hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.10.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 30 października 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Święty Antoni (Ewa Stadtmuller), na drugim Angielski. Fiszki - Gramatyka dla początkujących (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Tropiciel (Vladimir Wolff) oraz Inferno (Dan Brown).
1
Święty Antoni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Antoni
Dostępny20 szt.

Kolejna książka z serii dla przedszkolaka. Tym razem to historia o Świętym Antonim z Padwy. Dostępna także w wersji do kolorowania.

7,90 zł
6,00 zł

Rabat 24,1%
oszczędzasz 1,90 zł

6 osób kupiło
2
Angielski. Fiszki - Gramatyka dla początkujących - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Fiszki - Gramatyka dla początkujących
Dostępny21 szt.

"FISZKI - Gramatyka" to pierwsza gramatyka do nauki angielskiego w formie osobnych kart. Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz 47 zagadnień, niezbędnych na poziomie podstawowym. Polecamy ją zarówno osobom rozpoczynającym naukę języka angielskiego, jak i tym, które chcą gruntownie powtórzyć podstawy angielskiej gramatyki.

75,00 zł
52,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 22,50 zł

3 osoby kupiły
3
Tropiciel - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tropiciel
Dostępny7 szt.

W stolicy Federacji Rosyjskiej zostaje brutalnie zamordowany polski dyplomata. Rosyjskie i polskie służby prowadzą dochodzenia, które grzęzną w gąszczu fałszywych tropów. Do Warszawy przylatuje przybrany brat ofiary, owiany złą sławą były amerykański komandos. „Opiekę” nad nim sprawuje młoda agentka polskiego kontrwywiadu. Sprawy wymykają się jednak spod kontroli... Śmierć zbiera krwawe żniwo – kto zabija? Terrorysta, nowa mafia czy stara tajemnica?

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

3 osoby kupiły
4
Inferno - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inferno
Dostępny18 szt.

Dan Brown, najpopularniejszy pisarz na świecie, tym razem stworzył fenomenalny apokaliptyczny thriller, w którym sztuka i architektura pełne są przerażających zagadek. Robert Langdon musi je rozwiązać nim na Ziemi stanie się Piekło… Ta bogato ilustrowana edycja kolekcjonerska zawiera ponad 200 kolorowych zdjęć i ilustracji. Dan Brown zabiera czytelnika do serca Włoch prowadząc przez miejsca, które zainspirowały jednego z największych klasyków w historii literatury. Światowej sławy specjalista od symboli, Robert Langdon, budzi się na szpitalnym łóżku w zupełnie obcym miejscu. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu. Nie potrafi też wyjaśnić, w jaki sposób wszedł w posiadanie tajemniczego przedmiotu, który znajduje we własnej marynarce. Czasu na rozmyślania nie ma niestety zbyt wiele. Ledwie na dobre odzyskuje przytomność, ktoś próbuje go zabić. W towarzystwie młodej lekarki Sienny Brooks Langdon opuszcza w pośpiechu szpital. Ścigany przez nieznanych wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując odkryć powody niespodziewanego pościgu. Podąża śladem tajemniczych wskazówek ukrytych w słynnym poemacie Dantego… Czy jego wiedza o tajemnych sekretach, które skrywa historyczna fasada miasta wystarczy, by umknąć nieznanym oprawcom? Czy zdoła rozszyfrować zagadkę i uratować ludzkość przed śmiertelnym zagrożeniem?

74,90 zł
56,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 18,72 zł

2 osoby kupiły
5
Ulubione świąteczne tradycje malucha - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulubione świąteczne tradycje malucha
Dostępny12 szt.

Wielkanoc, Wigilia, Boże Narodzenie, to święta, które lubię po prostu szalenie. Są jednak także inne bardzo piękne święta, o których ta książeczka pomoże mi pamiętać.

10,60 zł
8,06 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 2,54 zł

1 osoba kupiła
6
Znachorka. Tom 1. Tajemnica znachorki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znachorka. Tom 1. Tajemnica znachorki
Dostępny6 szt.

Fascynująca podróż w gęste lasy i na warowne zamki XII-wiecznej Saksonii. Wspaniała, klimatyczna opowieść o miłości, uporze i odwadze. Rzesza Niemiecka pod panowaniem cesarza Fryderyka Rudobrodego. Żona kasztelana Wulfharta rodzi martwego syna, więc ten chce ukarać młodą akuszerkę Martę, obcinając jej stopy i dłonie. Dziewczynie cudem udaje się uciec z rodzinnej wsi we Frankonii. By przeżyć, przyłącza się do grupy osadników, którzy zmierzają na wschód do Saksonii, aby tam na dziewiczych terenach zbudować sobie nowe, wolne życie.Osadników prowadzi szlachetny rycerz Chrystian, w którym rodzi się fascynacja młodą znachorką. Jednak jej uroda i szczególny dar uzdrawiania zwracają także uwagę Randolfa, zaciekłego wroga Chrystiana. A potem w ich nowej osadzie odkryte zostają złoża srebra…

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

1 osoba kupiła
7
Kwintesencje. Pasaże barokowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwintesencje. Pasaże barokowe
Dostępny10 szt.

Kwintesencje. Pasaże barokowe to książka o różnych odsłonach muzyki barokowej. Autora, antropologa kultury, zajmuje to, w jaki sposób łączy się ona z historią i geografią, ze słowem i obrazem. Jak reinterpretuje opowieści z przeszłości i jak przyswaja kulturową odmienność. Ale interesuje go również wymiar współczesny muzyki barokowej. To, jak nasza współczesność odczytuje barokowy przekaz i przeszczepia go na nasz grunt. Jakich form używa dla zbliżenia tej muzyki do współczesnej wrażliwości i co znaczy ona dla nas dzisiaj. Muzyka barokowa interesuje go jako problem i jako skierowane do nas pytanie. Nie unikając autorskiej sygnatury, pisze o muzycznych arcydziełach, ale chodzi także poza utartymi ścieżkami, wydobywając na światło dzienne mniej znane utwory epoki baroku.

29,00 zł
22,33 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,67 zł

1 osoba kupiła
8
To, o czym się nie mówi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To, o czym się nie mówi
Dostępny5 szt.

"To, o czym się nie mówi" jest zbiorem szkiców politycznych Skiwskiego z lat 1946?1956, w znacznej części publikowanych po raz pierwszy. Zwolennik zjednoczonej Europy, propagator porozumienia polsko-niemieckiego, antykomunista, krytyk endecji, przeciwnik demokracji, wróg Stanów Zjednoczonych i Rosji, Skiwski jawi się jako myśliciel polityczny osobny, oryginalny, a zarazem niełatwy do jednoznacznego określenia.

24,50 zł
17,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,86 zł

1 osoba kupiła
9
Mistrz z Prado - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz z Prado
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Ekskluzywne wydanie w etui i z praktyczną lupką! Pewnego dnia 1990 roku młody student dziennikarstwa na madryckim uniwersytecie Compultense spotyka w muzeum Prado dziwnego człowieka. Tajemniczy doktor Fovel proponuje, że zdradzi mu sekrety kryjące się w największych arcydziełach malarstwa. Według niego mistyczne wizje, proroctwa, spiski, herezje, a nawet przesłania z zaświatów stały się inspiracją dla takich mistrzów jak Rafael, Tycjan, Bosch, Juan de Juanes, Botticelli, Bruegel czy el Greco. Przesłania zapisane przez malarzy w swoich dziełach są równie zaskakujące co rewolucyjne. Mistrz z Prado jest pasjonującą podróżą po nieznanych faktach i tajemnicach skrywanych w jednej z najważniejszych galerii sztuki a świecie, muzeum Prado. Mistrz Fovel otwiera przed młodym Javierem nieznany mu do tej pory mistyczny świat i z niezwykłą zręcznością interpretuje przedstawione sceny w zupełnie zaskakujący sposób. ?To co Sierra potrafi wyczytać z płócien Boscha, Rafaela, El Graca czy Tycjana, odsyła nas w fascynujący, mocno już dziś zapomniany świat chrześcijańskiej mistyki, teologicznych paradoksów, sekciarskich herezji, a także religijnych obsesji ówczesnych hiszpańskich władców. Jeśli więc Prado, to z Javierem Sierrą. Zdecydowanie warto ? ta książka pozwala ujrzeć rzeczy pozornie niewidzialne?. Dziennik Gazeta Prawna ?Javier Sierra proponuje wywrotowe interpretacje słynnych obrazów. Ale przede wszystkim przypomina, że sztukę można czytać, nie zaś jedynie oglądać?. Piotr Kofta, Wprost ?Książka jest w zasadzie popularnonaukowym przewodnikiem po renesansowym malarstwie, a czyta się jak najlepszy kryminał. Znakomite połączenie wiedzy i beletrystyki?. Tygodnik Angora

79,90 zł
59,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 19,97 zł

1 osoba kupiła
10
Czerwony czołgista - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwony czołgista
Dostępny7 szt.

"Służyłem w armii prawie czterdzieści pięć lat: od 1941 do 1986 roku. Wkroczyłem na moją wojenną ścieżkę na łuku kurskim, przeszedłem przez Ukrainę, Mołdawię, Rumunię, Jugosławię, Węgry i Austrię. Naszym przeciwnikiem był doświadczony, znakomicie wyszkolony, odważny i brutalny nieprzyjaciel. Musieliśmy zapłacić wysoką cenę za każdy zniszczony czołg, działo szturmowe i armatę, a także za każdy kilometr tej drogi. Wygraliśmy tę krwawą walkę, kończąc ją w Niemczech i Austrii, ale tak wielu towarzyszy walki zapłaciło najwyższą cenę za zwycięstwo... Byli to młodzi, odważni, przystojni chłopcy, każdy z nich miał rodzinę, nadzieje na lepszą przyszłość i wiarę w życie. Mieliśmy tyle powodów do dumy: dorównaliśmy najlepszej armii na świecie i ostatecznie ją rozgromiliśmy. Podczas wojny moja załoga i ja zniszczyliśmy dwadzieścia osiem czołgów i zabiliśmy setki nieprzyjacielskich żołnierzy. A ja przeżyłem. Nie żałuję przeszłości. Wiele dokonałem – żyłem pełnią życia. Nie wstydzę się swoich czynów – dałem z siebie wszystko. Niczego nie żałuję!" – Wasilij Briuchow

35,90 zł
25,85 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,05 zł

1 osoba kupiła
11
Czarne plecy czasu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarne plecy czasu
Niedostępny
Brak

Intrygująca niebeletrystyczna książka Javiera Maríasa o ciągłym splataniu się rzeczywistości z fikcją Wszystko zaczęło się w 1989 roku, kiedy to Marías opublikował swą oksfordzką powieść Wszystkie dusze. Podobieństwa między autorem a bohaterem stały się podstawą do plotek i domysłów, a na dodatek znajomi pisarza rozpoznawali się (zwykle niesłusznie) w postaciach i obrażali o fikcyjne przecież opisy – rzeczywistość została skolonizowana przez literacką fikcję. Zabawne (nie dla wszystkich) losy książki prowadzą do innych opowieści: o zmarnowanym pisarskim talencie Johna Gawswortha, króla karaibskiej wysepki Redondy, na której obecnie panuje sam Marías; o gwieździe brytyjskiej literatury lat 20. ubiegłego wieku zabitej w zagadkowych okolicznościach w Meksyku, wreszcie o rodzinie samego autora. Frapująca opowieść, w której to, co prawdziwe, wydaje się zmyślone – i odwrotnie. A także wyjątkowy pean na cześć literatury.

19,90 zł
14,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,97 zł

12
Kajakiem przez Syberię - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajakiem przez Syberię
Dostępny5 szt.

"Kajakiem przez Syberię" to opowieść o trzech wyprawach pompowanymi kajakami przez syberyjską tajgę. Jak tam było? Było straszno ? spotkaliśmy się oko w oko z syberyjskim niedźwiedziem. Było śmiesznie ? odkryliśmy mongolskiego Kiemlicza. Było wzruszająco ? otulała nas gościnność i serdeczność ludzi tajgi. Było budująco ? pomogliśmy w budowie nowej parafii. Było swędząco ? napadały nas chmary gryzących robali. Było spartańsko i egzotycznie ? nocowaliśmy w zimowlach. Było wykwintnie ? jedliśmy kawior, uchę i inne regionalne przysmaki. Było pstrokato ? na festynie Dnia Marynarza Floty Kamczackiej. Było mokro ? jak to w kajaku na wzburzonych wodach. Było refleksyjnie i nostalgicznie ? odnaleźliśmy nagrobek zakochanych i polskie ścieżki na Syberii? Ale nade wszystko było PRZYGODOWO i NIEZAPOMNIANIE!

28,30 zł
20,38 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,92 zł

1 osoba kupiła
13
Nieproszony gość. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieproszony gość. Audiobook
Charlotte Link, Sonia Draga
Dostępny5 szt.

Po śmierci męża życie Rebecki Brandt straciło sens do tego stopnia, że postanawia się z nim rozstać... Jednak niespodziewana wizyta starego przyjaciela w towarzystwie dwojga przypadkowo spotkanych autostopowiczów, Ingi i Mariusa, zmusza Rebeccę do odłożenia starannie zaplanowanego samobójstwa. Młodzi ludzie zdobywają jej sympatię. Rebeca wypożycza im ukochaną łódź męża, by mogli swobodnie pożeglować po Morzu Śródziemnym. Podczas sielankowego rejsu pomiędzy Ingą i Mariusem dochodzi do potwornej kłótni, podczas której Mariusz wypada za burtę. Poszukiwania wszczęte przez nadbrzeżną straż nie przynoszą rezultatu i młody mężczyzna zostaje uznany za zaginionego. Kilka tygodni później Inga przeżywa prawdziwy szok, gdy w gazecie ukazuje się zdjęcie Mariusa w związku z potwornym zabójstwem, dokonanym na terenie Niemiec... Sprzedaż książek Charlotte Link przekroczyła już 24 miliony!

33,90 zł
25,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,47 zł

14
ADHD w szkole - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ADHD w szkole
Niedostępny
Brak

Zespół nadpobudliwości psychoruchowej jest jednym z najczęstszych zaburzeń wieku dziecięcego. Każdego dnia wielu nauczycieli, rodziców i dzieci boryka się z tym problemem, co potwierdza niniejsza książka. Jest ona oparta na wieloletnim doświadczeniu autorów, wybitnych specjalistów w zakresie indywidualnej i grupowej pracy z dziećmi z ADHD, prowadzących warsztaty dla ich rodziców oraz szkolenia dla nauczycieli. ADHD w szkole łączy cechy kompleksowego podręcznika i skutecznego poradnika. Autorzy prezentują aktualne informacje na temat zespołu nadpobudliwości psychoruchowej, jego typowe objawy oraz cechy odróżniające go od innych zaburzeń. W przejrzysty sposób oddzielają fakty od mitów i podpowiadają, jakie kroki należy podjąć, gdy zauważymy u dziecka pierwsze symptomy zaburzenia. Omawiają kwestie dotyczące akceptacji osoby z ADHD, funkcjonowania dzieci z tym zespołem w domu dziecka czy rolę szkolnego asystenta ucznia. Opisują wiele strategii pracy z dziećmi z ADHD, najpopularniejsze i najskuteczniejsze metody i narzędzia terapeutyczne oraz kryteria diagnostyczne. Proponują także program szkoleniowy dla nauczycieli, który z pewnością – podobnie jak wszystkie zawarte w książce rady i wskazówki – pomoże im osiągać coraz lepsze rezultaty w pracy z uczniami z ADHD.

49,90 zł
44,41 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,49 zł

15
Zeszyty A5 laminowane w kratkę 60 kartek, miękka okładka. Religia, różne wzory (10 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyty A5 laminowane w kratkę 60 kartek, miękka okładka. Religia, róż...
St. Majewski, 10
Dostępny4 szt.

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze UNIPAP. Licencja - UNIPAP. Ilość kartek - 60. Format - A5. Papier - kredowy. Gramatura papieru - 70 g/m2. Liniatura - kratka. Cechy szczególne - wzorzysty margines i zaokrąglone rogi. Uwaga zeszyty sprzedawane są w pakietach po 10 szt.

49,90 zł
47,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,49 zł

16
Zeszyt A5 32 kartki w kratkę, laminowany. Religia, mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 32 kartki w kratkę, laminowany. Religia, mix
St. Majewski
Dostępny112 szt.

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze UNIPAP. Licencja - UNIPAP Ilość kartek - 32 Format - A5 Papier - kredowy Gramatura papieru - 70 g/m2 Liniatura - kratka Cechy szczególne - czerwony margines i zaokrąglone rogi.. Wzór wysyłany losowo

5,50 zł
5,23 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,27 zł

17
Jak ładnie wpisać się do pamiętnika. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak ładnie wpisać się do pamiętnika.
Dostępny3 szt.

Każdy zna to miłe uczucie, gdy zostanie się poproszonym o wpis do pamiętnika. To pozwala czuć się docenionym, potrzebnym, wiedzieć, że jest się kimś ważnym w życiu osoby, do której ten słodki, kolorowy zbiór wspomnień należy. Najchętniej i najczęściej pamiętniki prowadzą maluchy. Po kilka razy czytają wpisy i analizują ich treść, bawią się nimi, śmieją, gdy są zabawne i... podają dalej, gdy jakiś szczególnie im się spodoba. To trochę tak, jak z pocztą pantoflową, która pozwala najzabawniejszym rymowankom i wierszykom zaistnieć w kolejnych pamiętnikach, a tym samym w kolejnych wspomnieniach jakiegoś malucha. Dlatego warto zastanowić się, co napisać na małej karteczce, która stanie się chwilą zadumy w przyszłości i okazją do radosnego błysku w oczach pociechy. Niech wierszyk, mający wyrażać uczucia, nie zginie w tłumie oklepanych frazesów, pisanych bez zastanowienia, zbyt szybko czasem i zbyt banalnie.

14,40 zł
10,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,03 zł

18
Wieczny powrót faszyzmu oraz eseje: Jerzy Jedlicki "Pokusa mocy zbiorowej", Wiktor Jerofiejew "Trujący bukiet" - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieczny powrót faszyzmu oraz eseje: Jerzy Jedlicki "Pokusa mocy zbioro...
Niedostępny
Brak

„Geert Wilders i jego ruch są prototypem współczesnego faszyzmu. A tym samym nie stanowią oni niczego innego niż logicznej politycznej konsekwencji społeczeństwa, za które wszyscy jesteśmy odpowiedzialni. Ten dzisiejszy faszyzm ponownie jest skutkiem partii politycznych wypierających się swojego własnego dorobku ideowego, intelektualistów uprawiających wygodny nihilizm, uniwersytetów niegodnych tej nazwy, chciwości świata biznesu i masmediów, które wolą być brzuchomówcą niż krytyczny lustrem dla narodu. To skorumpowane elity kultywują duchową pustkę, w której faszyzm znowu może stać się wielki”.

9,00 zł
6,57 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,43 zł

19
Menschen A2.1 Podręcznik + DVD ROM - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Menschen A2.1 Podręcznik + DVD ROM
Niedostępny
Brak

Menschen to kurs o podejściu komunikacyjno-zadaniowym, korzysta z osiągnięć neurodydaktyki, zawiera ćwiczenia i aktywności dla słuchowców, wzrokowców, oraz kinestetyków. Materiał dla nauczyciela Medienpaket wzbogacono o płytę DVD zawierającą filmy do wykorzystania na każdej lekcji.

47,00 zł
44,65 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,35 zł

20
Menschen A2.1 Zeszyt ćwiczeń + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Menschen A2.1 Zeszyt ćwiczeń + CD
Dostępny17 szt.

Menschen to kurs o podejściu komunikacyjno-zadaniowym, korzysta z osiągnięć neurodydaktyki, zawiera ćwiczenia i aktywności dla słuchowców, wzrokowców, oraz kinestetyków. Materiał dla nauczyciela Medienpaket wzbogacono o płytę DVD zawierającą filmy do wykorzystania na każdej lekcji.

48,80 zł
46,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,44 zł

21
Lew 23 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lew 23 cm
Suki
Niedostępny
Brak

Sympatyczny lew z kolekcji „Li'l Peepers” od SUKI. Przedstawiamy Wam prawdziwego króla dżungli. Lew prezentuje się wyjątkowo dostojnie. Posiada piękną bujną grzywę i muskularny korpus, który budzi respekt wśród innych zwierząt. Jego łagodny charakter zdradzają jedynie wielkie, śliczne oczy. Zostań jej przyjacielem i zakochaj się w tym głębokim spojrzeniu. Wymiary: 23.0 cm

36,10 zł
32,49 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,61 zł

22
W stronę słońca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W stronę słońca
Niedostępny
Brak

Przez kilkanaście wieczorów w zaciszu domowego gabinetu miałem okazje przeżyć przygodę, podążając za bohaterami powieści po Malenii oraz pełnych mistycyzmu zakątkach Felkasji. Po przeczytaniu ostatniego zdania owładnął mną smutek, który towarzyszy nam podczas pożegnań z przyjaciółmi, z którymi odbyliśmy wspaniałą podróż. Ten smutek trwałby zapewne długo, gdyby nie pewna myśl... Mam nadzieje, że niebawem będzie mi dane wyruszyć w nową podróż z bohaterami kolejnej powieści Wojtka. Grzegorz Wójcik Książka zostawia w duszy mnóstwo emocji i jest niesamowicie wciągająca! Najbardziej utkwiła mi w pamięci Felkasja, kraina wypełniona pięknem nietkniętej natury, ludzi o dobrych sercach i miejsc, do którego chce się wracać... Tęsknię za Felkasją od momentu, kiedy ją zobaczyłam oczami mojej wyobraźni. Joanna Kuta. To magiczna powieść o przeznaczeniu, honorze i nade wszystko - miłości. Zachwyciły mnie nieprzeciętne postaci kobiet, których wewnętrzna siła potrafiła tak wiele dokonać. Grażyna Daraszkiewicz

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

23
Im Beruf B1+/B2 Kursbuch - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Im Beruf B1+/B2 Kursbuch
Niedostępny
Brak

Książka przeznaczona dla osób, które wykorzystują język niemiecki w pracy. Prowadzenie rozmowy, udzielanie odpowiedzi i reagowanie na wskazówki, udział w spotkaniu, rozumienie protokołu spotkania, udzielanie odpowiedzi na reklamację, to tylko niektóre z poruszanych zagadnień. Książka kładzie nacisk na aktywną komunikację. Lekcje są krótkie i przejrzyste, przygotowane w sposób uniwersalny dla wszystkich grup językowych.

56,00 zł
53,20 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,80 zł

24
Zniknięcie znachorki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zniknięcie znachorki
Niedostępny
Brak

Marchia Miśnieńska, roku Pańskiego 1173. Złe wieści dla Marty i Chrystiana. Henryk Lew powrócił z Ziemi Świętej, a wraz z nim ich zagorzały wróg, rycerz Randolf. Margrabia miśnieński ponownie zostaje wciągnięty w walkę przeciwko potężnemu księciu Saksonii i Bawarii. A na kasztelana bogatej w srebro wioski wyznacza największego wroga Chrystiana. Zaraz potem fanatyczny medyk rzuca na Martę oskarżenie o czary, co prowadzi ją przed sąd kościelny. Chrystian poszukuje jej rozpaczliwie, lecz po trzymanej w biskupich lochach znachorce wszelki ślad zaginął? Dalsze, fascynujące losy młodej akuszerski, bohaterki Tajemnicy znachorki.

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

25
Zestaw biżuterii drewnianej ptaszki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw biżuterii drewnianej ptaszki
Djeco
Niedostępny
Brak

Zestaw biżuterii drewnianej, z motywem ptaszków. Wiek: 4-12 lat.

61,52 zł
56,60 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,92 zł

26
Cierpienia młodego Wertera. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cierpienia młodego Wertera. Audiobook
Johann Wolfgang Goethe, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny24 szt.

Powieść Johanna Wolfganga Goethego, opublikowana w roku 1774. Historia nieszczęśliwej miłości młodzieńca Wertera do pięknej Lotty, która zaręczona jest z innym mężczyzną.

8,80 zł
8,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,44 zł

1 osoba kupiła
27
Projektor lampka. Żabka - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektor lampka. Żabka
Bright Starts
Niedostępny
Brak

Projektor i lampka nocna w kształcie żabki. Urządzenie pomoże spokojnie zasnąć i przespać samodzielnie pierwsze noce dziecku. Delikatne światło lampki lub kolorowe gwiazdki wyświetlane przez projektor oraz delikatna, uspokajająca melodia wyciszą dziecko i pomogą mu zasnąć. Dzięki delikatnemu oświetleniu pokoju sprawi, że dziecko nie będzie się bało ciemności. Cechy produktu: • emituje światło i dźwięk, • możliwość ustawienia pod różnym kątem nachylenia, • możliwość wyświetlenia gwiazdek na ścianie lub suficie, • rączka do przenoszenia, • 2 nastawy czasowe: 15 i 30 min, • włączanie/wyłączanie poprzez nacisk na oczy żabki.

105,20 zł
28
Kostka edukacyjna - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kostka edukacyjna
Eichhorn
Dostępny2 szt.

Kostka edukacyjna do zabaw manualnych zachwyci maluchy Została wykonana z dbałością o szczegóły, a żywe kolory przykują wzrok. Z każdej strony kostki znajdują się inne elementy do zabawy: trasy dla klocków, liczydło, zegar, korbka, pętelki z klockami w różnych kształtach. Zabawka ćwiczy koncentrację i zdolności manualne dzieci. Wymiary kostki: 28.0 x 28.0 x 50.0 cm Wymiary opakowania: 31.3 x 31.3 x 31.3 cm

215,90 zł
168,40 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 47,50 zł

29
Spójny i innowacyjny system transportowy Pomorza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spójny i innowacyjny system transportowy Pomorza
Niedostępny
Brak

Praca zainspirowana przygotowaniem przez autora rządowego projektu: Strategia rozwoju transportu do 2020 r. (z perspektywa do 2030 r.), oparta na wieloletnich doświadczeniach badawczych w zakresie systemów transportowych i procesów innowacyjnych. Autor zwraca uwagę , że w XXI w. świat czeka wielki przełom technologiczny. Aby pomorski system transportowy nie pozostał jednym z najsłabszych elementów gospodarki i życia społecznego regionu, konieczne jest tworzenie i transfer rozwiązań innowacyjnych pozwalających na szybsze i skuteczniejsze rozwiązywanie problemów transportowych. Opracowanie szczególnie przydatne dla specjalistów w dziedzinie transportu i samorządowców podejmujących decyzje w tym zakresie, a także dla osób zainteresowanych zagadnieniami transportu.????

31,50 zł
28,98 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,52 zł

30
Święty Antoni Kolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Antoni Kolorowanka
Dostępny13 szt.

Kolejna książka z serii dla przedszkolaka. Tym razem to historia o Świętym Antonim z Padwy.

5,10 zł
3,88 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 1,22 zł

Wróć do góry