hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.09.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 14 września 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Teczka A4 z gumką, niebieska (Herlitz), na drugim What if? A co gdyby? Naukowe odpowiedzi na absurdalne i hipotetyczne pytania (Randall Munroe). Kolejny produkt to Osioł w raju (Adam Szustak OP) oraz Czy straciliśmy zmysły (Cencini Amedeo).
1
Teczka A4 z gumką, niebieska - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 z gumką, niebieska
Herlitz
Dostępny37 szt.

Teczka kartonowa Trend z gumką wewnętrzne zakładki oraz wytłoczenia do regulacji objętości, pionowa gumka zamykająca, wyjątkowe, fluorescencyjne kolory.

4,99 zł
4,49 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,50 zł

2
What if? A co gdyby? Naukowe odpowiedzi na absurdalne i hipotetyczne pytania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
What if? A co gdyby? Naukowe odpowiedzi na absurdalne i hipotetyczne p...
Dostępny74 szt.

Jeden z największych fenomenów czytelniczych ostatniego roku. Książka, która zebrała świetne recenzje w najważniejszych światowych mediach, poczynając od „Wall Street Journal” i „Rolling Stone'a”, a na „Wired” kończąc. Zadebiutowała na 1 miejscu listy bestsellerów non-fiction „New York Timesa” i utrzymywała się w jej czołówce przez pół roku. Jedna z ulubionych lektur Billa Gatesa. W ciągu zaledwie 24 godzin od premiery osiągnęła status bestsellera na Amazonie. What If? Randalla Munroe to zbiór naukowych odpowiedzi na hipotetyczne i absurdalne pytania ilustrowany przezabawnymi komiksami. Książka pełna jest uszczypliwego humoru, a przy tym, naprawdę zaskakująco dużo można się z niej nauczyć. Munroe z naukowym zacięciem odpowiada nawet na najgłupsze pytania, cierpliwie tłumaczy jaką moc może wygenerować Yoda, czy co by się stało, gdyby każdy z nas miał naprawdę przeznaczoną tylko jedną drugą połówkę. Randall Munroe jest legendą internetu. To twórca jednego z najpopularniejszych komiksów internetowych na świecie – XKCD. Jest byłym naukowcem NASA, który poświęcił karierę twórcy robotów dla tworzenia sytuacyjnych komiksów, a ostatnio także pisania książek. Jego stronę odwiedza miesięcznie około 70 milionów użytkowników.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

3
Osioł w raju - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osioł w raju
Dostępny16 szt.

Wszyscy jesteśmy osłami. Bez wyjątku. Jesteśmy osłami, bo ciągle nie chcemy się nawrócić, bo ciągle i uparcie trwamy w naszych grzechach, nie cierpiąc ich i jednocześnie rozkoszując się nimi. Wszyscy jesteśmy osłami, bo choć zostaliśmy powołani do świętości i do życia pełnią, uparcie tkwimy w naszej szarości i mizerii, które godzą się na bylejakość. Jak zatem zauważyć swoją osłowatość?A co ważniejsze:jak z niej wyjść? Sposób jest tylko jeden: uchwycić się Słowa Bożego i za nim pójść. Osioł w raju to książka, która da Ci szansę w nowy sposób zmierzyć się z sobą - pozwoli odkryć w sobie kłamstwa, którymi się karmisz, i jednocześnie z mocą usłyszeć w sobie głos Boga mówiącego o nieskończonej miłości do Ciebie. Ta książka jest bowiem niczym innym jak wspólnym czytaniem Słowa w poszukiwaniu Bożej recepty na bycie osłem. Osioł w raju miał już swoje pierwsze wydanie w 2010 roku. Pozycja, którą oddajemy Wam do rąk, to wersja znacznie poszerzona. Jest ona zapisem rekolekcji o tym samym tytule wygłoszonych w kilku miastach (m.in. Warszawie i Wrocławiu) uzupełnionym o nowe, odkrywcze spostrzeżenia i fascynujące komentarze biblijne o. Adama Szustaka. Jesteśmy osłami, bo choć jesteśmy powołani do świętości i do życia pełnią, uparcie tkwimy w naszej szarości i mizerii, które godzą się na bylejakość, zawierają nieustannie kompromisy z nijakością i pogrążają nas w beznadziejnej pustce.

19,00 zł
14,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,75 zł

4
Czy straciliśmy zmysły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy straciliśmy zmysły
Dostępny6 szt.

Nie wszyscy dostrzegli, że z naszymi zmysłami dzieje się coś złego. Także dlatego, że do uświadomienia sobie, że je tracimy, potrzebne są nam... zmysły. „Mamy oczy pełne obrazów, a stajemy się coraz bardziej krótkowzroczni, zewsząd otaczają nas dźwięki, a już niczego nie słyszymy. Zapach rzeczy jest niejasnym wspomnieniem: przyjmujemy substancje sprawiające, że powonienie staje się bezużyteczne. Dotykamy wszystkiego, ale nas już nic «nie dotyka»”. W czasach gdy grozi nam znieczulenie ludzkich zmysłów, musimy dążyć do tego, by odkryć na płaszczyznach psychologicznej, filozoficznej i teologicznej to, co w szczególny sposób związane jest z naszym człowieczeństwem. „Czy utraciliśmy zmysły?” – Amedeo Cencini nie pozostawia nas z tym pytaniem, ale uczy, w jaki sposób należy je ukierunkować i nadać im sens. Z powodzeniem możemy stawić czoło pokusie urządzeń cyfrowych, kulturze pozorów, wyzwaniom codzienności dopiero wtedy, gdy nasze zmysły i wrażliwość zakorzenią się w inteligencji i dojrzałej uczuciowości. Trzeba o nie dbać w szczególny sposób, aby uszlachetnić życie naszych wspólnot i rodzin.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

5
Szlachcic z Koluszek w Ameryce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlachcic z Koluszek w Ameryce
Dostępny43 szt.

Henryk Skwarczyński jest absolutnie sui generis. Wszyscy wiedzą, że rusza tam, gdzie nikt inny nie wyrusza i widzi to, czego nikt inny nie widzi. Keith Botsford w blurbie do anglojezycznego wydania Uczty glupcow. Pragnienie wolności kojarzy mu się ze swobodą wedrówki. Niby dawni żeglarze pragnie odkryć wymarzoną krainę. Marek Nowakowski Głucha noc. Za oknem pohukuje puszczyk. Idę spać. Zaczynają sie schodzić cienie przeszłości. Bez zaproszenia rozchodzą sie po sypialni, przysiadają się na krawędzi łóżka, wciągają do rozmowy. Jest ich tyle, że ciężko mi z nimi wszystkimi rozmawiać. Każdy ma coś innego do powiedzenia. Trudno skupić sie na tym, co mówi pojedyncza zjawa. Tłum postaci prawdziwych i takich z przeszłości, które do życia powołała wyobraźnia. Sprzeczam sie z nimi, rozmawiam, opowiadam im o krainach pełnych tajemniczych pagórków i zalanych słońcem dolin. (Fragment książki).

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

6
Najdłuższa podróż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najdłuższa podróż
Dostępny44 szt.

Na ósme urodziny, matka Emilio Scotto kupiła mu atlas świata. Powiedział wówczas matce, że kiedyś wyruszy w trasę, która będzie biec przez wszystkie kraje świata. Gdy był dorosły, dzięki zbiegowi przeznaczenia, karmy i szczęścia, dostał najbardziej niesamowitą maszynę : motocykl czarną Hondę 1100 Gold Wing. ,, To będzie mój bilet , aby zobaczyć świat "- powiedział do siebie. Bez pieniędzy i kart kredytowych, bez bez doświadczenia w podróżowaniu, Emilio pożegnał się z rodziną, wskoczył na motocykl i skierował w nieznane. W ten sposób rozpoczęła się trwająca dekadę podróż, dzięki której zapisał się w Księdze Guinnesa. Za pomocą relacji z podróży i zdjęć Emilio zabierze Cię w podróż swojego życia - w Najdłuższą Podróż .

40,00 zł
28,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

7
Krąg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krąg
Dostępny58 szt.

Gdy Mae Holland zostaje zatrudniona w Kręgu, najpotężniejszej na świecie firmie internetowej, czuje, że otrzymała życiową szansę. Kobieta jest zafascynowana nowoczesnością i rozmachem, z jakim działa firma, otwartymi przestrzeniami biurowymi, przytulnymi sypialniami dla pracowników spędzających noce w pracy, licznymi atrakcjami, całonocnymi imprezami, zajęciami sportowymi, nawet akwarium z egzotycznymi rybami. Mae zdaje się nie dostrzegać zagrożenia nawet wtedy, gdy życie poza firmowym campusem staje się coraz bardziej odległe, a jej rola w Kręgu ewoluuje w niepokojący sposób. To, co zaczyna się jako urzekająca historia o ambicjach i idealizmie młodej kobiety, szybko staje się przyprawiającą o dreszcze powieścią, poruszającą kwestie pamięci, historii, prywatności, demokracji oraz granic ludzkiej wiedzy. „Lektura futurystycznej powieści Dave’a Eggersa Krąg wciąga do tego stopnia, że zupełnie zapomnisz o facebooku. A po przeczytaniu ostatnich stron zastanowisz się dwa razy, zanim znowu zalogujesz się w sieci” – O, The Oprah Magazine. „Fascynująca powieść idei o strukturze społecznej i dekonstrukcji prywatności oraz o zawłaszczaniu coraz większej części prywatności przez korporacje i wpływie tego procesu na zachodnią demokrację” – „The New York Review of Books”.

39,00 zł
30,42 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,58 zł

8
Mikroekonomia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikroekonomia
NiedostępnyBrak

Jest to nowe wydanie popularnego podręcznika do nauki ekonomii, który stał się bestsellerem w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Podręcznik obejmuje wprowadzenie do ekonomii (w tym: dziesięć zasad ekonomii i krótki kurs nauki myślenia jak ekonomista) oraz pełny wykład mikroekonomii, uwzględniający kontekst europejski. Podręcznik cechuje przystępny język, a refleksja teoretyczna przeplata się z praktycznymi przykładami, ułatwiającymi studiowanie. Podręcznik jest przeznaczony dla studentów kierunków ekonomicznych, słuchaczy studiów podyplomowych i MBA.

64,90 zł
48,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,22 zł

9
Koniec Sezonu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koniec Sezonu
Dostępny13 szt.

"Te ulotne wiersze to często zamknięta w słowach chwila. Próba zapisania olsnienia. Zachwytu. Szczęścia. I pogłębionej refleksji. Obraz kurortu po sezonie - gdy już cisza i spokój... Liczy się tu i teraz. Dotknięcie, spostrzeżenie, nazwanie". Dorota Koman

20,00 zł
16,40 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 3,60 zł

10
Baby. Interaktywne centrum zabaw - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby. Interaktywne centrum zabaw
Clementoni
Dostępny245 szt.

Interaktywny stolik z wieloma aktywnościami stymulującymi słuch i wzrok. Elektroniczna mówiąca zabawka, idealna do nauki pierwszych cyfr, liter, kształtów i kolorów. Zawiera „panel dotykowy” z interaktywnymi klawiszami. Odtwarzacz muzyki i fortepian gra mnóstwo zabawnych piosenek. Kolorowa książka uczy liter i nazwy zwierząt. Stolik składa się z: • Baby Pada z 9-cioma dotykowymi przyciskami, • księgi zwierząt, • odtwarzacza muzycznego, • „magicznej” klawiatury, • kształtów i kolorów. Wartości edukacyjne: • pobudza percepcję wzrokową, • pobudza percepcję dotykową, • pobudza wyobraźnie, • ćwiczy rozwój mowy, uczy poznawania kształtów, liter i kolorów, • rozwija koordynacje wzrokowo-ruchową, • pobudza percepcję słuchową, • zapoznaje z naturą.

147,77 zł
130,04 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 17,73 zł

11
WWF. Panda siedząca - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
WWF. Panda siedząca
WWF Plush Collection
Dostępny4 szt.

Pluszowe zabawki WWF to najwyższej jakości maskotki wiernie odzwierciedlające postacie dzikich zwierząt. Wszystkie zwierzątka, dopracowane w najdrobniejszym szczególe wyglądają jak żywe. Wykonane są z delikatnych, przyjemnych i miłych w dotyku tkanin. Pluszaki WWF można prać nie powodując utraty jakości. Marka WWF plusz jest ceniona i znana na całym świecie. W opakowaniu znajduje się siedząca panda. Wymiary maskotki: 9.0 x 15.0 x 12.0 cm

66,30 zł
62,32 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,98 zł

12
Brytowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brytowie
Dostępny51 szt.

Publikacja jest przekrojowym spojrzeniem na dzieje Brytów. Na podstawie analizy źródeł pisanych i materialnych autor systematyzuje wiedzę o przeszłości Brytanii w okresie przedrzymskim, rzymskim i w wiekach średnich. Podejmuje liczne wątki istotne dla badaczy antyku i średniowiecza, od organizacji społecznej, poprzez literaturę, historiografię, język, aż po religię i kształtowanie się struktur kościelnych. Chociaż jest to publikacja - w pełnym znaczeniu tego słowa - naukowa, dostarcza też wielu informacji interesujących dla niespecjalistów. Przewija się przez nią galeria wyjątkowych postaci, poczynając od Karakatusa, walczącego z rzymską okupacją Brytanii i haniebnie zdradzonego, poprzez tajemniczego Gildasa zwanego historykiem Brytów, a kończąc na ostatnim walijskim poecie dworskim Dafyddzie ap Gwilymie, który wzdychał do "dziewczyny [...] o licu białym jak delikatny śnieg na skraju pola".

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

13
Spotkanie. Odnaleźć się w modlitwie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkanie. Odnaleźć się w modlitwie
Dostępny7 szt.

Człowiek poszukujący w swoim życiu prawdy o Bogu i o sobie samym potrzebuje źródeł, z których może czerpać. Dla chrześcijanina najważniejszym źródłem jest Pismo Święte. Kardynał Gianfranco Ravasi pomaga poznawać Boga przez pryzmat Księgi Psalmów. W pierwszej części przedstawia sposoby objawienia się Boga człowiekowi, a w drugiej różnorodne sytuacje życiowe człowieka związane m.in. z cierpieniem, starością. Jeśli jesteś poszukujący, jeśli chciałbyś być świadomym chrześcijaninem, który pragnie odnaleźć się w modlitwie – ta książka jest zdecydowanie dla Ciebie.

23,50 zł
17,63 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,87 zł

14
Czyściec niewinnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czyściec niewinnych
NiedostępnyBrak

To miał być skok stulecia. Trzech opryszków: Raphaël, Will, Fred i prostytutka Christel napadają na sklep jubilerski i kradną łup wartości 30 milionów euro. Dochodzi do starcia z policją, jeden z przestępców zostaje ciężko ranny, ale udaje im się zbiec. Szukają pomocy i schronienia na francuskiej wsi. Tu postanawiają wziąć zakładnika… Zbrodniarze nawet nie przypuszczają, jakie tajemnice skrywa mroczna posiadłość i jej właściciele...

38,00 zł
29,64 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,36 zł

15
Sędzia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sędzia
NiedostępnyBrak

Dziennikarz Kuba Zimny pisze artykuł o Adamie Bonarze, właścicielu świetnie prosperującej firmy leasingowej, nagle pomówionym o oszukanie inwestorów na sumę 300 mln złotych. Bonar rozumie, że padł ofiarą manipulacji zmierzających do przejęcia jego firmy, i rozpoczyna niebezpieczną akcję odwetową, w której będzie się musiał zmierzyć z dwoma bardzo silnymi przeciwnikami: Księżnym, byłym funkcjonariuszem SB, a obecnie prezesem banku, i bezwzględnym sędzią Foglem. Bonara czeka wiele kłopotów, a czytelnika – lawina dramatycznych zdarzeń, z dwoma morderstwami włącznie. „Sędzia” to trzymający w napięciu thriller prawniczy, demaskujący powiązania między politykami, finansistami i cynicznymi prawnikami, którzy zapewniają przestępcom niekaralność i swobodę działania. Mariusz Zielke kolejny raz zdziera obnaża prawdziwe oblicze świata finansjery i kreśli prawdziwe oblicze świata, w którym prawo jest dla bogatych, a nie dla biednych.

40,00 zł
30,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

16
Bohater kuchni. Uwaga! Na ostro - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohater kuchni. Uwaga! Na ostro
NiedostępnyBrak

Od Meksyku po Koluszki, my mężczyźni, lubimy na ostro! W tej książce znajdziesz przepisy, dzięki którym na pewno zyskasz tytuł bohatera kuchni. Podejmij zatem kulinarne wyzwanie i odkryj sos sambal prosto z serca indonezyjskiej dżungli, zainspiruj się owocami morza w tajskim wydaniu lub wyrusz w podróż do Indii po najlepsze curry. Ta książka to pikantny przewodnik po świecie męskich smaków!

15,00 zł
11,85 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

17
Bohater kuchni. Mięsożercy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohater kuchni. Mięsożercy
NiedostępnyBrak

Uważasz, że obiad bez mięsa to nie obiad? Ta książka jest w Twoim guście! Znajdziesz tu znakomite przepisy na dania mięsne, obok których nie przejdzie obojętnie żaden mężczyzna. Proponowane specjały pomogą Ci zaimponować kolegom, dziewczynie czy żonie, a nawet teściom. Na grilla w męskim towarzystwie przygotuj soczystą marynowaną karkówkę, bliskich zaskocz schabem w glazurze jabłkowej, a sobie spraw przyjemność prawdziwym stekiem z polędwicy.

14,99 zł
11,84 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

18
Bohater kuchni. Wróćmy do korzeni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohater kuchni. Wróćmy do korzeni
NiedostępnyBrak

Masz dość wymyślnych potraw z egzotycznych i trudno dostępnych składników? Czas wrócić do korzeni! Prezentujemy przepisy na dania z warzyw korzeniowych, obecnych w naszej kuchni od stuleci – zarówno tych niezmiennie popularnych, np. buraków czy marchwi, jak i tych nieco zapomnianych, np. brukwi, pasternaku czy skorzonery. Przygotuj klasyczny barszcz czerwony oraz pyszną surówkę z marchewki i sprawdź, jak smakuje pasternak pieczony w miodzie.

15,00 zł
11,85 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

19
Bohater kuchni. Królestwo burgerów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohater kuchni. Królestwo burgerów
NiedostępnyBrak

Zapomnij o kupowaniu burgerów w barach czy ulicznych budkach! W tej książce znajdziesz kilkadziesiąt przepisów na rozmaite burgery - zarówno te klasyczne, które smakują każdemu facetowi, jak i bardziej wyrafinowane, które mogą naprawdę zaskoczyć. Przetestuj smakowite pomysły na burgery, wołowe, wieprzowe, drobiowe, rybne a nawet wegetariański - na przykład na burgera z jabłkiem i cebulą albo z serem brie i jajkiem sadzonym.

14,99 zł
11,84 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

20
Bohater kuchni. Musi być szybko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohater kuchni. Musi być szybko
NiedostępnyBrak

Nie masz czasu albo ochoty na długie przebywanie w kuchni? Ta książka jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz w niej pomysły na proste dania, których przygotowanie zajmuje przeciętnie wprawionej osobie od 10 do 45 minut. Jeśli masz ochotę na niezbyt sycącą przekąskę, spróbuj oryginalnego tatara z wędzonego łososia albo kolorowych roladek z tortilli. Jeśli natomiast chcesz zjeść coś bardziej konkretnego, koniecznie przetestuj charakterne spaghetti puttanesca albo zaskakującą karkówkę z orzechami nerkowca.

15,00 zł
11,85 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

21
Bohater kuchni. Superkurczak - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohater kuchni. Superkurczak
NiedostępnyBrak

Kurczak, to banalne. Tak uważasz? Prawdziwy mężczyzna podejmie wyzwanie, by stworzyć superkurczaka! Rozwiń skrzydła i wyczaruj frykasy, o jakich nie śnił nawet Louis de Funes. Wykorzystaj proponowane przepisy na dania w różnych stylach i na rozmaite okazje. Zachwycisz swoich gości nóżkami w winie i ziołach, a domowe niejadki odkryją kurczaka na patyku z grilla. Zwykły obiad niedzielny zmieni się w przygodę, gdy przygotujesz ptaka po myśliwsku. Z naszą książką kurczak nigdy Ci się nie znudzi.

15,00 zł
11,85 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

22
Nożyczki szkolne motylki W-019, cena za 1 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki szkolne motylki W-019, cena za 1 szt
NOSTER
NiedostępnyBrak

Nożyczki szkolne 13 cm motylki. Linijka na ostrzu.

5,79 zł
23
Wywiad i kontrwywiad wojskowy II RP. Tom V - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wywiad i kontrwywiad wojskowy II RP. Tom V
Dostępny13 szt.

Kolejny tom pracy zbiorowej, która stanowi zbiór artykułów autorstwa badaczy wywodzących się z kilku ośrodków akademickich, archiwistów, pracowników IPN, jest przybliżeniem czytelnikowi tej tematyki z uwzględnieniem rezultatów ich najnowszych badań.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

24
Zgubiono, znaleziono - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zgubiono, znaleziono
NiedostępnyBrak

Wzruszająca powieść o tym, czym naprawdę są miłość i życie. Siedmioletnia Millie uświadamia sobie, że wszystko dokoła niej umiera. W swojej Księdze Umarlaków odnotowała już śmierć dwudziestu siedmiu różnych stworzeń. Teraz musi do niej wpisać swojego ojca. Agatha ma osiemdziesiąt dwa lata i od śmierci męża nie wychodzi z domu. Siedzi przy oknie, ukryta za zasłonami i bluszczem, i wrzeszczy na przechodniów, wyładowując swój gniew na obcych ludziach. Aż do dnia, gdy po drugiej stronie ulicy dostrzega dziewczynkę. Karl ma osiemdziesiąt siedem lat, kiedy jego syn przywozi go do domu starców, całuje go w policzek na pożegnanie i znika. Wtedy właśnie Karl przeżywa chwilę umysłowej klarowności. Ucieka z domu starców i wyrusza na poszukiwania czegoś innego. Troje zagubionych ludzi, którzy muszą się odnaleźć. Millie, Agatha i Karl łamią zasady i dzięki temu odkrywają sens życia. Poznaj historię, w której zakochał się świat.

30,00 zł
22,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

25
Zwariowałam - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwariowałam
Dostępny16 szt.

Ta urocza książeczka utkana ze wspomnień autorki, czyta się bardzo dobrze. Opisy podróży, bliższych i dalszych, ukazane sa jako opis przeżyć autorki przez pryzmat jej zachwytu. Patrzy ona bowiem na nowe miejsca subiektywnie ale każdy drobiazg umiejscawia w konktekście kulturowym. Sympatyczna to książka, pełna ciekawych drobiazgów życia, subtelnego humoru oraz życzliwości do spotkanych po drodze ludzi." Krystyna Habrat (psycholog, pisarz)

22,00 zł
15,62 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 6,38 zł

26
Joga dla całej rodziny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joga dla całej rodziny
NiedostępnyBrak

Poznaj niezawodny sposób na zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej! Wykwalifikowana instruktorka jogi z wieloletnim doświadczeniem stworzyła książkę skierowaną do rodziców, którzy poszukują ciekawej formy spędzania czasu z dziećmi oraz do nauczycieli jogi, którzy specjalizują się w prowadzeniu zajęć dla dzieci lub rodzin. Ćwiczenia i zabawy ruchowe integrują członków grupy, umacniają więzi i uczą współdziałania, a także powodują rozwój komunikatywności, empatii i zdyscyplinowania w grupie, ponadto joga rozwija świadomości swojego ciała już od wczesnego dzieciństwa. W publikacji autorka zawarła 10 autorskich scenariuszy, które można dowolnie modyfikować wedle własnych potrzeb i które zawierają ćwiczenia i zabawy o różnym stopniu trudności. Mogą być realizowane w domu przez rodzica i dziecko lub na zajęciach, nie tylko w szkołach jogi, ale także w grupach przedszkolnych czy wczesnoszkolnych. Ćwiczenie jogi rodzinnej przynoś wiele korzyści, między innymi: – Rozszerzenie zakresu możliwości ruchowej; – Pobudzanie kreatywności i pogłębianie wrażliwości; – Rozwijanie kompetencji społecznych i budowanie więzi grupowej; – Dowartościowanie każdego członka grupy, niezależnie od sprawności ruchowej i osiągnięć. – Sprawdź, jak proste asany jogi rodzinnej wpłyną na twoje samopoczucie i rozwój twoich dzieci!

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

27
WWF. Grizzly siedzący, 23 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
WWF. Grizzly siedzący, 23 cm
WWF Plush Collection
NiedostępnyBrak

Pluszowe zabawki WWF to najwyższej jakości maskotki wiernie odzwierciedlające postacie dzikich zwierząt. Wszystkie zwierzątka dopracowane w najdrobniejszym szczególe wyglądają jak żywe. Wykonane są z delikatnych, przyjemnych i miłych w dotyku tkanin. Pluszaki WWF można prać nie powodując utraty jakości. Marka WWF plusz jest ceniona i znana na całym świecie. W opakowaniu znajduje się grizzly.

95,60 zł
89,86 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 5,74 zł

28
Chorwacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chorwacja
NiedostępnyBrak

O Chorwacji można śmiało powiedzieć, że jest wakacyjnym rajem, oferującym dla każdego coś miłego: długie wybrzeże, słońce i ciepłe morze dla leniuchów, mnóstwo zabytków dla wielbicieli historii, nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie oraz górskie wędrówki dla aktywnych. Kraj idealny także dla rodzin z dziećmi – jest czysto i bezpiecznie.

24,90 zł
18,43 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,47 zł

29
Polska. 20 najpiękniejszych weekendów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska. 20 najpiękniejszych weekendów
NiedostępnyBrak

20 weekendowych wycieczek po najpiękniejszych zakątkach Polski Starannie zaplanowane trasy po nowych i dobrze znanych atrakcjach, których nie można pominąć. Niezwykłe zabytki dużych miast, spokojne miasteczka kryjące architektoniczne perełki, zaciszne wioski z drewnianymi chatami i starymi kościółkami oraz miejsca z dala od cywilizacji. W każdej trasie zamieszczono ciekawe pomysły dla aktywnych oraz mnóstwo informacji o noclegach, restauracjach, imprezach cyklicznych i najciekawszych parkach rozrywki dla najmłodszych.

20,00 zł
14,80 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,20 zł

30
Pascal GO! Paryż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Paryż
NiedostępnyBrak

Paryż to miasto-legenda, uznawane za stolicę sztuk pięknych i mody, tygiel kulturalny i mekkę literatów. Miasto setek zabytków, muzeów i wspaniałych rozwiązań architektonicznych, ale także romantycznych zaułków, wypielęgnowanych parków i ogrodów oraz eleganckich lokali. Niemal na każdym kroku obcuje się tu z historią – i to nie poprzez zwiedzanie szacownych ruin, a przez kontakt z miejscami znanymi z filmu, literatury, malarstwa, podręczników historii sztuki z postaciami, które współtworzyły dzieje świata.

24,90 zł
18,43 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,47 zł

31
Lustro do makijażu Crazy Chic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lustro do makijażu Crazy Chic
NiedostępnyBrak

Błyszczące lustro oświetlone ledowymi światełkami z wieloma szufladkami do akcesoriów przeniesie Cię do magicznego świata Crazy Chic. Zestaw kosmetyków, aby stać się prawdziwą artystką makijażu i stworzyć look glamour. Zestaw zawiera dużo kosmetyków zmywalnych wodą: kolorowe cienie do powiek, błyszczyki i róże. Dla dzieci w wieku od 6 lat

81,90 zł
72,07 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,83 zł

32
Zeszyty A5 32 kartki w kratkę 32 kartki, Animals mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyty A5 32 kartki w kratkę 32 kartki, Animals mix wzorów
Herlitz
NiedostępnyBrak

Zeszyty w formacie A5. W środku 96 kartek w kratkę. Liniatura niebieska, marginesy różowe. Dostępne różne wzory. Towar wysyłany losowo.

0,99 zł
0,89 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 0,10 zł

33
Pióro wieczne Pelikan Twist, czerwone - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Pelikan Twist, czerwone
Herlitz
NiedostępnyBrak

Pióro na naboje atramentowe ze stalówką w rozmiarze M. Nowoczesny młodzieżowy wygląd i specjalna kombinacja miękkich oraz twardych materiałów dla większego komfortu pisania przypadną do gustu każdemu użytkownikowi.

38,00 zł
34,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,80 zł

34
Potyczki bibliografa czyli bibliografia od kuchni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potyczki bibliografa czyli bibliografia od kuchni
Dostępny10 szt.

Zapisy bibliograficzne są świadectwem historii, kryją niezliczone wskazówki i ślady prowadzące do niezwykłych niekiedy ustaleń. Jedynie trzeba nauczyć się z nich korzystać i doceniać. Autorka snując swoje refleksje nad ?Bibliografią Polską 1901-1939? opisuje różne aspekty pracy redaktora tak specyficznego dzieła. Wskazuje na rangę retrospektywnej bibliografii narodowej jako wyjątkowego źródła informacji o dorobku naszej kultury oraz poziom trudności w jego dobrym opracowaniu. Opisuje szczególne typy publikacji, nieco zapomniane i mniej zauważane w ogromie całej produkcji wydawniczej. Wiele uwagi poświęca różnym twórcom, których nazwiska znajdziemy w zapisach bibliograficznych wierząc, że dzieje pojedynczych osób składają się na całą historię. Druga połowa XX wieku została naznaczona skutkami tragicznych wydarzeń II wojny światowej i późniejszych zmian politycznych. ?Bibliografia Polska 1901-1939? stanowi zapis niezwykłych dokonań przedwojennej generacji. Autorka zdradza swoje fascynacje pracą bibliografa w absolutnie starym stylu, łączy wykonywaną pracę z pasją i miłością do książek. Kontakt z bibliografią to dla autorki nie tylko codzienny obowiązek, ale przede wszystkim hobby i źródło pogłębiania osobistych zamiłowań.

29,00 zł
26,68 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,32 zł

35
Encyklopedia Wiedza o świecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia Wiedza o świecie
NiedostępnyBrak

Czeka was niezwykła podróż po świecie! Ten bogato ilustrowany zbiór faktów zafascynuje dzieci w każdym wieku i wzbogaci ich wiedzę m.in. z historii, biologii, fizyki czy geografii. Mnóstwo ciekawostek z wielu dziedzin, niezwykłe wydarzenia, nietuzinkowe postaci i zaskakujące zjawiska. Kompendium wiedzy ogólnej w pigułce!

22,00 zł
17,38 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,62 zł

36
Encyklopedia Kataklizmy i żywioły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia Kataklizmy i żywioły
NiedostępnyBrak

Kompletny zbiór fascynujących faktów! Poznaj klęski żywiołowe, które wpływają na życie ludzi i zwierząt na całym świecie: pożary, tsunami, trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, tornada? Opis najtragiczniejszych katastrof w historii, porady, jak się zachować w razie zagrożenia oraz przedstawienie metod prognozowania i mierzenia tych zjawisk. Kompendium wiedzy ogólnej w pigułce!

22,00 zł
17,38 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,62 zł

37
Listy z frontu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy z frontu
NiedostępnyBrak

Zbiór listów pożegnalnych, napisanych przez żołnierzy stojących w obliczu śmierci Niepublikowane wcześniej listy i fotografie Autentyczne, szczere i poruszające relacje z konfliktów militarnych, od wojen napoleońskich po interwencje w Iraku i Afganistanie - - - Przygotowany przez Siân Price zbiór głęboko poruszających listów pożegnalnych, pisanych przez żołnierzy do swoich bliskich; ukazuje najgłębsze odczucia i myśli piechurów, marynarzy i lotników podczas wojen, prowadzonych w trakcie minionych trzystu lat. Każdy z tych listów to utrwalenie dramatycznego momentu, w którym piszący je stawali w obliczu widma śmierci. Niektóre z nich zostały napisane albo podyktowane przez śmiertelnie rannych; te, które powstały w przededniu wielkich batalii lub ofensyw, zawierają przeczucie nadciągającej hekatomby; inne wyszły spod pióra żołnierzy nękanych przeczuciem własnej śmierci, pilotów-samobójców albo skazanych na śmierć więźniów. Niektórzy z tych ludzi rzeczywiście zginęli wkrótce potem, inni ? przeżyli. Pisali oni o ponurych realiach pola bitwy i swoim codziennym żołnierskim trudzie, o patriotyzmie lub rozgoryczeniu, o głębokiej wierze czy też rozczarowaniu polityką, o żywionym optymizmie lub chwilach załamania. Przede wszystkim jednak pisali o swojej miłości do bliskich i pragnieniu powrotu do domu. Listy te mają wiele cech wspólnych. Wszystkie one, bez względu na to, z jakiego okresu pochodzą, czy to z epoki napoleońskiej, czy z epoki wiktoriańskiej, czy też z wojny w Afganistanie, mówią o tragizmie każdej wojny i fundamentalnej ludzkiej potrzebie pożegnania się z bliskimi. SIÂN PRICE jest wielokrotnie nagradzaną producentką dokumentalnych programów telewizyjnych i radiowych, specjalizującą się w historii i militariach. Urodziła się w Cwmbrân w południowej Walii; studiowała historię na Uniwersytecie Warwick, a także uzyskała tytuł magistra na wydziale filmowym na Uniwersytecie Anglii Wschodniej. Jest to pierwsza książka Siân Price, której powstanie poprzedziła jej własna audycja dla Radia BBC 4 o tym samym tytule, nagrodzona w dziedzinie programów historycznych na Nowojorskim Festiwalu Radiowym. Siân obecnie mieszka w Cardiff. SAUL KELLY to wykładowca historii międzynarodowej w King?s College w Londynie. Jest autorem takich książek, jak Cold War in the Desert, The Last Oasis czy War and Politics in the Desert. ?Posyłam ci tylko kilka słów, zgodnie z twym życzeniem, w pośpiechu i zamieszaniu, aby cię zapewnić... że me uczucia do ciebie są tak gorące jak zawsze, i że jeśli jutro trafi mnie armatnia kula, to wierzę, że zginę z myślą o tobie.? Kapitan Philip Wodehouse w okresie wojen napoleońskich ?Tak więc w wyobraźni gaszę już ogarek swego życia w przededniu straszliwej bitwy... I wspominajcie mnie czule po kres swoich dni, błagam was o to. Uczcijcie moją pamięć bez pozłoty i chrońcie mnie w swych kochanych, wiernych sercach.? Otto Heinebach, poległy w bitwie pod Verdun 14 września 1916 roku ?Mój aniele, moja żono, moja miłości, moja przyjaciółko. Jeśli czytasz te słowa, to znaczy, że nie wrócę do domu.? St. szer. Jesse Givens, poległy w Iraku, 1 maja 2003 roku ?Jane, mam nadzieję, że czeka cię wspaniałe i spełnione życie. Wyjdź za mąż, miej dzieci itd. Będę cię kochał zawsze, i spotkamy się znowu, kiedy będziesz już stara i pomarszczona!... OK... teraz piękne zakończenie. Kocham cię na zawsze. Tony.? Szer. Neil ?Tony? Downes, poległy w Afganistanie, 9 czerwca 2007 roku Od wieków żołnierze rozumieją, że narażają się co dnia na śmierć za swój kraj. Na linii frontu zagrożenie takie jest wszechobecne i nieustanne. I dlatego piszą pożegnalne listy na wypadek swojej śmierci które zapewniają bliskim trwałą więź z poległymi. Dzięki takim listom ożywają i zostają uwiecznione ostatnie przemyślenia tych, którzy padli w boju. Wybór tych listów zawartych w niniejszej książce, stanowi poruszający, ponadczasowy, przemawiający do serca głos prawdziwej wojny.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

38
Ona jeszcze mówi po polsku, ale śmieje się po hebrajsku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ona jeszcze mówi po polsku, ale śmieje się po hebrajsku
NiedostępnyBrak

Publikacja jest nowatorskim opracowaniem historii politycznej polskich Żydów w Izraelu, ich dorobku kulturalnego i intelektualnego. Ukazuje proces adaptacji polskich Żydów w społeczeństwie izraelskim, transformację ich postaw i poglądów (w szczególności byłych komunistów) na tle izraelskiego systemu politycznego oraz funkcjonowanie w klientelistycznej sieci partyjnych zależności. Prezentuje też życiorysy dziennikarzy i twórców pochodzenia żydowskiego, którzy wyjechali do Izraela po II wojnie światowej.

59,00 zł
49,56 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 9,44 zł

39
WWF. Koala z dzieckiem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
WWF. Koala z dzieckiem
WWF Plush Collection
Dostępny3 szt.

Pluszowe zabawki WWF to najwyższej jakości maskotki wiernie odzwierciedlające postacie dzikich zwierząt. Wszystkie zwierzątka dopracowane w najdrobniejszym szczególe wyglądają jak żywe. Wykonane są z delikatnych, przyjemnych i miłych w dotyku tkanin. Pluszaki WWF można prać nie powodując utraty jakości. Marka WWF plusz jest ceniona i znana na całym świecie. W opakowaniu znajduje się koala z dzieckiem.

190,50 zł
179,07 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 11,43 zł

40
Przybornik biurowy S-350 miź kolorów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybornik biurowy S-350 miź kolorów
Dostępny6 szt.

Przybornik biurowy S-350. Występuje w trzech kolorach, wybieranych losowo.

32,00 zł
41
Przybornik biurowy S-898 mix kolorów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybornik biurowy S-898 mix kolorów
Dostępny6 szt.

Przybornik biurowy S-898. Występuje w trzech kolorach, wybieranych losowo.

32,00 zł
42
Przybornik biurowy mix kolorów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybornik biurowy mix kolorów
Dostępny4 szt.

Przybornik biurowy S-8986. Występuje w trzech kolorach, wybieranych losowo.

30,00 zł
43
Przybornik biurowy S-898C z wyposażeniem. Czerwony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybornik biurowy S-898C z wyposażeniem. Czerwony
NiedostępnyBrak

Przybornik biurowy S-898C z wyposażeniem. Występuje w dwóch kolorach, wybieranych losowo.

49,10 zł
44
Nożyczki szkolne  W-42 18 sztuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki szkolne W-42 18 sztuk
NiedostępnyBrak

Nożyczki szkolne 13 cm. Bezpieczne ostrze osłonięte plastikiem.

73,80 zł
45
Nożyczki szkolne W-60 18 sztuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki szkolne W-60 18 sztuk
NiedostępnyBrak

Nożyczki szkolne ze wspomaganiem. Bezpieczne ostrze zabezpieczone plastikiem.

57,90 zł
46
Nożyczki szkolne W-83 24 sztuki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki szkolne W-83 24 sztuki
NiedostępnyBrak

Nożyczki szkolne z kolorowym ostrzem.

126,00 zł
47
Informacja i konteksty społeczno - kulturowe. Studium politologiczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informacja i konteksty społeczno - kulturowe. Studium politologiczne
Dostępny5 szt.

[...] Celem niniejszej publikacji jest zaprezentowanie Czytelnikowi całej palety przejawów wykorzystywania informacji na potrzeby realizacji zakładanych działań jednostki lub zbiorowości ze wskazaniem jej odcieni - kontekstów (nierzadko nacechowanych politycznie. [...] Poniższe opracowanie stanowi solidne źródło wiedzy z zakresu szeroko pojętej informacji oraz wskazanych kontekstów społeczno - kulturowych. Dla niejednego badacza może stać się impulsem do wielu dyskusji oraz przyczynkiem do po pogłębionej eksploracji z zakresu zaprezentowanych tematów. Dominika Narożna

46,70 zł
44,83 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,87 zł

48
Charlotte - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charlotte
NiedostępnyBrak

NAGRODA GONCOURTÓW: POLSKI WYBÓR 2014 Charlotte to przejmujący portret wyjątkowej kobiety, wspomnienie tragicznego losu, a zarazem opowieść o poszukiwaniu. Poszukiwaniu śladów artystki przez pisarza, którego fascynacja przerodziła się w obsesję. Ta książka opowiada o życiu Charlotte Salomon, artystki malarki, która w wieku dwudziestu sześciu lat, będąc w ciąży, straciła życie w obozie koncentracyjnym. Wychowała się w Berlinie w rodzinie naznaczonej tragedią samobójczych śmierci. Kiedy do władzy doszli naziści, jej rodzina doświadcza coraz większego wykluczenia z kolejnych sfer życia. Charlotte wyemigruje do Francji, zostawiając w kraju ukochanego? Jej krótkie życie pełne było namiętności, emocji i dramatów, które zawarła w malarsko nowatorskim dziele ?Życie? Czy teatr??. ?Jej życie stało się moją obsesją. Przemierzałem miejsca, oglądałem barwy w marzeniach i w rzeczywistości?. David Foenkinos ?Foenkinos to nie Dostojewski i nie aspiruje do tej roli. On raczej muska otchłanie duszy, niż je drąży, muska je melancholijnie, delikatnie?. Le Figaro

37,00 zł
28,86 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,14 zł

49
Infos 1. Podręcznik wieloletni + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Infos 1. Podręcznik wieloletni + CD
Dostępny54 szt.

Infos. Kurs wieloletni Składa się z 4 tomów rocznych umożliwiających pracę zarówno z grupami rozpoczynającymi, jak i kontynuującymi naukę języka niemieckiego w wymiarze 2 godzin tygodniowo. Uwzględnia doświadczenia i sugestie nauczycieli, którzy pracowali z kursem Infos w ciągu ostatnich 3 lat. Wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego. Zapewnia rozwój wszystkich sprawności językowych oraz daje doskonałą możliwość rozwijania podsystemów języka, np. gramatyki, słownictwa, fonetyki. Przekazuje uczniom podstawowe informacje z zakresu kultury krajów niemieckiego obszaru językowego i zachęca do poszerzania wiedzy.

58,90 zł
39,99 zł

Rabat 32,1%
oszczędzasz 18,91 zł

50
Sprostowanie. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprostowanie. Audiobook
Renée Knight, Sonia Draga
NiedostępnyBrak

Życie Catherine Ravenscroft to z pozoru sielanka. Oboje z mężem odnoszą zawodowe sukcesy. On w branży prawniczej, ona w telewizji. Pewnego dnia na stoliku nocnym Catherine znajduje książkę. Przygląda jej się z zaciekawieniem, nie bardzo pamięta, jak znalazła się w domu. Zaczyna czytać i… przeżywa wstrząs. Odkrywa bowiem, że główna bohaterka powieści przypomina ją samą, a kluczowy wątek fabuły toczy się wokół pewnego wakacyjnego zdarzenia sprzed lat. Kobieta wpada w panikę – ktoś zna jej sekret, który tak pilnie strzegła przez lata. Nie śpi po nocach, nie funkcjonuje normalnie i popada w depresję. Czeka na kolejny ruch tajemniczego prześladowcy, którego celem jest sprawić, by cierpiała? „Wysublimowana fabuła i udana kreacja postaci utrzymują opowieść w ciągłym ruchu. Klimatyczna, pełna zwrotów akcji i wciągająca – jednym słowem uzależniający thriller psychologiczny”. – „Kirkus Reviews” „Autorka świetnie steruje uczuciami czytelnika, konstruuje rozmaite narracje i mistrzowsko je ze sobą przeplata, tworząc wciągającą powieść porównywalną do Zaginionej dziewczyny”. – „London Sunday Times”

33,90 zł
26,44 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,46 zł

Wróć do góry