hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.07.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 3 lipca 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mistrz Getriko (Epideixis), na drugim Ciekawski George puszcza latawiec (Rey Margret). Kolejny produkt to Przygody TinTina. Tom 13. Siedem kryształowych kul (Hergé) oraz Przygody TinTina. Tom 11. Tajemnica Jednorożca.
1
Mistrz Getriko - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz Getriko
Epideixis, od 8 lat
Dostępny9 szt.

Mistrz „Getriko” to uniwersalna gra logiczna dla graczy powyżej 8. roku życia. Gra polega na manipulowaniu i układaniu kolorowych trójkątów w taki sposób, żeby otrzymać wzór (witraż) zgodny z wylosowaną kartą, przy czym każdy z graczy ma inną kartę i zmierza do ułożenia innego wzoru. Celem gry jest ćwiczenie spostrzegania i tzw. myślenia kombinatorycznego. Wielokrotne obracanie trójkątów prowadzi do gromadzenia doświadczeń, które stanowią podstawę kształtowania orientacji przestrzennej, intuicji geometrycznej i wyobraźni. Uczy planowania swoich ruchów i przewidywania ruchów przeciwnika. Słowo „Getriko” jest utworzone z połączenia sylab: GE – tzn. geometryczna, TRI – tzn. oparta na trójkątach, KO – tzn. kombinatoryka. Oznacza to, że Mistrz GETRIKO to mistrz kombinatoryki opartej na trójkątach. Gra „Getriko” może być doskonałą rozrywką intelektualną i towarzyską, a przede wszystkim pomocą edukacyjną służącą rozwojowi dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Zawartość opakowania: • 48 wzorów, • 7 kolorowych trójkątów równobocznych, • instrukcja.

45,00 zł
38,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,75 zł

10 osób kupiło
2
Ciekawski George puszcza latawiec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawski George puszcza latawiec
Dostępny102 szt.

Czy zabawa piłką w domu może skończyć się lotem helikopterem? W przypadku Ciekawskiego George wszystko jest możliwe! W piątej części klasycznych przygód niesfornej małpki autorstwa małżeństwa Margret i H.A.Reyów przygoda goni przygodę: George musi odnaleźć zagubionego króliczka, łowi ryby, puszcza latawiec i oczywiście wpada w tarapaty. Jak zawsze może liczyć na pomoc swojego przyjaciela – pana w żółtym kapeluszu.

25,20 zł
17,64 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,56 zł

7 osób kupiło
3
Przygody TinTina. Tom 13. Siedem kryształowych kul - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody TinTina. Tom 13. Siedem kryształowych kul
Dostępny12 szt.

Z Peru powraca ekspedycja archeologiczna, która odkryła w Andach grobowiec Inki, Rascara Capaca. Po powrocie do Europy siedmiu uczestników wyprawy zapada po kolei w tajemniczą śpiączkę, a jedyną wskazówką są znalezione przy każdym z nich odłamki kryształu. Zaintrygowani Tintin, kapitan Baryłka i profesor Lakmus idą do ostatniego członka ekspedycji – profesora Bergamota, który jest szkolnym kolegą Lakmusa.

24,99 zł
19,24 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,75 zł

6 osób kupiło
4
Przygody TinTina. Tom 11. Tajemnica Jednorożca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody TinTina. Tom 11. Tajemnica Jednorożca
Dostępny13 szt.

Kiedy Tintin kupuje na pchlim targu model statku, prezent dla kapitana Baryłki, nie przypuszcza nawet, że ten drobiazg okaże się kluczem do ekscytującej i niebezpiecznej przygody. Zdumiony i uradowany kapitan Baryłka pokazuje młodzieńcowi portret swojego legendarnego przodka, na którym w tle widnieje identyczny jak model okręt „Jednorożec”

24,99 zł
19,24 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,75 zł

3 osoby kupiły
5
Święto wiosny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święto wiosny
Dostępny22 szt.

To jest książka o śmierci i zniszczeniu. Rozprawa o cmentarzach, a także o stawaniu się, o wyłanianiu się w pierwszej połowie tego stulecia naszej nowoczesnej świadomości. Jest to książka o naszej obsesji: emancypacji, i o znacznej roli, jaką w rozwoju świadomości odegrała Wielka Wojna, którą tak właśnie przed wybuchem drugiej wojny światowej nazywano. Jednym z najlepszych symboli tego pełnego paradoksów i poddanego działaniu sił odśrodkowych wieku – gdy pragnąc wolności, posiedliśmy moc całkowitego zniszczenia – jest taniec śmierci z jego orgiastyczno-nihilistyczną ironią z baletu Igora Strawińskiego, który miał prapremierę w maju 1913 roku w Paryżu. Ze swoją rewolucyjną energią i apoteozą życia poprzez ofiarę śmierci jest symbolicznym wyrazem idei dwudziestowiecznego świata. Termin awangarda stosowano zazwyczaj w odniesieniu do artystów i pisarzy, którzy w swoich dziełach propagowali techniki eksperymentalne i namawiali do buntu wobec renomowanych akademii. Terminem modernizm określano zarówno tę kategorię awangardy, jak i impulsy intelektualne sterujące poszukiwaniem wyzwolenia i aktem buntu. Bardzo niewielu krytyków odważyło się przenieść pojęcie awangardy i modernizmu na czynniki społeczne i polityczne, a także na artystyczne rewolty, i posłużyć się nimi dla zidentyfikowania szerokiej fali idei i działań. Książka Modrisa Eksteinsa podejmuje taką właśnie próbę.

49,00 zł
38,71 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,29 zł

4 osoby kupiły
6
Powstanie Warszawskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powstanie Warszawskie
Dostępny664 szt.

Praca ta jest próbą ustalenia: kiedy, jak i dlaczego autorzy Powstania zdecydowali się opanować Warszawę polskim wysiłkiem, przynajmniej na dwanaście godzin przed wejściem do niej Rosjan, chociaż wiedzieli, że stołecznym oddziałom Armii Krajowej brakowało potrzebnej ku temu broni i amunicji. Chodziło też o ustalanie, w jakim stopniu polityczne, ideologiczne i dyplomatyczne założenia i pociągnięcia władz RP na uchodźstwie i w kraju przyczyniły się do wybuchu Powstania. Praca ta nie zajmuje się przebiegiem samego Powstania, a czysto wojskowa działalność Armii Krajowej jest uwzględniona i omówiona o tyle, o ile wpływa na politykę walki w stolicy. Książka omawia główne dziedziny życia narodowego w okresie II wojny światowej, jak również przedstawia genezę i rozwój polskiego ruchu oporu. Bada też stosunki między obozem londyńskim a ruchem komunistycznym ze względu na to, że w końcowych latach wojny ugrupowania te wzajemnie ubiegały się o władzę w powojennej Polsce, co wpływało na polityczne decyzje Rządu RP na uchodźstwie.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

2 osoby kupiły
7
Magento. Przewodnik dla programistów PHP - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magento. Przewodnik dla programistów PHP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

Poznaj i rozbuduj możliwości Magento! Magento to platforma pozwalająca na prowadzenie handlu w sieci. Jej pierwsza wersja ukazała się w 2008 roku i od tego czasu platforma jest ciągle rozwijana. Magento powstało w oparciu o Zend Framework, a fakt ten cieszy wielu programistów PHP. Jeżeli chcesz poznać możliwości tej platformy, jeżeli chcesz wdrożyć ją, dostosować do własnych potrzeb lub napisać nowy moduł, to masz w rękach doskonałą książkę. Ten przewodnik pozwoli Ci zgłębić tajniki Magento. W pierwszej kolejności poznasz architekturę platformy, niezbędne narzędzia oraz techniki — to pomoże Ci sprawnie poruszać się w środowisku Magento. Po tym wstępie przejdziesz do bardziej zaawansowanych zagadnień. Poznasz model EAV oraz nauczysz się rozszerzać interfejs użytkownika. Ponadto przekonasz się, że stworzenie nowego modułu w panelu administracyjnym wcale nie musi być takie trudne. W tej książce znajdziesz również dokładny opis API platformy oraz dowiesz się, jak testować stworzony kod. Na sam koniec zobaczysz, w jaki sposób przygotować Twój produkt do wdrażania i dystrybucji. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich programistów PHP pracujących w środowisku Magento. Dzięki tej książce: • poznasz API Magento • zaznajomisz się z modelem EAV • przetestujesz stworzony kod • przygotujesz do dystrybucji i wdrożenia Twój moduł Wykorzystaj potencjał platformy Magento!

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

1 osoba kupiła
8
Słownik obrazkowy polski-francuski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik obrazkowy polski-francuski
Dostępny5 szt.

Nowe wydanie nowego słownika francuskiego! W nowym wydaniu słowników wszystkie tematy zostały zweryfikowane pod kątem ich aktualności. Wiele grup pojęciowych zostało poszerzonych o kolejne przykłady; rozszerzono również opisy dotychczasowych pojęć, (np. smartfon, tablet). Uwzględniono nowe pojęcia, np. GPS. Wiele ilustracji zostało całkowicie przeprojektowanych lub stworzonych od nowa.

59,90 zł
47,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,58 zł

1 osoba kupiła
9
Kuchnia góralska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia góralska
Dostępny21 szt.

Bez wątpienia każdy z nas przynajmniej raz w życiu zanucił słynne „Góralu, czy ci nie żal”. Zapewne niejeden z tęsknotą wspomina ostatnie wakacje spędzone pod Giewontem, a wielu na myśl o fizołach, oscypkach smażonych z żurawinami czy nader popularnej ostatnio kwaśnicy z rozmarzeniem przełyka ślinę. I po co tak się „męczyć”, skoro można postarać się o odrobinę góralszczyzny na co dzień we własnym domu! Wystarczy nieco chęci oraz ta książka – poświęcona właśnie sztuce kulinarnej mieszkańców Podhala. Barbara Jakimowicz-Klein zawarła w niej moc wyśmienitych przepisów zarówno na codzienne, tradycyjne potrawy górali, jak i dania „pańskie” – bardziej współczesne, urozmaicone „miejskimi nowinkami”. Okrasiła to – jak na dobrą gaździnę przystało – nader ciekawym wstępem o góralskich zwyczajach kulinarnych, roli ziół i przypraw. Bez względu więc na to, czy jesteś prawdziwym góralem, czy zwykłym ceprem, jeśli chcesz poczuć w ustach halny, sięgnij po KUCHNIĘ GÓRALSK!

65,00 zł
46,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,20 zł

1 osoba kupiła
10
Kulisy genezy powstania warszawskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kulisy genezy powstania warszawskiego
Dostępny12 szt.

Autor już na początku publikacji poszukuje odpowiedzi na pytania, kto, w imię jakich i czyich celów i z jaką korzyścią dla narodu polskiego doprowadził do wywołania powstania, najbardziej krwawego w dziejach Polski. Kulisy genezy powstania warszawskiego to publikacja wnosząca nowe spojrzenie na ważne wydarzenie w dziejach narodu polskiego. Zaletą tej pracy jest to, że autor przedstawił nieznane lub mało znane szerszemu ogółowi fakty, które ukazują problem tragedii powstania warszawskiego w zupełnie innym świetle. Książka ta pomaga w poznaniu prawdy o powstaniu warszawskim, a zwłaszcza o jego genezie.

23,50 zł
18,80 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,70 zł

1 osoba kupiła
11
CzuCzu. Poznaję Cyferki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Poznaję Cyferki
Niedostępny
Brak

Poznaję Cyferki to zbiór edukacyjnych, arcyciekawych liczbowych zagadek. Zabawa z cyferkami jest świetnym wstępem do nauki liczenia. W książeczce znajdziemy dopasowane do wieku dzieci zadania, które uczą rozpoznawania cyfr i liczenia, ćwiczą spostrzegawczość i koncentrację, rozwijają umiejętności logicznego myślenia oraz pobudzają wyobraźnię i kreatywność.

18,90 zł
13,80 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,10 zł

12
Scramasax Miecz wikingów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scramasax Miecz wikingów
Niedostępny
Brak

Niezwykła podrĂłż ze skutej lodem Skandynawii do gorącego serca Bizancjum dobiegła końca. Solveig odnalazła ojca. Teraz, by go znĂłw nie utracić, musi wziąć udział w jeszcze bardziej niebezpiecznej wyprawie. Wareska gwardia rusza do boju. Rozbrzmiewa szczęk i zgrzyt oręża. To wymarzona okazja do zdobycia łupĂłw i zyskania sławy! WśrĂłd zbrojnych jest jednak ktoś jeszcze. Młoda dziewczyna czujnie rozgląda się wokĂłł siebie. Czy tak miała wyglądać wojenna chwała? Czy nie myliła się co do swoich towarzyszy? A może ta wyprawa odbierze jej więcej niż tylko złudzenia?

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

13
HTML5. Strony mobilne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
HTML5. Strony mobilne
Niedostępny
Brak

Wykorzystaj potencjał HTML5 na urządzeniach mobilnych! HTML5 to prawdziwa rewolucja w świecie stron WWW i aplikacji internetowych. Jego potencjał oraz możliwości zaskoczyły niejedną osobę. Wykorzystywany jest do tworzenia atrakcyjnych, intuicyjnych i dynamicznych stron WWW. To nie wszystko! Dzięki HTML5 i CSS3 możesz także stworzyć aplikację działającą na urządzeniach z systemami Android lub iOS. Chcesz zobaczyć, jak to osiągnąć? Jeśli tak, to trafiłeś na świetną książkę, która wprowadzi Cię w świat nowoczesnych stron i aplikacji. W trakcie lektury zaczniesz poznawać składnię oraz możliwości HTML, przygotujesz środowisko pracy oraz zdobędziesz potrzebne narzędzia. Kolejne rozdziały to obowiązkowa dawka informacji na temat tworzenia formularzy oraz korzystania z elementów svg, canvas, audio i video. HTML5 dostarcza wielu nowych narzędzi, pozwalających m.in. sprawdzić stan połączenia z siecią, przechowywać dane na komputerze użytkownika lub uzyskać informację o jego lokalizacji. Dzięki tej książce opanujesz je w mig. W tym podręczniku znajdziesz również obszerny opis kaskadowych arkuszy stylów w wersji 3. Pozwolą Ci one błyskawicznie wprowadzać atrakcyjne dla oka efekty. Książka ta jest genialnym źródłem informacji dla wszystkich pasjonatów tworzenia stron i aplikacji internetowych. Dzięki tej książce: • poznasz składnię HTML5 i CSS3, • zaznajomisz się z możliwościami API, • zbudujesz zaawansowaną stronę lub mobilną aplikację internetową. Sprawdź, jak stworzyć aplikację internetową działającą na platformie Android lub iOS!

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

14
Odkryj siebie na nowo Jak zdefiniować własną markę i zbudować karierę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkryj siebie na nowo Jak zdefiniować własną markę i zbudować karierę
Niedostępny
Brak

Zainwestuj w siebie! - Wszedłeś w nowy etap w swoim życiu i chcesz, żeby ludzie zobaczyli Twoje inne talenty? - Chcesz zwiększyć swoje szanse na szybkie znalezienie nowej pracy? - Marzysz o awansie, ale nie jesteś pewien, czy podołasz? - Chcesz poprawić swoją zawodową reputację? - Dopiero zaczynasz karierę zawodową i chcesz wyróżnić się z tłumu kandydatów? - Planujesz zmienić ścieżkę kariery i musisz przekonać potencjalnego pracodawcę, że Twoje doświadczenie w innej branży jest zaletą? Ta książka to doskonały dopalacz kariery na każdym etapie twojego życia zawodowego! Jeśli chcesz odnieść sukces na rynku pracy i pokonać konkurencję, jeśli marzysz, by oprzeć karierę na swoich pasjach i talentach - nadszedł czas, by odkryć siebie na nowo pod względem zawodowym. Ta książka jest wypełniona praktycznymi ćwiczeniami, a także interesującymi studiami przypadków i wywiadami. Zainspirują Cię one do zastanowienia się nad swoimi osobistymi celami, do przejęcia kontroli nad Twoją karierą i do zbudowania reputacji, która pomoże Ci otworzyć wiele drzwi. Dowiesz się, jak zidentyfikować swoje mocne strony, w jaki sposób stworzyć silną markę odzwierciedlającą to, kim naprawdę jesteś i kim chcesz być, oraz co zrobić, by inni dostrzegli Twój wielki potencjał. Przestań marnować życie w pracy, której nie znosisz, i zacznij pracować i żyć tak, jak zawsze chciałeś!

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

15
Szept cyprysów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szept cyprysów
Niedostępny
Brak

Malownicza grecka wyspa, mity, magia i galeria barwnych postaci – oto wyjątkowo nastrojowa powieść. Daphne, córka greckich imigrantów mieszkających w Nowym Jorku, po tragicznej śmierci męża zostaje sama z córeczką oraz stertą rachunków do zapłacenia. Inwestuje wszystko w otwarcie własnej, greckiej restauracji. Dostaje także drugą szansę w życiu osobistym – zaręcza się z bogatym i przystojnym bankierem, ale ślub chce wziąć na greckiej wysepce Erikusie. Na tej magicznej wyspie mieszka Evangelia – babcia Daphne. To dzięki niej poznawała rytmy wyspiarskiego życia, przyprawionego mitami i opowieściami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Przeszłość i teraźniejszość ściśle się przeplatają w tej nastrojowej, pełnej ciepła historii o kobiecie uwięzionej między światem tradycji a wymaganiami, jakie stawia przed nią kariera zawodowa i związek z nowym mężczyzną. Evangelia wyjawia wnuczce niezwykłe dzieje swojego życia i opowiada poruszające historie z przeszłości. Daphne wreszcie pojmuje, że najważniejsza magia, w jaką powinna uwierzyć, to magia jej samej. I że poczucie bezpieczeństwa nie jest równoznaczne z miłością… Yvette Manessis Corporon jest zdobywczynią nagrody Emmy, autorką scenariuszy programów telewizyjnych, producentką i pisarką. Otrzymała również Silurian Award for Excellence in Journalism oraz została nagrodzona przez Radę Miasta Nowy Jork za działania na rzecz dziedzictwa greckiej kultury.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

16
Niebieskie buty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Niebieskie buty
Dostępny2 szt.

W kolejnym odcinku Kobiecej Agencji Detektywistycznej Nr 1 Precious Ramotswe staje przed wieloma wyzwaniami: kobrą zamkniętą w biurze Tlokweng Road Speedy Motors, trudną do rozwiązania sprawą szantażu i – ku zaskoczeniu przyjaciół – programem odchudzania się. Deprymuje ją również niezbyt tradycyjne zachowanie jej asystentki, Grace Makutsi, która stara się sprostać wyobrażeniom o ideale nowoczesnej kobiety, z feministycznymi poglądami i upodobaniem do modnego obuwia. Niezrażona mma Ramotswe podejmuje te wszystkie wyzwania z typową dla siebie nieomylną intuicją, cały czas przy tym czerpie otuchę z małych życiowych radości: częstego picia herbaty, zachwycania się pięknem afrykańskiego krajobrazu i napawania się dumą z kraju, w którym życzliwość i uprzejmość nadal są w cenie. „Językiem równie eleganckim i uprzejmym jak ten konsekwentnie używany przez mmę Ramotswe, autor delikatną kreską rysuje bogaty obraz życia w stolicy Botswany. Lektura tego bezpretensjonalnego, starannego opisu małych rzeczy, dzięki którym życie jest takie cenne, to prawdziwa rozkosz”. - „The Times”

29,90 zł
17,34 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 12,56 zł

17
Niesamowite gadżety elektroniczne Szalony Geniusz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niesamowite gadżety elektroniczne Szalony Geniusz
Niedostępny
Brak

Najlepsze projekty dla pasjonatów — frajda gwarantowana! Marzysz o tym, żeby zbudować własny układ elektroniczny, ale brakuje Ci umiejętności i wiedzy? Nie martw się! Przed Tobą niepowtarzalna okazja: teraz możesz zrealizować wiele wyjątkowych projektów elektronicznych, którymi zaskoczysz wszystkich! Przekonaj się, jak z łatwo dostępnych elementów stworzyć niesamowite gadżety. Do dzieła, elektroniczny bystrzaku! Sięgnij po tę książkę i zbuduj generator plazmy, ładowarkę, zapalarkę, zapalnik lub pistolet wodorowy. Każdy z kilkudziesięciu projektów jest dokładnie opisany — znajdziesz tu wykaz potrzebnych elementów oraz instrukcje krok po kroku, które doprowadzą Cię do szczęśliwego zakończenia. Wśród omówionych projektów szczególną uwagę warto zwrócić te związane z głośnikiem plazmowym, cewką Tesli lub klatką Faradaya. To doskonały przewodnik dla pasjonatów elektroniki! Dzięki tej książce: - zbudujesz zaawansowany układ elektroniczny - zrealizujesz ciekawy projekt — generator plazmy, pistolet wodorowy lub cewkę Tesli - poznasz najważniejsze zasady bezpieczeństwa w pracy z układami elektronicznymi - spełnisz swoje marzenia Świetna zabawa na długie godziny!

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

18
Kronika Powstania Warszawskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronika Powstania Warszawskiego
Dostępny40 szt.

Tom jest kroniką wydarzeń powstańczych dzień po dniu. Każdy z nich omówiono szczegółowo, dodatkowo zamieszczono komentarze, diariusze, sylwetki, mapy, dokumenty, ilustracje oraz zdjęcia. Książka stanowi połączenie rzetelnej wiedzy z uczuciowym emocjonalnym przekazem, jest wspaniałą pamiątką z okazji 70-lecia Powstania.

49,00 zł
38,71 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,29 zł

19
Sekrety mistrza fotografii cyfrowej Nowe ujęcia Scotta Kelby'ego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety mistrza fotografii cyfrowej Nowe ujęcia Scotta Kelby'ego
Niedostępny
Brak

Mistrz Scott Kelby powraca! Aparaty cyfrowe spowszedniały już na tyle, że oszacowanie ilości zdjęć powstających każdego dnia jest prawie niemożliwe. Jak sprawić, żeby Twoje zdjęcia nie utonęły w masie przeciętnych, średniej jakości fotografii? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w niepowtarzalnej książce mistrza Scotta Kelby’ego. Tylko on — ze swoim poczuciem humoru, bezpośredniością oraz najlepszymi przykładami — przekaże Ci najważniejsze tajniki fotografii cyfrowej. Po lekturze tej książki już nigdy nie popełnisz tych klasycznych błędów powielanych przez amatorów. Dowiedz się, jak zapewnić ostrość Twoim zdjęciom, jak poprawnie fotografować rozmaite przedmioty, sytuacje i ludzi niezależnie od warunków oświetleniowych i pogodowych. Kolejne wydanie tej cenionej książki zostało zaktualizowane i rozszerzone o nowe sytuacje — fotografię krajobrazową oraz porady. Ta książka to przepis na udane zdjęcia! Dzięki tej książce: - zrobisz ostre i atrakcyjne zdjęcie - dobierzesz idealne parametry ekspozycji niezależnie od warunków - wydrukujesz odbitki najwyższej jakości - zachwycisz znajomych fantastycznymi zdjęciami Najlepsze źródło informacji o fotografii cyfrowej!

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

20
Sekrety Seksualnej Pewności Siebie Jak stać się pewnym siebie z kobietami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety Seksualnej Pewności Siebie Jak stać się pewnym siebie z kobiet...
Niedostępny
Brak

Zmień się w demona seksu! Pewność siebie w otoczeniu kobiet, czyli jak zyskać luz w kontaktach z płcią przeciwną Sposoby Jamesa Bonda, czyli jak uwieść kobietę bez zbędnych ceregieli Seksualna pewność siebie w erotycznych sytuacjach, czyli jak wykorzystać każdą okazję Sztuka uwodzenia w praktyce nie jest wcale łatwa do opanowania. Większość facetów boi się kobiet, boi się samych siebie w kontaktach z kobietami, nie umie ich podrywać i z dnia na dzień popada w coraz większą frustrację. Brak pewności siebie niszczy ich życie i nie pozwala nawiązać żadnej relacji, nie mówiąc już o zaspokajaniu potrzeb seksualnych. Na szczęście jest ktoś, kto pomoże zmienić podejście wielkiemu cykorowi, zdeklarowanemu odludkowi, wiecznemu prawiczkowi czy nieszczęśliwemu zlepkowi kompleksów. Ten ktoś to autor niniejszej książki, mistrz podrywu i wytrawny znawca kobiet, a także jeden z trenerów grupy Warsaw Lair, zajmującej się profesjonalną pomocą dla facetów w potrzebie. Trzydziestodniowy kurs, na który Cię zaprasza, pozwoli Ci w pełni zrozumieć, dlaczego do tej pory w sprawach seksu miałeś zawsze pod górkę, a teraz diametralnie się to zmieni. Odkryjesz, że można spojrzeć na przeszłość i przyszłość z innej perspektywy, odzyskać wewnętrzną pewność siebie i wykorzystać swoje naturalne predyspozycje, by przyciągać najpiękniejsze kobiety. Wreszcie zrozumiesz, że sztuka uwodzenia jest odpryskiem sztuki życia, i zaczniesz ją uprawiać z pasją, bez oporów i lęków. Wystarczy tylko uważnie przeczytać, co Adept ma Ci do powiedzenia, i ZASTOSOWAĆ się do jego rad. W końcu ma facet sukcesy!

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

21
Herbata z jaśminem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Herbata z jaśminem
Niedostępny
Brak

Rodzinie Martyny daleko do ideału. Dziewczyna nie znajduje w niej oparcia i z zazdrością obserwuje nowych sąsiadów, tak radosnych i szczęśliwych. Ona nie może liczyć na zbyt wiele rodzicielskiej miłości, dlatego akceptacji i ciepła szuka w kontaktach z obcymi. Jednak nieufność oraz wrodzony pesymizm utrudniają jej tworzenie bliższych więzi, nawet z ludźmi, na których jej zależy… Czy komuś wreszcie uda się dotrzeć do serca dziewczyny i nauczyć ją optymizmu? A może nawet ofiarować miłość i zapewnić poczucie bezpieczeństwa, o których tak marzy? Agnieszka Gil opowiada o dojrzewaniu, trudnej sztuce radzenia sobie z własnymi uczuciami oraz umiejętności dostrzegania jasnych stron w życiu.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

22
Edward Bernard Raczyński 1891-1993 dyplomata i polityk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edward Bernard Raczyński 1891-1993 dyplomata i polityk
Niedostępny
Brak

Przedstawienie działalności dyplomatycznej i politycznej Edwarda Raczyńskiego nie było zadaniem łatwym. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej na uchodźstwie działał bowiem w czasach niezwykle trudnych, wręcz dramatycznych. Jego biografia obejmuje trzy odrębne epoki w najnowszych dziejach Polski. Autor musiał zmierzyć się z niezliczoną ilością dokumentów wytworzonych przez samego bohatera, jak i instytucje, z którymi Raczyński był związany. Efektem tego jest niniejsza książka, będąca pierwszą naukową biografią ambasadora Edwarda Bernarda Raczyńskiego.

54,00 zł
37,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,20 zł

23
Przygody Tintina. Tom 12. Skarb Szkarłatnego Rackhama - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Tintina. Tom 12. Skarb Szkarłatnego Rackhama
Niedostępny
Brak

Tintin, reporter i detektyw-amator, wraz kapitanem Baryłką i pieskiem Milusiem, szuka na Karaibach pirackiego skarbu! Początek tej historii znamy z albumu „Tajemnica Jednorożca”. W podróży na pokładzie nowoczesnego trawlera „Syriusza” bohaterom towarzyszy nieco ekscentryczny profesor. Jego wynalazek, miniaturowa łódź podwodna, okaże się niezwykle przydatny podczas przeszukiwania morskich głębin…

25,00 zł
19,25 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,75 zł

24
Zwierciadło Mistrza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierciadło Mistrza
Niedostępny
Brak

"W Zwierciadle teraźniejszość przenika przeszłość, świat ludzi - duchy i demony, historię - fantazja. Odnajdujemy tu postacie historyczne, ale nie płaskie, znane z portretów, a żywych ludzi, którymi kierują emocje, namiętności, poczucie winy za nieodpokutowane grzechy... Sploty zdarzeń i zbiegów okoliczności łączą ich losy. Ta błyskotliwa gra autora z czytelnikiem wciąga z głębię Zwierciadła..." Justyna Skalska-Stadejek

39,00 zł
32,37 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,63 zł

25
Historia betlejemska i inne opowiadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia betlejemska i inne opowiadania
Niedostępny
Brak

Autorka ukończyła Politechnikę Warszawską i przez większość życia projektowała i programowała komputery. Jednocześnie jej szuflada pęczniała od wierszy i tekstów odłożonych "na potem". Ono się jednak wciąż przesuwało bo miała coraz mniej czasu. Trzeba było w końcu przejść na emeryturę, żeby móc pomyśleć o wydaniu zawartości szuflady: jak nie teraz to nigdy! Nie oznacza to jej całkowitego debiutu, niektóre opowiadania publikowała już wcześniej, a jako naczelna gazety technicznej wkładała serce w artykuły naukowo-techniczne.

19,00 zł
15,77 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 3,23 zł

26
Kadra Wojska Polskiego 1989-2012 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kadra Wojska Polskiego 1989-2012
Dostępny8 szt.

"Publikacja wypełnia istotną lukę w badaniach nad transformacją wojska, kwestie te bowiem - w aspekcie ilościowym (zmniejszenie wojska z niemal 400 tys. do niespełna 100 tys.) i jakościowym (likwidacja poboru, powstanie armii zawodowej, powstanie służby wojskowej kobiet) - nie były do tej pory w tak szerokim ujęciu diagnozowane. W obszernym studium autorzy dokonują wielowątkowej analizy przemian w korpusach kadry zawodowej, nadają swojej publikacji do tej pory nieznaną na polskim rynku wydawnictw wojskowych formę. (...) Wartością dodaną pracy są liczne przyczynki wynikające z doświadczeń zawodowych obu autorów, którzy wielokrotnie byli świadkami i uczestnikami różnorodnych forów, gdzie zapadały kluczowe dla armii decyzje - jak sądzę jest to kolejny dowód umiejętnego wykorzystania osobiście gromadzonej wiedzy w procesach badawczych, zwłaszcza że analizowana materia zawsze była okryta zasłoną tajemnicy wojskowej. Wiele opisywanych faktów byłoby niemożliwych do podjęcia przez cywilnych analityków." prof. dr hab. Ryszard Jakubczak "Dla zainteresowanych tematem jest to praca niezwykła. Łączy w sobie walory stricte naukowe z narracją publicystyczną, przeplataną licznymi wątkami biograficznymi oraz wspomnieniowymi. To kopalnia wiedzy odnoszącej się nie tylko do personalnych zagadnień transformacji polskich sił zbrojnych, ale także do ich przeobrażeń strukturalno-funkcjonalnych w ujęciu kompleksowym, osadzonych na solidnie zarysowanym tle całej polskiej transformacji. Książka jest zorientowana na wiele obszarów życia wojskowego nienależących do powszechnie znanych czy uświadamianych, często ukazanych niejako "od kulis". Objaśnia wiele ważnych, choć nieraz "podskórnych" zjawisk i procesów. W sposób fascynujący przybliża analizowaną problematykę nie tylko Czytelnikom zajmującym się tematyką wojskową." prof. dr hab. Stanisław Jarmoszko

59,00 zł
48,97 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

27
Ostatni Papież tajemnica przepowiedni Malachiasza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni Papież tajemnica przepowiedni Malachiasza
Niedostępny
Brak

Sensacja skrojona na miarę samego Craiga Smitha! Kim będzie ostatni papież...? Nie wiadomo, kiedy to się stanie, pewne jest jednak, że świat, który znamy, przeminie. Jak mógłby więc wyglądać ten dzień, po którym już nie będzie następnego? Ostatni papież to dynamiczna i wielowątkowa powieść futurystyczna, której akcja toczy się w niedalekiej przyszłości. Tekst zapomnianej przepowiedni św. Malachiasza przypadkowo wpada w ręce księdza Bernarda pracującego w Tajnych Archiwach Watykanu. Proroctwo ujawnia, kto będzie ostatnim papieżem, po którym ma nadejść Antychryst. Przełożeni księdza nie pozwalają jednak, by proroctwo ujrzało światło dzienne. Starają się podstępem pozbyć księdza, nakazując mu wyjazd z Rzymu. Ksiądz próbuje na własną rękę odnaleźć przepowiednię i rozwikłać tajemnicę ostatniego papieża. Jego losy po latach splatają się z Davidem Stone'em, błyskotliwym i niepokornym dziennikarzem, który postanowił zerwać z pustym światem mainstreamowego blichtru. Wspólnie będą musieli powstrzymać Patricka Bohra – najbardziej wpływowego człowieka w historii...

36,00 zł
31,68 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,32 zł

28
Zanim poprosisz ją o rękę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zanim poprosisz ją o rękę
Dostępny4 szt.

Jak znaleźć żonę? Jak rozpoznać, czy dana kobieta będzie dobrą żoną? Skąd mogę mieć pewność, że akurat ta albo inna dziewczyna jest dla mnie odpowiednia? Od czego powinienem zacząć? Czym się kierować? Wybór żony to dla faceta najważniejsza rzecz pod słońcem. Jedyną sprawą, która przewyższa ją znaczeniem, jest kwestia zbawienia, a więc osobiste poznanie Chrystusa i złożenie w Nim swojej nadziei. We współczesnym świecie w wielu dziedzinach, w tym w nauce, wojskowości czy biznesie rzadko spotyka się związki i umowy na całe życie. A jednak, pomimo tego, ludzie dokładają ogromnych starań, aby dobrać sobie właściwych partnerów do zadań, jakie realizują. Nic jednak, nawet w małym ułamku, nie może się równać ze związkiem małżeńskim, który jest więcej niż pełnoetatowym, bo nieprzerwanym zobowiązaniem życiowym! Żadnego ze świeckich związków czy układów handlowych lub biznesowych nie da się do niego porównać. A mimo to faceci z zadziwiającym wprost lekceważeniem podchodzą do wyboru swojej partnerki życiowej. Jestem w totalnym szoku, widząc takie postawy. Biblia wyraźnie mówi, że żony mogą być dla facetów albo ich współdziedziczkami łaski Życia (por. 1 P 3,7 NPD), albo kulami u nogi. Wasza kariera zawodowa, atmosfera w waszym domu, co najmniej połowa waszych relacji towarzyskich, co najmniej połowa spraw związanych z waszymi rodzinami, a także to, jaki charakter i podejście do życia będą miały wasze dzieci, będzie w dużej mierze zależeć od twojej towarzyszki życia! Fakt, iż wasze żony będą w znacznym stopniu kontrolować wasze finanse i wpływać na wasze zdrowie, powinien potężnie wstrząsnąć niejednym z was! To, jaką kobietę wybierzesz sobie za żonę, zadecyduje o tym, jak będzie wyglądała reszta Twojego życia! Znalezienie właściwej dziewczyny jest więc ważniejsze niż wybranie odpowiedniej łodzi przed wyruszeniem w żeglugę dookoła świata. Ponad połowa małżeństw zawartych przez ludzi z twojego pokolenia skończy się katastrofą. Inne wciąż będą zmagały się z życiowymi sztormami i też często skończą na dnie! Tak niewiele par dopływa do raju i w nim pozostaje. Jeszcze mniej dociera do mety z klasą, zmieniając ten świat! Rzadko się zdarza, by złe małżeństwa stawały się lepsze, choć jest prawdą, że niektóre z nich, w pewnych warunkach, mogą doświadczyć cudownej przemiany. Jednak te, które od samego początku są udane, mają największe szanse, aby takimi zostać pomimo upływu lat. One zawdzięczają to systematycznemu przezwyciężaniu trudności w Boży sposób, co czyni ich związki przykładem odwiecznej więzi, jaka istnieje pomiędzy Chrystusem i Jego Oblubienicą, a więc społecznością takiego ludu, który w Nim złożył swoje zaufanie. Dlatego właśnie powinieneś rozpocząć poszukiwanie żony od modlitwy do Boga zanoszonej z prośbą o odpowiednią dla siebie pomoc! Ale to dopiero początek. Dalej musisz jej szukać z całą mądrością! Ta książka została napisana po to, aby pomóc ci zrozumieć, jak znaleźć żonę, która będzie twoim prawdziwym dopełnieniem, twoją prawdziwą pomocą oraz twoją najwspanialszą przyjaciółką i kochanką.

34,00 zł
25,16 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,84 zł

29
Lalkarka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalkarka
Niedostępny
Brak

Berliński komisarz Nils Trojan widział w swej karierze naprawdę wiele, jednak ogarnia go przerażenie, gdy w ciemnej piwnicy znajduje ciało młodej kobiety w sarkofagu z pianki poliuretanowej. Wkrótce policjant natrafia na bliźniaczo podobną sprawę z przeszłości. Przed laty lalkarka Josephin Maurer została jednak uwolniona w ostatniej chwili. Napastnik zdążył jedynie zostawić na jej ciele makabryczne ślady. Mężczyzna, który uchodził za zabójcę, zginął w wypadku samochodowym. Czy to możliwe, że znalazł naśladowcę? A może wciąż żyje i chce dokończyć swego okrutnego dzieła?

35,00 zł
25,55 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

30
Słuchanie muzyki 6 Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchanie muzyki 6 Podręcznik
Niedostępny
Brak

W podręczniku opracowane zostały następujące tematy lekcji: Pieśni obowiązkowe - Ludwig van Beethoven - Oda do radości, Zygmunt Noskowski - Rzeka, Motywy, frazy, zdania i okresy muzyczne - Stanisław Moniuszko - Pieśń wieczorna, Tańce ludowe w muzyce artystycznej - Dymitr Szostakowicz - Polka z baletu Złoty wiek, Maurycy Ravel - Bolero, Związki muzyki z poezją - Stanisław Moniuszko - pieśń Trzech Budrysów, Cykle pieśni - Franciszek Schubert - Dokąd? z cyklu Piękna młynarka, Suita - Jan Stefani - Grzegorz Fitelberg - Krakowiak ze suity Krakowiacy i górale, Jan Stefani - Grzegorz Fitelberg - Oberek ze suity Krakowiacy i górale, Suita orkiestralna - Edward Grieg - Poranek ze suity Peer Gynt, Edward Grieg W grocie króla gór ze suity Peer Gynt, Muzyka polifoniczna - Jan Sebastian Bach - Inwencja dwugłosowa C-dur BWV 772, Jan Sebastian Bach - Toccata i fuga d-moll BWV 565, Instrumenty dęte blaszane - Philip Telemann - Rondo na dwie waltornie, Instrumenty dęte drewniane - Manuel de Falla - Taniec ognia z baletu Czarodziejska miłość, Muzyka homofoniczna - Ludwig van Beethoven - IX Symfonia d-moll op. 125 część IV - finał, Piotr Czajkowski - Aria Leńskiego z opery Eugeniusz Oniegin, Muzyka kameralna - Józef Haydn - Kwartet B-dur op. 76 nr 4 - finał, Wariacje muzyczne - Niccolo Paganini - Kaprys a-moll nr 24, Pierwiastki narodowe w muzyce Karola Szymanowskiego - Karol Szymanowski - Mazurek C-dur op. 50 nr 1, Karol Szymanowski - Balet Harnasie op. 55, Słowniczek muzyczny

18,00 zł
14,04 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 3,96 zł

31
Bitwa pod Szczekocinami 6 czerwca 1794 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwa pod Szczekocinami 6 czerwca 1794
Niedostępny
Brak

6 czerwca 1794 roku na wschód od Szczekocin doszło do jednej z największych bitew w historii XVIII-wiecznej Rzeczypospolitej. Armia powstańcza dowodzona osobiście przez Najwyższego Naczelnika narzuciła bitwę połączonym wojskom prusko-rosyjskim. Tadeusz Kościuszko zaryzykował i rzucił wyzwanie samemu władcy Prus Fryderykowi Wilhelmowi II, którego armia miała opinię najlepszej w Europie. Postawa i waleczność polskich żołnierzy zaskoczyła doświadczony pruski establishment. Kościuszko zmuszony był jednak uznać przewagę adwersarzy. Czy istniała szansa na pobicie Aliantów? Mało brakowało, a nieco wcześniej koło historii mogło potoczyć się zupełnie inaczej. To granatowy kolor mundurów wojsk prusko-polskich miał stanąć zjednoczony przeciw rosyjskiej zieleni. Czy istniała możliwość uratowania sojuszu Warszawy z Berlinem? Książka, którą Czytelnik trzyma w ręku, oprócz wątków militarnych zawiera równie mocny pierwiastek polityczny. Przybliża historię Rzeczypospolitej na przestrzeni całego XVIII wieku, jej upadek, rozbiory, odrodzenie, a w końcu heroiczną walkę o przetrwanie. Dotyka tematów szansy zaistnienia Polski w "Potrójnej Koalicji" oraz obrony Konstytucji 3 Maja. Jest w niej miejsce zarówno na ekonomię, zdradę, jak i niespełnioną miłość, która tak mocno odbiła się na losach Polaków.

47,00 zł
35,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,75 zł

32
Unlock  2. Reading and Writing Skills Student's Book and Online Workbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Unlock 2. Reading and Writing Skills Student's Book and Online Workbo...
Dostępny2 szt.

Unlock is a four-level academic skills course that combines thought-provoking video from Discovery Education™ with carefully scaffolded exercises and a fresh approach to critical thinking skills. Unlock Reading and Writing Skills Level 2 provides 60-90 hours of classroom material. Access to the Online Workbook is provided via a code packaged with the Student's Book. Critical Thinking sections give students frameworks to formulate their own opinions and express themselves effectively in the end-of-unit academic tasks. Unique research into common learner errors (using the Cambridge English Corpus) focuses the language used in Unlock on those areas learners find most challenging. Videos from Discovery Education™ (accessible via the Cambridge Learning Management System and supplied on the Teacher's Book DVD) provide new angles on a range of academic subjects.

100,00 zł
51,00 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 49,00 zł

33
Unlock 1. Reading and Writing Skills Student's Book and Online Workbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unlock 1. Reading and Writing Skills Student's Book and Online Workboo...
Niedostępny
Brak

Unlock is a four-level academic skills course that combines thought-provoking video from Discovery Education™ with carefully scaffolded exercises and a fresh approach to critical thinking skills. Unlock Reading and Writing Skills Level 1 provides 60-90 hours of classroom material. Access to the Online Workbook is provided via a code packaged with the Student's Book. Critical Thinking sections give students frameworks to formulate their own opinions and express themselves effectively in the end-of-unit academic tasks. Unique research into common learner errors (using the Cambridge English Corpus) focuses the language used in Unlock on those areas learners find most challenging. Videos from Discovery Education™ (accessible via the Cambridge Learning Management System and supplied on the Teacher's Book DVD) provide new angles on a range of academic subjects.

104,00 zł
93,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,40 zł

34
Unlock - Listening and Speaking Skills 4. Student's Book and Online Workbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unlock - Listening and Speaking Skills 4. Student's Book and Online Wo...
Niedostępny
Brak

Unlock is a four-level academic skills course that combines thought-provoking video from Discovery Education with carefully scaffolded exercises and a fresh approach to critical thinking skills. Unlock Listening and Speaking Skills Level 4 provides 60-90 hours of classroom material. Access to the Online Workbook is provided via a code packaged with the Student's Book. Critical Thinking sections give students frameworks to formulate their own opinions and express themselves effectively in the end-of-unit academic tasks. Unique research into common learner errors (using the Cambridge English Corpus) focuses the language used in Unlock on those areas learners find most challenging. Videos from Discovery Education (accessible via the Cambridge Learning Management System and supplied on the Teacher's Book DVD) provide new angles on a range of academic subjects.

100,00 zł
90,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,00 zł

35
Unlock  2. Listening and Speaking Skills Student's Book and Online Workbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unlock 2. Listening and Speaking Skills Student's Book and Online Wor...
Niedostępny
Brak

Unlock is a four-level academic skills course that combines thought-provoking video from Discovery Education™ with carefully scaffolded exercises and a fresh approach to critical thinking skills. Unlock Listening and Speaking Skills Level 2 provides 60-90 hours of classroom material. Access to the Online Workbook is provided via a code packaged with the Student's Book. Critical Thinking sections give students frameworks to formulate their own opinions and express themselves effectively in the end-of-unit academic tasks. Unique research into common learner errors (using the Cambridge English Corpus) focuses the language used in Unlock on those areas learners find most challenging. Videos from Discovery Education™ (accessible via the Cambridge Learning Management System and supplied on the Teacher's Book DVD) provide new angles on a range of academic subjects.

104,00 zł
93,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,40 zł

36
Unlock - Listening and Speaking Skills 1. Student's Book and Online Workbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unlock - Listening and Speaking Skills 1. Student's Book and Online Wo...
Niedostępny
Brak

Unlock is a four-level academic skills course that combines thought-provoking video from Discovery Education with carefully scaffolded exercises and a fresh approach to critical thinking skills. Unlock Listening and Speaking Skills Level 1 provides 60-90 hours of classroom material. Access to the Online Workbook is provided via a code packaged with the Student's Book. Critical Thinking sections give students frameworks to formulate their own opinions and express themselves effectively in the end-of-unit academic tasks. Unique research into common learner errors (using the Cambridge English Corpus) focuses the language used in Unlock on those areas learners find most challenging. Videos from Discovery Education (accessible via the Cambridge Learning Management System and supplied on the Teacher's Book DVD) provide new angles on a range of academic subjects.

104,00 zł
93,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,40 zł

37
Tree or Three? An elementary pronunciation course. Second edition + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tree or Three? An elementary pronunciation course. Second edition + CD
Niedostępny
Brak

Enjoyable pronunciation practice of English sounds, word stress and intonation for beginner-level students. Now in full colour and with updated artwork, this revised edition of Tree or Three? retains its simplicity and straightforward syllabus. The emphasis on minimal pairs, which made the original edition so popular, makes pronunciation practice light-hearted and accessible. * Clear rubrics for exercises with answer key and improved navigation make the material even more user-friendly. * Each unit offers comprehensive practice of sounds, with additional work on stress and intonation. * The accompanying audio CDs give lots of listening and pronunciation practice. This pack contains the second edition of Tree or Three? and a set of 3 audio CDs.

101,00 zł
90,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,10 zł

38
Test Your English Vocabulary in Use Pre-intermediate and Intermediate with Answers - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Test Your English Vocabulary in Use Pre-intermediate and Intermediate ...
Niedostępny
Brak

Tests needn't be boring! You can use this book alone, or in class, and watch your rapid progress. Each test will build your confidence and help you to remember 'problem' words. You can use Test Your English Vocabulary in Use on its own or along with the companion volume English Vocabulary in Use Pre-Intermediate and Intermediate 3rd edition (sold separately).

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

39
Ship or Sheep? 3rd Edition. An Intermediate Pronunciation Course Book and Audio CDs (4) Pack - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ship or Sheep? 3rd Edition. An Intermediate Pronunciation Course Book ...
Dostępny14 szt.

This is a revised and updated edition of the classic pronunciation title Ship or Sheep? This new edition of Ship or Sheep?, an accessible intermediate-level pronunciation course in full colour for students of English, provides systematic practice of English pronunciation, with an emphasis on minimal pairs, through a wide variety of interesting exercises and activities. The course is suitable for classroom use or for self-study. This pack contains the 3rd edition of Ship or Sheep? and a set of 4 audio CDs. For information on the book only, please see 978 0 521 60671 4.

111,00 zł
99,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,10 zł

40
Professional English in Use. Management - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Professional English in Use. Management
Niedostępny
Brak

A must have for MBA students and professional managers who need to use English at work. A part of the hugely popular Professional English in Use series, this book offers management vocabulary reference and practice for learners of intermediate level and above (B1–C1). Key MBA topics, including Leadership, Change Management and Finance are presented through real business case studies. The course is informed by the Cambridge International Corpus to ensure that the language taught is up-to-date and frequently used. Primarily designed as a self-study, the book can also be used for classroom work and one-to-one lessons. This book is a must for both students of MBA or other Business programmes and professionals who need management English.

98,00 zł
88,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,80 zł

41
International Negotiations. Student's Book with Audio CDs (2) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
International Negotiations. Student's Book with Audio CDs (2)
Niedostępny
Brak

International Negotiations is an exciting new short course (15-20 hours) for Business English learners who want to excel at negotiating. Drawing on inspirational advice from leading experts in negotiation, International Negotiations takes students through the entire negotiation process, from preparing to negotiate to closing the deal. The ten modules give learners the essential language, skills and techniques needed for successful negotiations and cover topics such as relationship-building, questioning techniques, decoding body language, bargaining and the powers of persuasion. Challenging role-plays and skill-building games further develop key negotiation and language skills, while the Key and Commentary provide valuable insights into all aspects of negotiating, including the importance of understanding cultural differences when negotiating.

73,00 zł
65,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,30 zł

42
Interactive 4. Workbook with Downloadable Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interactive 4. Workbook with Downloadable Audio
Niedostępny
Brak

Interactive is an exciting four-level course for teenage learners from elementary to upper-intermediate levels (CEF A2-B2). The Workbook provides additional practice in the language introduced in the Student's Book. Portfolio sections offer an alternative writing activity and there is one core listening text, plus additional listening practice for each unit. Vocabulary practice for every unit is extended further. 'Help yourself' boxes highlight key grammar points and offer extra language practice. A 24-page grammar section at the back of the Workbook offers a 'Grammar Reference' and 'Grammar Practice' linked to every unit of the Student's Book. The audio to accompany the Workbook is available from the course website: http://interactive.cambridge.org

52,00 zł
46,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,20 zł

43
Interactive 4. Student's Book with Web Zone access - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interactive 4. Student's Book with Web Zone access
Niedostępny
Brak

Interactive is an exciting four-level course for teenage learners from elementary to upper-intermediate levels (CEF A2-B2). The Level 4 Student's Book will get and keep your students talking, using real, contemporary English. 'Interaction' sections give learners the confidence to use English in real-life situations and a fold-out classroom language reference on the cover provides students with the phrases they need for speaking activities. 'Skills4Real' sections, 'Culture UK' noticeboards and 'Culture World' magazines practise skills using authentic reading material, and unscripted listenings, with activities and projects to put this language into practice. Also included is a graphic novel which makes reading fun, and an access code for online Student's Zone games and activities.

63,00 zł
56,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,30 zł

44
Interactive 3. Workbook with Downloadable Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interactive 3. Workbook with Downloadable Audio
Niedostępny
Brak

Interactive is an exciting four-level course for teenage learners from elementary to upper-intermediate levels (CEF A2-B2). The Workbook provides additional practice in the language introduced in the Student's Book. Portfolio sections offer an alternative writing activity and there is one core listening text, plus additional listening practice for each unit. Vocabulary practice for every unit is extended further. 'Help yourself' boxes highlight key grammar points and offer extra language practice. A 24-page grammar section at the back of the Workbook offers a 'Grammar Reference' and 'Grammar Practice' linked to every unit of the Student's Book. The audio to accompany the Workbook is available from the course website: http://interactive.cambridge.org

57,00 zł
51,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,70 zł

45
Interactive 3. Student's Book with Web Zone Access - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interactive 3. Student's Book with Web Zone Access
Niedostępny
Brak

Interactive is an exciting four-level course for teenage learners from elementary to upper-intermediate levels (CEF A2-B2). The Level 3 Student's Book will get and keep your students talking, using real, contemporary English. 'Interaction' sections give learners the confidence to use English in real-life situations and a fold-out classroom language reference on the cover provides students with the phrases they need for speaking activities. 'Skills4Real' sections, 'Culture UK' noticeboards and 'Culture World' magazines practise skills using authentic reading material, and unscripted listenings, with activities and projects to put this language into practice. Also included is a graphic novel which makes reading fun, and an access code for online Student's Zone games and activities.

63,00 zł
56,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,30 zł

46
Interactive 2. Workbook with Downloadable Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interactive 2. Workbook with Downloadable Audio
Dostępny3 szt.

Interactive is an exciting four-level course for teenage learners from elementary to upper-intermediate levels (CEF A2-B2). The Workbook provides additional practice in the language introduced in the Student's Book. Portfolio sections offer an alternative writing activity and there is one core listening text plus additional listening practice for each unit. Vocabulary practice for every unit is extended further. 'Help yourself' boxes highlight key grammar points and offer extra language practice. A 24-page grammar section at the back of the Workbook offers a 'Grammar Reference' and 'Grammar Practice' linked to every unit of the Student's Book. The audio to accompany the Workbook is available from the course website: www.cambridge.org/elt/interactive

57,00 zł
51,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,70 zł

47
Interactive 2. Student's Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interactive 2. Student's Book
Niedostępny
Brak

Interactive is an exciting four-level course for teenage learners from elementary to upper-intermediate levels (CEF A2-B2). The Level 2 Student's Book will get and keep your students talking, using real, contemporary English. 'Interaction' sections give learners the confidence to use English in real-life situations and a fold-out classroom language reference on the cover provides students with the phrases they need for speaking activities. 'Skills4Real' sections, 'Culture UK' noticeboards and 'Culture World' magazines practise skills using authentic reading material, and unscripted listenings, with activities and projects to put this language into practice. Also included is a graphic novel which makes reading fun, and an access code for online Student's Zone games and activities.

63,00 zł
56,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,30 zł

48
Interactive 1. Workbook with downloadable audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interactive 1. Workbook with downloadable audio
Niedostępny
Brak

Interactive is an exciting four-level course for teenage learners from elementary to upper-intermediate levels (CEF A2-B2). The Workbook provides additional practice in the language introduced in the Student's Book. Portfolio sections offer an alternative writing activity and there is one core listening text plus additional listening practice for each unit. Vocabulary practice for every unit is extended further. 'Help yourself' boxes highlight key grammar points and offer extra language practice. A 24-page grammar section at the back of the Workbook offers a 'Grammar Reference' and 'Grammar Practice' linked to every unit of the Student's Book. The audio to accompany the Workbook is available from the course website: www.cambridge.org/elt/interactive

52,00 zł
46,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,20 zł

49
Interactive 1. Student's Book with Web Zone Access - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interactive 1. Student's Book with Web Zone Access
Dostępny4 szt.

Interactive is an exciting four-level course for teenage learners from elementary to upper-intermediate levels (CEF A2-B2). The Level 1 Student's Book will get and keep your students talking, using real, contemporary English. 'Interaction' sections give learners the confidence to use English in real-life situations and a fold-out classroom language reference on the cover provides students with the phrases they need for speaking activities. 'Skills4Real' sections, 'Culture UK' noticeboards and 'Culture World' magazines practise skills using authentic reading material, and unscripted listenings, with activities and projects to put this language into practice. Also included is a graphic novel which makes reading fun, and an access code for online Student's Zone games and activities.

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

50
Żywienie osób w wieku starszym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywienie osób w wieku starszym
Niedostępny
Brak

Starzenie się jest naturalnym, fizjologicznym procesem zachodzącym w każdym organizmie. Wraz z upływem lat zmienia się przemiana materii i przyswajalność składników pokarmowych z pożywienia, co prowadzi do niedoborów, m.in. witamin i mikroelementów, a to z kolei jest przyczyną zwiększonego ryzyka rozwoju chorób układu krążenia i nowotworów. Odpowiednio dobrana dieta pozwala dostosować potrzeby energetyczne do wieku. Autorzy radzą, co jeść i jak zmodyfikować swoją dietę. Ich poradnik ma być pomocą dla tych, którzy chcą żyć zdrowo i długo cieszyć się dobrą formą zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

39,00 zł
36,27 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,73 zł

Wróć do góry