hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.10.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 18 października 2014 roku.
1
Karty dla maluchow Kocięta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty dla maluchow Kocięta
Niedostępny
Brak

Karty dla najmłodszych dzieci, które rozwiną ich spostrzegawczość i umiejętność zapamiętywania. Koperta zawiera 4 arkusze po 4 kartoniki do gry w memory (na odwrocie każdego kartonika część 4-elementowej układanki) oraz plakat z instrukcją i pomysłami na inne zabawy.

9,99 zł
7,89 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,10 zł

2
Koziorożec. Tom 15. Operacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koziorożec. Tom 15. Operacja
Dostępny73 szt.

Przedstawiamy tom 15 serii „Koziorożec” „Koziorożec” to kolejne po słynnym „Rorku” dzieło Andreasa. Jak zwykle w przypadku tytułów tego twórcy, na czytelników czeka fascynująca fabuła poparta niezwykłą, pełną smaczków i symboliki oprawą graficzną. Odważne kadrowanie, niezwykła zabawa perspektywą, światłem i cieniem oraz oryginalne rozwiązania sprawiają, że do komiksu można wracać po wielokroć, za każdym razem odkrywając kolejne elementy tej niezwykłej układanki.

37,90 zł
26,53 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,37 zł

3
Koziorożec. Tom 16. Nowy Jork - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koziorożec. Tom 16. Nowy Jork
Dostępny34 szt.

Pewnego dnia Koziorożec przybył do Nowego Jorku. Napotkane w parku wieszczki ze społeczności wyrzutków, chroniących się w miejskich kanałach ostrzegły astrologa, żeby nigdy nie wypowiadał w mieście swojego imienia. Jednak Koziorożec zawiódł Nowy Jork i jego mieszkańców, i zrobił to. Teraz wraca do miasta, a raczej tego co z niego zostało po kataklizmie. Jaki los spotkał mieszkańców? Wśród zaginionych jest również Ash... Jak zachowają się Koziorożec i Astor w obliczu ostatnich wydarzeń?

37,90 zł
26,53 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,37 zł

Wróć do góry