hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.08.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 12 sierpnia 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Tryptyk oksytański (Adam Wodnicki), na drugim Stulecie Winnych. Tom 1. Ci, którzy przeżyli (Ałbena Grabowska). Kolejny produkt to Odpływ (Lars Saabye Christensen) oraz Słoń (Sławomir Mrożek).
1
Tryptyk oksytański - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tryptyk oksytański
Dostępny4 szt.

Tryptyk oksytański to zebrane w jednym tomie trzy książki Adama Wodnickiego: Notatki z Prowansji, Obrazki z krainy d'Oc i Arelate. Obrazki z niemiejsca w nowym wydaniu – poprawionym, poszerzonym, uzupełnionym nowymi fragmentami. Złączone w jednym tomie, zyskują nową tożsamość. Opisy, obrazy ukazują w nim pełniejszy obraz kraju, który – choć zbudowany z mitów i marzeń – jest bardziej rzeczywisty niż rzeczywistość. Tryptyk oksytański „to wyznanie miłosne i erudycyjny esej, portret kreślony z wyjątkową wrażliwością na barwy, zapach, dźwięki – i medytacja o kulturze. A także – jak wszystkie wybitne dzieła podróżopisarstwa – traktat o samopoznaniu” – Tomasz Fiałkowski (Lektor), Czas i słowo, „Tygodnik Powszechny”, nr 37 (3349), 15 września 2013. „(Ta książka) jest gęsta niczym fioletowe cienie, którymi ogromne platany plamią resztki starych bruków w Arles. Każda zmiana oświetlenia zmienia kontury, lada podmuch wprawia je w ruch, a cała wibrująca siatka obrazów, znaczeń, mitów i snów tworzy z mojej głowy „magiczną latarnię”, aż sam już nie wiem, czyje iryzacje oglądam? Bo choć nigdy nie byłem w Prowansji, czytając Adama Wodnickiego, mam dziwne wrażenie, jakbym powracał do krainy dobrze mi znanej z dzieciństwa, do krainy, o której nieraz wcześniej śniłem, tyle że po przebudzeniu nie potrafiłem jej nigdzie umiejscowić, a teraz, dzięki jego wspaniałej prozie, wiem już, gdzie to jest” – Mariusz Wilk, Chylę czoła, „Zeszyty Literackie”, nr 121/2013.

89,00 zł
64,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 24,92 zł

2
Stulecie Winnych. Tom 1. Ci, którzy przeżyli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stulecie Winnych. Tom 1. Ci, którzy przeżyli
Dostępny59 szt.

Epicka opowieść o losach polskiej rodziny wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. Rozpoczyna się z chwilą wybuchu I wojny światowej, a kończy po stu latach – w czasach współczesnych. Ci, którzy przeżyli. Tom pierwszy sagi: Czerwiec 1914 roku. Podczas porodu bliźniaczek – Marii i Anny – umiera ich matka. Stanisław Winny, ojciec nowonarodzonych dziewczynek, opłakuje ukochaną żonę, patrząc z lękiem w przyszłość – ma bowiem pod opieką nie tylko bliźniaczki, ale również dwóch synków. Bracia Stanisława oraz jego rodzice, Bronisława i Antoni, jednoczą swoje siły w obliczu tragedii. Kilka tygodni później nadchodzą kolejne dramatyczne wydarzenia – pewnego upalnego lipcowego dnia wybucha wojna... Długie lata I wojny światowej i epidemia grypy hiszpanki boleśnie doświadczają ród Winnych. Tym bardziej cenią oni pokój i dobrobyt, które niesie ze sobą dwudziestolecie międzywojenne, chociaż przewrotny los nie szczędzi Winnym życiowych doświadczeń. Z rosnącym niepokojem obserwują, jak wielkimi krokami nadchodzi kolejna wojenna zawierucha. Ałbena Grabowska – lekarz neurolog-epileptolog (obecnie pracuje w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym, pełni także funkcję sekretarza Polskiego Towarzystwa Epileptologii). Imię Ałbena, oznaczające kwitnącą jabłoń, zawdzięcza swoim bułgarskim korzeniom. Matka trójki dzieci, która nie wyobraża sobie życia bez pisania. Wydała między innymi książkę o Bułgarii Tam, gdzie urodził się Orfeusz, cykl powieści dla dzieci oraz powieść Lot nisko nad ziemią (Wydawnictwo Zwierciadło, 2014).

36,90 zł
26,94 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,96 zł

3
Odpływ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Odpływ
Dostępny1 szt.

I. Funder zwany Chaplinem ma 15 lat, właśnie wyjechał z matką na wakacje. Jest lipiec 1969 roku, za kilkanaście dni Neil Armstrong stanie na powierzchni Księżyca. Funder chce napisać o tym wiersz, ale nie uda mu się stworzyć niczego poza tytułem. II. Kiedy w amerykańskim miasteczku Karmack liczba nieszczęśliwych wypadków wzrosła o 18 procent, szeryf postanawia zatrudnić pośrednika, który będzie przekazywał tragiczne wieści rodzinom poszkodowanych. Posadę otrzymuje Frank Farelli. Niektórzy twierdzą, że Farelli przynosi nie tylko wiadomości o nieszczęściach, ale również same nieszczęścia. III. Funder jest już po pięćdziesiątce, właśnie opuścił ośrodek terapeutyczny w stanie Maryland. Jest cenionym pisarzem, ale po śmierci ojca przeżył załamanie nerwowe. „Najpierw straciłem ojca, potem straciłem powieść, a na koniec straciłem rozum" – mówi. Te trzy historie, misternie połączone na bardzo wielu poziomach, składają się na Odpływ, nową powieść Larsa Saabye Christensena, autora niezapomnianego Półbrata i głównego norweskiego pretendenta do Literackiej Nagrody Nobla. W najnowszej książce norweski pisarz powraca do swoich ulubionych wątków i tematów: relacji dziecko-rodzice, dojrzewania i drobnych niedoskonałości fizycznych, które definiują osobowość. Znakiem rozpoznawczym Saabye Christensena są też postaci kobiet: świetliste, tajemnicze i emanujące swoistą melancholią. Książka została uznana przez prasę za arcydzieło i jest uważana za najlepszą powieść autora. Ostry, zabawny i wstrząsający Odpływ to propozycja dla wszystkich, którzy kochają filmy braci Coen i nie mogą się uwolnić od chłodnego czaru prozy Karla Ove Knausgarda. Saabye Christensen hipnotyzuje tak samo, ale czułość, z jaką opisuje swoich niedoskonałych bohaterów, sprawia, że Odpływ emanuje niezwykłym ciepłem. Od tej książki nie sposób się uwolnić. Zaczyna się jak echo, a kończy jak niewątpliwe arcydzieło. – „Aftenposten” Czuła i smutna opowieść o śmierci, winie i pojednaniu. Najlepsza powieść Christensena od czasu Półbrata. –„ Adresseavisen” „Odpływ” jest zabawny, a jego zakończenie – intensywne, szczere i tak piękne, że rozłożyło mnie na łopatki. – „Dagbladet” Nowa powieść Christensena przerosła nasze – wygórowane – oczekiwania. Autor nigdy nie był w tak znakomitej formie. – Norsk Rikskringkasting (norweska telewizja publiczna)

44,90 zł
25,14 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 19,76 zł

4
Słoń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słoń
NiedostępnyBrak

Opowiadania z tomu Słoń (wydane po raz pierwszy w 1957 roku) prezentują wszystkie cechy pisarstwa Sławomira Mrożka. Krytyka uznała je za najbardziej charakterystyczne dla jego twórczości: groteskowo ukazane sytuacje, w które uwikłany zostaje zdezorientowany bohater, kompromitacja postępowości i rzekomej naukowości, absurdalność poczynań urzędniczej władzy. Podkreślić należy także fenomenalne posługiwanie się językiem przez m.in. wykorzystanie i parodiowanie różnych stylów i konwencji.

19,00 zł
14,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,75 zł

5
Piąty smak. Rozmowy przy jedzeniu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piąty smak. Rozmowy przy jedzeniu
NiedostępnyBrak

Więcej niż książka kucharska, więcej niż rozmowa! Piąty smak jest niczym szósty zmysł. Wykracza ponad doznania zarezerwowane dla podniebienia. Jest trudny do nazwania i dla wielu osób nieosiągalny. Niektórzy po prostu go mają. To z nimi rozmawia Łukasz Modelski - o kuchni, smakowaniu, piciu, literaturze, historii, miłości, przypadku i zmysłach. Celowo nie ma wśród nich absolwentów szkół kucharskich. To na swój sposób amatorzy, którzy przerośli niejednego mistrza: restauratorka i dziennikarka Agnieszka Kręglicka; laureatka Pulitzera, prywatnie żona Radosława Sikorskiego – Anne Applebaum; twórca międzynarodowego ruchu Slow Food Carlo Petrini; Patricia Atkinson – Angielka, która osiadła we Francji, by produkować wino; autorka Jedz, módl się, kochaj Elizabeth Gilbert; kucharz i bibliofil - Grzegorz Łapanowski; koneser wina Tomasz Kolecki-Majewicz i smakosz whisky Charles MacLean; osobista kucharka Mitterranda Daniele Mazet-Delpeuch oraz Michel - prawnuk Auguste Escoffiera, najsłynniejszego francuskiego kucharza XX wieku, który przed laty wspominał o istnieniu "piątego smaku". Poza słodkim, słonym, kwaśnym i gorzkim podejrzewał, że czujemy coś jeszcze. Zgodnie z językiem epoki nazywał to "wyśmienitością". Sto lat później japońskim naukowcom udało się odszukać i zbadać receptory piątego smaku. Według nich "umami"jest smakiem "pełnym", "domykającym" inne smaki. Piękne, barwne wydanie okraszone starymi rycinami i przepisami kulinarnymi na ulubione dania niektórych rozmówców.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

6
Julia. Trzy tajemnice - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Julia. Trzy tajemnice
NiedostępnyBrak

Specjalny dodatek do bestsellerowej trylogii Tahereh Mafi! Zawiera niezwykły pamiętnik głównej bohaterki, dzięki któremu dowiemy się, co poprzedziło wydarzenia opisane w pierwszym tomie, oraz dwie nowele: "Destroy Me" i "Fracture". "Destroy Me" to opowieść Warnera pokazująca, co zdarzyło się pomiędzy akcją pierwszej i drugiej części trylogii. "Fracture Me" to historia opowiadana przez Adama, rozgrywająca się po wydarzeniach opisanych w drugiej części sagi.

34,90 zł
26,87 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

7
Ustawa o radiofonii  i telewizji Komentarz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ustawa o radiofonii i telewizji Komentarz
NiedostępnyBrak

W publikacji omówiono zagadnienia dotyczące: radiofonii i telewizji publicznej, obowiązków dostawców usług medialnych, koncesjonowania nadawców, audiowizualnych usług na żądanie, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Szczegółowej analizie poddano problematykę prawa mediów elektronicznych, która na skutek ostatnich zmian, w tym dokonanych w prawie europejskim, przeszła głęboką metamorfozę. Wiele przepisów komentowanej ustawy nie jest ze sobą spójnych, często nie odpowiadają one wymaganiom prawa europejskiego, w komentarzu w praktyczny sposób je wyjaśniono. W książce określono, jaka powinna być treść nadawanych programów i audycji, a także w jakich okolicznościach użytkownicy mogą występować ze skargami do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sytuacji niezgodności między stanem wymagalnym a rzeczywistym. Publikacja przeznaczona jest dla prawników, dziennikarzy, nadawców, agencji, specjalistów PR i reklamy, stowarzyszeń działających na rzecz ochrony praw użytkowników, a także dla osób, które ze względu na obowiązki zawodowe zainteresowane są problematyką prawa mediów. Elżbieta Czarny - Drożdżejko – doktor nauk prawnych, współpracownik kancelarii adwokacko-radcowskiej, adiunkt Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie; specjalizuje się m.in. w prawie mediów, ochronie dóbr osobistych, prawie własności intelektualnej, prawie karnym, ochronie danych osobowych oraz informacji publicznej. Prowadzi zajęcia m.in. z zakresu prawa prasowego, prawa reklamy, ochrony własności intelektualnej, europejskiego prawa medialnego, informacji publicznej, ochrony danych osobowych.

89,00 zł
80,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

8
Kolorowy szalik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy szalik
NiedostępnyBrak

Do klasy dołączył Nowy. Ma dziwne ubrania, własne zdanie i zwyczaje. I wcale nie zabiega o przyjaźń. Jakby mu na nikim nie zależało. Bez wątpienia jest jakiś inny. W każdym razie nie swój? Ech, naprawdę niełatwo go rozgryźć? Zresztą, czy warto? Przecież od razu widać, że słodko nie będzie? A jednak aż korci, żeby do niego zagadać ? Nowy jest taki intrygujący! Komu trudniej? Nowemu czy reszcie klasy? Zwykle rację ma ?reszta?, bo siła w grupie. Ale czy zawsze? Czy również tym razem? Dwie opowieści o tym, jak bardzo bywamy nieuważni?

22,90 zł
16,49 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,41 zł

9
Łatwe utwory na skrzypce i fortepian 1 PWM - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,00 zł
19,25 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,75 zł

10
Wierzę w Kościół. Religia. Karty pracy dla 6 klasy szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierzę w Kościół. Religia. Karty pracy dla 6 klasy szkoły podstawowej
NiedostępnyBrak

Karty pracy do religii do 6 klasy szkoły podstawowej AZ-23-01/10-LU-2/14  Teczka pracy do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczona dla klasy 6 szkoły podstawowej, może być stosowana jako pomoc uzupełniająca do podręcznika nr AZ-23-01/10-LU-2/14 pod redakcją ks. Waldemara Janigi. Karty pracy przygotowane zostały z myślą o uczniach, aby dzięki zaproponowanym tu zadaniom, mogli powtórzyć i utrwalić treści poznawane na katechezie. Ćwiczenia są różnorodne, dzięki czemu nie nudzą, zmuszają do myślenia i kreatywności.

7,00 zł
6,51 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 0,49 zł

11
Longobardowie Ostatni z wielkiej wędrówki ludów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Longobardowie Ostatni z wielkiej wędrówki ludów
NiedostępnyBrak

Autor, wybitny polski mediewista, na podstawie najnowszej literatury przedmiotu, źródeł pisanych i wyników badań archeologicznych ukazuje dzieje germańskiego ludu Longobardów, od jego legendarnych początków w dolinie Łaby i liczne migracje, poprzez podbój ziem Italii oraz utworzenie tam własnego państwa, do jego podbicia przez Franków w 774 roku i funkcjonowania władztwa longobardzkiego w księstwach Spoleto i Benewentu do XI wieku. Prezentuje zagadnienia z zakresu kultury, struktury władzy, przemian religijnych i gospodarczych. Omawia współczesne pozostałości kultury Longobardów we Włoszech – architektury i nazw własnych zachowanych zwłaszcza w regionie Lombardii.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

12
Smok w powidłach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smok w powidłach
NiedostępnyBrak

Na śniadanie serwujemy powidła śliwkowe od druhny ciotuni i inne przysmaki z dzieciństwa. Do tego króciutkie zabawne wierszyki. I harce z Wronką do południa! W porze obiadu mądre opowiadanie, a na deser Placek Zgody i Pogody. Po południu – grzybobranie zakończone odwiedzinami u liska Maciusia, posiadacza najpiękniejszego ogona na świecie! Na kolację opowieść o zgubionej piątej klepce… Kotek kończy już swoje mleczko, a wy posłuchajcie Kołysanki smoków i Piosenki śpiocha. Smacznego czytania! Zbiór tekstów Joanny Papuzińskiej – od lat chętnie czytanej przez kolejne pokolenia dzieciaków. Autorki ciepłej, pogodnej, ale jednocześnie energicznej i pełnej fantazji, znającej doskonale prosty dziecięcy świat marzeń i emocji.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

13
Dziennik. Tom 2 i 3. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik. Tom 2 i 3. Audiobook
Witold Gombrowicz, Wydawnictwo Literackie
NiedostępnyBrak

Drugi i trzeci tom Dziennika, obejmujący lata 1957-1969, Opus Magnum Witolda Gombrowicza w porywającej interpretacji Mariusza Bonaszewskiego! Wyjątkowe, nie znajdujące porównania w polskiej literaturze dzieło, które od półwiecza nie straciło na aktualności. Z osobistych utarczek Witolda Gombrowicza z całym światem powstał dziennik, który przekracza wszystkie możliwe granice, wywołuje tematy przemilczane i te, którymi żył i nadal żyje świat. Wydanie zawiera dwie płyty CD.

79,90 zł
59,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 19,97 zł

14
Zamień chemię na jedzenie. Nowe przepisy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamień chemię na jedzenie. Nowe przepisy
NiedostępnyBrak

Julita Bator zmieniła nawyki żywieniowe Polaków. Pokazała jak jeść bez chemii i nie zbankrutować. Teraz przedstawia książkę pełną prostych i praktycznych przepisów sprawdzonych na własnej rodzinie. Autorka myślała, że nie ma rady na choroby jej dzieci. Wystarczyła jednak zmiana sposobu żywienia. Teraz sama piecze bułki orkiszowe i przyrządza domowy jogurt bez chemicznych dodatków. Małymi krokami wprowadziła rewolucyjne zmiany i nie martwi się już antybiotykami ani wizytami u lekarzy. Odpowiadając na potrzeby czytelników proponuje praktyczną książkę złożoną z 80 nowych przepisów na dania bez polepszaczy i sztucznych barwników. W książce znajdziesz proste i niedrogie pomysły na: - własne pieczywo, - drugie śniadanie do pracy i szkoły, - nietypowe potrawy na przyjęcia dla dzieci, - desery dla łasuchów, - dania świąteczne.

36,90 zł
28,41 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,49 zł

15
Wayne Rooney. Moja dekada w Premier League - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wayne Rooney. Moja dekada w Premier League
NiedostępnyBrak

Kiedy Wayne Rooney strzelał swoje pierwsze bramki w zawodowym futbolu... ...Chelsea bez pieniędzy Romana Abramowicza była ligowym średniakiem, ...mistrzostwo Anglii regularnie wygrywał Arsenal, ...a golkiperem reprezentacji Anglii był David Seaman. Dziś sam jest punktem odniesienia i żywą legendą Premier League. Gra w piłkę na ulicy z kumplami z dzieciństwa, lusterko Cristiano Ronaldo w szatni, kpiny z przeszczepu włosów, Anderson uczący się angielskiego z gier na xboxie. Najwspanialsze bramki, najważniejsze mecze. Łzy porażek i dramatycznych kontuzji, charyzma Alexa Fergusona. Najpiękniejsze lata najlepszej ligi świata. Unikalne spojrzenie zza kulis oczami najbardziej charyzmatycznego i najlepszego angielskiego piłkarza ostatniej dekady. Przeżyjmy to jeszcze raz. Nikt nie opowie nam tego lepiej niż on sam.

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

16
Księgi biblijne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księgi biblijne
NiedostępnyBrak

Tom Księgi biblijne gromadzi przekłady wszystkich ksiąg biblijnych tłumaczonych i wydawanych osobno przez noblistę: Księgę Psalmów, Księgę Hioba, Księgi Pięciu Megilot, Księgę Mądrości, Ewangelię według Marka, Apokalipsę. W opinii ks. Józefa Sadzika księgi Starego Testamentu w tłumaczeniu poety są „niezwykle wierne" w stosunku do oryginału, a jego język „odważny, hieratyczny i twórczo sięgający do rdzennej polszczyzny". W Przypisie po latach, otwierającym tom, poeta wspomina pierwsze chwile pracy z wyjątkowymi tekstami: „Moje zwrócenie się do Biblii można rozmaicie wyjaśniać, choć naprawdę zbiegły się tutaj różne przyczyny. Rozmyślałem dużo nad nowymi wersjami tekstów liturgicznych i potrzebą sakralizacji mowy, i to była jedna z przyczyn. Spotkały mnie osobiste nieszczęścia, m.in długotrwała choroba mojej żony, Janki, i to zapewne była druga z przyczyn. Wreszcie namowy księdza Józefa Sadzika, wskutek których, przygotowując się do zadania, nauczyłem się hebrajskiego i greki. Uważałem, że nie wystarcza, jak to zwykle działo się w Polsce, przekład z łaciny. [...] Przekłady biblijne dały mi sporo korzyści przez instynktowne sięgnięcie do źródeł polszczyzny, dzięki rozmyślaniu o moich poprzednikach, począwszy od Psałterza puławskiego. Mimo anglojęzycznego otoczenia nie odczuwałem nigdy wahań w moim polskim i posługiwałem się angielskim prawie wyłącznie w przedmiotach odległych od samej poezji". [Kraków, 2003] Księgi biblijne trafią do księgarń 28 sierpnia. To kolejny tom serii „Dzieła zebrane".

69,90 zł
52,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

17
60 nowych eksperymentów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60 nowych eksperymentów
Dostępny21 szt.

Kolejne, 60 doświadczeń dla najmłodszych – tym razem dotyczących ludzkiego ciała, roślin, przestrzeni kosmicznej, konstrukcji, dźwięków oraz powietrza. Opatrzone zabawnymi rysunkami czytelne instrukcje z pewnością wzbudzą ciekawość świata w każdym początkującym „naukowcu”.

24,90 zł
18,43 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,47 zł

18
Terapia depresji skoncentrowana na emocjach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia depresji skoncentrowana na emocjach
Dostępny28 szt.

W niniejszej książce autorzy, Leslie S. Greenberg i Jeanne C. Watson, eksperci w dziedzinie terapii skoncentrowanej na emocjach (emotion-focused therapy – EFT), opisują zastosowanie tej techniki u pacjentów z depresją. Greenberg i Watson przytaczają wyniki badań, w których EFT porównano z terapią poznawczo-behawioralną i terapią skoncentrowaną na kliencie oraz wskazują, w jaki sposób pokierować leczeniem EFT, by było ono skuteczne u pacjentów depresyjnych. W publikacji omówiono naturę depresji oraz różnorakie metody jej leczenia, a także rolę emocji w tym procesie. Terapia depresji skoncentrowana na emocjach ma wymiar przede wszystkim praktyczny, choć rozważania mają solidne podstawy teoretyczne. Konkretnym narzędziom terapeutycznym towarzyszą opisy przypadków, tzn. zapisy z sesji oraz omówienie leczenia. Książka stanowi doskonałe wprowadzenie do EFT dla wszystkich, którzy chcieliby stosować tę technikę w leczeniu pacjentów z depresją.

66,00 zł
52,14 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 13,86 zł

19
Wiosna, lato, jesień, zima... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiosna, lato, jesień, zima...
Dostępny153 szt.

Książeczka kartonowa dla najmłodszych dzieci z unikalnej na rynku serii "Bajeczki dla maluszka". Pięknie ilustrowana, wesoła opowiastka o tym, jak zmieniają się pory roku. Rytmiczny wierszyk znakomicie ćwiczy pamięć, a pełne kolorów i ciepłego humoru obrazki, namalowane na płótnie, zapraszają do zabawy w "czytanie".

10,60 zł
7,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,97 zł

Wróć do góry