hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.01.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 5 stycznia 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wyliczanki przedszkolaka (praca zbiorowa), na drugim Pożegnanie jesieni (Stanisław Ignacy Witkiewicz). Kolejny produkt to Ochrona praw obywatelek i obywateli Unii Europejskiej. 20 lat - osiągnięcia i wyzwania na przyszłość (Grażyna Baranowska, Adam Bodnar, Aleksandra Gliszczyńska-Grabias) oraz Tuba Ołówki Fluo z gumką 48 sztuk.
1
Wyliczanki przedszkolaka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyliczanki przedszkolaka
Niedostępny
Brak

Klasyczne dziecięce wyliczanki i rymowanki, popularne od pokoleń. Zabawne ilustracje świetnie dopełniają całość. W książce znajdziemy m.in. takie utwory: „Kizia-Mizia”, „Jedzie kareta”, „Maszerują oficery” i wiele, wiele innych.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2
Pożegnanie jesieni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pożegnanie jesieni
Niedostępny
Brak

Wydana w 1927 roku powieść Witkacego, opowiadająca o dekadencie Atanazym Bazakbalu, ukazuje się po raz pierwszy w serii „Biblioteka Narodowa”. Edycję Pożegnania jesieni i opracowanie utworu przygotował Włodzimierz Bolecki, historyk i teoretyk literatury, krytyk literacki i edytor, autor wielu prac o twórczości m.in. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego, Wacława Berenta czy Józefa Mackiewicza.

35,00 zł
24,85 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,15 zł

3
Ochrona praw obywatelek i obywateli Unii Europejskiej. 20 lat - osiągnięcia i wyzwania na przyszłość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochrona praw obywatelek i obywateli Unii Europejskiej. 20 lat - osiągn...
Niedostępny
Brak

Książka zawiera rzetelną analizę dotychczasowych osiągnięć instytucji obywatelstwa Unii Europejskiej i istniejących wciąż wyzwań związanych z jej funkcjonowaniem od ponad 20 lat. Poszczególne rozdziały napisali eksperci z różnych dziedzin i specjalizacji:

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

4
Tuba Ołówki Fluo z gumką 48 sztuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tuba Ołówki Fluo z gumką 48 sztuk
Dostępny4 szt.

Trójkątny ołówek grafitowy z gumką: -kolorowy korpus Fluo -twardość grafitu: HB Tuba 48 szt

70,30 zł
5
1000 fantastycznych gier i zabaw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1000 fantastycznych gier i zabaw
Dostępny3 szt.

Edukacja przez zabawę `1000 fantastycznych gier i zabaw` to gigantyczny zbiór zadań edukacyjnych dla każdego bystrego malucha! Dziecko znajdzie w nim: łamigłówki, kolorowanki oraz wiele innych zadań, których rozwiązywanie sprawi mu frajdę i mnóstwo zabawy. Pozycja obowiązkowa dla każdego żądnego wyzwań dziecka!

15,00 zł
11,85 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

6
Piszę i liczę. Zeszyt 4 dla klasy 1. Ćwiczenia do `Naszego Elementarza` (MEN) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piszę i liczę. Zeszyt 4 dla klasy 1. Ćwiczenia do `Naszego Elementarza...
Niedostępny
Brak

Pierwsze tygodnie i miesiące szkoły potrafią wywrzeć istotny wpływ na przyszły stosunek dziecka do nauki. Dlatego warto przygotować się na ten okres życia, zapoznać z tym, co przyszły pierwszoklasista ma umieć i znać. Zeszyty ćwiczeń są dokładnie dostosowane do najnowszego darmowego podręcznika MEN dla klasy I. 1/ w tej samej kolejności realizują tematy 2/ realizują zadania tylko zasygnalizowane w podręczniku, a zwyczajowo związane z zeszytami ćwiczeń (czyli rozwijające umiejętności manualne, utrwalające wiedzę i sprawdzające jej opanowanie) 3/ realizują podstawę programową MEN dla kl. 1 4/ działają dokładnie tak, jak zeszyty ćwiczeń, które realizowane będą w szkole, ale będą stanowić uzupełnienie edukacji, a nie jej powtarzanie. 5/ zagwarantują więc pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe zadania dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań. Seria zawiera zeszyty: Jestem uczniem - zeszyt 1 Już się uczę - zeszyt 2 Poznaję litery i liczby - zeszyt 3 Piszę i liczę - zeszyt 4 Uczeń na szóstkę - zeszyty 5-8.

8,90 zł
7,03 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,87 zł

7
Przysłowia przedszkolaka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przysłowia przedszkolaka
Niedostępny
Brak

Książka powstała z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Zawiera popularne przysłowia. Autorka w zabawny sposób tłumaczy znaczenie popularnych powiedzonek. Rytmiczne teksty są łatwe do zapamiętania. Całość dopełniają pełne humoru i koloru ilustracje.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

8
Magda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magda
Niedostępny
Brak

Nikt wcześniej nie opisał w ten sposób zbrodniarki, o której historia mówi Medea III Rzeszy. Poznajcie kobietę, która choć chciała pozostać nietknięta, miała siedmioro dzieci. Poznajcie kobietę rozpuszczoną i zepsutą przez swoją matkę, która jednak uznała, że szkoła jej niczego nie nauczy i ma pracować w fabryce. Poznajcie kobietę, której najstarsza córka napisze, że nie obchodzi jej, co mówi matka. Matka nie zawsze ma rację. Wszystkie trzy kobiety to jedna osoba, Magda Goebbels. Kobieta, która bardziej niż ktokolwiek uosabia nazistowskiej żonę. W tej odważnej powieści biograficznej o Magdzie, żonie Josepha Goebbelsa, ministra propagandy w rządzie Adolfa Hitlera, Meike Ziervogel próbuje wyjaśnić, jaka kobieta jest w stanie zamordować własne dzieci. „Przekonujący i chwilami boleśnie surowy opis nazistowskiego kręgu władzy, a także sposobu, w jaki na intymnym, osobistym poziomie przemoc odradza się w kolejnych pokoleniach”. – Frederick Taylor „To prawdziwa literacka perełka, która łączy w sobie fakty i fikcję, przenikając przez ciemną materię chorych relacji matek z córkami na przestrzeni pokoleń. Autorka inteligentnie i z talentem kreśli subtelny portret kobiety, z której historia zrobiła potwora”. – Lisa Appignanesi

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

9
Sklep rzeczy zapomnianych Vintage - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sklep rzeczy zapomnianych Vintage
Niedostępny
Brak

W małym sklepiku Violet Turner każdy używany przedmiot ma swoją historię... Podobnie jak kobiety, których życie jest związane z tym sklepem. Violet uwielbia słuchać ich wspomnień związanych z przedmiotami, ale sama i samotna wciąż ucieka przed przeszłością. Dopiero wizja utraty sklepu uświadamia jej, jak ważni są w jej życiu inni ludzie i ich pomoc.

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

Wróć do góry