hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.08.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 11 sierpnia 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Modlitwa rachunku sumienia (Timothy M. Gallagher), na drugim Puzzle 500 elementów. High Quality Collection. Kotek z króliczkiem (Clementoni). Kolejny produkt to Poza sezonem (Jorn Lier Horst) oraz Tiger 1 WB MACMILLAN (Carol Read, Mark Ormerod, Magdalena Kondro).
1
Modlitwa rachunku sumienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitwa rachunku sumienia
Dostępny12 szt.

Odkryj modlitwę, którą kochał św. Ignacy Loyola Książka Timothy'ego M. Gallaghera OMV to doskonałe wprowadzenie w modlitwę rachunku sumienia według metody św. Ignacego Loyoli. Jest też bogatym źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich, którzy pragną prowadzić pogłębione życie duchowe. Pokazuje, że modlitwa rachunku sumienia to przemieniająca i wciąż ewoluująca praktyka duchowości chrześcijańskiej. Opierając się na autentycznych świadectwach wielu osób oraz na własnym doświadczeniu prowadzenia kierownictwa duchowego, ojciec Gallagher omawia kolejne punkty ignacjańskiego rachunku sumienia, wyjaśnia jego najważniejsze zasady i odpowiada na wiele istotnych pytań dotyczących tej modlitwy: Czym jest rachunek sumienia? Jak zacząć się nim modlić? Jak dostosować go do naszego życia? Czy jest możliwy w naszym zabieganym życiu? Jakie przeszkody można napotkać w codziennym praktykowaniu rachunku sumienia? Jak je pokonać? Jakie przyniesie owoce?

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

4 osoby kupiły
2
Puzzle 500 elementów. High Quality Collection. Kotek z króliczkiem - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. High Quality Collection. Kotek z króliczkiem
Clementoni, 500
Dostępny48 szt.

Sugestywne obrazki, doskonała jakość wydruku, precyzyjne wycięcia, trwałe i cenne materiały. Wszystko to charakteryzuje High Quality Collection Clementoni: elegancką linię puzzli zrealizowaną z wielką dbałością o szczegóły. Wymiary obrazka po ułożeniu: 49.0 x 36.0 cm Wymiary opakowania: 34.4 x 25.4 x 4.6 cm

23,30 zł
20,50 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,80 zł

3 osoby kupiły
3
Poza sezonem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poza sezonem
Dostępny180 szt.

Jesienna mgła spowija nadmorski krajobraz. Ove Bakkerud zamierza spędzić ostatni spokojny weekend w domku letniskowym przed końcem sezonu. Jednak gdy przybywa na miejsce, odkrywa, że dacza została splądrowana i wywrócona do góry nogami, a w sąsiednim domku znajduje mężczyznę pobitego na śmierć. Komisarz William Wisting widział niejedną groteskową śmierć, ale desperacja, z jaką tej jesieni spotyka się w Stavern, jest dla niego zaskoczeniem. Jakby sprawca nie miał nic do stracenia. Dlatego nie jest zbytnio zachwycony, kiedy jego córka Line wprowadza się do drewnianego domku u ujścia fiordu. Jego niepokój wzrasta, kiedy policja odkrywa wśród szkierów kolejne zmasakrowane ciała, a z nieba spadają martwe wróble.

47,99 zł
34,55 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,44 zł

2 osoby kupiły
4
Tiger 1 WB MACMILLAN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tiger 1 WB MACMILLAN
Dostępny7 szt.

 Następca bestsellera! Idealnie sprawdza się w dużych klasach, w których razem uczą się 6- i 7-latki, dzięki zadaniom przeznaczonym do wykonywania w dużych grupach i szczegółowym wskazówkom w Książce nauczyciela. Tiger to następca najpopularniejszej serii dla klas 13 szkoły podstawowej, Bugs World. Wydany w roku szkolnym 2014/2015, od razu stał się bestsellerem.

27,90 zł
24,27 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,63 zł

1 osoba kupiła
5
Tiger 2. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tiger 2. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny14 szt.

 Wieloletnie wydanie serii Tiger, autorstwa Carol Read to idealne rozwiązanie dla nauczycieli, którzy pracują z dużymi i zróżnicowanymi grupami uczniów. Dzięki szczegółowym wskazówkom zawartym w Książce nauczyciela wszystkie dzieci mogą pracować nad ćwiczeniami jednocześnie, a nauczyciel może zachować kontrolę nad całą klasą. Tiger to również jedyny kurs zawierający wskazówki do pracy z uczniami dysfunkcyjnymi, które dostępne są w Classroom Management Guide.

27,90 zł
24,27 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,63 zł

1 osoba kupiła
6
Teoria socjologiczna a transformacja społeczeństwa polskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Teoria socjologiczna a transformacja społeczeństwa polskiego
Dostępny1 szt.

Tym, co łączy zebrane teksty jest również waga podejmowanych tematów oraz głębokość refleksji teoretycznej. Teoretyczna dociekliwość Ziółkowskiego, która wyniosła go na pozycję jednego z najbardziej znaczących polskich socjologów, daje o sobie znać niezależnie od tego, czy analizuje on różne aspekty zjawiska władzy, czy też zastanawia się nad funkcjami pamięci zbiorowej, bądź rozpatruje indywidualne tendencje zachowań, leżące u podstaw kształtowania się nowego ładu społecznego w Polsce. Ukazując Czytelnikowi mnogość znaczeń generowanych przez powszechnie używane ? by nie powiedzieć: nadużywane ? pojęcia, nie stroni przy tym od zajmowania własnego stanowiska, najczęściej podbudowując je interesującymi danymi empirycznymi. z recenzji prof. dr hab. Mirosławy Marody Marek Ziółkowski ? socjolog, profesor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Instytutu Studiów Politycznych PAN. Wykładał m.in. w USA, Francji i Australii. Autor ponad 200 publikacji, najważniejsze książki to: Znaczenie ? interakcja ? rozumienie, Wiedza ? jednostka ? społeczeństwo, Przemiany interesów i wartości społeczeństwa polskiego oraz współautorskie Zróżnicowanie językowe a struktura społeczna, Mentalność Polaków, Jednostka wobec władzy. Był przewodniczącym Komitetu Socjologii PAN, przewodniczącym Rady Fundacji CBOS, wiceprzewodniczącym Europejskiego Towarzystwa Socjologicznego, senatorem RP oraz wicemarszałkiem Senatu.

42,00 zł
21,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,00 zł

7
Wojna mocarstw. Podlasie 1914-1915 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna mocarstw. Podlasie 1914-1915
Niedostępny
Brak

To pierwsza książka, która ukazuje nieznane na Podlasiu militarne zmagania podczas I wojny światowej dwóch imperiów – Rosji i Niemiec. Zawiera fascynujące fakty, zdjęcia i wspomnienia. W ciekawy sposób opisuje historie dowódców, sterowców i exodusu setek tysięcy ludzi z ziem objętych działaniami wojennymi. Autor udowadnia, że piętno, jakie te wydarzenia odcisnęły na Polsce wschodniej w 1915 r. wciąż ma wpływ na nasze życie. W obecnej sytuacji konfliktu na wschodzie Ukrainy i zagrożenia wojną globalną, książka jest także swego rodzaju memento: imperializm i walka o hegemonię nad światem niszczy życie zwykłych ludzi. „Tematyka I wojny światowej w naszym regionie jest mało znana. Niewielu zawodowych historyków i pasjonatów zajmuje się tym tragicznym dla regionu okresem. Są od tego również chlubne wyjątki, jak ostatnia publikacja dr. Stanisława Czerepa, poświęcona tzw. drugiej bitwie na jeziorach mazurskich czy też monografia twierdzy Osowiec dr. B. Perzyka. Jednakże żadna z nich nie traktuje zagadnienia całościowo, a skupia się wybiórczo na pewnych wydarzeniach. Publikacja Marcina Tomkiela jest na tym tle wyjątkiem. Jego popularnonaukowa książka ma wręcz charakter publicystyczny. Stanowi swego rodzaju reportaż, zbiór – często nieznanych – pamiętników, relacji, dokumentów z tamtego okresu, obfitującego w katastrofalne w swoim rozmiarze zdarzenia, jakie dotknęły region sto lat temu. W wielu aspektach praca ta jest pionierska i daje znakomitą podstawę do dalszych badań, poszukiwań i dociekań”. Maciej Markowski

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

8
Przypadki pewnej desperatki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypadki pewnej desperatki
Niedostępny
Brak

Jak połączyć studia, pracę i marzącego o małżeństwie partnera? Co zrobić, kiedy dzwony weselne brzmią jak marsz pogrzebowy? Narzeczony Julii to ideał: kocha dziewczynę na zabój i ofiarowuje jej miłość do przysłowiowej grobowej deski, a ponadto jest spadkobiercą starego pałacyku. Materiał na scenariusz o księżniczce i rycerzu na białym koniu? Na wielkie love story z happy endem? Nie tym razem! W pałacyku narzeczonego Julia znajduje pamiętnik pensjonarki, który przenosi bohaterkę na dziewiętnastowieczny dwór księżnej Izabeli Czartoryskiej. Kryminalna zagadka relacjonowana przez autorkę pamiętnika coraz bardziej pochłania uwagę dziewczyny i rozbudza jej detektywistyczne zacięcie. Jak przystało na prawdziwą desperatkę, Julia rozwiązuje tajemnicę dworku żywiołowo i z humorem. Przy okazji sporządza swój osobisty przepis na szczęście.

32,90 zł
24,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

9
Listy Napoleona i Józefiny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy Napoleona i Józefiny
Niedostępny
Brak

_Mam nadzieję, że dziś wieczorem na miejscu odbiorę jeden z twoich listów. Znasz, droga Józefino, całą rozkosz, jaką mi ich czytanie przynosi, nie wątpię więc, że je z przyjemnością piszesz…_ _ _ W listach, przeważnie krótkich, bo pisanych na gorąco, widzimy przemiany uczuć: od płomiennej namiętności młodego generała, jakim był Bonaparte podczas kampanii włoskiej, przez dojrzałą miłość Pierwszego Konsula, aż do przyjaźni rozwiedzionej pary w okresie późnego cesarstwa. Napoleon nieodmiennie okazywał Józefinie wiele szczerego przywiązania, ich związek pomimo zmiennych kolei losu trwał i to wzajemne przyciąganie jest odczuwalne w ich listach. Dużo w nich przejawów wzajemnej tkliwości, troski o zdrowie, dobre samopoczucie, ale też dzielenia się wrażeniami z pól bitew, podróży, wojskowego obozu, pobytu w pałacach i na europejskich dworach. Ich korespondencję przerwała dopiero abdykacja cesarza, ale do końca swych dni Napoleon z czułością i podziwem wypowiadał się o swojej ukochanej. _Listy Napoleona do Józefiny_ ukazały się drukiem w 1833 r. i już rok później zostały wydane w Polsce w doskonałym tłumaczeniu Adama Rogalskiego. Ich wzajemna korespondencja dotyczy lat 1796-1813 i stanowi wyjątkowe odzwierciedlenie epoki sentymentalizmu i zapowiedź narodzin romantyzmu.

32,90 zł
24,02 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,88 zł

10
Droga do Nawi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga do Nawi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.10

Polak – Alek Bielski, weteran z Afganistanu. Rosjanie – Misza Asieniewicz, moskiewski milicjant, i Ksenia Morozowa, (nie)zwykła dziewczyna. Losy tej trójki, początkowo wydawałoby się ze sobą niezwiązane, łączą się za sprawą intrygi tajemniczego świata, z którego istnienia zwykli ludzie nie zdają sobie sprawy. Ksenia, Misza i Alek stają się zabawkami w rękach bogów, od wieków planujących intrygę mającą na celu doprowadzenie do zmiany dominacji w istniejącym świecie. Czy Perunowi uda się zawładnąć światem bogów i ludzi? Po czyjej stronie jest Światowid? A może wszyscy spotkają się w Nawii, podziemnym królestwie Welesa? Odrobina humoru, dużo mocnej i wartkiej akcji, nietuzinkowi bohaterowie, realia społeczne, obraz Rosji i pierwsza tak rozbudowana wizja słowiańskiej fantasy umiejscowiona w XXI wieku. Gdy bogowie obmyślą plan, nie masz wyjścia i musisz tańczyć tak, jak ci zagrają... a może jednak nie?

36,90 zł
26,94 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,96 zł

1 osoba kupiła
11
Uwikłane w kulturę. O twórczości współczesnych artystek japońskich i chińskich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwikłane w kulturę. O twórczości współczesnych artystek japońskich i c...
Niedostępny
Brak

Książka ilustruje, w jaki sposób współczesne japońskie i chińskie artystki wykorzystują charakterystyczne dla swoich krajów symbole oraz elementy tradycji kulturowej, a także jak przeciwstawiają się uznanym przez ich rodzime społeczeństwa wzorcom kobiecości. Autorka prezentuje twórczość kilkunastu artystek, zarówno tych powszechnie rozpoznawanych, jak Yoko Ono, Yayoi Kusama i Lin Tianmiao, jak i tych dotąd nieobecnych w polskiej literaturze przedmiotu. Przedstawia historię Japonek jako prekursorek w zakresie wykorzystania nowych mediów w sztuce, symbolikę kimona w realizacjach współczesnych artystek z Japonii, a także opisuje fenomen estetyki kawaii. Podejmuje również rozważania na temat obecności performansu kulturowego w fotografii japońskiej i chińskiej. Opowiada następnie, w jaki sposób Chinki w swoich realizacjach artystycznych nawiązują do tkactwa, szycia i hafciarstwa, czyli kobiecego rzemiosła, oraz dlaczego sięgnęły po kobiecy akt jako środek wypowiedzi.

38,00 zł
27,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

12
Tylko jedno spojrzenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tylko jedno spojrzenie
Niedostępny
Brak

Ustabilizowane życie Grace Lawson rozpada się w jednej chwili, gdy na świeżo wywołanym zdjęciu rodzinnym rozpoznaje swojego męża. Fotografia wygląda na zrobioną przed laty. Przedstawia także inne osoby twarz jednej z nich jest przekreślona. Jack zaprzecza, by miał coś wspólnego ze zdjęciem. Krótko potem wychodzi z domu i znika, zabierając tajemniczą odbitkę. Grace rozpoczyna poszukiwania męża, który, jak się okazuje, został porwany. Ktoś grozi jej dzieciom. Grace nie wie, komu może zaufać - wydaje się, że wszyscy jej znajomi i przyjaciele mają coś do ukrycia. Próbuje dotrzeć do prawdy. Trop prowadzi do tragicznych wydarzeń sprzed wielu lat, gdy cudem uszła z życiem ze strzelaniny, jaka wybuchła na koncercie rockowym.

34,00 zł
27,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,80 zł

13
Pandemonium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pandemonium
Dostępny8 szt.

Powidok tych wierszy pozostaje przed oczyma na długo. Unosi się jak czarne, odwrócone niebo, ale też przechadzające się między wersami, nie chodzimy po raju. Poruszamy się poetyckim imaginarium, gdzie więcej jest cieni, zjaw i mar, aniżeli rzeczywistości wspaniale rozkwitającej materii. Poetka (stawiając sprawę wprost i nieco banalnie) penetruje krainę zmarłych, świat ciemności. Tym właśnie jest pandemonium, które staje się tematem jej wypraw lirycznych.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

14
Noc nad Europą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc nad Europą
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Ale książki będą na półkach, prawdziwe istoty, które zjawiły się raz, świeże, jeszcze wilgotne. Niby lśniące kasztany pod drzewem w jesieni. I dotykane, pieszczone, trwać zaczęły [...] Z ludzi, choć też jasności, wysokości. Czesław Miłosz

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

15
Legendy wrocławskie i dolnośląskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy wrocławskie i dolnośląskie
Niedostępny
Brak

Jak założono Wrocław i jaka jest tajemnica Wielkiego Stawu? Gdzie we Wrocławiu diabły porywają pijaków? Czy w Nysie Kłodzkiej żyją wodniki, a na Łysym Garbie smok? W tym fascynującym zbiorze legend i podań dolnośląskich znajdziecie historie najdawniejsze – o dzwonie biednego grzesznika, pławieniu czarownic i karzełku z wieży kościoła Św. Elżbiety. Dowiecie się, skąd się wzięła nazwa Milicza, co robił w Sudetach jeździec bez głowy i dlaczego książę Konrad lubił ścinawskie piwo. Większość opowiadań zawartych w tym zbiorze to opowieści nawiązujące do wydarzeń i postaci historycznych zachowanych w pamięci ludu. Ludzka fantazja często ubarwiła te opowieści, wprowadzając do nich elementy niezwykłe, czarodziejskie stanowiące wyraz ludowej wyobraźni, elementy baśniowe, które nieraz trudno jest oddzielić od podań. Dlatego też zebrane tu opowieści określić można jako legendy, podania, a nawet baśnie. Książkę polecamy wszystkim pragnącym odbyć wyprawę przez stulecia historii, od początków samego miasta, które urodziło się w postaci kilku lepianek i rodzin rybackich, przechodziło z rąk do rąk, podlegając to Czechom, to Polakom, a to Niemcom. A także wszystkim wybierającym się na wycieczkę na malowniczy Dolny Śląsk lub po prostu chcącym poznać pasjonującą historię...

49,00 zł
35,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

16
Kuchnia domowa. Dieta bezmleczna. Wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia domowa. Dieta bezmleczna. Wydanie 2
Niedostępny
Brak

Nietolerancja laktozy lub alergia na mleko oznacza konieczność przejścia na dietę wykluczającą spożywanie śmietany, masła, mleka, sera i jogurtu, a także wielu gotowych produktów spożywczych, których składnikiem jest cukier mlekowy. Jak rozpoznać, które produkty zawierają ten cukier? Co można jeść? Co zrobić, by kuchnia osób cierpiących na to zaburzenie trawienia była urozmaicona i smaczna? Książka ta zawiera niezbędne informacje o tym, jakie dolegliwości towarzyszą nietolerancji laktozy, jak sobie z nimi radzić i gdzie szukać pomocy. Jej główną część stanowią specjalnie opracowane przepisy kulinarne, w których nie wykorzystuje się produktów mlecznych. Bez nich można zrobić wspaniałe zupy, przystawki, dipy, lekkie posiłki, dania główne, potrawy rybne i wegetariańskie, aromatyczne sosy, sałatki i dressingi do nich, desery, lody, słodkie sosy i kremy, ciasta, ciastka, śniadania i napoje. W książce znajdziesz: - 200 przepisów na rodzinne posiłki. - Rozdział poświęcony żywieniu dzieci nietolerujących laktozy. -Analizę składu i kaloryczność każdego proponowanego dania. Przykładowe menu na cały tydzień.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

17
Grunt to rodzinka! Siedem zasad szczęścia rodzinnego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grunt to rodzinka! Siedem zasad szczęścia rodzinnego
Niedostępny
Brak

Jeśli szukasz szczęścia, to poznaj ścieżki prowadzące do szczęśliwego życia rodzinnego. Grunt to rodzinka! ukazuje fundamenty rodziny, której struktura tak mocno zmieniła się w ostatnich czasach. Autor książki napełnia nas otuchą, że mimo rozchwiania wynikającego z różnych wzorców kulturowych i uwarunkowań prawnych, jesteśmy w stanie stworzyć zdrową rodzinę. Daje recepty, jak kształtować życie familijne pod okiem Boga. I robi to bez zadęcia i z humorem.

33,00 zł
29,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

18
Plastociasto Tosty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastociasto Tosty
Dostępny5 szt.

Przygotuj przepyszne ciasteczka, tosty oraz hot dogi, dla swoich przyjaciół! Wiek: 3+

22,50 zł
20,70 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,80 zł

1 osoba kupiła
19
Stres. Podążając ścieżką spokoju - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stres. Podążając ścieżką spokoju
Niedostępny
Brak

Stres dotyka każdego obszaru naszego życia i nie ma na świecie człowieka, który nie musiałby sobie z nim radzić. Simon Vibert przekonuje, jak ważne jest przyjęcie odpowiedniej perspektywy. Najlepszym i sprawdzonym lekarstwem na stres są praca, modlitwa i poleganie na słowie Bożym. Jeśli tylko zdołamy zachować między nimi właściwą proporcję, uda się odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Autor ukazuje mechanizmy radzenia sobie ze stresem, którymi posługują się ludzie o odmiennych osobowościach. Dzięki temu czytelnik otrzymuje praktyczne umiejętności łagodzenia stresu i jego symptomów w różnych okolicznościach swojego życia.

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

20
Przeszkoda czy wyzwanie? Stoicka sztuka przekuwania problemów w sukcesy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeszkoda czy wyzwanie? Stoicka sztuka przekuwania problemów w sukces...
Niedostępny
Brak

„Nasze życie jest tym, co zeń uczynią nasze myśli”. – Marek Aureliusz Postrzeganie, czyli jak spojrzeć na przeszkodę, żeby dostrzec ciekawe wyzwanie Działanie, czyli co zrobić, żeby podejść do problemy bez lęku i skutecznie go pokonać Wola, czyli dlaczego spokój i wytrwałość są kluczem do sukcesu Pokonywanie przeszkód, które stają nam na drodze, bywa frustrujące. Jeśli przeszkody są duże, nasze cele oddalają się z prędkością światła i na zawsze pozostają w sferze marzeń. Ta zasada nie dotyczy jednak wszystkich – istnieją ludzie, dla których przeszkody są częścią drogi umożliwiającej realizację celów. Potrafią oni zmienić perspektywę, trafnie określić rodzaj trudności, z jaką mają do czynienia, i wyciągnąć wnioski na przyszłość. To pozwala im obrócić dowolną przeszkodę w sukces. O takich ludziach i sposobach ich działania opowiada ta książka. Znajdziesz w niej zbiorową mądrość, opartą na zasadach starożytnych stoików. Pomoże Ci ona pokonać różne przeszkody: mentalne, fizyczne, emocjonalne, a także pozorne. Dowiesz się z niej, jak pokonać dowolną blokadę, w pełni wykorzystać swoje atuty i zmienić wiele negatywnych sytuacji, w których się znajdziesz, w pozytywne – albo przynajmniej znaleźć w nich jakieś dobre strony. Uwierz, że każde niepowodzenie da się przekształcić w sukces. • Zdyscyplinuj postrzeganie, działanie i wolę • Uświadom sobie swoją moc i trzymaj nerwy na wodzy • Kontroluj emocje, ćwicz obiektywizm, zmień perspektywę • Żyj tu i teraz, myśl inaczej, szukaj okazji • Przygotuj się do działania – i działaj • Naucz się wytrwałości, podejmuj próby i realizuj proces • Rób dobrze to, co do Ciebie należy • Pamiętaj, że dobre jest to, co działa • Użyj przeszkody przeciwko niej samej • Ukierunkuj swoją energię i przejdź do ofensywy • Zbuduj wewnętrzną cytadelę • Przewiduj, akceptuj to, co się dzieje, i medytuj nad śmiertelnością • Naucz się sztuki przyzwolenia i samozaparcia • Przygotuj się, żeby zacząć od nowa Nawet najcięższe próby możesz zmienić w największe triumfy! „Książka, która powinna znaleźć się na nocnym stoliku każdego przyszłego – i obecnego – lidera na świecie”. – Robert Greene, autor 48 praw władzy. Jak wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi. „Najpierw był Marek Aureliusz, potem Fryderyk II Wielki... a teraz jesteś Ty. Ta zaskakująca książka pokazuje, jak zapewnić sobie cudowne życie, pokonując przeszkody i stawiając czoła wyzwaniom”. – Chris Guillebeau, autor książki Niskobudżetowy startup „W tej zwięzłej, wciągającej książce Ryan Holiday rzuca mocne, jasne światło na drogę do dobrego życia i skutecznego przywództwa. Przeczytaj ją, wyciągnij wnioski i stań do walki!” – Nancy F. Koehn, historyk i ekspertka w kwestiach związanych z przywództwem, Harvard Business Review

37,00 zł
27,38 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,62 zł

21
Biogazownie rynek konkurencyjność analiza efektywności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biogazownie rynek konkurencyjność analiza efektywności
Dostępny5 szt.

Książka podsumowuje badania mające na celu ocenę uwarunkowań lokalizacji biogazowni, aspektów administracyjnoprawnych, warunków finansowania przedsięwzięcia, a także aspektu eksploatacyjno-optymalizacyjnego oraz konkurencyjności podmiotów gospodarczych działających na rynku biogazu.

44,00 zł
35,64 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 8,36 zł

22
Direkt neu 1b. Język niemiecki dla szkół ponadgimnazjalnych. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Direkt neu 1b. Język niemiecki dla szkół ponadgimnazjalnych. Zeszyt ćw...
Niedostępny
Brak

Seria „Direkt neu” przeznaczona jest dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego (poziom IV.0, praca od tomu 1a) i kontynuujących naukę po gimnazjum (poziom IV.1P, praca od tomu 1b). Przygotowuje do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym zgodnie z aktualnie obowiązującą podstawą programową. Kurs adresowany do uczniów, którzy ukończyli gimnazjum.

15,00 zł
13,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,50 zł

23
Geodezja współczesna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geodezja współczesna
Dostępny37 szt.

Publikacja jest ceniona przez środowisko geodezyjne, napisana z ogromnym talentem literackim, dzięki czemu treści niezwykle trudne są łatwo przyswajane. Książka obejmuje tematykę geodezji podstawowej w epoce pomiarów satelitarnych, w tym: • zagadnienia geometryczne geodezji wyższej, • modele pola siły ciężkości Ziemi, • elementy grawimetrii geodezyjnej, • wyznaczanie figury Ziemi metodami grawimetrycznymi i astronomiczno-geodezyjnymi, • geodezyjny system odniesienia i realizacja europejskiego układu odniesienia EUREF, • systemy obserwacyjne globalnego geodezyjnego systemu obserwacyjnego GGOS, • globalny satelitarny system nawigacyjny (GNSS) i systemy wspomagające (SBAS), • wybrane zagadnienia geodezji wyższej w epoce satelitarnego wyznaczania pozycji, • geodezja współczesna, a problematyka badań geodynamicznych. W obecnym wydaniu uwzględniono niezbędne zmiany i uzupełnienia wynikające z rozwoju systemów obserwacji i opracowań geodezyjnych. Książka przeznaczona jest dla studentów wydziałów geodezji i kartografii, gospodarki przestrzennej, geografii, inżynierii środowiska, rolnictwa, leśnictwa, budownictwa a także dla wykładowców i wykonawców prac geodezyjnych.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

24
Direkt neu 1A. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Direkt neu 1A. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego
Niedostępny
Brak

Seria „Direkt neu” przeznaczona jest dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego (poziom IV.0, praca od tomu 1a) i kontynuujących naukę po gimnazjum (poziom IV.1P, praca od tomu 1b). Przygotowuje do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym zgodnie z aktualnie obowiązującą podstawą programową. Kurs adresowany do uczniów, którzy ukończyli gimnazjum.

15,00 zł
13,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,50 zł

25
Szkody w majątku pracodawcy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkody w majątku pracodawcy
Niedostępny
Brak

Niniejsza publikacja omawia w sposób kompleksowy aspekty funkcjonowania problematyki szkodowej w zakładzie pracy. Książka zawiera szereg ważnych informacji dla pracodawców zarządzających zakładami pracy oraz dla osób - sprawców wyrządzenia szkód w mieniu zakładu pracy. Autor szczegółowo omawia m.in.: - pojęcie szkody w oparciu o literaturę specjalistyczną oraz o orzecznictwo sądowe, - odpowiedzialność pracodawcy opisując istotne czynniki sprzyjające przyczynom powstania szkód wraz z zasadami odpowiedzialności pracodawców, - odpowiedzialność cywilną z tytułu wyrządzenia szkody z uwzględnieniem restytucji naturalnej i pieniężnej, - odpowiedzialność majątkową funkcjonariuszy publicznych wskazując sytuacje, kiedy to Skarb Państwa ponosi odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną przez niezgodne z prawem działanie funkcjonariusza publicznego, - procedurę postępowania pracodawcy, w sytuacji wyrządzenia szkody w majątku pracodawcy, zwracając uwagę na zasady i tryb przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego, - znaczenie kwalifikacji zawodowych pracowników, ich kompetencji pracowniczych oraz ich związków przyczynowo-skutkowych w zakresie szkód majątkowych, - odpowiedzialność odszkodowawczą pracownika z tytułu wyrządzenia szkody majątkowej z uwzględnieniem uregulowań prawnych w tym zakresie, - procedurę likwidacji szkód majątkowych w zakładzie pracy w oparciu o regulacje zawarte w Kodeksie cywilnym i Kodeksie pracy, - odpowiedzialność zawodową na gruncie szkód w mieniu pracodawcy w takich obszarach, jak kadry, finanse, księgowość, prawo czy podatki, - procedurę dochodzenia roszczeń odszkodowawczych w sytuacjach wyrządzenia szkód w placówkach handlowych, - kwestie formalnoprawne uwolnienia się pracownika w sposób skuteczny od obowiązku naprawienia wyrządzonej szkody w mieniu zakładu pracy, - okoliczności towarzyszące zawarciu ugody pomiędzy pracodawcą a pracownikiem - sprawcą szkody, - wzajemne relacje towarzyszące szkodom w postaci niedoborów i ich wpływ na podatek od towarów i usług (VAT), - ewidencję księgową typowych operacji gospodarczych związanych z tematyką szkodową. Książka zawiera komplet dokumentów niezbędnych w każdym przedsiębiorstwie - autor opracował kilkanaście wzorów dokumentów przydatnych w sytuacji wystąpienia szkody w majątku pracodawcy.

96,00 zł
77,76 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 18,24 zł

26
Scrabble Flip - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scrabble Flip
Scrabble, od 8 lat
Niedostępny
Brak

Odlotowa gra słowna! Ta wersja Scrabble™- najpopularniejszej gry słownej na świecie - wzbogaca rozgrywkę o elementy refleksu i zręczności, dzięki czemu zabawa jest pełna akcji i zachwyci najmłodszych! Gracze mogą za pomocą specjalnej wyrzutni wycelować i wystrzelić swój krążek na planszę, starając się trafić w konkretną literę lub do środkowej wieży. Środkowa wieża działa jak blank – jeśli krążek w niej wyląduje, gracz może wybrać dowolną literę. Pierwsza osoba, która ułoży z zakrytych liter słowo i wykrzyknie je, wygrywa rundę i zabiera krążki. Liczy się spostrzegawczość i refleks! Zwycięża osoba, która ułoży najwięcej słów i zgarnie najwięcej krążków! Zawartość: plansza do gry, 50 krążków, 4 wyrzutnie, 1 wieża środkowa. Wiek: 8+

93,90 zł
86,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,51 zł

27
Public Governance - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Public Governance
Dostępny60 szt.

Nowe podejście do współzarządzania i współrządzenia, zaprezentowane przez Autorów, jest ważną odpowiedzią nauki na kryzys polityki i funkcjonowania państwa. (?) Współzarządzanie publiczne przezwycięża tradycyjne podziały między domeną państwa, rynku i społeczeństwa obywatelskiego. Potrzebna książka, interdyscyplinarna analiza naukowa na wysokim poziomie. prof. dr hab. Jerzy Wilkin Obszerna, wielowątkowa monografia koncepcji governance w różnych obszarach życia publicznego. Książka napisana przez zespół autorów z Katedry Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, której twórcą i wieloletnim kierownikiem był prof. Jerzy Hausner. Obecnym kierownikiem tego zespołu jest redaktor naukowy monografii, prof. Stanisław Mazur. Bez wątpienia mamy w tym wypadku do czynienia z ukształtowaną już szkołą nauki o gospodarce i polityce publicznej. prof. dr hab. Jarosław Górniak

39,90 zł
35,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,79 zł

28
Lego Ninjago. 500 naklejek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Ninjago. 500 naklejek
Niedostępny
Brak

Książka dla wszystkich fanów Lego Ninjago 500 naklejek to znakomita okazja, żeby doskonale się bawić w towarzystwie Mistrzów Spinjitzu i przypomnieć sobie ich najwspanialsze filmowe przygody. W książce znajdziecie mnóstwo stron do pokolorowania oraz ponad 500 fantastycznych naklejek z wizerunkami Waszych ulubionych bohaterów. Zacznijcie zabawę już dziś!

22,99 zł
18,16 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,83 zł

29
Konfetti pneumatyczne Dolary 40 cm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,60 zł
12,92 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,68 zł

30
Ołówek z gumką Fluo 4 sztuki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z gumką Fluo 4 sztuki
Dostępny24 szt.

Ołówek z gumką 4 szt - FLUO - przekrój trójkątny - twardość grafitu HB

7,70 zł
7,32 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,38 zł

31
Museum Modern. Art Yellow. Red-Blue. Puzzle, 1000 elementów - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Museum Modern. Art Yellow. Red-Blue. Puzzle, 1000 elementów
Clementoni
Niedostępny
Brak

Puzzle z Museum Collection to linia, której tematem jest sztuka. Największe w historii dzieła sztuki, wystawiane w najważniejszych muzeach świata, w wyjątkowej, eleganckiej i niepowtarzalnej linii ekskluzywnych puzzli. Wyjątkowi autorzy, niezapomniane obrazy, doskonałe puzzle: Clementoni Museum Collection: sztuka jest sztuką!

23,90 zł
21,03 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,87 zł

32
Poczta / Sklep - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poczta / Sklep
Trefl, od 3 lat
Niedostępny
Brak

Niesamowita zabawa w kupowanie, sprzedawanie i wysyłanie listów. Pomóż swemu dziecku wejść w realny świat; baw się z nim i naucz, jak należy zachować się w sklepie, na poczcie czy w banku. Pomogą Ci w tym ciekawe scenariusze zabaw zawarte w instrukcji. Wspólna zabawa w odgrywanie ról rozwija wyobraźnię, słownictwo, jak również pomaga dziecku zrozumieć różne role społeczne i otaczającą rzeczywistość. Zestaw 2 gier! Zawartość pudełka: • 1 okienko sklepowe/pocztowe, • 1 lada sklepowa/pocztowa, • 2 komputery sklepowe, • 58 klocków z artykułami do kupowania, • 30 banknotów, • 8 monet, • 12 kartek pocztowych, • 10 kopert, • 48 znaczków pocztowych.

33,92 zł
29,51 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,41 zł

33
Wyrzutnia Nerf Elite N-Strike Triad EX-3 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrzutnia Nerf Elite N-Strike Triad EX-3
Hasbro
Niedostępny
Brak

Wyrzutnia TRIAD to ukryta moc w kompaktowym rozmiarze, wyposażona w trzy strzałki. Jedyna wielostrzałowa wyrzutnia w takim przedziale cenowym. Wyrzutnie Nerf Elite mają zasięg do 20 m. Dla dzieci w wieku od 8 lat.

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

34
Było sobie życie. Pogromcy wirusów. Gra zręcznościowa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Było sobie życie. Pogromcy wirusów. Gra zręcznościowa
Hippocampus
Niedostępny
Brak

Celem gry jest ułożenie przez graczy obrazka ze scenką Mistrza pilnującego więźniów w klatce. Zwycięzcą gry jest gracz, który w momencie ułożenia obrazka ma największą liczbę kompletnych wirusów, bakterii lub toskyn. Gra uczy rozpoznawania i kojarzenia pasujących do siebie elementów obrazka oraz kształtuje spostrzegawczość. W pudełku znajduje się:- 24 pary kafli z 6 postaciami różnych bakterii, wirusów i toksyn(łącznie 48 dolnych i górnych części),- 9 kafli składających się na obrazek Mistrza pilnującego więźniów zamkniętych w klatce,- 7 kafli z rysunkiem więźniów zamkniętych w klatce,- 5 kafli z obrazkiem pustej klatki. Wiek: 4+

46,90 zł
42,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,69 zł

35
Voices New 1 SB MACMILLAN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices New 1 SB MACMILLAN
Niedostępny
Brak

 New Voices to nowa wersja bestsellerowego kursu dla uczniów gimnazjum. Seria w pełni realizuje założenia podstawy programowej zarówno dla poziomu III.0, jak i III.1. Jest zgodna z założeniami znowelizowanej ustawy oświatowej. New Voices doskonale przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego oraz pozwala rozwinąć sprawności komunikacyjne w sytuacjach bliskich realiom nastolatków.Seria w przemyślany sposób wzbogaca zasoby leksykalne uczniów. Podstawowe zwroty i wyrażenia wprowadzane są w sekcjach Vocabulary, a następnie utrwalane i rozwijane w czytankach i tekstach kulturowych. Trudniejsze słownictwo do każdego rozdziału pojawia się w dodatkowej sekcji Vocabulary plus.W New Voices wszystkie teksty są nowe. Ich tematyka odzwierciedla aktualne zainteresowania uczniów oraz pozwala na poszerzenie wiedzy z różnych dziedzin nauki i kultury.Seria pozwala na solidne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym już od pierwszej części kursu. Zadania egzaminacyjne zamieszczono zarówno w sekcjach rozwijających umiejętności językowe, jak i sekcji egzaminacyjnej Test Practice, która pojawia się na końcu każdego rozdziału.

35,50 zł
30,89 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,61 zł

36
Voices New 2. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices New 2. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny19 szt.

New Voices to nowa wersja bestsellerowego kursu dla uczniów gimnazjum. Seria w pełni realizuje założenia podstawy programowej zarówno dla poziomu III.0, jak i III.1. Jest zgodna z założeniami znowelizowanej ustawy oświatowej. New Voices doskonale przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego oraz pozwala rozwinąć sprawności komunikacyjne w sytuacjach bliskich realiom nastolatków.Seria w przemyślany sposób wzbogaca zasoby leksykalne uczniów. Podstawowe zwroty i wyrażenia wprowadzane są w sekcjach Vocabulary, a następnie utrwalane i rozwijane w czytankach i tekstach kulturowych. Trudniejsze słownictwo do każdego rozdziału pojawia się w dodatkowej sekcji Vocabulary plus.W New Voices wszystkie teksty są nowe. Ich tematyka odzwierciedla aktualne zainteresowania uczniów oraz pozwala na poszerzenie wiedzy z różnych dziedzin nauki i kultury.Seria pozwala na solidne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym już od pierwszej części kursu. Zadania egzaminacyjne zamieszczono zarówno w sekcjach rozwijających umiejętności językowe, jak i sekcji egzaminacyjnej Test Practice, która pojawia się na końcu każdego rozdziału.

14,50 zł
12,62 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,88 zł

37
Interface 2 WB MACMILLAN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interface 2 WB MACMILLAN
Niedostępny
Brak

Interface to czteropoziomowy kurs dla gimnazjum, który już od pierwszego poziomu przygotowuje uczniów do egzaminu gimnazjalnego zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym. Seria sprawdza się w pracy z uczniami, którzy w gimnazjum rozpoczynają naukę języka angielskiego (poziom III.0), jak również z tymi, którzy kontynuują naukę rozpoczętą w szkole podstawowej (poziom III.1). Stała struktura każdego rozdziału, przejrzysta prezentacja materiału oraz liczne wskazówki sprawiają, że jest to seria idealna dla nauczycieli, którzy lubią uczyć w sposób uporządkowany i dobrze zorganizowany.

16,30 zł
14,18 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,12 zł

38
Hot Spot New 1. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Spot New 1.
Niedostępny
Brak

Wieloletnie wydanie lubianej przez uczniów i nauczycieli serii New Hot Spot rozwija umiejętność komunikacji w języku angielskim pod kątem sprawdzianu szóstoklasisty. W New Hot Spot nowy materiał językowy wprowadzany jest w dynamiczny sposób, a prezentacja zagadnień leksykalnych oraz gramatycznych w kontekście ułatwia uczniom ich zapamiętywanie. Dzięki licznym ćwiczeniom rozwijającym wszystkie cztery sprawności językowe uczniowie nie tylko przyswajają nowy materiał, ale także od razu uczą się aktywnie korzystać z niego w różnych sytuacjach.

13,50 zł
11,75 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,75 zł

39
Voices New 2. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices New 2. Podręcznik
Dostępny63 szt.

Nowe wydanie najpopularniejszego podręcznika! Skuteczna nauka języka i przygotowanie do egzaminu. Tematyka bliska uczniom, słownictwo na różnych poziomach trudności oraz różnorodne ćwiczenia komunikacyjne motywują uczniów do używania języka. Zadania i sekcje egzaminacyjne pomagają skutecznie przygotować uczniów do obu poziomów egzaminu.

38,60 zł
33,58 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,02 zł

40
Evolution Plus 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evolution Plus 1
Niedostępny
Brak

Wieloletnie wydanie popularnej serii Evolution plus zapewnia uczniomłagodne przejście do II etapu edukacyjnego, co jest szczególnie ważne m.in. dlatych nauczycieli, u których w jednej klasie spotkają się uczniowie dziewięcio- idziesięcioletni. Evolution plus w naturalny sposób dorasta razem z uczniami,przygotowując ich do sprawdzianu szóstoklasisty, pierwszego poważnegosprawdzianu z języka angielskiego w ich życiu.Nowy materiał językowywprowadzany jest w kontekście dostosowanym do realnego świata i otoczeniadzieci, co pozwala im szybciej przyswajać nowe słownictwo i strukturygramatyczne oraz wykonywać ćwiczenia, mające na celu ich utrwalenie. Wśród nichznajduje się wiele ćwiczeń w typie egzaminacyjnym, przygotowujących uczniów dowszystkich czterech części sprawdzianu. Pojawiają się one zarówno w Książceucznia, jak i w Zeszycie ćwiczeń już od czwartej klasy, ale ich liczba rośnie zkażdym kolejnym poziomem kursu.

13,50 zł
11,75 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,75 zł

41
Bugs World 1A. Podręcznik wieloletni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bugs World 1A. Podręcznik wieloletni
Niedostępny
Brak

Bugs World w uporządkowany i przemyślany sposób realizuje wszystkie założenia Nowej Podstawy Programowej i pozwala nauczycielowi indywidualizować tok kształcenia oraz wprowadzać ten sam materiał językowy zarówno w klasach, w których większość dzieci opanowała już umiejętność czytania i pisania, jak i w tych, w których dzieci dopiero doskonalą te sprawności. Część trzecia podręcznika wyrównuje zdobyte przez dzieci umiejętności oraz pozwala w przyjaznym tempie oswajać je z pracą nad językiem. Zastosowanie trzech zeszytów ćwiczeń (A z elementami pisania, B bez elementów pisania i C łączącego materiałz zeszytów A i B) w klasie pierwszej to unikatowe i jedyne tego typu rozwiązanie na polskim rynku, które pozwala bardziej skoncentrować się na dziecku, jego możliwościach i indywidualnym tempie rozwoju.

25,60 zł
22,27 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,33 zł

42
Bugs World 1C. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bugs World 1C. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny133 szt.

 Bugs World w uporządkowany i przemyślany sposób realizuje wszystkie założenia Nowej Podstawy Programowej i pozwala nauczycielowi indywidualizować tok kształcenia oraz wprowadzać ten sam materiał językowy zarówno w klasach, w których większość dzieci opanowała już umiejętność czytania i pisania, jak i w tych, w których dzieci dopiero doskonalą te sprawności. Część trzecia podręcznika wyrównuje zdobyte przez dzieci umiejętności oraz pozwala w przyjaznym tempie oswajać je z pracą nad językiem. Zastosowanie trzech zeszytów ćwiczeń (A z elementami pisania, B bez elementów pisania i C łączącego materiał z zeszytów A i B) w klasie pierwszej to unikatowe i jedyne tego typu rozwiązanie na polskim rynku, które pozwala bardziej skoncentrować się na dziecku, jego możliwościach i indywidualnym tempie rozwoju.

25,60 zł
22,27 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,33 zł

43
Tiger 1 SB + CD MACMILLAN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tiger 1 SB + CD MACMILLAN
Niedostępny
Brak

 Wieloletnia książka ucznia Tiger ożywa w rękach dzieci i pomaga utrwalać nowy materiał językowy, wykorzystując ich nieograniczoną wyobraźnię. Główny bohater serii, sympatyczny tygrys, wprowadza uczniów w świat języka angielskiego m.in. za pomocą wciągających historyjek, które nie tylko uczą języka, ale kładą również nacisk na naukę kultury osobistej i wartości, takich jak pomaganie rodzinie i przyjaciołom oraz uczciwość.Wieloletnie wydanie serii podręczników Tiger, autorstwa Carol Read to idealne rozwiązanie dla nauczycieli, którzy pracują z dużymi i zróżnicowanymi grupami uczniów. Dzięki szczegółowym wskazówkom zawartym w Książce nauczyciela wszystkie dzieci mogą pracować nad ćwiczeniami jednocześnie, a nauczyciel może zachować kontrolę nad całą klasą. Tiger to również jedyny kurs zawierający wskazówki do pracy z uczniami dysfunkcyjnymi, które dostępne są w Classroom Management Guide.

35,50 zł
23,99 zł

Rabat 32,4%
oszczędzasz 11,51 zł

44
English Quest 2. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Quest 2. Podręcznik
Niedostępny
Brak

 Przygoda z językiem angielskim! English Quest zamieni lekcje w pełną przygód wyprawę, podczas której - wraz z sympatycznymi bohaterami kursu, smokami Digim i Techną - uczniowie będą na nowo odkrywać świat oraz uczyć się podstawowych słów i wyrażeń w języku angielskim. A dzięki specjalnie skonstruowanym ćwiczeniom każdy z nich może pracować we własnym tempie i indywidualnie rozwijać umiejętności językowe.

33,50 zł
29,15 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,35 zł

45
English Quest 1 SB MACMILLAN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Quest 1 SB MACMILLAN
Niedostępny
Brak

  Wieloletnia wersja podręcznika English Quest to jeszcze więcej gier, dzięki którym dzieci bawiąc się, utrwalają nowo wprowadzony materiał językowy. English Quest zamieni lekcje w pełną przygód wyprawę, podczas której - wraz z sympatycznymi bohaterami kursu, smokami Digim i Techną - uczniowie będą na nowo odkrywać świat oraz uczyć się podstawowych słów i wyrażeń w języku angielskim. Nowatorski Zeszyt ćwiczeń English Quest 1 pozwala dzieciom utrwalać te same słowa i wyrażenia na dwóch poziomach trudności: Basic (zadania bez pisania) i Challenge (zadania stopniowo rozwijające sprawności czytania i pisania). W drugim roku nauki z English Quest Zeszyt ćwiczeń umożliwia dzieciom doskonalenie umiejętności czytania i pisania w języku angielskim powoli (Basic) lub intensywnie (Challenge), by w klasie trzeciej wyrównać dotąd zdobyte umiejętności. Dzięki specjalnie skonstruowanym ćwiczeniom każdy uczeń w klasie może pracować we własnym tempie i indywidualnie rozwijać umiejętności językowe.

33,50 zł
29,15 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,35 zł

46
Bugs World 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bugs World 2
Niedostępny
Brak

 Dzieci kochają Bugsy! Bugs World w uporządkowany sposób realizuje wszystkie założenia podstawy programowej i pozwala indywidualizować tok kształcenia oraz wprowadzać ten sam materiał językowy zarówno w klasach, w których dzieci opanowały już umiejętność czytania i pisania, jak i w tych, w których dzieci dopiero doskonalą te sprawności.

32,60 zł
28,36 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,24 zł

Wróć do góry