hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.11.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 2 listopada 2014 roku.
1
Zwiadowcy. Księga 12. Królewski zwiadowca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwiadowcy. Księga 12. Królewski zwiadowca
Niedostępny
Brak

W królestwie Araluenu zachodzą nieuchronne zmiany, wymuszone przez upływ czasu. Król Duncan, złożony chorobą, nie może pełnić swoich obowiązków, a regentką zostaje Cassandra, którą wspiera mąż, Pierwszy Rycerz Królestwa, sir Horace. Halt i lady Pauline wiodą spokojniejsze niż ongiś życie, chociaż stale są na bieżąco ze wszystkimi sprawami dotyczącymi Korpusu Zwiadowców, któremu przewodzi Gilan. Tymczasem okrucieństwo losu ciężkim brzemieniem przygniata Willa. Przyjaciele ze wszystkich sił starają się przywrócić mu radość życia. Po burzliwej naradzie dochodzą do wspólnego wniosku: muszą znaleźć mu ucznia. Willa trzeba długo namawiać. I bardzo usilnie przekonywać. W końcu przystaje na propozycję przyjaciół, kompletnie nie zdając sobie sprawy, co go czeka…

46,90 zł
33,77 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,13 zł

2
FCE Use of English 2. Student's Book. Język angielski. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
FCE Use of English 2. Student's Book. Język angielski. Podręcznik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

FCE Use of English 1–2 (New edition) to podręczniki obejmujące pełny zakres gramatyki wymagany na egzaminie FCE. Publikacje zawierają przystępnie omówione reguły gramatyczne z jasnymi przykładami oraz bogaty wybór ćwiczeń dla uczniów od poziomu intermediate do upper intermediate. Różnorodne zadania umożliwiają systematyczne przyswajanie idiomów, czasowników złożonych, kolokacji, przyimków i zasad słowotwórstwa. Podręczniki systematycznie i rzetelnie przygotowują do egzaminu FCE w formule obowiązującej od 2015 roku, a także innych egzaminów o podobnym stopniu trudności.

82,00 zł
71,34 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,66 zł

Wróć do góry