczka wypełnić metryczkę, która zawiera miejsce na wpisanie imienia, wieku dziecka oraz datę zrobienia odcisku. Każdy z zestawów zawiera szczegółową instrukcję obsługi, dzięki czemu wykonanie masy do odcisku nie będzie stanowiło żadnego problemu. Wykonanie pamiątkowego odcisku rączki lub stopy Malucha z pewnością będzie doskonałą zabawą dla całej rodziny. Nasz „Odcisk Bobasa” to pomysł na świetną zabawę. Całość jest bardzo atrakcyjnie zapakowana w kolorowy kartonik, dzięki czemu nasz produkt idealnie się nadaje na prezent dla każdego Maluszka. Specyfikacja techniczna: • wymiary opakowania: 4.0 x 16.0 x 14.0 cm

31,90 zł
22,97 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,93 zł

2 osoby kupiły
6
Silas Corey 2. Siatka Aquili 2/2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silas Corey 2. Siatka Aquili 2/2
Dostępny20 szt.

Silas Corey. Detektyw. Szpieg. Zabójca. Bohater czy łotr, To zależy od pracodawcy

38,00 zł
30,02 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
7
Podziemna Wojna: Genoboty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podziemna Wojna: Genoboty
Niedostępny
Brak

Wojna uzależnia i fascynuje Oscar Wendell, głodny sławy korespondent trafia w sam środek podziemnej walki między Ameryką, a Rosją w kopalniach metali rzadkich w Kazachstanie. Wendell odkrywa, że w podziemiach, oprócz regularnego wojska, u jego boku walczą rzesze genetycznie zmodyfikowanych istot. Genoboty to przyszłość armii. Ich siłą jest wiara w śmierć. Są bezwzględni i gotowi na wszystko. Organizm próbował się pozbyć tytoniu i narkotyków, ale tak naprawdę pragnąłem wyrzygać wspomnienie. Nawet nie zauważyliśmy, że Burger dostał, dopóki Snyder nie klepnął go w ramię. Wtedy się osunął. Podczas jazdy windą z rany zaczęły wypływać flaki – a ja przypomniałem sobie, po co tu jestem. Burger mógł być niezłym tematem na reportaż.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

8
Atlas anatomiczny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas anatomiczny
Niedostępny
Brak

Ponad 400 ilustracji i wysokiej jakości fotografii. Jasne i zwięzłe opisy umożliwiają łatwe zrozumienie omawianych zagadnień. Podział na 9 rozdziałów, w których omówiono poszczególne części ciała. W każdym rozdziale opisano kości, mięśnie, nerwy i organy wewnętrzne. Uwzględniono działanie i współdziałanie układów, części ciała i narządów. Znakomite, fachowe źródło wiedzy dla studentów, uczniów, a także wszystkich, których interesuje budowa i działanie ludzkiego organizmu.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

9
Duża śmieciarka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duża śmieciarka
Niedostępny
Brak

Zapraszamy na wyprawę! Będziesz świetną miał zabawę. Powitają cię pojazdy, każdy gotów jest do jazdy! Każdy pięknie ci opowie o swej pracy i o sobie. W podróż ruszaj z pojazdami, mały smyku, zapraszamy!

10,00 zł
7,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

10
Pracowita wywrotka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pracowita wywrotka
Niedostępny
Brak

Zapraszamy na wyprawę! Będziesz świetną miał zabawę. Powitają Cię pojazdy, każdy gotów jest do jazdy! Każdy pięknie Ci opowie o swej pracy i o sobie. W podróż ruszaj z pojazdami, mały smyku, zapraszamy! Patronat: MiastoDzieci.pl Fundacja Urszuli Jaworskiej

10,70 zł
7,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,00 zł

11
Dziecko bez kosztów. Przewodnik po niekupowaniu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecko bez kosztów. Przewodnik po niekupowaniu
Niedostępny
Brak

Kołyska, łóżeczko, materacyk, kołderka, kocyk, poduszka. Płyn do kąpieli, szampon, oliwka, zasypka, krem do pupy, nawilżane chusteczki. Wózek głęboki, wózek spacerowy, komoda z przewijakiem, kosz na pieluchy, kojec, mata edukacyjna, karuzela. Butelki, smoczki, podgrzewacze, mleko w proszku, gotowe kaszki i obiadki w słoiczkach... Lista rzeczy, które wydają się niezbędne, kiedy w domu pojawia się dziecko, nieustannie się wydłuża – ku zadowoleniu producentów i przerażeniu rodziców. Czy rzeczywiście narodziny dziecka sprawiają, że w domu muszą pojawić się stosy przedmiotów i gadżetów „ułatwiających” opiekę nad niemowlęciem? Dziecko bez kosztów rozprawia się z tym mitem, pokazuje, jakie są prawdziwe potrzeby noworodka i jak można je zaspokoić bez konieczności wydawania bajońskich sum. Autorka przeprowadza czytelników przez świat dziecięcych akcesoriów i odkrywa, które mogą być rzeczywiście przydatne, które można samodzielnie wykonać, a które są najzupełniej zbędne, a nawet szkodliwe. Z przedmowy: „To książka bez granic i bez uprzedzeń, książka, która mówi o tym, co jest naprawdę potrzebne do zdrowego rozwoju psychicznego i emocjonalnego. To nie jest przewodnik po zakupach ani książka, dzięki której możesz zaoszczędzić. To znacznie więcej. To książka, która pomoże rodzicom bardziej uwierzyć w siebie, zaufać potrzebom wyrażanym przez dzieci i znaleźć w sobie zasoby, by wychować dziecko w miłości i szacunku”.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

12
Opresja w szkole - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opresja w szkole
Niedostępny
Brak

Przemoc, przymus, agresja, nękanie, wykluczanie, mobbing, bullying, prześladowanie, dyskryminacja, opresja to terminy znane nam z rzeczywistości społecznej, niestety także szkolnej. Autorki tej pracy jako specjalistki analizujące społeczność uczniów gimnazjów obiektywnie referują skalę problemu, opierając się na swoich doświadczeniach badawczych. Jak przedstawiają, źródła opresji szkolnej tkwią nie tylko w „zachowaniach aktorów szkolnej sceny, ale także w centralizmie oświatowym, nadaktywności reorganizacyjnej i hiperlegalizmie. Na poziomie szkoły skutkuje to biurokratyzacją jej działań i brakiem wizji jej rozwoju; brakuje wielkiego celu, który szkoła ma realizować”. Jak wyjść z trudnej sytuacji? Autorki pracy szukają odpowiedzi w poglądach i przemyśleniach klasyków – Jacka Woronieckiego i Juliusza Payota, stawiając tezę, „iż sprzyjający grunt dla opresji na różnych poziomach stanowią niedomagania w sprawowaniu władzy i nieuwzględnianie sprawy kształtowania charakteru”.

44,10 zł
39,25 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,85 zł

13
Umlauty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umlauty
Dostępny12 szt.

Umlauty to graficzne znaki dźwięków, które są polszczyźnie obce – zarówno dźwięki, jak i znaki. A jednak można je było odnaleźć w niejednym nazwisku na terenach współczesnej Polski, zanim postanowiono się ich z jakichś powodów („za Rusa”, bo „całą zimę ukrywali się w kartoflach”) pozbyć, odrzucić, usunąć. Tomasz Pietrzak, autor wcześniejszych tomów Stany skupienia (2008) oraz Rekordy (2012), sięga po ten diakrytyczny drobiazg, by przypomnieć, że dzisiejsza pozorna homogeniczność tożsamości polskiej jest efektem niwelacji różnic, wymuszonego zapominania, które jednakowoż nie jest w stanie osiągnąć pełni niepamięci.

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

14
Widmowy refren - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Widmowy refren
Dostępny24 szt.

Agnieszka Mirahina jest autorką tomów Radiowidmo (2009) oraz Do rozpuku (2010). Widmowy refren to jej trzecia książka. Widmowy refren jest tym, co powstaje po awarii radiawidma – głosy mieszają się, słychać echa różnych częstotliwości poetyckich, głośno rezonują szumy i trzaski rymu. W poezji Mirahiny zdarzenie, jakie rodzi się na styku poezji, języka i świata nie rozgrywa się podł starannie rozplanowanego scenariusza, albo też: samo zdarzenie ma wobec scenariusza inne plany gry: „rozpisania na głosy tak wchodzi orkiestra / bez narracji na smyczy prowadząc ją smyczkiem”. Jest orkiestra i są głosy, wspólnie uczestniczą w performansie, którego sceną jest istnienie języka i istnienie w języku.

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

15
Bliskie spotkania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bliskie spotkania
Niedostępny
Brak

„Wiersze jak szlachetne kamienie”. Wypiski, „Twórczość” 6/1997 „Wyczytuję z niej (Pani poezji) jej wymyślność i swojskość, kobiecą subtelność i – proszę wybaczyć – kobiecą rubaszność, coś co tak nazywam, jest rzadkością” (Warszawa, 10 kwietnia 1998 r.). „(...) moje słowa – piękne wiersze – nie są konwencjonalnym pustosłowiem (...). W Twoich wierszach urzeka mnie ich samoswojość, może należałoby napisać, ich prywatność, ale mogłoby to być mylące. One są jak najbardziej ponadprywatne, ich prywatność jest w samej formie, w tym, że się w nich do niczego poetycko nie przypisujesz (...). Chcesz zbudować ze słów coś dla Ciebie najważniejszego, budujesz to według własnego porywu, improwizujesz swój własny kształt Prawdy i Poezji (...)” (Warszawa, 6 stycznia 2002 r.). Henryk Bereza

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

16
Bruliony Starej Ziemii - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bruliony Starej Ziemii
FORMA
Dostępny12 szt.

Bruliony starej ziemi, tryptyk opowiadań Andrzeja Turczyńskiego, to dzieło ze wszech miar zasługujące na uwagę. Wczytując się w te rozległe jak stepowe równiny opowiadania, musimy być gotowi, aby zanurzyć się w meandrycznie wijący się nurt narracji – spieniony strumień refleksji, dźwięków, obrazów, fragmentami bliski technice strumienia świadomości, innym razem, nieodległy od tego, co Henryk Bereza (któremu dedykowane jest pierwsze z opowiadań) określił jako "snojawa". Właśnie sen oraz muzyczność (a może muzyka snów?) to słowa kluczowe dla tej gęstej, eseistycznie opalizującej prozy. Andrzej Turczyński tworząc coś na kształt prozatorskiej synestezji, a nawet mimetyzując niejako muzyczny porządek – zdaje się częściowo naśladować muzyczny rytm. Wymaga to jednak od czytelnika najwyższego stopnia skupienia, ponieważ tylko uważne ucho jest w stanie wychwycić głosy i pogłosy – echa tradycji muzycznej, ale i filozoficznej czy literackiej. Zwłaszcza odwołania do genialnych Rosjan, mistrzów Turczyńskiego – Puszkina, Turgieniewa, Bunina oraz wielu innych.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

17
Coś do stracenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coś do stracenia
Niedostępny
Brak

Bestseller „New York Timesa” i „USA Today” Bliss Edwards jest miła, sympatyczna i poukładana. Studiuje na ostatnim roku aktorstwa w college'u. Ma fantastycznych przyjaciół i... wciąż jest dziewicą. Wkurzona tym, że jako jedyna z licznego grona znajomych nigdy nie uprawiała seksu, Bliss postanawia rozwiązać problem. Koniecznie ZANIM odbierze dyplom i zostanie pierwszą kobietą, która opuściła mury uczelni nietknięta. Plan jest prosty – iść do pubu, poderwać przystojnego nieznajomego, oddać mu się, a potem nigdy więcej go nie spotkać. 3 razy zet. Znaleźć, zaliczyć, zapomnieć. Nic jednak nie idzie tak, jak powinno. Bliss panikuje i zostawia nowo poznanego, szalenie przystojnego i zupełnie nagiego faceta we własnym łóżku. I to pod pretekstem, któremu nie dałby wiary nawet ogórek po lobotomii. Jakby tego było mało, następnego dnia okazuje się, że jedne z zajęć w jej grupie poprowadzi nowy wykładowca. Mężczyzna, którego porzuciła w środku nocy i którego miała nadzieję nigdy więcej nie spotkać.

33,00 zł
23,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

18
Żywe trupy 10. Czym się staliśmy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywe trupy 10. Czym się staliśmy
Dostępny14 szt.

Świat, jaki znaliśmy, już nie istnieje. Nie ma władzy. Nie ma supermarketów. Nie ma telewizji. Za to są STWORY. Ciągle głodne, bezustannie polujące na ludzi i zwierzęta. Poruszają się dzięki dziwnej namiastce życia, choć tak naprawdę są martwe. ŻYWE TRUPY. W świecie opanowanym przez śmierć nie wystarczy rozpamiętywanie utraconych dni. Musimy walczyć, by kiedyś móc rozpocząć nowe życie.

43,00 zł
33,97 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,03 zł

19
Jeremiah 1. Noc drapieżców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeremiah 1. Noc drapieżców
Dostępny24 szt.

Wiek XXI. Dawne Stany Zjednoczone Ameryki po wojnie rasowej, zakończonej nuklearnym spustoszeniem, zmieniły się w dzikie tereny, na których pośród zgliszcz minionej cywilizacji królują bezprawie i przemoc. Niedobitki dumnego niegdyś narodu, zamknięte za ostrokołami warownych osad, walczą z dzika przyrodą i hordami łupieżców o przetrwanie. Wiejski chłopak imieniem Jeremiah, jedyny ocalały mieszkaniec takiej osady, podejmując desperacką próbę odszukania swoich bliskich, uprowadzonych przez handlarzy niewolników. Pomaga mu w tym Kurdy Malloy, spryciarz i zawadiaka, dla którego przetrwanie w nowych warunkach nie ma tajemnic. Dla obu przyjaciół rozpoczyna się długa podróż przez zniszczony świat, w którym zdani są oni wyłącznie na siebie Jeremiah to klasyczna już seria przygodowa autorstwa mistrza komiksu europejskiego Hermanna, rozgrywająca się w postapokaliptycznej scenerii Nowego Dzikiego Zachodu.

38,00 zł
31,16 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,84 zł

20
Srebrny Księżyc nad Providence. Tom 2. Bóg z korzeni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Srebrny Księżyc nad Providence. Tom 2. Bóg z korzeni
Dostępny4 szt.

Boska Opatrzność, nakazy, za pomocą których Bóg prowadzi swoje stworzenie ku doskonałości. Boskie szaleństwo, kiedy pewnej nocy w Providence wilkołaki z piekła rodem rozszarpują poczciwych ludzi. Ci natychmiast organizują milicję, aby powiesić Indianina, którego uważają za odpowiedzialnego za wszystkie te diabelstwa. Można zacząć polowanie na człowieka, gdyż pastor, w zaciszu swego kościoła, rozpoczął już straszliwą podwójną grę. Piękna Cathy, zawsze uzbrojona w swój rewolwer ze srebrnymi kulami, kontynuuje poszukiwania tajemniczej księgi, która może stać się zarodkiem szatańskiego szaleństwa, stopniowo ogarniającego Providence. Jeśli zgubisz się w puszczy koło Providence, proś Niebiosa, abyś była sama. Jeśli nie uciekaj!

38,00 zł
30,02 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,98 zł

21
Album pierwszego roku, mix wzorów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album pierwszego roku, mix wzorów
Dostępny46 szt.

Radosne chwile spędzone razem z dzieckiem są niezwykle cenne, ale zarazem ulotne. Aby z nich zostało jak najwięcej proponujemy nasz Album Pierwszego Roku. Jest to jedyna w swoim rodzaju księga na pamiątkowe wpisy oraz zdjęcia. Kolorowa i bajeczna szata graficzna będzie stanowić idealne tło dla zdjęć Maluszka, a specjalnie przygotowane miejsca na wpisy rodziców ułatwią zapisywanie najważniejszych i najbardziej przyjemnych chwil spędzonych z dzieckiem. Album jest przygotowany tak, aby dokumentował i upamiętniał cały pierwszy rok z jego życia. Oprócz tego w Albumie znajduje się miejsce na umieszczenie pamiątkowego pukla włosków oraz opaskę ze szpitala. Dodatkowo w Albumie jest specjalne miejsce przeznaczone na odcisk rączki i stopy dziecka, które będą przypominały o wszystkich szczęśliwych chwilach spędzonych z Maluchem. Album Pierwszego Roku to wyjątkowa księga, która z pewnością stanowić będzie wzruszającą pamiątkę dla całej rodziny. Jest ona także doskonałym prezentem dla rodziców dziecka, jak i dla niego samego. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

33,30 zł
23,00 zł

Rabat 30,9%
oszczędzasz 10,30 zł

22
Garnizon Warszawa 1918-1939 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Garnizon Warszawa 1918-1939
Niedostępny
Brak

Dotychczasowy brak monografii dotyczącej warszawskiego garnizonu w okresie II Rzeczypospolitej stanowił poważną lukę w polskiej historiografii. Prezentowana publikacja jest pierwszą próbą ukazania całokształtu spraw związanych z funkcjonowaniem Wojska Polskiego w stolicy odrodzonego państwa. Głównym walorem opracowania jest przedstawienie roli Warszawy w strukturach przedwojennej polskiej armii, z uwzględnieniem trzech szczebli organizacyjnych: centralnego, okręgowego i garnizonowego oraz przybliżenie specyfiki warszawskiego garnizonu, wynikającej z jego stołecznego charakteru. Zamysłem autora niniejszej monografii było odtworzenie swoistej panoramy życia garnizonowego, uwzględniającej różnorodne aspekty codziennego funkcjonowania żołnierzy w mieście, m.in. życia kulturalno-oświatowego, rywalizacji sportowej, praktyk religijnych. Zaprezentowane w książce fakty i procesy historyczne dowodzą, że wbrew obiegowym opiniom życie garnizonowe nie zawsze musiało być monotonne, zaś służba w stołecznym garnizonie należała do prestiżowych a także, pod wieloma względami, atrakcyjnych.

70,00 zł
53,90 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

23
Zarządzanie publiczne 4/2013 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie publiczne 4/2013
Niedostępny
Brak

Spis treści [Contents] Ewelina Zarzycka, Marcin Michalak: Zakres i kierunki wykorzystania narzędzi rachunkowości zarządczej w pomiarze dokonańw kontekście New Public Management ? ujęcie instytucjonalne [Implementation of management accounting tools for performance measurement in the context of New Public Management ? an institutional approach], doi 10.7366/1898352942601, s. 5?19; Wojciech Szymla: Efekty restrukturyzacji przedsiębiorstw sektora elektroenergetycznego a bezpieczeństwoenergetyczne Polski po 1989 r. [The effects of the restructuring of power sector companies in terms of maintaining the energy security in Poland after 1989], doi 10.7366/1898352942602, s. 20?33; Andrzej Zybała: Polityki publiczne wobec wzorców zarządzania publicznego [Public policy and patterns of public governance], doi 10.7366/1898352942603, s. 34?48; Agnieszka Pach-Gurgul, Marta Ulbrych: Znaczenie Turcji dla bezpieczeństwa energetycznego Unii Europejskiej [The importance of Turkey for the energy security in the European Union], doi 10.7366/1898352942604, s. 49?66; Paweł Smaga: Lekcje z kryzysu finansowego [Lessons from the financial crisis], doi 10.7366/1898352942605, s. 67?83. Wybór tekstów klasycznych [Selection of classic texts] Bob Jessop: The rise of governance and the risks of failure: The case of economic development, doi 10.7366/1898352942606, s. 84?99. Wywiady [Interviews] Marek Benio: O konkurencyjności Europy różnych prędkości i Europejskiej Inicjatywie Obywatelskiej. Rozmowa z Małgorzatą Handzlik, posłanką do Parlamentu Europejskiego [On the multi-speed Europe?s competitiveness and the European Citizens? Initiative. An interview with Małgorzata Handzlik, Member of the European Parliament], doi 10.7366/1898352942607, s. 100?102. Recenzje [Reviews] Maria Wiśniewska: Andrzej K. Koźmiński, Ograniczone przywództwo. Studium empiryczne [Andrzej K. Koźmiński, Ograniczone przywództwo. Studium empiryczne ], s. 103?105.

21,00 zł
18,48 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,52 zł

24
Mówię i śpiewam świadomie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mówię i śpiewam świadomie
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy pierwszy podręcznik stworzony zarówno dla wykładowców, jak też i słuchaczy uruchamianych obecnie podyplomowych studiów z zakresu emisji i higieny głosu. Praca obejmuje zagadnienia związane z budową aparatu głosowego i zjawiskiem impostacji głosu oraz zawiera autorską propozycje praktycznej metody pracy nad głosem. Jest cenną pomocą dydaktyczną na studiach kształcących nauczycieli i logopedów, ale korzystać z niej mogą wszyscy ci, którzy w sposób zawodowy posługują się głosem, a więc mówcy, aktorzy, politycy, piosenkarze, a przede wszystkim pedagodzy.

42,00 zł
30,66 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,34 zł

25
Pączek jedzie do Zakopanego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pączek jedzie do Zakopanego
Niedostępny
Brak

Czytelnicy zdążyli już polubić sympatycznego Pączka. Tym razem rodzina Brzęczalskich jedzie na święta do Zakopanego. Znając jednak skłonność Pączka do wpadania w tarapaty oraz jego słabość do robienia dowcipów, to nie będzie spokojna podróż. Przygody zaczną się już w pociągu. Jak skończy się próba uwolnienia owieczek bacy, dlaczego dojdzie do bitwy na pączki, co Czaruś będzie robił w policyjnej szafie i czy miłość do Zakopiańskiej Nimfy zostanie odwzajemniona? O tym wszystkim przeczytacie w książce. Witaj, Zakopane, moje miasto ukochane.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

26
Dokumenty Komitetu Obrony Robotników i Komitetu Samoobrony Społecznej KOR - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dokumenty Komitetu Obrony Robotników i Komitetu Samoobrony Społecznej ...
Dostępny37 szt.

Drugie wydanie unikalnego zbioru wszystkich dokumentów, które podawał do publicznej wiadomości Komitet Obrony Robotników i Komitet Samoobrony Społecznej KOR, w łącznej liczbie 317 pozycji: oświadczeń, listów, komunikatów, telegramów, apeli, broszur i innych.

104,00 zł
91,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,48 zł

27
Hanns i Rudolf. Niemiecki Żyd poluje na komendanta Auschwitz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hanns i Rudolf. Niemiecki Żyd poluje na komendanta Auschwitz
Niedostępny
Brak

Każdy zna historię obozu Auschwitz. Jego komendant, Rudolf Höss, został skazany na karę śmierci. Nie każdy jednak zna historię Hannsa Alexandra, niemieckiego Żyda, który doprowadził do schwytania Hössa. Dlaczego historia poszukiwania jednego z największych zbrodniarzy wojennych tak długo czekała na ujawnienie? Hanns Alexander nie lubił opowiadać o przeszłości. Pogodny, rodzinny, zawsze skory do żartów… Dopiero w dniu jego pogrzebu jeden z krewnych przybliżył zebranym przemilczany epizod z jego życia – pogoń za nazistowskimi zbrodniarzami. Zaintrygowany tymi słowami Thomas Harding, wnuk siostry zmarłego, postanowił zgłębić rodzinną tajemnicę. I tak rozpoczęła się kolejna pogoń – tym razem za faktami, wspomnieniami i strzępami historii.

50,00 zł
35,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

28
Wszystkie sposoby na osiągnięcie spektakularnych wyników w szkole - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie sposoby na osiągnięcie spektakularnych wyników w szkole
Niedostępny
Brak

Wszystkie sposoby na osiągnięcie spektakularnych wyników w szkole bez uczęszczania do niej i poświęcania czasu na naukę Max Longlauder – człowiek „miliona” zainteresowań, który kształcił się 21 lat w różnych szkołach i uczelniach wyższych - zdradza wszystkie sposoby, dzięki którym można szybko i bez wysiłku osiągnąć sukces w szkole. Uwaga: Książka ma charakter żartobliwy. Jej zadaniem jest skłonienie czytelnika do refleksji nad tym, czy możliwe jest osiągnięcie sukcesu w jakiejkolwiek dziedzinie szybko, łatwo i bez zaangażowania. Autor uważa, że nie. Dlatego książka zawiera 85 pustych stron. Kup książkę komuś na prezent i rozbaw go. Spraw, by się zastanowił i uśmiechnął. Inne tytuły z tej serii: 1.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu finansowego. 2.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu zawodowego. 3.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu sportowego. 4.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu w show-biznesie. 5.Wszystkie sposoby na schudnięcie.

9,00 zł
6,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,70 zł

29
Sejmmisja. Jak osły poszły w posły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Sejmmisja. Jak osły poszły w posły
Dostępny2 szt.

Książka Ronalda Kaszuba to obsceniczna, a nawet czasami gorsząca, opowieść o pośle Robercie Stonce, który uczynił sobie zawód z orientacji seksualnej Książka obfituje w drastyczne szczegóły z życia celebrytów, nie szczędzi też wybrańcom tłumów ostrza satyry. Autor snuje apokaliptyczną wizję świata, w którym poseł Stonka jest znacznie bardziej skuteczny i elokwentny niż można by się spodziewać, wskutek czego mniejszość staje się wkrótce większością, opozycja partią rządzącą, a obywatele orientacji heteroseksualnej trafiają do zamkniętego getta. Do czego doprowadzą dalsze rządy partii Jasia Gonimyszki i działalność jego najsłynniejszego posła? Roberta Stonki? Czy wizja świata po Sejm-misji stanie się mroczną rzeczywistością dla milionów Polaków...?

29,00 zł
14,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 14,50 zł

30
Neuropsychologia medyczna tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neuropsychologia medyczna tom 2
Dostępny29 szt.

W książce starannie omówiono, uporządkowano i usystematyzowano bardzo szeroką i zróżnicowaną wiedzę tworzącą przedmiot neuropsychologii medycznej. Czytelnicy znajdą w publikacji aktualne i nowatorskie wiadomości umożliwiające zrozumienie różnych chorób i zaburzeń oraz ich skutków neuropsychologicznych oraz ważne dane bibliograficzne zachęcające do dalszych poszukiwań. Tom II ˇ Problemy dotyczące starzenia: demencja, zaburzenia ruchowe ˇ Choroby o podłożu immunologicznym: SM, zespół Guillaina-Barrégo, choroby autoimmunologiczne i reumatyczne ˇ Neurologiczne i poznawcze konsekwencje zakażenia wirusem HIV-1, ˇ Zespół Sj?grena, fibromialgia i zespół przewlekłego zmęczenia ˇ Choroby endokrynologiczne: cukrzyca typu 1 i 2, zaburzenia hormonalne, pourazowe zaburzenia stresowe (PTSD) ˇ Choroby metaboliczne: encefalopatia wątrobowa, zaburzenia wywołane przez czynniki toksyczne, choroby mitochondrialne ˇ Współczesne podejścia do rehabilitacji poznawczej, zaburzenia sensoryczne Publikacja zainteresuje z pewnością neuropsychologów, neurologów, psychologów i psychiatrów. Będzie również przydatnym podręcznikiem dla studentów psychologii, pedagogiki, logopedii, neurologopedii oraz medycyny.

149,00 zł
138,57 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,43 zł

31
Neuropsychologia medyczna tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neuropsychologia medyczna tom 1
Dostępny29 szt.

W książce starannie omówiono, uporządkowano i usystematyzowano bardzo szeroką i zróżnicowaną wiedzę tworzącą przedmiot neuropsychologii medycznej. Czytelnicy znajdą w publikacji aktualne i nowatorskie wiadomości umożliwiające zrozumienie różnych chorób i zaburzeń oraz ich skutków neuropsychologicznych oraz ważne dane bibliograficzne zachęcające do dalszych poszukiwań. Tom I ˇ Pierwotne choroby układu nerwowego: padaczka, urazy mózgu, neuroonkologia, zanik wieloukładowy ˇ Choroby sercowo-naczyniowe: choroby sercowo-naczyniowe a funkcje neuropoznawcze, choroby i zaburzenia mózgowo-naczyniowe, migrena i klasterowe bóle głowy, zaburzenia układu oddechowego ˇ Zaburzenia rozwojowe i genetyczne: mózgowe porażenie dziecięce, autyzm i zespół Aspergera, niepełnosprawność intelektualna, wodogłowie, trudności w uczeniu się, zaburzenia płatów czołowych w neuropsychologii dziecięcej Publikacja zainteresuje z pewnością neuropsychologów, neurologów, psychologów i psychiatrów. Będzie również przydatnym podręcznikiem dla studentów psychologii, pedagogiki, logopedii, neurologopedii oraz medycyny.

155,00 zł
144,15 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,85 zł

32
Kwestia bałtycka w XVI-XVII wieku. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwestia bałtycka w XVI-XVII wieku. Tom 1
Niedostępny
Brak

Cel niniejszego dzieła stanowi zbadanie historii kwestii bałtyckiej w XVI i XVII stuleciu. Wywołała ona w owej epoce zaciętą walkę, mającą z początku charakter raczej kulturowy i handlowy, a później wyłącznie polityczny. Nowy kierunek całemu handlowi Europy nadały wielkie odkrycia geograficzne, które to zdarzenie zadało Hanzie decydujący cios. Jej upadek przyniósł z kolei awans wielu nowych państw na stopień europejski. Dania, Rosja, Szwecja i Polska na wyścigi dążyły od tej pory do objęcia jej bogatego spadku, rozpoczynając między sobą długą wojnę; władca,. który wyszedłby z niej zwycięsko, zająłby dominującą pozycję na całej północy. Walka o panowanie nad Bałtykiem nabrała zatem charakteru tak ekonomicznego, jak i politycznego. Kwestia bałtycka weszła w nową fazę rozwoju. Nie dotyczyła ona już wyłącznie handlowej dominacji na tym morzu, ale rozszerzyła się na politykę i sprawy wyznaniowe. Cała historia państw północy – Rosji, Polski, Szwecji i Danii – jako państw europejskich wiąże się z tym kolejnym etapem kwestii bałtyckiej. Ich polityka zagraniczna to w znacznej mierze polityka bałtycka.

55,00 zł
42,35 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

33
Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu sportowego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu sportowego
Dostępny9 szt.

Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu sportowego szybko i bez poświęcania czasu na treningi Max Longlauder – człowiek „miliona” zainteresowań, który podejmował wiele prób w różnych dyscyplinach sportu - zdradza wszystkie sposoby, dzięki którym można szybko i bez wysiłku osiągnąć sukces sportowy. Uwaga: Książka ma charakter żartobliwy. Jej zadaniem jest skłonienie czytelnika do refleksji nad tym, czy możliwe jest osiągnięcie sukcesu w jakiejkolwiek dziedzinie szybko, łatwo i bez zaangażowania. Autor uważa, że nie. Dlatego książka zawiera 85 pustych stron. Kup książkę komuś na prezent i rozbaw go. Spraw, by się zastanowił i uśmiechnął. Inne tytuły z tej serii: 1.Wszystkie sposoby na osiągnięcie spektakularnych wyników w szkole. 2.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu finansowego. 3.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu zawodowego. 4.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu w show-biznesie. 5.Wszystkie sposoby na schudnięcie.

8,30 zł
5,81 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,49 zł

34
Działania wychowanków schronisk dla nieletnich i zakładów poprawczych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Działania wychowanków schronisk dla nieletnich i zakładów poprawczych
Niedostępny
Brak

Przyjęta interpretatywna perspektywa teoretyczna oraz zastosowana strategia metodologiczna umożliwiła nie tylko rekonstrukcję wzorów interakcji, ale także znaczeń związanych z podejmowanymi przez podopiecznych działaniami i strategiami (…). Autor dąży do indukcyjnego wykrycia wzorów interakcji pojawiających się w zebranych danych - nie uległ łatwej (w przypadku badanej problematyki) pokusie epatowania czytelnika jakimiś „egzotycznymi” czy „szokującymi” ciekawostkami. Dobrze świadczy o jego kompetencjach badawczych dążenie do wykrycia reguł rządzących badanym obszarem zjawisk. Praca Piotra Chomczyńskiego jest zarazem argumentem na rzecz przydatności interakcjonistycznej perspektywy teoretycznej, w świetle której ludzie zamieszkujący opisywane przez badacza światy jawią się jako osoby „z krwi i kości”, podejmujące aktywne działania w ramach ograniczeń, na jakie natrafiają. Pokaźny fragment pracy poświęcony jest socjologicznej analizie emocji i sposobów radzenia sobie z negatywnymi emocjami przez wychowanków instytucji korekcyjnych. Jest to problematyka relatywnie nowa na polskim gruncie. Wprowadzenie kategorii emocji znacznie wzbogaca prezentowany przez autora obraz zjawisk i pozwala przekonująco uporządkować sporą część danych. Analiza interakcji, strategii interakcyjnych oraz sposobów radzenia sobie z negatywnymi emocjami związana jest z próbą uchwycenia aspektu strukturalnego: statusów i zbioru ról możliwych do przyjęcia przez wychowanków badanych instytucji. Koncentracja na działaniach i interakcjach wychowanków nie spowodowała jednak zawężenia pola eksploracji do działań w obrębie murów placówki. Zaletą prezentowanych analiz jest prześledzenie ścieżek oddziaływań na kształt zachowań mających początek w szerszych kontekstach społecznych. Z recenzji dr. hab. Marka Gorzko, prof. nadzw. Uniwersytetu Szczecińskiego

47,00 zł
40,42 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,58 zł

35
Bezrobocie równowagi w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezrobocie równowagi w Polsce
Niedostępny
Brak

Bezrobocie równowagi jest złożoną koncepcją teoretyczną mającą swoje rozwinięcie w szkołach głównego nurtu ekonomii - szkole monetarystycznej i nowej szkole keynesowskiej. Wielkość bezrobocia równowagi jest bezpośrednio trudno mierzalna, dlatego powstaje problem oszacowania jego wielkości. Istnieje kilka sposobów obliczania poziomu bezrobocia równowagi, różniących siępodstawami teoretycznymi i wykorzystywanymi formułami matematycznymi. Stosowanie odmiennych metod pomiaru powoduje często dosyć rozbieżne wyniki. Dokładność tych szacunków ma istotne znaczenie dla polityki makroekonomicznej, a w szczególności polityki pieniężnej. Im wyższy jest poziom bezrobocia równowagi, tym wyższe są koszty społeczne prowadzenia polityki antyinflacyjnej.

39,90 zł
34,31 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

36
Oporowscy herbu Sulima - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oporowscy herbu Sulima
Niedostępny
Brak

Rodzina Oporowskich herbu Sulima była jedną z najważniejszych familii możnowładczych działających na obszarze tzw. szerokiej Wielkopolski w późnym średniowieczu. Z jej szeregów rekrutowało się m.in.: dwóch szefów kancelarii królewskiej Jagiellonów - podkanclerzy Władysław z Oporowa oraz Andrzej (jego bratanek), dwaj biskupi, w tym prymas Polski, liczni zasiadający w radzie królewskiej wojewodowie i kasztelanowie, posłowie ziemscy, królewscy dyplomaci oraz prałaci i kanonicy kapituł katedralnych. Oporowscy zaliczali się w XV stuleciu stale do stronnictwa dworskiego oraz często angażowali w różne akcje polityczne królów z dynastii Jagiellonów?

42,00 zł
36,12 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,88 zł

37
Studia prawa publicznego 1/2014 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studia prawa publicznego 1/2014
Niedostępny
Brak

Studia Prawa Publicznego to czasopismo publikowane od 2013 roku w cyklu kwartalnym, którego celem jest przedstawianie procesów zmian i najnowszych tendencji w ustroju i funkcjonowaniu instytucji prawa publicznego. Kwartalnik stanowi forum naukowe zarówno dla teoretyków, jak i praktyków, dające możliwość prezentowania prac z zakresu teorii prawa publicznego, studiów i materiałów z badań, dokumentów międzynarodowych i UE, orzecznictwa trybunałów i sądów, w tym szczególnie sądów administracyjnych, oraz prac uwzględniających działalność podmiotów administrujących (administracji publicznej) i administrowanych (adresatów rozstrzygnięć organów administracji) w rozwiązywaniu problemów praktycznych. Kwartalnik zawiera także przegląd piśmiennictwa (krajowego i zagranicznego).

20,00 zł
38
Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu w show-biznesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu w show-biznesie
Dostępny9 szt.

Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu w show-biznesie szybko, łatwo, bez umiejętności i poświęcania czasu na naukę: śpiewu, tańca i gry na instrumentach muzycznych Max Longlauder – człowiek „miliona” zainteresowań, który podejmował wiele prób podbicia świata show-biznesu - zdradza wszystkie sposoby, dzięki którym można osiągnąć sukces w tej dziedzinie szybko, łatwo i bez poświęcania czasu. Uwaga: Książka ma charakter żartobliwy. Jej zadaniem jest skłonienie czytelnika do refleksji nad tym, czy możliwe jest osiągnięcie sukcesu w jakiejkolwiek dziedzinie szybko, łatwo i bez zaangażowania. Autor uważa, że nie. Dlatego książka zawiera 85 pustych stron. Kup książkę komuś na prezent i rozbaw go. Spraw, by się zastanowił i uśmiechnął. Inne tytuły z tej serii: 1.Wszystkie sposoby na osiągnięcie spektakularnych wyników w szkole. 2.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu finansowego. 3.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu zawodowego. 4.Wszystkie sposoby na osiągnięcie sukcesu sportowego. 5.Wszystkie sposoby na schudnięcie.

8,30 zł
5,81 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,49 zł

39
Łódź podwodna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łódź podwodna
Dostępny2 szt.

To co pływa, to co lata choćby i na koniec świata Każdy pojazd ludziom służy – i ten mały i ten duży! Poleć w niebo samolotem, helikopter poznaj potem, Wsiądź na statek bardzo szybki, żeby łowić złote rybki... Ruszaj w podróż razem z nami, mały smyku, zapraszamy! Patronat: MiastoDzieci.pl, Fundacja Urszuli Jaworskiej

10,00 zł
7,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

40
Okładka na zeszyt do nut (50 szt) IKS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okładka na zeszyt do nut (50 szt) IKS
Dostępny11 szt.

Opakowanie sprzedażowe zawiera 50 szt. Paczki nie rozrywać!

67,70 zł
41
Historia fotografii. Od Daguerre'a do Gursky'ego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia fotografii. Od Daguerre'a do Gursky'ego
Niedostępny
Brak

Książka oferuje jasne i przystępne wprowadzenie do historii fotografii. Wychodząc od takich postaci jak Louis Daguerre i Henry Fox Talbot, stojących u jej początków, Wolfgang Kemp w sposób obrazowy przedstawia wszystkie istotne zjawiska i etapy rozwoju fotografii, jak np. piktorializm około 1900 roku, słynną wystawę ,,The Family of Man" z 1955 roku czy ,,Life-Photography" Irvinga Penna i Richarda Avedona. Książka kończy się triumfem fotografii: nie tylko została ona uznana za pełnoprawną formę artystyczną, ale stała się wręcz głównym medium współczesnej produkcji artystycznej. Wolfgang Kemp jest profesorem historii sztuki na Uniwerystecie w Hamburgu. Jest autorem m.in. Räume der Maler. Zur Bilderzählung seit Giotto (1996).

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

42
Get to the top 3 WB - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
51,00 zł
43,35 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,65 zł

43
CUD OLIWY - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CUD OLIWY
Niedostępny
Brak

Autor z właściwym sobie talentem pedagogicznym pozwala nam zapoznać się z różnymi aspektami oliwy z oliwek: jej historią, kulturą, legendarnymi zaletami kulinarnymi, a w szczególności z właściwościami zdrowotnymi, zwłaszcza w dziedzinie zapobiegania chorobom serca i układu krążenia.

29,60 zł
20,72 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,88 zł

44
Wściekłe Pięści Węża 3. Film DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wściekłe Pięści Węża 3. Film DVD
Niedostępny
Brak

Wściekły Wąż powraca po latach w średniej formie. Tym razem będzie musiał pomścić śmierć swojego brata i stawić czoło wojskowemu Cyborgowi, który uciekł z konwoju. Jak zwykle na swojej drodze spotka szesnastu Braci Bliźniaków. Czy dokona zemsty?! Czy przeżyje?! A może zginie, tak jak w drugiej części? Wiemy jedno - keczup po raz pierwszy leje się w jakości HD!

20,00 zł
19,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,00 zł

Wróć do góry