hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.12.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 26 grudnia 2014 roku.
1
John Deere Zestaw farmerski mini Świnka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
John Deere Zestaw farmerski mini Świnka
Niedostępny
Brak

John Deere zestaw farmerski mini Świnka W zestawie: - świnka - elementy ogrodzenia - przyczepka z paszą - mini kombajn

48,60 zł
46,17 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,43 zł

2
Risk: Walking Dead - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Risk: Walking Dead
Niedostępny
Brak

Wersja klasycznej gry planszowej Risk inspirowana komiksem Żywe Trupy. Gracze wcielają się w przywódców garstki ocalałych z apokalipsy, i próbują przetrwać gromadząc zapasy, rozszerzając terytorium i ścierając się z innymi podobnymi grupami. Zawartość: - 4 zestawy pionków ocalałych - pionki żywych trupów - plansza - 28 kart zdarzeń - 32 karty terytoriów - 5 kart przywódców - 3 pionki wież strażniczych - 4 żetony granatów - 30 żetonów amunicji - 2 kostki obrony - 3 kostki ataku - instrukcja Gra w języku angielskim Wiek graczy: 13+ Liczba graczy: 2-5

202,80 zł
182,52 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 20,28 zł

3
Narodziny S - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narodziny S
Niedostępny
Brak

Publikacja Narodziny „S” to początki „Solidarności” w Stoczni Gdańskiej przedstawione w czarno-białych zdjęciach Mirosława Stępniaka. Zebrane w albumie fotografie dokumentują przełomowe dla Polski chwile, ukazane z perspektywy jednego człowieka – fotoreportera przeczuwającego, że oto na jego oczach, rodzi się „nowe”. „W nocy wszystko wywołałem, zrobiłem stykówki i podział na lepsze i gorsze fotografie. Lepsze zabrałem i schowałem w domu. Rano wróciłem z gorszymi do redakcji, gdzie pokazałem w miarę bezpieczne zdjęcia, choć oczywiście mogłem pokazać tylko ludzi stojących tyłem. Te, na których stoczniowcy mogli być rozpoznawalni zostawiłem w domu. Nikt na szczęście się nie czepiał, nie zauważyli, że negatywy, które im oddałem były pocięte” (fragment z: Narodziny „S”). Album Mirosława Stępniaka to niewątpliwie świadectwo wielkiej historii. Opublikowane zdjęcia opowiadają jednak nie tylko o podręcznikowych faktach z tamtego okresu, lecz także, a raczej przede wszystkim, o ludziach. Autor odsłania twarze tych, którzy stali za wydarzeniami 1989 roku, by z jednej strony upamiętnić tamten czas i oddać hołd pracującym na zwycięstwo, z drugiej strony natomiast opowiada historię o tych ludziach młodszemu pokoleniu, które miało szczęście dorastać już w wolnej Polsce.

80,00 zł
56,80 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 23,20 zł

Wróć do góry