hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.01.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 28 stycznia 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Marysia na zakupach (Nadia Berkane), na drugim English for Information Technology 2 Vocational English Course Book + CD (Hill David, Bonamy David). Kolejny produkt to Stemple buźki (Adamigo) oraz Marysia w szpitalu (Nadia Berkane).
1
Marysia na zakupach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marysia na zakupach
Dostępny1 szt.

Marysia wraz z całą rodzinką wybiera się dziś do supermarketu. Półki sklepowe kuszą mnóstwem kolorowych produktów. Tak łatwo się tu zgubić w poszukiwaniu prezentu urodzinowego dla małego braciszka.

7,90 zł
4,90 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2
English for Information Technology 2 Vocational English Course Book + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English for Information Technology 2 Vocational English Course Book + ...
NiedostępnyBrak

English for Information Technology is part of the Pearson Longman Vocational English series. It is designed for students in vocational education and for employees in training at work. Written by industry practitioners, it combines a strong grammar syllabus with the specialist vocabulary and skills that learners need to succeed in their chosen field.

81,90 zł
72,89 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,01 zł

3
Stemple buźki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stemple buźki
Adamigo
Dostępny7 szt.

Zestaw 6 drewnianych pieczątek do kolorowania. W tubie oprócz stempli, znajduje się poduszka z tuszem. Kreatywna zabawa dla najmłodszych! Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat

28,68 zł
23,52 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,16 zł

4
Marysia w szpitalu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marysia w szpitalu
Dostępny41 szt.

Marysia potyka się o pozostawiony na schodach samochodzik, przewraca i łamie sobie rękę. Konieczna jest wizyta w szpitalu i założenie gipsu.

8,90 zł
6,59 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 2,31 zł

5
100 i więcej pomysłów, jak pomóc dziecku z dysleksją - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 i więcej pomysłów, jak pomóc dziecku z dysleksją
Dostępny98 szt.

Publikacja to zbiór wypróbowanych i efektywnych metod pracy z dziećmi z diagnozą dysleksji. Zawarte w książce ćwiczenia i pomysły mogą być łatwo modyfikowane i dostosowywane do różnych rodzajów zajęć. Są odpowiednie dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym od 5. do 19. roku życia. Nie wymagają też żadnego specjalnego wyposażenia. Wzbogacono je opisami wyjaśniającymi naturę dysleksji.

26,00 zł
20,54 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,46 zł

6
Listonosz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listonosz
Dostępny16 szt.

Bukowski jest jednym z twórców, którym przyszło ruszyć w miasto z przewieszoną przez ramię torbą listonosza. Taka anonimowość może być dla pisarza prawdziwym darem. Bukowski, choć szczerze nienawidził swej pracy, trzymał się jej jednak przez kilka lat. Ta mieszanka fascynacji i niechęci musiała przynieść książkę pełną pasji, chwilami przypominającą reportaż. Listonosza czyta się niczym powieść sensacyjną, element niepewności tkwi tu niemal za każdymi drzwiami, do których puka bohater, przyjmowany euforycznie lub wrogo, nagabywany lub odpędzany.

29,00 zł
21,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,25 zł

7
Jak ocenić dojrzałość dziecka do nauki? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Jak ocenić dojrzałość dziecka do nauki?
Dostępny151 szt.

Kolejna książka uznanej specjalistki w dziedzinie rozwoju dziecka, Sally Goddard Blythe! Znaczny odsetek uczniów wykazuje niepełną sprawność ruchową oraz niestabilność postawy. Badania wskazują na bezpośredni związek pomiędzy niedojrzałością układu ruchowego a osiągnięciami w szkole. Jak sobie z tym radzić? Praktyczny przewodnik zawierający informacje na temat prawidłowości w rozwoju ruchowym dziecka i jego powiązań z uczeniem się. Autorka pokazuje związek pomiędzy takimi wskaźnikami, jak koordynacja wzrokowo-ruchowa, kontrola postawy a gotowością dziecka do nauki. Publikacja zawiera narzędzia pozwalające na ocenę aktualnego poziomu rozwoju motoryki dziecka w wieku przedszkolnym i szkolnym, a także kompletny program rozwoju ruchowego. Dzięki odpowiedniemu wsparciu oraz szkoleniom nauczyciele oraz inni specjaliści mogą nauczyć się, jak rozpoznawać oznaki opóźnienia rozwojowego, aby dziecko mogło być skierowane do odpowiedniego terapeuty albo też objęte programem ćwiczeń. Książka stanowi zestaw narzędzi pozwalających: - rozpoznać, u których dzieci występują niedojrzałe odruchy, - wprowadzić program ćwiczeń fizycznych i ocenić wyniki.

39,00 zł
31,59 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 7,41 zł

8
Obsługa konsumenta. Zeszyt ćwiczeń. Technik hotelarstwa. Kwalifikacja T.12, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsługa konsumenta. Zeszyt ćwiczeń. Technik hotelarstwa. Kwalifikacja ...
Dostępny44 szt.

Publikacja skierowana do uczniów kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa. Realizuje treści z zakresu kwalifikacji T.12 (Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie). Autorzy omawiają zagadnienia związane z praktyczną stroną obsługi konsumenta. Pokazują techniki serwowania potraw, nakrywania do stołu, zdobienia dań. Wprowadzają terminy angielskie i francuskie używane w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Objaśniają podstawy protokołu dyplomatycznego. Dodatkowym atutem książki są liczne ilustracje ułatwiające zrozumienie treści i pomagające w ćwiczeniach praktycznych. Przedstawiają one m.in. metody serwowania dań, sposoby zdobienia półmisków z potrawami, rodzaje nakryć. Pytania kontrolne pomogą sprawdzić poziom własnej wiedzy. Numer dopuszczenia MEN: 86/2013

41,70 zł
37,11 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,59 zł

9
Tablice czasowników hiszpańskich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Tablice czasowników hiszpańskich
Dostępny60 szt.

Tablice czasowników hiszpańskich Książka składa się z 3 części: Część I zawiera 180 tablic odmian czasowników hiszpańskich, uwzględniających wszystkie czasy i tryby języka hiszpańskiego. Służą one jako wzorce odmiany dla czasowników zebranych w Indeksie. Część II - Rekcja czasowników - zawiera rekcję przyimkową i bezprzyimkową ponad 400 popularnych czasowników, zebranych w kolejności alfabetycznej, zwłaszcza tych, które w języku hiszpańskim tworzą inne związki składniowe niż ich odpowiedniki w języku polskim, oraz przykładowe użycie w zdaniach. Część III to Indeks zawierający ponad 1400 czasowników hiszpańskich z polskimi tłumaczeniami i odsyłaczami do odpowiedniego wzorca odmiany. Podręcznik jest przeznaczony dla szerokiego odbiorcy. Mogą z niego korzystać zarówno słuchacze kursów języka hiszpańskiego, jak i osoby uczące się samodzielnie lub chcące przypomnieć sobie gramatykę hiszpańską. Bardzo dobry do powtórek przed egzaminami, kolokwiami i pracami klasowymi.

59,00 zł
47,79 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,21 zł

10
Marysia i mała orkiestra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marysia i mała orkiestra
Dostępny4 szt.

Misia Marysia zaprasza na podwieczorek swoich przyjaciół. Zwierzątka wpadają na pomysł, aby umilić sobie czas wspólnym muzykowaniem. Czy uda im się stworzyć zespół?

8,90 zł
6,59 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 2,31 zł

11
O szczęściu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
O szczęściu
Dostępny150 szt.

Łatwiej znosi się złą rzeczywistość, gdy się od niej myślą do lepszej odbiega. (z Przedmowy do wydania pierwszego i drugiego, Warszawa 1939 - Kraków 1947) Długo oczekiwane wznowienie klasycznego już dzieła Władysława Tatarkiewicza. Stanowi próbę zestawienia wszystkiego, co obiektywnie można o szczęściu powiedzieć. Autor pisał swą książkę z zamierzeniem, by zawierała nie tylko to, co sam o ludzkim szczęściu myśli, ale także, co myśleli i myślą o nim inni; chciał, by książka przedstawiała rzecz jak najwszechstronniej. (z Przedmowy do wydania trzeciego, Warszawa 1962). Rozpatrywane są tu więc zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne, historyczne (informacje o ludzkich poglądach na szczęście), systematyczne, opisowe, normatywne, a także językowe (analiza wyrazu szczęście i wyrazów pokrewnych), psychologiczne (analiza doznawania szczęścia), socjologiczne i etyczne. Książka z kategorii wielkich! Jedna z podstawowych lektur na wszystkich studiach humanistycznych.

79,00 zł
63,99 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,01 zł

12
Zagadkownik. Zadania pobudzające do myślenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadkownik. Zadania pobudzające do myślenia
NiedostępnyBrak

Publikacja zawiera ćwiczenia, które poprzez zabawę uczą logicznego myślenia i pozwalają lepiej zrozumieć otaczający świat. Zadania znajdujące się w książce dzięki swej różnorodności nie nudzą dzieci. Ciekawe ilustracje zachęcą przedszkolaków do podjęcia próby rozwiązania zagadki i pobudzą do kreatywnych działań. Dzieciom towarzyszą sympatyczni bohaterowie. Zadania są ułożone od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Maluch może samodzielnie odkrywać nowe dziedziny świata liczb i figur geometrycznych. Zagadki są doskonałym utrwaleniem wiedzy zdobytej przez dziecko. Książka pomoże w przygotowaniu przedszkolaka do klasy I.

17,90 zł
13,07 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,83 zł

13
Teczka z gumką A4. Transformers, mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką A4. Transformers, mix
Starpak
NiedostępnyBrak

Teczka do przechowywania dokumentów. Otworki na gumkę zabezpieczone nitami. Gumka w oplocie z estetycznej tkaniny. Teczka ozdobiona obrazkiem i laminowana. Towar wysyłany losowo

3,50 zł
3,33 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,17 zł

14
Teczka z gumką. Tomek i przyjaciele, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką. Tomek i przyjaciele, mix wzorów
Starpak
NiedostępnyBrak

Teczka do przechowywania dokumentów. Otworki na gumkę zabezpieczone nitami. Gumka w oplocie z estetycznej tkaniny. Teczka ozdobiona obrazkiem z serialu „Tomek i przyjaciele” i laminowana.

4,20 zł
3,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

15
Teczka A4 z gumką, Żółwie Ninja, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 z gumką, Żółwie Ninja, mix wzorów
Starpak
NiedostępnyBrak

Teczka do przechowywania dokumentów. Otworki na gumkę zabezpieczone nitami. Gumka w oplocie z estetycznej tkaniny. Teczka ozdobiona obrazkiem i laminowana. Mix wzorów. Uwaga! Wzór wysyłany losowo!

3,50 zł
3,33 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,17 zł

16
Pisaki dwustronne, 10 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki dwustronne, 10 kolorów
Starpak, 10 sztuk
NiedostępnyBrak

Zestaw 10 dwustronnych pisaków w żywych kolorach. Wąskie końcówki z twardego filcu umożliwiają rysowanie cienką kreską, a grube wypełnienie rysunków. Pisaki dzięki swojej trwałości będą długo wykorzystywane w twórczej pracy Twojego dziecka. Pełna paleta kolorów umożliwia rozwijanie wyobraźni i umiejętności plastycznych Twojego dziecka. Wymiary opakowania: 12,0 x 17,0 cm

5,00 zł
4,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,25 zł

17
Pisaki dwustronne, 6 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki dwustronne, 6 kolorów
Starpak, 6 sztuk
NiedostępnyBrak

Zestaw 6 dwustronnych pisaków w żywych kolorach. Wąskie końcówki z twardego filcu umożliwiają rysowanie cienką kreską, a grube wypełnienie rysunków. Pisaki dzięki swojej trwałości będą długo wykorzystywane w twórczej pracy Twojego dziecka. Pełna paleta kolorów umożliwia rozwijanie wyobraźni i umiejętności plastycznych Twojego dziecka. Wymiary opakowania: 17,0 x 7,0 cm

7,00 zł
6,65 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,35 zł

18
Balladowo, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balladowo, CD
Iwona i Orkiestra Dni Naszych, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny6 szt.

Tracklista: 1. Ponad tęczą 2. Hymn o miłości 3. Scarborough Fair 4. Anioł morza 5. Niewielka droga 6. Rozmowa z synem 7. Orzeł 8. Pytanie o sens 9. Psalm zaręczynowy 10. Oto noc 11. Opętanie 12. Kołysaneczka 13. Kwiaty na śniegu 14. Kalatówki

35,90 zł
34,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

19
Polski kodeks pracy w przekładach na język niemiecki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polski kodeks pracy w przekładach na język niemiecki
NiedostępnyBrak

Książka Roberta Kołodzieja jest obszernym, systematycznym i kompleksowym opracowaniem problematyki przekładu terminologii i zastosowanych strategii translatorskich na przykładzie prawa pracy. Publikacja wnosi istotny wkład do badań nad terminologią i ekwiwalencją terminologiczną, a zatem także nad językami specjalistycznymi, w szczególności nad językiem prawa pracy, i przynosi dalekie od trywialności wnioski w odniesieniu do dwujęzycznej leksykografii specjalistycznej, przyczyniając się do poprawy komunikacji międzykulturowej w tym obszarze wiedzy specjalistycznej i do doskonalenia praktyki tłumaczenia tekstów specjalistycznych. Istotną praktyczną wartość mają nie tylko analizy terminów z zakresu prawa pracy, które dla tłumaczy praktyków mogą się stać wzorcem postępowania w dochodzeniu do najbliższego ekwiwalentu terminu wyjściowego; taką wartość mają również rozsiane po tekście liczne trafne spostrzeżenia Autora na temat interlingwalnego przekładu prawniczego jako pośredniczącego językowo i kulturowo transferu wiedzy specjalistycznej”. Z recenzji prof. dr hab. Zofii Berdychowskiej

39,90 zł
33,12 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

20
Hotelarstwo. Tom 2. Organizacja pracy w hotelarstwie. Technik hotelarstwa. Kwalifikacja T.11. Podręcznik. Część 1, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hotelarstwo. Tom 2. Organizacja pracy w hotelarstwie. Technik hotelars...
Dostępny38 szt.

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa. Realizuje treści z zakresu kwalifikacji T.11 (Planowanie i realizacja usług w recepcji). Ten bogato ilustrowany podręcznik to kompendium wiedzy o pracy w branży hotelarskiej. Szczegółowo omówiono w nim zasady standaryzacji obiektów noclegowych. Przedstawiono charakterystykę bazy noclegowej w Polsce i dokładnie opisano największe sieci hotelowe, z uwzględnieniem dynamiki zmian od końca XX wieku. Zaprezentowano główne organizacje hotelarskie. Zamieszczono liczne zdjęcia najpopularniejszych hoteli świata. Wiedzę podstawową przepleciono ciekawostkami z cyklu: „Warto wiedzieć”. Słowniczek terminów branżowych pozwoli uporządkować wiedzę, a pytania kontrolne pomogą uczniowi sprawdzić jej poziom. Numer dopuszczenia MEN: 20/2014

49,40 zł
43,97 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,43 zł

21
Wywrotka z blokadą, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wywrotka z blokadą, mix kolorów
Lena
NiedostępnyBrak

Wielka wywrotka od firmy Lena zachwyci każdego chłopca! Produkt został wykonany z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo dziecka, dlatego wykorzystane materiały są bardzo odporne na zniszczenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu wytrzymałych materiałów wywrotka jest w stanie wytrzymać aż 100 kg obciążenia bez żadnych uszkodzeń. Taka wytrzymałość na obciążenie daje nowe możliwości w trakcie zabawy, dziecko może nawet jeździć na wywrotce. Ta funkcjonalna wywrotka ma 62.0 cm długości i wytrzymuje obciążenie do 50 kg. Wymiary: 62.0 x 26.0 x 35.0 cm Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

91,90 zł
82,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,19 zł

22
Rawicz plan miasta z mapą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rawicz plan miasta z mapą
NiedostępnyBrak

Centrum w skali 1:5000; Okolice Rawicza w skali 1:90 000, Spis ulic, mapa centrum i mapa gminy Rawicz z zaznaczonym przebiegiem Rawickiego Mickiewiczowskiego Szlaku Rowerowego, Na odwrocie opisy miasta i gminy Rawicz, historia Rawicza, obiekty warte zobaczenia, opis znakowanych szlaków turystycznych oraz bogaty informator teleadresowy.

7,88 zł
5,52 zł

Rabat 29,9%
oszczędzasz 2,36 zł

23
Ponad 120 naklejek dla małych zuchów. Dzielni bohaterowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,00 zł
8,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,36 zł

24
Robert Enke. Życie wypuszczone z rąk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robert Enke. Życie wypuszczone z rąk
NiedostępnyBrak

Chwytająca za gardło historia bramkarza, męża i ojca Miał wszystko. Wielkie pieniądze, kochającą żonę, transfer do FC Barcelony, obietnicę gry na mundialu w bramce reprezentacji Niemiec. Na boisku powstrzymywał najlepszych napastników świata. Najgroźniejszy przeciwnik czaił się jednak zupełnie gdzie indziej… Paraliżujący strach, przerażający ból po tragicznej śmierci ukochanej córeczki, lęk przed każdym następnym dniem. Nikt nie zauważył dramatu ponad ludzkie siły. Dopiero jego samobójstwo wstrząsnęło światem i wielu osobom otworzyło oczy na problem depresji. Przejmująca opowieść o człowieku zbyt wrażliwym, aby żyć. Reng i Enke pisali tę książkę razem, chcąc pomóc ludziom zmagającym się z psychicznymi demonami. Robert nie zdążył już jej wydać. Jego przyjaciel zrobił to za niego. Książka nagrodzona prestiżowym tytułem William Hill Sports Book of the Year. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów sportu. *** „Poruszająca książka, która wykracza daleko poza piłkę nożną”. – „The Guardian” „Opowieść o wyniszczającej chorobie, z którą niemiecki bramkarz stoczył samotną, przegraną walkę. Chorobie, która zmieniła w przekleństwo to, co dla milionów piłkarzy byłoby cudownym spełnieniem”. – Michał Pol, redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego” „Poruszająca lektura, która skłania do rewizji wyobrażeń na temat sportu, ale przede wszystkim – do głębokiej refleksji nad najważniejszymi wartościami w życiu”. – Katarzyna Rutkowska, psycholog sportu „Trudno się pogodzić z odejściem naszych bliskich. Jeśli do tego są to ludzie o wielkim sercu, ból jest jeszcze silniejszy. Ta książka to wzruszający hołd oddany mojemu wspaniałemu koledze”. – Dariusz Żuraw, klubowy kolega Roberta Enke w drużynie Hannoveru 96 w latach 2004–2008 „Mocna historia o piekle, które rozegrało się w raju. Bo przecież tak sobie wyobrażamy życie profesjonalnych piłkarzy”. – Michał Trela, pasjonat Bundesligi, „Przegląd Sportowy” *** Robert Enke – niemiecki piłkarz, bramkarz Borussii Mönchengladbach, Benfiki Lizbona, FC Barcelony i Hannoveru 96, reprezentant kraju. Zawodnik niemal całą karierę zmagający się z depresją, która rozpoczęła się podczas pobytu na Camp Nou i pogłębiła po tragicznej śmierci dwuletniej córeczki Lary. Wraz z reprezentacją wywalczył w 2008 roku wicemistrzostwo Europy i stał się głównym kandydatem do gry w niemieckiej bramce na mundialu w RPA w 2010 roku. 10 listopada 2009 roku niespodziewanie popełnił samobójstwo, rzucając się pod koła pociągu. Zostawił żonę Teresę i drugą córkę, adoptowaną kilka miesięcy wcześniej Leilę. Miał 32 lata. Ronald Reng – niemiecki dziennikarz sportowy związany z „Die Tageszeitung” i „Süddeutsche Zeitung” oraz ceniony autor książek. Jego publikacja The Keeper of Dreams w 2004 roku uznana została w Wielkiej Brytanii Sportową Książką Roku, a niniejsza biografia Roberta Enke siedem lat później zdobyła tytuł William Hill Sports Book of the Year.

36,90 zł
28,41 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,49 zł

25
Lokalsi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokalsi
Dostępny7 szt.

Lokalsi to roczny projekt, dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przy w współpracy z poznańskimi organizacjami pozarządowymi: Jeżycka Fundacja Senioralna, Fundacja Animatornia, Stowarzyszenie „Jasna Rola” oraz ze Związkiem Polskich Artystów Fotografików (Okręg Wielkopolski). Kierując naszą inicjatywę do mieszkańców stolicy Wielkopolski i dążąc do pogłębienia integracji lokalnych społeczności, namysłowi poddaliśmy kategorie miejsca i tożsamości wspólnotowej. Na potrzeby projektu zawiązano trzy grupy: Naramowicka, Jeżycka i Arsenałowa. Dwie pierwsze skupiały osoby związane z poszczególnymi dzielnicami Poznania, a ostatnia składała się z bywalców „Arsenału|. Przedstawiciele wymienionych zespołów byli zróżnicowani wiekowo, mentalnie, narodowościowo, a także pod względem światopoglądu, zainteresowań czy umiejętności.

23,00 zł
16,10 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,90 zł

26
Chłopcy 2. Bangarang - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chłopcy 2. Bangarang
NiedostępnyBrak

Wznowienie drugiego tomu głośnego cyklu Chłopcy wzbogacone zupełnie nową historią! Wrócili! Dzwoneczek i jej banda wyrośniętych, wiecznie niedojrzałych Chłopców po raz kolejny pokazują, że nie da się oddzielić dobrej zabawy od solidnych kłopotów. I nieważne, czy to klubowy Zjazd, motocyklowa wycieczka do pobliskiego miasta czy pozornie leniwe popołudnie w opuszczonym Lunaparku – każdy dzień to nowa przygoda, a na końcu czai się ta największa. I najbardziej przerażająca. Śmierć? Droga znowu wzywa, nie ma odwrotu ani chwili na oddech. Tylko co jeśli tym razem wiedzie wprost do znienawidzonej dorosłości? Jakub Ćwiek – jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy młodego pokolenia. Zawodowo copywriter, publicysta, scenarzysta i konferansjer. Autor jedenastu książek, licznych opowiadań i tekstów publicystycznych, które doczekały się adaptacji teatralnych, filmowych i LARP-owych. Jako scenarzysta, reżyser i aktor występował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Dziewięciokrotnie nominowany do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla, otrzymał ją w 2012 roku za opowiadanie Bajka o trybach i powrotach. Został nominowany w kategorii Twórca Roku za rok 2012 do nagrody Śląkfa.

34,90 zł
26,87 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

27
Kołem się toczy. Przez Kaukaz i Bliski Wschód - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołem się toczy. Przez Kaukaz i Bliski Wschód
NiedostępnyBrak

„Najciekawszy jest cukier, który w Iranie ma postać zbrylonych, różnokształtnych kostek. Wrzucam dwie kostki do szklaneczki, w pełni zadowolony ze swojego obycia w świecie, lecz po chwili spostrzegam, że nigdzie, kurde, nie ma łyżeczki. Lekko zakłopotany i zdezorientowany zauważam uśmiech na twarzy Pana Sadownika, który specjalnie dla mnie, wolno, żeby się tłuk z Europy nauczył, prezentuje skomplikowany proces picia herbaty. Wkłada cukier do ust, popija małym łykiem czaju – i już.” Nakładem Wydawnictwa Buk Rower ukazała się właśnie pierwsza książka Karola Wernera, blogera, zdobywcy głównego wyróżnienia w konkursie na Blog Roku 2013, zdobywcy tytułu Dziennikarza Obywatelskiego Roku 2013, przyznawanego przez portal Wiadomosci24.pl. Kołem się toczy. Przez Kaukaz i Bliski Wschód to opowieść o ludziach zamieszkujących kraje być może geograficznie niezbyt dalekie, lecz odległe obyczajowo. Miejsca, gdzie policja nakazuje jechać rowerem pod prąd, a przybysz znad Bałtyku jest atrakcją równą niedźwiedziowi na Krupówkach. Karol Werner w swoich podróżach stara się być jak najbliżej mieszkańców tych miejsc. Bliskość paradoksalnie ułatwia mu niski budżet. Noclegów szuka u gospodarzy, którzy chętnie przyjmują go pod swój dach, zapraszają na posiłek, opowiadają swoje historie i tłumaczą panujące w ich kraju zwyczaje. I tak poznajemy właściciela sadu, który pokazuje, jak w Iranie używa się cukru; Armana, który objaśnia przeczące zdrowemu rozsądkowi zasady poruszania się rowerem po irańskich ulicach; Sevaka opowiadającego o trudach życia w Armenii, czy Kurda Basima, weterana wojny iracko-irańskiej.

24,90 zł
20,17 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 4,73 zł

28
W zagrodzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W zagrodzie
NiedostępnyBrak

Seria zabawnych wierszyków wprowadza dzieci w świat zwierząt. W zagrodzie mały czytelnik pozna zwierzęta domowe i gospodarskie, które towarzyszą człowiekowi na co dzień. Atutem książki są piękne ilustracje.

9,99 zł
7,29 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,70 zł

29
W zoo. Wierszyki o zwierzętach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W zoo. Wierszyki o zwierzętach
NiedostępnyBrak

Seria zabawnych wierszyków wprowadza dzieci w świat zwierząt. Wyprawa do ogrodu zoologicznego jest natomiast pretekstem do zaznajomienia się ze zwyczajami dzikich i egzotycznych zwierząt. Atutem książki są piękne ilustracje.

9,99 zł
7,29 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,70 zł

30
Jak odnieść sukces bez penisa. Sekrety i strategie dla ambitnych kobiet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak odnieść sukces bez penisa. Sekrety i strategie dla ambitnych kobie...
NiedostępnyBrak

Prowokujący tytuł to dopiero początek. Najlepsze znajdziesz w środku. To nie jest książka dla grzecznych dziewczynek. To sekretna broń dla kobiet, które wiedzą, czego chcą, i nie zamierzają nikogo pytać, czy mogą po to sięgnąć. Bądź pewna siebie jak Miranda Priestly, konsekwentna jak Agata Przybysz i skuteczna jak Claire Underwood. Zaufaj sobie. Wzmocnij swoją pozycję w pracy. Rywalizuj z mężczyznami o najwyższe stanowiska i zawrotne pensje. Karen Salmansohn z dużym poczuciem humoru odkryje przed tobą najskuteczniejsze biznesowe strategie i ujawni sekrety tych, którzy nie zatrzymają się, zanim nie dojdą na sam szczyt. Zastosuj metody opisane w tej książce, a przekonasz się, że sukces jest na wyciągnięcie ręki. Karen Salmansohn zrobiła zawrotną karierę. Była konsultantem do spraw wizerunku w takich firmach jak L'Oreal i MTV. W wieku dwudziestu ośmiu lat awansowała na stanowisko wiceprezesa agencji reklamowej, a potem zwolniła się z pracy, bo zawsze marzyła, by zostać pisarką. Jej książki sprzedały się w milionach egzemplarzy. Mieszka w Nowym Jorku. Każdego dnia dzięki dekoltowi możemy utrzeć nosa penisowi! W końcu dobry dekolt (a nawet i przeciętny) może wpływać na nastrój, w jakim znajdzie się właściciel penisa. Ale nigdy odwrotnie.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

31
Zdrowe i domowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowe i domowe
Dostępny1 szt.

Przepisy na dania do zabrania! Wystarczy fajne pudełeczko i smaczny pomysł, by móc zabrać ze sobą kawałek domowej kuchni i mieć energetyzujący posiłek w ciągu dnia. Nie muszą to być zawsze kanapki. Niezależnie od wieku, czy pracujemy, czy chodzimy do szkoły, większość czasu spędzamy poza domem. Jemy szybko, niedbale, bez zastanawiania się czy to nam służy, czy nie. A przecież posiłek w trakcie dnia może być wartościowym, domowym daniem lub pożywną przekąską. Czy to podczas dużej przerwy w szkole, czy w wolnej chwili w pracy, mamy czas na zjedzenie czegoś zdrowego, świeżego, z kolorowymi warzywami. Danie, które doda energii i siły, zapewni dobre samopoczucie. Weź ze sobą to, co chcesz zjeść. I to, co lubisz.

14,90 zł
12,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,23 zł

32
Plusy dodatnie i ujemne, czyli polski kapitalizm bez solidarności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plusy dodatnie i ujemne, czyli polski kapitalizm bez solidarności
NiedostępnyBrak

Uczestnik i świadek tamtych wydarzeń sprzed 25 lat, wówczas jedna z wiodących postaci Solidarności i aktywny polityk, a obecnie profesor ekonomii, Ryszard Bugaj dokonuje, jak sam to określa, próby bilansu polskiej transformacji. Traktując wydarzenia z przełomu 1989/1990 jako kolejną, w perspektywie historycznej, wielką próbę modernizacji Polski oraz polskiej gospodarki, autor kreśli szeroką panoramę tych historycznych przemian i analizuje ich dzisiejsze skutki. Wynik analizy dobrze oddaje tytuł książki, parafrazujący znane powiedzenie Lecha Wałęsy. Prof. Bugaj nie ogranicza się jednak do opisu tego, co było, ale znakomicie rozumiejąc, że proces transformacji nie jest zakończony, proponuje konkretne zmiany w wielu obszarach gospodarki i polityki. Książka świetnie łączy krytyczną refleksję ze współczesnymi dylematami i wyzwaniami stojącymi przed wciąż modernizującą się Polską.

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

33
Grasz swoimi pieniędzmi, czy pieniądze grają tobą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grasz swoimi pieniędzmi, czy pieniądze grają tobą
NiedostępnyBrak

Autor w 15 niedługich i wypełnionych konkretnymi przykładami rozdziałach radzi - często z dużym poczuciem humoru jak nie tylko chronić, ale także pomnażać swój majątek. Poradnik zawiera wiele szczegółowych i często zaskakujących - wyliczeń, które łączy napisana ze swadą narracja autora, dzielącego się z czytelnikami bogatym doświadczeniem nabytym w trakcie licznych prowadzonych przez siebie szkoleń z dziedziny finansów osobistych. Dr Andrzej Fesnak: Master trener, dziennikarz, doradca finansowy. Twórca i właściciel firmy szkoleniowej Fesnak. Treningi. Szkolenia. (FTS), jednej z najstarszych firm szkoleniowych na polskim rynku. Wiceprezes Polskiej Izby Pośredników Finansowych i Ubezpieczeniowych. Członek Rady Nadzorczej Europejskiej Akademii Planowania Finansowego. Wykładowca Europejskiej Akademii Planowania Finansowego. Jeden z najbardziej doświadczonych polskich trenerów, tzw. MASTER TRENER, łączący umiejętności trenera aktywnego i kreatywnego, teoretyka i człowieka biznesu, prezentera i speakera.

34,90 zł
29,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

34
Sprawozdanie o udzielonych zamówieniach publicznych szczegółowy instruktaż sporządzania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawozdanie o udzielonych zamówieniach publicznych szczegółowy instru...
NiedostępnyBrak

Bardzo szczegółowy instruktaż sporządzenia sprawozdania o udzielonych zamówieniach publicznych. Duża ilość konkretnych przykładów pomoże w rozwiązaniu problemów praktyków zobowiązanych do sporządzenia tego sprawozdania. Do 28 lutego 2015 r. należy sporządzić i przekazać sprawozdanie o udzielonych zamówieniach publicznych Prezesowi Urzędu Zamówień Publicznych. Obowiązek ten dotyczy wszystkich jednostek sektora finansów publicznych, nawet tych, które nie udzielały zamówień publicznych w trybach przewidzianych ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (w tym również i takich, których wartość nie przekracza tzw. ?progu istotności?). Zamówieniem publicznym ? podlegającym wykazaniu w sprawozdaniu ? jest każda umowa odpłatna, zawarte w formie pisemnej i ustnej, pomiędzy zamawiającym a wykonawcą, której przedmiotem są dostawy, usługi lub roboty budowlane ? bez względu na wysokość zobowiązania pieniężnego zamawiającego i bez względu na formę jej zawarcia (np. ustna umowa potwierdzona fakturą VAT). W roku 2014 miały miejsce zmiany przepisów o zamówieniach publicznych mające wpływ na sposób sporządzenia sprawozdawania za rok 2014r., w tym m.in.: podwyższenia w kwietniu 2014 r. progu kwotowego stosowania ustawy z 14.000 do 30.000 euro ? w publikacji szczegółowo wskazano jak wykazywać umowy o zamówienie publiczne o wartości zamówienia pomiędzy do 30.000 zawierane w 2014 r. przed i po nowelizacji; wprowadzenia w październiku 2014 r. do ustawy nowego trybu uproszczonego zamawiania usług niepriorytetowych (art. 5a) ? w publikacji wskazywane są problemy z wykazaniem umów zawartych w tym trybie w sprawozdaniu; wprowadzenie w 2014 r. trzech grup wyłączeń ze stosowania ustawy dotyczących badań naukowych, działalności kulturalnej i gromadzenia zbiorów bibliotecznych i pomocy dydaktycznych w bibliotekach szkolnych (art. 4 pkt 8a, 8b i 8c) ? w publikacji znajduje się uzasadnienie niewykazywania tych zamówień w sprawozdaniu. Dodatkowo publikacja zawiera wiele dodatkowych przykładów praktycznych wskazujących na sposób wykazywania w sprawozdaniu różnych rodzajów umów spełniających definicję zamówienia publicznego.

126,00 zł
118,44 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,56 zł

35
Damy radę, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Damy radę, CD
Orkiestra Dni Naszych, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny4 szt.

Lista utworów: 1. Zapach 2. Rozmowa z synem 3. Chora wyobraźnia 4. Damy radę 5. Kwiaty na śniegu 6. Piosenka dla nikogo 7. Śpiochy 8. Burza 9. Woodstock 10. Intro 11. Gruby 12. Głodni 13. Opętanie 14. Run away – Damy radę, cz. 2

32,90 zł
31,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,64 zł

36
Włóczykije, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włóczykije, CD
Orkiestra Dni Naszych, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny3 szt.

Tracklista: 1. Kubuś rusza w świat 2. Afryka 3. Yeti 4. Grenlandia 5. Dziki Zachód 6. Dyliżans 7. Szeryf 8. Jezyki obce 9. Zawody 10. Po co nam Morze Bałtyckie 11. Z piratami w świat 12. Zamek dla Neptuna 13. Stocznia 14. Polów 15. Wojna zimy z latem 16. Nie ma jak dom 17. Kołysaneczka

18,90 zł
17,96 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,94 zł

37
20 lat folkowo, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20 lat folkowo, CD
Orkiestra Dni Naszych, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny9 szt.

Tracklista: 1. Burza 2. Gruby 3. Zapach 4. Serwy Rock Water 5. Woodstock 6. Pierwiastek bajkowy 7. Psalm żebraczy 8. Cyrk 9. Skrzypek 10. Śpiochy 11. Chora wyobraźnia 12. Dusza 13. Dramat 14. Damy radę 15. Anioł miasta 16. Jestem błaznem

35,90 zł
34,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

38
Zrozumieć fizykę 2. Maturalne karty pracy dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć fizykę 2. Maturalne karty pracy dla szkół ponadgimnazjalnych...
Dostępny2 szt.

Maturalne karty pracy to publikacja ułatwiająca systematyczne przygotowania do matury. • Ułatwia utrwalanie i systematyczne sprawdzanie poziomu wiedzy dzięki zróżnicowanym zadaniom maturalnym różnego typu pogrupowanym w działy, podobnie jak w podręczniku. • Umożliwia samodzielną pracę dzięki „Przykładom”, wskazówkom do zadań, odpowiedziom do wybranych zadań i arkuszowi maturalnemu z odpowiedziami oraz schematem punktowania. • Zapewnia skuteczne przygotowanie do matury poprzez możliwość bieżącej pracy ze wszystkimi rodzajami zadań występującymi na egzaminie.

23,50 zł
20,92 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,58 zł

39
Trojanowska Izabela CD Metalbox - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
40
Obsługa informatyczna w hotelarstwie. Technik hotelarstwa. Zeszyt ćwiczeń + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsługa informatyczna w hotelarstwie. Technik hotelarstwa. Zeszyt ćwic...
Dostępny21 szt.

Zeszyt ćwiczeń skierowany do uczniów techników, którzy kształcą się w zawodzie technik hotelarstwa. Publikacja przedstawia funkcje programów Microsoft Office. Pozwala wytrenować technikę pisania bezwzrokowego. Szczegółowo omawia program CHART i jego zastosowanie w hotelarstwie, przystępnie opisuje podstawowe procedury tego programu i prezentuje ich wykonanie za pomocą zrzutów ekranowych. Uczeń znajdzie w zeszycie charakterystykę wielu pism urzędowych i nauczy się ich sporządzania, zapozna się z pracą sekretariatu, znajdzie też wskazówki dotyczące tworzenia CV i zachowania się w trakcie rozmowy o pracę.

40,60 zł
36,13 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,47 zł

41
Ocalona z obozu śmierci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ocalona z obozu śmierci
Dostępny10 szt.

Opowieść o kobiecie, która przeszła przez piekło obozu śmierci. Autorka zebrała i spisała tu wspomnienia swojej matki, Kazimiery Gruszczyńskiej, z lat jej pobytu w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. Kobieta trafiła tam po aresztowaniu przez Gestapo jej męża, zaangażowanego w konspirację, pozostawiając w domu cudem ocaloną małą córeczkęCzy w świecie wszechogarniającej rozpaczy i panoszącej się śmierci jest miejsce dla nadziei i wiary w ocalenie? Czy człowiek w takich okolicznościach może ocalić swoje człowieczeństwo?

19,90 zł
18,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,99 zł

42
Przywództwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przywództwo
Dostępny3 szt.

Urodzeni liderzy należą do rzadkości. Co zatem sprawia, że człowiek staje się przywódcą i źródłem inspiracji dla innych? Specjalista od zagadnień związanych z dążeniem do sukcesu Brian Tracy pomógł tysiącom ludzi stać się wyjątkowymi liderami, a teraz ujawnia w tej zwięzłej, ale bardzo treściwej książce, jak można: - pozyskiwać zaufanie ludzi i cieszyć się ich lojalnością; - budzić poczucie celu w organizacji; - myśleć strategicznie i mieć w głowie ogólny obraz sytuacji; - przekształcać trudności w okazje do wykorzystania; - podejmować właściwe ryzyko; - jasno mówić o celach i strategiach oraz zdobywać poparcie dla nich; - tworzyć zwycięskie zespoły; - pomagać zwykłym ludziom w osiąganiu nadzwyczajnych wyników; - pielęgnować wartościowe relacje i wykorzystywać prawo wzajemności; - stać się naturalnym kandydatem na przywódcę, który poprowadzi organizację do zwycięstwa. Wybitne przywództwo jest umiejętnością, której można się nauczyć. Ta niezastąpiona, mała książeczka, wypełniona po brzegi opisami wypróbowanych metod, pomoże ci odblokować twój potencjał przywódcy. Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako ?inspirujące, zabawne, informujące i motywujące?. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi

29,90 zł
25,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,48 zł

43
Kacperek i Hania zapraszają do zadań rozwiązywania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kacperek i Hania zapraszają do zadań rozwiązywania
NiedostępnyBrak

Książka przeznaczona jest dla młodszych przedszkolaków. Poza zadaniami, które mają na celu wspomaganie ogólnego rozwoju dziecka, znajdują się tu również ćwiczenia usprawniające grafomotorykę. Rysowanie po śladzie jest nieodzownym elementem tego typu ćwiczeń. Dzięki nim dziecko doskonali precyzję ruchów piszącej ręki i tym samym przygotowuje się do właściwej nauki pisania w szkole.Zadania bogacą słownictwo dziecka, doskonalą jego pamięć i umiejętność koncentrowania uwagi. Uczą wytrwałości oraz planowania pracy. Większość zadań dziecko może wykonywać samodzielnie. Różnorodność proponowanych ćwiczeń podnosi edukacyjną wartość książki, zachęcając jednocześnie dziecko do nauki i zabawy. Kolejnym atutem publikacji jest możliwość wielokrotnego wykonywania ćwiczeń aż do uzyskania przez dziecko pełnej sprawności. Poza tym może ono wracać do zadań, które szczególnie lubi.

15,99 zł
11,51 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,48 zł

44
Stemple ozdobne - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stemple ozdobne
Adamigo
Dostępny62 szt.

Zestaw 6 drewnianych pieczątek do kolorowania. W tubie oprócz stempli znajduje się poduszka z tuszem. Kreatywna zabawa dla najmłodszych! Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.

28,70 zł
23,53 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,17 zł

45
Karty - Skat tradycyjny Cartamundi - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty - Skat tradycyjny Cartamundi
Cartamundi
Dostępny58 szt.

32 tradycyjne karty do gry w Skata

7,60 zł
6,23 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,37 zł

46
Księga zwierząt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga zwierząt
Dostępny85 szt.

Zbiory zagadek, kolorowanek i labiryntów, którym towarzyszą barwne ilustracje oraz opisy zwierząt z pewnością spodobają się każdemu dziecku. W każdej książeczce mnóstwo wspaniałych naklejek!

9,99 zł
7,29 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,70 zł

47
Hiszpanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpanka
NiedostępnyBrak

Nowela historyczno-sensacyjna oparta na realiach Powstania Wielkopolskiego. Autor, a zarazem reżyser filmu o tym samym tytule ? który wchodzi na ekrany w końcu stycznia 2015 r. ? stworzył sensacyjną intrygę z udziałem spirytystów, którzy toczą walkę wokół przyjazdu Ignacego Paderewskiego do Poznania. Mieszanka prawdy historycznej i fikcji, mistycyzm i wojna o niepodległość stanowią nie tylko doskonały obraz tamtych czasów, ale także wciągają czytelnika w zabawę konwencją powieści sensacyjnej i czarnej komedii.

25,00 zł
18,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,25 zł

Wróć do góry