hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.08.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 19 sierpnia 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pierwsza pomoc w typografii, wydanie 3 (Friedrich Forssman, Hans Peter Willberg), na drugim On Screen. Intermediate B1+/B2. Podręcznik wieloletni (Virginia Evans, Jenny Dooley). Kolejny produkt to Walenty i spółka ruszają w świat. Kryminał dietetyczny. Część 2 (Monika Oworuszko, Małgorzata Banaś-Domińska) oraz Wieśniak paryski (Luis Aragon).
1
Pierwsza pomoc w typografii, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsza pomoc w typografii, wydanie 3
Dostępny166 szt.

Zwięzły podręcznik typografii autorstwa wybitnych niemieckich specjalistów. Willberg i Frossman podejmują podstawowe zagadnienia, przed którymi staje każdy, kto zajmuje się projektowaniem lub składem książek. Analizując najczęściej popełniane błędy, autorzy pokazują, w jaki sposób można było ich uniknąć oraz przedstawiają reguły rządzące typografią. Książka jest adresowana nie tylko do profesjonalistów, ale także – w dobie powszechnego dostępu do komputera – do wszystkich, którzy chcą zajmować się projektowaniem lub najzwyczajniej pragną fachowo przygotować tekst do druku.

55,00 zł
46,20 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 8,80 zł

8 osób kupiło
2
On Screen. Intermediate B1+/B2. Podręcznik wieloletni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
On Screen. Intermediate B1+/B2. Podręcznik wieloletni
Dostępny114 szt.

Nowoczesny, czteroczęściowy kurs języka angielskiego przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Seria zakłada rozpoczęcie kursu na poziomie Pre-Intermediate B1 i jej kontynuację na poziomach Intermediate (B1+/B2), Upper-Intermediate (B2+) i Advanced (C1). Celem kursu jest przygotowanie uczniów do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie, w którym język angielski jest niezbędnym narzędziem komunikacji.

79,00 zł
68,73 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,27 zł

4 osoby kupiły
3
Walenty i spółka ruszają w świat. Kryminał dietetyczny. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walenty i spółka ruszają w świat. Kryminał dietetyczny. Część 2
Dostępny21 szt.

Skończył się rok szkolny i dzieci wyjechały na wakacje. Pablo Papaya zabrał Marthę Maracuję do Meksyku. Walenty Węglowodan, Wera Woda, Tęgomir Tłuszcz, Błażej i Balbina Białko też zamarzyli o podróży. Dokąd pojadą i co odkryją? Jakie przygody przeżyją? I czy tylko im się wydaje, że ktoś ich śledzi? „Walenty i spółka ruszają w świat” to druga część kryminału dietetycznego „Walenty i spółka”. Tym razem bohaterowi wybiorą się w podróż, w trakcie której ustalą, jak odżywiają się ludzie na różnych kontynentach i jaki to ma wpływ na ich zdrowie.

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

2 osoby kupiły
4
Wieśniak paryski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieśniak paryski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.02

Wieśniak paryski został napisany we wczesnym, surrealistycznym okresie twórczości Louisa Aragona. Polski tłumacz Wieśniaka tak pisze o tej entuzjastycznie chwalonej, wciąż (po niemal 90 latach od francuskiej premiery) otoczonej względami czytelników książce:„«Nazywa się [ją] powieścią-poematem, gdzie rzeczywistość graniczy z obrazami wizjonera», «opowieścią o poszukiwaniu cudów codzienności na ulicach Paryża», «jednym z najwyższych osiągnięć Aragona nadrealisty». Wieśniak paryski jest bowiem świadectwem potrójnym: to nowoczesna kronika Paryża, kronika ruchu dada i surrealizmu z ich bohaterskiej epoki, wreszcie zapis obrazów i przywołujących je słów-haseł, które […] będą Aragonowi towarzyszyć w całej poetyckiej drodze. […] Relacja urzeczonego przechodnia staje się tu […] dokumentem narodzin nowoczesnego mitu miasta, jego tragizmu i odurzającej aury, w której pragnienie miłości miesza się z przeczuciem katastrof. […] Wieśniak paryski jest […] cennym źródłem wiedzy o stanie myśli i ducha charakteryzującym środowisko poetów i malarzy skupionych wokół André Bretona. […] w Wieśniaku paryskim poczucie codziennej cudowności osiąga nieporównaną różnorodność i fascynującą siłę. Powaby i tajemnice Paryża budzą w Aragonie pasję, którą przekazuje nam z mistrzostwem tak doskonałym, że aż zapomina się o nim podczas czytania”.

30,00 zł
22,20 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,80 zł

1 osoba kupiła
5
Sukces z EFT. Zmień przekonania, zyskaj fortunę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sukces z EFT. Zmień przekonania, zyskaj fortunę
Dostępny13 szt.

EFT jest narzędziem, które służy do rozwoju osobistego, a także zawodowego. To doskonała metoda na pozbycie się negatywnych emocji, traum z przeszłości, lęków i fobii. Jest też niezawodnym sposobem na eliminowanie niszczących myśli, blokad i przekonań, które mogą tkwić w tobie od dzieciństwa. Sprawdza się także na poziomie fizycznym, na przykład w pozbywaniu się bólu, chorób czy napięć. Autorka proponuje wiele technik EFT wraz ze zdjęciami i szczegółowym ich opisem. Możesz je dostosować do swojej indywidualnej sytuacji. Dzięki nim z łatwością odzyskasz równowagę i wykażesz pozytywne podejście do nurtujących cię spraw. Poznasz system usuwania blokad w biznesie i sam opracujesz ćwiczenia, które wyeliminują lęk i opór przed zmianą. Do tego możesz wykorzystać opisaną w książce metodę Kaizen, czyli podzielić jeden ważny cel na kilka mniejszych. Zyskasz wówczas poczucie, że sytuacja będzie zmieniała się stopniowo, a nie drastycznie. Poznasz też techniki koncentracji, które stanowią podstawę szybkiego podejmowania decyzji oraz sprawnego i efektywnego działania. Odkryjesz i nazwiesz swoje fobie. Równie dobrze może to być lęk przed porażką jak i sukcesem. To one mogą blokować cię przed dalszym rozwojem czy wykonaniem kolejnego kroku. Gdy się ich pozbędziesz, nauczysz się precyzyjnie ustalać cele oraz konsekwentnie je osiągać. Poznasz tkwiące w tobie przekonania i zmienisz te, które są niewłaściwe. Odzyskasz dawną energię i zapał do działania i dalszego kreowania wspaniałej przyszłości. Prosta droga do sukcesu.

29,20 zł
21,90 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,30 zł

1 osoba kupiła
6
Piatnik, karty do gry, 1 talia, Karty astronomiczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piatnik, karty do gry, 1 talia, Karty astronomiczne
Dostępny3 szt.

Najwyższej jakości karty do gry renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. Na awersach astrologiczne postaci i symbole. Talia składa się z 55 plastikowanych kart o wymiarach 63 x 88 mm i gramaturze 310. Idealna zarówno do brydża, pokera, remika jak i innych gier. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

28,60 zł
25,17 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,43 zł

1 osoba kupiła
7
Droga do odkupienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga do odkupienia
Niedostępny
Brak

Oto miasto gdzieś na skraju świata. Oto droga, na której nie ma litości… „Po wstrząsającym prologu każdy kolejny rozdział wciąga czytelnika jak czarna dziura. Przeczytajcie tę powieść. A potem sięgnijcie po inne jego książki. Naprawdę warto!” David Baldacci Policjantce z Karoliny Północnej, Elizabeth Black, grozi zarzut podwójnego zabójstwa. Kobieta zastrzeliła gwałcicieli, którzy w opuszczonym domu przetrzymywali osiemnastoletnią Channing Shore. Ze względu na fakt, że biała policjantka oddała kilkanaście strzałów do dwóch czarnoskórych mężczyzn, sprawa nabiera wielkiego rozgłosu. Jednak Elizabeth pozostaje dziwnie obojętna na rozwój wewnętrznego śledztwa. Problemy osaczają ją jeszcze bardziej, gdy Adrian Wall – gliniarz, w którym kiedyś była zakochana – wychodzi z więzienia. Mężczyzna został zwolniony przedterminowo po trzynastu latach odsiadki, skazany za morderstwo, jednak mimo przytłaczających dowodów Elizabeth zawsze była przekonana, że to nie on zabił Julię Strange. Żądny zemsty syn jego ofiary omal nie zabija Adriana, który wkrótce znów staje się obiektem podejrzeń, gdy w podobnych okolicznościach ginie kolejna kobieta… „Rozmach i śmiałość narracji sprawiają, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Droga do odkupienia pochłonęła mnie od pierwszej strony. John Hart jest mistrzem fabuły” - Harlan Coben

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

8
Poza kontrolą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poza kontrolą
Dostępny150 szt.

Znany dziennikarz śledczy Eric Schlosser zagłębia się w tajniki zarządzania amerykańskim arsenałem broni nuklearnej. Jest nowatorskim sprawozdaniem wypadków i przełomów w technologii. Poza kontrolą odkrywa dylemat, który istniał od początków ery nuklearnej: w jaki sposób rozmieścić broń masowego rażenia, aby nie zostać przez nią zabitym? Na to pytanie nikt nie znalazł odpowiedzi, a Schlosser odkrywa fatalne skutki dla ludzkości jakie niesie za sobą mieszanka ludzkiej omylności z technologicznymi zawiłościami. Poza kontrolą przedstawia szczegółowy opis wypadku w bazie rakiet balistycznych w Damascus w stanie Arkansas. Ukazuje, w jaki sposób Amerykanie pragną stworzyć iluzję kontroli nad bronią nuklearną. Zależy im nad ochroną jej przed kradzieżą, sabotażem, niekontrolowanym użyciem, czy nieumyślnym zdetonowaniem. Przywołując niedawno odtajnione dokumenty i wywiady z ludźmi, którzy zaprojektowali broń nuklearną, Poza kontrolą zabiera czytelników do przerażającego, ale fascynującego świata, który do tej pory był głęboko skrywany przed publicznością. Dzięki drobiazgowemu opisowi pojedynczego wypadku, Schlosser ukazuje, w jaki sposób małe ryzyko może nieść za sobą tragiczne konsekwencje i jak najdoskonalsze umysły mogą wytworzyć w ludziach iluzję poczucia kontroli.

59,00 zł
45,43 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,57 zł

9
7 dni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7 dni
Niedostępny
Brak

Jess jest zastraszana przez swoją rówieśnice Kez. Z tego powodu jej bezpiecznie życie szkolne, zmienia się w piekło. Kez ma również mnóstwo problemów, ale wciąż pociesza ją fakt, że jest lepsza od Jess - a przynajmniej tak myśli... Bezkompromisowo i celnie ujęty problem, z którym borykają się nastolatki na co dzień.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

10
Siła małych celów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła małych celów
Niedostępny
Brak

Jeżeli nienawidzicie swojej pracy, tkwicie w związku, z którego uleciała już dawna magia, albo walczycie ze zbędnymi kilogramami, Tom O’Neil podpowiada, co zrobić, aby odnieść sukces za pomocą Zasady Jednego Procenta. Przykłady z życia wzięte, proste zadania do wykonania oraz 30-dniowy, starannie ułożony program. Wystarczy spróbować, a Zasada Jednego Procenta przeniknie na stałe do waszego sposobu myślenia, a wy sami zaczniecie wreszcie żyć pełnią życia. Okazuje się, że duże i trwałe sukcesy osiąga się dzięki drobnym – niejako jednoprocentowym – zmianom, które wprowadza się w życie po jednej za każdym razem. Tom O’Neil – jest znanym pisarzem i nagradzanym prelegentem. Jego artykuły o rozwoju osobistym i zawodowym ukazywały się w The Economist i Harvard Business Review. Tom O’Neil to także współtwórca poradnika dla poszukujących pracy pt. Jakiego koloru jest twój spadochron, który stał się światowym bestsellerem.

39,00 zł
30,03 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,97 zł

11
Zaduch. Reportaże o obcości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaduch. Reportaże o obcości
Dostępny163 szt.

Czego wstydzą się ludzie pochodzący ze wsi? I czy rzeczywiście się wstydzą? W tej książce znajduje się dwanaście odpowiedzi na te pytania. Marta Szarejko rozmawia ze swoimi rówieśnikami – trzydziestolatkami, którzy przyjechali z małych miejscowości do Warszawy. Opowiadają jej o swoich kompleksach, wątpliwościach, tęsknotach. O tym, czego najbardziej im brak w mieście i czego najbardziej nie znosili na wsi. O tym, co niosą w sobie, chociaż na wieś wracają coraz rzadziej. O tym, że nigdzie nie czują się u siebie. Warto im się przyjrzeć i zastanowić – więcej w nich wstydu czy tęsknoty?

34,90 zł
26,87 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

12
Śnieżynki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śnieżynki
Niedostępny
Brak

Jedno życie i dwie pary, które uważają, że mają prawo zdecydować o jego losie. Monika od dzieciństwa miała tylko jedno marzenie: dużą, szczęśliwą rodzinę. Daga gra w najlepszej orkiestrze w Polsce. Już w przedszkolu wymarzyła sobie tę pracę i owacje na stojąco, w największych salach koncertowych świata. Dla Moniki miłość to odpowiedzialność, a jej największym autorytetem jest pewien biskup, który – to wcale nie przypadek – nosi to samo nazwisko, co ona. Dla Dagmary życie to fascynująca, zwariowana przygoda. Nie chce się przywiązywać do nikogo oprócz Igora, a jej dom jest tam, gdzie położy teczkę z nutami i okulary. Przypadkowe spotkanie sprawia, że Dagmarę i Monikę zaczyna łączyć głęboka przyjaźń. Znają swoje najskrytsze sekrety, wspierają się w chwilach rozpaczy, o której nie mają pojęcia nawet ich najbliżsi. Pewnego dnia składają sobie obietnicę, która może spleść ich losy silniej niż przyjaźń. Obietnicę, przed którą nie można uciec. I która może sprawić, że obie stracą wszystko, co jest dla nich cenne, a przyjaźń zamieni się w wojnę na śmierć i życie. To książka o przyjaźni, zaufaniu i rodzinnych sekretach. Ale przede wszystkim o tym, że sami nie wiemy, jak byśmy się zachowali w danej sytuacji, a wszystkie ja na twoim miejscu, można tak naprawdę włożyć między bajki.

36,90 zł
26,94 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,96 zł

13
Gabriela, goździki i cynamon - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gabriela, goździki i cynamon
Niedostępny
Brak

Awanturnicza i zmysłowa powieść największego mistrza literatury brazylijskiej Ciało barwy cynamonu, goździkami pachną włosy... Portowe miasto Ilheus, stojące u progu postępu, plantacje kakaowca, restauracje, sąsiedzkie plotki, miejscowe zatargi, walka o władzę oraz pachnąca przyprawami Brazylia pierwszej połowy wieku są tłem tej powieści. Jej głównym wątkiem jest miłość tytułowej Gabrieli, obiektu westchnień wielu mężczyzn, i przystojnego Araba, właściciela restauracji. Miłość zmysłowa, namiętna, czarująca i magiczna. Amado przenosi czytelnika na gorące brazylijskie plaże i na duszne ulice portowego miasta. Opowiada o niepisanych prawach miejscowej ludności, o egzekucjach niewiernych kochanków, o samotności opuszczonych żon. Radość życia, pochwała miłości i wolności, czczenie zmysłów – oto cudowny świat Amado, który pod pozorem lekkiej, zmysłowej i nasyconej erotyką historii, zawiera ważne przesłanie. Jorge Amado, najsłynniejszy pisarz brazylijski, kilkakrotnie nominowany do literackiego Nobla. Na początku swojej twórczości zagorzały komunista, potem przeciwnik systemu. W swoich dojrzałych powieściach ideologiczną walkę klas zastąpił czarującym humorem i nieposkromioną radością życia, przesyconą erotyką i magią rodzinnej Bahii.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

14
Przedszkolak uczy się rysować - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedszkolak uczy się rysować
Niedostępny
Brak

Ciekawe zadania rysunkowe przygotowujące do nauki pisania: rysowanie po linii przerywanej, dorysowywanie brakujących elementów i przyklejanie naklejek. Przy każdym rysunku znajduje się zabawny wierszyk pasujący do obrazka. Baw się i rysuj razem z nami!

6,00 zł
4,80 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,20 zł

15
Bądź eko. Edukacyjna książeczka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bądź eko. Edukacyjna książeczka z naklejkami
Niedostępny
Brak

Jak i dlaczego segregować odpady? Co zrobić ze zużytymi bateriami? Co to jest Tetra-Pak? Gdzie wyrzucić lekarstwa? Na czym polega recykling i dlaczego warto go stosować? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w "Bądź eko". Książeczka edukacyjna z naklejkami?. Opracowanie ma formę zbioru łamigłówek z licznymi naklejkami i ciekawostkami. Poprzez zabawę wzbogaca wiedzę ekologiczną dzieci i zachęca do bycia "eko" na co dzień. Polecamy do nauki, miłego spędzania czasu i do kształtowania proekologicznych postaw u najmłodszych.

5,99 zł
4,79 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,20 zł

16
Koloruję i poznaję cyferki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję i poznaję cyferki
Niedostępny
Brak

Koloruję i poznaję cyferki to książeczka edukacyjna z naklejkami, która pomoże dziecku poznać cyfry poprzez pierwsze zabawy w liczeniu. Na stronach tej książeczki dziecko: - poznaje cyfry, - koloruje obrazki, - nakleja naklejki, - wykonuje ćwiczenia przygotowujące do nauki pisania, - utrwala kształt i brzmienie cyfr. Wspaniała zabawa i owocna nauka w jednym! W serii ukazała się również książeczka "Koloruję i poznaję literki"

6,80 zł
5,44 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,36 zł

17
Matematyka. Klasa I -Myślę, liczę, wiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Klasa I -Myślę, liczę, wiem
Niedostępny
Brak

Rodzice i nauczyciele często poszukują uzupełniających zbiorów zadań dla dzieci z klas I-III. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, przygotowaliśmy serię matematycznych ćwiczeń dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Oto atuty serii: - zgodność z podstawą programową, - ciekawe, praktyczne i różnorodne zadania, - bliska dzieciom tematyka, - naklejki, którymi można nagradzać za wykonane ćwiczenie, - karty do gry utrwalającej nabyte umiejętności, - klucz odpowiedzi dostępny przy tytule książki na stronie wydawnictwa. Matematyką można się bawić! Proponowane książki nie nużą - uczą logicznego myślenia, a łamigłówkowy charakter zadań sprawdza się jako kształcąca rozrywka. Wszystkim sięgającym po te ćwiczenia życzymy wielu szkolnych i życiowych sukcesów z wykorzystaniem matematycznej wiedzy.

6,50 zł
5,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,30 zł

18
Pierwszy elementarz 5-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszy elementarz 5-latka
Niedostępny
Brak

Seria elementarzy dla 3-latka, 4-latka i 5-latka została przygotowana w oparciu o aktualne programy nauczania w przedszkolu i tematycznie nawiązuje do następujących po sobie pór roku. Dziecko poznaje tu przyrodę i zachodzące w niej zmiany, uczy się podstawowych zasad higieny oraz poznaje otaczający je świat. Materiał ułożony jest od jesieni do lata, czyli pokrywa się z rokiem przedszkolnym. Dzieci pięcioletnie powoli przygotowują się nauki pisania poprzez rysowanie szlaczków i wykonywanie innych zadań rysunkowych. Uczą się wyróżniać sylaby w wyrazie. Utrwalają i pogłębiają wiedzę o otaczającym je świecie: poznają zasady ruchu drogowego, numery telefonów alarmowych, liczą na liczmanach, nazywają figury geometryczne.

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

19
Angielski gamebook z ćwiczeniami. Near deth experience - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski gamebook z ćwiczeniami. Near deth experience
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Czytaj wciągającą historię! Decyduj o losie bohaterów i zapomnij o tym, że uczysz się angielskiego! Hugo prowadzi przygnębiająco nudne życie. Pracuje w londyńskiej knajpce, gdzie pewnego dnia znajduje na podłodze tajemnicze zdjęcie. Czy zawiedzie go ono w świat berlińskiej bohemy, szemrane kręgi złodziei dzieł sztuki, szeregi amazońskiej partyzantki czy może w ramiona pięknej Hinduski...? To wszystko zależy od Ciebie! Angielski gamebook z ćwiczeniami Near Death Experience to niekonwencjonalny kurs językowy, z którym mimochodem uczysz się języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Gra fabularna, w której decydujesz o losach bohaterów, pochłonie cię bez reszty! Korzystaj z książki wielokrotnie i poznaj wszystkie zakończenia historii. Zasady gramatyczne i słownictwo przyswoisz w naturalny sposób podczas czytania opowieści i rozwiązywania pomocniczych ćwiczeń. Z gamebookiem: – decydujesz o losach bohaterów i wybierasz zakończenie opowieści, – prowadzisz wciągającą grę fabularną, za każdym razem konstruując unikalną historię, – czytasz bez przeszkód dzięki tłumaczeniom słówek na marginesie, – rozwiązujesz liczne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, – poznajesz Real English i utrwalasz gramatykę, – uczysz się języka na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B2-C1).

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

20
Puzzle 3000 elementów. The Trevi Fountain - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3000 elementów. The Trevi Fountain
Castorland, 3000 elementów
Dostępny114 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: – wysoka jakość nadruku, – idealnie dopasowane elementy, – różnorodność kształtów, – wykonane z tektury o zwiększonej grubości, – odporne na zginanie. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 92.0 x 68.0 cm Rozmiar opakowania: 38.0 x 26.5 x 5.0 cm

62,59 zł
53,20 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,39 zł

21
Czerwień obłędu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwień obłędu
Dostępny3 szt.

Dorian miał wszystko – młodą i piękną żonę, dom w dobrej dzielnicy Jarocina, zdolnego syna, udany seks, ciekawą pracę i poukładane życie. Nagle jego świat legł w gruzach – runęło wszystko, co do tej pory było dla niego ważne. I nie spowodował tego żaden kataklizm, a samospełniające się wizje, które wtargnęły w jego uporządkowany świat. Spokojny dotąd mężczyzna uwikłany zostaje w pasmo nieprzewidzianych sytuacji, które zapowiadają tragedię. Co z tym wszystkim ma wspólnego kobieta w czerwonej sukni? Poznajemy Dawida Waszaka z zupełnie innej strony. Nie dostajemy krwiożerczego horroru, lecz thriller, który zawładnie naszym umysłem. W trakcie zagłębiania się w fabułę stracimy kontakt z rzeczywistością. Zaczytany w Książkach http://zaczytanywksiazkach.blogspot.com Sebastian Czapliński Dawid Waszak urodził się 28 stycznia 1989 roku w Jarocinie. Został absolwentem technikum handlowego, po czym zrezygnował z dalszej edukacji na rzecz rozwijania swoich pasji związanych z literaturą. W 2012 roku podczas pobytu w Niemczech ukończył swoje pierwsze dzieło pt. „Narodziny zła”. Książka zebrała wiele pozytywnych recenzji, co zmotywowało młodego pisarza do rozpoczęcia działań nad nową powieścią „O tym, który raz już umarł”. Oprócz pisania pasją Waszaka jest również muzyka rockowa i alternatywna.

24,00 zł
17,52 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,48 zł

22
Wieś. Puzzle duże, 35 elementów - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieś. Puzzle duże, 35 elementów
Bright Junior Media
Niedostępny
Brak

Naprawdę duże puzzle CzuCzu! Po ułożeniu układanka ma wymiar 98 x 68cm. Składa się z 35 grubych i wytrzymałych elementów, przystosowanych do małych rączek dzieci. Barwna ilustracja tętniącej życiem wsi skłania do rozmowy o zwierzętach i ich zwyczajach.

54,90 zł
40,08 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,82 zł

23
Wielkie kolorowanki. Zwierzęta. Nowe wydanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie kolorowanki. Zwierzęta. Nowe wydanie
Niedostępny
Brak

Wielkie kolorowanki. Zwierzęta – to wielkoformatowa kolorowanka z uroczo zilustrowanymi obrazkami. Ze względu na swój rozmiar, pokolorowane ilustracje mogą posłużyć jako odlotowa dekoracja pokoju Twojego dziecka! Teraz, jeszcze więcej zabawy i radości z kolorowania!

16,90 zł
12,17 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,73 zł

24
Wielkie kolorowanki. Księżniczki. Nowe wydanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie kolorowanki. Księżniczki. Nowe wydanie
Niedostępny
Brak

Wielkie kolorowanki. Księżniczki – to wielkoformatowa kolorowanka z pięknie zilustrowanymi obrazkami. Ze względu na swój rozmiar, pokolorowane ilustracje mogą posłużyć jako odlotowa dekoracja pokoju Twojego dziecka! Teraz, jeszcze więcej zabawy i radości z kolorowania!

16,99 zł
12,23 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,76 zł

25
Avengers. Wielkie plakaty. Nowe plakat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Avengers. Wielkie plakaty. Nowe plakat
Niedostępny
Brak

Kolorowanka w dużym formacie. Dziecko samo koloruje postaci z Avengersów, a potem może pokolorowaną kartę powiesić jako plakat.

13,90 zł
10,01 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,89 zł

26
Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Partnerzy. Część 5. Przybysze z gwiazd - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Partnerzy. Część 5. Przybysze z gwiazd
Niedostępny
Brak

W piątym tomie Tomuś i jego przyjaciele spędzają wakacje u wujka Juliana na wsi. Jednak zamiast ciszy i spokoju na łonie natury, młodzi detektywi stają przed kolejna zagadką - ktoś wycina dziwne koła na polu pana Mateusza. Tomuś, Euzebiusz, Klotylda i Kicia nie mogą pozostawić mieszkańców wioski bez pomocy. Od razu rozpoczynają śledztwo, ustawiając na tarasie teleskop i obserwując… niebo. Czyżby tajemnicze zdarzenia miały coś wspólnego z kosmitami? Podobnie myślą dziennikarze, którzy przyjeżdżają na miejsce zdarzeń. A może istnieje inne wytłumaczenie?

20,00 zł
14,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

27
Star Wars. Dziennik Rycerza Jedi. Disney - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Dziennik Rycerza Jedi. Disney
Niedostępny
Brak

To książka dla pasjonatów Gwiezdnych Wojen, którzy od obecnej literatury oczekują czegoś więcej. W każdej książce czytelnicy znajdą pakiet ciekawych, rozwijających zadań i interaktywnych aktywności - uwaga - ubrany w nowoczesną i nietuzinkową szatę graficzną, która z pewnością zainteresuje każdego, zarówno młodego, jak i starszego fana sagi.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

28
Piękne Antystresowe Kreatywne Kolorowanie dla Dorosłych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękne Antystresowe Kreatywne Kolorowanie dla Dorosłych
Niedostępny
Brak

Koloruje cały świat! Koloruj i ty! Szał kolorowania dla dorosłych to nowy sposób na relaks, odstresowanie, przyjemność, ambicje twórcze. To nowa moda i nowa kategoria książek, które sprzedają się w Europie w kilkusettysięcznych nakładach. Lepiej niż książki kucharskie! Popularność rośnie z każdym dniem. Kupują je nastolatki, studenci, menedżerowie, wykończone kobiety sukcesu i zmęczone gospodynie domowe. Wszyscy. Szaleństwo w księgarniach. Szaleństwo na portalach internetowych i w mediach. Kolorowanie pomaga. Przekonajcie się sami!

24,80 zł
17,36 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,44 zł

29
Star Wars Rebelianci. Notatki Rebeliantów. Disney - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars Rebelianci. Notatki Rebeliantów. Disney
Niedostępny
Brak

To książka dla pasjonatów Gwiezdnych Wojen, którzy od obecnej literatury oczekują czegoś więcej. W każdej książce czytelnicy znajdą pakiet ciekawych, rozwijających zadań i interaktywnych aktywności - uwaga - ubrany w nowoczesną i nietuzinkową szatę graficzną, która z pewnością zainteresuje każdego, zarówno młodego, jak i starszego fana sagi.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

30
Polish Yearbook of International Law XXXIV/2014 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polish Yearbook of International Law XXXIV/2014
Niedostępny
Brak

The Polish Yearbook of International Law (PYIL) is a scientific journal published since 1966. The focus of the Yearbook is on public and private international law as well as European law. Each volume of PYIL also includes a legal bibliography of Polish authors who have published in the above areas in the particular year.

99,75 zł
87,78 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,97 zł

31
Smoczek Physio na butelkę silikonowy 2 sztuki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek Physio na butelkę silikonowy 2 sztuki
Niedostępny
Brak

Silikonowy smoczek na butelkę Wellbeing, PRZEPŁYW NORMALNY. 2 M+

14,30 zł
12,87 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,43 zł

32
Saszetka podwójna Cool Pack - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,88 zł
33
Liwiec Przewodnik kajakowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liwiec Przewodnik kajakowy
Niedostępny
Brak

Najdokładniejszy przewodnik po Liwcu, jaki kiedykolwiek powstał: Niezwykle precyzyjne kilometraże tworzone na podstawie pomiarów GPS! Opis wszystkich zabytków nad rzeką Zaznaczone miejsca niebezpieczne Informacje praktyczne: kiedy, jak i czym spływać Po raz pierwszy opisane spławne dopływy Liwca!

25,60 zł
18,43 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,17 zł

34
Anderstend - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Anderstend
Dostępny1 szt.

Książka o zrozumieniu. Nie tylko o wylaniu na papier tego, co siedzi w głowie przeciętnego niepełnosprawnego w Polsce, czyli stosu narzekań, biadoleń i ogólnie ujmując tego, jak niepełnosprawny ma strasznie ciężko w życiu, w polskich realiach. Opisane są tu również takie rzeczy i zachowania, które ten przeciętny polski niepełnosprawny sam robi źle. W efekcie tworzy się niezrozumienie i podział tego, co powinno stanowić jedność ? ludzkości. Ta książka jest po to, aby ten sztuczny podział roznieść w pył. Żeby coś zmienić, najpierw trzeba to coś zrozumieć. Kacper H.

25,00 zł
8,50 zł

Rabat 66,0%
oszczędzasz 16,50 zł

35
Kraina Lodu. Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Kolorowanka z naklejkami
Niedostępny
Brak

Kolorowanka z naklejkami przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Znajdują się w niej duże rysunki, proste ćwiczenia doskonalące umiejętności manualne dziecka oraz mnóstwo naklejek. Polecamy!

6,99 zł
5,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,47 zł

36
Gryzaki Chicco - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzaki Chicco
Chicco
Niedostępny
Brak

Chicco Gryzak silikonowy zaspokaja zmieniające się potrzeby ząbkującego dziecka, począwszy od potrzeby żucia w 2 miesiącu życia, poprzez orzeźwianie od 4 miesiąca życia aż po pobudzanie od 6 miesiąca życia. Gryzak silikonowy Soft Relax zaspokaja pierwszą potrzebę żucia. Wykonany z higienicznego silikonu, jest bardzo lekki, łatwy do trzymania i przyjemny dla dzieci do żucia. Można sterylizować na zimno lub parą wodną na ciepło.

14,30 zł
12,87 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,43 zł

37
Smoczek naturalfilling silikonowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,67 zł
15,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,67 zł

38
Rozciągliwy Ser z Myszkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozciągliwy Ser z Myszkami
Niedostępny
Brak

Szwajcarski Ser z Myszkami w Środku - myszki w serze Zapewnia godziny "dotykowej" rozrywki, idealny jako antystres! Zabawka sensoryczna

27,00 zł
25,92 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,08 zł

39
Francofolie express 1 Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francofolie express 1 Zeszyt ćwiczeń
Niedostępny
Brak

Francofolie express 1. Zeszyt ćwiczeń: - odpowiada swoją budową strukturze podręcznika, - utrwala i poszerza wprowadzony w podręczniku materiał oraz umiejętności ucznia, - zawiera rubryki @ction Internet umożliwiające realizację zadań związanych z tematyką lekcji za pośrednictwem Internetu, - zawiera przykładowy egzamin DELF na poziomie A1 dostosowany do treści nauczania zawartych w pierwszej części serii Francofolie express.

46,66 zł
41,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,67 zł

40
Udekoruj swoje włosy Kraina Lodu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Udekoruj swoje włosy Kraina Lodu
Niedostępny
Brak

Twórz lśniące akcesoria do włosów w stylu Krainy Lodu i ozdabiaj opaski kokardami, brokatowym proszkiem, wstążkami i lodowymi wisiorkami. Zestaw zawiera: opaski do włosów brokatowy proszek atłasowe wstążki lusterko i grzebień pasemko-treska wisiorki naklejki instrukcja Wiek: 7+

24,90 zł
21,91 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,99 zł

41
Ciekawi świata. Język polski. Część 1. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawi świata. Język polski. Część 1. Podręcznik dla szkół ponadgimna...
Niedostępny
Brak

Numer dopuszczenia: 514/1/2012/2015 Seria „Ciekawi świata” składa się z 5 podręczników, w których treści ułożono chronologicznie zgodnie z następującymi po sobie epokami. Tom pierwszy to zawiera realizację treści programowych z antyku, Biblii i średniowiecza. W każdym dziale pojawiają się lekcje poświęcone utworom literackim i nawiązującym do nich tekstom kultury. Na każdy dział składają się następujące moduły: • oś czasu: ogólna informacja na temat wydarzeń historycznych i kulturalnych epoki, • wstęp: omówienie założeń i najważniejszych prądów epoki, • warsztat pisania i mówienia – porady i ćwiczenia dotyczące pisania wypracowań oraz formułowania wypowiedzi ustnych, • podsumowanie: najważniejsze hasła i zagadnienia dotyczące omawianego działu. Na końcu każdego tomu znajdują się tablice chronologiczne, indeks rzeczowy oraz indeks osób i utworów. Treści językowe łączą się z materiałami literacko-kulturowymi i są omawiane zawsze w kontekście tekstów literackich. Dla ułatwienia zostały oznaczone kolorem niebieskim. W podręczniku treści z zakresu rozszerzonego oznaczono gwiazdką. Są to zarówno całe lekcje, jak i pojedyncze polecenia czy zagadnienia w lekcjach z zakresu podstawowego.

55,50 zł
49,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,55 zł

42
Szpilki Kulki kolorowe 15 cm 50 sztuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
63,00 zł
59,85 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,15 zł

43
Komunikacje w rozmowie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komunikacje w rozmowie 3
Niedostępny
Brak

Seria ?Projektowanie komunikacji? jest wydawana przez Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Wśród tytułów można znaleźć m.in. publikacje pracowników i współpracowników Zakładu Projektowania Komunikacji, tom pokonferencyjny Communication design, tom z wystąpieniami z cyklu ?Komunikacje w rozmowie?, prace studentów specjalności Projektowanie komunikacji i wizerunku instytucji Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Do powstania trzeciej i ostatniej (póki co) książki Komunikacje w rozmowie przyczynili się studenci, którzy zostali zaproszeni do napisania manifestu pokolenia. Nierzadko są to bardzo osobiste teksty, a głębsza refleksja nad nimi każde podać w wątpliwość zmienną naturę pokoleń.

37,00 zł
27,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

44
Noddy. Rodowe drzewo Noddy`ego, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noddy. Rodowe drzewo Noddy`ego, DVD
Byron Vaughns, 2009
Dostępny6 szt.

W Krainie Zabawek jest słoneczny dzień. Pan Jumbo trzyma w rękach coś bardzo ważnego – swój album rodzinny. Słoń pokazuje drzewo rodowe swojej rodziny. Okazuje się, że w miasteczku każdy ma jakąś rodzinę dużą lub małą. Tylko Noddy nie ma rodziny. Złe Gobliny chcą ukraść samochód Noddy'ego. Zabierają go do ciemnego lasu pod pretekstem odnalezienia jego własnego drzewka rodzinnego. Noddy oddala się do wskazanego drzewa, a Gobliny odjeżdżają jego autkiem. Chłopiec zostaje zupełnie sam. Czy nadejdzie ktoś z pomocą? Płyta zawiera 7 epizodów: 1. Rodowe Drzewo Nodd`ego 2. Pan Plod najlepszym policjantem 3. Bezsenna noc Nodd`ego 4. Noddy Wielkouchym 5. Zgubiony dzwoneczek Nodd`ego 6. Wysoko, wysoko, oj za wysoko 7. Wielki kłamczuch

19,90 zł
15,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,98 zł

45
Niezbędnik turystyczny. Bieszczady 3w1 w.2015 WIT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezbędnik turystyczny. Bieszczady 3w1 w.2015 WIT
Dostępny5 szt.

Przewodnik zawiera charakterystykę obszaru, opis Bieszczadzkiego Parku Narodowego, bieszczadzkich atrakcji, bieszczadzkich miejscowości oraz szeregu tras wartych przejścia i zobaczenia. Ciekawym punktem niezbędnika są fragmenty map przestrzennych. Ukazane w ten sposób szlaki są niezwykle przydatnym elementem dla turystów przybywających po raz pierwszy w ten teren ponieważ mapa pokazuje przestrzenny przebieg każdego szlaku. Turysta w ten sposób może ocenić trudność szlaku. Niezbędnik zawiera ponadto dużo zdjęć ciekawych miejsc i obiektów. Poza tym można zdobyć masę potrzebnych informacji i telefonów alarmowych oraz telefonów do obiektów noclegowych. Do niezbędnika dołączono szczegółową mapę turystyczną z podziałem na Bieszczady Niskie i Wysokie.

35,00 zł
31,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

46
Podróże marzeń. Chorwacja. Istra, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróże marzeń. Chorwacja. Istra, DVD
2015
Niedostępny
Brak

Wybrzeże Chorwacji, z jego wyjątkowym pięknem, charakterystycznymi nadmorskimi miastami, ciepłą słoneczną pogodą, barwnymi zatokami, bujną roślinnością i ciekawymi pomnikami historii jest jedną z najbardziej kuszących części basenu Morza Śródziemnego. Klejnotem tego obszaru jest Półwysep Istria, który ze względu na bliskie położenie, jest ulubionym wycieczkowym miejscem turystów Polskich. Wśród urwistych brzegów kryją się piękne zatoczki i plaże. Najciekawsze miejsca to słynny z mozaik Pore, Pula ze swoim rzymskim amfiteatrem, Vrsar z cudownym widokiem na pobliskie wyspy oraz Opatija i Rovinj, które łączą ze sobą nastrój monarchii i widoki ekskluzywnych plaż.

19,90 zł
15,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,98 zł

47
Listonosz Pat. Przesyłki specjalne. Na ratunek, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listonosz Pat. Przesyłki specjalne. Na ratunek, DVD
Craig Bartlett, 2011
Dostępny4 szt.

Listonosz Pat powraca jako Szef Przesyłek Specjalnych. Jego misja: dostarczać cokolwiek, kiedykolwiek, gdziekolwiek. Zawsze możecie liczyć na serwis Przesyłek Specjalnych, który przybędzie na ratunek i ocali dzień! Płyta zawiera 4 epizody: 1. Wielkie balony 2. Dmuchany zamek 3. Cenne jajka 4. Niesforny kucyk

19,90 zł
15,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,98 zł

48
Asterix i Kleopatra, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asterix i Kleopatra, DVD
René Goscinny, Albert Uderzo, 1968
Niedostępny
Brak

Kleopatra, królowa Nilu, poczuła się bardzo urażona, gdy Juliusz Cezar stwierdził, że jej potęga chyli się ku upadkowi. W dowód wszechmocnej władzy i nieograniczonych możliwości rozkazała swemu głównemu architektowi, by wybudował wspaniały pałac w czasie krótszym niż trzy miesiące. Ale czy to możliwe? Dzięki Asteriksowi i Obeliksowi wszystko jest możliwe...

19,90 zł
15,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,98 zł

49
Listonosz Pat i piraci, DVD + puzzle - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listonosz Pat i piraci, DVD + puzzle
Craig Bartlett, 2009
Dostępny6 szt.

Do Listonosza przyjeżdża kuzyn Bat. Kiedy pokazuje swoją łódź Julianowi i jego przyjacielowi, spotykają pastora Timms'a. Opowiada im o tajemniczym zniknięciu Pucharu Zielonej Doliny. Okazuje się, że kiedyś schował ją Bat. Pat, jego kuzyn i chłopcy wypływają łódką w poszukiwaniu zaginionego pucharu. Czy uda im się go odnaleźć? Spis odcinków: 1. Listonosz i Piraci 2. Listonosz i Barometr 3. Listonosz i Tuba

19,90 zł
15,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,98 zł

50
Cindy Crawford. Kształtuj swoje ciało, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cindy Crawford. Kształtuj swoje ciało, DVD
Peter Care, 1992
Niedostępny
Brak

Kariera modelki wymaga, by Cindy Crawford dbała o swoje ciało. Tak więc od wielu lat ćwiczy pod okiem swego osobistego trenera RADU. Program jego ćwiczeń wymaga trochę wysiłku, ale jest bardzo skuteczny. Płyta zawiera dwa zestawy ćwiczeń przeznaczone do wykonywania na przemian oraz dodatkowo – 10-minutowy minizestaw na dobry początek dnia. Zestaw 1: po rozgrzewce rozciąganie i wzmacnianie nóg. Następnie ćwiczenia na plecy, barki i klatkę piersiową. Na koniec wzmacnianie mięśni brzucha. Zestaw 2: po rozgrzewce ćwiczenia pozwalające na kształtowanie i wysmuklanie nóg. Następnie program rzeźbiący ramiona i barki. Na koniec ponownie ćwiczenia na mięśnie brzucha. Minizestaw: przywrócenie siły i energii w każdych warunkach za pomocą 10-minutowego treningu obejmującego całe ciało.

19,90 zł
15,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,98 zł

Wróć do góry