hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.08.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 29 sierpnia 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Smok ze smoczej jamy / The dragon from the dragon's den (Wanda Chotomska), na drugim Catan. Miasta i Rycerze, dodatek (Galakta). Kolejny produkt to Organizowanie i monitorowanie procesów transportowych. Kwalifikacja A.31.1. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk (Daria Cybulska, Jarosław Stolarski) oraz Matura z matematyki w roku 2015. Zbiór zadań maturalnych. Zakres rozszerzony, wydanie 2 (praca zbiorowa).
1
Smok ze smoczej jamy / The dragon from the dragon's den - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smok ze smoczej jamy / The dragon from the dragon's den
Dostępny1159 szt.

Historia żarłocznego Smoka Wawelskiego i Szewczyka Dratewki spisana przez Wandę Chotomską, uwielbianą przez dzieci autorkę kilkuset wierszy i bajek. Historię po mistrzowsku zilustrował Edward Lutczyn i tak powstała książka niezapomniana, a wręcz kultowa! Przypominamy ją w wersji polsko-angielskiej (w formie książki kartonikowej). Pozycja obowiązkowa w bibliotece każdego dziecka małego i dużego! W serii ukazała się też książka tych samych autorów pt. Kurczę blade. What a cheek! (również wydanie polsko-angielskie).

26,00 zł
21,32 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 4,68 zł

2
Catan. Miasta i Rycerze, dodatek - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Catan. Miasta i Rycerze, dodatek
Galakta, od 10 lat
NiedostępnyBrak

Uwaga. To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: „Catan. Osadnicy z Catanu” Dodatek do gry „Catan” Ten dodatek zawiera wiele nowych elementów dzięki, którym gra „Osadnicy z Catanu“ staje sie jeszcze bardziej emocjonująca! Catan rośnie w siłę! Miasta rozwijają się, a niektóre z nich stają się okazałymi metropoliami. Wraz z rozkwitem handlu, na wyspę zawitał dobrobyt. Jednakże takie bogactwo przyciąga również uwagę barbarzyńców. Kto obroni miasta przed okrutnym najeźdźcą? Zbliżającemu się zagrożeniu czoła stawią rycerze, którzy połączonymi siłami będą bronić swego domu. Biada miastom, jeśli rycerze polegną! Dodatek „Miasta i Rycerze“ oferuje wiele nowych możliwości doświadczonym Catańczykom. Bardziej złożone zasady łączą się z wydłużeniem czasu gry. Jednak dreszcz emocji podczas rozgrywki z nawiązką wynagrodzi graczom ich trud.

132,90 zł
123,60 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 9,30 zł

3
Organizowanie i monitorowanie procesów transportowych. Kwalifikacja A.31.1. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organizowanie i monitorowanie procesów transportowych. Kwalifikacja A....
NiedostępnyBrak

Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk realizujący treści z zakresu 1 części kwalifikacji A.31.1. (Organizowanie i monitorowanie procesów transportowych) prezentuje wiedzę na temat organizowania i monitorowania procesów transportowych, przepisów prawa dotyczących transportu i obrotu handlowego, technologii procesów transportowych; uczy umiejętności sporządzania planu z przebiegu procesu transportowego; opracowania harmonogramów wykonania procesu transportowego; stosowania systemów monitorowania i rejestrowania ładunków oraz pracy środków transportu; stosowania międzynarodowych standardów identyfikacji ładunków i wymiany danych; a także oceniania jakości oraz efektywności procesów transportowych; sporządzania dokumentacji transportowej w języku polskim i języku obcym; ustalania ceny usługi transportowej. Treści teoretyczne wsparte zostały licznymi przykładami i ćwiczeniami. Na końcu podręcznika zamieszczono wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.

40,70 zł
36,22 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,48 zł

4
Matura z matematyki w roku 2015. Zbiór zadań maturalnych. Zakres rozszerzony, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura z matematyki w roku 2015. Zbiór zadań maturalnych. Zakres rozsz...
NiedostępnyBrak

Zbiór zadań maturalnych z matematyki, zakres rozszerzony, wydanie 2.

29,10 zł
26,77 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,33 zł

Wróć do góry