hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.11.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 19 listopada 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Co widać i czego nie widać (Frederic Bastiat), na drugim Egzamin zawodowy (Andrzej Dąbek). Kolejny produkt to Kroniki Archeo. Tom 8. Szyfr Jazona (Agnieszka Stelmaszyk) oraz Dziewczynka z zapałkami. Audiobook.
1
Co widać i czego nie widać - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co widać i czego nie widać
Dostępny107 szt.

Co widać i czego nie widać to krótka opowieść o tym, co najważniejsze w ekonomii. Okazuje się, że nie trzeba czytać opasłych podręczników, aby zrozumieć istotę procesu gospodarowania i jego konsekwencji. Książka, którą trzymacie w ręku, to swoisty elementarz. Napisana jasnym i klarownym wywodem, z niezwykłą pasją i żelazną logiką, a przy tym pełnym humoru językiem, pozwala dostrzec w ekonomii to, czego większość nie dostrzega lub dostrzec nie chce. Zmusza do myślenia. To jedna z tych książek, które czyta się przez całe życie i za każdym razem odkrywa się w niej coś nowego, inspirującego.

17,00 zł
12,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,76 zł

2
Egzamin zawodowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzamin zawodowy
Dostępny7 szt.

Publikacja obejmuje tematykę wszystkich trzech kwalifikacji: - A.30.1 ? Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesie produkcji; - A.30.2 ? Organizowanie i monitorowanie procesów magazynowych; - A.30.3 ? Organizowanie i monitorowanie dystrybucji. Jest to znakomity materiał ćwiczebny, przygotowujący całościowo do części praktycznej egzaminu A.30. Czytelnik znajdzie tu również możliwość samokształcenia ? przygotowanie się do egzaminu zawodowego w trybie eksternistycznym. Zakres tematyczny przedstawionych zagadnień jest znakomitym materiałem do ćwiczeń i projektów z logistyki produkcji, dystrybucji i magazynowania. Poziom obliczeń matematycznych nie wykracza poza program szkoły ponadgimnazjalnej, zaś same obliczenia wyrabiają u Czytelnika tę umiejętność w sposób docelowy. Publikacja znakomicie nadaje się jako materiał do realizacji przedmiotów projektowych, ćwiczeń, laboratoriów w edukacji szeroko pojętych kierunków sektora TSL.

29,90 zł
24,52 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,38 zł

3
Kroniki Archeo. Tom 8. Szyfr Jazona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Archeo. Tom 8. Szyfr Jazona
Dostępny92 szt.

Dramatyczne wypadki w Ameryce Południowej na szczęście przyniosły też wiele dobrego. Panna Ofelia odnalazła dawno zaginionego ojca, a Kasztelan wreszcie się jej... oświadczył. Jednak oświadczyny po szyję w błocie trudno uznać za odpowiednie. Wujek Ryszard, pod pozorem wyjazdu naukowego do Paryża, planuje kolejne, tym razem romantyczne. Ostrowscy i Gardnerowie dołączają do wyprawy, i tylko panna Ofelia pozostaje nieświadoma prawdziwego celu podróży. Jednak archeologiczne zagadki nie są w stanie pozostawić Ani, Bartka, Mary Jane, Jima i Martina na długo w spokoju i kiedy samolot ląduje we Francji? Szyfr Jazona to ósmy tom bestsellerowej serii „Kroniki Archeo”! Celtowie, zmurszałe kurhany i śpiące w nich księżniczki kuszą młodych odkrywców. A kiedy na ich drodze staje prawdziwy druid? nie sposób oprzeć się kolejnej przygodzie!

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

4
Dziewczynka z zapałkami. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczynka z zapałkami. Audiobook
MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny11 szt.

Dziewczynka z zapałkami – bajka słowno-muzyczna. Wykonawcy: Aktorzy Teatru Nowego w Poznaniu.

19,90 zł
18,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,99 zł

5
Górne i durne / Na Murmań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Górne i durne / Na Murmań
Dostępny17 szt.

Pierwsza część niniejszej książki Górne i durne to wspomnienia żołnierza, z humorem i nostalgią opisujące dzieciństwo i młodość, które upływały mu w polskim dworze kresowym. Panicz z Teodorowa, z rozbrykanego urwisa wyrastający na młodego mężczyznę, przeżywa wiele przygód, nawiązuje pierwsze przyjaźnie, wyrusza na pierwsze polowania, dosiada rączych koni i zakochuje się w pięknych pannach z okolicy. W sielską atmosferę domu, położonego wśród malowniczych litewskich pól i lasów, wkrada się jednak widmo katastrofy. Daleki Murmań „zakuty w obręcz lodów, odgrodzony od świata pasem podmokłych lasów tułaczom z I i II Korpusu Wschodniego, insurgentom z karpackiej II Brygady wydawał się wymarzonym kresem ich ciężkiej po bezmiarach Rosji wędrówki”. Tam w roku 1918 formowano polskie oddziały pod wodzą gen. J. Hallera i tam właśnie zdążała grupka żołnierzy dowodzona przez Autora. Ich pełna niebezpieczeństw podróż przez ogarnięty wojną i rewolucją Wschód ukazana została w drugiej części, zatytułowanej "Na Murmań".

29,10 zł
20,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,15 zł

6
Proekologiczne odnawialne źródła energii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Proekologiczne odnawialne źródła energii
Dostępny120 szt.

Środowisko, w którym żyjemy, jest niszczone głównie przez przemysł oparty na energetyce konwencjonalnej wykorzystującej paliwa naturalne: węgiel, ropę naftową i gaz ziemny. Sposobem na zahamowanie dalszej jego degradacji jest nie tylko modernizacja energetyki konwencjonalnej, lecz przede wszystkim stopniowe eliminowanie paliw naturalnych i wykorzystanie nowych, niekonwencjonalnych i odnawialnych źródeł energii: wody, wiatru, biomasy, promieniowania słonecznego, ciepła wnętrza Ziemi, a także wprowadzanie materiało- i energooszczędnych technologii w przemyśle, budownictwie i gospodarstwach domowych. Zainteresowanego tą tematyką Czytelnika książka "Proekologiczne odnawialne źródła energii" w pełni usatysfakcjonuje. Autor dołożył starań, aby skomplikowane zagadnienia przedstawić w jak najbardziej interesujący sposób. Wiadomości teoretyczne uzupełnił przykładami wykorzystania odnawialnych źródeł energii, rachunkiem ekonomicznym nakładów i zysków, prognozami i kierunkami dalszego rozwoju energetyki niekonwencjonalnej. Na szczególną uwagę zasługują rozdziały traktujące o wykorzystaniu ogniw fotowoltaicznych, energii słonecznej i geotermalnej w budownictwie mieszkaniowym oraz o farmach energetycznych w Polsce i na świecie, ogniwach paliwowych, biopaliwach i proekologicznych sposobach konwersji energii oraz jej oszczędzania. Wydawnictwo WNT wyraża nadzieję, że książka ta - przeznaczona głównie dla studentów politechnik i innych uczelni technicznych, specjalizujących się w inżynierii i ochronie środowiska oraz ekologów i inżynierów stykających się w pracy z problemami wykorzystania różnorodnych źródeł energii - zainteresuje również tych Czytelników, którym leży na sercu odbudowa mocno już zniszczonego środowiska.

69,00 zł
63,48 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,52 zł

7
Życie Maryi w wizjach wielkich mistyczek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie Maryi w wizjach wielkich mistyczek
Dostępny4 szt.

Życie Najświętszej Maryi Panny w nadprzyrodzonych wizjach wielkich mistyczek. W 37 rozdziałach zostały przedstawione tajemnice życia Matki Jezusa oraz Jej Boskiego Syna. Pojawiają się także postaci rodziców Maryi św. Joachima i św. Anny oraz św. Józefa. Każde zdanie w tej książce zostało zaczerpnięte bezpośrednio z jednego z tych czterech mistycznych źródeł.Kiedy połączy się te wizje, otrzymujemy najwspanialsze z rozmyślań nad tajemnicami Bożego Wcielenia.

39,90 zł
37,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

8
Kresowa Atlantyda. Tom V - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kresowa Atlantyda. Tom V
Dostępny6 szt.

Tym razem Autor przedstawia historię i przeplecione anegdotami dzieje rodzin: Sambora – miasta ogrodów i wielkiej historii, bo pochodziła stamtąd Polka, która została carycą Rosji; Rudek – gdzie znajduje się mauzoleum Fredrów; Nadwórnej – miasta, które było bramą do Gorganów, mekki turystów; Bitkowa – gdzie odkryto wielkie złoża ropy naftowej i gdzie rodziły się fortuny; Rafajłowej – słynnej z walk II Brygady Legionów Polskich i Delatyna – słynnego kurortu z życiodajnymi wodami solankowymi.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

9
Czekając na Duida. Śladem szeptu amazońskiego potoku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czekając na Duida. Śladem szeptu amazońskiego potoku
Dostępny15 szt.

Czekając na Duida. Śladem szeptu amazońskiego potoku to opowieść o terenach zakazanych. O dziewiczej Amazonii. To opowieść o Indianach, o reżimie wojskowym Hugo Cháveza, wreszcie zaś o niezwykłym spotkaniu w samym sercu nieodstępnej dla gringo dżungli. Ta książka to wejście w jej najbardziej intymne i schowane przed światem białego człowieka tajemnice i sekrety. To uchylenie wieka od skrzyni pełnej skarbów: tak Indian, jak i lasu. Czerniecki był jednym z pierwszych białych, któremu udało się wpłynąć na tereny, wobec których od czasu objęcia władzy przez Cháveza panował restrykcyjny zakaz wstępu. Ta ziemia miała być tylko dla wojska. No i dla Indian. I to ci ostatni pomogli mu najwięcej. Oni nauczyli go, jak czekać na Duida.

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

10
Rysunek dziecka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysunek dziecka
Dostępny3 szt.

W publikacji dokonano charakterystyki rozwoju rysunkowego dziecka w wieku od 8 do 11 lat. Analizowano prace rysunkowe dzieci z lekką niepełnosprawnością intelektualną z Polski i z USA. W rysunku opisano rozwój kształtu postaci ludzkiej, ptaka i psa. Ponadto przedstawiono rozwój widzenia przestrzennego, dynamikę ruchu, proporcje oraz typ ustawienia rysowanych form. Badania te zostały przeprowadzone w placówkach państwowych oraz prywatnych w Polsce i w USA. Na podstawie zebranego materiału rysunkowego oraz charakterystyki rozwoju intelektualnego dziecka przedstawiono autorski program arteterapeutyczny ? Program stymulowania rozwoju osobowego dziecka. Publikacja została zilustrowana pracami dziecka z lekką niepełnosprawnością intelektualną, typowymi dla faz jego rozwoju. Przedstawiono również prace plastyczne dzieci przed i po procesie terapeutycznym z wykorzystaniem sztuk plastycznych: arteterapii, biblioterapii, muzykoterapii. Wskazano możliwości wykorzystania potencjału twórczego dziecka. Pozycja ta jest pierwszą w Polsce monografią opisującą rysunek dziecka z lekką niepełnosprawnością intelektualną oraz arteterapię jako formę wspomagania rozwoju.

42,00 zł
34,44 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,56 zł

11
Tablet z naklejkami Geniusz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablet z naklejkami Geniusz
NiedostępnyBrak

Książka ta jest zbiorem niebanalnych zadań, które nie tylko rozwijają funkcje grafomotoryczne dziecka, ale także uczą jak mądrze i pożytecznie wykorzystać Internet.

6,30 zł
4,54 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 1,76 zł

12
Kraina Lodu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu
NiedostępnyBrak

Książeczka do kolorowania dla dzieci w wieku przedszkolnym, uzupełniona prostymi zadaniami. Dzięki nim dziecko rozwija podstawowe umiejętności manualne oraz ćwiczy spostrzegawczość i logiczne myślenie. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

5,90 zł
4,66 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,24 zł

13
Kraina Lodu. Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Kolorowanka z naklejkami
NiedostępnyBrak

?Kolorowanka z naklejkami? przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Znajdują się w niej duże rysunki, proste ćwiczenia doskonalące umiejętności manualne dziecka oraz mnóstwo naklejek. Polecamy!

5,50 zł
4,35 zł

Rabat 20,9%
oszczędzasz 1,15 zł

14
Controlling. Narzędzia i struktury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Controlling. Narzędzia i struktury
NiedostępnyBrak

Optymalne planowanie, dobra organizacja, szybka informacja zwrotna oraz wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy to czynniki przyczyniające się do sukcesu przedsiębiorstwa. Jednym z gwarantów właściwego działania tych elementów jest system controllingu, pozwalający na szybką reakcję i podjęcie lub zmianę dotychczasowych decyzji. W książce autorka prezentuje specyfikę funkcjonowania controllingu oraz organizowania jego struktur, rozpoczynając od przedstawienia teorii controllingu i narzędzi wspomagających realizację zadań w systemie. Następnie omawia model tworzenia centrów odpowiedzialności i budżetowania w ramach wewnętrznych struktur oraz możliwości oceny i kontroli pracy wewnętrznych komórek utworzonych w controllingu i ich powiązania z systemem motywacyjnym. Książka jest adresowana do studentów ekonomii, zarządzania oraz finansów i rachunkowości, a także do praktyków gospodarczych.

54,90 zł
41,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

15
Bułeczka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bułeczka
NiedostępnyBrak

Opowieść o dwóch dziewczynkach wychowanych w różnych środowiskach, o ich poznawaniu się, docieraniu, a w końcu przyjaźni. Dziunia to rozpieszczona, rozkapryszona jedynaczka, która mieszka w mieście. Bułeczka pochodzi ze wsi, jest sierotą wychowywaną przez krewną. Na jej twarzy zawsze gości jednak uśmiech. Pewnego dnia dziewczynka ma zamieszkać z Dziunią. Początki są trudne?

21,90 zł
16,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,47 zł

16
Lwów. Część I. Stare miasto - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Lwów. Część I. Stare miasto
Dostępny1 szt.

Wydawnictwo Kresów Wschodnich poleca książki o wszystkich dzielnicach i ulicach Lwowa istniejących przed rokiem 1946. Ogółem planowane jest 40 tytułów dotyczących każdej dzielnicy Lwowa. W każdej z książek także relacje osób urodzonych we Lwowie, opisujące Lwów zapamiętany z dzieciństwa. Ulice: Rynek, Plac Kapitulny, Kilińskiego, Rutowskiego, Trybunalska, Krakowska, Skarbkowska, Ormiańska, Grodzickich, Dominikańska, Blacharska, Ruska, Serbska, Boimów, Sobieskiego, Wałowa, Halicka. Obiekty: Katedra Łacińska, kościół Jezuitów, Cerkiew Przeobrażeńska, Katedra Ormiańska, Cerkiew Wołoska, Kościół Dominikanów, Kościół Bernardynów. Relacje lwowiaków: Ryszard Orzechowski, ur. 1924, żołnierz AK, który powiesił polską flagę na Ratuszu w czasie akcji „Burza”. Bogdan Donigiewicz ur. 1932, Łucja Moszumańska ur. 1926.

16,90 zł
11,15 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 5,75 zł

17
Lwów. Część IX/1. Góra Kalecza i Cytadela - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lwów. Część IX/1. Góra Kalecza i Cytadela
NiedostępnyBrak

Wydawnictwo Kresów Wschodnich poleca książki o wszystkich dzielnicach i ulicach Lwowa istniejących przed rokiem 1946. Ogółem planowane jest 40 tytułów dotyczących każdej dzielnicy Lwowa. W każdej z książek także relacje osób urodzonych we Lwowie, opisujące Lwów zapamiętany z dzieciństwa. Ulice: Ossolińskich, Ossolineum, Lwowska Galeria Sztuki, ul. Chorążczyzny, ul. Kalecza, ul. Chmielowskiego, ul. Mochnackiego, Biblioteka UJK, szkoła Powszechna im. Szewczenki, Ukraińskie Muzeum Narodowe, ul. Długosza, cerkiew św. Wasyla, Zakład Chemii UJK, Ul. Supińskiego, Dom Profesorski, ul. św. Marka, ul. Jakuba Strzemię, Cytadela, Ul. Pełczyńska, ul. Obozowa, ul. Grecka, ul. Turecka, ul. Bułgarska, ul. Obertyńska, Staw Pełczyński. W książce m.in. dokładna historia lwowskiej Cytadeli, oraz obozu jenieckiego Stalag 328, który tam się znajdował. Próba odtworzenia granic tego obozu. Relacje lwowiaków: Józef Piotrowski ur. 1923, Stefan Berdak- żołnierz AK, prof. Władysław Zalewski ur. 1930, Jolanta Lubomirska – Pierre ur. 1930, prof. Wacław Gaberle ur. 1934, prof. Marta Stebnicka ur. 1925, Jadwiga Makowska ur. 1926.

16,90 zł
14,20 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 2,70 zł

18
Mediacje Gospodarcze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mediacje Gospodarcze
Dostępny3 szt.

Książka w całości poświęcona jest mediacjom gospodarczym. Zawarto w niej przegląd najważniejszych zagadnień w mediacji od strony zarówno prawnej, ekonomicznej, jak i od psychospołecznej. Publikacja przedstawia nowoczesne metody prowadzenia i promocji mediacji. Może być ona przewodnikiem dla prowadzących mediacje i jej uczestników. Do książki dołączono wzory dokumentów przydatnych w praktyce mediacyjnej

65,00 zł
46,15 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 18,85 zł

19
Jak zostać kobietą sukcesu? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zostać kobietą sukcesu?
Dostępny21 szt.

Kobieta pragnąca odnieść sukces powinna zdobyć i utrzymać kontrolę nad własnym życiem, tylko wtedy bowiem może tak naprawdę cieszyć się każdym kolejnym dniem swego szczęśliwego życia. Kobieto – uwierz w siebie! Wiara w siebie i samoświadomość zaprowadzą Cię do sukcesu, o którym zawsze marzyłaś. Zaufanie w swoje zwycięstwo jest fundamentem sukcesu.

35,00 zł
24,85 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,15 zł

20
Wieże Bois-Maury 8. Seldżuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieże Bois-Maury 8. Seldżuk
NiedostępnyBrak

Jeśli ktoś szuka ciekawej alternatywy dla Thorgala (...) powinien sięgnąć po cykl Wieże Bois-Maury. Sebastian Frąckiewicz, Polityka Aymar, rycerz o nieprzeciętnym męstwie i wielkim honorze, przemierza gościńce i bezdroża średniowiecznej Europy. Pozbawiony domu, poszukuje szansy na odzyskanie rodzinnych ziem i możliwości ponownego zobaczenia wież Bois-Maury, które są „najpiękniejsze i najwyższe w całym świecie chrześcijańskim"... Na terenach Anatolii, udający się do Ziemi Świętej pielgrzymi ratują przed śmiercią rannego Seldżuka i nieświadomi tego, kim jest, trzymają go jako jeńca. Tymczasem rannego emisariusza poszukują oddziały bizantyjskiego cesarza i seldżuckiego sułtana, którzy zjednoczyli siły przeciwko europejskiemu rycerstwu. Hermann Huppen, światowej sławy twórca takich bestsellerów jak Jeremiah i Comanche w 1984 rozpoczął cykl Wieże Bois-Maury – dzieło, które dzięki niezwykle plastycznej wizji średniowiecza zyskało status jednej z najważniejszych serii komiksowych w historii.

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

21
Lena i Tonio czyli świat, gdy ma się kilka lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lena i Tonio czyli świat, gdy ma się kilka lat
NiedostępnyBrak

Lena i Tonio to wesołe rodzeństwo, które mieszka z rodzicami w małym domu z ogródkiem. Mają osiołka o imieniu Oset i psa Tymianka. Dzieci nigdy się nie nudzą, bo każdy ich dzień obfituje w przygody, niespodzianki oraz ciekawe odkrycia. Dowiadują się na przykład, jak wspaniałym wynalazkiem jest komputer. Da się w nim zobaczyć wszystko, nawet ciocię Gabrysię, wujka Marka i kuzynkę Majkę. Jak to możliwe? Dlaczego przejażdżka tramwajem jest ogromnym przeżyciem nie tylko dla Leny i Tonia, lecz także dla ich? taty? Co kryje w sobie walizka ukochanej babci Jadzi i co wspólnego z szukaniem skarbów mają urodziny kolegi? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź właśnie w tej książce.

19,90 zł
14,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,17 zł

22
Rozmówki i słowniczek. Język francuski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki i słowniczek. Język francuski
Dostępny98 szt.

W słowniczku: Wymowa, ogólne wyrażenia, relacje, wygląd, podróż samochodem, samolotem, statkiem, transport publiczny, biuro podróży,wakacje , hotel, rodzina, mieszkanie, restauracja, menu, bank, telefon, szukanie pracy, system szkolny, zdrowie, kultura, sport, czas, pory roku, liczebniki, wagi i miary.

9,90 zł
7,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,98 zł

23
Bezrobocie. Podstawy teoretyczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,00 zł
47,79 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,21 zł

24
Mundo en espanol junior książka + płyta CD audio nivel A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mundo en espanol junior książka + płyta CD audio nivel A
Dostępny4 szt.

?El mundo en espanol. Libro de cultura y civilización. Junior. Nivel A" to trzecia książka z serii poświęconej kulturze i cywilizacji krajów hiszpańskojęzycznych. Język wykorzystany w ćwiczeniach i szata graficzna zostały dobrane specjalnie z myślą o młodzieży i mają na celu pobudzenie zainteresowania nauką języka hiszpańskiego. Podręcznik przybliża kulturę, historię, styl życia i tradycje krajów hiszpańskojęzycznych. Jest adresowany do osób znających język hiszpański w stopniu podstawowym. Treści w książce odpowiadają poziomom A1 oraz A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Podręcznik składa się z 12 rozdziałów podzielonych na 3 bloki tematyczne. "Głos ulicy" to pierwszy blok skoncentrowany na życiu i zwyczajach młodzieży hiszpańskojęzycznej. Tematami tej części są muzyka, komiksy, sztuka uliczna w formie graffiti i subkultury. Drugi blok "Historie i legendy" przedstawia wpływ kultury arabskiej na Hiszpanię, a także kultury prekolumbijskie Hispanoameryki oraz rolę jaką odegrała Ameryka w naszych zwyczajach żywieniowych. Trzeci blok "Środowisko naturalne i zdrowy styl życia" porusza kwestie szacunku dla przyrody. Zaprezentowano w nim zwięrzęta zagrożone wyginięciem oraz omówiono wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Dodatkowo poruszony został temat sportów ekstremalnych oraz zespołowych i ich wpływ na zdrowie i rozwój człowieka. Dołączona do podręcznika płyta CD audio zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów, pochodzących z krajów hiszpańskojęzycznych, co umożliwia poznanie prawidłowej wymowy i różnorodnych akcentów języka hiszpańskiego. Ponadto na końcu książki zamieszczono słowniczek z najtrudniejszymi słowami, które zostały przetłumaczone na 5 języków: angielski, francuski, niemiecki, włoski i portugalski. Ćwiczenia zawarte w podręczniku umożliwiają doskonalenie wszystkich kompetencji językowych: czytania, pisania, słuchania oraz mówienia.

86,90 zł
76,47 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,43 zł

25
I i II Wojna światowa Polska i Polacy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I i II Wojna światowa Polska i Polacy
Dostępny41 szt.

Album I i II wojna światowa. Polska i Polacy to fotograficzny esej stworzony z unikatowych, archiwalnych zdjęć wybranych ze zbiorów prywatnych i agencyjnych. Wymarsz pierwszej kompanii kadrowej, wojna obronna Polski, bitwa o Anglię, powstanie warszawskie, życie codzienne pod okupacją? Na ponad 350 zdjęciach z epoki uwieczniono nie tylko chwile chwały czy porażki militarnej, ale także intymne życie cywilów i żołnierzy polskich walczących na wielu frontach. Fotografie wraz z krótkimi opisami tworzą wyjątkowy dokument oddający rzeczywistość tych, którzy walczyli, i tych, którzy dzięki swym aparatom stawali się pionierami fotoreportażu.

39,99 zł
30,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

26
Pielęgniarstwo pediatryczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Pielęgniarstwo pediatryczne
Dostępny80 szt.

Zespół autorski tworzą specjaliści praktycy - wykładowcy z wydziałów pielęgniarskich z różnych ośrodków akademickich w Polsce. Dzięki temu w całej publikacji aspekty pielęgniarskie łączą się z elementami klinicznymi. Autorzy określają jakże ważną rolę pielęgniarki w systemie opieki zdrowotnej oraz omawiają oczekiwania społeczne w stosunku do tej grupy zawodowej. Kładą nacisk na zagadnienia komunikowania się pielęgniarki z małymi pacjentami, ich rodzicami i opiekunami oraz szczegółowo opisują proces pielęgnowania dzieci.

99,00 zł
83,90 zł

Rabat 15,3%
oszczędzasz 15,10 zł

27
Historia Statki i okręty w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia Statki i okręty w Polsce
Dostępny28 szt.

Tajemnicze jednostki marynarki wojennej, imponujące statki pasażerskie, pełne towarów statki handlowe, zwinne kutry rybackie - wszystkie w pełnej krasie: z lotu ptaka i z pokładu, podczas rejsu i na redzie. Najbardziej sentymentalna część albumu jest poświęcona polskiej flocie rybackiej, choć z jej dalekomorskiej potęgi nic już nie zostało. W publikacji zebrano ponad 450 fotografii, które przybliżają różnorodność świata statków i okrętów pływających pod polską banderą oraz zawijających do polskich portów.

39,99 zł
30,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

28
Heroes of Olympus The Mark of Athena - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heroes of Olympus The Mark of Athena
NiedostępnyBrak

Annabeth and her friends Piper, Jason and Leo have landed at Camp Jupiter with one mission in mind. The time has come for Roman and Greek demigods to unite. With Percy Jackson, Hazel and Frank by their side, they must combine forces to find - and close - the Doors of Death. But Annabeth s hiding a secret - a command from her moher, the goddess of war and wisdom: "Follow the mark of Athena. Avenge me". Annabeth is already risking her life... What more does Athena want her daughter to do? Now seven demigods must begin their quest across land and sea to Rome, but what will they have to sacrifice this time - and what unspeakable horrors await?

48,00 zł
44,16 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,84 zł

29
Cmentarz tajemnic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cmentarz tajemnic
NiedostępnyBrak

Autor serii kryminalnej Dochodzenie w kolejnej misternej odsłonie Na starodawnym cmentarzu na wyspie San Michele ekshumowano ciało młodej dziewczyny i wyrwano jej z rąk jakiś przedmiot. Tak rozpoczyna się niezwykła historia. Młody naukowiec Daniel Forster znalazł pracę na lato – przyjeżdża do Wenecji, aby skatalogować bibliotekę kolekcjonera sztuki. Gdy pracodawca wysyła go, by od pewnego drobnego złodziejaszka kupił kradzione skrzypce, rozpoczyna się seria oszustw, intryg i morderstw. Daniel zostaje wciągnięty w orbitę wydarzeń związanych z policyjnym dochodzeniem, w którym przeplatają się wątki pięknej kobiety, tajemniczego weneckiego pałacu i zaginionego arcydzieła koncertowego z 1733 roku. Dwie rozdzielone wiekami, lecz przeplatające się historie o namiętności, zdradzie i niebezpieczeństwie przenoszą czytelnika między światem gęstej od intryg Wenecji ery Vivaldiego a brutalną rzeczywistością współczesnych detektywów. Od muzycznego geniuszu po morderczą chciwość – David Hewson nieubłaganie zwiększa napięcie, zmierzając do finałowej, oszałamiającej niespodzianki. Hewson jest obdarzony onieśmielającym talentem, […] bez żadnego wysiłku mnoży kolejne sensacje. – Jeffery Deaver David Hewson (ur. 1952) – bestsellerowy brytyjski pisarz znany na całym świecie z doskonale skonstruowanych powieści i znakomitych pomysłów fabularnych. W wieku siedemnastu lat porzucił naukę i zaczął pracę w lokalnej gazecie w północnej Anglii, później współpracował z „The Times” czy „The Independent”. Zadebiutował w 1986 roku i od tego czasu opublikował kilkanaście książek. Jest autorem między innymi trzech powieści napisanych na podstawie duńskiego serialu „The Killing” – znanego w Polsce pod tytułem „Dochodzenie”.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

30
Batalion Miotła w dywersji, sabotażu i w powstaniu warszawskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batalion Miotła w dywersji, sabotażu i w powstaniu warszawskim
NiedostępnyBrak

„Po przybyciu poszczególnych oddziałów batalionu „Miotła” na punkt koncentracyjny na Woli 1 sierpnia, zgromadzeni żołnierze rozpoczęli walkę o zablokowany przez Niemców Monopol Tytoniowy. Kpt. „Niebora” zwołał wieczorem 1 sierpnia naradę z dowódcami wszystkich oddziałów „Miotły”, na której podjęte zostały decyzje o ataku na Monopol Tytoniowy...” – fragment książki.

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

31
Zagra-Lin - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagra-Lin
NiedostępnyBrak

Wiadomość wywołała szok. Cała Komenda Policji Berlina została postawiona na nogi. Dziesiątki agentów i pracowników śledczych rzucono do akcji. Szybkiego ujawnienia sprawców zamachu żądał osobiście Heinrich Himmler. I nic dziwnego: wybuch silnej bomby podłożonej na ruchliwym dworcu berlińskim Friedrichstrasse groźniejsze od materialnych - wywołał skutki psychiczne... Fragment książki

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

32
The Very Hungry Caterpillar - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Very Hungry Caterpillar
NiedostępnyBrak

Suitable for children, this title covers colourful collage illustrations and its deceptively simply, hopeful story. It features die-cut pages and finger-sized holes to explore.

39,00 zł
35,88 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,12 zł

33
Ostatnie przedstawienie panny Esterki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnie przedstawienie panny Esterki
Dostępny5 szt.

Getto warszawskie. Maj 1942. Minęło półtora roku, dotąd Dom Sierot został zmuszony do przeprowadzenia się na teren dzielnicy żydowskiej. Biały dom na Krochmalnej, prawo do swobody i własnej przestrzeni, wesołe kolonie letnie – wszystko to jest już odległym wspomnieniem. Korczak, podobnie jak jego współpracownicy, jest zrozpaczony. Jak w tych warunkach zachować spokój? Jak pocieszać, dodawać otuchy? We śnie przychodzi mu pomysł, aby z pomocą panny Esterki wystawić sztukę indyjskiego poety Rabindranatha Tagorego. Podczas gdy Stary Doktor krąży po getcie w poszukiwaniu pożywienia dla swoich dzieci, one uczą się swych ról pod okiem panny Esterki, zapominając o głodzie i chorobie... Wzruszająca książka o wychowankach i wychowawcach Domu Sierot, o dwunastoletniej Geni, która dzięki odgrywanej roli, choćby na krótko, mogła uciec w lepszy świat, o pannie Esterce, która w obliczu grożącej zagłady troszczyła się o najsłabszych, marząc o pięknym życiu, o życiu „ani lekkim, ani wesołym”.

29,00 zł
21,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,25 zł

34
Squeaky Baby Bath Book Baby Animals - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squeaky Baby Bath Book Baby Animals
Dostępny2 szt.

Safe for baby and perfect for bath time fun or high chair play, this title is packed with bright pictures of baby animals, squashy, waterproof pages, and a built-in squeaker making baby bath time fun for your little one! It helps you introduce your baby or newborn to baby animals including a piglet, duckling, elephant and baby penguin who squeaks.

26,40 zł
25,08 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,32 zł

35
The Heroes of Olympus The House of Hades - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Heroes of Olympus The House of Hades
Dostępny12 szt.

The penultimate book in the high-octane Percy Jackson series, now available in paperback and coinciding with publication of the 5th and final in the series. The stakes have never been higher. It Percy and Annabeth fail in their quest, there'll be hell on earth. Literally.

36,70 zł
33,76 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,94 zł

36
Peppa Pig ABC with Peppa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig ABC with Peppa
Dostępny1 szt.

2 new tough board books featuring everyone's favourite pig, who celebrates her 10th birthday in 2014. Both books have simple text and pictures and a focus on learning. Ages: 2+.

23,00 zł
37
Joven.es 3 ćwiczenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joven.es 3 ćwiczenia
Dostępny39 szt.

Zeszyt ćwiczeń do trzeciej części podręcznika serii Joven.es przeznaczonej do nauki języka hiszpańskiego. Materiał zawarty w zeszycie ćwiczeń jest zgodny z poziomem A2 według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Podobnie jak podręcznik zeszyt ćwiczeń został podzielony na sześć rozdziałów i odpowiada jego treści. Uzupełnia materiał z książki i proponuje dodatkowe ćwiczenia, które mają na celu rozwijanie poszczególnych kompetencji językowych uczniów. Zeszyt ćwiczeń zawiera: - liczne ćwiczenia gramatyczne oraz leksykalne, nastawione na poszerzanie posiadanego przez ucznia słownictwa - część zatytułowaną Pasatiempos, zawierającą materiał proponujący ciekawy sposób uczenia się języka, głównie poprzez różne gry i zabawy - Repasa tu gramática zawiera ćwiczenia uzupełniające, mające na celu usystematyzowanie posiadanej przez ucznia wiedzy gramatycznej. Ponadto znajdują się tam również liczne ćwiczenia z zakresu fonetyki i ortografii Zeszyt ćwiczeń może być wykorzystywany na lekcji jak również świetnie sprawdza się jako narzędzie do samodzielnej pracy ucznia. Na ostatnich stronach znajdziemy transkrypcję nagrań zawartych na dołączonej do zeszytu ćwiczeń płycie CD audio.

61,10 zł
53,77 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,33 zł

38
Peppa Pig 123 with Peppa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig 123 with Peppa
Dostępny33 szt.

Lets you count 1,2,3 with Peppa Pig. With simple text and colourful pictures, this chunky board book is suitable for little hand.

22,60 zł
39
Perełki i skowronki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełki i skowronki
NiedostępnyBrak

Mówi się, że u Hrabala „nie istnieją peryferie życia”. Okazuje się, że z tych Hrabalowskich peryferii bardzo wiele widać. W centrum są analizy filmowych adaptacji czternastu utworów Hrabala – od „Perełek na dnie” po „Obsługiwałem angielskiego króla”. Koncentryczny układ książki sprawia, że staje się ona swego rodzaju przewodnikiem po XX-wiecznej historii, po czeskiej literaturze oraz biografii autora „Wesel w domu”. Widać, jak w „obłąkańczym słowotoku” Hrabala, w jego „prozie, która nie przestaje być poezją”, w nagłym przechodzeniu od „zmyślenia” do „prawdy" (Dichtung und Wahrheit) załamują się XX-wieczne ideologie i stereotypy. Książka Macieja Roberta ma też drugiego, skromnego bohatera. Jest nim Jirzi Menzel, który adaptował Hrabala w każdych warunkach – w czasach Praskiej Wiosny i później, w okresie tzw. normalizacji, także dziś. Te filmy wydobywają pewną cechę czeskiego charakteru, która Polakowi z daleka imponuje: lekceważącą postawę wobec historii, wzięcie w obronę małego człowieka, który biegnie za swoim marzeniem, nie rozumiejąc dziejowych zakrętów. Antybohater Hrabala dostaje rozgrzeszenie – jak Jan Dziecię w finale „Obsługiwałem angielskiego króla”. Jest w tym idea niby przyziemna, a w gruncie rzeczy mistyczna: nawet nieszczęście bywa szczęściem. „Trzeba kochać wszystko to, co niemiłe”.

50,40 zł
43,34 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,06 zł

40
Metodyka zabiegów fizykalnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metodyka zabiegów fizykalnych
Dostępny100 szt.

Niniejsza książka jest bogato ilustrowanym przewodnikiem po zabiegach fizykalnych zarówno tych znanych od dawna, jak i dopiero wprowadzanych do terapii. Autorka, doświadczona fizjoterapeutka, tłumaczy krok po kroku, jak stosować krioterapię, promieniowanie UV i IR, biostymulację laserową, falę uderzeniową, hiperbarię, ozonoterapię, haloterapię, przezczaszkową stymulację magnetyczną i pileroterapię.

49,00 zł
45,08 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,92 zł

41
I nie mów do mnie Dżordżyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I nie mów do mnie Dżordżyk
Dostępny219 szt.

I nie mów do mnie Dżordżyk to napisana świetną nowoczesną polszczyzną, niebanalnie skomponowana, a do tego skrząca się inteligencją opowieść o uczuciu, które rodzi się ze zderzenia rzeczywistości i literatury, kiedy życie płynnie przechodzi w tekst, w fikcję, a fikcja niepostrzeżenie obleka się w ciało. To także portret mieszkańców rozpędzonej, poddanej dyktatowi zysku i sukcesu współczesności, w której ? jak się szczęśliwie okazuje ? bliskość wciąż jest możliwa. (Tadeusz Dąbrowski) Nagroda w Konkursie Literackim Miasta Gdańska im. Bolesława Faca za 2013 rok

35,00 zł
29,40 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,60 zł

42
Joven.es 3. Podręcznik + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joven.es 3. Podręcznik + CD
Dostępny22 szt.

Trzecia część podręcznika serii Joven.es przeznaczonej do nauki języka hiszpańskiego. Podręcznik odpowiada poziomowi A2 zgodnie z Europejskim systemem opisu kształcenia językowego. Składa się z sześciu następujących rozdziałów: 1. Ludzie 2. Przeszłość 3. Media 4. Zawody 5. Wspomnienia 6. Planeta Ziemia Na każdy rozdział przypada: - część wprowadzająca z informacjami na temat omawianego materiału oraz umiejętności, które uczeń ma nabyć po przerobieniu danej partii podręcznika. - dwie części, które mają na celu rozwijanie poszczególnych czterech kompetencji językowych: pierwsza dotyczy rozumienia ze słuchu i wypowiedzi ustnej, z kolei druga rozumienia tekstu pisanego i redagowania wypowiedzi pisemnej - Profundiza, czyli pogłębianie i utrwalanie wiadomości związanych z gramatyką - Acción, czyli zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce - Revista de actualidad, czyli informacje związane z kulturą. W tej części główny nacisk położono na rozwijanie kompetencji rozumienia tekstu pisanego i redagowania wypowiedzi pisemnej - Prepara tu examen, czyli część powtórkowa - Evalúa tus conocimientos, czyli część autoewaluacyjna, dzięki której uczeń sam może zweryfikować posiadane umiejętności Ponadto w podręczniku znajdziemy: - płytę CD audio z nagraniami ćwiczeń oraz transkrypcję tychże nagrań - aneks gramatyczny ze wzorami odmian czasowników i zawartością gramatyczną poszczególnych części podręcznika - portfolio, w którym uczeń może samodzielnie zapisywać swoje osiągnięcia - teksty, dzięki którym uczeń przyswaja wiadomości kulturowe - El reportero eres tú, czyli dodatkowe ćwiczenia do poszczególnych części podręcznika - słowniczek, który krok po kroku uczeń tworzy sam

121,50 zł
106,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 14,58 zł

43
Peppa Pig: Peppa's Busy Day - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig: Peppa's Busy Day
NiedostępnyBrak

Tick-tock, tick-tock, it's Peppa and George's clock! Read the story and join Peppa and George on their very busy day, turning the clock hands as you go. A novelty board book that's perfect for reading at bedtime, playtime and over and over again! Based on the hit pre-school animation, Peppa Pig, shown daily on Five's Milkshake and Nick Jnr.

37,80 zł
44
Samochody siłowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochody siłowe
NiedostępnyBrak

Samochody siłowe czyli muscle cars. Łączą w sobie osiągi na prostej drodze, ekscytujący wygląd i dobre prowadzenie, do dziś są marzeniem każdego kierowcy (zwłaszcza w USA). Książka Muscle cars szczegółowo opisuje najważniejsze maszyny z drugiej strony Atlantyku zarówno z przeszłości, jak i współczesności. Zamieściłem tu informacje na temat wszystkich uznanych marek, od Forda Chevroleta i Dodge?a, po Pontiaca, AMC i Shelby. Każdy samochód omówiłem w najdrobniejszych szczegółach. Opisy uzupełnione są fotografiami wykonanymi specjalnie dla celów tej publikacji. Zamieściłem też szczegółowe specyfikacje techniczne, włącznie z osiągami, typem silnika, skrzyni biegów, układu jezdnego i wymiarami. Zajrzałem także pod maskę, obejrzałem podwozie i zwieszenie. W końcu zaprezentowałem przełomowe momenty życia każdego z omawianych samochodów, etapy doskonalenia marki, stylizacji nadwozia i poprawy osiągów. Szczegółowy opis ponad 45 fantastycznych samochodów siłowych, klasycznych i współczesnych - od AC do Shelby Ponad 300 kolorowych ilustracji i specjalnie wybranych fotografii ukazujących każdy aspekt tych wspaniałych maszyn Szczegółowe panel ilustracyjno-opisowe, które oferują dokładne dane techniczne i osiągi. Kalendarium historycznego i technicznego rozwoju każdego z typów pojazdów.

30,00 zł
23,70 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

45
Z Maryją wołamy o dar pokoju. Rok różańca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z Maryją wołamy o dar pokoju. Rok różańca
NiedostępnyBrak

Broszura z serii Rok Różańca zawiera rozważania tajemnic różańcowych w nowym układzie: tajemnice radosne, tajemnice światła, tajemnice bolesne i tajemnice chwalebne. W rozważaniach zawartych w tym tomiku razem z Maryją wołamy o dar pokoju dla całego świata.

2,50 zł
2,13 zł

Rabat 14,8%
oszczędzasz 0,37 zł

46
Stoliczku nakryj się. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stoliczku nakryj się. Audiobook
Wilhelm Grimm, Jakub Grimm, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny8 szt.

Stoliczku nakryj się – bajka słowno-muzyczna.Posłuchasz historii dwóch synów mistrza Kieszonki, których ojciec wyrzucił z domu za niedopilnowanie gadającej kozy. Dowiecie się czego doświadczyli Florek, Włodek i Bartek podczas swoich wędrówek. Co otrzymali w nagrodę za naukę? Dlaczego właściciel zajazdu dokonuje oszustw, żeby okpić swoich gości? Kto znajdzie na niego sposób i jak zakończy się cała bajka? Czy bracia wrócą kiedykolwiek do rodzinnego domu? Wykonawcy: Aktorzy teatru Nowego w Poznaniu.

18,90 zł
17,96 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,94 zł

47
Przedszkolaka hity 2, 3 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedszkolaka hity 2, 3 CD
różni wykonawcy, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny17 szt.

Tracklista: CD 1: 1. Złotowłosa królewna 2. Kuba-zguba 3. Chrapu chrap 4. Ryby, żaby, raki 5. Śmieszne grzybki 6. Mały książę 7. czerwony Kapturek 8. Pluszowe niedźwiadki 9. Motylek Migotek 10. Malowane lato 11. Najłatwiejsze ciasto w świecie 12. Pajacyk 13. Walentyna twist 14. Same małe słonie 15. pan Przygoda 16. Ufo-Buffo CD 2: 1. Ach śpij kochanie 2. Poszukiwacze skarbów 3. Trole 4. Dobrze jest być psem 5. Abecadlo z pieca spadło 6. Zakochany słoń 7. Szalony cukiernik 8. Złoty pierścionek 9. Dyzio Marzyciel 10. Jak dobrze być poziomką 11. Teatr kukiełkowy 12. Ptasie radio 13. Na kanapie pies 14. Hop, hop mix 15. O czym marzą dzieci CD 3: 1. Piosenka o zamku 2. Afryka 3. Księżniczka Jarzębinka 4. Jak król się struł 5. Piosenka do poduszki 6. Dziubdziub 7. Będę królewiczem z bajki 8. Pszczoły na wrotkach 9. Kaczka dziwaczka 10. Kołysanka dla żuczka 11. Malowanie z psem 12. Ta Dorotka 13. Wymyślimy bajkę śliczną 14. Alibaba 15. Smok rock

39,90 zł
37,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

48
Lawyer's English Language Coursebook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lawyer's English Language Coursebook
NiedostępnyBrak

Many lawyers and law students do not wish to take a formal exam at the end of a course of study. Anyone who wishes only to improve his or her English without taking an exam can simply work through this legal English book and test their progress with the revision material available at the end of every training unit. It comes with a full answer key. This book is based on many hours of consultation with working lawyers and will improve the accuracy and confidence of any lawyer who is trying to improve his or her English language skills. We recommend it as a course of self study together with our Advanced Vocabulary series books ?The Vocabulary of Commercial Contracts? and ?The Vocabulary of Employment Law and Contracts?, both available from the Legal Fox website.

245,00 zł
49
Nikotyna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nikotyna
Dostępny13 szt.

Program profilaktyczny oparty na formule programu "Decyzja należy do Ciebie". Materiały do samodzielnego przeprowadzenia interaktywnej debaty z młodzieżą - książka i płyta DVD zawierająca film pt. "Moi najlepsi kumple". W książce zawarte są artykuły na temat nikotyny: 1. Dym tytoniowy a zdrowie 2. Palenie tytoniu a nowotwory 3. Szkodliwość biernego palenia tytoniu 4. Reklama, która zabija 5. Handlarze śmiercią 6. Uzależnienie 7. Jak rzucić palenie Program skierowany do młodzieży szkolnej gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

50
Jaś i Małgosia. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaś i Małgosia. Audiobook
MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny9 szt.

Jaś i Małgosia – bajka słowno-muzyczna. Wykonawcy: Ewa Sobczak, Malwina Milecarek, Grzegorz Młudzik, Tomasz Skuza, Paweł Niezewski, Ewelina Kowalska

19,90 zł
18,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,99 zł

Wróć do góry