hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.06.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 25 czerwca 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (Michał Bułhakow), na drugim Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (Michał Bułhakow). Kolejny produkt to Największy cud świata (Mandino Og) oraz Papier kancelaryjny A3/500K linia.
1
Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny266 szt.

Wydanie Mistrza i Małgorzaty kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Przedstawiamy jedną z najpoczytniejszych i najbardziej znanych powieści XX wieku. Intrygująca, kontrowersyjna, wciągająca czytelnika niezwykłą akcją i niespodziewanym biegiem wydarzeń; bawi, wzrusza, zaskakuje i prowokuje do rozmyślań. Historia pary zakochanych – tytułowych Mistrza i Małgorzaty – łączy się z relacją z Jerozolimy pod władzą Poncjusza Piłata i jego spotkania z naprawdę niezwykłym więźniem, ale przede wszystkim z opowieścią o wizycie w komunistycznej Moskwie prawdziwego Szatana i dobranej grupy jego oddanych sług. Tam, gdzie pojawia się Szatan, pozory znikają, nic już nie jest takie, jak przedtem, i dzieją się niewytłumaczalne racjonalnie rzeczy - ale czy rzeczywiście zawsze wynika z nich tylko zło? Powieść w całkowicie nowym, pełnym tłumaczeniu, zgodnym z oryginałem i pozbawionym cięć dokonanych na nim przez rosyjską cenzurę! Opracowanie książki zawarte w tym wydaniu sprawi, że lektura będzie przyjemniejsza, a lekcje polskiego staną się proste i zrozumiałe.

24,95 zł
17,47 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,48 zł

2
Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny137 szt.

Wydanie Mistrza i Małgorzaty kompletne, bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Przedstawiamy jedną z najpoczytniejszych i najbardziej znanych powieści XX wieku. Intrygująca, kontrowersyjna, wciągająca czytelnika niezwykłą akcją i niespodziewanym biegiem wydarzeń; bawi, wzrusza, zaskakuje i prowokuje do rozmyślań. Historia pary zakochanych – tytułowych Mistrza i Małgorzaty – łączy się z relacją z Jerozolimy pod władzą Poncjusza Piłata i jego spotkania z naprawdę niezwykłym więźniem, ale przede wszystkim z opowieścią o wizycie w komunistycznej Moskwie prawdziwego Szatana i dobranej grupy jego oddanych sług. Tam, gdzie pojawia się Szatan, pozory znikają, nic już nie jest takie, jak przedtem, i dzieją się niewytłumaczalne racjonalnie rzeczy – ale czy rzeczywiście zawsze wynika z nich tylko zło? Powieść w całkowicie nowym, pełnym tłumaczeniu, zgodnym z oryginałem i pozbawionym cięć dokonanych na nim przez rosyjską cenzurę! Opracowanie książki zawarte w tym wydaniu sprawi, że lektura będzie przyjemniejsza, a lekcje polskiego staną się proste i zrozumiałe. Twarda oprawa gwarantuje trwałość książki i znakomity wygląd na półce!

30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

3
Największy cud świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Największy cud świata
Dostępny349 szt.

"Największy cud świata" to druga - po "Największym kupcu świata", międzynarodowym bestsellerze - książka Oga Mandino. Jest to historia niezwykłego spotkania i przyjaźni autora z tajemniczym Szymonem Potterem- opowieść o wspaniałym darze, jaki autor od niego otrzymuje.Og Mandino w subtelny sposób przekazuje nam swoiste przesłanie, w którym zawarte są ciepłe, przekonujące prawdy o wartościach człowieka, o godności, o sensie naszej egzystencji i naszych pięknych, ludzkich cechach. Książka w magiczny sposób zmieni twoje dotychczasowe spojrzenie na świat i otaczających cię ludzi. Kiedy ją przeczytasz, twoje życie już nigdy nie będzie takie samo jak przedtem, a jeśli zastosujesz kilka prostych zasad, które autor ofiaruje ci w darze, odkryjesz niebawem, jak fascynującą, niepowtarzalną i cudowną jesteś istotą.

23,00 zł
16,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,44 zł

4
Papier kancelaryjny A3/500K linia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier kancelaryjny A3/500K linia
Dostępny3 szt.

Papier kancelaryjny A5 linia, 500 arkuszy.

70,80 zł
67,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,54 zł

5
Laudato Si' - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laudato Si'
Dostępny10 szt.

Pochwalony bądź – tytuł najnowszej encykliki papieża Franciszka został zaczerpnięty z kantyku św. Franciszka z Asyżu, głoszącego chwałę cudu stworzenia. Encyklika jest apelem papieża, aby ludzie zaczęli szanować naturę stworzoną przez Boga, jednocząc się w dążeniu do zrównoważonego i zintegrowanego rozwoju.

10,30 zł
8,45 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,85 zł

6
Kostka papierowa biała 85x85x35 mm klejona - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka papierowa biała 85x85x35 mm klejona
Interdruk
Dostępny111 szt.

Kostka papierowa kolorowa klejona. Producent Interdruk.

4,90 zł
4,66 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,24 zł

7
Saga o jarlu Broniszu. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga o jarlu Broniszu. Tom 3
NiedostępnyBrak

Saga o jarlu Broniszu to jedna z najlepszych polskich powieści historycznych! Niesamowity świat skandynawskich wojowników, królestwo mężnych rycerzy, okręty pełne zbrojnych drużyn, potężni władcy, wielka polityka i wielka miłość! Około roku 970 duński król Harald Sinozęby opanował bogate słowiańskie grody u ujścia Odry. Założył tam pod Wołyniem (Wolinem) potężną warownię Jomsborg i osadził w niej drużynę wikingów. W swych zwrotnych łodziach zapuszczali się oni w głąb zatok i w górę rzek, rabując, gwałcąc i mordując. Rozboje północnych najeźdźców ukrócił w końcu potężny władca Słowian Mieszko, który podporządkował sobie Jomsborg. Kilka lat później, w roku 995, ówczesny władca Polski, Bolesław Chrobry, namiestnikiem nad warownią mianuje krewniaka Piastów, dobrze znanego również władcom Północy młodego rycerza imieniem Bronisz...

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

8
Krasiczyn - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krasiczyn
Dostępny8 szt.

Około 1600 roku ziemie polskie rozkwitły pięknem pałaców. Wśród wzniesionych w tych latach budowli Krasiczyn – zamek Marcina Krasickiego ufundowany w jego dziedzicznych włościach pod Przemyślem – zajmuje miejsce szczególne. Manierystyczno-barokowa rezydencja, z jej nietypowym układem przestrzennym i wyjątkową dekoracją sgraffitową, była nie tylko siedzibą magnata, ale i manifestacją jego postawy, w której prym wiodła służba ojczyźnie, królowi i religii. Przez stulecia zamek w Krasiczynie wpisał się w pejzaż polskiej kultury i historii. Przechodząc kolejno w ręce Modrzewskich, Tarłów, Mniszchów, Pinińskich, stał się ostatecznie rezydencją Sapiehów, którzy przenieśli tutaj swoją siedzibę w 1835 roku. Rozpoczął się wielki renesans zamku, z którym wiąże się i fundacja słynnej biblioteki sapieżyńskiej, i gromadzenie wyposażenia, w dużej mierze zdobiącego dzisiaj wnętrza Wawelu i Pieskowej Skały, i założenie rozległego parku w stylu angielskim, z zabytkowym już dziś bogatym drzewostanem. W cieniu tych drzew i zamkowych baszt powstawały dzieła dla kultury polskiej wiekopomne, jak choćby szkice Jana Matejki do „Bitwy pod Grunwaldem”. Piękno zamku i jego otoczenia pokazujemy w najnowszym albumie, zarówno na fotografiach współczesnych, jak i archiwalnych

79,00 zł
57,67 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,33 zł

9
Bazgroszyt. Gotowi do szkoły. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgroszyt. Gotowi do szkoły. Część 2
NiedostępnyBrak

Gotowi do szkoły przygotowuje dziecko do rozpoczęcia nauki w szkole. W każdym z czterech zeszytów, wspólnie z Kredziakami, dziecko sprawdza opanowanie siedmiu kluczowych kompetencji, potwierdzających osiągnięcie gotowości szkolnej. Są to następujące umiejętności: - porównywanie przedmiotów, - analiza i synteza wzrokowa, - dostrzeganie związków i prawidłowości, - matematyzowanie, - rozumowanie z uwzględnieniem następstwa zdarzeń, - orientacja w przestrzeni, - grafomotoryka. Każdy zeszyt Gotowi do szkoły składa się z zadań sprawdzających opanowanie wymienionych umiejętności. Na końcu zeszytu znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań oraz odniesienie badanych kompetencji do zapisów w podstawie programowej. Do każdego zeszytu są dołączone naklejki oraz atrakcyjny plakat, którym dziecko może ozdobić swój pokój.

10,00 zł
7,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

10
Moc tożsamości w Chrystusie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc tożsamości w Chrystusie
NiedostępnyBrak

(...) to moim zdaniem lektura obowiązkowa z kilku powodów. Mark Hankins omawia w niej jeden z ważniejszych tematów Nowego Testamentu – tożsamość. Dzieci Boże są wolnymi obywatelami Jego Królestwa. Mimo to zdarza się, że myśląc jak niewolnicy, nie potrafimy żyć pełnią życia, jakie mamy w Chrystusie. Tożsamość, jaką przyjmujemy, determinuje nasze życie. Autor od wielu lat naucza na ten temat, co przyniosło trwałe zmiany i uwolnienie w życiu wielu ludzi. Znam Marka Hankinsa osobiście, nasza rodzina wiele mu zawdzięcza. Ta książka także Tobie pomoże zmienić myślenie, w nowy sposób spojrzeć na modlitwę i rozpocząć życie, jakie Jezus nazwał „obfitym”. Krzysztof Rompa, pastor Kościoła Chrześcijańskiego ZOE Trójmiasto, prezes Telewizji TBN Polska

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

11
Bazgroszyt. Gotowi do szkoły. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgroszyt. Gotowi do szkoły. Część 1
NiedostępnyBrak

Gotowi do szkoły przygotowuje dziecko do rozpoczęcia nauki w szkole. W każdym z czterech zeszytów, wspólnie z Kredziakami, dziecko sprawdza opanowanie siedmiu kluczowych kompetencji, potwierdzających osiągnięcie gotowości szkolnej. Są to następujące umiejętności: - porównywanie przedmiotów, - analiza i synteza wzrokowa, - dostrzeganie związków i prawidłowości, - matematyzowanie, - rozumowanie z uwzględnieniem następstwa zdarzeń, - orientacja w przestrzeni, - grafomotoryka. Każdy zeszyt Gotowi do szkoły składa się z zadań sprawdzających opanowanie wymienionych umiejętności. Na końcu zeszytu znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań oraz odniesienie badanych kompetencji do zapisów w podstawie programowej. Do każdego zeszytu są dołączone naklejki oraz atrakcyjny plakat, którym dziecko może ozdobić swój pokój.

10,00 zł
7,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

12
Bazgroszyt. Gotowi do szkoły. Część 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgroszyt. Gotowi do szkoły. Część 3
NiedostępnyBrak

Gotowi do szkoły przygotowuje dziecko do rozpoczęcia nauki w szkole. W każdym z czterech zeszytów, wspólnie z Kredziakami, dziecko sprawdza opanowanie siedmiu kluczowych kompetencji, potwierdzających osiągnięcie gotowości szkolnej. Są to następujące umiejętności: - porównywanie przedmiotów, - analiza i synteza wzrokowa, - dostrzeganie związków i prawidłowości, - matematyzowanie, - rozumowanie z uwzględnieniem następstwa zdarzeń, - orientacja w przestrzeni, - grafomotoryka. Każdy zeszyt Gotowi do szkoły składa się z zadań sprawdzających opanowanie wymienionych umiejętności. Na końcu zeszytu znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań oraz odniesienie badanych kompetencji do zapisów w podstawie programowej. Do każdego zeszytu są dołączone naklejki oraz atrakcyjny plakat, którym dziecko może ozdobić swój pokój.

10,00 zł
7,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

13
Bazgroszyt. Gotowi do szkoły. Część 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgroszyt. Gotowi do szkoły. Część 4
NiedostępnyBrak

Gotowi do szkoły przygotowuje dziecko do rozpoczęcia nauki w szkole. W każdym z czterech zeszytów, wspólnie z Kredziakami, dziecko sprawdza opanowanie siedmiu kluczowych kompetencji, potwierdzających osiągnięcie gotowości szkolnej. Są to następujące umiejętności: - porównywanie przedmiotów, - analiza i synteza wzrokowa, - dostrzeganie związków i prawidłowości, - matematyzowanie, - rozumowanie z uwzględnieniem następstwa zdarzeń, - orientacja w przestrzeni, - grafomotoryka. Każdy zeszyt Gotowi do szkoły składa się z zadań sprawdzających opanowanie wymienionych umiejętności. Na końcu zeszytu znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań oraz odniesienie badanych kompetencji do zapisów w podstawie programowej. Do każdego zeszytu są dołączone naklejki oraz atrakcyjny plakat, którym dziecko może ozdobić swój pokój.

10,00 zł
7,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

14
Poznajemy sporty zimowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznajemy sporty zimowe
NiedostępnyBrak

Kolorowanka z naklejkami i opisami popularnych sportów.

3,20 zł
3,04 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,16 zł

15
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
NiedostępnyBrak

David Foster Wallace pierwszy raz po polsku! Ironiczny, wnikliwy i zabawny portret Amerykanów przełomu XX i XXI wieku. Zbiór nietypowych historii przesyconych ironicznym humorem, groteskowymi postaciami i sytuacjami. Bohaterowie są egocentryczni, niedojrzali emocjonalnie i zagubieni, zapatrzeni w media, rozbudzeni seksualnie, ale niezdolni do zbudowania trwałej i zdrowej relacji. Wciągająca lektura, od której nie sposób się oderwać.

40,00 zł
34,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

16
Brulion A5/64K kratka religia Jan PawełII (5szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/64K kratka religia Jan PawełII (5szt)
NiedostępnyBrak

Brulion A5 kratka, 64 kartki, do religii z wizerunkiem Jana Pawła II, mix wzorów. 5 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

21,40 zł
20,33 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,07 zł

17
Brulion A5/96K linia 412B/Girls (5szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K linia 412B/Girls (5szt)
NiedostępnyBrak

Brulion A5 kratka, 96 kartek, kolekcja 412B- Girls, mix wzorów. 5 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

21,20 zł
20,14 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,06 zł

18
Brulion A5/64K kratka Religia Franciszek (5szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/64K kratka Religia Franciszek (5szt)
NiedostępnyBrak

Brulion A5 kratka, 64 kartki, do religii z wizerunkiem Franciszka, mix wzorów. 5 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

22,50 zł
21,38 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,12 zł

19
Zeszyt A5/32K kratka UV Religia Franciszek (10szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K kratka UV Religia Franciszek (10szt)
NiedostępnyBrak

Zeszyt A5 kratka, 32 kartki, do religii z wizerunkiem Franciszka, mix wzorów. 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

13,90 zł
13,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,69 zł

20
Zeszyt A5/60K kratka UV Religia Franciszek (10szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K kratka UV Religia Franciszek (10szt)
NiedostępnyBrak

Zeszyt A5 kratka, 60 kartek, do religii z wizerunkiem Franciszka, mix wzorów. 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

17,70 zł
16,82 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,88 zł

21
Brulion A5/64K kratka Religia (5szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/64K kratka Religia (5szt)
Dostępny11 szt.

Brulion A5 kratka, 64 kartki, Religia, mix wzorów. 5 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

32,70 zł
31,07 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,63 zł

22
Podkładka laminowana. Star Wars - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podkładka laminowana. Star Wars
Derform
NiedostępnyBrak

Laminowana podkładka na biurko. Seria Star Wars.

5,30 zł
23
Brulion A5/96K linia 412C/Boys (5szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K linia 412C/Boys (5szt)
Dostępny1 szt.

Brulion A5 linia, 96 kartek, kolekcja 412C- Boys, mix wzorów. 5 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

20,20 zł
19,19 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,01 zł

24
Pakiet. Zeszyty A5 16 kartek w kratkę, Puppy sign, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Zeszyty A5 16 kartek w kratkę, Puppy sign, mix wzorów
Interdruk, 20
Dostępny7 szt.

Zeszyty 16-kartkowe w kratkę zachwycą wszystkie dzieci. Wysokiej jakości okładka zabezpieczona jest błyszczącym lakierem, a oryginalna grafika ze zwierzętami i pastelowe kolory przykują wzrok każdego.

22,60 zł
21,47 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,13 zł

25
Zestaw do baniek mydlanych Dip & Squeeze Hello Kitty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do baniek mydlanych Dip & Squeeze Hello Kitty
Dostępny46 szt.

Urządzenie do puszczania baniek mydlanych Hello Kitty. W zestawie 85 ml płynu. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.

15,60 zł
26
Pieczątki Kraina Lodu - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczątki Kraina Lodu
Multiprint
NiedostępnyBrak

Zawartość: 5 pieczątek 1 plastikowe pudełko z gąbką nasączoną nietoksycznym tuszem 10 kolorów szkła Wiek: 3+

50,40 zł
27
Pieczątki Shaped Pingwiny z Madagaskaru 3 sztuki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczątki Shaped Pingwiny z Madagaskaru 3 sztuki
NiedostępnyBrak

Zestaw pieczątek Shaped na blistrze Spiderman: 3 pieczątki wykonane z drewna i kauczukowej gumy, pudełko z tuszem oraz kredki do kolorowania. Wiek: 3+

7,40 zł
28
Pieczątki walizka Pingwiny z Madagaskaru 7 sztuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczątki walizka Pingwiny z Madagaskaru 7 sztuk
Dostępny27 szt.

Zestaw pieczątek w walizce z akcesoriami Pingwiny z Madagaskaru: 7 pieczątek, wykonanych z drewna i kauczukowej gumy, pudełko z tuszem oraz pisaki do kolorowania. Wiek: 3+

31,40 zł
29
Pieczątki Pingwiny z Madagaskaru - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczątki Pingwiny z Madagaskaru
Dostępny53 szt.

Zawartość: 5 pieczątek 1 plastikowe pudełko z gąbką nasączoną nietoksycznym tuszem 10 kolory szkła Wiek: 3+

41,90 zł
30
Jurassic World Mega zestaw startowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jurassic World Mega zestaw startowy
NiedostępnyBrak

Kolekcja ?Jurassic World? powstała na motywach najnowszego filmu o tym samym tytule, który jest kontynuacją hitu ?Jurassic Park?. Witamy w świecie ?Jurassic World? ? luksusowym parku rozrywki na wyspie Isla Nubar! W skład kolekcji wchodzi: Klaser 4 saszetki + 2 karty z limitowanej edycji

40,00 zł
35,60 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,40 zł

31
DigiChicks Kurczaczki Sunny - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DigiChicks Kurczaczki Sunny
Dumel Discovery
NiedostępnyBrak

Sunny jest kurczaczkiem, który uwielbia wylegiwać się na słońcu, leżąc na zielonej trawce. Dodatkowo Sunny uwielbia tańczyć i śpiewać z innymi Digi Friends. Funkcje Kurczaczki ćwierkają i śpiewają solo oraz w chórze, Potrafią śpiewać, aż na 55 sposobów (tryb "solo"?), Kiedy jest ich kilka, mogą zaśpiewać razem w chórze (tryb "chór"), Pierwszy kurczaczek, którego włączymy jest liderem, Lider nadaje ton melodii i jej wybór, Kurczaczki potrafią zaśpiewać w chórze z ptaszkami Digi Birds (każde zwierzątko śpiewa swoim głosem tą samą melodie), Kurczaczki podczas ćwierkania i śpiewania kiwają się na boki, ruszają dziubkiem oraz skrzydełkami, Do wyboru mamy 6 kurczaczków, Każdy z kurczaczków posiada imię oraz swój indywidualny charakter, W zestawie z kurczaczkiem jest gwizdek-pierścionek, Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

28,99 zł
25,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,48 zł

32
Transport międzynarodowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transport międzynarodowy
NiedostępnyBrak

Transport należy do najważniejszych czynników determinujących rozwój gospodarczy. Autor, prof. zw. dr hab. Janusz Neider, przedstawił: rolę i znaczenie transportu we współczesnej gospodarce, podaż usług na międzynarodowym rynku transportowym, usługi pomocnicze w transporcie międzynarodowym, transport multimodalny, transport ładunków specjalnych, politykę transportową Unii Europejskiej, spedycję międzynarodową, kontrolę ilościowo-jakościową i obsługę celną ładunków w transporcie międzynarodowym, warunki dostaw towarów w handlu zagranicznym (w tym formuły dostaw Incoterms® 2010), zarządzanie procesem transportowym w handlu zagranicznym. Podręcznik jest przeznaczony dla studentów kierunków ekonomicznych w wyższych uczelniach różnych typów.

64,90 zł
48,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,22 zł

33
Hotel w Lizbonie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hotel w Lizbonie
NiedostępnyBrak

Para dziennikarzy z Polski wyjeżdża na wygraną w konkursie wycieczkę do Lizbony. Już pierwszego dnia pobytu dochodzi do tragicznego wypadku, a dziwne zachowanie pilotki zapowiada, że nie będzie to sielski wypoczynek. Sceptycznie nastawiony do wyjazdu Michał zostaje mimo woli włączony w ciąg nieprzyjemnych wydarzeń, począwszy od bójki z hotelowym włamywaczem, aż po próby zastraszania. Gdy w polskiej grupie dochodzi do kolejnych nagłych śmierci, Michał na własną rękę próbuje rozwikłać sprawę. Nasyconą faktami akcję wzbogaca barwny, pełen ironii język narratora, a zarazem głównego bohatera powieści.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

34
Szepty dzieciństwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szepty dzieciństwa
NiedostępnyBrak

Szepty dzieciństwa to pełna emocji historia zwykłej rodziny. Pod jednym dachem mieszkają: on, ona, dwójka dzieci i jej ojciec. Wszystko mogłoby układać się pięknie, gdyby nie to, że senior rodu topi smutki w alkoholu i żyje wspomnieniami o zmarłej żonie, a nad główną bohaterką krąży widmo wspomnień związanych z okrutną matką. Baśka zaś jest zwykłą trzydziestokilkuletnią kobietą, która pragnie żyć jak inni, mieć pieniądze na nowe ubrania i kosmetyki, chodzić do kawiarni. Pewnego dnia na jej drodze staje Ula, koleżanka ze szkolnej ławki... Anna Sakowicz pokazuje, jak duży wpływ na dorosłe wybory każdego człowieka ma dzieciństwo. To przejmująca i refleksyjna powieść o rodzinie, uzależnieniach i nie zawsze łatwej do zrealizowania potrzebie normalnego życia.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

35
Tysiąc wiatrów w biegu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Tysiąc wiatrów w biegu
Dostępny4 szt.

Zacząłem czytać z poczucia obowiązku, no i przepadłem z kretesem. Zaniedbałem domowe obowiązki, zrezygnowałem z innych przyjemności, czytając z rosnącym zadowoleniem. Dawno już recenzencka powinność nie sprawiła mi aż takiej satysfakcji. Wypada więc podziękować Autorce za intrygującą i poruszającą opowieść o życiowym biegu Zosi, potem Zofii Ł., biegu targanym tysiącami wiatrów, biegu przez skomplikowaną i niełatwą polską historię. Opowieść, chociaż osobistą i emocjonalną, to pisaną dla nas, dla czytelników. Bez tak częstych dziś skłonności do szukania winnych naszych niepowodzeń, bez ?hurrapatriotyzmu? i ?ryczypolactwa?. Co więcej, napisaną polszczyzną, jaką dziś rzadko się spotyka. Byłbym wielce rad, gdyby po tę, starannie wydaną książkę, sięgnęło wielu, szczególnie młodych czytelników. Jest w niej bowiem mądrze o tym, co ważne: ojczyźnie, rodzinie, patriotyzmie, o życiu. I, jak mawiał Melchior Wańkowicz, bez ?dydaktycznego smrodku? Tadeusz Górny

30,00 zł
15,90 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 14,10 zł

36
Pewny start. Cztery pory roku. Jesień / Zima / Wiosna, lato. Pakiet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny start. Cztery pory roku. Jesień / Zima / Wiosna, lato. Pakiet
NiedostępnyBrak

Pewny start. Cztery pory roku. Materiały ćwiczeniowe Jesień, Zima, Wiosna, Lato to pakiet edukacyjny pozwalający wszechstronnie stymulować rozwój i usprawniać niezbędne funkcje poznawcze uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, szczególnie uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym. W skład pakietu wchodzą materiały ćwiczeniowe: • Jesień, • Zima, • Wiosna-Lato, • ponad 160 kart do codziennej pracy z uczniem. Materiały pozwalają kształtować między innymi: • koncentrację uwagi, • koordynację wzrokowo-ruchową, • grafomotorykę, • orientację przestrzenną. Z serii „Pewny start” można korzystać w: • szkołach specjalnych, • szkołach z oddziałami integracyjnymi, • ośrodkach szkolno-wychowawczych, • poradniach psychologiczno-pedagogicznych, • szkołach ogólnodostępnych, do których uczęszczają uczniowie z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego przede wszystkim na zajęciach rewalidacyjnych, . a także korekcyjno-komensacyjnych, terapii pedagogicznej.

97,70 zł
87,93 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,77 zł

37
Jade do Magadanu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jade do Magadanu
Dostępny50 szt.

Książka traktuje o pobycie w areszcie białoruskiego KGB ? szykanach, nieustannej kontroli, zastraszaniu, brutalności funkcjonariuszy i codziennym życiu w izolacji. Wspomnienia anarchisty pt. ?Jadę do Magadanu?, zostały napisane przez Igora Oliniewicza, aktywistę osadzonego w koloni karnej. Zawierają one jego rysunki ilustrujące poszczególne wydarzenia. Dzięki temu, wszyscy będziemy mogli się przekonać, przez co skazani aktywiści musieli przejść za to, że odważyli się wystąpić przeciwko białoruskim władzom, bezlitośnie tłumiącym wszelkie przejawy społecznego niezadowolenia.

28,00 zł
20,72 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,28 zł

38
Wieniawski Droga do gwiazd - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieniawski Droga do gwiazd
NiedostępnyBrak

Powieść Katarzyny Marii Bodziachowskiej pt. "Wieniawski - droga do gwiazd" stanowi osobliwy, literacki zapis ostatnich dziesięciu dni życia wielkiego mistrza skrzypiec. Ukazuje jego typowo ludzkie cierpienia, ale i, paradoksalnie, szczęście - możliwość snucia refleksji. Artysta wyrywkowo wspomina całe swoje życie - od dzieciństwa, przez największe, spektakularne sukcesy po porażki i błędy. Obraz Henryka Wieniawskiego, jaki maluje Katarzyna Bodziachowska, staje się tym pełniejszy, że o polskim wirtuozie mówią także świadkowie jego oryginalnej "podróży do gwiazd" - rodzina i przyjaciele. Na tle choroby skrzypka zawiązuje się odrębna i jakby dodatkowa płaszczyzna fabularna. Bohaterowie zapoznają się ze sobą, zaprzyjaźniają i dokonują autooceny. W powieści wiele jest więc przemyśleń odnośnie sztuki, geniuszu, miłości, samotności i innych pojęć ściśle związanych z człowiekiem i człowieczeństwem.

27,30 zł
19,11 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,19 zł

39
Przygody w Legii Cudzoziemskiej. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody w Legii Cudzoziemskiej. Tom 2
Dostępny6 szt.

Przygody w Legii Cudzoziemskiej to cykl utworów anonimowego autora opublikowanych w roku 1935 przez Wydawnictwo "Lektura" w formie zeszytów, z których każdy zawierał jedno opowiadanie. Prezentujemy Państwu trzynaście z nich. Bohaterami tych utworów są polscy legioniści z oddziałów stacjonujących w marokańskim Sidi-bel-Abbes i w algierskim Guerzif. Są to odważni poszukiwacze przygód, ludzie pokroju Indiany Jonesa walczący - najczęściej podczas samotnych misji - z krwiożerczymi Arabami, piratami rzecznymi w dzisiejszym Wietnamie czy z okrutnymi kobietami-wojowniczkami w Dahomeju. Choć proponowana Państwu lektura przeznaczona jest głównie dla młodych miłośników literatury przygodowej, to polecamy ją także tym, których interesują dzieje Legii Cudzoziemskiej. Autor opowiadań bowiem, opisując perypetie naszych rodaków, przedstawia także wiele szczegółów dotyczących niełatwego życia codziennego legionistów w latach trzydziestych minionego stulecia, a także sylwetki ich francuskich dowódców, ludzi przeważnie okrutnych, podłych i skorumpowanych.

29,40 zł
20,58 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,82 zł

40
Świat wobec Powstania Warszawskiego 1944 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat wobec Powstania Warszawskiego 1944
NiedostępnyBrak

Publikacja ukazuje, jaki był stosunek do Powstania Warszawskiego III Rzeszy i jej satelitów, ZSRR, mocarstw zachodnich i państw neutralnych. Przybliża, jak zareagowały na wybuch Powstania Warszawskiego Stolica Apostolska, organizacje międzynarodowe, światowa Polonia. Opisuje, jaka była interpretacja Powstania Warszawskiego w propagandzie niemieckiej (także niemieckiego ruchu oporu) i światowego komunizmu, w tym Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego. Przedstawia, jak organizacje krajowe i międzynarodowe pomagały warszawiakom podczas ich exodusu po upadku Powstania Warszawskiego. Określa specyfikę Powstania Warszawskiego na tle innych europejskich powstań, a także odpowiada na pytanie, jaki był wpływ tych dramatycznych wydarzeń na polską myśl polityczną. Praca w sposób niekonwencjonalny wzbogaca naszą wiedzę o międzynarodowych aspektach Powstania, w tym o stosunku Stalina i PKWN do Insurekcji Sierpniowej.

34,70 zł
24,29 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,41 zł

41
Ernesto - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ernesto
NiedostępnyBrak

Tych, którzy znają twórczość Joanny Rajch, Jej nowa książka Ernesto nie rozczaruje. To kolejne fascynujące spotkanie z literaturą wyjątkową – ciepłą, mądrą, docierającą do odległych zakątków duszy. Mającą uniwersalne przesłanie, bo mówiącą o elementarnych, ludzkich, uczuciach – miłości, nadziei, strachu. Tym razem autorka zaprasza nas do wspólnej podróży na magiczną wyspę – Kubę, by poznać tajemnice jej i jej mieszkańców. A przede wszystkim, by poznać (i pokochać!) małego chłopca Ernesto – podrzutka, któremu serce okazała Rosa Sanchez. Przygarnęła i ofiarowała całą miłość świata. Śledzimy losy tej niezwykłej pary, starej, doświadczonej życiem kobiety i Ernesto, chłopca wybranego przez Los. Tak jak wybrany przez Los był jego imiennik Che Guevara, którego kult wciąż żywy jest na Kubie. Dla wielu tubylców to wciąż niedościgły wzór rewolucjonisty (cokolwiek by nie mówili o nim historycy!). A całą opowieść spowija aura magii i pradawnej kultury Kuby – obrządek kapłanów Santerii, rytualne zaklinanie babalao i wpływ potężnej natury – oceanu rządzonego przez boską Yemayę oraz tropikalnej przyrody z dominującym, wiekowym drzewem ceiby, która niczym brama światów przekazuje żywym całą energię i wiedzę przodków. To magiczne miejsce na Ziemi, dające swoim mieszkańcom siłę do zmagań, gdzie niczym przy źródle życia powraca witalność. Historię bohaterów śledzimy na tle rozgrzanej słońcem Hawany, a dzięki świetnej narracji i umiejętności budowania atmosfery mamy wrażenie, że słyszymy szum oceanu z dobiegającą z oddali muzyką Buena Vista Socjal Club (kubańskiego zespołu fenomenalnie utrwalonego w filmowym dokumencie Wima Wendersa). Czy trzeba więcej, by siedząc w wygodnym fotelu doświadczyć na własnej skórze egzotyki zamorskiej podróży? By wraz z Ernesto i jego bliskimi doświadczyć błogosławieństwa magicznej wyspy? By dojrzeć, że oprócz rzeczy realnych są te spoza ziemskiego wymiaru? Ta książka sprawiła, że poczułam dotknięcie katharsis.

36,00 zł
25,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

42
Amico, socio et viro docto - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amico, socio et viro docto
NiedostępnyBrak

Księga pamiątkowa ku czci profesora Andrzeja Kazimierza Banacha zawiera 28 artykułów, których tematyka w większości pokrywa się z zainteresowaniami badawczymi Jubilata - historia XIX i XX wieku, a w szczególności historia wychowania, oświaty oraz nauki.

60,00 zł
43,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

43
To się w głowie nie mieści! Podręcznik dla małych marzycieli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To się w głowie nie mieści! Podręcznik dla małych marzycieli
NiedostępnyBrak

Zastanawialiście się kiedyś, co moglibyście zobaczyć, gdybyście byli mali jak myszka lub wielcy jak ogromna żyrafa? Czy wtedy dalibyście radę schować się w swoich ulubionych kryjówkach czy zjeść ulubioną czekoladę, która teraz mogłaby być większa od Was? Czy udało Wam się odnaleźć ciekawe zwierzę w popękanym chodniku? A czy próbowaliście już narysować ciszę i miłość? To nie mieści się w głowie? Bzdura! Mały marzyciel może wszystko! Mądry tekst Piotra Nowickiego i niezwykłe ilustracje Alicji Musiał tworzą podręcznik fantazjowania, który uczy kreatywnego myślenia i podpowiada, jak patrzeć na codzienny świat w nieszablonowy sposób. Książka przeznaczona jest dla wszystkich dzieci, które chcą przekraczać granice własnej wyobraźni! Zawiera 16 odpowiednio dobranych zabaw rozwijających myślenie abstrakcyjne. Idealna zarówno do wspólnej rozmowy rodzica z dzieckiem, jak i do samodzielnego studiowania przez młodego marzyciela, i to wielokrotnie!

19,90 zł
14,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,17 zł

44
Detektyw Łodyga na tropie zagadek przyrodniczych. Część 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Łodyga na tropie zagadek przyrodniczych. Część 4
NiedostępnyBrak

Czy znasz już detektywa Łodygę? Jest on specjalistą w swojej dziedzinie i umie rozwiązać każdą, nawet najtrudniejszą, zagadkę! I Ty obudź w sobie detektywistyczną pasję! Naprawdę warto! W środku znajdziesz kolorowe naklejki, zagadki oraz karty memo. Z pomocą dorosłego opiekuna wytnij karty, które znajdują się na tylnym skrzydełku. Kolejnych szukaj w następnych książkach serii. Zbierz kolekcję 16 kart i ćwicz swoją pamięć z detektywem Łodygą!trzeba sprzątać świat, skąd się bierze woda w kranie i jakie korzyści płyną z korzystania z energii słonecznej!

12,40 zł
9,18 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,22 zł

45
Bajeczne cyferki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczne cyferki
NiedostępnyBrak

?Bajeczne cyferki? to książka edukacyjna zawierająca krótkie zabawne wierszyki autorstwa Wiesława Drabika oraz ćwiczenia związane z nauką liczenia. Dziecko w łatwy i przyjemny sposób nauczy się rozpoznawać, czytać i pisać cyfry. Rysunki do kolorowania oraz naklejki to dodatkowy atut tej pozycji.

9,70 zł
7,18 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 2,52 zł

46
Sissy Sawyer - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sissy Sawyer
NiedostępnyBrak

PRZEPOWIEDNIA to pierwszy tom cieszącego się niesłabnącą popularnością cyklu SISSY SAWYER i stanowiący refleksję na temat kruchości ludzkiego szczęścia, marzeń i celów w życiu. Fidelio ?Feely? Valdes i Robert ?Touchy? Touche to socjopaci, których nie chcielibyście spotkać na swojej drodze. Pierwszy ucieka od nieszczęśliwego dzieciństwa, próbuje znaleźć wymarzony raj, w którym ludzki umysł i słowo są ważniejsze od przemocy. Drugi popełnił w życiu kilka poważnych błędów, stracił dom i rodzinę i zgubił gdzieś szczęście. Okoliczności ich spotkania mogą mieć dla otoczenia bardzo niebezpieczne skutki. Tropem szaleńców rusza policja wraz z Sissy Sawyer - cyniczną, podstarzałą wróżką, świetnie posługującą się kartami tarota. Graham Masterton posłużył się autentyczną historią, jaka miała miejsce w 2002 roku w Waszyngtonie, kiedy to dwóch psychopatów zabiło dziesięć osób strzałami z karabinu snajperskiego.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

47
Dom złudzeń. Zosia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom złudzeń. Zosia
NiedostępnyBrak

Dwie kobiety, dwa różne światy: jedna - pragmatyczna i pełna sprzeczności, druga - delikatna, wrażliwa na los innych. A jednak... jest coś, co je połączyło. Jaką rolę odegra w tym Dom Złudzeń? Jedno jest pewne - to miejsce, wobec którego żadna z nich nie może przejść obojętnie. Dla Igi to powrót do ukochanych korzeni, dla Zosi - odkrywanie siebie na nowo. Obie czeka największe w życiu wyzwanie: rzucenie rękawicy losowi i znalezienie swojego przeznaczenia. Której uda się to zrobić lepiej? Czy w tej pogoni za marzeniami dotrą do tego samego celu? Tak właśnie wygląda nasza rzeczywistość, niekiedy jesteśmy radośni, innym razem ocieramy łzę, chce nam się krzyczeć i tupać, zachowywać mało elegancko i dostojnie. Napotykamy na swojej drodze problemy, ale i odnosimy niebywałe sukcesy. I o tym jest ta niezwykła historia. Anna Grzyb Piękna powieść. Prawdziwa aż do bólu. O niespełnionych marzeniach, tęsknotach za czymś realnym; marzeniach, które przybierają formę obrotowego krzesła. A sam Dom Złudzeń po lekturze wyda się Czytelnikom Domem Nadziei i Kobiet. W czym tkwi jego sekret? Przekonajcie się sami. Agnieszka Krizel

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

48
Krzyżowy ogień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżowy ogień
Dostępny378 szt.

Ateizm bywa elementem fabuły w wielu powieściach, jednak ta jest być może pierwszą, w której ścierają się konkretne argumenty wysuwane w obronie chrześcijaństwa będące dzisiaj przedmiotem żarliwej dyskusji prowadzonej zarówno przez czołowych chrześcijańskich apologetów, jak i przez popularnych Nowych Ateistów. Autor kieruje swoją powieść do dwóch grup odbiorców: myślących, rozważnych chrześcijan, którym sprawiła przyjemność intelektualna zaprawa wyniesiona z książek takich jak np. O wierze i moralności chrześcijańskiej C. S. Lewisa, oraz do ateistów, dzięki którym Bóg urojony Richarda Dawkinsa przekroczył kilka milionów sprzedanych egzemplarzy.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

49
Jeziorka i stawy Gór Świętokrzyskich, Sudetów i polskich Karpat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeziorka i stawy Gór Świętokrzyskich, Sudetów i polskich Karpat
Dostępny20 szt.

Książka Bartłomieja Sali Jeziorka i stawy Gór Świętokrzyskich, Sudetów i polskich Karpat jest pierwszą publikacją na temat jeziorek górskich w Polsce. Oprócz przedstawienia danych geograficznych autor opisał również znajdujące się w pobliżu budynki, pomniki, przypomniał wybitne osoby oraz legendy związane z tymi miejscami. Podał również znaczenie jezior w malarstwie i poezji. To czyni niniejszą książkę przystępnie podanym kompendium wiedzy o polskich stawach górskich. W książce znalazły się również informacji o zanikających lub już nieistniejących jeziorkach, jak także o tych, które kiedyś znajdowały się na terenie Rzeczpospolitej, a obecnie są poza granicami kraju.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

50
3,5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,5
Dostępny4 szt.

„Szymon Bira to poeta, który rzuca wyzwanie językowi. Nagina gramatykę, podważa instytucję zdania, spycha słowa na obce tory. W efekcie powstaje wiersz – rozedrgana konstrukcja znaczeniowa, pełna nieprzeniknionych korytarzy i zaułków. To zadziwiające, że tak krótkie utwory mieszczą w sobie tyle możliwych światów”. — Marcin Orliński

23,10 zł
16,17 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,93 zł

Wróć do góry