hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.06.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 17 czerwca 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Hyperion (Dan Simmons), na drugim Majorka. Przewodnik smart. Kolejny produkt to Z Bogiem żyje się łatwiej (Gabriele) oraz Crayola Flamastry ministempelki 8 sztuk.
1
Hyperion - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hyperion
Dostępny2698 szt.

W obliczu zbliżającej się nieuchronnie międzygalaktycznej wojny na planetę Hyperion przybywa siedmioro pielgrzymów – Kapłan, Żołnierz, Uczony, Poeta, Kapitan, Detektyw i Konsul. Mają za zadanie dotrzeć do mitycznych grobowców, by znaleźć w nich budzącą grozę istotę. Zna ona być może metodę, która pozwoli zapobiec zagładzie całej ludzkości. Każdy z pielgrzymów może przedstawić jej swoją prośbę, lecz wysłuchany zostanie tylko jeden. Pozostali będą musieli zginąć.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

2
Majorka. Przewodnik smart - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Majorka. Przewodnik smart
Dostępny21 szt.

Praktyczny, kompaktowy przewodnik zaplanuje każdy dzień doskonałych wakacji na wyspie. Wskaże najciekawsze miejsca i opisze wszystkie zakątki i zabytki. Zawiera najlepsze trasy wycieczkowe i spacerowe, mapę stolicy i atlas drogowy wyspy.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

3
Z Bogiem żyje się łatwiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z Bogiem żyje się łatwiej
Dostępny12 szt.

Wszystkie ciężary naszego bytu mają swój korzeń w życiu bez Boga. Książka ta jest klejnotem z boskiej Mądrości. Zawiera rozpoznania i doświadczenia człowieka, który poszedł przed nami drogą do kosmicznej świadomości, do mistycznej jedności z Odwiecznym.Dla każdego, kto poważnie stara się o samorozpoznanie i opanowanie siebie samego, dla każdego, kto szuka Boga, źródła wszelkiego życia, w sobie samym, książka ta jest cennym drogowskazem. Ten, kto wkroczy na chrześcijańsko-mistyczną ścieżkę miłości do Boga, dozna w sobie samym, że: Z BOGIEM żyje się łatwiej!Miłość Ojca jest naszym prawdziwym bytem, ona jest naszym życiem. Wielu rozpoznaje, że bez Boga nie ma nic z tego, co jest, i że każdy z nas jest Jego dzieckiem. Wielu pyta: Co to jest Bóg? Wielu szuka Go jeszcze na zewnątrz, ale w niejednym już świta, że świątynią Ducha może być tylko człowiek, że w nim jest Bóg, energia, prasubstancja życia i że poza materią, poza wszystkim, co jest widoczne i co żyje, działa siła, praenergia, Bóg. Wielu ogarnia przeczucie, że Wszechmocny nie jest od nas oddalony, że nie żyje On w niedostępnych i odległych sferach, lecz jest prawdziwym źródłem, prawdziwym życiem w nas. To wewnętrzne źródło powinno codziennie, w każdej godzinie, być naszym schronieniem, bo jest to miejsce naszych narodzin, w którym zawarte jest szczęście, pokój, harmonia; w nim to kosmiczna miłość - bez której nie ma rozbudzenia się do wyższej duchowości - bezustannie kołacze do drzwi i upomina nas, żebyśmy zawrócili i skierowali się do naszego wnętrza. To jest Prawda, której szukamy i za którą świadomie lub nieświadomie tęsknimy. To jest światło, którego szukamy i które jako jedyne może przynieść pokój.Nastaje Nowy Czas. Czujemy już, jak potężnie nadchodzi to, co Pan objawił i objawia: czas Ducha, czas Chrystusa, Nowy Czas, w którym będą żyć i spełniać prawa miłości ludzie Ducha.

18,90 zł
13,42 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 5,48 zł

4
Crayola Flamastry ministempelki 8 sztuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crayola Flamastry ministempelki 8 sztuk
Dostępny21 szt.

Zestaw zawiera 8 flamastrów z końcówkami w formie mini stempelków. Flamastry spieralne. Wiek 3+

24,70 zł
5
Notebook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notebook
Dostępny18 szt.

Nowy wymiar powieści sensacyjnej – pierwszy thriller, poszerzający czytanie. Prokurator z prowincji, handlarze ludzkimi organami i mroczna strona internetu. 2012 rok. Cały kraj w euforii szykuje się do inauguracji najważniejszej sportowej imprezy w historii. W cieniu przygotowań do Euro toczy się jednak rozgrywka, która może wstrząsnąć fundamentami całego państwa. W wypadku drogowym pod Piotrkowem Mazowieckim ginie młoda kobieta Dagmara Frost. Wezwany na miejsce, dobiegający czterdziestki i rozczarowany życiem, prokurator Radosław Bolesta z początku nie widzi w sprawie nic podejrzanego. Zbyt duża prędkość i niebezpieczny manewr wyprzedzania to najczęstsze przyczyny wypadków. Gdy jednak chce poinformować o tragedii rodzinę dziewczyny, okazuje się, że kobieta była na świecie zupełnie sama. Żadnych krewnych, żadnych przyjaciół. Tak jakby ktoś celowo pozacierał wszelkie ślady. Prokurator ma nadzieję, że pomoże mu laptop znaleziony przy zmarłej na miejscu wypadku. Jeszcze o tym nie wie, ale uruchomienie komputera zmieni całe jego dotychczasowe życie. Jakiego typu informacje znajdują się w komputerze Dagmary Frost? Komu zależy na odzyskaniu dysku? Czy jej śmierć to rzeczywiście tragiczny wypadek? Prokurator Bolesta, włączając komputer, otworzył puszkę Pandory. Już wkrótce będzie musiał stawić czoło siłom, które działają w cieniu i zrobią wszystko, aby w cieniu pozostać. Notebook to nowoczesny, wciągający i trzymający w napięciu thriller, który absolutnie na serio podejmuje ważne tematy współczesności, takie jak niezależność mediów, niezawisłość sądów i prokuratury, pełna luk ochrona danych osobowych i ciemna strona Internetu. Jest to także książka przełomowa pod kątem zastosowanej w niej technologii. Autor powieści wkomponował w fabułę i fikcyjny świat kilkanaście materiałów filmowych, które czytelnik będzie mógł w dowolnym momencie obejrzeć na ekranie swojego tabletu albo telefonu komórkowego. Po raz pierwszy w historii powieści sensacyjnej – nie tylko polskiej, ale i światowej – czytelnik będzie mógł tak głęboko zanurzyć się w akcję i spojrzeć na świat oczami bohaterów.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

6
Regulamin tłoczni win. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Regulamin tłoczni win. Audiobook
John Irving, Biblioteka Akustyczna
Dostępny3 szt.

Sierociniec prowadzony przez doktora Wilbura Larcha to nietypowa placówka. Kobiety przyjeżdżają tu, żeby urodzić i zostawić niechciane dzieci lub poddać się zabiegowi przerwania ciąży. Jest to zarazem dom Homera Wellsa, który po kilku nieudanych próbach zamieszkania z rodziną zastępczą postanawia zostać w ośrodku i kształcić się pod okiem ukochanego opiekuna. Jednak przyjazd dwójki młodych ludzi wszystko zmieni. Da początek dramatycznej inicjacji, która pozwoli chłopcu w pełni ukształtować swoją osobowość i pogląd na świat.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

7
Etapy zmiany w terapii uzależnień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etapy zmiany w terapii uzależnień
Dostępny19 szt.

Autorzy pokazują, jak wykorzystać ogólną wiedzę na temat zmiany zachowań – zwłaszcza model etapów zmiany − aby skutecznie leczyć zaburzenia związane z nadużywaniem substancji psychoaktywnych. Książka zawiera cenne dla klinicystów informacje dotyczące oceny klientów, zwiększania ich motywacji i zaangażowania oraz strategii terapeutycznych, które przynoszą najlepsze rezultaty na różnych etapach wychodzenia z nałogu. Uczy, jak pracować z pojedynczymi osobami, grupami osób, parami i rodzinami oraz jak leczyć uzależnionych o szczególnych wymaganiach – osoby popełniające przestępstwa pod wpływem substancji psychoaktywnych oraz kobiety nadużywające alkoholu i narkotyków. Praca ta, oparta na najnowszych teoriach i badaniach naukowych, powinna się stać lekturą obowiązkową wszystkich specjalistów zajmujących się leczeniem uzależnień, w tym psychologów klinicznych, pracowników socjalnych, pielęgniarzy i pielęgniarek z oddziałów psychiatrycznych, terapeutów i psychiatrów. Może też być doskonałym materiałem pomocniczym dla wykładowców prowadzących zajęcia na temat nadużywania substancji psychoaktywnych oraz sposobów leczenia uzależnień w ramach studiów i szkoleń podyplomowych.

79,80 zł
66,23 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 13,57 zł

8
Przyczyna i powstawanie wszystkich chorób - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyczyna i powstawanie wszystkich chorób
Dostępny12 szt.

Bóg i Chrystus nie pozostawiają nas samych sobie. To wyczerpujące objawienie Chrystusa zawiera zupełnie nowe informacje o zależnościach między kosmosem i światem materialnym, o obszarach granicznych między duchem a materią i o przebiegających we wnętrzu człowieka procesach prowadzących do powstawania chorób lub powodujących uzdrowienia. W tym objawieniu wyjaśniam, jak doszło do upadku, jak stworzono pierwsze przyczyny, które pociągnęły za sobą kolejne przyczyny i skutki; tak bowiem powstały cierpienie, bieda i choroby. Zarazem jednak daję wgląd w wieczne Prawa Mojego Ojca i pokazuję często w powtórzeniach jak człowiek może na czas powstrzymać przyczyny lub znieść je, zanim przyniosą skutek. Pokazuję, jak postępowanie pojedynczego człowieka może złagodzić skutki lub je zlikwidować.

26,30 zł
18,67 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 7,63 zł

9
Szukaj mnie wśród lawendy 3. Gabriela - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szukaj mnie wśród lawendy 3. Gabriela
Dostępny7 szt.

Ostatni tom lawendowej trylogii. Wracamy na półwysep Peljesac do Trpanj i wraz z Gabrielą próbujemy odszukać cień wielkiej miłości do Iwo, który przed laty zostawił dziewczynę w obcym kraju i wyjechał do Włoch. Co się wydarzyło pomiędzy energiczną blondynką i przystojnym Chorwatem? Jakie tajemnice uniemożliwiły tej zakochanej parze życie w miłości? Czy Gabrysia zna całą prawdę o Iwo? Czy ten mężczyzna wie, jaką naprawdę kobietą jest ta Polka, o której nie może przestać myśleć? Zakończenie miłosnych historii trzech sióstr. Pełne namiętności, tajemnic i przeciwności losu.

29,00 zł
21,17 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

10
Wierzę w Kościół. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierzę w Kościół. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 6 szkoły podstaw...
NiedostępnyBrak

Zeszyt ćwiczeń do podręcznika nr RA-23-01/10-RA-2/14 do nauczania religii rzymskokatolickiej, przeznaczony dla klasy 6 szkoły podstawowej.

7,90 zł
7,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,79 zł

11
Crayola Flamastry super spieralne 8 sztuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crayola Flamastry super spieralne 8 sztuk
Dostępny60 szt.

Flamastry firmy Crayola są łatwo spieralne, wystarczy ciepła woda i mydło (w przypadku skóry) lub zwykłe pranie (w sytuacji pobrudzenia ubrania). Zmywają się również z większości ścian. Wiek 3+

22,90 zł
12
Droga do Kosmicznej Świadomości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga do Kosmicznej Świadomości
Dostępny49 szt.

Droga do Kosmicznej Świadomości jest drogą do prawdziwej wolności, drogą do wewnętrznego szczęścia i wewnętrznego pokoju, do poczucia, że dotarliśmy do celu. Gdzie jest ten cel? Jest to królestwo Boże, o którym już Jezus Chrystus nauczał, że możemy je znaleźć w swoim wnętrzu; jest to nasz prawdziwy boski byt, jest to Kosmiczna Świadomość. Droga do Kosmicznej Świadomości jest drogą oswobodzenia, którą przed nami poszła Gabriela, prorokini i orędowniczka Boga. Ona, niby drogowskaz, pokazuje nam, jak możemy nauczyć się nie tylko szybciej i sumienniej wykonywać swoją pracę, lecz również jak możemy zawierać i zachowywać pokój ze swoimi współbraćmi, z przyrodą i ze zwierzętami. Dzięki temu stajemy się wolni i szczęśliwi!

15,00 zł
10,65 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 4,35 zł

13
Bohater wieków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohater wieków
NiedostępnyBrak

Czy zabicie Ostatniego Imperatora, by obalić Ostatnie Imperium, było właściwym krokiem? Wraz z powrotem zabójczej formy wszechobecnych mgieł, wzmagającymi się opadami popiołów i coraz potężniejszymi trzęsieniami ziemi, Vin i Elend zaczynają mieć wątpliwości. Przed wieloma laty Zniszczeniu – jednej z pierwotnych istot, które stworzyły świat – obiecano prawo do unicestwienia wszystkiego, co istnieje. Teraz, gdy Vin została podstępem nakłoniona do uwolnienia go ze Studni Wstąpienia, Zniszczenie pragnie wyegzekwować swoje prawo.

49,00 zł
39,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

14
Akta Dresdena. Tom 5. Śmiertelne maski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akta Dresdena. Tom 5. Śmiertelne maski
NiedostępnyBrak

Harry Dresden, jedyny profesjonalny mag detektyw w Chicago, ma powód do zadowolenia - interesy idą świetnie. Ale ma też powód do zmartwień – pojedynek z diukiem Ortegą z Czerwonego Dworu i kradzież całunu, który posiada ogromną magiczną moc. Nie wspominając o powrocie dziewczyny Harry'ego, półwampirzycy Susan...

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

15
O chlebie. 45 przepisów na wypieki drożdżowe i na zakwasie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O chlebie. 45 przepisów na wypieki drożdżowe i na zakwasie
NiedostępnyBrak

Przepięknie wydana przez Magazyn Usta książka zawiera 45 przepisów na chleby, bułeczki i inne wypieki. A także porady autorstwa Elizy Mórawskiej (autorki bloga www.whiteplate.com). Zdjęcia wykonał Krzysztof Kozanowski, którego kulinarne fotografie znane są czytelnikom magazynu USTA. W książce znajdują się też porady techniczne, jak piec, jak przygotować zakwas, jak uniknąć najczęstszych błędów. Przepisy i porady są przeplatane historiami z życia autorki.

59,00 zł
47,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,80 zł

16
Akta Dresdena. Tom 6. Krwawe rytuały - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akta Dresdena. Tom 6. Krwawe rytuały
NiedostępnyBrak

Harry’emu trafiały się już gorsze zlecenia niż praca tajemnego agenta na planie filmu dla dorosłych. Na przykład uskakiwanie przed płonącymi małpimi odchodami. Albo stanięcie twarzą w liść z chodzącą rośliną-potworem. Mimo to najnowsza sprawa zapowiada się bardzo niepokojąco. Producent filmu uważa, że jest celem zabójczej klątwy entropijnej – ale to otaczające go kobiety umierają w coraz bardziej widowiskowy sposób. Harry dał się w to wciągnąć wyłącznie za namową Thomasa – zaprzyjaźnionego wampira, flirciarza i zarozumialca, któremu nie do końca może ufać. Thomas ma w całej sprawie jakiś własny interes, Harry jednak nie jest w stanie go przejrzeć, a tymczasem tropy prowadzą wprost do seksownych krewnych wampira. Odkrycie szkieletu w rodzinnej szafie Thomasa na zawsze zmieni jego życie.

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

17
Wybieram Ciebie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybieram Ciebie
Dostępny1 szt.

Sympatyczny, drobny prezent dla bliskiej Twemu sercu osoby z cennymi myślami i humorystycznymi rysunkami.

5,20 zł
4,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,52 zł

18
Winnice w Polsce w.2015 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Winnice w Polsce w.2015
NiedostępnyBrak

Winnice w Polsce to drugie, uzupełnione wydanie niezawodnego przewodnika po rodzimych winnicach. Znalazły się w nim prezentacje 50 winnic z całej Polski oraz wiele praktycznych informacji. Z książki dowiesz się:czego enoturysta powinien szukać w ofercie winiarza;kiedy i gdzie odbywają się najważniejsze winiarskie imprezy, festyny i degustacje;dokąd pojechać i w jakich miejscach się zatrzymać, by skosztować wybornego polskiego wina i poznać sposób jego wytwarzania;jakie atrakcje turystyczne warto zobaczyć przy oakazji pobytu w winnicy.Skosztuj wybornych polskich win i spędź miło wolny czas, wędrując rodzimymi winiarskimi ścieżkami.Polscy winiarze udowodnili, że potrafią nie tylko wyprodukować dobre wino, ale też przygotować w pełni profesjonalną ofertę turystyczną.Przekonajmy się o tym, wędrując winiarskimi ścieżkami.

50,00 zł
36,50 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

19
Rozpoznaj i uzdrów siebie siłą Ducha - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozpoznaj i uzdrów siebie siłą Ducha
NiedostępnyBrak

Człowiek jest polem energii Ducha. Osłabienie tego pola energii przez negatywne życie i myślenie prowadzi do choroby. Prawidłowy sposób życia i pozytywny sposób myślenia sprawiają natomiast, że pozostajemy zdrowi i duchowo sprawni. Znajdź dojście do swojej duszy i zapoznaj się z ośrodkami świadomości, które tworzą stacje rozdzielcze dla przepływającej duchowo-boskiej siły życiodajnej, a zarazem łączność pomiędzy duszą a ciałem. Doznaj samouzdrawiania przez siłę Ducha w rozmaitych chorobach oraz działania różnorodnych zapachów, kolorów i dźwięków. Ta książka zawiera tekst objawienia, z którym każdy duchowo poszukujący człowiek koniecznie powinien się zapoznać. Przekazywana w nim wiedza to fundament. Wiele osób, nawet tych, które już od dłuższego czasu zajmują się tematyką duchowego rozwoju, znajdzie tu zapewne rzeczy, o jakich nie miało dotąd pojęcia.

22,00 zł
15,62 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 6,38 zł

20
Żyj kolorowo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyj kolorowo
NiedostępnyBrak

Sympatyczny, drobny prezent dla bliskiej Twemu sercu osoby z cennymi myślami i humorystycznymi rysunkami.

5,20 zł
4,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,52 zł

21
Otwórz i odnajdź siebie. Ze źródła moich doświadczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Otwórz i odnajdź siebie. Ze źródła moich doświadczeń
Dostępny16 szt.

Życiowe mądrości na co dzień od Gabrieli dla Państwa: praktyczne, logiczne, niepodważalne i przejrzyste. Spokojnie zaryzykujcie Państwo i otwórzcie tę książeczkę – w kopalni Waszego bytu odnajdziecie, jeśli chcecie, także siebie samych! Książka ta nie jest kompendium wiedzy. Nie powinna być też czytana strona za stroną. Ma to być drogowskaz w dniu powszednim, gdy nasze myśli zostają opanowane przez zmartwienia, troski, problemy, gniew i tym podobne lub gdy obracamy się na karuzeli naszych uczuć, napierających życzeń i nękających nas myśli albo też gdy godzina po godzinie nurtują nas te same uczucia, emocje i myśli, tak że nie możemy się od nich uwolnić. Książkę tę należy po prostu otworzyć, aby odnaleźć się na tej stronie, na którą właśnie w danym dniu pada nasz wzrok. Nic nie jest przypadkowe. Pozwólmy się prowadzić! Słowa, które czytamy, chcą nam coś powiedzieć. Zróbcie Państwo doświadczenie, że sami jesteście dla siebie najlepszym nauczycielem! Nauczcie się odczuwać i badać, a wyciągniecie z tego wnioski, które pomogą Wam iść dalej przez życie. Niech ta książka stanie się dla Państwa małym drogowskazem do życia, do szczęścia, do wolności, do zdrowia i pokoju. Jeżeli chcecie, możecie tę książeczkę nosić przy sobie. Wtedy w każdej chwili będziecie się mogli w niej ponownie odnaleźć i jeśli tylko zechcecie, będziecie mogli rozwinąć wiele pozytywnych sił – i dużo, dużo zyskać.

18,90 zł
13,42 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 5,48 zł

22
Pióro kulk. FriXion Clicker 0,7 czarny PILOT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulk. FriXion Clicker 0,7 czarny PILOT
NiedostępnyBrak

Napisz usuń popraw z automatyczną wersją pióra FriXion! . Napisany piórem Frixion tekst potrzyj dynamicznie szarą końcówką i zobacz jak znika w magiczny sposób! Możesz natychmiast poprawić swoje błędy i pomyłki. Tusz Metamo, wrażliwy na zmiany temperatury, został opatentowany przez Pilot'a. Dzięki niemu PILOT zrewolucjonizował rynek artykułów piśmiennych! . Opływowy kształt i dekoracyjny tatuaż sprawiają, że Frixion posiada swój młodzieńczy styl. Nie powinien być stosowany przy wypisywaniu oficjalnych dokumentów. Szerokość linii pisania: Moyen

137,90 zł
132,38 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 5,52 zł

23
Wiele, wiele życia: jesteśmy tylko gośćmi na ... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiele, wiele życia: jesteśmy tylko gośćmi na ...
Dostępny17 szt.

Wielu ludzi, szczególnie w podeszłym wieku, pyta: "Czy to już wszystko? Czy mogę jeszcze swojej codziennej egzystencji nadać jakiś nowy sens?". Im, a także młodym ludziom, Gabriela mówi, jak znaleźć drogę do wypełnionego życia, które także innym przyniesie pożytek.Spis treściWprowadzenieKryzys życiowy na starość. Lęki i widmo "samotności"Starość bez zgrzybiałości. Co to jest prawdziwa mądrość?Bycie młodym jest wewnętrzną postawą. Jest wielu "starych"Oto rada dla młodych: Nie poddawajcie się! Świadomie żyć oznacza świadomie się uczyćOdkryjcie na nowo swoje życie! Doznajcie, ile radości i szczęścia przynosi ofiarne sprawianie radości innymNowy cel - nowy obraz przyszłości. Zyskaj więcej życia z każdego dniaZłota zasada życia - klucz prawdziwego życia, do początku bezpieczeństwa i do wewnętrznej pewnościKorzystaj z upływu lat, aby wzbogacać się we wnętrzuPrzekroczyć "martwy punkt"Pożyteczni czy bezużyteczni? Wypełnione życie chroni przed słabością, samotnością i starościąDobre zbiory życia na starość przygotowuje się w młodości i w wieku średnim, w połowie ziemskiego bytuW nadziei zawarte jest wyznaczenie sobie wzniosłego celuMłodym pozostaje ten, kto przyjmuje swoją starośćStarość nie musi oznaczać zgrzybiałości. Rezygnacja sprzyja ospałości i utracie siłWyznaczenie sobie wysokiego jasnego celuMiej odwagę wydostać się spod klątwy prawa kauzalnego!Najpóźniej na starość ukazuje się stworzony przez nas samych obraz naszego charakteruDbanie o siebie na starośćDuch jest życiem. Zapobiegajmy niekorzystnym procesom!Trzymaj się prosto!Niewolnik negatywnego sposobu myślenia? Każdy dzień może być nowym narodzeniem się w prawdziwym życiuWydobycie z każdego błędu głębokiego rozpoznaniaCzłowieku rozwijaj się, aby być!

15,80 zł
11,22 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 4,58 zł

24
Na fali szoku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na fali szoku
NiedostępnyBrak

Był najbardziej niebezpiecznym z żyjących zbiegów, ale nie istniał! Nickie Haflinger żył życiem dwudziestu różnych ludzi… ale, formalnie rzecz biorąc, w ogóle go nie było! Uciekł z Tarnover, zaawansowanego rządowego think tanku, w którym go wykształcono. Najpierw złamał swój kod tożsamości, a potem zwiał. Następnie rozpoczął poszukiwania czegoś, co pozwoli przywrócić zdrowy rozum oraz wolność osobistą zniewolonym przez komputery masom i uratować stojący na skraju katastrofy świat. Nie dbał o to, jak to zrobi, ale rząd był tym bardzo zainteresowany. Dlatego nauczyciele z Tarnover sprowadzili go z powrotem do swych laboratoriów, gdzie Nickiego Hallingera czekał zupełnie nowy rodzaj edukacji! „Brunner pisze o przyszłości tak, że czytelnik czuje się, jakby już w niej żył”. – – The New York Times Book Review „Kiedy John Brunner powiedział mi, że ma zamiar napisać tę książkę, byłem zafascynowany, ale zadawałem sobie pytanie, czy komukolwiek może się to udać. Jednakże Brunner poradził sobie znakomicie. Bohater zmieniający osobowości, zwierzęta mające dusze, think tanki i osiedla uchodźców z katastrofy składają się na przyszłość tak wiarygodną, że nie potrafię o niej zapomnieć”. – Alvin Toffler, autor Szoku przyszłości „Brunner, jeden z najważniejszych pisarzy science fiction, podsuwa nam lustro ukazujące nasze przywary, ponieważ chce nas uratować przed nami samymi”. – SF Site

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

25
Kochając pana Danielsa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochając pana Danielsa
NiedostępnyBrak

To historia wielkiej miłości. Takiej, która zdarza się wtedy, gdy na swojej drodze spotkasz prawdziwą bratnią duszę. Mężczyznę, którego śmieszy to, co bawi ciebie. Mężczyznę, który mówi to, co sama chcesz powiedzieć, który myśli jak ty. Ja spotkałam pana Danielsa. Chociaż wiem, że nasza miłość nie miała prawa się wydarzyć, nie żałuję ani jednej chwili. Nasza historia to nie tylko opowieść o miłości. Opowiada także o rodzinie. O stracie. O byciu żywym. Jest pełna bólu ale także pełna śmiechu. To nasza historia. Z tych wszystkich powodów nigdy nie przeproszę za to, że kochałam pana Danielsa.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

26
Język niemiecki Łatwo i przyjemnie Tom 1-2 + 4CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język niemiecki Łatwo i przyjemnie Tom 1-2 + 4CD
NiedostępnyBrak

Proponowana przez nas metoda, ciesząca się uznaniem na całym świecie już od 80 lat, wykorzystuje naturalne predyspozycje intuicyjnego przyswajania języka poprzez codzienny kontakt oraz stopniowe poznawanie słownictwa i gramatyki. Krok po kroku, bez wysiłku, dzięki autentycznym i zabawnym dialogom, jasnym i zrozumiałym komentarzom oraz starannie dobranym ćwiczeniom, będziesz poznawać wybrany język. Nauka odbywa sie w dwóch etapach: - pierwszy etap, tzw. faza pasywna, to ?zanurzenie? w języku, polegające na systematycznym słuchaniu, czytaniu i powtarzaniu każdej lekcji - drugi etap, tzw. faza aktywna, to stosowanie w praktyce przyswojonych struktur i schematów oraz ciągłe poszerzanie zakresu kompetencji językowej. W zestawie: 2 podręczniki 4 CD audio

96,00 zł
82,56 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 13,44 zł

27
Lives of Girls and Women - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lives of Girls and Women
Dostępny6 szt.

Moving, ribald and semi-autobiographical, Lives of Girls and Women is the only novel from Alice Munro, winner of the Nobel Prize in Literature The only novel from bestselling author Alice Munro, winner of the Nobel Prize in Literature Catching frogs, grazing knees, singing songs to save England from Hitler - that was childhood for Del Jordan, and now she's impatient for more. More than she can find in the encyclopedias sold by her mother, or in the half-understood innuendos dispensed by best friend Naomi, or in the whispers of boys during Friday night dances. Just like the girls in the movies, she wants to get started on real life. In her only novel, Alice Munro turns her eye to the frustrations, embarrassments, glee and bewilderment of adolescence, and to the brushes with sex, death, violence and birth that shape the lives of girls and women.

60,00 zł
28
Personal - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Personal
NiedostępnyBrak

Jack Reacher walks alone. Once a go-to hard man in the US military police, now he?s a drifter of no fixed abode. But the army tracks him down. Because someone has taken a long-range shot at the French president. Only one man could have done it. And Reacher is the one man who can find him. This new heartstopping, nailbiting book in Lee Child?s number-one bestselling series takes Reacher across the Atlantic to Paris ? and then to London. The stakes have never been higher - because this time, it?s personal.

29,40 zł
26,46 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,94 zł

29
The Barefoot Queen - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Barefoot Queen
NiedostępnyBrak

1748, Seville: Caridad, a recently freed Cuban slave, wanders the streets of the city. Her master is dead and she has nowhere to go. When she meets Milagro Carmona - a young, rebellious gypsy - the two women are instantly inseparable. Milagros introduces Caridad to the gypsy community, an exotic fringe society that will soon bring them love and change their life forever. From the tumultuous bustle of 18th-century Seville to the theatres of Madrid, THE BAREFOOT QUEEN takes us into the murky world of tobacco smuggling and ther persecution of the gypsies. Showing us the birth of Flamenco, it is a historical fresco filled with characters that live, love, fight and suffer for what they believe.

63,00 zł
56,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,30 zł

30
Nie bój się - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie bój się
NiedostępnyBrak

Detektyw D.D. Warren musi zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem i stawić czoło seryjnemu zabójcy, który terroryzuje mieszkańców Bostonu. D.D. zostaje wezwana na miejsce morderstwa, którego ofiarą padła młoda atrakcyjna kobieta. Sprawca zostawił przy ciele czerwoną różę i szampana. D.D. podczas kolejnych oględzin domu denatki zostaje zepchnięta ze schodów, wskutek czego donosi poważne obrażenia ręki i traci pamięć. Sześć tygodni później dochodzi do kolejnego morderstwa, dokonanego według identycznego scenariusza. D.D, która prawdopodobnie jako jedyna mogłaby rozpoznać zabójcę, wciąż nie potrafi sobie przypomnieć żadnego szczegółu z feralnej nocy. Chociaż nie jest jeszcze zdolna wrócić do pracy, angażuje się w śledztwo. Jak się okazuje, psychopata poluje nie tylko na samotne kobiety, ale również na panią detektyw.

38,00 zł
29,64 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,36 zł

31
Ja też jestem Chrześcijaninem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja też jestem Chrześcijaninem
Dostępny19 szt.

Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie... (Mk 10, 14) Książka przeznaczona jest głównie dla dzieci i młodzieży z umiarkowaną i znaczną niepełnosprawnością intelektualną. Zawiera, przedstawione w formie obrazków, podstawowe informacje ważne dla chrześcijanina. Tekst jest pisany tak, jakby dziecko oglądające książkę, opowiadało dorosłemu o sobie, jako o dziecku Bożym. Pod każdym z obrazków znajduje się zwięzły podpis słowny oraz symboliczny. Wykorzystano symbole, które są najczęściej stosowane w pracy z dziećmi i młodzieżą z głębszą niepełnosprawnością intelektualną. Przed każdym działem znajdują się uwagi dla opiekuna mogące pomóc mu w wychowaniu religijnym swego podopiecznego i prowadzeniu z nim rozmów o tym, co ważne dla chrześcijanina. "(...) Pierwszy w naszym kraju elementarz do religii katolickiej dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Napisali go znakomici nauczyciele i specjaliści komunikacji pozawerbalnej - z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Trudne, abstrakcyjne dla tych uczniów treści zostały przedstawione poprzez realistyczne, barwne ilustracje i specjalnie dobrane obrazki PCS z wpisanymi zdaniami w tzw. języku łatwym do czytania. Zachęcam nauczycieli religii do korzystania z tej wartościowej pomocy edukacyjnej. Jest to także propozycja dla rodziców dzieci oraz młodzieży z niepełnosprawnościami do wspólnego czytania i ważnych rozmów. Naszym uczniom życzę wspaniałych lekcji religii z książką Ja też jestem chrześcijaninem". Lidia Klaro-Celej Profesor Oświaty Doradca metodyczny m. st. Warszawy w zakresie kształcenia specjalnego

69,90 zł
52,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

32
Gniew aniołów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gniew aniołów
NiedostępnyBrak

Jennifer, młoda zdolna prawniczka, marzy o karierze w Nowym Jorku. Jeden błąd sprawia, że jej marzenia legły w gruzach. Udaje jej się co prawda pozostać w zawodzie, ale może zapomnieć o błyskotliwym debiucie. Powoli odzyskuje dobre imię, zaczyna wygrywać coraz więcej głośnych procesów, zostaje ulubienicą mediów. Jednak coraz częściej dokonuje nie tylko niewłaściwych, ale wręcz niebezpiecznych wyborów, balansując na granicy prawa. Igra z ogniem, podejmując się obrony ludzi z mafii. A oni wymagają bezwzględnego posłuszeństwa i stosują tylko jedną karę – śmierć.

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

33
Kres królów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kres królów
NiedostępnyBrak

Anglia za panowania Elżbiety I Na początku każdego nowego stulecia mnożą się pełne grozy przepowiednie. Tak było również w 1601 roku w Londynie. Starzejąca się Elżbieta I nie ma następców. Czy jej śmierć zachwieje imperium, które zbudowała? Kto zyska, a kto straci? Nick Revill, aktor i miłośnik kryminalnych zagadek, gra w sztuce Ryszard II. Tragedia Szekspira odzwierciedla wszystkie ówczesne obawy. Czy autor próbuje usprawiedliwić królobójcę? Czy Anglię czeka wojna domowa? Nick zostaje wciągnięty w wir dramatycznych wydarzeń przez zwalczające się dworskie frakcje. Ktoś go śledzi i próbuje zastraszyć. Potem w tajemniczych okolicznościach ginie jego przyjaciel. Nick przeczuwa, że może być następny.

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

34
Brazylia moja miłość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brazylia moja miłość
NiedostępnyBrak

Piękne Rio de Janeiro, tajemnicze głosy dżungli, upojne rytmy samby… Trzy kobiety nie mogą oprzeć się urokom Brazylii. Brazylijskie szmaragdy: Sophie i Alonso przyjaźnili się już w szkole. Z czasem przyjaźń przekształciła się w głębsze uczucie. Jednak Sophie wyszła za mąż za Clive’a Wilkinsa, który wkrótce zginął w Brazylii w nieznanych okolicznościach. Wówczas Alonso znowu pojawia się w jej życiu. Jest teraz właścicielem kopalni szmaragdów i sporo wie o podejrzanych interesach Wilkinsa w Ameryce Południowej... Wyprawa do Brazylii: Grace jest początkującą bizneswoman, której grozi bankructwo. Postanawia jednak walczyć o swoją firmę. Chce się spotkać z Rafaelem Cordeiro, ekscentrycznym multimilionerem, i prosić go o pomoc. Niestety Rafael przebywa w środku brazylijskiej dżungli. Dla Grace nie jest to żadna przeszkoda? Podróż do Rio: Isobel poznała Alejandra podczas imprezy w Londynie i straciła dla niego głowę. Jednak przystojny Brazylijczyk wkrótce wyjechał i choć obiecał wrócić, ślad po nim zaginął. Rozczarowana Isobel nie próbowała go odszukać. Gdy trzy lata później przyjeżdża do Rio, by przeprowadzić wywiad ze znaną pisarką, nieoczekiwanie spotyka Alejandra – zaskakująco odmienionego…

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

35
Bazgroszyt Rysuję z wyobraźnią Zeszyt 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgroszyt Rysuję z wyobraźnią Zeszyt 1
NiedostępnyBrak

Rysuję z wyobraźnią to nie tylko kolorowanki. Dzięki zawartym w nim zadaniom ten moduł rozwija w dziecku kreatywność, uczy samodzielnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania wyzwań. W kolejnych zeszytach, opartych na historyjkach o Kredziakach w różnych sytuacjach, dziecko ćwiczy grafomotorykę, czyli sprawność oraz precyzję ruchów ręki, doskonali koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość, ale przede wszystkim świetnie się bawi. Zdobywa jednocześnie przeróżne informacje dotyczące życia codziennego, ale także przyrody, historii, sportu czy tradycji.

6,00 zł
4,32 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,68 zł

36
Bazgroszyt Rysuję z wyobraźnią Zeszyt 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgroszyt Rysuję z wyobraźnią Zeszyt 2
NiedostępnyBrak

Rysuję z wyobraźnią to nie tylko kolorowanki. Dzięki zawartym w nim zadaniom ten moduł rozwija w dziecku kreatywność, uczy samodzielnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania wyzwań. W kolejnych zeszytach, opartych na historyjkach o Kredziakach w różnych sytuacjach, dziecko ćwiczy grafomotorykę, czyli sprawność oraz precyzję ruchów ręki, doskonali koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość, ale przede wszystkim świetnie się bawi. Zdobywa jednocześnie przeróżne informacje dotyczące życia codziennego, ale także przyrody, historii, sportu czy tradycji.

6,00 zł
4,32 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,68 zł

37
Osaczony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osaczony
NiedostępnyBrak

Colby Lane po latach pracy jako agent CIA wraca do Ameryki. Chce rozpocząć nowe życie, zapomnieć o przeszłości zawodowej i prywatnej. Nie jest to wcale takie proste. Teksańska firma proponuje mu pracę – jego zadanie ma polegać na tropieniu gangu narkotykowego. W tej samej firmie pracuje Sabrina, która przed laty była żoną Colby’ego. Podczas próby rozbicia gangu okazuje się, że Sabrina to zupełnie inna osoba, niż ta, jaką kiedyś znał i zapamiętał…

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

38
Tropikalne piekło - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tropikalne piekło
NiedostępnyBrak

Trwa wojna w Wietnamie. Tom Swanson po kłótni z dziewczyną podejmuje nieprzemyślaną decyzję o wyruszeniu na front. Młody student Uniwersytetu Harvarda szybko przekonuje się, że ideały walki za ojczyznę nijak mają się do brutalnej rzeczywistości. Tytuł jest hołdem złożonym żołnierzom 173 Brygady Powietrznodesantowej walczącym podczas wojny w Wietnamie. Książka przedstawia zmagania spadochroniarzy podczas newralgicznego okresu dla jednostki, jakim był z całą pewnością rok 1967. Historia oglądana oczami żołnierzy z kompanii Charlie przenosi nas stopniowo do podmokłych i bagnistych terenów Wietnamu Południowego oraz wilgotnej, parnej dżungli, pełnej czekających tam niebezpieczeństw. Młodzi ludzie, walcząc ze swoimi słabościami, doświadczając wszystkich okropieństw machiny wojennej, próbują nie zatracić człowieczeństwa. Powieść ukazuje codzienność i horror wojny z perspektywy frontowego żołnierza. Bohaterowie sami o sobie mówią, że są „straconym pokoleniem” – pokoleniem za młodym, aby umierać, przechodzącym okrutny proces dehumanizacji człowieka, który sprawia, że zmieniają się w maszyny do zabijania.

32,00 zł
23,36 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,64 zł

39
Samotna planeta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samotna planeta
NiedostępnyBrak

"Samotna planeta" to krótka historia o powstaniu świata i miejscu naszej planety w Układzie Słonecznym. Książka przenosi nas w daleką przeszłość, pokazując, jak przypuszczalnie mogło wyglądać tworzenie się warunków do rozwoju życia na Ziemi. Mimo prowadzonych od dawna badań naukowych dotyczących jej rozwoju, jak dotąd nie udało się jeszcze tego wyjaśnić. Autor sądzi, że mogło to wyglądać zupełnie inaczej, niż jest to powszechnie nam przedstawiane. Jak zmieniała się Ziemia? Dlaczego w porównaniu do innych planet tylko na niej występuje życie? Dlaczego jest dla nas tak ważna i musimy o nią należycie zadbać? Na te i inne pytania odpowiada tekst Ryszarda Prościńskiego. Autor przestrzega nas także przed globalną katastrofą ekologiczną, która przy obecnym ?używaniu? planety może niebawem nam zagrozić?

23,00 zł
16,79 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,21 zł

40
Aksjologia Unii Europejskiej w świetle źródeł, wykładni i instytucji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aksjologia Unii Europejskiej w świetle źródeł, wykładni i instytucji
Dostępny7 szt.

Praca zawiera wiele cennych i interesujących treści. Przede wszystkim w sposobie myślenia Autora i w sposobie formułowania wniosków przejawia się pogłębiona refleksja filozoficznoprawna, co zdecydowanie ubogaca argumentację i sprawia, że monografia jest oryginalna na tle innych opracowań. Docenić należy także swego rodzaju optymizm Autora, jego zaangażowanie i młodzieńczą wiarę w ideały, w szczególności w kontekście funkcjonowania Unii Europejskiej. [...] Niezależnie od naszej krytycznej oceny realizacji tych wartości i ideałów w konkretnej rzeczywistości życia społeczno-politycznego i gospodarczego w relacji do poszczególnych państw członkowskich Unii Europejskiej, przypominanie o tym, jak być powinno, uważam za godne szacunku i trudne do przecenienia. Fragment recenzji dr hab. Jadwigi Potrzeszcz (KUL)

52,30 zł
50,21 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,09 zł

41
Jaśminowa rewolucja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaśminowa rewolucja
NiedostępnyBrak

Mieszkanie w centrum Wrocławia, konto bankowe, które samo się uzupełnia, niekończące się imprezy i całkowity brak obowiązków. Życie Jasmin jest idealne do momentu, gdy dziewczyna przekracza linię i z dnia na dzień traci wszystko, włącznie z ukochaną babcią. Pozostając bez wyboru, Jasmin decyduje się wyjechać do Tunezji, gdzie mieszka jej ojciec. Czy bezinteresowna miłość nieznanej rodziny ma szansę zwyciężyć z ignorancją? Na ile jesteśmy w stanie wzbraniać się przed uczuciem, które nie powinno istnieć? Czy życie na pograniczu islamu i chrześcijaństwa jest możliwe w świecie pełnym wojen i uprzedzeń? Sonia Hadj Said – urodzona 26 stycznia 1991 roku, absolwentka studiów teatrologicznych na brytyjskich uniwersytetach Aberystwyth i Roehampton. W trakcie pobytu w Londynie Sonia zaczęła pisać na portalu polonijnym „Londynek” oraz wystawiła swoją pierwszą sztukę pod tytułem „Jasmine Revolution” w angielskim teatrze Gatton Community. Pisane przez nią książki i artykuły są odzwierciedleniem obserwacji bliskiego jej otoczenia i usłyszanych historii. Jaśminowa Rewolucja jest pierwszą powieścią Sonii. Zainspirowana została jej tunezyjską rodziną, kulturą oraz rewolucją, która wybuchła w Tunezji na przełomie 2010 i 2011 roku.

34,00 zł
24,82 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,18 zł

42
Spowiedź wyszeptana wrogowi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spowiedź wyszeptana wrogowi
Dostępny5 szt.

Trzynastoletnia Emilia wymyka się z przyjaciółką na dyskotekę, gdzie otumaniona alkoholem i wstrzykniętym jej narkotykiem zostaje zgwałcona. Poszukiwania odpowiedzialnego za zbrodnię spełzają na niczym, a dziewczyna przez kilka kolejnych lat stara się ułożyć życie na nowo… Do czasu, gdy do domu wracają po długiej nieobecności jej rodzice – fanatyczny ojciec i podporządkowana mu matka – a w szkole pojawia się nowy katecheta, zabójczo przystojny ksiądz o lodowatym i intrygującym spojrzeniu…

32,00 zł
23,36 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,64 zł

43
Chudszy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chudszy
NiedostępnyBrak

Billy Halleck nie ma specjalnych powodów do narzekania. Jako wzięty adwokat z każdą sprawą zarabia coraz więcej. Sprawdza się jako mąż i ojciec. Ma wygodny dom i kochającą rodzinę. Jedyne, co go naprawdę trapi, to poważna nadwaga grożąca zawałem serca. Pewnego dnia, wracając z wystawnej kolacji, potrąca samochodem i zabija starą Cygankę. Sprawia trafia na wokandę. Uniewinniający wyrok nie satysfakcjonuje ojca ofiary, który rzuca na niego klątwę. Od tej chwili Billy chudnie w zastraszającym tempie. Procesu utraty wagi nie da się zatrzymać. Równie okropny los spotyka sędziego i szefa policji. To dzięki nim Billy uniknął odpowiedzialności...

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

44
Wot i my. Nowa edycja 1. Podręcznik do języka rosyjskiego dla szkół ponadgimnazjalnych + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wot i my. Nowa edycja 1. Podręcznik do języka rosyjskiego dla szkół po...
NiedostępnyBrak

Numer dopuszczenia: 294/1/2011/2015 Wieloletni podręcznik „Wot i my 1. Nowa edycja” systematycznie i równocześnie rozwija wszystkie sprawności językowe: słuchania, czytania, mówienia i pisania, interakcji i interkulturową. Podręcznik zawiera nowoczesne słownictwo i autentyczne dialogi oraz dostarcza wiedzy o współczesnej Rosji i życiu Rosjan. „Wot i my 1. Nowa edycja” składa się z: • rozdziału „0”, wprowadzającego alfabet rosyjski, • pięciu rozdziałów podzielonych na 5 lekcji, • jednostek powtórzeniowych, • sekcji poświęconych egzaminowi maturalnemu, • rozdziału realioznawczego, • komentarza gramatycznego, • słowniczka polekcyjnego. Do podręcznika dołączona jest płyta audio z nagraniami tekstów do zadań na rozumienie ze słuchu.

49,60 zł
44,64 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,96 zł

45
W ogrodzie świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W ogrodzie świata
NiedostępnyBrak

Profesorowi Aleksandrowi Fiutowi na siedemdziesiąte urodziny. Książka gromadzi prawie pięćdziesiąt tekstów dedykowanych profesorowi Aleksandrowi Fiutowi z okazji siedemdziesiątych urodzin.

46,20 zł
38,35 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,85 zł

46
Aspekte Neu. Mittelstufe Deutsch, B2. 3 płyty CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aspekte Neu. Mittelstufe Deutsch, B2. 3 płyty CD
NiedostępnyBrak

„Aspekte” realizuje założenia metodyczne Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego oraz przygotowuje do egzaminów na poziomach B2 i C1. To 3 płyty CD audio do „Zeszytu ćwiczeń” z tej serii.

108,00 zł
97,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,80 zł

47
Dzieje medycyny w Polsce. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje medycyny w Polsce. Tom 1
Dostępny151 szt.

W książce chronologicznie opisano rozwój oraz osiągnięcia medycyny polskiej począwszy od średniowiecza aż po ostatnie lata Polski Ludowej, z uwzględnieniem patriotyzmu, humanizmu, kultury i szerokich zainteresowań polskich lekarzy oraz zrzeszających ich organizacji i stowarzyszeń.

269,00 zł
250,17 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 18,83 zł

48
Pewny start. Świat wokół mnie. Ja w bezpiecznym świecie. Karty pracy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny start. Świat wokół mnie. Ja w bezpiecznym świecie. Karty pracy
Dostępny2 szt.

Zestaw materiałów ćwiczeniowych z zakresu umiejętności społecznych dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi szczególnie z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym. Pakiet zawiera 68 kart. Zakres tematyczny: – radzenie sobie w sytuacjach trudnych i nietypowych, – wypracowanie schematów bezpiecznych zachowań, – kształtowanie podstaw zdrowego trybu życia, – kształtowanie i poznawanie właściwych zachowań intymnych. Z naszymi materiałami można pracować w: – szkołach specjalnych, – szkołach z oddziałami integracyjnymi, – ośrodkach szkolno-wychowawczych, – poradniach psychologiczno-pedagogicznych, – szkołach ogólnodostępnych, do których uczęszczają uczniowie z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego – przede wszystkim na zajęciach rewalidacyjnych, a także korekcyjno-komensacyjnych, terapii pedagogicznej.

37,70 zł
33,93 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,77 zł

49
Disney Auta. Wśród przyjaciół - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Auta. Wśród przyjaciół
NiedostępnyBrak

Dołącz do Zygzaka McQueena, który spędza czas z przyjaciółmi w Chłodnicy Górskiej. Czytaj historyjkę i naciskaj odpowiednie obrazki, a usłyszysz, jak pracują samochodowe silniki!

17,00 zł
13,43 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,57 zł

50
To jest Moje Słowo A i Ω. Ewangelia Jezusa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
To jest Moje Słowo A i Ω. Ewangelia Jezusa
Dostępny1 szt.

Postać Jezusa z Nazaretu fascynuje ludzi do dnia dzisiejszego. Wobec wielu rozbieżnych poglądów dotyczących jego życia, jego nauki i tego, jak Jezus chciał, by była ona zrozumiana, wielu ludzi pyta: "Jak to było naprawdę?". Zostały o nim napisane niezliczone książki, czy jednak ich autorzy rzeczywiście pojęli jego posłanie? Gdzie można dzisiaj znaleźć Jego niesfałszowaną naukę, Jego autentyczne słowo? Poprzez słowo prorocze naszych czasów sam Chrystus darował nam potężne objawione dzieło, które po pierwsze: wyjaśnia i pogłębia wiedzę o jego życiu i działaniu jako Jezusa, a po drugie: daje odpowiedzi na wiele pytań, które ludzie dzisiejszych czasów często sobie zadają. Tym dziełem jest książka To jest Moje Słowo. Alfa i Omega. Ewangelia Jezusa. Czytelnik poznaje tu fundamentalne duchowe powiązania, na podstawie których może lepiej opanować swoje życie; znajduje odpowiedzi na pytania dotyczące sensu i celu naszego życia na ziemi, życia po śmierci, proroczego słowa, Kazania na Górze, obecnego stanu naszej planety i przyszłego rozwoju Ziemi i całej przyrody. Na nowo odkrywa Jezusa z Nazaretu - odkrywa Go jako syna Bożego, przybliżającego ludziom Boga jako dobrotliwego Ojca, który nie chłoszcze i nie karze, lecz bezgranicznie kocha wszystkich ludzi jako swoje dzieci i wskazuję im drogę, na której mogą zmienić swoje życie tak, aby było ono wypełnione sensem i wolnością.Książka zawiera też wiele aspektów, których nie ma w znanych nam ewangeliach, jak np. to, że Jezus poważał całe stworzenie jako część siebie samego. Jego życie daje nam przykład na to, jak mamy obchodzić się ze zwierzętami i z przyrodą. On ujmował się za nimi i chronił je. Również techniczne wynalazki naszych czasów oraz tematy takie jak wiwisekcja, inżynieria genetyczna, energia jądrowa itd. naświetlane są z zupełnie innej, nowej perspektywy. Czytelnik znajduje też wyjaśnienia tak zwanych "cudów", jak np. nakarmienie pięciu tysięcy lub uzdrawianie chorych przez Jezusa, który mógł darować ludziom uzdrowienie, ukojenie i nadzieję, o ile oni naprawdę przyjmowali jego naukę i wprowadzali ją w czyn. Książka ta daje nam istotny wgląd w to, co było, co jest i co będzie.

42,00 zł
24,36 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 17,64 zł

Wróć do góry