hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.06.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 30 czerwca 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Piosenki cukierki. Zabawy z muzyką dla dzieci (Tomasz Klaman), na drugim Round Stic Exact Czarny 20 sztuk. Kolejny produkt to Acai, goji, borówka. Trzy cudowne jagody (Giuseppe Maffeis) oraz Martynika i Biała Wyspa (Marek Kochan).
1
Piosenki cukierki. Zabawy z muzyką dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piosenki cukierki. Zabawy z muzyką dla dzieci
Dostępny82 szt.

Jest to zbiór wesołych piosenek i zabaw dla dzieci. Wśród przedstawionych propozycji znajdziemy piosenkę na powitanie i pożegnanie, na rozgrzewkę, kołysankę oraz piosenki o słońcu, tęczy, porach roku i cukierkach. To kontynuacja zbioru Piosenek-perełek, które spotkały się z bardzo życzliwym przyjęciem czytelników. Mamy nadzieję, że te uniwersalne i wpadające w ucho utwory również znajdą swoich odbiorców. Wesołej zabawy!

12,00 zł
9,48 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,52 zł

2 osoby kupiły
2
Round Stic Exact Czarny 20 sztuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Round Stic Exact Czarny 20 sztuk
Dostępny119 szt.

Długopis: końcówka igłowa: wielkość końcówki 0,7 mm zapewnia cienką i precyzyjną linię pisania.

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

1 osoba kupiła
3
Acai, goji, borówka. Trzy cudowne jagody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acai, goji, borówka. Trzy cudowne jagody
Niedostępny
Brak

Przyroda jest wspaniałym, naturalnym arsenałem do walki ze schorzeniami. Jest skarbcem ze specyfikami, które potrafią nas przed tymi schorzeniami uchronić. W nowej serii wydawniczej przedstawiamy niezwykłe rośliny i owoce – cenne przede wszystkim ze względu na ich właściwości lecznicze, ale też możliwość zastosowania ich w kosmetyce i praktycznego wykorzystania w domu. Dlaczego jagody acai stają się coraz bardziej popularne? Jakie minerały i witaminy zawierają w sobie jagody goji? Które owoce nazywane są czerwonymi diamentami? Jakie pyszne dania można przyrządzić z dodatkiem borówek? Dlaczego jagody acai są chętnie spożywane przez sportowców? Jak uprawiać krzew kolcowoju (jagody goji) w domu? Dlaczego warto pić sok z borówek?

14,90 zł
11,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,58 zł

4
Martynika i Biała Wyspa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martynika i Biała Wyspa
Niedostępny
Brak

Martynika marzy o tym, by na dziewiąte urodziny dostać psa. Doznaje jednak zawodu. Wraz z rodzicami odwiedza centrum handlowe, aby wybrać sobie urodzinowy prezent. Nieoczekiwanie przenosi się do krainy, gdzie domy są z białego sera, trawa jest biała, a z kranu płynie mleko. Mieszkańcy Białej Wyspy podobno są szczęśliwi, lecz z bliska wygląda to trochę inaczej. Trochę tak jak w czasach, które pamiętają niektórzy rodzice, a na pewno dziadkowie. Martynika dostaje propozycję, by spędzić całe życie na Białej Wyspie. Bez żadnych obowiązków, spędzając całe dni na zabawie. Czy dziewczynka ulegnie namowom króla Sergiusza, władcy Białej Wyspy? Ta historia jest wciągająca i trzyma w napięciu, ale wszystko kończy się szczęśliwie.

19,95 zł
15,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,99 zł

5
Reforma prawa karnego materialnego i procesowego z 2015 roku. Wybrane zagadnienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reforma prawa karnego materialnego i procesowego z 2015 roku. Wybrane ...
Niedostępny
Brak

W dniu 1 lipca 2015 r. wprowadzono fundamentalne zmiany w części ogólnej kodeksu karnego i rewolucyjne zmiany w kodeksie postępowania karnego. Czas ten sprzyja prowadzeniu pogłębionego dyskursu na temat reformy szeroko rozumianego prawa karnego. W niniejszej pracy zbiorowej zamieszczono artykuły odnoszące sie zarówno do zmian normatywnych obowiązujących od 1 lipca 2015 r., ich aksjologicznego uzasadnienia, jak i do zmian proponowanych w toku prac nad reformą polskiego prawa karnego materialnego i procesowego, które ostatecznie, z różnych względów, nie stały się częścią obowiązującego porządku prawnego. Autorami poszczególnych opracowań są przedstawiciele nauk penalnych oraz praktycy - sędziowie Sądu Najwyższego oraz sędziowie sądów powszechnych. W konsekwencji uwagi prezentowane w artykułach czynione są z dwóch perspektyw: dogmatycznej oraz praktycznej.

129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

6
Maszynka do tasowania na baterie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maszynka do tasowania na baterie
Piatnik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

Automatyczna maszynka do tasowania kart. Wystarczy wcisnąć guzik, by talia została potasowana. To urządzenie potasuje za ciebie 2 talie kart. Po włożeniu podzielonej na dwie części talii (lub dwóch) po obu stronach wlotów następuje tasowanie. Potasowane karty pojawiają się w trzecim wylocie, a praktyczna tacka ułatwia odbieranie potasowanych kart. Urządzenie wymaga 4 baterii 1,5 V typu AA. Wymiary: 26,5 x 16,3 x 14,0 cm

190,00 zł
167,20 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 22,80 zł

7
Sex, Love & Me - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sex, Love & Me
Dostępny13 szt.

Kto myśli, że zna już każdą historię o miłości, karierze i spełnianiu własnych marzeń, jest w błędzie! O takiej historii jeszcze nie słyszał? W zestawieniu z przygodami Adriana i jego przyjaciół bohaterki ?Seksu w wielkim mieście? to grzeczne dziewczynki pozbawione zadziornego charakteru? ?Sex, love & me? to napisana z niezwykłym poczuciem humoru porywająca opowieść o losach nastolatka, który zechciał wnieść w swoje życie jeszcze więcej powiewu i kolorytu niż to możliwe. Książka została napisana z dobitną szczerością, bez owijania w bawełnę i stawiania granic? To opowieść o kobietach i miłości do nich napisana przez mężczyznę, o prawdziwych nastolatkach, których nie znają ich rodzice i niejednokrotnie rówieśnicy, o kulisach show-biznesu, mody i filmu i seksie bez tabu. To wreszcie opowieść o poszukiwaniu tej jednej jedynej miłości.

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

8
Skradzione morderstwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skradzione morderstwo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Przebywający od dziesięciu lat w zakładzie karnym seryjny morderca Donald Anderson zostaje zabity przez współwięźnia. Na pozór to koniec ?Gwiazdkowego mordercy?, jednak niemal natychmiast po jego nagłym zgonie policja natrafia na kolejne ofiary zabójstw dokonanych w dokładnie taki sam sposób. Morderca uderza zza grobu, czy raczej znalazł się naśladowca równie zwyrodniały jak nieboszczyk? A może przez całą dekadę prawdziwy zabójca czaił się na wolności? Inspektor McLean musi rozwikłać ponurą zagadkę, co tym trudniejsze, że policyjni biurokraci i nieudacznicy jakby uwzięli się, żeby ułatwiać mordercy jego złowrogi proceder.

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

9
Dżihad - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dżihad
Niedostępny
Brak

Wojna na Ukrainie? Odbudowa imperium przez Rosję? Fantastyka czy wydarzenia na wschodzie Europy? Kolejne dzieło znanego ukraińskiego scenarzysty i rysownika Igora Baranko (Egipskie księżniczki, Maksym Osa). Znakomite political i science fiction. Czy Rosja znów będzie imperium i kto stanie na jej drodze? Kto pierwszy użył broni nuklearnej i kto dokonał zamachu na Przewodniczącego Unii Europejskiej? A wszystko podszyte mistycyzmem w stylu Jodorowsky’ego.

89,00 zł
75,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,35 zł

10
Krucjaty. Srebrnookie widmo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krucjaty. Srebrnookie widmo
Dostępny5 szt.

Pierwszy tom cyklu fantasy i SF. Akcja przenosi nas w czasy krucjat i średniowiecznych wojen religijnych. Czy mistrzowi Templariuszy uda się na zlecenie papieża odkryć tajemnicę zarazy, która doprowadziła do klęski rycerstwo w Ziemi Świętej? Kim są tajemniczy asasyni i co kryją podziemia arabskiego miasta. Dla wszystkich miłośników średniowiecznyc tajemnic i "Archiwum X".

69,00 zł
65,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,45 zł

11
Ognisty bóg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ognisty bóg
Niedostępny
Brak

Wilbour Smith - okrzyknięty przez Stephena Kinga "mistrzem powieści historycznych" i jeden z najlepiej sprzedających się autorów na świecie - powraca do starożytnego Egiptu. Desert God to napisana z epickim rozmachem, zawierająca elementy magii, tajemnicy i romansu krwawa intryga rozgrywająca się w fascynującym świecie, którego dawno przeminął. "Gra o tron" w scenerii starożytnego Egiptu. Nad lśniącym Nilem genialny Taia - niewolnik i doradca Faraona - trafia w sam środek splątanych namiętności, intryg i niebezpieczeństw. Zadanie, które mu powierzono - zniszczenie Armii Hyksosa i zawarcie przymierza z Kretą - zmusza go do wyruszenia w górę Nilu, przez Półwysep Arabski do magicznego miasta Babilonu, aż na otwarte morze. Dźwigając na barkach ciężar losów Egiptu, Taita wkracza w świat, w którym granica pomiędzy lojalnością i zdradą jest ruchoma jak piaski pustyni, podstępni wrogowie ukrywają się w cieniu, a w mroku czai się śmierć.

36,90 zł
29,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

12
Dieta antycellulitowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta antycellulitowa
Dostępny16 szt.

Ewa Kosowicz w swojej książce Dieta antycellulitowa postanowiła zmierzyć się z cellulitem, zmorą wielu kobiet. Cellulit, potocznie zwany skórką pomarańczową, a w medycynie lipodystrofią, jest nierównomiernym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej, któremu towarzyszą obrzękowo-włókniste zmiany podskórne. Z nimi właśnie zmaga się ponad 90 % wszystkich kobiet. Z książki dowiedzieć się można nie tylko czym jest cellulit, skąd i dlaczego pojawia się to schorzenie, ale przede wszystkim autorka skupia się na wykorzystaniu diety, właściwych składników odżywczych w posiłkach, by dolegliwość ta została zniwelowana, zatrzymała się, a jeśli jeszcze nie jesteśmy cellulitem dotknięci, by nigdy się nie pojawił.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

13
Tintin reporter du "petit vingtieme"  au pays des Soviets - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tintin reporter du "petit vingtieme" au pays des Soviets
Dostępny6 szt.

Les tintinophiles parlent du Soviets, la premiere aventure de Tintin, comme les anthropologues parlent de Lucy : avec tendresse, avec passion. Était-elle séduisante ? A l?époque, sans doute; mais aujourd?hui, apres tant d?années ? Qu?importe, cette aventure est celle de la naissance de Tintin : elle n'est rien qu?en cela inestimable. Hergé lui-meme (il a 22 ans) ne peut imaginer la destinée fabuleuse de ce héros qu?il créé au pied levé, le 10 janvier 1929, pour une publication en feuilleton hebdomadaire. L?album qui suit des 1930 sera néanmoins tiré a 10 000 exemplaires, preuve du succes immédiat de la série. Mais il ne sera ni réimprimé ni adapté pour la couleur comme le furent les huit autres albums parus ensuite en noir et blanc. Devenu mythique apres la guerre et introuvable, il ne fut plus disponible, hors divers tirages limités aux amateurs, avant sa réédition en 1981 en version Fac-similé. Le tirage anniversaire de janvier 99, sous meme présentation et prix que les 22 albums en couleurs, est destiné a rendre accessible a tous les amoureux de Tintin ce numéro zéro, dans toute son authenticité et ses hésitations de l?époque.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

14
Słownik obrazkowy polski-rosyjski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik obrazkowy polski-rosyjski
Niedostępny
Brak

Po raz pierwszy w Polsce! Bestsellerowy słownik obrazkowy rosyjskiego, który zawiera ponad 20 000 haseł w 17 rozdziałach głównych i 600 obszarach tematycznych. Możesz znaleźć tu tłumaczenie, którego na próżno szukać gdzie indziej. Dzięki szczegółowym ilustracjom masz znacznie większe szanse na zapamiętanie polskiego tłumaczenia. Słownik obrazkowy to jedyne rozwiązanie, jeśli nie znasz polskiej nazwy danego przedmiotu, a musisz znaleźć jego odpowiednik w języku obcym. 600 stron w pełnym kolorze dostarcza materiał ciekawy nawet dla tych, którzy sporadycznie posługują się rosyjskim!

59,90 zł
47,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,58 zł

15
Twój wyjątkowy dar - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twój wyjątkowy dar
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Po niewątpliwym sukcesie książki JESTEŚ WYJTKOWY czas na drugą z serii książkę: Pewnego ranka Łemiki budzą się i odkrywają, że każdy z nich otrzymał specjalny dar. Są tym bardzo podekscytowane. Każdy z darów doskonale pasuje do osoby, która go otrzymała! Kiedy odkrywaja, do czego mają służyć poszczególne podarunki, zaczynają rozumieć, że moga ich używać, by zmieniać rzeczywistość. Ta historia pomoże dzieciom zrozumieć, ze Bóg dał im szczególne dary, których mogą używać, by Mu służyć.

25,00 zł
19,50 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,50 zł

1 osoba kupiła
16
Rozmówki polsko-chorwackie + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki polsko-chorwackie + CD
Niedostępny
Brak

Prezentowane Państwu Rozmówki polsko-chorwackie to niezbędnik każdego turysty, zamierzającego odwiedzić urokliwą i słynącą z doskonałych win Chorwację. Ze względu na prosty podział tematyczny (np.: Zwroty grzecznościowe, Zawieranie znajomości, Zdrowie) są one niezwykle czytelne i przydatne w trakcie podróży; ponadto dzięki zamieszczonym przykładowym dialogom - pomocne w prowadzeniu rozmowy z obcokrajowcami. Całość uzupełniona jest aneksem, zawierającym m.in. wyrażenia określające czas, liczebniki, kolory, pory roku oraz elementarne zasady gramatyki. Warto też skorzystać z dołączonej płyty CD, ułatwiającej naukę podstaw tego pięknego, słowiańskiego języka..

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

17
Słownik obrazkowy polski-włoski. Nowa edycja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik obrazkowy polski-włoski. Nowa edycja
Niedostępny
Brak

Nowe wydanie bestsellerowego słownika obrazkowego, który zawiera ponad 20 000 haseł w 17 rozdziałach głównych i 600 obszarach tematycznych. Możesz znaleźć tu tłumaczenie, którego na próżno szukać gdzie indziej. Dzięki szczegółowym ilustracjom masz znacznie większe szanse na zapamiętanie polskiego tłumaczenia. Słownik obrazkowy to jedyne rozwiązanie, jeśli nie znasz polskiej nazwy danego przedmiotu, a musisz znaleźć jego odpowiednik w języku obcym. 600 stron w pełnym kolorze dostarcza materiał ciekawy nawet dla tych, którzy sporadycznie posługują się językiem obcym W nowym wydaniu słowników: • wszystkie tematy zostały zweryfikowane pod kątem ich aktualności, • wiele grup pojęciowych zostało poszerzonych o kolejne przykłady, • rozszerzono również opisy dotychczasowych pojęć, (np. smartfon, tablet), a także, • uwzględniono nowe pojęcia, np. GPS., • wiele ilustracji zostało całkowicie przeprojektowanych lub stworzonych od nowa.

59,90 zł
47,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,58 zł

18
Turystyczny poradnik medyczny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turystyczny poradnik medyczny
Dostępny100 szt.

?Turystyczny poradnik medyczny? to podręczne źródło szybkiej, praktycznej informacji medycznej. Wskaże nam, jak zachować się w sytuacjach nieprzewidzianych, nagłych zachorowań, losowych zdarzeń czy urazów, które nieoczekiwanie mogą się wydarzyć na trasach turystycznych wędrówek czy w czasie podróży, mających na celu zdrowy odpoczynek, poprawę samopoczucia i regenerację sił psychofizycznych. Dzięki niemu będziemy mogli podróżować bezpieczniej, znając zagrożenia, z jakimi być może przyjdzie nam się zmierzyć.

64,00 zł
59,52 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,48 zł

19
Choroby zakaźne układu nerwowego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Choroby zakaźne układu nerwowego
Dostępny32 szt.

Nowoczesna publikacja dotycząca chorób zakaźnych układu nerwowego. Prezentuje aktualną wiedzę, obejmującą szeroki zakres zagadnień epidemiologicznych, diagnostycznych, klinicznych i terapeutycznych omawianych chorób. Książkę przygotował zespół wybitnych specjalistów z Polski oraz pochodzących z ośrodków amerykańskich zajmujących się chorobami zakaźnymi. Bogata ikonografia ? obrazująca zarówno patologię, jak i wyniki badań neuroobrazowych w chorobach zapalnych układu nerwowego ? pozwala na wnikliwe poznanie zagadnień diagnostyki neurologii klinicznej. Publikacja adresowana do specjalistów neurologów oraz chorób zakaźnych i inwazyjnych. Będzie również przydatna dla internistów, dermatologów, immunologów klinicznych oraz specjalistów medycyny tropikalnej.

179,00 zł
166,47 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 12,53 zł

20
Zeszyt A4 w kratkę 80 kartek 5 sztuk mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4 w kratkę 80 kartek 5 sztuk mix
St. Majewski
Niedostępny
Brak

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze UNIPAP. Licencja ? UNIPAP Ilość kartek ? 80 Format ? A4 Gramatura papieru ? 70 g/m2 Liniatura ? kratka

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

21
Zeszyt A4 w kratkę 60 kartek 10 sztuk mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4 w kratkę 60 kartek 10 sztuk mix
St. Majewski
Niedostępny
Brak

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze UNIPAP. Licencja ? UNIPAP Ilość kartek ? 60 Format ? A4 Gramatura papieru ? 70 g/m2 Liniatura ? kratka

50,30 zł
47,79 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,51 zł

22
Career Paths Electrician CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Career Paths Electrician CD
Niedostępny
Brak

Career Paths to nowość na polskim rynku wydawniczym. Rewelacyjna seria publikacji dla osób pragnących poznać język angielski lub pogłębić jego znajomość w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Każdy tytuł jest poświęcony innej specjalności zawodowej. Książki są nieocenioną pomocą zarówno dla uczniów, studentów i początkujących adeptów, jak i doświadczonych praktyków danego zawodu. Mogą być wykorzystane w liceach, technikach, szkołach zawodowych, na uczelniach wyższych i specjalistycznych kursach językowych. Publikacje z serii Career Paths pozwalają na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową. Płyty CD do wykorzystania w klasie zawierają nagrania tekstów do ćwiczeń rozwijających i sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu.

46,00 zł
40,02 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,98 zł

23
Długopis z 4 kolorami, cena za szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis z 4 kolorami, cena za szt
BIC, 1
Niedostępny
Brak

Super wygoda! 4 kolory w 1! Długopis automatyczny z wygodnym uchwytem jest bardzo praktyczny. Świetnie sprawdzi się w szkole i w biurze. Grubość linii pisania: 0,4 mm Długość linii pisania: 3000 m

2,99 zł
2,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,15 zł

24
Szkoła na flet. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła na flet. Część 1
Dostępny8 szt.

W polskiej literaturze muzycznej od dawna już odczuwa się brak podręcznika do nauki gry na flecie. Będące dotychczas w użyciu obce podręczniki, przeważnie niemieckie i francuskie, opracowane zostały kilkadziesiąt lat temu, nie uwzględniają więc znacznego w ostatnim czasie postępu w technice gry na flecie. Często zdarzało się tak, że brak polskiej szkoły zniechęcał wielu uczniów do nauki gry i był powodem stosunkowo małej u nas popularności tego ważnego instrumentu. Chcąc ułatwić naukę i zarazem ją uprzyjemnić autor zastąpił suche ćwiczenia początkowe polskimi melodiami ludowymi; podobnymi względami powodując się, załączono do ''Szkoły'' dodatek zawierający towarzyszenie fortepianu dla niektórych utworów. Aby umożliwić uczniom osiągnięcie pięknego tonu i dobrej techniki, szeroko opracowano dział gam. Do podręcznika dołączono także dwie tabele chwytów.

63,00 zł
48,51 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,49 zł

25
Długopis Orange original, zielony - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Orange original, zielony
BIC
Dostępny310 szt.

Długopis BIC Orange to doskonale rozpoznawalny, cieszący się dużą popularnością bywalec każdego biura. Wyjątkowa, pomarańczowa obudowa o sześciokątnej formie pozwala na pewny, wygodny i w pełni kontrolowany chwyt. Solidna, smukła końcówka (0,3 mm) z węglika wolframu delikatnie sunie po papierze zapewniając precyzyjną, jednolitą kreskę. Tusz na bazie oleju - wodoodporny i szybkoschnący. Przyjazny użytkownikowi - pozbawiony szkodliwych toksyn i metali ciężkich. Sprytne, wielofunkcyjne rozwiązanie do użytku zarówno biurowego jak i prywatnego.

37,70 zł
35,82 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,88 zł

26
Długopis Orange Original Czerwony Pudełko 20 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Orange Original Czerwony Pudełko 20 sztuk
BIC
Dostępny14 szt.

Cienka linia pisania, dzięki końcówce 0,8 mm

39,60 zł
37,62 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,98 zł

27
Ustawa o obligacjach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ustawa o obligacjach
Dostępny80 szt.

Publikacja jest praktycznym źródłem wiedzy dla: - emitentów obligacji - członków zarządów i rad nadzorczych - działów prawnych i finansowych emitentów - doradców inwestycyjnych i maklerów papierów wartościowych - obligatariuszy i potencjalnych inwestorów - studentów i kadry naukowej.

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

28
Długopis Atlantis Exact Niebieski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Atlantis Exact Niebieski
BIC
Dostępny10 szt.

Precyzyjna, igłowa końcówka BIC ultra wysoka gładkość pisania Długopis automatyczny

79,90 zł
75,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,99 zł

29
Piatnik, karty, 1 talia, duże indeksy, Poker - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piatnik, karty, 1 talia, duże indeksy, Poker
Piatnik
Niedostępny
Brak

Najwyższej jakości, w 100% plastikowe, karty do pokera. Na awersach powiększone indeksy. Talia składa się z 55 kart o pokerowym wymiarze 63 x 88 mm.

55,20 zł
48,58 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,62 zł

30
Długopis Reaction Niebieski 12 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Reaction Niebieski 12 sztuk
BIC
Dostępny5 szt.

Płynne pisanie, aż do 35% gładsze System tuszu porównywalny do systemu w obecnym długopisie BOC.

96,20 zł
91,39 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,81 zł

31
Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina
Niedostępny
Brak

W wozie Mistrza Haxerlina można znaleźć najbardziej kurioz… wszechstronne artefakty, takie jak stos rogów ostatniego jednorożca, oryginalne kopie mieczy z najgłębszych czeluści piekieł czy bezdenne dzbany na wino. Godziwe zarabianie na życie sprzedawaniem tych dziwów wiąże się jednak z niebezpieczeństwami czyhającymi na dzielnego przedsiębiorcę: demonami, bandytami, krwiożerczymi kapitalistami, seksaferami, reklamacjami i dawnymi kolegami ze studiów. Czy Mistrz Haxerlin poradzi sobie ze wszystkimi kłodami rzucanymi mu pod nogi przez los? Czy, o zgrozo, odkryje w sobie altruistę? Kto wie, jakie niespodzianki przyniesie życie właściciela obwoźnego magicznego kramiku… „Życie wędrownego maga i alchemika powinno być usłane różami. Zazwyczaj tak bywa. Haxerlin właściciel wędrownego kramu „Cuda i Dziwy” ma podwójnego pecha. Nie jest ani prawdziwym magiem ani prawdziwym alchemikiem. Dlatego oprócz wciskania ludziom kitu musi sobie dorabiać. Na przykład przemytem. Niestety życie wędrownego oszusta i kombinatora pełne jest trudów i niebezpieczeństw. W dodatku orżnięci klienci potrafią całe lata chować urazę…” – Andrzej Pilipiuk, jeden z najpoczytniejszych polskich pisarzy fantastycznych, „ojciec” Jakuba Wędrowycza.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

32
Postawy nauczycieli wobec edukacji międzykulturowej a kultura szkoły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postawy nauczycieli wobec edukacji międzykulturowej a kultura szkoły
Niedostępny
Brak

Pogłębiająca się wielokulturowość Europy jest już faktem, a przystąpienie Polski do Unii Europejskiej jedynie formalnością, przypieczętowującą stan dokonany. Wielokulturowości nie można jednak po prostu ogłosić – o wielokulturowość należy dbać i zabiegać; potrzeba wielu lat pracy i pokonywania stereotypów, lęków i uprzedzeń, by w rezultacie móc się szczycić społecznością wielokulturową, a zarazem jednolitą, gdzie podziały, choć wyraźne, płynnie przechodzą jedne w drugie. Książką szczególnie w tym temacie przydatną, są Postawy nauczycieli wobec edukacji międzykulturowej a kultura szkoły Barbary Dobrowolskiej, ujmująca zagadnienie od strony edukacji, jako zarodka, z którego może i powinna wykluć się przyszła wielokulturowość. Publikacja składa się z dwóch części: teoretycznej i empirycznej. Część teoretyczna prezentuje przegląd stanowisk wobec wielokulturowości i międzykulturowości oraz wobec kultury szkoły. Część druga – empiryczna – diagnozuje postawy nauczycieli wobec edukacji międzykulturowej, próbuje nakreślić definicję pojęcia – kultury szkoły, a całość uzupełniona jest analizą jakościową. Nie dziwią zatem niezwykle pochlebne i entuzjastyczne opinie Recenzentów: prof. zw. dra hab. Tadeusza Pilcha oraz prof. UŚ dr hab. Aliny Szczurek-Boruty.

34,80 zł
24,36 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,44 zł

33
Źródła sukcesu pedagogicznego animatorów kultury muzycznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źródła sukcesu pedagogicznego animatorów kultury muzycznej
Dostępny12 szt.

Książka Źródła sukcesu pedagogicznego animatorów kultury muzycznej. Studium przypadkówskłada się z dwóch części tematycznych. Część pierwsza, opisująca kontekst teoretyczno-metodologiczny, zawiera trzy rozdziały. Pierwszy z nich, Animacja kulturalna ? geneza, pojęcie, funkcje, traktuje o upowszechnianiu kultury, edukacji kulturalnej, animacji kulturalnej i jej organizatorze, czyli animatorze kultury, oraz prezentuje wyniki wybranych najnowszych badań naukowych dotyczących działalności animatorów kultury w Polsce. W drugim rozdziale, Bieg ludzkiego życia w perspektywie badań biograficznych, przedstawiona została istota faz i biegu życia człowieka, rola zdarzeń krytycznych i osób znaczących w biografii oraz wybrane badania naukowe prowadzone w perspektywie biograficznej. Część teoretyczną zamyka rozdział Sukces ? jego wymiary, pola i źródła. W dwóch podrozdziałach o sukcesie osobistym i zawodowym omówione zostały terminy, pojęcia, wymiary i źródła sukcesu na podstawie literatury psychologicznej, pedagogicznej, socjologicznej i dotyczącej nauk o zarządzaniu...

25,00 zł
17,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,50 zł

Wróć do góry