hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.05.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 31 maja 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pedagogika resocjalizacyjna nowe (Marek Konopczyński), na drugim Leki po dyplomie Ginekologia i Położnictwo2015. Kolejny produkt to Dziennik z podróży do Sai Baby z Shirdi (G. S. Khaparde) oraz Moje są wyjątkowe! (L. Schnurnberger).
1
Pedagogika resocjalizacyjna nowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

1 osoba kupiła
2
Leki po dyplomie Ginekologia i Położnictwo2015 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55,00 zł
3
Dziennik z podróży do Sai Baby z Shirdi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik z podróży do Sai Baby z Shirdi
Dostępny8 szt.

Książka ta jest jednym z nielicznych dokumentów opisujących życie jednej z najbardziej tajemniczych postaci Indii - Sai Baby z Shirdi. Dziennik ten w pełni oddaje moc płynącą z obecności Sai Baby - jego tajemniczych uwag, sposobu nauczania poprzez parabole i ponad wszystko jego ogromną miłość dla ludzkości. To wspaniała, inspirująca lektura.

20,00 zł
16,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

4
Moje są wyjątkowe! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje są wyjątkowe!
Niedostępny
Brak

Zabawna, pełna perypetii opowieść o trzech przyjaciółkach, które w momencie, gdy sądzą, że wszystko co najlepsze mają już za sobą, postanawiają zacząć wszystko od nowa. Sara, ma czterdzieści jeden lat, zajmuje się kateringiem. Jej pierwszy mąż James uciekł do Patagonii osiem lat temu, zostawiając ją z dzieckiem. Przeprowadza się wraz ze swym synem Dylanem do swojego narzeczonego, Bradforda, mieszkającego w bogatej dzielnicy Nowego. Jej najlepsza przyjaciółka Kate, wzięta dermatolog, ma romans z bogatym, żonatym mężczyzną, Owenem. Kolejna z trójki - Berni -będąca w ciąży z bliźniakami, wyprowadza się z Zachodniego Wybrzeża i rezygnuje z satysfakcjonującej pracy na rzecz macierzyństwa. Komplikacje pojawiają się gdy na horyzoncie pojawia się wyjątkowo złośliwa była żona Bradforda ze swoją nieznośną córką. Życie Sary zamienia się w piekło, tym bardziej, że w tym samym czasie z dalekiej Patagonii powraca James z zamiarem odzyskania małżonki...

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

5
Powrót gracza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót gracza
Dostępny64 szt.

Gdy ostatnio widzieliśmy Griffina Milla, dyrektora wytwórni filmowej, piął się na szczyt – i uniknął kary za morderstwo. Teraz jednak ma pięćdziesiąt dwa lata i jest spłukany, zostało mu tylko sześć milionów dolarów. Oraz dwa kredyty hipoteczne do spłacenia i trójka dzieci z dwóch małżeństw. Życie Griffina stało się kosztowne. Jego drugiego małżeństwa chyba już nie da się uratować i Griffin dochodzi do wniosku, że nie powinien był się rozwodzić. Stres uczynił go impotentem, a na viagrę jest uczulony. Jest także przekonany, że globalne ocieplenie zniszczy naszą planetę. Na domiar złego chce się wyrwać z Hollywood.

29,00 zł
21,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,25 zł

6
Burmistrz Lexington Avenue - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Burmistrz Lexington Avenue
Dostępny6 szt.

Doskonały thriller prawniczy, który niczym nie ustępuje powieściom Grishama! `Sheehan, który jest praktykującym adwokatem sądowym, przejrzyście i klarownie przedstawia ciemną stronę swojej profesji wraz ze wszystkimi nieczystymi zagrywkami stosowanymi podczas długich, męczących godzin spędzanych na sali rozpraw` - The New York Times Book Review.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

7
Prawo powrotu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo powrotu
Niedostępny
Brak

Miłość, wojna i mroczna sceneria faszystowskiej Hiszpanii. Carlos Tejada, bohater `śmierci nacjonalisty`, już jako porucznik budzącej grozę i znienawidzonej przez społeczeństwo Gwardii Cywilnej, obejmuje służbę na posterunku w Salamance, jednym z najsłynniejszych ośrodków akademickich na świecie. Doskonale zna lokalne środowisko, gdyż jeszcze przed wojną domową studiował tam prawo, dlatego ma zająć się nadzorem przeciwnych reżimowi profesorów. Gdy jeden z nich znika w niewyjaśnionych okolicznościach, Tejada rozpoczyna śledztwo, które prowadzi go do San Sebastian. Tam spotyka bliską swemu sercu przyjaciółkę sprzed lat, Elenę Fernandez. Ta jednak okazuje się zaangażowana w przerzut przez francuską granicę żydowskiego profesora, uciekającego przed gestapo. śledztwo Tejady przybiera zupełnie nieoczekiwany kierunek i wkrótce on sam będzie zmuszony wybierać między uczuciem a służbową powinnością.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

8
Olimpijskie maskotki. Grecja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olimpijskie maskotki. Grecja
Niedostępny
Brak

Latający piesek Vipo wraz z kotką i bocianem Heniem zwiedzają świat. Oglądają znane miejsca, poznają tradycje i kulturę poszczególnych krajów, a przede wszystkim zdobywają nowych przyjaciół. Obecnie bawią w Grecji. Grecy znają wiele różnych legend i opowieści o bogach oraz przygodach i wyczynach bohaterów. Nazywają je mitami.

5,90 zł
4,37 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,53 zł

9
Czołgi Wojska Polskiego 1944-1945. Plan Pack vol. VII 385 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czołgi Wojska Polskiego 1944-1945. Plan Pack vol. VII 385
Niedostępny
Brak

Niniejsze opracowanie jest przeznaczone głównie dla modelarzy wykonujących modele polskiego sprzętu pancernego używanego przez Polskie Siły Zbrojne w Wielkiej Brytanii, Europie Zachodniej i we Włoszech w latach 1944-1945 oraz Armię Polską w ZSRS także w latach 1944-1945.

15,00 zł
10,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,50 zł

10
PzKpfw III Ausf. A-D. Tank Power vol. CV 353 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PzKpfw III Ausf. A-D. Tank Power vol. CV 353
Niedostępny
Brak

Czołg Panzerkampfwagen III w zamiarach niemieckiego dowództwa miał być podstawowym typem czołgu średniego armii niemieckiej. Czołgi PzKpfw III Sd Kfz 141 stanowiły podstawowe wyposażenie jednostek Panzerwaffe w latach 1941-1943. Czołgi tego typu były, obok czołgów PzKpfw IV Sd Kfz 161, najliczniej produkowanymi niemieckimi pojazdami pancernymi. Pierwsze pojazdy pancerne odrodzonego Wehrmachtu - czołgi lekkie PzKpfw I Sd Kfz 101 i PzKpfw II Sd Kfz 121 traktowane były jako wozy szkolne, przeznaczone do doskonalenia kadr jednostek pancernych. Pierwszym czołgiem bojowym miały być PzKpfw III, przeznaczony dla dowódców plutonów (Zugfuhrerwagen - stąd nazwa ZW). Z powodu opóźnienia prac projektowych o dużych strat pojazdów podchodzących z serii Ausf. A-D dopiero czołgi wersji PzKpfw III Ausf. E stały się pełnowartościowym sprzętem pancernym i w małej ilości trafiły do jednostek Panzerwaffe podczas kampanii w Polsce, a potem w większej we Francji wiosną 1940 roku.

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

11
POHA (RONA). 337 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
POHA (RONA). 337
Niedostępny
Brak

Opracowanie przedstawia historię i przebieg działań bojowych dwóch jednostek Waffen SS, 29. Dywizji Grenadierów SS (rosyjskiej nr 1) i 30. Dywizji Grenadierów SS (białoruskiej nr 1). Pierwsza jednostka swój rodowód brała bezpośrednio z jednostek milicji dowodzonych przez Konstantina Woskobojnikowa, a później przez Bolesława Kamińskiego, sformowanych w 1941 roku w rejonie Łokotu, później przeformowanych w brygadę RONA, by ostatecznie stać się 29. Dywizją, natomiast druga z jednostek białoruskiej policji pomocniczej. Zostanie też opisana 1. Brygada Narodowa SS "Drushina".

12,50 zł
8,75 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,75 zł

12
Zbrodnia doskonała - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbrodnia doskonała
Niedostępny
Brak

Uwalniając się spod wpływu środków usypiających na oddziale chorób psychicznych w szpitalu na południu Stanów Zjednoczonych. Luke Carr usiłuje zrozumieć, co doprowadziło go za kraty izolatki w tym zapomnianym przez Boga i ludzi miejscu. Odpowiedź pada w serii notatników, zapisanych pod kierunkiem psychiatry. Opowieśc Luke`a zaczyna się w ramionach kobiety, której nie potrafił się oprzeć - obietnicą przyjemności, jakie może przynieść zbrodnia doskonała.

29,00 zł
21,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,25 zł

Wróć do góry