hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.10.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 1 października 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kapitan Żbik. Tom 1. Ryzyko (Zbigniew Sobala), na drugim Gotowanie na parze. Zdrowe potrawy (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Młody ornitolog. Encyklopedia dla całej rodziny (Andrzej G. Kruszewicz) oraz System Kinslowa (Frank Kinslow).
1
Kapitan Żbik. Tom 1. Ryzyko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Żbik. Tom 1. Ryzyko
Dostępny10 szt.

Kto wyratuje Por. Olę? Czy Brutus odnajdzie swoją panią? W jaki sposób zostaną schwytani przestępcy? Po 46 latach, w kioskach i księgarniach znów można kupić pierwszy zeszyt z przygodami Kapitana Żbika, zatytułowany Ryzyko! Zespół kapitana rozpoczyna śledztwo w sprawie kradzieży z muzeum w Tarłowie.

10,00 zł
7,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

7 osób kupiło
2
Gotowanie na parze. Zdrowe potrawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gotowanie na parze. Zdrowe potrawy
Dostępny152 szt.

W publikacji ujęto potrawy, które będą odpowiednie dla: • małych dzieci w wieku 1.5-3 lata, • dzieci w wieku przedszkolnym, • dzieci w wieku szkolnym, • nastolatków.

3,90 zł
3,71 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,19 zł

6 osób kupiło
3
Młody ornitolog. Encyklopedia dla całej rodziny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młody ornitolog. Encyklopedia dla całej rodziny
Dostępny25 szt.

Znakomita, ciekawa książka dla dzieci, młodzieży i dorosłych, czyli dla całej rodziny. Autor, Doktor Andrzej G. Kruszewicz wprowadza Czytelników w krąg ornitologów amatorów. Przystępnie omawia zasady obserwowania ptaków, niezbędny sprzęt i wyprawy ornitologiczne. Radzi, jak przygotować się do wyprawy oraz jak zadbać o bezpieczeństwo własne i obserwowanych ptaków. Znajdziemy tu wprowadzenie do systematyki ptaków i do badań naukowych nad tymi zwierzętami oraz wiele innych interesujących tematów, które wieńczy przegląd ponad 100 gatunków lęgowych w Polsce, ilustrowany doskonałymi zdjęciami.

50,00 zł
36,50 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

5 osób kupiło
4
System Kinslowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
System Kinslowa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.13

A gdybym powiedział ci, że żyjesz jedynie połową życia? Gdybym powiedział, że stając się świadomym czegoś, co już posiadasz, mógłbyś niezmiernie wzbogacić swoje zdolności i talenty? Gdybym następnie powiedział ci, że już dzisiaj mógłbyś zacząć żyć swoim życiem na 100%? Czy byłbyś zainteresowany? Dr Frank Kinslow, odkrywca i twórca Synchronizacji Kwantowej (SK™), przełomowej techniki, która stała się ważną częścią życia lekarzy i laików na całym świecie, zapozna cię ze sprawdzoną naukową metodą opartą na prostym zastosowaniu zasad, które pokazały tysiącom ludzi, jak stworzyć więcej szczęścia i harmonii. SK to bardziej przyjaciel niż technika. Nie pochodzi z zewnątrz, a z wewnątrz, znajduje się poza zasięgiem umysłu, gdzie mieszka spokój i dobre samopoczucie. SK, jej zastosowania w codziennym życiu oraz Uniwersalne Zasady tworzą trzy filary Systemu Kinslowa™. Nauczysz się potężnych ćwiczeń i technik, które łatwo wykonać, a ich skuteczność jest natychmiastowa; które pomogą ci w ciągu sekund ukoić emocjonalne wstrząsy, w ciągu minut usuną ból fizyczny – twój i innych, stworzą fundament dla idealnego związku, usuną niepokój i frustrację związaną z kłopotami finansowymi i wiele, wiele więcej. System Kinslowa oferuje podstawowe narzędzia i instrukcję, by nie tylko wynieść nas ponad nieszczęścia i konflikty życia, ale także by pokazać, jak przekazywać tę nowo odnalezioną radość innym. Ludzkość jeszcze nie skończyła ewoluować. W cichych momentach, gdy widzimy cierpienie, które płonie i wybucha w duszach tego świata, wiemy, że możemy więcej. Synchronizacja Kwantowa i System Kinslowa stoją na wzniesieniu pomiędzy ciemnością i pięknem, czekając na entuzjastyczne przyjęcie. Najpierw musimy wewnętrznie odpocząć, by móc docenić naszą własną wewnętrzną boskość; następnie musimy jedynie sięgnąć i dotknąć światła. To takie proste.

44,10 zł
33,08 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,02 zł

2 osoby kupiły
5
Pismo Święte Nowego Testamentu i Psalmy (wydanie kieszonkowe) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pismo Święte Nowego Testamentu i Psalmy (wydanie kieszonkowe)
Dostępny7 szt.

Kieszonkowe wydanie Pisma Świętego Nowego Testamentu i Psalmów z Biblii Tysiąclecia. To wydanie szczególnie ucieszy wszystkich, którzy Księgę Życia chcą mieć zawsze przy sobie. Kieszonkowe wydanie (10.0 x 14.5 cm) Biblii można zabrać ze sobą wszędzie, a słowa Ewangelii mogą stać się natchnieniem w każdej chwili naszego życia! Książeczka będzie też miłym prezentem dla bliskich i przyjaciół.

26,00 zł
22,88 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,12 zł

2 osoby kupiły
6
10.30 u Maksymiliana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10.30 u Maksymiliana
Dostępny45 szt.

Czym jest poszukiwanie prawdy? Dlaczego brak idei zmienia życie w wegetację? Czy czasami nie zamieniamy naszego chrześcijaństwa w ideologię? 10.30 u Maksymiliana to wyjątkowy zbiór homilii, które Ksiądz Profesor Michał Heller wygłosił w kościele św. Maksymiliana w Tarnowie – swoim rodzinnym mieście. Jego krótkie, rzeczowe, a jednocześnie obrazowe kazania odnoszą się do Ewangelii i głęboko osadzają ją w codziennym życiu każdego z nas. „Od lat, jeżeli tylko w niedzielę lub święto jestem w Tarnowie (tzn. u siebie w domu), o tej właśnie godzinie odprawiam „u Maksymiliana” Mszę św. i wygłaszam krótkie kazanie. Z notatek do tych kazań powstała niniejsza książka. Nigdy nie odważyłem się wygłosić kazania bez przygotowania. Brałem więc kartkę papieru (zwykle formatu A4 złożona na pół) i zaczynałem pisać. Ale to nie takie proste – trzeba wiedzieć, co pisać. Wyjąwszy przypadki „nagłej konieczności”, myślałem o tym już kilka dni wcześniej. Nie systematycznie, raczej przy okazji spacerów lub innych wolniejszych chwil. Pozwalałem myśli błąkać się po temacie, niekiedy ubierać je w pół-gotowe sformułowania. Gdy już wiedziałem jak zacząć, sięgałem po kartkę papieru”. – ks. Michał Heller

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

2 osoby kupiły
7
Tuf wędrowiec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tuf wędrowiec
Dostępny26 szt.

Haviland Tuf jest podróżnikiem i rzetelnym, aczkolwiek drobnym międzygwiezdnym kupcem. Dzięki niezwykłemu splotowi zdarzeń staje się właścicielem wiekowego, długiego na wiele mil statku – bazy ziemskiego Inżynierskiego Korpusu Ekologicznego. Zbudowany jako śmiercionośna broń, statek ów chroni sekrety zapomnianej dziedziny nauki. Funkcjonuje wystarczająco sprawnie, aby za pomocą inżynierii genetycznej i technik klonowania produkować dziesiątki tysięcy rozmaitych gatunków roślin i zwierząt – zarówno dobroczynnych, jak i niszczycielskich. Ekscentryczny, ale zawsze postępujący zgodnie z zasadami etyki, Tuf postanawia zmienić profesję i mianuje się inżynierem – ekologiem, używając zasobów statku – bazy do rozwiązywania problemów nękających rozliczne światy.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

2 osoby kupiły
8
Klocki Blocki. KB84027 MyArmy. Ciężarówka wojskowa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Blocki. KB84027 MyArmy. Ciężarówka wojskowa
Blocki
Dostępny9 szt.

Zestaw klocków składa się ze 183 elementów. Umożliwia zbudowanie wojskowej ciężarówki. W zestawie 4 figurki żołnierzy z uzbrojeniem. Zabawa klockami to same zalety dla naszych pociech: • ćwiczy zdolności manualne, • koncentrację, • cierpliwość, • koordynację wzrokową i ruchową, • rozwija wyobraźnię • rozwija kreatywność, • uczy rozpoznawania kolorów, kształtów, liczenia oraz relacji przestrzennych. Poszczególne elementy można z łatwością łączyć ze sobą na wiele sposobów co daje nieograniczone możliwości tworzenia najróżniejszych budowli. Klocki Blocki są solidnie wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a swą żywą kolorystyką przyciągną uwagę nawet najbardziej wymagających konstruktorów.

34,40 zł
31,30 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,10 zł

1 osoba kupiła
9
Ultrasonografia Basic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ultrasonografia Basic
Dostępny150 szt.

Ultrasonografia BASIC skierowana jest do młodych lekarzy oraz studentów ostatnich lat, którzy wkrótce, podczas codziennej pracy zawodowej, powinni być w stanie bez problemów ocenić narządy, rozpoznać zmiany patologiczne, postawić najważniejsze i najczęstsze diagnozy oraz uniknąć typowych pułapek diagnostycznych. Książka może służyć jako materiał dodatkowy podczas kursów ultrasonograficznych, przy systematycznym stosowaniu badań ultrasonograficznych oraz przy przygotowywaniu się do egzaminu. Doświadczeni użytkownicy metody mogą wykorzystać podręcznik do odświeżenia swojej wiedzy, udoskonalenia techniki badania lub poszerzenia spektrum wykonywanych badań.

79,00 zł
1 osoba kupiła
10
Dziecięca choroba liberalizmu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecięca choroba liberalizmu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Rafał Woś, dziennikarz i publicysta ekonomiczny „Dziennika Gazety Prawnej”, w książce Dziecięca choroba liberalizmu zwraca uwagę na konkretne deficyty i patologie polskiego życia gospodarczego. Stara się zasiać w głowach czytelników wątpliwości. Może rozwiązania, które większa część polskiej opinii publicznej od dawna przedstawia jako jedyne słuszne i bezalternatywne, wcale takie nie są? Czy nie jest tak, że lekarstwa podawane od 25 lat polskiej gospodarce naprawdę jej (i nam) nie pomagają? Owszem, leczą jedno, ale zaraz skutkują wieloma groźnymi skutkami ubocznymi, na przykład czymś, co moglibyśmy nazwać totalną ekonomizacją wszystkiego.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
11
Wierzę w to, co potrafię zrozumieć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierzę w to, co potrafię zrozumieć
Dostępny19 szt.

Co sądzi o religii? Czy Bóg wybrał go na ateistę? Dlaczego ma słabość do pięknych kobiet? W osobistych rozmowach Jan Woleński odsłania zakamarki swojego filozoficznego umysłu i racjonalnej duszy. Wraca pamięcią do czasów Polski powojennej i ludowej, opowiada o mechanizmach funkcjonowania starego systemu, mierzy się z próbą jego etycznej oceny, rewiduje swoje postawy sprzed lat. Nie stroni przy tym od zaskakujących wyznań, dystansu do samego siebie, szczypty humoru i morza dobrze uzasadnionego racjonalizmu, który przebija z jego postawy. Ten wywiad-rzeka to wciągająca podróż od skomplikowanych korzeni czołowego polskiego filozofa, przez życiowe pokusy i złożone filozoficzne zagadnienia, którym próbuje stawić czoła, po wyważoną diagnozę i ocenę dzisiejszych problemów społeczno-obyczajowych. Jan Woleński − wybitny filozof analityczny, logik, epistemolog i filozof prawa, emerytowany profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, profesor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzanuia w Rzeszowie, członek wielu krajowych i zagranicznych towarzystw i instytucji naukowych, i. in. Polskiej Akademii Nauk, Polskiej Akademii Umiejętności, Międzynarodowego Instytutu Filozofii i Academia Europea. Jest autorem wielu książek, przekładów oraz setek artykułów naukowych. W 1997 roku został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej, a w 2011 Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Laureat Nagrody Fundacji na rzecz Nauki Polskiej (2013)

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

1 osoba kupiła
12
Człowiek jako symfonia świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek jako symfonia świata
Dostępny12 szt.

Książka ta jest spojrzeniem na człowieka jako na mikrokosmos odzwierciedlający cały wielki kosmos, spojrzenie na człowieka jako na symfonię otaczającego nas wszechświata. Co łączy ludzi z ptakami, ssakami, owadami i innymi istotami otaczającego nas świata? Jak przebiegało kosmiczne kształtowanie człowieka w porównaniu z wyższymi gatunkami zwierząt? Jaką rolę w świecie spełniają elementarne duchy przyrody? Jaką rolę odgrywają siły przychodzące ze Zwierzyńca? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziecie państwo w tej właśnie książce.

29,00 zł
25,81 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,19 zł

13
Bieganie metodą Danielsa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieganie metodą Danielsa
Niedostępny
Brak

Bieganie metodą Danielsa to książka, która przeorała świadomość treningową polskich biegaczy. Nie ma w Polsce biegacza traktującego trening poważnie, który nie zetknął się z koncepcją Jacka Danielsa. Jeśli chcesz się rozwijać, biegać szybciej, osiągać coraz lepsze rezultaty, konkurować z najlepszymi, jeśli poważnie traktujesz bieganie, tę książkę powinieneś przeczytać. Nowe wydanie zostało napisane przez autora od początku. Łatwiejszy w odbiorze język, nowe plany treningowe do maratonu, specjalny plan treningowy do półmaratonu, nowy rozdział o treningu wysokościowym. Jedno się nie zmieniło – filozofia treningu oparta na wskaźniku VDOT. Na czym polega metoda Jacka Danielsa? Żeby biegać szybciej, trzeba znać odpowiedzi przynajmniej na trzy pytania: jak często biegać, jak długo i z jaką intensywnością. Daniels sprowadza całe zagadnienie do jednego pytania: jaki czas uzyskałeś w ostatnich zawodach. „Gdy polecam ludziom książkę o bieganiu, to właśnie Danielsa” – Bartosz Olszewski, czołowy polski biegacz amator, z życiówką w maratonie 2:26:03.

49,00 zł
34,79 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 14,21 zł

14
Nieruchomości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieruchomości
Niedostępny
Brak

Meritum Nieruchomości. Zagadnienia prawne i zarząd to wyjątkowa publikacja na rynku wydawnictw poświęconych tej tematyce. W jednym, zwartym tomie zamieszczono wszystkie informacje potrzebne w zarządzaniu nieruchomością wspólną, ale i dotyczące podstaw prawnych różnych form zarządzania. Wszystkie zagadnienia zostały omówione przez praktyków, tj. specjalistów w swojej dziedzinie, prawników. Autorzy czynią to w sposób praktyczny, językiem jasnym, klarownym, ujęcie jest wyczerpujące, ale jednocześnie zwięzłe i konkretne. Czytelnik znajdzie tu omówienia wszelkich instytucji prawnych, które dotyczą szeroko pojętej nieruchomości, jej własności, posiadania, "stawania się" właścicielem czy posiadaczem nieruchomości. Omówiono zatem zagadnienia cywilno-, administracyjno-, podatkowoprawne związane z nieruchomością: od nabycia (kwestie wieczystoksięgowe, przeniesienie własności, zasiedzenie nieruchomości, dziedziczenie nieruchomości, nabycie nieruchomości przez cudzoziemców), przez sposoby korzystania z nieruchomości (użytkowanie wieczyste, użytkowanie, służebności, hipoteka, umowy dotyczące korzystania z nieruchomości - tu oczywiście kwestie czynszu, obowiązki wynajmującego i najemcy, sposoby zakończenia umowy najmu, ochrona lokatorów, ale też zagadnienia związane z najmem okazjonalnym, dalej - dzierżawa, użyczenie czy timesharing). W książce omówiono też szeroko kwestie procesowe w sprawach dotyczących nieruchomości (w tym trudne tematy: ochrony własności, eksmisji), a także postępowanie egzekucyjne dotyczące nieruchomości (m.in. zajęcie nieruchomości, oszacowanie wartości, sprzedaż licytacyjna, przysądzenie własności). Wreszcie kwestie związane bezpośrednio z profesjami na rynku nieruchomości: - rzeczoznawcy majątkowi, - pośrednicy w obrocie nieruchomościami, - zarządcy nieruchomości. Szczegółowo przedstawiono zagadnienia: - trybu uzyskania licencji, - zawierania umów o świadczenie usług w tych zawodach, - podstawy prowadzenia działalności w zakresie zarządzania lub zarządu nieruchomościami, czy zarządzania - to samo co administrowanie nieruchomością, - jak powinna być skonstruowana umowa o zarządzanie nieruchomością, - relacje pomiędzy zarządcą a właścicielem, jak regulują to przepisy prawa, - relacje pomiędzy zarządcą a najemcą, jak ustalany jest czynsz, jego podwyższanie, w jaki - sposób rozliczani są dostawcy usług, ze szczególnym uwzględnieniem nieruchomości wielolokalowych. W sposób praktyczny i kompleksowy omówiono kwestie związane z kosztami zarządu nieruchomością wspólną i kontrolą działań zarządu. Osobny rozdział poświęcono trudnym i skomplikowanym zagadnieniom odpowiedzialności zarządcy (zawodowej, ale i karnej).

229,00 zł
206,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 22,90 zł

15
Historia myśli ustrojowej i społecznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia myśli ustrojowej i społecznej
Niedostępny
Brak

Niniejsza publikacja to pierwszy na polskim rynku podręcznik do historii myśli ustrojowej i społecznej - przedmiotu należącego do kanonu programowego studiów drugiego stopnia na kierunku administracja. Zawiera syntetyczny przegląd kierunków ewolucji zachodniej myśli ustrojowej i społecznej, od starożytności po wiek XX, ukazując historyczny rodowód dzisiejszych pojęć, dylematów politycznych i podziałów ideologicznych. Autorzy omawiają przemiany ideowe, pokazując ich wielostronne i dynamiczne powiązania z naszymi dziejami politycznymi, społecznymi i ekonomicznymi. Tak zwane tło historyczne traktują przede wszystkim jako proces dziejowy, kładąc nacisk na zmiany ustrojowe, przekształcenia struktur społecznych i rozwój gospodarczy, a także poszukując - mimo różnorodności i swoistości poszczególnych epok - pewnej ciągłości historycznej. Pokazują, jak na podstawie danego obrazu świata powstawały określone koncepcje, jak wpisywały się w istniejącą rzeczywistość, jak pobudzały rozwój jej poszczególnych segmentów, przyczyniając się ostatecznie do zmian na tyle rozległych, że mogły dać początek nowym epokom. Podręcznik jest efektem wieloletnich doświadczeń dydaktycznych autorów, gromadzonych w trakcie prowadzenia zajęć z historii myśli ustrojowej i społecznej oraz historii doktryn politycznych i prawnych. Sposób prezentacji materiału jest przejrzysty i przystępny, możliwie przyjazny i atrakcyjny dla studenta. Główny tok wywodu został uzupełniony o szereg wątków pobocznych, mających uzupełnić lub rozjaśnić treści podstawowe, a także umiejscowić je w kontekście historycznym.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

16
Przytulanka Słoń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulanka Słoń
Niedostępny
Brak

Zestaw kreatywny dla dzieci powyżej 5 lat. Zestaw zawiera filcowe elementy do zszycia, wypełniacz, plastikowa igłę, bawełniane nici oraz instrukcję.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

17
Gorączka powstańczej nocy, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorączka powstańczej nocy, CD
Pożar w burdelu, Agora - multimedia
Dostępny25 szt.

Żadna inna grupa teatralna nie podbiła serc warszawskiej publiczności tak szybko. Na albumie znalazły się piosenki z najpopularniejszego przedstawienia sygnowanego przez Pożar w burdelu pt. Gorączka powstańczej nocy. Słuchowisko zawiera piosenki z przedstawienia prezentującego szaloną, alternatywną wizję Powstania Warszawskiego.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

18
Słownik medyczny polsko-szwedzki • szwedzko-polski + definicje haseł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik medyczny polsko-szwedzki • szwedzko-polski + definicje ha...
Dostępny11 szt.

Opracowanie obejmuje terminologię z zakresu podstawowych nauk medycyny, takich jak anatomia, biochemia, fizjologia, histologia oraz poszczególnych specjalizacji medycznych: chirurgia, dermatologia, endokrynologia, farmakologia, immunologia, kardiologia, onkologia, psychiatria, stomatologia, a także innych dziedzin blisko związanych z medycyną takich jak psychologia, farmacja czy ziołolecznictwo. Wszystkie hasła bazowe posiadają polskie definicje. Umożliwia to nie tylko przetłumaczenie danego terminu, ale również ułatwia właściwe jego zrozumienie.

69,30 zł
49,90 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,40 zł

19
Słownik polsko-niderlandzki • niderlandzko-polski + CD (słownik elektroniczny) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik polsko-niderlandzki • niderlandzko-polski + CD (słownik e...
Dostępny3 szt.

Słownik zawiera około 15000 haseł z zakresu słownictwa ogólnego. Opracowanie uwzględnia również pewien zasób terminów specjalistycznych (z dziedzin takich jak m.in. technika, medycyna, ekonomia, nauki przyrodnicze) oraz leksyki potocznej. Dla wszystkich haseł niderlandzkich w obu częściach słownika podano zapis ich wymowy. Rzeczowniki niderlandzkie podano wraz z odpowiednim rodzajnikiem określonym, dodatkowo podano rodzaj rzeczowników. Na płycie CD znajduje się słownik w wersji elektronicznej. Program uruchamiany jest w przeglądarce internetowej off-line (bez konieczności połączenia z Internetem). Aplikacja może być użytkowana nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych z zainstalowaną przeglądarką internetową.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

20
Słownik medyczny polsko-łaciński • łacińsko-polski + definicje haseł + CD (słownik elektroniczny) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik medyczny polsko-łaciński • łacińsko-polski + definicje ha...
Dostępny3 szt.

Słownik obejmuje terminologię z zakresu podstawowych nauk medycyny, takich jak anatomia, biochemia, fizjologia, histologia oraz poszczególnych specjalizacji medycznych: chirurgia, dermatologia, endokrynologia, farmakologia, immunologia, kardiologia, onkologia, psychiatria, stomatologia, a także innych dziedzin blisko związanych z medycyną takich jak psychologia, farmacja czy ziołolecznictwo. Wszystkie hasła bazowe posiadają definicje w języku polskim. Umożliwia to nie tylko przetłumaczenie danego terminu, ale również ułatwia właściwe jego zrozumienie. Na płycie CD znajduje się słownik w wersji elektronicznej. Program jest uruchamiany w przeglądarce internetowej off-line (bez konieczności połączenia z Internetem).

89,30 zł
64,30 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 25,00 zł

21
Mały Konstruktor II. Samolot - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Konstruktor II. Samolot
Alexander
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy pojazd z serii „Mały Konstruktor”. To zabawka do samodzielnego montażu, rozwijająca zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną. Model składa się z elementów metalowych o różnej wielkości i kształtach, a także jest wzbogacony kolorowymi elementami z tworzyw sztucznych. Dzięki dołączonemu zestawowi narzędzi, można zbudować wyjątkowy samolot zgodnie ze wskazaniami instrukcji lub wedle własnej wyobraźni. Model po złożeniu jest trwały i może służyć do dalszej zabawy. To idealny wstęp do rozbudzenia w dziecku pasji inżyniera. Zawartość opakowania: • 129 elementów zabawki, • narzędzia do montażu, • instrukcja.

24,00 zł
20,88 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,12 zł

22
Zgadywanki 2. Mały chłopiec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zgadywanki 2. Mały chłopiec
Niedostępny
Brak

Koperta zawiera arkusiki z naklejkami wielokrotnego użytku oraz planszę z miejscami do ich przyklejenia. Na odwrocie znajdują się zagadki - dziecko ma odgadnąć nazwę pojazdu albo maszyny, a następnie odnaleźć odpowiednią naklejkę.

10,00 zł
7,90 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,10 zł

23
Ilustrowany słownik rosyjsko-polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik rosyjsko-polski
Niedostępny
Brak

Doskonały sposób na zapamiętanie angielskich słówek. Pełna gama scenek z życia codziennego. Łatwy w użyciu, ze szczegółowym indeksem. Idealny dla uczniów, studentów, turystów

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

24
Atlas świata dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas świata dla dzieci
Niedostępny
Brak

W tej bogato ilustrowanej książce znajdziesz piękne mapy zawierające fascynujące fakty o państwach, miastach, ludziach, kulturach i zabytkach. Rozkładane mapy kontynentów ukazują ich ukształtowanie i przyrodę.

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

25
Przeżyłem więc wiem. Nieznane kulisy wypraw wysokogórskich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeżyłem więc wiem. Nieznane kulisy wypraw wysokogórskich
Dostępny47 szt.

Znany polski himalaista - Ryszard Szafirski - przedstawia zakulisowe wydarzenia związane z przebiegiem historycznych wypraw w Himalaje i Andy z lat 70. i 80. XX wieku, a także przybliża sylwetki wielu barwnych postaci ze środowiska wspinaczkowego. Książka bogato ilustrowana wspaniałymi fotografiami autora.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

1 osoba kupiła
26
Randkowe dylematy. Romantyczna rewolucja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Randkowe dylematy. Romantyczna rewolucja
Niedostępny
Brak

Książka nie tylko mówi o tym wszystkim, co na temat randkowania znajdujemy w Biblii, lecz także w zrozumiały i życiowy sposób odpowiada na wstydliwe pytania, których często nie mamy nawet śmiałości postawić. Niezależnie od tego, na jakim etapie życiowej drogi jesteśmy - a więc czy mamy zwyczaj umawiania się z mnóstwem osób, czy nigdy jeszcze nie byliśmy na randce, czy właśnie planujemy zawrzeć związek małżeński, czy ktoś nas zranił i czujemy się rozczarowani miłością - w tej książce odnajdziemy nadzieję. To ona zachęci nas do podejmowania nowych wyzwań.

20,00 zł
18,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,00 zł

27
Umarłem na Gibraltarze. Komiks - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umarłem na Gibraltarze. Komiks
Dostępny51 szt.

Opowieść o wydarzeniach z 1943 roku mających miejsce w Europie, których finałem była śmierć generała Sikorskiego. Naczelny Wódz jest tu postacią drugoplanową, a głównymi bohaterami jest dwójka ludzi: polski kurier oraz enigmatyczny agent, który przybywa z Ameryki do Europy w celu wykonania supertajnej misji. Komiks przedstawia wojnę w inny niż zazwyczaj sposób. Nie pokazuje zniszczeń, barykad ani matek płaczących po stracie swych synów. Na kolejnych planszach widzimy cyniczną rozgrywkę pomiędzy Aliantami, Niemcami i Sowietami. W tryby tej straszliwej machiny dostała się Polska, której przywódcy i żołnierze znaleźli się w sytuacji bez wyjścia. Muszą podjąć ostateczną rozgrywkę... Umarłem na Gibraltarze to nowy na polskim rynku gatunek historycznego thrillera. Komiks przesiąknięty mrokiem, brutalnością i cynizmem, a zarazem requiem o rozpadzie starego świata, ginącego wraz z końcem wojny.

39,00 zł
26,91 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 12,09 zł

28
Klocki Blocki. KB85011 MyCity. Karetka mała - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Blocki. KB85011 MyCity. Karetka mała
Blocki
Niedostępny
Brak

Zestaw klocków umożliwiający zbudowanie samochodu lekarza z otwieranym bagażnikiem i miejscem na apteczkę.

17,20 zł
15,65 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,55 zł

29
Klocki Blocki. KB85009 Służby ratunkowe. Śmigłowiec - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Blocki. KB85009 Służby ratunkowe. Śmigłowiec
Blocki
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy zestaw klocków umożliwiający zbudowanie śmigłowca ratownictwa morskiego. W komplecie są 2 figurki – pilot i pacjent. Zestaw składa się z 300 elementów. Zabawa klockami to same zalety dla naszych pociech: • ćwiczy zdolności manualne, • koncentrację, • cierpliwość, • koordynację wzrokową i ruchową, • rozwija wyobraźnię • rozwija kreatywność, • uczy rozpoznawania kolorów, kształtów, liczenia oraz relacji przestrzennych. Poszczególne elementy można z łatwością łączyć ze sobą na wiele sposobów co daje nieograniczone możliwości tworzenia najróżniejszych budowli. Klocki Blocki są solidnie wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a swą żywą kolorystyką przyciągną uwagę nawet najbardziej wymagających konstruktorów.

50,10 zł
45,59 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,51 zł

30
Ja i mój świat. Piosenki, prezentacje i zabawy dla uczniów z autyzmem, CD + DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja i mój świat. Piosenki, prezentacje i zabawy dla uczniów z autyzmem,...
różni, Harmonia
Dostępny20 szt.

Publikacja została opracowana przez zespół psychologów i pedagogów ze Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku w następującym składzie: Marzena Bednarz, Joanna Bladowska, Karolina Kluczkowska, Weronika Lubocka, Eliza Ludkiewicz, Agnieszka Maślaczyk-Trzasko, Angelika Miłosz, Małgorzata Okoniewska, Olga Sniezhko, Magdalena Sowińska, Lidia Szczepańska, Marzena Żmuda-Trzebiatowska. Do podręcznika „Ja i mój świat” przygotowano prezentacje multimedialne, zabawy i piosenki dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W pudełku znajdują się 2 płyty: • płyta CD z nagraniami piosenek, których tematyka jest ściśle związana z treścią podręcznika, każda z 24 piosenek została nagrana w wersji wokalnej i instrumentalnej; • płyta DVD, na której znajdują się 23 prezentacje multimedialne, które stanowią atrakcyjną, innowacyjną dla uczniów pomoc dydaktyczną, utrwalającą zdobytą wiedzę, oraz opisy zabaw i gier rozwijających kompetencje społeczne oraz pomocnych do ich przeprowadzenia zdjęć, a także teksty i zapisy nutowe piosenek z płyty CD oraz opracowane do nich zabawy. Prezentacje multimedialne to innowacyjna, atrakcyjna dla uczniów pomoc dydaktyczna, utrwalająca zdobytą wiedzę. Do każdego tematu przygotowano jedną prezentację. Jej interaktywność przyciąga uwagę dziecka, pozwala mu w ciekawy sposób poszerzyć swoją wiedzę, jest bodźcem do rozpoczęcia dialogu z drugą osobą. Proponowane zabawy i gry rozwijają kompetencje społeczne: komunikację, nawiązywanie i podtrzymywanie relacji, szczególnie istotne w nauczaniu dzieci z autyzmem. Na płycie znajdują się propozycje zabaw, które w najbardziej naturalny sposób pomogą dziecku utrwalać wiedzę zdobytą w czasie pracy z podręcznikiem „Ja i mój świat”. Celem zabaw jest nauczenie czerpania radości z kontaktu z drugą osobą i kształtowanie emocjonalnej wzajemności. W zabawie doskonalimy kompetencje społeczne ucznia jako partnera dla innych w grupie, budujemy jego autorytet i poczucie przynależności. Wartości te są niezwykle ważne w integracji z rówieśnikami. W ten sposób kształtujemy teorię umysłu u dziecka, zawierającą się w umiejętności odczytywania stanów emocjonalnych innych osób i empatii.

25,90 zł
20,46 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,44 zł

31
Testy z języka polskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testy z języka polskiego
Niedostępny
Brak

Zadania opracowano zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dotyczącymi sprawdzianu po szkole podstawowej od roku szkolnego 2014/2015 Niniejsza publikacja przeznaczona jest dla uczniów szkół podstawowych. Zawiera 10 profesjonalnych zestawów zadań z języka polskiego, których celem jest przygotowanie uczniów do sprawdzianu kończącego naukę w szkole podstawowej. Nowa formuła sprawdzianu obowiązująca od 2015 roku przewiduje dwie części: język polski i matematyka (80 minut) oraz język obcy nowożytny (45 minut). Zadania będą sprawdzać stopień opanowania wymagań określonych w nowej podstawie programowej kształcenia ogólnego dla II etapu edukacyjnego. Część arkusza egzaminacyjnego dotycząca języka polskiego zawierać będzie od 8 do 12 zadań zamkniętych, od 2 do 4 zadań otwartych – krótkiej i rozszerzonej wypowiedzi. Zwiększa się udział zadań, które sprawdzają umiejętności złożone, operowanie wiedzą oraz rozwiązywanie problemów. Zwiększa się również repertuar typów zdań i kryteria oceniania. Biorąc pod uwagę powyższe zmiany i potrzeby uczniów, przygotowałam zestawy zadań, które wszechstronnie przygotują uczniów do nowej formuły sprawdzianu. Niniejszy zbiór może być wykorzystany jako pomoc dydaktyczna na lekcjach j języka polskiego oraz jako materiał do ćwiczeń w samodzielnej pracy ucznia.

9,99 zł
7,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

32
Star Wars. Dołącz do Rebelii! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Dołącz do Rebelii!
Niedostępny
Brak

Niech moc będzie z tobą! Rebelianci ruszają do boju, by zrzucić jarzmo mrocznego Imperium i przywrócić demokrację w Galaktyce. Czy młody rebeliant Ezra, wraz ze swymi przyjaciółmi, przyczyni się do wygrania wojny? Czy zdoła pokonać Moc mrocznych Sithów? Ty także możesz pomóc Rebelii, rozwiązując zadania z tej książki. Będziesz się przy tym świetnie bawić. Dołączone naklejki wykorzystaj do ozdoby swoich gadżetów lub w inny, wymyślony przez siebie sposób.

8,90 zł
7,03 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,87 zł

33
Brzechwa dzecoma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brzechwa dzecoma
Niedostępny
Brak

Najpiękniejsze wiersze dla dzieci Jana Brzechwy w tłumaczeniu na język kaszubski Tomasza Fopke z ilustracjami Jarosława Wróbla. Kaczka-dziwaczka, Na straganie, Na Wyspach Bergamutach, Tydzień, Pytalski, Samochwała, Kłamczucha, Skarżypyta, Leń, Mucha, Jak rozmawiać trzeba z psem, Zoo, Tygrys, Struś, Papuga, Lis, Wilk, Żółw, Zebra, Kangur, Żubr, Dzik, Renifer, Malpa, Krokodyl, Żyrafa, Lew, Niedźwiedź, Pantera, Słoń, Wielbłąd, Kwoka, Michałek, Psie smutki, Sroka, Wrona i ser, Jajko, Siedmiomilowe buty, Pomidor.

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

34
Wielkie biografie. Mikołaj Kopernik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie biografie. Mikołaj Kopernik
Niedostępny
Brak

Mikołaj Kopernik swymi odkryciami dokonał jednego z ważniejszych przełomów w historii świata. Jednoznaczne wskazanie, że dotychczasowy system wyjaśniający organizację wszechświata jest błędny, wymagało nie tylko ogromnych możliwości intelektualnych, ale również wielkiej odwagi. Praca jego tuż po opublikowaniu wywołała ogromny ferment intelektualny na niespotykaną dotąd skalę. Wzburzenie ogarnęło całą Europę.

15,00 zł
14,25 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,75 zł

35
Zima z Bałwankiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zima z Bałwankiem
Niedostępny
Brak

Zima z Mikołajem to mnóstwo innych, ciekawych zabaw i zagadek zimowych i świątecznych, a dodatkowo wiele elementów do wycinania i przyozdobienia choinki oraz naklejki! Książka edukacyjna dla dzieci w wieku 4–6 lat: – rozwija umiejętność myślenia i kojarzenia, – ćwiczy spostrzegawczość i kreatywność, – pomaga w nauce liczenia i pisania, – sprawia, że święta i zima upływają w atmosferze dobrej zabawy.

10,00 zł
7,60 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 2,40 zł

36
Zielona herbata Cudowny lek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zielona herbata Cudowny lek
Niedostępny
Brak

Zdrowy tryb życia Wzrost kreatywności Jak parzyć herbatę Leczenie: otyłość, cukrzyca, układ krążenia, nowotwory, stany zapalne

3,90 zł
3,71 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,19 zł

37
Zaawansowane narzędzia do graficznej prezentacji w excelu Excel zaawansowany tom 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaawansowane narzędzia do graficznej prezentacji w excelu Excel zaawan...
Niedostępny
Brak

Tę publikację można traktować jako kompendium wiedzy na temat metod wizualizacji danych i prezentacji wyników analiz, którą powinien mieć pod ręką każdy menedżer czy analityk. Autor omawia nie tylko popularne narzędzia, jak tabele czy wykresy, ale również te rzadko wykorzystywane: motywy czy obiekty SmartArt. Opisuje również bardziej zaawansowane metody wizualizacji połączone z interakcją na zachowanie użytkownika.

79,00 zł
66,36 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 12,64 zł

38
Brzechwa dlo dziecek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brzechwa dlo dziecek
Niedostępny
Brak

Najpiękniejsze wiersze dla dzieci Jana Brzechwy w tłumaczeniu na język śląski Marka Szołtyska z ilustracjami Jarosława Wróbla. Kaczka-dziwaczka, Na straganie, Na Wyspach Bergamutach, Tydzień, Pytalski, Samochwała, Kłamczucha, Skarżypyta, Leń, Mucha, Jak rozmawiać trzeba z psem, Zoo, Tygrys, Struś, Papuga, Lis, Wilk, Żółw, Zebra, Kangur, Żubr, Dzik, Renifer, Malpa, Krokodyl, Żyrafa, Lew, Niedźwiedź, Pantera, Słoń, Wielbłąd, Kwoka, Michałek, Psie smutki, Sroka, Wrona i ser, Jajko, Siedmiomilowe buty, Pomidor.

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

39
Słownik Premium Niemiecki polsko-niemiecki niemiecko-polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik Premium Niemiecki polsko-niemiecki niemiecko-polski
Niedostępny
Brak

130 000 haseł i zwrotów przejrzyste artykuły hasłowe i nowatorska typografia aktualne słownictwo ze wszystkich dziedzin życia najnowsze zasady niemieckiej ortografii wybór polskich i niemieckich związkó frazeologicznych okienka informacyjne, a w nich - ciekawostki kulturoznawcze i realioznawcze

66,40 zł
61,09 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,31 zł

40
Położnictwo i neonatologia psa i kota - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Położnictwo i neonatologia psa i kota
Dostępny140 szt.

W podręczniku omówiono zagadnienia z zakresu medycyny reprodukcyjnej – od doboru partnerów i krycia, poprzez zapłodnienie i poród, jednocześnie skupiając się na problemach, takich jak bezpłodność i trudności porodowe. Poruszono również tematy opieki nad nowo urodzonymi szczeniętami i kociętami oraz opisy chorób, którymi mogą być dotknięte. Stworzony przez międzynarodowych ekspertów tekst obrazują kolorowe fotografie i ilustracje. Początkowe rozdziały dotyczą klinicznie istotnych aspektów fizjologii. Po nich następują szczegółowe części poświęcone konkretnym stanom u samca i samicy psa i kota, a także omawiające profilaktykę rozmnażania oraz określanie płodności. Podręcznik prezentuje zatem systematyczne podejście do powszechnych sytuacji klinicznych dotyczących dorosłego samca i samicy psa i kota. Rozbudowane części odnoszące się do najnowszych osiągnięć biotechnologii neonatologicznej i reprodukcyjnej odzwierciedlają gwałtowny wzrost wiedzy i zainteresowania, który nastąpił w tych dziedzinach w ostatnich latach. Publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla lekarzy i studentów weterynarii; z pewnością w wielu rozdziałach znajdą też mnóstwo praktycznych informacji technicy weterynaryjni oraz hodowcy psów i kotów. Książka będzie również niezwykle przydatna dla osób przygotowujących się do egzaminów, a dzięki udziałowi międzynarodowego zespołu autorów w pracy nad podręcznikiem będzie on uniwersalnym i wartościowym źródłem wiedzy na wielu kontynentach.

149,00 zł
41
Miłosierdzie Boże Droga krzyżowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłosierdzie Boże Droga krzyżowa
Niedostępny
Brak

Przyjmijmy zaproszenie Jezusa do współuczestnictwa w Jego zbawczej męce przez rozważanie Jego cierpień i łączenie się z nimi w naszych codziennych krzyżach. Niech święta Faustyna będzie nam przewodniczką po drogach duchowych prowadzących każdego z nas na Kalwarię i dalej - ku zmartwychwstaniu.

7,90 zł
5,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,21 zł

42
Pixele rozmiar L niebieski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pixele rozmiar L niebieski
Niedostępny
Brak

Zestaw 80 silikonowych pikseli , którymi możesz ozdabiać wszystkie przedmioty z serii UPixelbags klockami w rozmiarze L . Dodatkowe elementy pozwolą na stworzenie wymarzonego wzoru na dowolnym produkcie. Piksele bardzo dobrze trzymają się powierzchni, przez co są odporne na codzienne użytkowanie Piksele dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych Kolor : niebieski. Rozmiar L

10,00 zł
9,60 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,40 zł

43
Zestaw pixeli rozmiar L fuksja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw pixeli rozmiar L fuksja
Niedostępny
Brak

Zestaw silikonowych pixeli, rozmiar L, 80 sztuk.

10,00 zł
9,60 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,40 zł

44
Zestaw pixeli rozmiar L różowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw pixeli rozmiar L różowe
Niedostępny
Brak

Zestaw silikonowych pixeli, rozmiar L, 80 sztuk.

63,00 zł
60,48 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,52 zł

45
Niebieski nosek - kurczak Avery - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niebieski nosek - kurczak Avery
Niedostępny
Brak

Przyjaciel misia może być Twoim już dzisiaj! Sympatyczne maskotki z serii My blue nose friends wracają w kolejnych odsłonach! Kolejne przytulne, oryginalne zwierzaki czekają na Was! Sprawdźcie, jakie inne maskotki czekają na Was. Zapewniamy, że odnajdziecie tam mnóstwo niespotykanych stworzeń, których uroda chwyta za serce! Czy uda Wam się odnaleźć całą kolekcję naszych słodkich pluszaków! Próbujcie, bo naprawdę warto – zwierzaki z My blue nose friends to fantastyczni przyjaciele!

25,50 zł
22,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,55 zł

46
Pixele rozmiar L szare - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pixele rozmiar L szare
Pipistrello
Niedostępny
Brak

Zestaw 80 silikonowych pikseli , którymi możesz ozdabiać wszystkie przedmioty z serii UPixelbags klockami w rozmiarze L . Dodatkowe elementy pozwolą na stworzenie wymarzonego wzoru na dowolnym produkcie. Piksele bardzo dobrze trzymają się powierzchni, przez co są odporne na codzienne użytkowanie Piksele dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych Kolor : szary. Rozmiar L

10,02 zł
9,62 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,40 zł

Wróć do góry