hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.09.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 27 września 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Ewa Wachowicz. Sałatki (Ewa Wachowicz), na drugim Czy będzie z tego dobry film? (Lucy Scher). Kolejny produkt to Codzienność w cieniu terroru (Joanna Urbanek) oraz Naród zatracenia.
1
Ewa Wachowicz. Sałatki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ewa Wachowicz. Sałatki
Dostępny32 szt.

„Po siedmiu latach realizacji programu kulinarnego Ewa gotuje postanowiłam przygotować czwartą z kolei książkę z recepturami, prezentowanymi przeze mnie na szklanym ekranie. Czwartą, a zarazem pierwszą, bowiem właśnie od tej pozycji rozpoczynam nową serię wydawniczą. Liczę na to, że potrawy, przyrządzone wedle przepisów zawartych w książce – tym razem na sałatki, sałaty, surówki, sosy i dodatki – będą smakować wszystkim, którzy po nią sięgną”. – Ewa Wachowicz

47,00 zł
32,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,10 zł

8 osób kupiło
2
Czy będzie z tego dobry film? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy będzie z tego dobry film?
Dostępny11 szt.

Książka dostarcza narzędzi niezbędnych dla dokonania profesjonalnej analizy i oceny scenariusza filmowego. Powstała na podstawie wielu lat doświadczeń w prowadzeniu stworzonego przez autorkę kursu developmentu scenariusza w Script Factory w Londynie. W jasny, zwięzły sposób systematyzuje najważniejsze elementy konstruowania scenariusza i zagadnień kina gatunkowego. Pokazuje jak w sposób profesjonalny, przejrzysty i efektywny napisać raport na temat scenariusza. Zajmuje się również kwestią współpracy ze scenarzystą w procesie developmentu. Ciekawe uzupełnienie stanowią wypowiedzi fachowców z branży filmowej na temat ich doświadczeń i oczekiwań związanych z oceną scenariuszy. Podręcznik zawiera również bardzo przydatny rozdział zawierający wskazówki na temat pisania treatmentów.

36,50 zł
27,01 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,49 zł

2 osoby kupiły
3
Codzienność w cieniu terroru - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Codzienność w cieniu terroru
Dostępny100 szt.

Tematem albumu jest okupacja niemiecka w Polsce w latach 1939-1945. Poszczególne jego części ukazują swoiste światy równoległe: Niemców, polskiego miasta i wsi, ludności żydowskiej...?

99,00 zł
79,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 19,80 zł

4
Naród zatracenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naród zatracenia
Dostępny75 szt.

Mieszkaliśmy w mieście, które nazywało się Łódź, wyobrażałem je sobie jako wielki statek, także dlatego, że w naszej dzielnicy ulice były wykładane kocimi łbami, które w moich oczach przypominały fale, byłem ciekawy, czy ulice można wykładać też głowami ludzi...?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

5
Nakręcane zwierzątko 9 cm, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nakręcane zwierzątko 9 cm, mix wzorów
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Nakręcane zwierzątko 9 cm. Różne wzory. Towar wysyłany losowo.

12,90 zł
10,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,58 zł

6
Rachunkowość finansowa. Część II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość finansowa. Część II
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA. CZĘŚĆ II. AKTYWA TRWAŁE, KOSZTY DZIAŁALNOŚCI I ICH ROZLICZENIE, KALKULACJA KOSZTÓW KWALIFIKACJA A.36 W publikacji ,,Rachunkowość finansowa. Część II" omówiono pojęcie i klasyfikację aktywów trwałych oraz sposób ich wyceny. Przedstawiono także metody obliczania amortyzacji, ewidencję zmian w stanie i wartości aktywów trwałych na kontach księgi głównej i na kontach ksiąg pomocniczych. Scharakteryzowano koszty i układy ich gromadzenia. Przedstawiono ewidencję i rozliczenie kosztów według różnych wariantów na kontach zespołów 4. i 5. oraz omówiono koszty rozliczane w czasie. Ta część opracowania zawiera omówienie i istotę kalkulacji kosztów, jej rodzajów, metody przeprowadzania oraz przykłady jej sporządzania.W opracowaniu znajdują się przykłady zadań rozwiązanych oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonania przez uczniów, które pozwalają w czasie realizacji tematu na utrwalenie praktycznych umiejętności.Podsumowaniem ewidencji księgowej przedstawionej w części II ,,Rachunkowość finansowa są trzy testy samodzielnej kontroli. Ponadto zamieszczono w podręczniku wykaz kont księgi głównej utworzony na potrzeby szkolne, który jest wykorzystywany do dekretacji dowodów księgowych.Kolejność rozdziałów w logicznym porządku ujmuje część materiału do nauczania w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości dla kształcenia w zakresie kwalifikacji A.36 (Prowadzenie rachunkowości).Publikacja opracowana zgodnie z nową podstawą programową dla zawodu technik ekonomista dla kształcenia w zakresie kwalifikacji A.36 (Prowadzenie rachunkowości). Stanowi materiał pomocniczy, wspomagający edukację, niepodlegający procedurze dopuszczenia do użytku szkolnego przez Ministra Edukacji Narodowej.   

25,70 zł
23,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,57 zł

Wróć do góry