hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.08.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 17 sierpnia 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Organizacja pracy małych zespołów (Andrzej Komosa), na drugim Historia i społeczeństwo. Klasa 6. Odkrywamy na nowo. Zeszyt ćwiczeń (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Kompetencje personalne i społeczne (Andrzej Komosa) oraz Bezpieczeństwo i higiena pracy (Andrzej Komosa).
1
Organizacja pracy małych zespołów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organizacja pracy małych zespołów
Dostępny8 szt.

Organizacja pracy małych zespołów (z uzupełnieniem) to materiały edukacyjne zgodne z nową podstawą programową (efekty kształcenia wspólne dla wszystkich zawodów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami materiały edukacyjne mogą być wykorzystywane zamiast lub obok podręcznika, nie są zatwierdzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i nie są wpisywane do wykazów podręczników zamieszczonych na stronie MEN. Książka przeznaczona dla uczniów zdobywających zawody: 1. technik: ekonomista, handlowiec, rachunkowości, administracji, archiwista, logistyk, spedytor, prac biurowych, księgarstwa, usług pocztowych i finansowych, organizacji reklamy; 2. pozostałe zawody z obszaru kształcenia "A-administracyjno-usługowe". Książka składa się z trzech części: I - obejmuje 7 rozdziałów, z których każdy poświęcony jest poszczególnym efektom kształcenia, II - ćwiczenia, ułatwiające uczniowi zapamiętanie; III - test kontrolny, obejmujący 10 pytań, z których każde zawiera cztery odpowiedzi, jedna z nich jest poprawna.

17,50 zł
14,88 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,62 zł

2
Historia i społeczeństwo. Klasa 6. Odkrywamy na nowo. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia i społeczeństwo. Klasa 6. Odkrywamy na nowo. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny3 szt.

Zeszyt ćwiczeń zawiera treści skorelowane z podręcznikiem, określone w podstawie programowej. Zawarte w nim ćwiczenia zostały dostosowane do zróżnicowanych możliwości uczniów i dobrane z myślą o wykorzystaniu różnorodnych metod kształcenia.

19,60 zł
17,64 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,96 zł

3
Kompetencje personalne i społeczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kompetencje personalne i społeczne
Dostępny12 szt.

Kompetencje personalne i społeczne (książka 10 rozdziałów i uzupełnienie 3 rozdziały) to materiały edukacyjne zgodne z nową podstawą programową (efekty kształcenia wspólne dla wszystkich zawodów). Zgodnie z obowiązującymi przepisami materiały edukacyjne są wykorzystywane zamiast lub obok podręcznika, nie są zatwierdzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i nie są wpisywane do wykazów podręczników zamieszczonych na stronie MEN. Materiały przeznaczona są dla uczniów zdobywających zawody: 1. technik: ekonomista, handlowiec, rachunkowości, administracji, archiwista, logistyk, spedytor, prac biurowych, księgarstwa, usług pocztowych i finansowych, organizacji reklamy; 2. sprzedawca; 3. pozostałe zawody z obszaru kształcenia „A-administracyjno-usługowe”. Książka składa się z trzech części: I – obejmuje 13 rozdziałów (10 + 3 rozdziały - wkładka aktualizacyjna), z których każdy poświęcony jest poszczególnym efektom kształcenia. II – ćwiczenia, ułatwiające uczniowi zapamiętanie; III – test kontrolny, obejmujący 20 pytań, z których każde zawiera cztery odpowiedzi, jedna z nich jest poprawna.

20,00 zł
17,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4
Bezpieczeństwo i higiena pracy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Niedostępny
Brak

BHP to materiały edukacyjne zgodne z nową podstawą programową kształcenia w zawodach (efekty kształcenia wspólne dla wszystkich zawodów). Zgodnie z obowiązującymi przepisami (patrz też INFO DLA NAUCZYCIELI) materiały edukacyjne mogą być wykorzystywane w szkołach zamiast podręcznika lub jako jego uzupełnienie, nie są zatwierdzania przez Ministra Edukacji Narodowej. i nie są wpisywane do żadnego z wykazów podręczników. Materiały do nauczania BHP przeznaczone są dla uczniów zdobywających zawód zaliczany do jednej z dwóch grup: 1. Technik: ekonomista, handlowiec, rachunkowości oraz inne zawody związane z pracą biurową, w tym m.in: technik: logistyk, spedytor, administracji, prac biurowych, księgarstwa, usług pocztowych i finansowych, organizacji reklamy; 2. sprzedawca. Książka składa się z pięciu części: Część I – wspólna. BHP dla wszystkich wymienionych zawodów. Część II – przeznaczona wyłącznie dla techników, wykonujących pracę biurową. Część III – przeznaczona jest dla zawodów: technik handlowiec i sprzedawca. Podrozdziały każdej z tych trzech części zakończone są ćwiczeniami i pytaniami kontrolnymi. Część IV – ćwiczenia, ułatwiające uczniowi zapamiętanie treści zamieszczonych w częściach 1-3. Część V – test kontrolny (20 pytań, cztery odpowiedzi, jedna poprawna. Test dotyczy materiału z części I.

22,50 zł
19,13 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,37 zł

Wróć do góry