hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.11.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 30 listopada 2014 roku.
1
Puzzle 500 elementów. High Quality Collection. Fiat - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. High Quality Collection. Fiat
Clementoni, 500
Dostępny155 szt.

Wysokiej jakości puzzle znanej i cenionej marki Clementoni składają się z 500 elementów. Po ułożeniu powstanie obrazek ukazujący czerwony samochód. Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiary obrazka po ułożeniu: 49.0 x 36.0 cm

23,30 zł
20,50 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,80 zł

3 osoby kupiły
2
Karolina. Czy jest coś... za co oddałbyś życie? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karolina. Czy jest coś... za co oddałbyś życie?
Niedostępny
Brak

Książka przedstawia postać bł. Karoliny Kózkówny, patronki młodzieży, młodej dziewczyny, która poniosła męczeńską śmierć w obronie czystości. Przybliżając tę postać, ukazujemy zwłaszcza młodym ludziom wagę takich pojęć jak „hierarchia wartości”, „poświęcenie”, „siła ducha”, „wierność”, „wolność”. Publikacja nawiązuje do filmu „Karolina”, inspirowanego życiem bł. Karoliny Kózkówny. Przygotowany z myślą o młodzieży i odwołujący się do jej naturalnej wrażliwości obraz swoją premierę miał dokładnie w dzień setnej rocznicy śmierci błogosławionej. To ciepła i mądra opowieść rozgrywająca się na dwóch planach, ukazująca, że świat prostych, uniwersalnych wartości wart jest odkurzenia i jest receptą na dobre, szczęśliwe życie. W książce znajdziemy również wywiad z odtwórczynią głównej roli oraz reżyserem.

24,90 zł
18,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,72 zł

3
Wierna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierna
Niedostępny
Brak

Tom 3 trylogii Niezgodna Jeden wybór pokaże, kim jesteś. Społeczeństwo frakcyjne legło w gruzach. Tris wie, że czas uciekać. Może za murem będzie mogła zacząć z Tobiasem wszystko od nowa? A może poza miastem nie ma żadnego świata? Lecz nowa rzeczywistość jest jeszcze bardziej przerażająca. Raz jeszcze Tris musi dokonać niemożliwych wyborów - odwagi, poświęcenia i miłości. I przeszkodzić kolejnemu rozlewowi krwi?

39,80 zł
27,86 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

Wróć do góry