hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.05.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 10 maja 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się 100 zabaw - nauka przez zabawę (Ewa Sajek), na drugim Ołówek 2B, 12 szt (BIC). Kolejny produkt to Ołówki 4B (2 sztuk) (BIC) oraz Ołowek 2H (12 szt.) BIC.
1
100 zabaw - nauka przez zabawę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 zabaw - nauka przez zabawę
Dostępny316 szt.

Przedstawiamy doskonałą pozycję dla dzieci w wieku 2-6 lat. Zadanka ułożone są tematycznie – w poszczególnych działach znajdują się labirynty, łamigłówki, łączenie elementów, szukanie różnic, zabawy logiczne. Wszystkie zadania ułożone są w kolejności od najprostszych do najtrudniejszych. Ponadto przy każdym zadaniu jest skala trudności, która określa, jak trudne jest to zadanko.

19,95 zł
13,97 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,98 zł

2
Ołówek 2B, 12 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek 2B, 12 szt
BIC, 12 sztuk
NiedostępnyBrak

Wysokiej jakości ołówek grafitowy 2B. Łatwo się temperuje.

13,99 zł
13,29 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,70 zł

3
Ołówki 4B (2 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówki 4B (2 sztuk)
BIC, 2
Dostępny10 szt.

Wysokiej jakości ołówki grafitowe – 2 szt.

7,10 zł
6,75 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,35 zł

4
Ołowek 2H (12 szt.) BIC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołowek 2H (12 szt.) BIC
NiedostępnyBrak

Wysokiej jakości ołówek grafitowy 2H. Łatwo się temperuje.

13,60 zł
12,92 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,68 zł

5
Ołówek Evolution Black, 12 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Evolution Black, 12 sztuk
BIC, 12 sztuk
Dostępny9 szt.

Ołówek Evolution Black z gumką to ołówek bezdrzewny z żywicy syntetycznej, nie kaleczy, nawet jeśli zostanie złamany. Jest również odporny na gryzienie. Ma supertrwały grafit. Wykonany jest w 50% z materiałów z odzysku.

14,70 zł
13,97 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,73 zł

6
Flamastry wymazywalne, 11 kolorów + 1 wymazywacz - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry wymazywalne, 11 kolorów + 1 wymazywacz
MILAN
Dostępny63 szt.

Flamastry wymazywalne 11 kolorów + 1 wymazywacz (biały). Rysunek możemy skorygować za pomocą białego flamastra, który działa jak gumka i wymazuje to, co narysowaliśmy. Flamastry z wytrzymałą i elastyczną stożkową końcówką o średnicy 5 mm, która nie wpada do środka nawet przy silnym nacisku. Po chwilowym odkształceniu końcówka zawsze wraca do pierwotnego kształtu. Pozwala na rysowanie cienkich i grubych linii (od 3 mm do 7.5 mm). Tusz na bazie wody. Żywe, intensywne kolory. Wentylowana skuwka. Flamastry MILAN są zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa. Nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych. Są bezpieczne dla dzieci.

19,40 zł
7
Lublin Świdnik plany miast 1:20 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lublin Świdnik plany miast 1:20 000
NiedostępnyBrak

Spacer podziemiami rynku, zaduma na zabytkowym cmentarzu żydowskim, zachwyt nad bizantyjskimi freskami w kaplicy św. Trójcy i podziwianie panoramy miasta z Wieży Trynitarskiej ? w Lublinie na turystów czeka mnóstwo atrakcji. Dwustronnie laminowany, trwały i wygodny w użyciu plan tego miasta pomoże je odnaleźć. Publikacja zawiera ponadto plan Świdnika. Na mapie m.in.: - szczegółowy rysunek zabudowy wraz z numeracją budynków wzdłuż ulic i na osiedlach, - linie autobusowe i trolejbusowe wraz z przystankami, - sygnalizacja świetlna, ulice jednokierunkowe, parkingi, - bogata treść turystyczna, w tym: zabytki, muzea, szlaki turystyczne, rezerwaty przyrody, hotele i inne istotne obiekty, - budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, - szczegółowy plan centrum Lublina w skali 1:10 000 (1 cm ? 100 m), - skorowidz ulic.

21,90 zł
15,33 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,57 zł

8
Pędzle nr 6,8,10 seria 101 MILAN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzle nr 6,8,10 seria 101 MILAN
Dostępny20 szt.

Zestaw 3 szt. pędzli serii 101 nr 6, 8, 10. Pędzle serii 101 wykonane z miękkiego włosia kuca, okrągłe. Idealne do użytku szkolnego. Szczególnie polecane do akwareli i tempery. Nasadka z chromowanego mosiądzu, drewniany krótki trzonek. Rozmiary od 000 do 24.

14,40 zł
9
Ołowek CRITERIUM 3B (12 szt.) BIC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołowek CRITERIUM 3B (12 szt.) BIC
Dostępny5 szt.

Wysokiej jakości ołówek grafitowy 3B. Łatwo się temperuje.

13,60 zł
12,92 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,68 zł

10
Korektor Rapid 20 ml (10 szt.) BIC - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor Rapid 20 ml (10 szt.) BIC
BIC
Dostępny337 szt.

Korektor Rapid 20 ml . Precyzja i czyśtość. Wstrząsnąć przed użyciem oraz dokładnie zamknąć po użyciu.

93,90 zł
89,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,69 zł

11
Pismo Święte ST i NT (biała oprawa, paginatory) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pismo Święte ST i NT (biała oprawa, paginatory)
Dostępny19 szt.

Najnowszy przekład Pisma Świętego z komentarzem opracowany przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. Pismo Święte dla całej rodziny – pierwszy przekład w trzecim tysiącleciu. Idea i cechy najnowszego przekładu Pisma Świętego: – Maksymalna wierność tekstowi oryginalnemu, z uwzględnieniem w tłumaczeniu zasad współczesnego literackiego języka polskiego. – Dbałość o to, aby jak najlepiej oddać po polsku sens oryginalnego tekstu biblijnego. – Uwzględnienie w tłumaczeniu i komentarzach do tekstu biblijnego współczesnych badań nad Pismem Świętym. – Unikanie w przypisach i komentarzach specjalistycznego języka teologicznego. – Umieszczenie przed każdą księgą, a także przed zbiorami ksiąg (np. Ewangelie) zwięzłych wprowadzeń, pozwalających czytelnikowi uchwycić kontekst powstania danej księgi lub zbioru ksiąg, a także istotę zawartej w nich treści. – Nowoczesny i przejrzysty układ graficzny pozwalający sprawniej korzystać z Pisma Świętego: – przypisy z informacjami koniecznymi do zrozumienia tekstu biblijnego, umieszczone na zewnętrznych marginesach stron, – komentarze do poszczególnych fragmentów, na które podzielony jest tekst biblijny, ukazujące główne myśli oraz przesłanie w nich zawarte, – odnośniki do innych miejsc w Biblii, umieszczone na wewnętrznych marginesach stron, – skrócone nazwy ksiąg wraz z zakresami tekstu biblijnego, umieszczone w dolnych rogach stron, ułatwiające szukanie wybranego miejsca w Piśmie Świętym. – słownik wyjaśniający 186 terminów biblijnych, tablice chronologiczne i mapy, które przybliżają kontekst historyczny i geograficzny wydarzeń biblijnych, – słownik wyjaśniający 186 terminów biblijnych, – tablice chronologiczne i mapy, które przybliżają kontekst historyczny i geograficzny wydarzeń biblijnych. Wielkość czcionki 10,5 pkt

150,00 zł
135,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,00 zł

12
Gospodarka pasieczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gospodarka pasieczna
NiedostępnyBrak

Wśród publikacji pszczelarskich wyjątkowe miejsce zajmuje "Gospodarka pasieczna" dr Wandy Ostrowskiej. Autorka jasno przedstawiła wszystkie zależności wpływające na efekty produkcyjne pasieki. Zaproponowała sposób sterowania rozwojem siły rodzin pszczelich pozwalający w pełni wykorzystać pożytki nektarowo-spadziowe przede wszystkim w najbliższym otoczeniu, a w miarę sił pasiecznika także z odleglejszych rejonów. Przekonujące argumenty Autorki, oparte na bogatych doświadczeniach własnych albo zaczerpniętych z literatury światowej, zachęcają Czytelników do stosowania opisanych zabiegów i z czasem włączenia ich na stałe do swojej praktyki.Pierwsze wydanie Gospodarki pasiecznej" w 1974 r. w nakładzie 30 tysięcy egzemplarzy rozeszło się w bardzo krótkim czasie. Tytuł ten był więc bardzo potrzebny. Do 1988 r. ukazały się cztery wydania w ogólnym nakładzie przekraczającym 100 tysięcy egzemplarzy. Od tego czasu nie pojawiła się żadna inna pozycja o podobnym zakresie i równej wartości merytorycznej. Nie była też wznawiana Gospodarka pasieczna". W poczuciu zatem głębokiego uznania i szacunku dla nieżyjącej już Autorki i zapotrzebowania zgłaszanego przez środowisko pszczelarskie Wydawnictwo udostępnia pszczelarzom kolejne jej wznowienie.Gospodarka pasieczna" Wandy Ostrowskiej nie traci na aktualności, ponieważ zagadnienia w niej poruszane, jak rozwój siły rodzin w określonym czasie, rozmnażanie rodzin, zimowanie, karmienie, hamowanie rójki, transport i wiele, wiele innych są omawiane w odniesieniu do zjawisk fenologicznych, klimatycznych, stanu epizootiologicznego pasiek w okolicy. Nie ma sztywnych dat kalendarzowych, terminarzy, żadnych arbitralnych ograniczeń. Dlatego proponowane przez Autorkę metody gospodarzenia nie dezaktualizują się, odwrotnie - są wciąż ważne.W związku z ciągłym zapotrzebowaniem na tę publikację Wydawnictwo udostępnia pszczelarzom kolejne jej wydanie. Nie zmieniono w nim oryginalnej treści, wniesiono jedynie niewielkie uaktualnienia oraz zamieszczono wkładkę barwną ilustrującą gospodarkę w pasiece.

60,00 zł
57,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

13
Gumka Mini Fun, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka Mini Fun, mix wzorów
BIC, 1
NiedostępnyBrak

Gumka do wycierania z gumy syntetycznej. Przeznaczona do ołówków tradycyjnych i automatycznych. Bez PCV. Wymazuje za pomocą lekkiego nacisku. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

3,50 zł
3,33 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,17 zł

14
Gumka do mazania Galet - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka do mazania Galet
BIC
Dostępny432 szt.

Gumka do wycierania z gumy syntetycznej. Przeznaczona do ołówków tradycyjnych i automatycznych. Wymazuje za pomocą lekkiego nacisku. Cena za 1 gumkę.

51,70 zł
49,12 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,58 zł

15
Kredki ołówkowe sześciokątne 24 kolory MILAN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki ołówkowe sześciokątne 24 kolory MILAN
MILAN
Dostępny50 szt.

Kredki sześciokątne w metalizowanej oprawie.Ołów o średnicy 3,3 mm, miękki. System ochrony rysika LPS zwiększający odporność na złamanie. Wysokiej jakości pigmenty w żywych, intensywnych kolorach, odporne na działanie światła. Kreska wykonana kredką MILAN jest miękka, jednolita o wyraźnym odcieniu. Nie tworzy rowków ani nie niszczy papieru. 24 kolorów w ekskluzywnym metalowym opakowaniu. Idealne na prezent.

51,30 zł
16
Kredki ołówkowe trójkątne 12 kolorów MILAN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki ołówkowe trójkątne 12 kolorów MILAN
MILAN
Dostępny140 szt.

Kredki ołówkowe trójkątne. System ochrony rysika LPS zwiększający odporność na złamanie.Wysokiej jakości pigmenty w żywych, intensywnych kolorach, odporne na działanie światła. Kreska wykonana kredką MILAN jest miękka, jednolita o wyraźnym odcieniu. Nie tworzy rowków ani nie niszczy papieru.

15,20 zł
17
Pędzle nr 6,8,10 seria 512/522 MILAN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzle nr 6,8,10 seria 512/522 MILAN
Dostępny9 szt.

Zestaw 2 pędzli serii 512 nr 6 i 10 oraz pędzla serii 522 nr 8. Pędzle serii 512 (okrągłe) i 522 (płaskie) wykonane ze szczeciny Chungking o wysokiej odporności i trwałości. Mogą być używane do prac z gęstymi farbami, gruntowania w malarstwie akrylowym i olejnym, mieszania mediów i nakładania lakierów. Polecane szczególnie do farb olejnych. Nasadka z aluminium, długii lakierowany trzonek. Rozmiary od 1 do 12.

18,90 zł
18
Marker Permanentny Eco 2000 Zielony (12 szt.) BIC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker Permanentny Eco 2000 Zielony (12 szt.) BIC
Dostępny18 szt.

Marker uniwersalny z okrągłą końcówką na bazie alkoholu o neutralnym zapachu | długość lini pisania 1500 m | posiada ergonomiczny kształt, plastikowy korpus i akrylową blokadę końcówki | piktogramy na korpusie przypominają o zastosowaniu | pozostawiony bez skuwki nie wyschnie przez 3 tygodnie | do drewna, metalu i szkła. Opakowanie 12 szt.

43,90 zł
41,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,19 zł

19
Kredki pastele olejowe. 12 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki pastele olejowe. 12 sztuk
BIC
NiedostępnyBrak

Sześciokątne pastele olejne do kolorowania. Miekkie w dotyku. Dobrz leża w dłoni. Żywe kolory.

10,30 zł
9,79 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,51 zł

20
Kredki ołówkowe KIDS Eco Evolution (24 szt.) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
24,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,29 zł

21
Korektor Shake'n'Squeeze (10 szt.) BIC - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor Shake'n'Squeeze (10 szt.) BIC
BIC
Dostępny118 szt.

Korektor w piórze Tipp-Ex Shake'n'SqueezeUchwyt połączony z dozownikiem płynu o pojemności 8 ml. Płyn korygujący szybkoschnący. Cienka metalowa igłowa końcówka zaworkowa o średnicy 2,3 mm. Końcówka wykonana z niklowanego mosiadzu. Produkt nie zawiera pvc.

117,90 zł
112,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,89 zł

22
Klej WHITE GLUE 118ML (8 szt.) BIC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej WHITE GLUE 118ML (8 szt.) BIC
Dostępny3 szt.

Klej biały BIC - umożliwia precyzyjnie nakładanie go na różnego rodzaju powierzchnie. Spuiera się z większości tkanin. Jest to klej idealny do drewna i papieru.

74,50 zł
70,78 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,72 zł

23
Pióro żelowe Velocity Gel - niebieski (12 szt) BIC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro żelowe Velocity Gel - niebieski (12 szt) BIC
NiedostępnyBrak

Pióro żelowe Velocity Gel gwarantuące prawdziwy komfort pisania. Tusz gwarantujący lekkość pisania. Automatyczny długopis żelowy z wymiennym wkładem.

45,80 zł
43,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,29 zł

24
Zakreślacz Brite Liner XL Żółty (10 szt.) BIC - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz Brite Liner XL Żółty (10 szt.) BIC
BIC
NiedostępnyBrak

Ergonomiczny kształt i żłobiowy uchwyt zapewniający komfort i kontrolę. Długo piszący zkreślacz dzięki dużemu pojemnikowi tuszu. Jasny fluorescencyjny tusz nadający się do papieru, faxu i fotokopii.

41,90 zł
39,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,09 zł

25
Marker Permanentny Eco 2000 Czerwony (12 szt.) BIC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker Permanentny Eco 2000 Czerwony (12 szt.) BIC
Dostępny70 szt.

Marker uniwersalny z okrągłą końcówką na bazie alkoholu o neutralnymzapachu | długość lini pisania 1500 m | posiada ergonomiczny kształt, plastikowykorpus i akrylową blokadę końcówki | piktogramy na korpusie przypominają ozastosowaniu | pozostawiony bez skuwki nie wyschnie przez 3 tygodnie | dodrewna, metalu i szkła. Opakowanie 12 szt.

43,90 zł
41,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,19 zł

26
Pióro żelowe Velocity Gel - czarny (12 szt.) BIC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
46,90 zł
44,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

27
Wymazywacz do piór wiecznych Ink Eater (60szt) BIC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wymazywacz do piór wiecznych Ink Eater (60szt) BIC
Dostępny122 szt.

Wymazywacz do piór wiecznych składa się z końcówki wymazującej atrament w kolorze niebieskim oraz końcówki do pisania po wymazanej powierzchni.

188,90 zł
179,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,44 zł

28
Sowieso 3 KB Nowy "L" - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sowieso 3 KB Nowy "L"
NiedostępnyBrak

sowieso to podręcznik w trzech tomach dla młodzieży gimnazjalnej, zaczynającej naukę języka niemieckiego od podstaw.Seria sowieso oferuje uczniom i nauczycielom:różnorodne sytuacje komunikacyjneprzejrzyście zbudowany proces uczenia sięwłączenie własnych doświadczeń życiowych i szkolnych do procesu uczenia sięwprowadzenie w techniki i strategie uczenia sięmożliwość sprawdzania na bieżąco wyników nauczaniatematykę odpowiadającą zainteresowaniom młodzieży w wieku szkolnym oraz wiele interesujących informacji o państwach niemieckiego obszaru językowego. sowieso 3 proponuje w 18 rozdziałach obszerny wybór ćwiczeń powtórzeniowych oraz utrwalających dotychczasowe umiejętności i przygotowuje do egzaminu Zertifikat Deutsch.Na stronie internetowej www.langenscheidt.de/sowieso znajdą Państwo:dodatkowe informacje o podręcznikuprojekty on-line (zadania w Internecie do samodzielnego wyszukiwania i rozwiązywania).

29,00 zł
26,68 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,32 zł

29
Moment mal 3 AB "L" - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
20,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,75 zł

30
Panorama 4 Methode de francais CLE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panorama 4 Methode de francais CLE
NiedostępnyBrak

Podręcznik przeznaczony na 3-4 jednostki lekcyjne w tygodniu, w sumie 120-150 godzin lekcyjnych -zakres materiału odpowiada przygotowaniu do DALF (jednostki B1, B2), a w Cadre Europeen de Reference odpowiada poziomowi C1. Podręcznik przeznaczony dla starszej młodzieży i dla dorosłych.

69,90 zł
62,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,99 zł

31
Łamigłówki. Indianie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki. Indianie
NiedostępnyBrak

Oddajemy do waszej dyspozycji zestaw ćwiczeń i łamigłówek, które dzięki ciekawej i zabawnej formie zachęcą wasze dzieci do zabawy, nauki i pierwszej samodzielnej pracy. Zabawy z naklejkami

2,00 zł
1,90 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,10 zł

32
"Giaur" George`a Byrona. Streszczenie, analiza, interpretacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
"Giaur" George`a Byrona. Streszczenie, analiza, interpretacja
Dostępny140 szt.

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza. Bohaterowie: Giaur, Hassan, Leila. Przynależność gatunkowa - powieść poetycka. Problematyka utworu - konflikt zbuntowanej jednostki ze społeczeństwem, pochwała wolności jednostki oraz jej praw do indywidualności. Charakterystyczne motywy, analogie do innych utworów - nieszczęśliwa miłość, bunt i motyw śmierci oraz motyw samotności. Istotne cytaty. Zadania sprawdzające i krzyżówka. Słowniczek, a w nim pojęcia takie jak: alienacja, bajronizm, sofistyka, konwenans. Pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i matury. Konsultacja merytoryczna z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

2,90 zł
2,76 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,14 zł

33
Włochy. Przewodnik z atlasem drogowym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włochy. Przewodnik z atlasem drogowym
NiedostępnyBrak

Przewodnik Włochy + skorowidz 10 stron atlasu drogowego. Porady ekspertów.

24,99 zł
17,74 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 7,25 zł

34
Hiszpania. Przewodnik z atlasem drogowym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpania. Przewodnik z atlasem drogowym
NiedostępnyBrak

Przewodnik po Hiszpani + skorowidz 10 stron atlasu drogowego. Porady ekspertów.

25,00 zł
17,75 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 7,25 zł

Wróć do góry