hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.03.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 22 marca 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kotek, który merdał ogonem (Paweł Pawlak), na drugim Święty Franciszek i bracia skrzydlaci (Anna Matusiak). Kolejny produkt to Pierwsza Komunia Święta w Pięknej Dolinie (Anna Matusiak) oraz Czołgi Sikorskiego. Tank Power vol. XCV 338 (Janusz Ledwoch).
1
Kotek, który merdał ogonem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kotek, który merdał ogonem
Niedostępny
Brak

Psot i Kleks mieszkają obok siebie. Przyjaźnią się? Ależ skąd! Czy kot i pies mogą się lubić? Kleks chodzi do szkoły. Psot też by chciał, ale szkoła jest tylko dla psów Co robić? Przeczytajcie bajkę o kocie, który merdał ogonem, a zobaczycie , jak pomysłowy Psot został psem. Dowiecie się, dlaczego nie warto być uprzedzonym do tych, którzy wydają nam się inni. Książka napisana przez Gerarda Moncomble'a i zilustrowana przez Pawła Pawlaka.

28,00 zł
20,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,84 zł

2
Święty Franciszek i bracia skrzydlaci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Franciszek i bracia skrzydlaci
Niedostępny
Brak

Książeczka przybliża postać Św. Franciszka i jego niezwykłą miłość do wszystkich stworzeń.Książeczka jest barwnie ilustrowana. To doskonały prezent dla kadżego dziecka!

6,90 zł
4,97 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,93 zł

3
Pierwsza Komunia Święta w Pięknej Dolinie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsza Komunia Święta w Pięknej Dolinie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Książka opowiada o przygotowaniach dzieci z Naszego Miasteczka do Pierwszej Komunii Świętej. Uczy jak należy się przygotować na przyjęcie Pana Jezusa do swego serca i pokazuje jak wielką może to dać radość. Do książki dołączony jest obrazek z modlitwą przed komunią świętą i po jej przyjęciu.

10,10 zł
7,27 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,83 zł

4
Czołgi Sikorskiego. Tank Power vol. XCV 338 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czołgi Sikorskiego. Tank Power vol. XCV 338
Niedostępny
Brak

Polska broń pancerna walczyła nie tylko od samego początku II wojny światowej, ale również na niemal wszystkich jej frontach. Stąd ogromne bogactwo wzorów uzbrojenia, ale także wzorów obowiązujących malowań, oznaczeń i ewidencjonowania pojazdów pancernych w obrębie różnych armii, w których przypadło walczyć polskim żołnierzom wojsk pancernych. Wciąż wiele z nich jest obiektem badań i poszukiwań zaginionych dokumentów z tego zakresu jest już dzisiaj dostępna, stąd możliwość zebrania w jednym opracowaniu zbiorczego wizerunku polskiej barwy, godła i oznakowania pojazdów bojowych okresu II wojny światowej.

15,00 zł
10,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,50 zł

5
Live 1. Podręcznik dla szkoły gimnazjalnej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live 1. Podręcznik dla szkoły gimnazjalnej
Dostępny26 szt.

Wyjątkowy kurs dla gimnazjalistów kontynuujących naukę języka. L!VE został stworzony z myślą o polskich uczniach, którzy w gimnazjum kontynuują naukę języka angielskiego. Kurs realizuje wszystkie założenia trzeciego etapu kształcenia, co gwarantuje skuteczne przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego. L!VE wyróżnia się spośród innych podręczników bogactwem informacji z wielu dziedzin wiedzy i nowatorskim podejściem do rozwijania indywidualnych strategii uczenia się. WARTO WIEDZIEĆ: L!VE Grammar pozwala uczniom na gruntowne powtórzenie i utrwalenie nawet najtrudniejszych zagadnień gramatycznych, a specjalny podział i oznaczenie ćwiczeń umożliwiają nauczycielowi wykorzystywanie materiału w klasach o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Ciekawe projekty porównujące kulturę krajów anglojęzycznych z kulturą polską zaznajamiają uczniów z obyczajami ich rówieśników na świecie. Specjalne sekcje Learning to Learn i L!VE Hints wspomagają rozwijanie strategii uczenia się.

45,00 zł
39,15 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,85 zł

Wróć do góry