hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.04.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 18 kwietnia 2015 roku.
1
Dobre obyczaje. Czyli w lekkim tonie o bon tonie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobre obyczaje. Czyli w lekkim tonie o bon tonie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.10

Znakomita książka z dowcipnymi i bezpretensjonalnymi wierszami odwołującymi się do dziecięcych zabaw i rymowanek, które bawią zaskakującymi skojarzeniami, a jednocześnie uczą wrażliwości na potrzeby innych ludzi oraz pokazują zasady dobrego wychowania.

24,90 zł
19,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,98 zł

3 osoby kupiły
2
Perełka 258. Życzę Ci prawdziwej radości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 258. Życzę Ci prawdziwej radości
Niedostępny
Brak

Czasami świętość wydaje się nam tak bardzo odległa, wręcz nieosiągalna. Tymczasem sprawa wygląda dokładnie odwrotnie o czym przekonuje autorka myśli zawartych w perełce św. Urszula Ledóchowska. Dla Niej święty to przyjaciel, pocieszyciel, to brat kochający, który odczuwa nasze biedy, troski, modli się za nas, pragnie dobra naszego i szczęścia. Często naszym bliskim życzymy szczęścia i radości. Czy życzymy im by odnaleźli je w byciu blisko Jezusa? Może warto to zrobić i w prezencie ofiarować tę oto małą książeczkę.Perełka ta została wydana z okazji 150 rocznicy urodzin św. Urszuli Ledóchowskiej.

5,20 zł
4,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,52 zł

3
Perełka 256. Życzę Ci miłości w sercu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 256. Życzę Ci miłości w sercu
Niedostępny
Brak

Czasami świętość wydaje się nam tak bardzo odległa, wręcz nieosiągalna. Tymczasem sprawa wygląda dokładnie odwrotnie o czym przekonuje autorka myśli zawartych w perełce św. Urszula Ledóchowska. Dla Niej święty to przyjaciel, pocieszyciel, to brat kochający, który odczuwa nasze biedy, troski, modli się za nas, pragnie dobra naszego i szczęścia. Nie trzeba zatem wiele aby podążać drogą świętości, wystarczy kochać. Jeśli chcesz wyrazić to co czujesz lub życzyć komuś miłości w sercu, ta książeczka będzie idealnym dodatkiem do życzeń.Perełka ta została wydana z okazji 150 rocznicy urodzin św. Urszuli Ledóchowskiej.

4,80 zł
4,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,48 zł

Wróć do góry