hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.06.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 28 czerwca 2014 roku.
1
Królewna Śnieżka Roszpunka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Królewna Śnieżka Roszpunka
Dostępny1 szt.

Bajki są nieocenionym źródłem mądrości. Opowiedziane pięknym językiem historie przeniosą nasze pociechy do magicznej krainy oraz zapewnią rozrywkę, trwale zapisując w pamięci chwile spędzone z książką. Każda z publikacji zawiera dwie znane od pokoleń, ciekawie zilustrowane i opowiedziane bajki

12,50 zł
5,50 zł

Rabat 56,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2
Piękna i Bestia Złotowłosa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękna i Bestia Złotowłosa
Dostępny6 szt.

Bajki są nieocenionym źródłem mądrości. Opowiedziane pięknym językiem historie przeniosą nasze pociechy do magicznej krainy oraz zapewnią rozrywkę, trwale zapisując w pamięci chwile spędzone z książką. Każda z publikacji zawiera dwie znane od pokoleń, ciekawie zilustrowane i opowiedziane bajki.

12,50 zł
9,50 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,00 zł

3
Lubię tworzyć. Klasa 6. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lubię tworzyć. Klasa 6. Podręcznik
Niedostępny
Brak

Nr dopuszczenia: 397/3/2014 Podręcznik posiada dobrą i logiczną strukturę umożliwiającą właściwe przyswojenie materiału przez uczniów. Liczne, dobrze dobrane ilustracje ułatwiają rozumienie prezentowanych treści. Każdy rozdział kończy się ćwiczeniami sprawdzającymi poziom opanowania wiedzy. Interesującymi propozycjami są wprowadzone ikonki informujące o rodzaju aktywności ucznia i miejscu, w którym można znaleźć odpowiednie informacje. Warte wskazania jest także wykorzystanie map myśli (mind map) do analizy dzieł sztuki.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

Wróć do góry