hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.06.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 27 czerwca 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Plastelina Bambino, 24 kolory (St. Majewski), na drugim Plastelina kwadratowa, 10 kolorów (St. Majewski). Kolejny produkt to Sekrety kawy. Poradnik dla amatorów i profesjonalistów (Marcin Rusnarczyk) oraz Kredki szkolne trójkątne, 18 kolorów (St. Majewski).
1
Plastelina Bambino, 24 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina Bambino, 24 kolory
St. Majewski
Dostępny1194 szt.

Plastelina Bambino to wysokiej jakości masa plastyczna. Jest elastyczna, nie brudzi rąk, nie przywiera do podłoża, łatwo się modeluje, pozwala na tworzenie prac metodą millefiori. Nie wysycha na powietrzu, przez co może być wykorzystywana wielokrotnie. Gama kolorów jest szeroka, barwy żywe, nasycone. Plastelina jest bezpieczna, ponieważ produkowane jest w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek. Wymiary opakowania: 18.0 x 20.0 cm Cena za 1 opakowanie zawierające 24 kolory.

16,03 zł
15,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,80 zł

30 osób kupiło
2
Plastelina kwadratowa, 10 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina kwadratowa, 10 kolorów
St. Majewski, 10 sztuk
Dostępny459 szt.

Plastelina Bambino to wysokiej jakości masa plastyczna. Jest elastyczna, nie brudzi rąk, nie przywiera do podłoża, łatwo się modeluje, pozwala na tworzenie prac metodą millefiori. Nie wysycha na powietrzu, przez co może być wykorzystywana wielokrotnie. Gama kolorów jest szeroka, barwy żywe, nasycone. Plastelina jest bezpieczna, ponieważ produkowane jest w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek. Wymiary:17.0 x 9.3 cm.

5,90 zł
5,61 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,29 zł

14 osób kupiło
3
Sekrety kawy. Poradnik dla amatorów i profesjonalistów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety kawy. Poradnik dla amatorów i profesjonalistów
Dostępny82 szt.

Dziś kawa to najpopularniejszy trunek na świecie. Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez kubka tego aromatycznego napoju, ale jedynie nieliczni potrafią sposób jej parzenia podnieść do rangi dzieła sztuki. Sekrety kawy. Poradnik dla amatorów i profesjonalistów krok po kroku, wprowadza w świat wyrafinowanych smaków i zapachów. Czytelnik trafia w dobre ręce. Pod okiem doświadczonego baristy i trenera, nie ruszając się z domu, przechodzi praktyczny kurs obsługi zarówno profesjonalnych, jak i domowych urządzeń do parzenia kawy oraz przygotowywania napojów na jej bazie. Dzięki tej książce i zawartym w niej wskazówkom, picie kawy nigdy już nie będzie takie samo. Zdobyta wiedza pozwoli rozkosznie delektować się jej smakiem i czerpać przyjemność z każdej kropli. Sposób picia kawy to element stylu życia. To, jaką kawę pijemy, w jaki sposób ją przygotowujemy i podajemy, odzwierciedla nasze tempo życia oraz indywidualne upodobania. I jeszcze rzecz najistotniejsza – nie pijcie kawy samotnie, bo odbieracie sobie połowę przyjemności. Poczęstujcie swoich bliskich, przyjaciół, znajomych w pracy. Wpadną w zachwyt – to gwarantowane, a niewykluczone, że sami zechcą dołączyć do grona pasjonatów „czarnego złota”.

34,90 zł
23,73 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
4
Kredki szkolne trójkątne, 18 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki szkolne trójkątne, 18 kolorów
St. Majewski, 18 sztuk
Dostępny608 szt.

Ergonomiczne kredki ołówkowe o trójkątnym przekroju. Idealnie dopasowują się do małej dłoni dziecka. Bogata gama kolorów, w tym kredka złota i srebrna. Kredki szkolne wyróżnia wysoka jakość. Mix wzorów. Wymiary: 13.5x20.0cm.

14,99 zł
14,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,75 zł

2 osoby kupiły
5
Chemia. Pierwiastki i związki nieorganiczne. Zadania przedmaturalne. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia. Pierwiastki i związki nieorganiczne. Zadania przedmaturalne. Z...
Dostępny47 szt.

Zbiór zadań przedmaturalnych obejmuje wszystkie treści nauczania dotyczące chemii nieorganicznej, przedstawione w obecnie obowiązującej podstawie programowej MEN, a w szczególności zawarte w module podręcznika do liceów i techników w zakresie rozszerzonym pt. Chemia. Pierwiastki i związki nieorganiczne. Ułatwi uczniom skuteczne i efektywne przygotowanie się do matury z chemii na poziomie rozszerzonym, która będzie przeprowadzona w roku 2015 i w latach następnych. Zawiera zadania typu maturalnego, czyli takie, jakie będą zawarte w arkuszach maturalnych – zarówno pod względem rodzaju, jak i formy. Przy każdym zadaniu podano maksymalną liczbę punktów za jego rozwiązanie, a w końcowej części zbioru przedstawiono prawidłowe odpowiedzi, sposoby rozwiązania trudniejszych zadań i zasady przydzielania punktów. Zadania są zgodne z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, zawartymi w Informatorze o egzaminie maturalnym z chemii od roku szkolnego 2014/2015.

27,50 zł
24,48 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,02 zł

2 osoby kupiły
6
Doktryna Wolffa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doktryna Wolffa
Dostępny14 szt.

Dramatyczny finał wielkiej wojny Czas niepewności: jak nie przegrać wygranej wojny, gdy przybywa niechcianych sojuszników? Jak uciec przed własnym narodem i wszechobecnymi wrogami? Jak pokonać największe państwo na świecie, by tego świata nie pogrążyć w chaosie? To pytania prezydentów, premierów i generałów. Jak dożyć do jutra, jak nie dać się roznieść na strzępy czołgom, szturmowcom, bombom, rakietom i pociskom? To pytania dziesiątek tysięcy żołnierzy i cywilów. W brawurowym finale krwawej epopei rozpoczętej Stalową Kurtyną niezrównany Vladimir Wolff jak zawsze oddaje głos im wszystkim, a nam pozwala być świadkami tryumfów polskiego oręża i poczuć smak dziejowej sprawiedliwości.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
7
Plastelina kwadratowa Bambino, 18 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina kwadratowa Bambino, 18 kolorów
St. Majewski, 18 sztuk
Dostępny521 szt.

Plastelina Bambino to wysokiej jakości masa plastyczna. Jest elastyczna, nie brudzi rąk, nie przywiera do podłoża, łatwo się modeluje, pozwala na tworzenie prac metodą millefiori. Nie wysycha na powietrzu, przez co może być wykorzystywana wielokrotnie. Gama kolorów jest szeroka, barwy żywe, nasycone. Plastelina jest bezpieczna, ponieważ produkowane jest w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek. Wymiary: 28.0 x 9.0 x 1.5 cm

11,99 zł
11,39 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,60 zł

1 osoba kupiła
8
Umiem liczyć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umiem liczyć
Dostępny7 szt.

Książeczka ze ścieralnym pisakiem nauczą dzieci starannego pisania, nie narażając na stres związany ze złym wykonaniem zadania. Możliwość starcia błędu i poprawienia ćwiczenia nie tylko pomaga doskonalić umiejętności, ale także zapewnia sukces i satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Dzieci nauczą się pisać nazwy zwierząt, ludzi, postaci z bajek oraz zapisywać zdania, nazywając czynności. Duża liniatura i zabawne ilustracje czynią książki odpowiednimi nawet dla młodszych przedszkolaków.

19,90 zł
15,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,98 zł

1 osoba kupiła
9
Kamienne twarze marmurowe serca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamienne twarze marmurowe serca
Niedostępny
Brak

Drapieżna powieść historyczna w dziwiętnastowiecznych realiach. Tajemnica, które może zniszczyć imperium carów. Na Jerzym Wołłkowiczu, polskim zesłańcu, ciąży śmiertelne piętno. Zamachy na jego życie to tylko część tajemniczych zdarzeń prześladujących byłego oficera carskiej armii. Szukając ocalenia ucieka z niewoli, zostawiając swą ukochaną Anastazję, córkę gubernatora Jaszyna, i po długiej podróży trafia do Paryża. Tam bacznie obserwują go różne frakcje polskiej emigracji, wśród której prym wiodą pojedynkujący się na strofy wieszczowie, Mickiewicz i Słowacki. Szara eminencja francuskiej polityki, Vidocq, wróżki, carscy szpiedzy – wszyscy z uwagą śledzą każdy krok Wołłkowicza, który rozwiązania tajemnicy szukać będzie musiał w kaukaskim monastyrze. Niebezpieczna wyprawa przyniesie szokujące rozwiązanie ciążącej na polskim oficerze tajemnicy, która zaważyć może na losach imperium carów. Wątek szpiegowsko-polityczny splata się tu z miłosnym, wciągając czytelnika bez reszty w opowieść, wspaniale osadzoną w realiach dziewiętnastowiecznej Rosji i Paryża. Rafał Dębski (ur. 1969 w Oleśnicy) – polski pisarz, autor książek science fiction, fantasy, powieści historycznych, wojennych, sensacyjnych oraz kryminalnych. W 2014 roku Dom Wydawniczy REBIS wydał w serii „Horyzonty Zdarzeń” powieść sf Światło cieni. Z wykształcenia i zawodu psycholog (absolwent wydziału psychologii KUL).

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

10
Obywatelki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obywatelki
Niedostępny
Brak

Tomasz Wysłobocki zaprasza czytelnika do fascynującej podróży po wydarzeniach rewolucji francuskiej widzianych z perspektywy kobiet oraz myślicieli francuskiego oświecenia, którzy się nad ?kwestią kobiecą? pochylali. Na podstawie tekstów z epoki (wspomnień, raportów, traktatów, ?kajetów skarg? ) od 1789 roku aż do uchwalenia Kodeksu Cywilnego (1804), Autor ukazał inne, mało znane oblicze tego burzliwego okresu historii Francji. Na kartach tej książki, napisanej ze znawstwem i swadą, ożywają kobiece postaci ? obok znanych, jak Maria Antonina i pani Roland, wyłaniają się z cienia pierwsze francuskie wojujące feministki, jak Olympe de Gouges i Théroigne de Méricourt. Dla polskiego czytelnika jest to niepowtarzalna okazja zanurzenia się w ten wyjątkowy rozdział historii.

42,00 zł
30,66 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,34 zł

11
Dziedzictwo rodziny Helclów w Krakowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziedzictwo rodziny Helclów w Krakowie
Niedostępny
Brak

Obchodzona w 2012 r. 150. rocznica zbudowania na cmentarzu Rakowickim kaplicy pod wezwaniem Zmartwychwstania Pańskiego dała asumpt do bliższego zainteresowania się osobami fundatorów: Ludwika i Anny Helclów oraz w ogóle tą niezwykłą rodziną zasłużoną bardzo dla Krakowa i w ogóle dla społeczeństwa polskiego na polu naukowym, politycznym i gospodarczym, a zwłaszcza w działalności charytatywnej...

38,00 zł
27,74 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

12
Gitara dla bystrzaków, wydanie III - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gitara dla bystrzaków, wydanie III
Niedostępny
Brak

Sześć muzycznych strun: - podstawowe akordy i proste melodie, zagrane od pierwszego usłyszenia - palcówki i inne przydatne ćwiczenia - strojenie gitary, wymiana strun, wybór akcesoriów - szeroki wachlarz środków wyrazu, z utworami w różnych stylach muzycznych Graj razem z filmami i muzyką z interaktywnego DVD! Kiedy w pierwszych scenach Desperado tajemniczy El Mariachi pojawia się z futerałem pełnym broni, równie dobrze mógłby pozostawić w środku swój instrument. Bo gitara jest czadowa! Zarówno ta z solówek największych hitów, jak i ta rozbrzmiewająca na rockowych i bluesowych koncertach, podczas jazzowych jam sessions czy w czasie górskich wycieczek. Granie na gitarze może zmienić całe Twoje życie. Może zrobić z Ciebie lidera drugiej Metalliki albo zwiewną romantyczkę zakochaną w poezji śpiewanej. Jednak przede wszystkim gitara uwolni muzykę Twojej duszy i stanie się wartościową pasją. - Gitarowe do re mi. Poznaj sposoby przechowywania instrumentu, utrzymania go i dbania o niego. - Gramy? Idź na całość i graj… bez nut. Wydobywaj melodie z pojedynczych dźwięków oraz ubarwiaj swoją twórczość akordami septymowymi. - Bądź cool. Zacznij brzmieć jak zawodowiec! - Masz swój styl? Odkryj jeszcze więcej gatunków muzyki, w których wymiata się na gitarze akustycznej lub elektrycznej. Książka zawiera DVD! Na płycie znajdziesz ponad 50 filmików, które pokażą Ci, jak grać podstawowe ćwiczenia, ponad 150 nagrań audio zawierających nieznane piosenki i wielkie hity, a także puste diagramy akordów i tabulatury do wydrukowania. Wymagania systemowe znajdziesz w dodatku poświęconym DVD na końcu książki. Po to masz gitarę, żeby na niej grać! - Naucz się nazywać elementy gitary i poznaj jej budowę. - Poczuj się pewnie w sklepie muzycznym. - Poznaj cechy, funkcje i parametry, na które warto zwracać uwagę przy kompletowaniu wzmacniaczy, efektów i akcesoriów. - Dowiedz się, czym jest czytanie tabulatury, kostkowanie i bicie, a także jak wydawać czyste, klarowne, niebrzęczące dźwięki. - Stosuj techniki hammer-on, pull-off, slide i podciągania struny. - Miej zawsze pod ręką łatwe i szybkie instrukcje strojenia gitary, zmiany strun i inne. - Korzystaj z mnóstwa przykładów muzycznych i przystępnych przewodników

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

13
Proces - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Proces
Niedostępny
Brak

Moja książka to opowieść o przyjaźni, miłości do ludzi i zwierząt, szacunku i tolerancji dla innych. Nie miałam wątpliwości, że powinnam ją napisać. Być może jej lektura pomoże komuś w wyjaśnieniu zawiłości proceduralnych przy odzyskiwaniu alimentów we Francji. Mam nadzieję, że tak, że dla wielu będzie wsparciem i przykładem, iż mimo mnożących się po drodze problemów są one do przezwyciężania. Zachęcam, by po nią sięgnąć.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

14
Podróże marzeń. Grecja - Korfu, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróże marzeń. Grecja - Korfu, DVD
różni, 2014
Niedostępny
Brak

Korfu bardzo się różni od innych wysp greckich. Typowy szary skalny krajobraz zastępuje tu bujna roślinność, sosny, sady oliwne i cytrynowe. Tutaj Odyseusz poznał Nauzykaę, królowa Elżbieta zbudowała pałac, a Gerald Durrell zakochał się w przyrodzie. Większą część stolicy wznieśli Francuzi w czasach rządów Napoleona, stąd duch śródziemnomorski jak na francuskiej Riwierze. W pobliżu stolicy znajduje się symbol wyspy – zbudowany „na wodzie” klasztor Vlacherna. Korfu jest wyspą szczególnie piękną. Kassiopi to urocza wioska rybacka, Paleokastritsa słynie z jaskiń, wreszcie Kanał Miłości w Sidari, utworzony przez tajemnicze klify.

19,90 zł
15,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,98 zł

15
Podróże marzeń.Tunezja, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróże marzeń.Tunezja, DVD
2014
Niedostępny
Brak

Założycielami Tunezji byli Fenicjanie, lecz na przestrzeni historii kraj ten należał do Imperium Rzymskiego, znajdował się pod wpływami hiszpańskimi, tureckimi i arabskimi, a w końcu podlegał Francji. Architektura, sztuka i kultura odzwierciedlają tę różnorodność. Ruiny starożytnej stolicy Kartaginy, piaszczyste plaże Hammamet, stare miasto Tunisu, bazary Susy, mistyczne słone jezioro, skarby muzeum Bardo, skalne domostwa Matmata, palmy Tauzaru, zatoka i targ rybny Kelibii, rzymski amfiteatr Al Dżam, niebiesko-białe domy Sidi Bou Said, minarety, oazy Szabika, monumentalne budowle Ribat, wielbłądy i nowoczesne luksusowe hotele – wszystko to składa się na barwną mozaikę, którą jest Tunezja.

19,90 zł
15,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,98 zł

16
Kostki zostały rzucone - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostki zostały rzucone
FoxGames / GW Foksal, od 7 lat
Niedostępny
Brak

Rzuć kostkami i jak najszybciej znajdź symbol występujący w 2 kolorach! Wygra gracz, który zdobędzie najwięcej kostek. Aby je zdobyć gracze będą musieli wykazać się dużą spostrzegawczością. Zawartość pudełka: • 18 pomarańczowych kostek, • 18 białych kostek, • 1 woreczek na kostki. Rozmiar opakowania: 7.2 x 14.5 x 6.0 cm

50,00 zł
39,00 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 11,00 zł

17
Mój pierwszy atlas anatomiczny Ludzkie ciało - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój pierwszy atlas anatomiczny Ludzkie ciało
Niedostępny
Brak

Staram się wszystkiemu uważnie przyglądać moimi małymi oczami... Jak to jednak właściwie jest, że moje oczy widzą? Dlaczego burczy mi w brzuchu, gdy jestem głodny? Dzieci zawsze mają wiele pytań na temat ludzkiego ciała. W tej fascynującej książce znajdą odpowiedzi! Ten atlas anatomiczny zawiera wiele cennych informacji przekazanych w zabawnej formie. Czytelne ilustracje i wyjątkowo interesujące opisy zainspirują twoje dziecko do odkrywania fascynujących mechanizmów rządzących ludzkim ciałem. Wielki plakat ze schematem budowy ciała człowieka i sześć dużych tablic na pewno zainspirują młodego czytelnika i pobudzą jego wyobraźnię. Ta wyjątkowa książka zapewni dziecku wiele godzin nauki i prawdziwej zabawy! 40 stron + 6 rozkładanych tablic A2 + duży plakat (60x55cm)

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

18
Mój pierwszy atlas świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój pierwszy atlas świata
Niedostępny
Brak

Ten wyjątkowy atlas to bardzo interesująca, niezwykła, wciągająca i obszerna książka na temat geografii. Dzieciom bardzo się spodoba wielka mapa świata, którą można wyjąć z książki i na przykład powiesić na ścianie, przydatne będą także osobne mapy poszczególnych kontynentów. W tej jedynej w swoim rodzaju książce można również znaleźć flagi wszystkich państw świata. Każdy kontynent został w niej przedstawiony za pomocą zabawnych opisów i niesamowitych zdjęć. Książka zawiera szczegółowe informacje o poszczególnych kontynentach, opowiada także o najciekawszych miejscach na Ziemi. To niesamowity podręcznik młodego Odkrywcy, który zapewni dzieciom wiele godzin prawdziwej zabawy! 40 stron + 6 rozkładanych tablic A2 + duży plakat (60x55cm)

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

19
Jaś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaś
Niedostępny
Brak

Jaś” Ignacego Krasickiego. Klasyczna bajka otrzymała współczesną oprawę graficzną Magdaleny Nowakowskiej – Troniewskiej, doktorantki Akademii Sztuk Pięknych. Jest to propozycja dla szczególnie wymagających czytelników.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

20
Żelazna twierdza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelazna twierdza
Niedostępny
Brak

Powstanie Warszawskie ma miejsce szczególne w dziejach Polski. 63 dni walki z Niemcami o zdobycie miasta trwające ponad 2 miesiące wpłynęło w sposób istotny na historię miasta Warszawy, układ ulic, losy kamienic, pałaców, dworców kolejowych, teatrów, kin. W sposób szczególny w powstaniu rozstrzygnęły się losy ludności cywilnej, z których część zginęła w masowych egzekucjach dokonanych przez Niemców, bombardowaniach miasta, a także ostrzału artyleryjskiego prowadzonego przez Wehrmacht, a ocaleni ludzie po kapitulacji miasta zostali zmuszeni do ewakuacji i opuszczenia stolicy, z których część nigdy już nie wróciła do Warszawy. Powstanie Warszawskie stało się inspiracją do stworzenia wielu ciekawych opracowań, wspomnień, filmów, obrazów, pomników, co doprowadziło do ukazania się bogatej historiografii tego tematu. Walki o Dworzec Pocztowy są wprawdzie jedynie epizodem Powstania, ale ze względu na ich zaciętość oraz znaczenie strategiczne, były bardzo ważne zarówno dla Polaków jak i dla Niemców.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

21
Leśne zwierzątka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leśne zwierzątka
Niedostępny
Brak

Książeczka kartonowa typu harmonijka 10cm x 10cm (18 ilustracji z wierszykami)

5,00 zł
3,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,40 zł

22
Duże zwierzątka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duże zwierzątka
Niedostępny
Brak

Książeczka kartonowa typu harmonijka 10cm x 10cm (18 ilustracji z wierszykami)

5,00 zł
3,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,40 zł

23
Królowe PRL - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowe PRL
Dostępny60 szt.

Autorka analizuje wybrane role trzech wielkich aktorek na szerokim tle społecznym, politycznym i kulturalnym, umieszczając każdą z ról w odpowiednim kontekście: utworów artystycznych, wydarzeń historycznych oraz przemian społecznych. Główny materiał badawczy stanowią receznje omawianych spektakli, które Dorota Sosnowska analizuje nie tylko pod kątem rekonstrukcji przedstawienia i wybranej roli, ale także używanych przez recenzentów skojarzeń, metafor i kontekstów. Książka jest skierowana zarówno do środowiska teatralnego - badaczy i widzów niejednokrotnie pamiętających jeszcze trzy wybitne aktorki, jak i do szerokiej grupy czytelników zainteresowanych epoką PRL. Książka ma charakter naukowy, jednak poruszana tematyka i metodologia sprawiają, że jest przesycona także narracją biograficzną, wartką opowieścią o czasach PRL, ówczesnym teatrze i jego twórcach.

31,00 zł
26,04 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,96 zł

24
Kronika Thietmara - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronika Thietmara
Niedostępny
Brak

To jeden z najcenniejszych zabytków historiografii europejskiej z przełomu X i XI wieku. Starannie wykształcony, krytyczny i samodzielny w sądach biskup merseburski Thietmar (975-1018) stworzył wybitne dzieło, ukazujące dzieje Niemiec, Słowiańszczyzny połabskiej, Polski, Czech oraz Węgier. Sporo uwagi poświęcił w nim stosunkom polsko-niemieckim w czasach Mieszka I i Bolesława Chrobrego, a także sprawom wewnętrznym państwa polskiego. Kronika jest jednak przede wszystkim wspaniałą panoramą panowania na tronie cesarskim Ottonów I, II i III oraz Henryka II.

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

25
Ze świata średniowiecznej symboliki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ze świata średniowiecznej symboliki
Niedostępny
Brak

W prezentowanej książce autorzy omawiają sposób składania przysięgi na różnych obszarach Łacińskiej Europy w średniowieczu. Istota samego rytuału polegała na przyjęciu odpowiedniej postawy ciała (najczęściej stojącej lub klęczącej) oraz stosowaniu obowiązujących na danym terytorium gestów, wykonywanych rękoma, dłońmi bądź palcami, przy wypowiadaniu wymaganej formuły. Ważną rolę w ceremonii przysięgi odgrywały przedmioty (ołtarze, księgi zawierające teksty Ewangelii, relikwie, krzyże, krucyfiksy, konsekrowana hostia, korona, słońce itd.), które w jej trakcie wykorzystywano. Przeprowadzona analiza pozwala prześledzić zmiany, którym podlegał ten rytuał na różnych obszarach Europy w X – XV wieku, co daje podstawę do formułowania pytań na temat postrzegania roli i znaczenia przysięgi oraz symboliki stosowanej przy okazji jej składania. Wszystko to umożliwia bliższe przyjrzenie się mentalności ludzi średniowiecza.

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

26
Sztuka Europy Wschodniej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka Europy Wschodniej
Dostępny5 szt.

Polska – Rosja. Sztuka i historia: Sztuka polska, sztuka rosyjska i polsko-rosyjskie kontakty artystyczne do początku XX wieku?

45,00 zł
32,85 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

27
Żywe trupy 20 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywe trupy 20
Dostępny18 szt.

Świat, jaki znaliśmy, już nie istnieje. Nie ma władzy. Nie ma supermarketów. Nie ma telewizji. Za to są STWORY. Ciągle głodne, bezustannie polujące na ludzi i zwierzęta. Poruszają się dzięki dziwnej namiastce życia, choć tak naprawdę są martwe. ŻYWE TRUPY. W świecie opanowanym przez śmierć nie wystarczy rozpamiętywanie utraconych dni. Musimy walczyć, by kiedyś móc rozpocząć nowe życie.

43,00 zł
33,97 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,03 zł

28
Wyjście z ciemności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyjście z ciemności
Dostępny30 szt.

Wspomnienia Marka Pawlickiego mają charakter dość luźny, kreacyjny, podsycany nieskrępowaną wyobraźnią, ale i logiką czy też przeczuciem dalszego dziania się danej opowieści. Są to – jak powiada autor – historie niewiarygodne, ale w zasadzie prawdziwe. W prezentowanych wspomnieniach – będących po części dokumentalnymi, po części fabularnymi opowieściami – rozpościera się świat lekarzy, pacjentów, znajomych, przyjaciół, ludzi szczęśliwych, którzy wygrali z losem i tych przegranych. Mamy kreśloną serdeczną kredką topografię ukochanego miasta Krakowa (miejsca pracy i zamieszkania Marka Pawlickiego), przywołanie Polski PRL-owskiej i obecnej, Europy i dalszego świata – aż po Chiny. Opowieści nie są suchą relacją, zaciekawiają swym zróżnicowanym wątkiem: głównie psychologicznym, ale nawet detektywistycznym, sensacyjnym.

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

29
Żywe trupy 11 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywe trupy 11
Dostępny14 szt.

Świat, jaki znaliśmy, już nie istnieje. Nie ma władzy. Nie ma supermarketów. Nie ma telewizji. Za to są STWORY. Ciągle głodne, bezustannie polujące na ludzi i zwierzęta. Poruszają się dzięki dziwnej namiastce życia, choć tak naprawdę są martwe. ŻYWE TRUPY W świecie opanowanym przez śmierć nie wystarczy rozpamiętywanie utraconych dni. Musimy walczyć, by kiedyś móc rozpocząć nowe życie.

43,00 zł
33,97 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,03 zł

30
Babska szychta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Babska szychta
Dostępny13 szt.

W tej publikacji, także z fantastycznymi zdjęciami Tomasza Jodłowskiego, Karolina Baca-Pogrzelska – inżynier górniczy III stopnia z prawem do noszenia munduru – opowiada o kobietach w polskim górnictwie. Czytelnik spotka się w niej z 17 bohaterkami, które pracują bądź pracowały na różnych stanowiskach w kopalniach. Ich historie i wspomnienia są naprawdę niezwykłe. Podobnie jak Drugie życie kopalń książka została wydana w wersji dwujęzycznej, polsko-angielskiej. O stereotypach, dniu kobiet, Barbórce, rodzinnych tradycjach, pracy, oczekiwaniach i spostrzeżeniach dotyczących górnictwa wczoraj i dziś oraz o tym, czy kobieta w kopalni przynosi pecha opowiadają panie pracujące w kopalniach Bogdanka, PG Silesia, Mysłowice-Wesoła, Murcki-Staszic, Wujek i Rydułtowy-Anna. Z różnym stażem pracy, zatrudnione na różnych stanowiskach, także tych najbardziej eksponowanych – wśród bohaterek książki są m.in. Krystyna Borkowska, była wiceprezes Bogdanki, oraz Joanna Strzelec-Łobodzińska, była wiceminister gospodarki ds. górnictwa oraz była szefowa Kompanii Węglowej.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

31
Ustanawianie agendy politycznej przez media - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ustanawianie agendy politycznej przez media
Dostępny3 szt.

Celem pracy jest ustalenie zakresu i formy wpływu mediów na politykę. W szczególności przedmiotem badań były media informacyjne i polityki publiczne. Główne założenie pracy jest oparte na koncepcji mediatyzacji polityki i koncentruje się na postępie tego procesu w Polsce.

37,80 zł
29,86 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,94 zł

32
Imputacja kulturowa w polskiej historiografii sztuki 1795-1863 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Imputacja kulturowa w polskiej historiografii sztuki 1795-1863
Dostępny1 szt.

Publikacja ma na celu wskazanie na czynniki, które determinowały sądy znawców sztuki i starożytników w okresie klasycyzmu i romantyzmu o funkcji nagrobków w kościołach. Pomimo, że Autorka skupia się na tekstach XIX-wiecznych, to wyniki badań mogą pomóc ? również współczesnemu historykowi sztuki ? uświadomić, jak silne i niezauważalne podczas procesu badawczego są uwarunkowania wypływające z kultury nam współczesnej oraz prowokujące sądy, które nie mają podstaw w analizowanych dziełach.

37,80 zł
23,44 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 14,36 zł

33
Pamięć zbiorowa a tekst ustny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamięć zbiorowa a tekst ustny
Niedostępny
Brak

Celem monografii jest próba spojrzenia na pamięć zbiorową z punktu widzenia językoznawstwa i folklorystyki. Praca podejmuje problem, zdaniem autorki, kluczowy dla funkcjonowania tekstów folkloru w obiegu społeczno-kulturowym. Podstawę materiałową monografii stanowią zróżnicowane gatunkowo teksty ustne, w tym prozatorskie teksty folkloru: bajki (magiczne, zwierzęce, nowelistyczne), podania (wierzeniowe i historyczne), legendy, opowieści wspomnieniowe, anegdoty, legendy miejskie oraz wierszowane: ballady, pieśni dziadowskie, nowiniarskie, historyczne, kolędy, pieśni weselne, pogrzebowe i inne.

37,80 zł
29,86 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,94 zł

34
Nożyczki szkolne, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki szkolne, mix wzorów
St. Majewski
Niedostępny
Brak

Nożyczki dziecięce z podziałką do użytku przedszkolnego, szkolnego czy domowego. Plastikowa, kolorowa, wygodnie wyprofilowana rączka idealnie pasuje do małych dłoni dziecka. Bezpieczeństwo użytkowania podnoszą zaokrąglone końce. Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo.

3,29 zł
3,13 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,16 zł

35
Będę uczniem. Przygotowanie do szkoły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Będę uczniem. Przygotowanie do szkoły
Niedostępny
Brak

Zbiór zróżnicowanych ćwiczeń, które w kompetentny sposób przygotowują dziecko do nauki w klasie pierwszej. Właściwy dobór zadań pomoże rozwijać takiej umiejętności jak: - słuchanie ze zrozumieniem, - spostrzegawczość, - porównywanie, - szacowanie, - liczenie, - synchronizacja układu ręka-oko, - budowanie zdań i dłuższych wypowiedzi. Liczne zadania graficzne usprawnią małą motorykę oraz wzmocnią palce i dłonie, przygotowując dziecko do nauki pisania.

25,00 zł
19,75 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

36
Oddana bez reszty. Tom 3. Zatraceni w bluszczu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oddana bez reszty. Tom 3. Zatraceni w bluszczu
Niedostępny
Brak

Czy kobieta może być oddana bez reszty, nawet hollywoodzkiemu gwiazdorowi i swojemu mistrzowi? Sophia, studentka akademii teatralnej, zakochana bez pamięci i bez granic w swoim wykładowcy – tajemniczym hollywoodzkim gwiazdorze Marcu Blackwellu – została wciągnięta w mroczny świat rozkoszy i poddana dominacji. Mimo to chce należeć tylko do Marca. Lecz los wystawi ich zakazaną miłość na ostateczną próbę… Trylogia „Oddana bez reszty” mówi o tajemnym pożądaniu, zakazanej namiętności, niebezpiecznych pragnieniach i aktorstwie na scenie i w życiu.

34,80 zł
24,36 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,44 zł

37
Łatwopalni. Tom 3. Wybaczenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łatwopalni. Tom 3. Wybaczenie
Niedostępny
Brak

Miłość ma wiele twarzy, a bohaterowie „Łatwopalnych” poznali je wszystkie. Przeznaczenie nieraz wystawiło ich uczucia na próbę, a teraz ponownie muszą stoczyć walkę o to, co dla nich najważniejsze. Dolnośląskie krajobrazy po raz kolejny stają się miejscem, gdzie przeszłość i przyszłość splatają się w teraźniejszości i na jaw wychodzą głęboko skrywane tajemnice. Ostatnia odsłona „Łatwopalnych”. Pełna pasji, emocji i... wybaczenia.

29,00 zł
21,17 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

38
Angielski w obrazkach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w obrazkach
Niedostępny
Brak

"Angielski w obrazkach" to książka, która zabiera dzieci w niezwykłą podróż do krainy języka angielskiego. Kolorowe plansze tematyczne przyciągają wzrok i skupiają uwagę. Popularne zwroty i słowa stają się łatwe do zapamiętania dzięki uproszczonemu zapisowi wymowy każdego wyrazu.

7,00 zł
5,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,96 zł

39
Z ortografią za pan brat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z ortografią za pan brat
Dostępny7 szt.

Nikt nie lubi uczyć się ortografii. Nasza książka zapewnia dużo radości i dobrej zabawy. Książka zawiera: - dyktanda o zróżnicowanym stopniu trudności - zadania utrwalające pisownie wyrazów - ćwiczenia z użyciem słownika - zadania pozwalające uruchomić wyobraźnię i kreatywność.

7,00 zł
5,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,96 zł

40
Zasoby zdrowotne młodzieży gimnazjalnej w kontekście ekosystemu szkoły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zasoby zdrowotne młodzieży gimnazjalnej w kontekście ekosystemu szkoły
Niedostępny
Brak

Zaprezentowane w książce Anny Gaweł badania teoretyczne i empiryczne koncentrują się wokół fenomenu zdrowia, które jest nieodłącznie związane z rozwojem człowieka w okresie jego dojrzewania i zarazem warunkuje przebieg tegoż rozwoju. Autorka podejmuje próbę rozpoznania podmiotowych zasobów zdrowotnych oraz zasobów środowiskowych tkwiących w ekosystemie szkoły, które współtworzą potencjał zdrowotny uczniów w wieku gimnazjalnym. Przyjęta w pracy perspektywa ekologicznego, systemowego i salutogenetycznego ujmowania zjawisk w obszarze zdrowia umożliwia poszukiwanie odpowiedzi na pytania dotyczące możliwości kształtowania tych zasobów w procesie wychowania do zdrowia, stanowiącym nieodłączny składnik całościowego procesu edukacji służącej harmonijnemu rozwojowi człowieka jako istoty biopsychospołecznej. Publikacja jest adresowana do środowiska naukowego pedagogów i psychologów zdrowia, studentów nauk społecznych oraz pedagogów szkolnych i nauczycieli będących realizatorami edukacji zdrowotnej.

39,90 zł
33,12 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

41
Midrasz 3/2014 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Midrasz 3/2014
Niedostępny
Brak

Spis treści: Rozmowy Midrasza Okładka: Wielka Wojna Biblioteka Opinie i recenzje Bella. Midrasza z Arki Literatura

9,50 zł
7,70 zł

Rabat 18,9%
oszczędzasz 1,80 zł

42
Co robić, gdy masz za dużo do zrobienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co robić, gdy masz za dużo do zrobienia
Dostępny6 szt.

Czy jesteś już zmęczony nakłanianiem ciebie do wydajniejszej pracy – w tych samych wciąż warunkach – przez płatnych konsultantów lub, co gorsza, przez własnego szefa? Masz szczęście. Laura Stack wie, że twoja lista zadań jest przepełniona do granic możliwości, ukazuje więc, jak osiągać więcej mniejszym nakładem pracy. Tak, dobrze zrozumiałeś. Nowatorski system organizacji czasu Laury Stack pozwoli ci osiągać więcej mniejszym nakładem pracy. Wdrażanie krok po kroku przedstawionej przez autorkę Formuły Produktywnego Toku Pracy pozwoli ci zorgani-zować życie wokół zadań, które naprawdę się liczą – tych o zasadniczym znaczeniu – oraz skutecznie pozbywać się wszystkich innych. Dziesiątki praktycznych metod opisanych w tej książce pomogą ci zmniejszyć przecią-żenie pracą, wyeliminować zakłócenia i czynniki rozpraszające uwagę oraz usunąć przyczyny nieefektywności. Skrócisz swoje listy spraw do załatwienia i oszczędzisz czas – w wymiarze dziewięćdziesięciu minut dziennie – dzięki czemu poprawisz radykalnie efekty pracy i zachowasz zdrowie psychiczne.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

43
Szamo. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szamo. Audiobook
Krzysztof Stanowski, Biblioteka Akustyczna
Niedostępny
Brak

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o piłce nożnej, ale wstydzicie się zapytać. Biografia Grzegorza Szamotulskiego popularnego piłkarza wielu, nie tylko polskich, klubów, m.in. Legii Warszawa i ligi austriackiej. Barwna opowieść, a właściwie relacja z jego kariery piłkarskiej, zawierająca niezwykle ciekawe historie zza kulis rozgrywek piłkarskich i z szatni.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

44
Niebezpieczna wyprawa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niebezpieczna wyprawa
FoxGames / GW Foksal, od 7 lat
Niedostępny
Brak

Bierzesz udział w niebezpiecznej wyprawie do dżungli. Masz do dyspozycji siedmiu śmiałków. Wygrasz grę, jeśli trzech z nich dotrze na drugą stronę mostu wiszącego nas rzeką pełną krokodyli. Aby pokonać rywali, będziesz musiał wykazać się umiejętnością blefowania! Zawartość pudełka: • plansza przedstawiająca most wiszący nad rzeką, • 28 pionków (7 czerwonych, 7 czarnych, 7 zielonych, 7 żółtych), • kostka, • instrukcja. Rozmiar opakowania: 20.0 x 20.0 x 5.8 cm

59,99 zł
46,79 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,20 zł

45
One nation - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
One nation
Niedostępny
Brak

Dear Reader, In February 2013 I gave a speech at the National Prayer Breakfast. Standing a few feet from President Obama, I warned my fellow citizens of the dangers facing our country and called for a return to the principles that made America great. Many Americans heard and responded, but our nation’s decline has continued. Today the danger is greater than ever before, and I have never shared a more urgent message than I do now. Our growing debt and deteriorating morals have driven us far from the founders’ intent. We’ve made very little progress in basic education. Obamacare threatens our health, liberty, and financial future. Media elitism and political correctness are out of control.

102,50 zł
95,33 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,17 zł

46
Dzieje własności prywatnej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje własności prywatnej
Niedostępny
Brak

Zdawałoby się, że co, jak co, ale własność prywatna to rzecz znana i nie wymagająca jakichś głębszych analiz. Kiedy jednak przyjrzeć się problemowi z bliska okaże się szybko, że jest to najbardziej kontrowersyjna idea w dziejach ludzkości. Problemem zainteresował się filozof i ekonomista, Dariusz Jurus, zebrał materiał dowodowy w sprawie własności prywatnej. Z badań autora wyboru okazuje się, że własność prywatna kwestionowana byłas nawet w czasach Arystotelesa i Platona. Z czasem ludzie przyzwyczaili się do porządku opartego na prywatnym posiadaniu, by w kilku kolejnych falach – w średniowieczu, w okresie zmierzchu feudalizmu, a potem przez cały niemal wiek XX uznanie dla własności prywatnej na pstrym koniu jeździło. Ostatecznie też, w 1917 roku, koń okazał się czerwonym niedźwiedziem, który rzekomo w imię solidarności tzw. ludu pracującego miast i wsi przywłaszczył sobie ich majątek, nie mając zamiaru go oddać.

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

47
Co robić, gdy masz za dużo do zrobienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co robić, gdy masz za dużo do zrobienia
Dostępny4 szt.

Czy jesteś już zmęczony nakłanianiem ciebie do wydajniejszej pracy – w tych samych wciąż warunkach – przez płatnych konsultantów lub, co gorsza, przez własnego szefa? Masz szczęście. Laura Stack wie, że twoja lista zadań jest przepełniona do granic możliwości, ukazuje więc, jak osiągać więcej mniejszym nakładem pracy. Tak, dobrze zrozumiałeś. Nowatorski system organizacji czasu Laury Stack pozwoli ci osiągać więcej mniejszym nakładem pracy. Wdrażanie krok po kroku przedstawionej przez autorkę Formuły Produktywnego Toku Pracy pozwoli ci zorgani-zować życie wokół zadań, które naprawdę się liczą – tych o zasadniczym znaczeniu – oraz skutecznie pozbywać się wszystkich innych. Dziesiątki praktycznych metod opisanych w tej książce pomogą ci zmniejszyć przecią-żenie pracą, wyeliminować zakłócenia i czynniki rozpraszające uwagę oraz usunąć przyczyny nieefektywności. Skrócisz swoje listy spraw do załatwienia i oszczędzisz czas – w wymiarze dziewięćdziesięciu minut dziennie – dzięki czemu poprawisz radykalnie efekty pracy i zachowasz zdrowie psychiczne.

47,00 zł
33,84 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,16 zł

48
Ortografia na wesoło - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortografia na wesoło
Niedostępny
Brak

Jeśli nie lubisz uczyć się ortografii, sięgnij po "Ortografię na wesoło"! Jest w niej mnóstwo humoru i dobrej zabawy. Książka zawiera: - przystępnie podane zasady - zadania utrwalające zdobytą wiedzę - gry i zabawy dydaktyczne - zagadki, krzyżówki, łamigłówki. Życzymy owocnej zabawy.

7,10 zł
5,11 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,99 zł

49
W cieniu winorośli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W cieniu winorośli
Niedostępny
Brak

Spencer Ashton nigdy nie dbał o swoje dzieci z kolejnych związków. Nic dziwnego, że oprócz nazwiska i pracy w rodzinnych winnicach łączy je nienawiść do ojca Smak kalifornijskiego wina Cole Ashton zarządza winnicą Louret w Kalifornii. Choć ich wina były wielokrotnie nagradzane, znają je tylko koneserzy. Cole zamierza sprawić, że staną się sławne. Chce zatrudnić artystę, który stworzy nowe logo firmy i namaluje portrety właścicieli. Ku jego zdumieniu siostra wybiera do tego zadania Dixie McCord, z którą Cole przed jedenastoma laty spędził najpiękniejsze lato w życiu… Zielone winogrona Abigail Ashton przyjeżdża do winnicy Louret, żeby poznać rodzinę, o której istnieniu dowiedziała się niedawno. Wśród wielu osób, jakie tam spotyka, jest również Russ. Abigail od razu polubiła tego małomównego mężczyznę i spędza z nim coraz więcej czasu. Szybko okazuje się, że oprócz trudnego dzieciństwa i podobnych zainteresowań łączy ich coś jeszcze…

34,99 zł
24,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

50
Kobieta, która przez rok nie wstawała z łóżka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobieta, która przez rok nie wstawała z łóżka
Niedostępny
Brak

Bestsellerowa autorka książek o Adrianie Mole’u! Co może zrobić kobieta, gdy w dniu wyjazdu dzieci na studia odkrywa, że nie jest zadowolona ze swojego życia? Eve Beaver decyduje się na bierny bunt i postanawia… nie wychodzić z łóżka przez rok! Jak zareagują jej najbliżsi? Czy cokolwiek zdoła złamać jej postanowienie? Przewrotna i pełna humoru ostatnia książka zmarłej niedawno autorki serii przygód Adriana Mole’a.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

Wróć do góry