hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.05.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 1 maja 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Powszechny słownik portugalsko-polski polsko-portugalski, na drugim Poznaję matematykę Krok po kroku Podręcznik + Teczka (Alicja Małasiewicz). Kolejny produkt to Te chwile (Herbjorg Wassmo) oraz Przezwyciężyć grzech gniewu (T.G. Morrow).
1
Powszechny słownik portugalsko-polski polsko-portugalski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powszechny słownik portugalsko-polski polsko-portugalski
Dostępny7 szt.

50 000 haseł, przykładów użycia, wyrażeń, zwrotów,znaczeń i idiomów. Współczesne słownictwo. Spisy nazw geograficznych. Elementy gramatyki języka portugalskiego.

48,50 zł
33,95 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,55 zł

6 osób kupiło
2
Poznaję matematykę Krok po kroku Podręcznik + Teczka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję matematykę Krok po kroku Podręcznik + Teczka
Dostępny15 szt.

Ćwiczenia terapeutyczne dla uczniów klas młodszych szkoły podstawowej mających specyficzne trudności w uczeniu się matematyki. Podręcznik i materiały Niniejsza publikacja zawiera ćwiczenia, które wspomagają rozwój rozumowania (myślenia) operacyjnego oraz czynności umysłowe niezbędne do tworzenia pojęć. Składa się z książki z opisami zadań oraz teczki, w której zgromadzono potrzebne materiały do wycięcia.

39,00 zł
30,81 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,19 zł

3 osoby kupiły
3
Te chwile - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Te chwile
Dostępny73 szt.

W najnowszej książce Herbjørg Wassmo zostajemy wciągnięci w fascynującą historię, która toczy się przez wiele lat, a właściwie przez całe życie. Podróż jest długa i trudna – od dziewczynki, która dorastała w biedzie w Vesteralen, do pisarki u szczytu sławy, należącej do artystycznej elity kraju. Podobnie jak Tora i Dina we wcześniejszych powieściach Wassmo, tak i tutaj powoli wyłania się przed nami postać głównej bohaterki. Wrażliwej i nieskończenie silnej. Serce i ból. Te chwile to z jednej strony fascynujący utwór o dorastaniu i rozwoju, z drugiej zaś – ujawnienie drastycznej prawdy o głównej bohaterce, o byłym mężu, matce i ojcu, o mężczyznach, z którymi łączyły „ją” relacje uczuciowe, a których czytelnik może łatwo zidentyfikować. Doskonale napisana, wyważona, bezwzględnie szczera książka. [...] Dialogi dźwięczą, a postacie w pozornie nieznaczących, ale intensywnych scenach niosą opowieść dalej. – Guri Hjeltnes, „VG” Wrażliwość to nie kwestia zewnętrznego kształtu, jaki pisarka nadaje swojemu dziełu i samej sobie, to potężna wewnętrzna siła, wydobywająca kolejne zdania z przemyślanej i odczutej głębi. Te zdania nie przemknęły tylko przez głowę Herbjørg Wassmo, zanim zostały przeniesione na papier; one przeniknęły całe jej ciało. [...] Wassmo nie daje nam wykładu. Życie nie zostaje ocenione ani wyjaśnione. Zostaje opowiedziane. To jest właśnie talent pisarski Herbjørg Wassmo. – Atle Christensen, „Aftenposten” Właśnie dla takich powieści nauczyłam się czytać. Dla tej niesamowitej przyjemności poznawania świetnie skonstruowanych historii, oczekiwania co przyniesie kolejna strona, poczucia dziwnego smutku, gdy książka się kończy. – Beata Kęczkowska, „Wysokie Obcasy Extra" Herbjorg Wassmo – wybitna norweska pisarka urodzona w 1942 roku w Vesteralen. Zadebiutowała w 1976 zbiorem wierszy Skrzydlaty zespół, ale zasłynęła jako autorka znakomitych powieści, w tym dwóch trylogii poświęconych dwóm bohaterkom: Torze i Dinie. Wielokrotnie nagradzana, otrzymała między innymi prestiżową nagrodę literacką Rady Nordyckiej, Nagrodę Krytyków, Nagrodę Księgarzy oraz Nagrodę im. Amalie Skram. Najbardziej znanym jej dziełem jest Księga Diny, która została zekranizowana w 2002 roku.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
4
Przezwyciężyć grzech gniewu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przezwyciężyć grzech gniewu
Dostępny4 szt.

Ponieważ korzenie grzechu gniewu leżą w sferze emocji, często wydaje się nam, że nie sposób nad nim zapanować. Ta książka udowadnia, że możemy nauczyć się, jak radzić sobie z negatywnymi uczuciami w stosunku do bliźnich w taki sposób, aby nie prowadziły one nas do grzesznego gniewu. Oferuje psychologiczne i duchowe narzędzia, które pomogą Ci kształtować odpowiednie nawyki i kontrolować swoje zachowanie, tak abyś mógł odbudować zdrowe relacje z bliskimi i współpracownikami. Jeśli wprowadzisz w życie proste wskazówki i porady, zawarte na stronicach tej książki, szybko opuści Cię pragnienie odwetu, będziesz w stanie naprawdę przebaczyć tym, którzy cię zranili, i odzyskasz spokój ducha.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

1 osoba kupiła
5
Szewcy. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szewcy. Audiobook
Stanisław Ignacy Witkiewicz, Aleksandria
Dostępny12 szt.

Szewcy, właśnie ukazujący się na audiobooku, są znanym dramatem Stanisława Ignacego Witkiewicza, niezwykle utalentowanego pisarza i malarza, artysty w pełnym tego słowa znaczeniu, autora takich dzieł jak 622 upadki Bunga, czyli Demoniczna kobieta, Nienasycenie, W małym dworku, Metafizyka dwugłowego cielęcia, Kurka Wodna, Wariat i zakonnica. W Szewcach, których w wersji audio czytają Małgorzata Regent, Janusz Żak oraz Tomasz Czarnecki, pisarz w groteskowy sposób ukazuje losy ludzi, którzy cierpią z powodu ciężkiej, a jednocześnie bezsensownej pracy. Ich ciemiężycielem jest Robert Scurvy, który z obawy przed buntem swoich pracowników przeprowadza zamach stanu, dzięki któremu zdobywa władzę.

14,40 zł
10,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,03 zł

1 osoba kupiła
6
Kiedy cię poznałam - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kiedy cię poznałam
Dostępny2 szt.

Mądra, wzruszająca i podnosząca na duchu książka autorki Love, Rosie i PS. Kocham Cię. Jasmine kocha swoją pracę i dotkniętą zespołem Downa siostrę. Zmuszona do odejścia z pracy stwierdza, że miłość do siostry to za mało, by nadać sens jej życiu. Rozpaczliwie próbuje znaleźć coś, co wypełniłoby bolesną pustkę. W bezsenne noce podgląda sąsiada z przeciwka, Matta Marshalla, znanego radiowego didżeja. Jasmine szczerze nienawidzi go za to, że podczas jednej z audycji nie zareagował na złośliwe komentarze dotyczące osób z zespołem Downa. Zawieszony za wybryki na antenie Matt pije, awanturuje się, jest utrapieniem dla okolicy. Zbieg okoliczności sprawia, że Jasmine coraz lepiej go poznaje i zaczyna po trosze uczestniczyć w jego życiu. Każde z nich zmaga się z innymi przeciwnościami, każde musi pokonać inne problemy, ale ku swojemu zaskoczeniu odkrywają, że mogą być dla siebie wsparciem i że niechęć od przyjaźni dzieli niekiedy tylko jeden krok.

34,90 zł
17,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 17,45 zł

1 osoba kupiła
7
Karty do gry Piatnik 2 talie Kimono - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty do gry Piatnik 2 talie Kimono
Dostępny11 szt.

Najwyższej jakości karty do gry renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. W komplecie 2 talie w eleganckim, złoconym pudełku z charakterystyczną Piatnikowską poduszeczką. Na rewersach (koszulkach) i na pudełku piękne wizerunki kobiet ubranych w kimono. Talie składają się z 55 plastikowanych kart o wymiarach 58 x 89 mm i gramaturze 310. Idealne zarówno do brydża, pokera, remika jak i innych gier. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

60,00 zł
52,80 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,20 zł

1 osoba kupiła
8
Faktor XX - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Faktor XX
Dostępny16 szt.

Obecnie po raz pierwszy w historii dziesiątki milionów kobiet zajmuje najlepsze, wysoko wykwalifikowane stanowiska na rynku pracy. Doskonale wykształcone i szalenie ambitne panie wykonują zawody niegdyś zarezerwowane dla ich ojców, mężów i synów. Zmiana ma charakter światowy. W tej książce Alison Wolf przedstawia konsekwencje tej rewolucji: czemu lepiej wykształcone kobiety więcej pracują i winnych godzinach, czemu prawniczki noszą zawrotnie wysokie obcasy, jak przekłada się to na życie intymne i spadek dzietności, oraz kto tak naprawdę bierze na siebie obowiązki domowe. To przełomowa publikacja, w której autorka przeplata dane statystyczne z całego świata z wiedzą ekonomiczną, psychologiczną, historyczną, a całość okrasza ilustracjami ze współczesnego życia. To prawdziwa Biblia dla każdego, kto chce się dowiedzieć czegoś o współczesnych kobietach. The Guardian Książka Alison Wolf to błyskotliwy, klarowny i oryginalny wkład w dyskusję o kobietach i współczesnej gospodarce. Jeśli sprawy kobiet, pracy i rodziny w dzisiejszym świecie są dla ciebie ważne, to ta zaangażowana, obfitująca w fakty pozycja to lektura obowiązkowa. Chrystia Freeland, autorka książki Plutocrats

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
9
Chłopaki niech płaczą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chłopaki niech płaczą
Niedostępny
Brak

Pierwsza tak szczera rozmowa z popularnym aktorem i reżyserem, naszpikowana słodko-gorzkimi refleksjami i błyskotliwymi puentami. Lubaszenko wraca nie tylko do swoich największych życiowych i zawodowych sukcesów, ale rozlicza się też z porażkami. Opowiada o trudnej walce z depresją, otyłością i alkoholizmem, wspomina dawne miłości i nawiązuje do nie zawsze łatwych relacji z ojcem, aktorem Edwardem Lindem-Lubaszenką. Panorama polskiego kina ostatnich lat, barwne towarzyskie anegdoty przeplatane wnikliwymi życiowymi i filmowymi obserwacjami, bohater tego wywiadu cierpi bowiem na potrzebę dygresji. Ale spokojnie, tym razem można się mazać. Chłopaki niech płaczą! Przede wszystkim noszę w sercu kilka wyrzutów sumienia. Chciałbym więc parę osób przeprosić, rozliczyć się z przeszłością, przyznać do błędów. Chcę też opowiedzieć o swoim życiu i wyjaśnić sprawy, które w ostatnich latach budziły w mediach sporo niezbyt zdrowych emocji. [?] Tak naprawdę zdecydowałem się na tak desperacki krok jak książka, dlatego że jest to dla mnie jedyna być może szansa porozmawiania z ludźmi. Szansa, której w życiu nie mam, bo nie spotykam już prawie nikogo w taki sposób, w jaki spotykałem kiedyś Olaf Lubaszenko Olaf Lubaszenko (ur. 6 grudnia 1968 roku we Wrocławiu) to jeden z najbardziej lubianych i popularnych polskich aktorów i reżyserów, niezapomniany Kamil Kurant, Tomek z ?Krótkiego filmu o miłości? Krzysztofa Kieślowskiego czy tytułowy Kroll z debiutu Władysława Pasikowskiego. Jego reżyserki debiut ?Sztos? był jednym z najpopularniejszych polskich filmów lat dziewięćdziesiątych. Jeszcze większy sukces odniósł komediami ?Chłopaki nie płaczą? i ?Poranek kojota?. Zapalony kibic piłki nożnej, były kapitan Reprezentacji Artystów Polskich, a w młodości ? aspirujący do profesjonalnej gry zawodnik. Jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Paweł Piotrowicz (ur. 23 lipca 1976 roku w Głogowie), dziennikarz muzyczny i filmowy, jest autorem blisko dwóch tysięcy artykułów, wywiadów i recenzji publikowanych między innymi w ?Machinie?, ?Muzie?, ?Filmie? i portalu Onet, z którym blisko współpracuje od 2007 roku. W 2013 roku ukazała się jego książka ?Kazimierz Kaczor. Nie tylko polskie drogi?, wywiad-rzeka z aktorem.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

10
Te chwile - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Te chwile
Dostępny180 szt.

W najnowszej książce Herbjorg Wassmo zostajemy wciągnięci w fascynującą historię, która toczy się przez wiele lat, a właściwie przez całe życie. Podróż jest długa i trudna - od dziewczynki, która dorastała w biedzie w Vesteralen, do pisarki u szczytu sławy, należącej do artystycznej elity kraju. Podobnie jak Tora i Dina we wcześniejszych powieściach Wassmo, tak i tutaj powoli wyłania się przed nami postać głównej bohaterki. Wrażliwej i nieskończenie silnej. Serce i ból. Te chwile to z jednej strony fascynujący utwór o dorastaniu i rozwoju, z drugiej zaś - ujawnienie drastycznej prawdy o głównej bohaterce, o byłym mężu, matce i ojcu, o mężczyznach, z którymi łączyły "ją" relacje uczuciowe, a których czytelnik może łatwo zidentyfikować. Herbjorg Wassmo - wybitna norweska pisarka urodzona w 1942 roku w Vesteralen. Zadebiutowała w 1976 zbiorem wierszy Skrzydlaty zespół, ale zasłynęła jako autorka znakomitych powieści, w tym dwóch trylogii poświęconych dwóm bohaterkom: Torze i Dinie. Wielokrotnie nagradzana, otrzymała między innymi prestiżową nagrodę literacką Rady Nordyckiej, Nagrodę Krytyków, Nagrodę Księgarzy oraz Nagrodę im. Amalie Skram. Najbardziej znanym jej dziełem jest Księga Diny, która została zekranizowana w 2002 roku.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

11
Rezolutny przedszkolak Poznaje świat, bawi się i uczy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rezolutny przedszkolak Poznaje świat, bawi się i uczy
Dostępny11 szt.

Przedszkolak wyćwiczy sprawność ręki, opanuje dodawanie i odejmowanie od 1 do 20, będzie rozpoznawał kształty i zbiory, porównywał i odnajdował różnice, pozna litery naszego alfabetu.Przedszkolak wyćwiczy sprawność ręki, opanuje dodawanie i odejmowanie od 1 do 20, będzie rozpoznawał kształty i zbiory, porównywał i odnajdował różnice, pozna litery naszego alfabetu.

7,00 zł
5,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,40 zł

12
Zmowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmowa
Niedostępny
Brak

Przerażająco prawdziwa i wywołująca dreszcze Zmowa świadczy o tym, że Neville może posiadać talent większy niż jego idol, James Ellroy, jeśli chodzi o wstrząsające, mroczne thrillery. ?Daily Mail? Zmowa to dalszy ciąg niezapomnianych Duchów Belfastu, jednego z najgłośniejszych debiutów ostatnich lat. Były morderca Gerry Fegan kryje się przed przeszłością w najlepszym do tego miejscu ? wielomilionowym Nowym Jorku. Pragnie uciec od przerażających konsekwencji swoich czynów. Popełnił jednak fatalny błąd: darował kiedyś życie Bullowi O'Kane ? bezlitosnemu człowiekowi, który nie cofnie się przed niczym, żeby doprowadzić do ich spotkania i rewanżu?

40,00 zł
34,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

13
Zwierzomówcy Znak Pająka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzomówcy Znak Pająka
Niedostępny
Brak

Zwierzomówcy. Znak pająka autorstwa Jacoba Greya to światowa premiera pierwszej części przygód Kra, chłopca, który rozmawia z krukami. W przygotowaniu kolejne tomy trylogii. Książka została przetłumaczona na 31 języków, a prawa do jej ekranizacji wykupiła wytwórnia 20th Century Fox. Ta seria zachwyci wszystkich fanów twórczości Neila Gaimana (zwłaszcza jego Księgi cmentarnej), opowieści o Batmanie czy serii o Harrym Potterze. Historia porzuconego przez rodziców chłopca, który rozmawia z krukami, pełna jest wartkich przygód, mrożących krew w żyłach zwrotów akcji, a także odrobiny wzruszających momentów. Zwierzomówcy to seria dla młodszych nastolatków (10-12 lat), po którą jednak z równą przyjemnością sięgną ich rodzice. Pozwoli im choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zatopić w bajkowym, pełnym ekscytujących historii świecie miasteczka Blackstone i żyjących w nim zwierzomówców. Znak pająka to pierwsza część mrocznej trylogii. Blackstone było niegdyś kwitnącą metropolią. Potem jednak nadeszło Czarne Lato – fala zbrodni i aktów przemocy, która przelała się przez miasto. Kierował nią demoniczny Tkacz Sieci, który teraz znów wrócił do gry. Już wkrótce w jego macki wpadnie chłopiec imieniem Kra. Kra nigdy nie zastanawiał się nad swoją umiejętnością porozumiewania się z krukami. Kiedy jednak nad miastem zawisa widmo kolejnego Czarnego Lata, chłopiec odkrywa w Blackstone ukryty świat zwierzomówców – ludzi, którzy potrafią rozmawiać ze zwierzętami i im rozkazywać. On sam jest jednym z nich. A jeśli chce ocalić swoje miasto, musi szybko opanować umiejętności, których istnienia nigdy się nawet nie domyślał... oraz przygotować się do pokonania mrocznego zła, którego nie potrafiłby sobie nawet wyobrazić. O samym autorze niewiele wiemy – to tajemnicza postać. Jacob Grey podobno mieszka w wielkim mieście w USA, po którym spaceruje nocami, wymyślając kolejne mroczne, baśniowe opowieści. Kocha zwierzęta i sam rozmawia z krukami... chociaż nikt nie wie, czy rozumie ich odpowiedzi.

34,90 zł
26,52 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,38 zł

14
Skrywane oblicza II Rzeczypospolitej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrywane oblicza II Rzeczypospolitej
Niedostępny
Brak

Historię państw i narodów wyznaczają ich przywódcy polityczni i wojskowi. Z reguły są to osoby wybitne i powszechnie szanowane. W oficjalnych życiorysach na ogół prezentowane są ich najważniejsze dokonania oraz cechy charakteru mające stanowić wzorce do naśladowania. Tymczasem byli to ludzie niepozbawieni słabości, niekiedy małostkowi w działaniu, także w życiu prywatnym, czasami przejawiali niekonwencjonalne zachowania. Byli także autorami wydarzeń mających znaczenie państwowe, nawet i międzynarodowe, ale mało znanych. Jednak to nie one decydowały o ich wizerunku, zwłaszcza publicznie kreowanym. Nie istnieją ludzie o zupełnie ?kryształowych? życiorysach lub też występujący jako wzorce postępowania wobec każdych okoliczności. Dobrze jest poznać i te słabsze strony ich charakterów i działań albo też epizody z życia godne upowszechnienia.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

15
Rachunkowość jednostek oświatowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość jednostek oświatowych
Niedostępny
Brak

Książka zawiera informacje niezbędne w pracy osób na co dzień zajmujących się sprawami finansowymi w placówkach oświatowych. Czytelnik znajdzie w niej opisane zasady ewidencji operacji typowych dla instytucji objętych przepisami ustawy o systemie oświaty. Z publikacji dowiesz się m.in. jak prawidłowo przeprwadzić inwentaryzację. Przeczytasz o zasadach wydatkowania środków jednostki budżetowej i sposobie ich ewidencji.

147,00 zł
123,48 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 23,52 zł

16
Piatnik, karty, 2 talie, Mapa świata - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piatnik, karty, 2 talie, Mapa świata
Piatnik
Dostępny12 szt.

Najwyższej jakości karty do gry renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. W popularnym komplecie 2 talie w eleganckim, złoconym pudełku z charakterystyczną Piatnikowską poduszeczką, a całość w oprawie starej mapy świata. Dla podróżników i nie tylko. Talie składają się z 55 plastikowanych kart o wymiarach 58 x 89 mm i gramaturze 310. Idealne zarówno do brydża, pokera, remika jak i innych gier. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

81,00 zł
71,28 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,72 zł

17
Karty do gry Piatnik 2 talie, A Good Read - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty do gry Piatnik 2 talie, A Good Read
Niedostępny
Brak

Najwyższej jakości karty do gry renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne idealne dla miłośników książek. W komplecie 2 talie w efektownym Piatnikowskim pudełku z motywem książek. Talie składają się z 55 plastikowanych kart o wymiarach 58 x 89 mm i gramaturze 310. Idealne zarówno do brydża, pokera, remika jak i innych gier. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

60,00 zł
52,80 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,20 zł

18
Chodzi mucha po globusie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chodzi mucha po globusie
Niedostępny
Brak

Książka łącząca bajkową przygodę tytułowej bohaterki z podstawową wiedzą z zakresu geografii. Autorka opisuje wędrówki muchy po globusie, który jest jednocześnie rzeczywistą kulą ziemską. Maleńka bohaterka odwiedza więc różne części świata, poznaje takie terminy, jak ląd, ocean, biegun, lodowiec, równik, poznaje różne części świata ? morza, oceany, dalekie kraje. Po drodze zaprzyjaźnia się z egzotycznymi zwierzętami i toczy z nimi ciekawe rozmowy. To znakomity przykład książki edukacyjnej dla przedszkolaków i uczniów nauczania początkowego. Doskonałemu tekstowi w formie wierszowanej towarzyszą fantastyczne ilustracje Bohdana Butenko, które jak zwykle zaskakują ponadczasowym stylem. Książka zachwyca i treścią, i maestrią opracowania graficznego.

26,90 zł
19,64 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,26 zł

19
Alkaliczny styl życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alkaliczny styl życia
Niedostępny
Brak

Zła dieta, stres, nadmiar używek i brak ruchu – wszystko to powoduje, że bardzo trudno utrzymać równowagę pH, która odpowiada za dobry stan zdrowia. Dla prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebujemy zarówno produktów zasadowych, jak i kwasowych. Problem jednak w tym, że to, co spożywamy, w przeważającej części jest kwasotwórcze. Beata Sokołowska opowiada o swoich osobistych doświadczeniach i drodze, jaką przeszła, zmieniając styl życia. Uczy, jak ułożyć zdrowy jadłospis, jak zmotywować się do zmian i zachęca, jak o siebie zadbać. Alkaliczny styl życia to praktyczny przewodnik, który pomoże w podejmowaniu codziennych decyzji i ułatwi realizację postanowień. Alkaliczny styl życia wybrali już między innymi Bill Clinton, Demi Moore czy Jeniffer Aniston. Rewolucyjny pomysł na zachowanie zdrowia i kondycji, daleki od katorżniczych wyzwań, staje się coraz popularniejszy także w Polsce. Alkaliczny styl życia nie jest dietą, to świadomy tryb życia, który pomoże nie tylko zrzucić kilka zbędnych kilogramów, ale również poprawić samopoczucie i zdecydowanie się odmłodzić. Ten rewolucyjny ruch społeczny zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych staje się w Polsce coraz popularniejszy. Beata Sokołowska jest z wykształcenia psychologiem zdrowia. Od wielu lat interesuje wpływem odżywiania na jakość życia i propagowaniem produktów alkalizujących. Jej mottem jest „równowaga we wszystkich sferach życia". Jest autorką polskiego terminu alkaliczny (od ang. alkaline). Prowadzi niezwykle popularny blog alkalicznystylzycia.blogspot.com, który miesięcznie odwiedza 30 tys. fanów.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

20
Ninka. Dziadku, chodź! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ninka. Dziadku, chodź!
Niedostępny
Brak

Gdy dziadek jest najlepszym przyjacielem dziecka? Zwykle to rodzice i dziadkowie są opiekunami dzieci, ale czasami w życiu rodziny nadchodzi taki moment, gdy role się odwracają i to maluchy dają dziadkom i babciom troskę i miłość. O tym właśnie opowiada Karolina Lijklema w kolejnym tomiku serii, której bohaterką jest mała Ninka. Dziewczynka pomaga w przeprowadzce dziadka do swojego domu, słucha jego wspomnień, pokazuje mu, że nawet w podeszłym wieku można robić wszystko, na co się ma ochotę ? w wyobraźni. Autorka wzruszająco opowiada o starości i pięknie tę historię ilustruje, czerpiąc z holenderskiej stylistyki. Wśród monochromatycznych plansz jedynie detale tryskają mocnymi kolorami, przyciągając uwagę czytelników.

16,90 zł
12,34 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,56 zł

21
Dziekan - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziekan
Niedostępny
Brak

Jeden z najlepszych i zarazem najbardziej kontrowersyjnych piłkarzy w historii polskiego futbolu przerywa milczenie. Kochany i nienawidzony, uwielbiany i wyszydzany, u szczytu kariery z łatwością mógł rywalizować z czołowymi zawodnikami na świecie. Kiedyś najdroższy piłkarz polskiej ligi, do dziś wynoszony na piedestał przez kibiców w Warszawie, Glasgow i Bristolu, za to z niechęcią wspominany w Łodzi. Szczera, przesycona autoironią, pełna fascynujących i bulwersujących szczegółów opowieść człowieka, który w ukochanej dyscyplinie sportu osiągnął wiele, ale mógł znacznie więcej. Barwnie przedstawione postaci z pierwszych stron nie tylko sportowych gazet, kopalnia wiedzy dla miłośników piłki nożnej, żywa i wciągająca historia dla każdego, kogo interesują losy ludzi nietuzinkowych, wymykających się jednoznacznym ocenom. Autor wiele miejsca poświęca także swojej pracy trenerskiej, m. in. u boku Leo Beenhakkera, oraz współczesnej polskiej piłce nożnej, ujawnia fakty i stawia tezy, które z pewnością nie wszystkim przypadną do gustu. Napisana żywym, potoczystym językiem książka dostarcza mnóstwa informacji faktograficznych, bawi, irytuje, wzrusza i skłania do refleksji. Pokazuje Dziekanowskiego takim, jakim go znamy i pamiętamy, a równocześnie odsłania jego zupełnie inne, mało znane oblicze.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

22
Przygody kropli wody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody kropli wody
Niedostępny
Brak

Książka łącząca bajkową przygodę tytułowej bohaterki z podstawową wiedzą z zakresu przyrody. Autorka przedstawia dzieciom cały obieg wody, wszystkie stany skupienia. Wychlapana z wiadra kropla przemierza świat pod postaciami wody, pary wodnej, deszczowej chmury, deszczu, śniegu, sopla lodu, strumienia, rzeki, wody w wodociągu. To znakomity przykład książki edukacyjnej dla przedszkolaków i uczniów nauczania początkowego. Doskonałemu tekstowi w formie wierszowanej towarzyszą fantastyczne ilustracje Bohdana Butenko, które jak zwykle zaskakują ponadczasowym stylem. Książka zachwyca i treścią, i maestrią opracowania graficznego.

26,90 zł
19,64 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,26 zł

23
Czerwony Blitzkrieg 1939-1940 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwony Blitzkrieg 1939-1940
Niedostępny
Brak

Niektórzy ze współczesnych badaczy oceniają umowę Stalina z Hitlerem jako cyniczny, lecz całkowicie pragmatyczny dokument – tak przecież postępowali wszyscy politycy, i Stalina z Mołotowem można postawić w szeregu wcale nie lepszych od nich: „Życie jest bardziej zróżnicowane niż stare twierdzenia prawnicze, a umowy międzypaństwowe są przestrzegane tak długo, jak jest to wygodne”. Jeśli się zważy, jaki cel przyświecał Stalinowi, to można przyznać, że istotnie postąpił rozsądnie i pierwszą partię z Hitlerem rozegrał doskonale. Ale niesmak pozostał. Doskonale określił to George Kennan (amerykański dyplomata): „Ona [Rosja] starała się pozostać poza wojną, wchodząc w układ z tymi, którzy ją wywołali, układ, który faktycznie umożliwił i przyspieszył rozpoczęcie wojny oraz przewidywał podział zdobyczy z agresorem jako nagrodę za życzliwą zgodę na agresję”.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

24
Gra planszowa - Bicycle. Standard 2 talie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra planszowa - Bicycle. Standard 2 talie
U.S.Playing Card Company
Dostępny88 szt.

Karty idealne zarówno do pokera, magicznych sztuczek jak i pozostałych gier. Wyłączną cechą karty Bicycle jest wykończenie kart metodą "Air Cushion". Ta sekretna formuła sprawia, że karty Bicycle mają dłuższą żywotność, łatwiej się je tasuje, rozdaje co znacznie uprzyjemnia karcianą rozgrywkę! Każda talia wykonana jest z własnego, unikatowego papieru oraz powlekana specjalistycznym tworzywem. Dzięki temu klienci od wielu lat ufają produktom Bicycle

38,90 zł
35,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

25
Bicycle Anne Stokes Steampunk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bicycle Anne Stokes Steampunk
Niedostępny
Brak

Rewelacyjne karty amerykańskiej firmy USPC. Doskonałe do gry oraz do sztuczek magicznych! Bicycle ANNE STOKES STEAMPUNK to talia kolorowych kart. Na każdej karcie znajdują się dzieła sztuki Anne Stokes. Jest to połączenie talii Anne Stokes z industrialną tematyką talii Bicycle Setampunk. Niesamowite wzory i portrety życia fantasy ilustratorki pojawiły się na wielu okładkach książek i gier, jej sztuka została powszechnie uznana. Wszystkie twarze na awersach są wielkim dziełem sztuki, ale również doskonałymi kartami dla magów i kolekcjonerów.

32,90 zł
29,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

26
Naklejkowa Historia Mody. Lata Dwudzieste - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejkowa Historia Mody. Lata Dwudzieste
Niedostępny
Brak

Seria fantastycznych książek z naklejkami dzięki której znajdziesz nie tylko wiele informacji na temat strojów i mody w danym okresie , ale także spędzisz czas na kreatywnej zabawie.

15,00 zł
11,85 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

27
Najpiękniejsze bajki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze bajki
Niedostępny
Brak

Zachwycający zbiór najpiękniejszych opowieści wszech czasów. Odkryj magię baśni i poznaj wspaniałych bohaterów. W środku znajdziesz bajki: Żółw i zając, Kruk i lis, Cykada i mrówki, Mysz ze wsi i mysz z miasta, Lew, Trzy świnki, Tarzan, Kopciuszek, Królewna śnieżka, Czerwony Kapturek, Pinokio, Król lew.

30,00 zł
23,70 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

28
Och, Mitochondria - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Och, Mitochondria
Niedostępny
Brak

Edward Pasewicz (1971) Poeta, pisarz, dramaturg i kompozytor. Laureat VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jacka Bieriezina. W 2004 roku otrzymał Medal Młodej Sztuki, w 2010 Nagrodę Specjalną Ministra Kultury. Wielokrotnie nominowany do głównych nagród literackich w kraju. Założyciel Sceny _21QCK, na której od 2010 roku prowadzi działania literackie, muzyczne i teatralne. Prezes zarządu Stowarzyszenia Queerowe Centrum Kultury (QCK). Członek redakcji miesięcznika mówionego ?Gadający Pies?.

27,00 zł
19,44 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,56 zł

29
Polska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska
Niedostępny
Brak

Publikacja obejmuje dzieje Polski od Mieszka I do czasów najnowszych, bogato ilustrowane, opatrzone licznymi mapami i kalendarium. Staraliśmy się, zgodnie z duchem czasu, nie ograniczać tematyki do tradycyjnego opisu dziejów politycznych czy gospodarczych, ale potraktowaliśmy ja jak najbardziej kompleksowo. Stąd fragmenty poświęcone geografii politycznej i historycznej, opisy najbardziej znanych zabytków. Niewątpliwie najbardziej oryginalna częścią dzieła jest chronologiczny wykres porównawczy dziejów Polski. O tym, jak się nim posługiwać, informuje instrukcja zmieszczona wewnątrz publikacji, w sąsiedztwie tego wykresu. Nie zamierzamy wyważać otwartych drzwi i formułować nowych sądów w odniesieniu do historii ojczystej, nie chcemy deprecjonować przyjętych ustaleń, daleka jest też nam intencja wszelkich przewartościowań - w tego rodzaju dziele nie ma miejsca na takie posunięcia. Jeżeli wartość poznawcza zostanie oceniona pozytywnie przez Czytelników, to oznacza, że osiągnęliśmy cele, jakie sobie postawiliśmy.

24,90 zł
19,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,98 zł

30
Poznajemy sporty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznajemy sporty
Dostępny22 szt.

Odkrywamy tajemnice wielkich maszyn i szybkich pojazdów. Poznamy też różne dyscypliny sportowe! Przedstawiamy nowe książeczki z niezwykle kolorowej i lubianej przez najmłodszych serii. Ich atutem są piękne ilustracje i zabawne, łatwo wpadające w ucho rymowanki. Format książeczek dostosowany jest do małych rączek, a kartonowe strony są odporne na zagięcia i rozdarcia.

10,00 zł
7,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,50 zł

31
Teraz matura. Język angielski. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz matura. Język angielski. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy i ...
Niedostępny
Brak

Publikacja stanowi praktyczne przygotowanie do ustnego i pisemnego egzaminu z języka angielskiego, zgodnie z wymogami egzaminacyjnymi obowiązującymi od 2015 r. • Pozwala oswoić się z formą egzaminu ustnego dzięki przykładowym zestawom do matury ustnej w wersji dla zdającego oraz egzaminującego. • Zapewnia przećwiczenie wszystkich typów zadań występujących na egzaminie maturalnym i sprawdzenie swojego poziomu przygotowania dzięki przykładowym arkuszom egzaminacyjnym dla poziomu podstawowego oraz rozszerzonego wraz nagraniami dostępnymi na terazmatura.pl. • Ułatwia precyzyjne sprawdzenie zadań dzięki zamieszczonej na końcu transkrypcji nagrań.

33,90 zł
30,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,39 zł

32
Zanim znowu zabiję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zanim znowu zabiję
Niedostępny
Brak

Kryminał z Rudolfem Heinzem i piłką nożną w tle. Kwiecień 2010 roku. W okolicach warszawskiego Dworca Wschodniego Jacek Kos rzuca się pod pociąg. W obliczu katastrofy smoleńskiej śmierć piłkarza z polskiej kadry przechodzi bez echa. Dziewięć dni później do Katowic przybywa Józef Heinz i prosi syna, by pomógł mu wyjaśnić powody tego samobójstwa. Kierując się względami osobistymi, Rudolf Heinz postanawia przeprowadzić na urlopie drobne dochodzenie. Zagłębiając się w prywatne śledztwo, profiler stopniowo odkrywa powiązania z niewyjaśnionymi przed laty zabójstwami nastoletnich chłopców?

34,99 zł
30,44 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,55 zł

33
Kołysanka dla mordercy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołysanka dla mordercy
Niedostępny
Brak

W kanale ciepłowniczym w Warszawie znaleziono kolejną ofiarę seryjnego zabójcy. Sprawca, nazwany przez policję Doktorem Śmierć, zabija bezdomnych zastrzykiem w serce, a następnie odcina denatom dłonie. Profiler Rudolf Heinz zostaje wysłany do stolicy, by pomóc w śledztwie. Okazuje się, że sprawa ma związek z tajemniczym zgonem znanego przedsiębiorcy. Wszystko wskazuje na to, że jej źródeł należy szukać w dalekiej przeszłości, gdy biznesmen prowadził fabrykę nielegalnie zatrudniającą imigrantki ze Wschodu. Tymczasem ze szpitala psychiatrycznego na Śląsku ucieka Inkwizytor ? morderca, który wiele lat temu omal nie pozbawił życia Rudolfa Heinza. Obydwaj mężczyźni mają ze sobą niewyrównane rachunki?

35,00 zł
30,45 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,55 zł

34
Teraz matura. Język angielski. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz matura. Język angielski. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy
Niedostępny
Brak

Publikacja stanowi praktyczne przygotowanie do ustnego i pisemnego egzaminu z języka angielskiego, zgodnie z aktualnymi wymogami egzaminacyjnymi CKE. • Pozwala oswoić się z formą egzaminu ustnego dzięki przykładowym zestawom do matury ustnej w wersji dla zdającego oraz egzaminującego. • Zapewnia przećwiczenie wszystkich typów zadań występujących na egzaminie maturalnym i sprawdzenie swojego poziomu przygotowania dzięki przykładowym arkuszom egzaminacyjnym dla poziomu podstawowego wraz nagraniami dostępnymi na terazmatura.pl. • Ułatwia precyzyjne sprawdzenie zadań dzięki zamieszczonej na końcu transkrypcji nagrań.

33,90 zł
30,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,39 zł

35
Teraz matura. Język niemiecki. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz matura. Język niemiecki. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy i ...
Niedostępny
Brak

Oswajasz się z formą egzaminu i sprawdzasz swój poziom przygotowania. Publikacja ułatwia usystematyzowanie i utrwalenie najważniejszych wiadomości i umiejętności w ostatnim okresie przed egzaminem. Została opracowana przez doświadczonych ekspertów, zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi matury w roku 2018.

33,90 zł
30,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,39 zł

36
Próba rekonstrukcji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Próba rekonstrukcji
Niedostępny
Brak

Materiały z sesji naukowej Tadeusz Różewicz ? próba rekonstrukcji. Bio-grafia, historia, kultura, która odbyła się w ramach Bruno Schulz. Festiwal we Wrocławiu w dniach 22-24 listopada 2013 roku. Tom przekonuje, że późnej twórczości Tadeusza Różewicza towarzyszyć musi późna różewiczologia. Do jej praktyk należy rewidowanie tego, co zostało przyjęte we wcześniejszych odczytaniach dzieł autora Niepokoju, przy czym krytyk lub krytyczka poprawiają nie tylko cudze, ale i własne poprzednie ustalenia w powtórnym spotkaniu z tekstami. Ponadto do założeń późnej rożewiczologii należy przekonanie, że nawet najbardziej ?doczytane? teksty muszą zostać poddane ponownej próbie interpretacyjnej, gdyż w kontekście obecnych nurtów humanistyki nagle przemawiają z nową siłą i w nieoczekiwany sposób. Przede wszystkim jednak późna różewiczologia bierze się z konieczności zmierzenia się z ostatnimi tomami poety, które wywołały niejaką dezorientację odbiorczą, pokazały sprzeczności, które umykały wcześniej uwadze nawet najwnikliwszych czytelników i czytelniczek, zmusiły do kolejnej lektury tekstów ze wszystkich okresów tej twórczości, a także raz jeszcze ujawniły fundamentalną trudność obcowania z pismami Różewicza i kłopot z ich oswojeniem. Spójność problemowa tomu wzięła się z zamysłu, aby komentować głównie dzieła autora Kartoteki powstałe po roku 1990, czyli od tomu Płaskorzeźba do To i owo. To bardzo dobry pomysł, gdyż najwięcej ruchu interpretacyjnego wynikało w ostatnich dekadach z towarzyszenia ostatniej fazie twórczości Różewicza. Do powstania książki przyczynili się autorzy i autorki kilku pokoleń, co wprowadziło różne rodzaje zażyłości z jego pismami i odmienne typy doświadczenia, jakie mogły w tomie się wyrazić. Warto też podkreślić, że zespół autorski składa się z uznanych komentatorów i komentatorek dzieła Różewicza, przez co tym bardziej interesujące musi być to, co mają do powiedzenia w kolejnej odsłonie studiów różewiczologicznych. Z recenzji prof. UAM, dra hab. Tomasza Mizerkiewicza

43,00 zł
30,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

37
Pismo chmur - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pismo chmur
Niedostępny
Brak

Materiały z sesji naukowej, która odbyła się w ramach Jubileuszu Ryszarda Krynickiego RK'70 Ryszard Krynicki: palimpsesty, labirynty, archipelagi w dniach 26-28 czerwca 2013 roku. Ryszard Krynicki jest jednym z najwybitniejszych poetów piszących dziś po polsku. Jego poezja ma liczne grono czytelników. Jest tłumaczona i nagradzana. Jednocześnie jest to pisarz do pewnego tylko stopnia rozpoznany. Napisane przez niego wiersze ? czyste, mocne, poruszające ? pozostają dla nas tajemnicą. Nadal nie wiemy, w czym ma oparcie ich siła. Jaka cisza odnajduje w nich swoje miejsce? W jakiej przygodzie uczestniczą? Czemu przyświadcza i czym w istocie jest uchwycony w nich niepokój? Co ożywia ich ciemny puls? Dokąd biegną przez ciemność? Skąd czerpią nadzieję? Co nam powierzają? Te pytania warto zadawać wciąż na nowo, warto je pogłębiać i komplikować, bo to właśnie w pochylonym nad wierszem pytaniu i w uważnym nasłuchiwaniu odpowiedzi najpełniej odbrzmiewa tajemnica poezji. Książka jest próbą wsłuchania się w tajemnicę poezji Ryszarda Krynickiego. Teksty składające się na tom ? pisane z wyczuciem i pasją, uczciwe ? są świadectwem lektury uważnej i czułej. Towarzyszą wierszom. Podążają za nimi. I tym samym biorą udział w jednej z najbardziej niezwykłych przygód, jakie przydarzyły się polszczyźnie. Paweł Próchniak

43,00 zł
30,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

38
Kartki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartki
Niedostępny
Brak

Jacek Gutorow urodzony w 1970 roku poeta, eseista i tłumacz z języka angielskiego. Opublikował pięć tomów wierszy, zebranych następnie w książce Nad brzegiem rzeki (1990-2010). Mieszka w Opolu.

27,00 zł
19,44 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,56 zł

39
Słownik minimum norwesko-polski polsko-norweski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik minimum norwesko-polski polsko-norweski
Dostępny17 szt.

12 500 haseł, wyrażeń, zwrotów. Nazwy geograficzne, podstawowe informacje gramatyczne oraz spis norweskich czasowników nieregularnych. Niezbędne terminy z różnych dziedzin wiedzy. Przejrzysty układ.

25,20 zł
17,64 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,56 zł

40
Rozmówki niemieckie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki niemieckie
Dostępny15 szt.

Niezbędne na wakacjach, w podróży służbowej, na zajęciach językowych. Duży wybór zwrotów, zdań oraz pytań i odpowiedzi umożliwiających porozumiewanie się w typowych sytuacjach związanych z podróżą, zakwaterowaniem, nawiązywaniem kontaktów towarzyskich i handlowych, zwiedzaniem zabytków, zakupami, usługami itp. Słowniczki. Omówienie zasad wymowy niemieckiej.

15,65 zł
10,96 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,69 zł

41
Tally Ho Fun back - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tally Ho Fun back
U.S.Playing Card Company
Dostępny43 szt.

Karty idealne zarówno do pokera, magicznych sztuczek jak i pozostałych gier. Wyłączną cechą karty Bicycle jest wykończenie kart metodą „Air Cushion”. Ta sekretna formuła sprawia, że karty Bicycle mają dłuższą żywotność, łatwiej się je tasuje, rozdaje co znacznie uprzyjemnia karcianą rozgrywkę! Każda talia wykonana jest z własnego, unikatowego papieru oraz powlekana specjalistycznym tworzywem. Dzięki temu klienci od wielu lat ufają produktom Bic

20,90 zł
18,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,09 zł

1 osoba kupiła
42
Bicycle Gold Dragon Back - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bicycle Gold Dragon Back
U.S.Playing Card Company
Niedostępny
Brak

Każda talia wykonana jest z własnego, unikatowego papieru oraz powlekana specjalistycznym tworzywem. Dzięki temu klienci od wielu lat ufają produktom Bicycle. Wyłączną cechą karty Bicycle jest wykończenie kart metodą ?Air Cushion?. Ta sekretna formuła sprawia, że karty Bicycle mają dłuższą żywotność, łatwiej się je tasuje, rozdaje co znacznie uprzyjemnia karcianą rozgrywkę!

26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

43
Bicycle Zombie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bicycle Zombie
U.S.Playing Card Company
Niedostępny
Brak

Talia kart Zombie łączy tradycję Bicycle z designem upiornych umarlaków. Dołączają do nich figury karciane oraz jokery. Każda talia wykonana jest z własnego, unikatowego papieru oraz powlekana specjalistycznym tworzywem. Dzięki temu klienci od wielu lat ufają produktom Bicycle.

21,90 zł
19,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,19 zł

44
Wielkie maszyny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie maszyny
Niedostępny
Brak

Odkrywamy tajemnice wielkich maszyn i szybkich pojazdów. Poznamy też różne dyscypliny sportowe! Przedstawiamy nowe książeczki z niezwykle kolorowej i lubianej przez najmłodszych serii. Ich atutem są piękne ilustracje i zabawne, łatwo wpadające w ucho rymowanki. Format książeczek dostosowany jest do małych rączek, a kartonowe strony są odporne na zagięcia i rozdarcia.

10,00 zł
7,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,50 zł

45
Dwie minutki z bajką - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwie minutki z bajką
Dostępny16 szt.

Krótkie, wesołe bajeczki spodobają się zarówno maluszkom, jak i starszym dzieciom.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

46
Napój miłości księżnej Teresy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Napój miłości księżnej Teresy
Niedostępny
Brak

Zbiór opowiadań Jadwigi Skibińskiej-Podbielskiej,

30,00 zł
22,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

47
Kodeks spółek handlowych z komentarzem 2015 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks spółek handlowych z komentarzem 2015
Niedostępny
Brak

Omówienie aktualnych przepisów Kodeksu spółek handlowych (stan prawny na 1 kwietnia 2015 r.). Kodeks oraz komentarz do niego uwzględniają zmiany, jakie wprowadziła nowelizacja Ksh z 28 listopada 2014 r. Choć większość zmian już obowiązuje, to pamiętać należy, że część przepisów wejdzie w życie dopiero 1 kwietnia 2016 r.

99,00 zł
83,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 15,84 zł

48
Pokłosie aborcji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pokłosie aborcji
Dostępny2 szt.

Sytuacje kobiet opisanych w tej książce to autentyczne świadectwa trwałego uwolnienia od poczucia winy, wstydu, cierpienia, bezdzietności, a nawet chęci popełnienia samobójstwa, które dowodzą tego, że... JEST JESZCZE NADZIEJA! Odkryj sposób, w jaki te i inne kobiety odnalazły pokój i spełnienie dzięki prostym prawdom i strategicznym posunięciom. Prawdy, które uwolnią Ciebie i tych których kochasz... Miliony kobiet poddały się zabiegowi aborcji; każda z nich jest potencjalną kandydatką, aby otrzymać posługę zaprezentowaną w tej książce. Mimo iż treść w niej zawarta adresowana jest w szczególności do osób dotkniętych aborcją, to może być również pomocna w dużym zakresie osobistych zmagań. Każda osoba posługująca, każdy doradca, każdy chrześcijanin powinien mieć wiedzę na temat tego, jak uwalniać ludzi!

26,00 zł
14,30 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 11,70 zł

49
Puzzle 1000 elementów. Zegarki - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Zegarki
Piatnik, 1000
Niedostępny
Brak

Ekskluzywne puzzle renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. 1000 elementów. Wielkość obrazka po ułożeniu: 67.5 x 44.1 cm. Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

65,00 zł
57,20 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,80 zł

50
SS-Das Reich Historia 2 Dywizji Waffen-SS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SS-Das Reich Historia 2 Dywizji Waffen-SS
Niedostępny
Brak

Dokładny opis historii dywizji SS-Das Reich. Zawiera unikatowe fotografie z walk prowadzonych przez dywizję na obu frontach II wojny światowej. Dywizja SS-Das Reich brała udział w największych bitwach okresu - pod Kurskiem, podczas inwazji w Normandii i w Ardenach. Opartemu na źródłach teksowi towarzyszą mapy i wykazy organizacyjne.

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

Wróć do góry