hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.10.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 13 października 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Owocna edukacja. Ćwiczenia ortograficzno-gramatyczne. Klasa 3 (Aleksandra Kozyra-Wiśniewska, Anna Soból), na drugim Fizyka wokół nas (Paul G. Hewitt). Kolejny produkt to O Wilku, który bał się własnego cienia (Orianne Lallemand) oraz O Wilku, który chciał zmienić kolor (Orianne Lallemand).
1
Owocna edukacja. Ćwiczenia ortograficzno-gramatyczne. Klasa 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owocna edukacja. Ćwiczenia ortograficzno-gramatyczne. Klasa 3
Dostępny68 szt.

Publikacja zawiera ćwiczenia mające na celu przyswojenie i wyćwiczenie przez dziecko zasad ortografii. Jest to także doskonałe wprowadzenie w świat gramatyki. Różnego rodzaju zabawy i atrakcyjne ćwiczenia pobudzą wyobraźnię dziecka i umilą naukę.

15,00 zł
2
Fizyka wokół nas - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Fizyka wokół nas
Dostępny197 szt.

Nareszcie fizyka zrozumiała dla wszystkich! Niezwykła opowieść, w której Autor tłumaczy istotę zjawisk fizycznych, mówiąc czytelnikowi, dlaczego jest tak, a nie tylko informując, że tak jest. Dzięki przykładom z codziennego życia oraz bardzo dużej liczbie ilustracji, fotografii i wspaniałym rysunkom autora łatwiej jest zrozumieć prawa rządzące przyrodą. Po przeczytaniu rozdziałów opisujących zagadnienia, które dotąd wydawały się niezrozumiałe, wielu zadaje sobie pytanie „Jak mogłem tego nie rozumieć?”. Książka stanowi rewolucję w stylu nauczania fizyki. Chociaż autor nie stroni w niej od matematyki i wzorów, to są one tylko pomocą. Nie przesłaniają istoty wyjaśnień. Na każdej niemal stronie znajdują się przykłady i opisy doświadczeń, które doskonale pokazują związki fizyki z innymi naukami przyrodniczymi i techniką. A są tak napisane, że wręcz chce się wykonać doświadczenie samodzielnie. Nowe wydanie uwzględnia najnowsze osiągnięcia fizyki (szczególnie w atomistyce, energetyce czy kosmologii), ma odświeżona szatę graficzną, poszerzoną część ćwiczeniową oraz wprowadzenie do zadań testowych. Książka szczególnie godna polecania wszystkim Czytelnikom, którym fizyka wydaje się trudna i nudna. To nieoceniona pomoc dla uczniów, studentów i nauczycieli.

189,00 zł
153,09 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 35,91 zł

3
O Wilku, który bał się własnego cienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O Wilku, który bał się własnego cienia
Dostępny43 szt.

Był sobie wilczek, który wszystkiego się bał. Nawet własnego cienia! Dla wilka to bardzo krępujące. Ale w jaki sposób stać się odważnym? Pewnego dnia wilczek posłuchał dobrej rady i wyruszył na poszukiwanie przygód. Czy uda mu się ta wędrówka? Czy znajdzie przyjaciół, którzy pokochają go takiego, jakim jest? Oj, wilczku, gdybyś wiedział, co cię czeka? Drugiego takiego wilka ze świecą szukać. Był na Marsie i w amazońskiej dżungli, grywa w piłkę, piecze wyborną szarlotkę, a na dobranoc czyta zającowi historie o dzielnych rycerzach. Mimo że znają i uwielbiają go już 2 000 000 dzieci na całym świecie (seria „Przygody Wilka” jest już popularna w 20 krajach!), nie czuje się gwiazdą. Żyje sobie spokojnie w Dalekim Lesie. Znacie go?

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

4
O Wilku, który chciał zmienić kolor - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O Wilku, który chciał zmienić kolor
Dostępny63 szt.

Pewnego dnia Wilk budzi się w bardzo złym humorze. Cały czarny – nie podoba się sobie wcale. Postanowione! Od dzisiaj zmienia kolor. Tymczasem... nie jest to takie łatwe, jakby się wydawało. Drugiego takiego wilka ze świecą szukać. Był na Marsie i w amazońskiej dżungli, grywa w piłkę, piecze wyborną szarlotkę, a na dobranoc czyta zającowi historie o dzielnych rycerzach. Mimo że znają i uwielbiają go już 2 000 000 dzieci na całym świecie (seria „Przygody Wilka” jest już popularna w 20 krajach!), nie czuje się gwiazdą. Żyje sobie spokojnie w Dalekim Lesie. Znacie go?

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

5
Sprawa Meursaulta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawa Meursaulta
Dostępny16 szt.

Gniewna rewizja słynnej powieści Alberta Camusa Obcy. Narratorem książki jest Harun, brat Araba zamordowanego przez Meursaulta na rozpalonej słońcem algierskiej plaży. Siedząc w barze i rozmawiając z nieznajomym, Harun próbuje zrekonstruować wydarzenia sprzed ponad siedemdziesięciu lat i odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do zabójstwa i jak to możliwe, że w powieści Camusa słowo Arab pada 25 razy, a imię jego brata, Musy, ani raz. To symboliczne przemilczenie staje się impulsem do opowiedzenia własnej wersji wydarzeń i spojrzenia na historię zapisaną w Obcym z innej perspektywy. W rwanym, emocjonalnym monologu Harun mówi o losach swojej rodziny, a także o burzliwej przeszłości i smutnej współczesności Algierii. Kraju, który kocha, ale który go rozczarował i wciąż napełnia goryczą. Podejmując dialog z Albertem Camusem, Kamel Daoud nie kwestionuje wartości jego pisarstwa; przeciwnie, oddaje mu hołd, subtelnie nawiązując nie tylko do Obcego, ale też do innych jego dzieł, jak Upadek. Nie naśladuje stylu Camusa, pisze barwnym, emocjonalnym, poetyckim językiem. Intertekstualna gra nie jest tu chwytem z podręcznego zestawu postkolonialnych praktyk, służy raczej badaniu granic fikcjonalności i samego statusu powieści. Kamel Daoud otrzymał za tę powieść wiele nagród: był finalistą Nagrody Goncourtów, laureatem Nagrody Goncourtów za pierwszą powieść, laureatem Prix des Cinq Continents etc. Prawa do książki zostały sprzedane do blisko trzydziestu krajów. Kamel Daoud (ur. 1970) jest algierskim dziennikarzem opozycyjnym. Mieszka w Oranie. Od wielu lat pisze dla dziennika Quotidien d'Oran. Jest autorem zbioru opowiadań Le Minotaure 504. Sprawa Meursaulta to jego pierwsza powieść.

35,00 zł
25,90 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,10 zł

6
Surdologopedia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Surdologopedia
Dostępny21 szt.

Tom Surdologopedia. Teoria i praktyka jest adresowany do logopedów i surdologope­dów oraz osób zajmujących się problematyką uszkodzeń słuchu nie tylko naukowo, ale także praktycznie, ze szczególnym uwzględnieniem studentów kierunków logopedycznych i słuchaczy podyplomowych studiów surdologopedycznych, potrzebujących wprowadzenia w problematykę surdologopedii, ale też tych pragnących uporządkowania wielu zagadnień budujących tę dyscyplinę. Mnogość poruszanych zagadnień sprawia również, iż monogra­fia ta może być również atrakcyjna dla pedagogów specjalnych oraz psychologów.

66,00 zł
52,14 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 13,86 zł

7
Boże obietnice dla dziewczynek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boże obietnice dla dziewczynek
Dostępny16 szt.

NIKT NIE JEST ZA MAŁY, BY KORZYSTAĆ Z BOŻYCH OBIETNIC. Podziel się pełnymi nadziei obietnicami z tą małą, wyjątkową dziewczynką, na której bardzo ci zależy. Boże prawdy nigdy się nie zmieniają, Jego obietnice są zawsze aktualne, więc złóż swoją obietnicę w Jego Słowie ? napisane zostało przecież dla ciebie. Boże obietnice zawarte w tej książeczce będą zachęceniem dla małych dziewczynek, które potrzebują zapewnienia o Bożej miłości, Jego ochronie i bliskości. Jeśli już jako małe dziewczynki przekonają się, że Biblia udziela odpowiedzi na wszystkie ich pytania, nauczą się polegać na Bogu i Jego Słowie w każdej sytuacji. Godny jest zaufania Ten, który dał obietnicę (List do Hebrajczyków 10:23).

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

8
Grawitacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grawitacja
Dostępny2 szt.

Na pokładzie międzynarodowej stacji kosmicznej orbitującej wokół Ziemi wybucha zagadkowa epidemia. Astronauci i naukowcy, zaatakowani przez nieznany organizm nazwany Chimerą, reprodukujący się w alarmującym tempie, kolejno zapadają na straszliwą chorobę i umierają. Wśród załogi jest młoda lekarka. Emma i jej mąż, nie uczestniczący w misji, nie dają za wygraną starając się odkryć naturę Chinery i znaleźć skuteczny lek.

32,00 zł
25,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,40 zł

9
Boże obietnice dla chłopców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boże obietnice dla chłopców
Dostępny9 szt.

NIKT NIE JEST ZA MAŁY, BY KORZYSTAĆ Z BOŻYCH OBIETNIC. Podziel się pełnymi nadziei obietnicami z tym małym wyjątkowym chłopcem, na którym bardzo ci zależy. Boże prawdy nigdy się nie zmieniają, Jego obietnice są zawsze aktualne, więc złóż swoją obietnicę w Jego Słowie ? napisane zostało przecież dla ciebie. Boże obietnice zawarte w tej książeczce będą zachęceniem dla małych chłopców, którzy potrzebują zapewnienia o Bożej miłości, Jego ochronie i bliskości. Jeśli już jako mali chłopcy przekonają się, że Biblia udziela odpowiedzi na wszystkie ich pytania, nauczą się polegać na Bogu i Jego Słowie w każdej sytuacji. Godny jest zaufania Ten, który dał obietnicę (List do Hebrajczyków 10:23).

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

10
Wczesna interwencja w logopedii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wczesna interwencja w logopedii
Dostępny103 szt.

Artykuły naukowe zebrane w niniejszym tomie podejmują niezwykle istotny w logopedii dyskurs o wczesnej interwen­cji, który pozwala na szersze odczytywanie tego problemu w zakresie terminologicznym, ale przede wszystkim teoretycznym i praktycznym. Publikacja składa się z trzech części: w pierwszej zostały zgrupowane artykuły dotyczące założeń teoretycznych wczesnej interwencji logopedycznej; w drugiej części skupiono się na problemach wczesnej interwencji logopedycznej w okresie wczesnego dzieciństwa; trzecią część poświęcono wczesnej interwencji logopedycznej w okresie kryzysowym.

23,50 zł
18,57 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,93 zł

11
Steffi. Lalka Steffi z rodziną - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Steffi. Lalka Steffi z rodziną
Simba Toys
Dostępny174 szt.

Steffi wraz z Kevinem z niecierpliwością oczekują narodzin nowego potomka, a Evi siostrzyczki lub braciszka! Wszyscy właśnie wybierają się na wspólny spacer po okolicy, ponieważ pogoda zapowiada się wspaniale. Uwielbiają spędzać ze sobą wolne chwile. Brzuszek Steffi jest otwierany, dzięki czemu można bez żadnych problemów wyciągać i wkładać z niego bobaska. Kevin ubrany jest w niebiesko białą koszulkę w paski, beżowe spodnie oraz brązowe buty. Steffi ma na sobie różową sukienkę oraz wysokie, różowe szpilki, natomiast Evi ma żółtą bluzeczkę, różową spódniczkę oraz żółte buty. Do szczęśliwej rodziny należą: • Steffi w ciąży, • bobas, którego można wyjąć i włożyć z powrotem do brzuszka lalki, • Kevin, • Evi. Do zestawu dołączone jest 11 akcesoriów oraz wózek spacerowy. Zestaw z pewnością przypadnie do gustu każdej dziewczynce uwielbiającej lalki i zabawę w dom, a dzięki załączonym akcesoriom zabawa na pewno się nie znudzi. Wymiary opakowania: 33.0 x 28.0 x 9.0 cm

88,99 zł
80,09 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

12
Pamiętniki matematyczne. Zadania i ciekawostki dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętniki matematyczne. Zadania i ciekawostki dla uczniów gimnazjów i...
NiedostępnyBrak

Książka dla uczniów zainteresowanych matematyką i nauczycieli matematyki. Zadania są nietypowe, ale nie bardzo trudne, nadadzą się jak najbardziej na kółka matematyczne i w trakcie przygotowań do konkursów i olimpiad matematycznych. Książka zawiera odpowiedzi.

12,20 zł
9,03 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,17 zł

13
Łamigłówki. Znajdź taki sam obrazek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki. Znajdź taki sam obrazek
NiedostępnyBrak

Seria pomysłowych łamigłówek. Nie lada wyzwanie dla szarych komórek! Dla dzieci i dorosłych! Pomiędzy jedną lekcją a drugą, grą na komputerze a lajkowaniem postów, czytaniem i udzielaniem odpowiedzi na SMS-y oraz w trakcie oczekiwania na koleżankę, wypatrywania spóźnionego autobusu, przymusowego postoju pociągu gdzieś między stacją A i B, czyli tak naprawdę kiedykolwiek i gdziekolwiek, dobrze jest ćwiczyć szare komórki.

13,40 zł
9,65 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,75 zł

14
O Wilku, który obchodził urodziny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O Wilku, który obchodził urodziny
Dostępny26 szt.

Wilk ma wielką ochotę urządzić huczne przyjęcie z okazji swoich urodzin. Jednak ani Wilczyca, ani inni jego przyjaciele nie wyglądają na zachwyconych tym pomysłem. Rozzłoszczony Wilk odchodzi dąsać się do lasu. Wtedy wszystko zaczyna się poważnie komplikować... Drugiego takiego wilka ze świecą szukać. Był na Marsie i w amazońskiej dżungli, grywa w piłkę, piecze wyborną szarlotkę, a na dobranoc czyta zającowi historie o dzielnych rycerzach. Mimo że znają i uwielbiają go już 2 000 000 dzieci na całym świecie (seria „Przygody Wilka” jest już popularna w 20 krajach!), nie czuje się gwiazdą. Żyje sobie spokojnie w Dalekim Lesie. Znacie go?

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

15
Szukaj Tofika - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szukaj Tofika
NiedostępnyBrak

Tofik, ukochany kot Dominika, jak każdy młody zwierzak lubi się bawić i psocić. Co rusz chowa się w przedziwnych miejscach – to na żyrandolu, to w dziupli sowy, to znów w...? Pst! Poszukajcie sami. Odnalezienie Tofika jest zadaniem nie tylko jego właściciela, lecz także małych czytelników. Wspólne szukanie kotka może okazać się niezłą zabawą.

6,10 zł
4,51 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 1,59 zł

16
Przykłady obliczania konstrukcji żelbetowych. Elementy ściskane. Zeszyt 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Przykłady obliczania konstrukcji żelbetowych. Elementy ściskane. Zeszy...
Dostępny37 szt.

„Wykonując obliczenia bez komputera konstruktor miał pod kontrolą każdą operację arytmetyczną, co zwykle prowadziło do wykrycia ewentualnych pomyłek (zwłaszcza grubszych) i zapewniało, że istotne wyniki nie były obarczone wielkimi błędami. Komputer nie odróżnia błędów mało istotnych od błędów grubych – niektóre pomyłki w danych mogą wywołać błędy, które trudno zauważyć. Dlatego niejeden konstruktor czuje się niepewnie, gdy musi ważne elementy projektu oprzeć wyłącznie na wynikach z komputera. Przy posługiwaniu się programami komputerowymi wskazana jest więc pewna dawka nieufności. Dla tych nieufnych napisaliśmy tę książkę. Mamy nadzieję, że posługiwanie się nią nie będzie istotnie różniło się ani pracochłonnością, ani dokładnością wyników, od posługiwania się komputerem”. /Ze Wstępu/ Książka zawiera tablice i program (arkusz Excel) do obliczania ściskanych elementów żelbetowych, wykresy interakcji symetrycznie zbrojonych przekrojów prostokątnych, kołowych i pierścieniowych w elementach z betonu klasy nie wyższej niż C50/60 oraz zwięzłe wskazówki dotyczące uwzględniania efektów drugiego rzędu, objaśnienia dotyczące korzystania z wykresów i programu, przykłady. Przeznaczona dla projektantów konstrukcji oraz pracowników i studentów wydziałów budowlanych wyższych uczelni.

49,00 zł
39,69 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,31 zł

17
O Wilku, który trafił do Baśniowego Lasu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O Wilku, który trafił do Baśniowego Lasu
Dostępny63 szt.

Na uroczysty podwieczorek z okazji nadejścia wiosny Wilk postanawia upiec szarlotkę. Cóż, skoro zupełnie nie zna się na kuchni? Rusza więc do lasu z nadzieją, że znajdzie kogoś, kto mu pomoże. I kogóż to spotyka? Czerwonego Kapturka, Babę-Jagę, Królewnę Śnieżkę? Okazuje się, że aby upiec szarlotkę według przepisu ciotki Róży, trzeba najpierw przeżyć mnóstwo przygód. Drugiego takiego wilka ze świecą szukać. Był na Marsie i w amazońskiej dżungli, grywa w piłkę, piecze wyborną szarlotkę, a na dobranoc czyta zającowi historie o dzielnych rycerzach. Mimo że znają i uwielbiają go już 2 000 000 dzieci na całym świecie (seria „Przygody Wilka” jest już popularna w 20 krajach!), nie czuje się gwiazdą. Żyje sobie spokojnie w Dalekim Lesie. Znacie go?

25,90 zł
18,65 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,25 zł

18
Zarządzanie przez wartości. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie przez wartości. Audiobook
Ken Blanchard, Michael O'Connor, MT Biznes
Dostępny3 szt.

Dowiedz się, w jaki różnego typu firmy mogą osiągnąć większy sukces - mierzony nie w kategoriach rozmiarów bądź zysków, lecz z punktu widzenia jakości życia ich pracowników oraz jakości świadczonych usług. Poprzez zaangażowanie się w dążenie do wspólnego celu i dzielenie pewnych wartości każda organizacja może prowadzić działalność biznesową w sposób pozwalający wszystkim zainteresowanym - właścicielom i udziałowcom, pracownikom, odbiorcom i klientom - wygrywać. Książka Zarządzanie przez wartości, napisana w oparciu o materiały zgromadzone podczas ponad dwudziestopięcioletnich badań, a także na postawie obserwacji dotyczących zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce, w sposób szczegółowy opisuje praktyczny plan działania. Plan ten ma na celu określenie najważniejszych wartości organizacji, zakomunikowanie ich pośród związanych z nią ludzi, zestrojenie z bieżącymi praktykami, a także osiągnięcie nowego, wyższego poziomu sukcesu organizacyjnego.

19,90 zł
16,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,98 zł

19
Dekoracje stołów, ozdoby świąteczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje stołów, ozdoby świąteczne
Dostępny10 szt.

Książka zawiera przydatne porady dotyczące dekoracji stołów, ozdób świątecznych oraz dekoracji mieszkań i domów.

7,10 zł
5,11 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,99 zł

20
Łamigłówki. Przejdź labirynt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki. Przejdź labirynt
NiedostępnyBrak

Seria pomysłowych łamigłówek. Nie lada wyzwanie dla szarych komórek! Dla dzieci i dorosłych! Pomiędzy jedną lekcją a drugą, grą na komputerze a lajkowaniem postów, czytaniem i udzielaniem odpowiedzi na SMS-y oraz w trakcie oczekiwania na koleżankę, wypatrywania spóźnionego autobusu, przymusowego postoju pociągu gdzieś między stacją A i B, czyli tak naprawdę kiedykolwiek i gdziekolwiek, dobrze jest ćwiczyć szare komórki.

12,90 zł
9,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,61 zł

21
Łamigłówki. Szukaj różnic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki. Szukaj różnic
NiedostępnyBrak

Na każdej stronie znajdź siedem szczegółów, którymi różnią się dwa obrazki. Widzisz je wszystkie? Łamigłówki ćwiczą spostrzegawczość, doskonalą umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwijają przydatne kompetencje matematyczne. Wyróżniają je też: wygodny format (mieszczą się w każdym plecaku, torbie i torebce), perforowane, łatwe do wyrywania karty oraz zamieszczone na końcu rozwiązania do każdego z zadań.

12,90 zł
9,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,61 zł

22
Maja i jej świat. Ciekawość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maja i jej świat. Ciekawość
NiedostępnyBrak

Jest tutaj nowa i siedzi ze mną w ławce. Urodziłyśmy się na różnych kontynentach. Mówimy innymi językami. Nasze mamy przygotowują kompletnie inne dania. Gramy w różne gry. To fantastyczne, ile możemy się od siebie nauczyć! Książki o Mai oprócz wzruszających historii zawierają też porady, wskazówki i ćwiczenia: w wyrażaniu emocji, rozwijające wyobraźnię, pobudzające ciekawość i doskonalące pamięć.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

23
O chłopcu, który wpadł do książki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O chłopcu, który wpadł do książki
NiedostępnyBrak

Przejmująca opowieść o chłopcu, który szukał odpowiedzi na niełatwe pytania. I odkrył, jak cudowne jest życie. Niezwykła, metaforyczna opowieść o dorastaniu, przemijaniu i poszukiwaniu sensu.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

24
Humory Hipolita Kabla - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Humory Hipolita Kabla
NiedostępnyBrak

Jamnik Hipolit Kabel jest wyjątkowo humorzasty. Bywa smutny, często dopada go chandra, zdarza mu się złościć, a raz wręcz eksplodował, na szczęście niegroźnie. Ktoś, kto jest jego przyjacielem, musi być wyjątkowo cierpliwy i łagodny. Jest taki ktoś? Owszem. Kot Alojzy Kocioł zrobi dla Kabunia (jak go pieszczotliwie nazywa) wszystko. Poszuka zaginionego dobrego humoru, przyniesie ulubione serdelki, a nawet odda własne marzenie.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

25
Mały ślimak i wielka przygoda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały ślimak i wielka przygoda
NiedostępnyBrak

Mały Jaś ratuje z opresji ślimaka, który niespodziewanie (jak na powolne zwierzątko rzecz jasna) wtargnął na chodnik. Tak się zaczyna wielka przygoda. A jak się kończy? Nie mogę powiedzieć. Dlaczego? Bo tak naprawdę wiele zależy od Ciebie. Jaś i ślimak zapraszają Cię do wspólnej przygody. Razem z nimi wykonuj zabawne polecenia, wymyślaj i twórz. I zostań współautorką lub współautorem tej książki. Czy chcesz przyłączyć się do zabawy?

18,90 zł
13,61 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,29 zł

26
Pies i kot w leśnym zakątku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies i kot w leśnym zakątku
NiedostępnyBrak

Kiedy bezdomny kot spotyka bezpańskiego psa to może być początek wspaniałej przyjaźni. Perseusz i Burek razem wyruszają w świat, gdzie czeka ich wiele przygód. Znajdują nawet przytulny dom, a raczej przytulną jaskinię, i zamieszkują w niej z nowymi przyjaciółmi: wilczkiem i lwem. W takim gronie można wszystko: uratować smoka, postraszyć łobuziaków czy upiec precelki. Uwaga. Podczas lektury prosimy nie drażnić złotej rybki!

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

27
Zosia, Ernest i ktoś jeszcze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zosia, Ernest i ktoś jeszcze
NiedostępnyBrak

Zosia i Ernest to rodzeństwo, jakich wiele – bawią się, psocą, a czasem kłócą. Tymczasem w rodzinie dzieje się coś dziwnego. Znika mama, a tata bez przerwy telefonuje i nie ma dla nich czasu. Na szczęście wszystko się szybko wyjaśnia, a w dodatku pojawia się ktoś jeszcze... Teraz na Ernesta czeka prawdziwe wyzwanie – musi nauczyć się poszanowania uczuć innych osób i niełatwej sztuki panowania nad emocjami. A przecież to strasznie trudne, kiedy jest się dzieckiem! Wesołe opowiadania pogodnie i z humorem pokazują różne strony życia typowej rodziny: rywalizację i zabawy rodzeństwa, wyprawę do lasu czy atak osy (a może ospy?).

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

28
Jak miś Kuba nauczył się dbać o czystość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak miś Kuba nauczył się dbać o czystość
NiedostępnyBrak

Kubuś jest miłym, ale samotnym misiem. Dlaczego? Brzydko pachnie, bo nie myje zębów i nie czyści futerka. Chodzi w brudnych i dziurawych ubraniach i wcale nie sprząta swojego domu. Nietrudno się domyślić, że nikt nie chce się z nim bawić. Czy przyjazny kot Mruczek zdoła mu pomóc i nauczyć go czystości? Seria "Szkółka Dobrych Manier" to zabawne i pożyteczne historyjki dla dzieci, które nie zawsze potrafią się dobrze zachować, nie wiedzą, jak dbać o środowisko, bywają nieuważne i nie przestrzegają zasad higieny.

18,90 zł
13,61 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,29 zł

29
Maluję i opowiadam. Kosmiczna podróż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluję i opowiadam. Kosmiczna podróż
NiedostępnyBrak

Aż 118 cm świetnej zabawy! Alojzy Sztaluga, znany malarz, uwielbia podróżować. Niestety, jest wyjątkowo roztargniony. Właśnie poleciał w kosmos, żeby uwiecznić życie astronautów i pracę robotów. Wziął ze sobą pidżamę, książkę, lunetę, okulary przeciwsłoneczne i dwie kanapki z serem i pomidorem. A kiedy już wszystko naszkicował, przypomniał sobie, że nie wziął kredek? Kolorowanki z pomysłowymi poleceniami ćwiczą spostrzegawczość, uczą rysować, rozwijają wyobraźnię, ale przede wszystkim wywołują w dzieciach naturalną chęć samodzielnego tworzenia. Co wyróżnia serię „Maluję i opowiadam” od typowych kolorowanek? Różni je wielkość (mają ponad metr długości!). Mimo że są duże, można je składać, dlatego mieszczą się na każdym stole. Mają kolorowe tło, dzięki czemu wszystkie detale są lepiej wyróżnione. Zwierają pomysłowe dodatki opowiadania i ćwiczenia, które pomagają rozwijać umysł, wyobraźnię i bystre oko.

9,90 zł
7,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,77 zł

30
Bądź artystą! Zeszyt różowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bądź artystą! Zeszyt różowy
NiedostępnyBrak

Wyjątkowe kolorowanki z pomysłowymi poleceniami ćwiczą spostrzegawczość, uczą rysować, rozwijają wyobraźnię twórczą, ale przede wszystkim wywołują w dzieciach naturalną chęć samodzielnego tworzenia.

9,90 zł
7,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,77 zł

31
Xplore Team Układ Słoneczny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Xplore Team Układ Słoneczny
NiedostępnyBrak

Fascynujący Układ Słoneczny, galaktyczne tajemnice, słynni badacze i eksploratorzy, a także kosmiczne pojazdy ? to czeka rodziców i dzieci, którzy ułożą 300 elementową, ogromną układankę. Wytrzymałe puzzle po ułożeniu mają wymiar 98x68cm i z pewnością pobudzą wyobraźnię odkrywcy w każdym wieku.

54,90 zł
40,08 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,82 zł

32
Atlas anatomii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas anatomii
NiedostępnyBrak

Atlas jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych tym, jak działa ludzkie ciało, w tym studentów medycyny i kierunków pokrewnych. W publikacji wyczerpująco omówiono budowę i funkcjonowanie wszystkich elementów anatomii ludzkiego ciała. Każdy dział został zilustrowany bardzo szczegółowymi rysunkami, przedstawiającymi zarówno wszystkie części organizmu człowieka, jak poszczególne narządy i układy, ale również procesy, jakie w nim zachodzą.

29,95 zł
21,86 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,09 zł

33
Lilli. Podróż w nieznane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lilli. Podróż w nieznane
NiedostępnyBrak

Wciągająca, pełna przygód i humoru opowieść skierowana zarówno do młodszego, jak i starszego czytelnika, która przeniesie go w niesamowitą podróż po magicznym świecie fantasy. Zielone orki, wojownicy z Zapomnianych bagien i inne rasy z pomocą legendarnej Podróżniczki walczą ze złem, które przybyło do ich świata tylko w jednym celu: by go zgładzić? „Pewnego dnia Lilli budzi się i przygotowuje do pracy. Zmęczona życiem nie wyobraża sobie, że przez następne lata ma robić to samo, pracować dla kogoś i być od niego zależna. Gdy dociera do pracy, niespodziewanie jej życie się zmienia. Przenosi się do magicznego świata, w którym odkrywa w sobie odwagę, waleczność, pewność siebie i moc, o jakiej mogła tylko śnić. Prowadzona przez małą wróżkę o zadziornym charakterze i ciętym języku oraz upartego czarodzieja i zadufanego w sobie księcia bagien odkrywa siebie, powoli dając nadzieję światu, do którego przybyła.”

34,00 zł
30,26 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,74 zł

34
Trzewiczki Matki Boskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzewiczki Matki Boskiej
Dostępny80 szt.

Zabawna i w pełni realistyczna powieść o przygodzie kryminalnej, w którą wplątuje się młode małżeństwo z warszawskiego Żoliborza. Dorota Sadowska, córka Ewy i Romana, żona Filipa, specjalistka od szyitów, od półtora roku szuka pracy. I kiedy ją znajduje – a jest to praca marzeń – okazuje się, że nie może jej przyjąć. To nie wszystko. Dorota, córka niepraktykującego złodzieja kieszonkowego, miłośniczka drogiego chablis, sklepów z używaną odzieżą i amerykańskich seriali kryminalnych klasy B, staje się świadkiem próby zabójstwa. Jedynym świadkiem, jeśli nie liczyć bardzo dziwnie wyglądającego psa. Filip, doktorant na wydziale filozofii, prowadzi zajęcia dla mało pojętnych studentów, a po godzinach, z niezrozumiałych przyczyn, dorabia w przedsiębiorstwie pogrzebowym. To tam trafiają kolejne ciała ofiar zagadkowych wypadków. Dorota szuka zabójcy, w istnienie którego nikt oprócz niej nie wierzy. Filip szuka sposobu, żeby wybić żonie z głowy całą tę historię z morderstwami, a trzy tajemnicze panie snują się po Żoliborzu i knują w niewiadomych sprawach, chętnie używając tytułowych trzewiczków (czyli trującego ziółka niewinnie zwanego mordownikiem), by pozbyć się niewygodnych osób. Kto będzie miał rację? Racjonalny Filip, który wierzy w przypadki, czy racjonalna Dorota, która wierzy w to, co widzi? I czyj, do cholery, jest ten dziwny pies, do którego przyznają się wszyscy?! Trzewiczki Matki Boskiej to kryminalny debiut Joanny Sokolińskiej, socjolożki, reporterki i felietonistki „Wysokich Obcasów”. Miłośniczki chablis, sklepów z używaną odzieżą, amerykańskich seriali kryminalnych klasy B i wczesnych kryminałów Joanny Chmielewskiej.

29,90 zł
23,02 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,88 zł

35
Taniec w rytmie rewolucji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taniec w rytmie rewolucji
Dostępny80 szt.

Barwna, żywa, zakorzeniona w realiach historyczno-politycznych Bliskiego Wschodu powieść drogi o czterech kobietach, które spontanicznie wybierają się w szaloną podróż po Tunezji, Libii i Libanie – w poszukiwaniu własnej tożsamości, sensu życia, miłości. Mężczyzna, który w okrutny sposób złamał serce kobiety… Cztery kobiety, które wyruszyły w drogę przez pustynię, by go zabić… Taniec w rytmie rewolucji to powieść o tej podróży. Jej akcja toczy się na Bliskim Wschodzie, w regionie, który – jak bardzo nie byłby kochany – nie staje się lepszy. Gdy walą się pałace, a ulice wypełniają tłumy, pozostają nam pytania. Bowiem w każdą podróż wyrusza się z przynajmniej jednym pytaniem: Jak tak naprawdę kochać kobietę albo kraj?

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

36
Zmęczona? Nigdy więcej! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmęczona? Nigdy więcej!
NiedostępnyBrak

Czy podobnie jak miliony kobiet na całym świecie Ty także nie możesz się uporać ze zbędnymi kilogramami, obniżonym libido i nadmiernym stresem? Czy tak jak one zmagasz się z uczuciem chronicznego zmęczenia, które znacząco obniża jakość Twojego życia i sprawia, że nic się nie chce? Jeśli tak, najprawdopodobniej cierpisz na poważne zaburzenia hormonalne. Najwyższy czas, aby stawić im czoła! Z pomocą przychodzi słynna na całym świecie specjalistka od zaburzeń hormonalnych, a także uczestniczka popularnego programu telewizyjnego Żony Hollywood – dr Eva Cwynar! W tym ultranowoczesnym kobiecym poradniku dr Cwynar odsłania tajniki funkcjonowania organizmu kobiety i pokazuje, jak w zaledwie ośmiu prostych krokach pokonać uporczywe dolegliwości i zacząć żyć pełnią życia. Z książki dowiesz się: • Jak się prawidłowo odżywiać, by zachować zdrowie i energię, oraz w jaki sposób eliminować z organizmu szkodliwe substancje toksyczne. • Jak zwiększyć metabolizm i zgubić zbędne kilogramy. • Jak zaprowadzić w organizmie równowagę hormonalną. • Jakie suplementy zażywać, aby poprawić funkcjonowanie całego organizmu. Już niedługo staniesz się tryskającą energią, dynamiczną, a przede wszystkim zdrową oraz wypoczętą kobietą.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

37
Nowy coaching biznesowy. Przewodnik po najlepszych praktykach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy coaching biznesowy. Przewodnik po najlepszych praktykach
NiedostępnyBrak

Nowy coaching biznesowy to kompleksowy przewodnik po podstawach coachingu, zawierający przegląd podstawowych zasad i narzędzi, a także liczne analizy przypadków umożliwiające pogłębianie wiedzy. Carol Wilson, doświadczony trener i szkoleniowiec, przedstawia wiedzę niezbędną do przyswojenia sobie najlepszych praktyk, przydatną zarówno dla początkujących adeptów coachingu, jak i dla aktywnych zawodowo profesjonalistów – a także dla każdego, kto chciałby kształtować w swojej organizacji kulturę coachingową. Nowe wydanie zostało kompleksowo zaktualizowane, zyskało też zupełnie nową strukturę. Kładzie większy nacisk na budowanie kultury coachingowej w organizacji i przytacza liczne przykłady z różnych krajów świata. Książka została wzbogacona o wiele nowych informacji, związanych z najnowszymi trendami charakterystycznymi dla dynamicznie rozwijającego się świata coachingu. Carol Wilson to prelegentka, pisarka i autorka audycji prowadząca swoją działalność w skali międzynarodowej. Pełni funkcję dyrektora zarządzającego Performance Coach Training, założonego wspólnie z sir Johnem Whitmorem.

54,90 zł
46,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,23 zł

38
Java. Uniwersalne techniki programowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Java. Uniwersalne techniki programowania
Dostępny32 szt.

Książka przedstawia sposoby i techniki programowania użyteczne we wszelkich zastosowaniach języka Java. W publikacji akcentowany jest kontekst praktyczny: jak i do czego poszczególnych narzędzi językowych używać. Specjalna uwaga zwracana jest na nowe elementy języka, dostępne w wersjach 8 i 9. Rozbudowane rozdziały o kolekcjach, wejściu-wyjściu, programowaniu współbieżnym i dynamicznym stanowią swoiste kompendia, które dają nie tylko orientację co do zestawu dostępnych środków programowania, ale również omawiają ważne szczegóły i niuanse ich zastosowań. Zakłada się, że Czytelnik ma orientację w podstawach programowania w języku Java, ale niekoniecznie musi być zaawansowanym programistą. Dlatego ważne bloki tematyczne (takie jak np. programowanie obiektowe i funkcyjne w Javie) omawiane są od podstaw. Do interesujących szczegółowych tematów poruszanych w książce należą: • definiowanie metod w interfejsach (w tym metod prywatnych, poczynając od Javy w wersji 9), • lambda-wyrażenia i przetwarzanie strumieniowe, • obiekty typu Optional jako monady oraz ich użycie, • spliteratory, • zadania typu CountedCompleter jako kontynuacje oraz ich zastosowania, • zadania typu CompletableFuture (dostępne od Javy 8) i ich praktyczne użycie, • wyspecjalizowane synchronizatory, w tym – nowe w Javie 8 – obiekty typu StampedLock, • zastosowanie refleksji oraz uchwytów metod (MethodHandle), • tworzenie dynamicznych klas i obiektów typu proxy, • zastosowania JavaBeans i delegacyjnego modelu obsługi zdarzeń zmian ich właściwości, • definiowanie i przetwarzanie adnotacji (w tym definiowanie procesorów adnotacji), • użycie skryptów z poziomu aplikacji Javy.

74,00 zł
59,94 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,06 zł

39
Prawo mediów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo mediów
NiedostępnyBrak

Prawo mediów to podręcznik akademicki, w którym zostały przedstawione najważniejsze zagadnienia prawa prasowego wraz z dorobkiem orzecznictwa sądów polskich, jak i Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Omówiono w nim aktualne problemy prawne związane m.in. z rozwojem Internetu, ograniczeniami dostępu dziennikarzy do informacji publicznej, ochroną danych osobowych w działalności dziennikarskiej, obowiązkiem ochrony dóbr osobistych czy prawem do krytyki prasowej. Schematy i przejrzyste tabele ułatwiają poruszanie się po tej skomplikowanej tematyce. Nowoczesna konstrukcja książki - stanowiąca połączenie teorii i przykładów z polskiego i europejskiego orzecznictwa sądowego - ułatwi zrozumienie wielu zagadnień, jak również pomoże rozwiązać problemy prawne z zakresu prawa mediów.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

40
Cel Andrzej Duda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cel Andrzej Duda
Dostępny4 szt.

Andrzej Duda dla środowisk lewicowo-liberalnych i największych polskich mediów jest jak postać z sennego koszmaru. Wbrew stereotypowi prawicowca to polityk młody, wykształcony, wierny tradycji, ale niestroniący od zdobyczy nowoczesności, do tego lojalny i lubiany. Te i inne ?grzechy? nowego prezydenta RP sprawiają, że od chwili przystąpienia do batalii o najważniejszy urząd w państwie znajduje się on w ogniu niewybrednych ataków. Mechanizmy działania tej nowej fali przemysłu pogardy ukazuje niniejsza książka. Autor nie tylko przedstawia w niej sylwetkę polskiego prezydenta ? dom rodzinny, lata nauki i pracy, ukochaną żonę i córkę, zainteresowanie polityką i drogę ku prezydenturze ? ale także gromadzi szeroki wybór przykładów na to, jak próbuje się go znieważać, pozbawić szacunku oraz poparcia rodaków. Książka ta podsuwa czytelnikowi pytania o źródła i konsekwencje przemysłu pogardy w wersji 2.0.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

41
Etyka w administracji publicznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etyka w administracji publicznej
NiedostępnyBrak

Etyka w administracji publicznej to podręcznik wprowadzający i zapewniający przygotowanie do praktyki samodzielnego postrzegania i rozwiązywania zawodowych dylematów moralnych. Dostarcza informacje o kluczowych terminach etyki i kierunkach etycznych, pokazując, na czym polega uzasadnianie sądów etycznych i jakie jest źródło oraz charakter norm moralnych w poszczególnych rodzajach etyki. Wyposaża w ten sposób czytelnika w podstawowe kwalifikacje umożliwiające identyfikację problemów jako zagadnień moralnych. Omawia najważniejsze wartości związane z działaniem administracji publicznej, akcentując ich wieloaspektowość, wskazuje też na instrumenty ich realizacji i rodzaje możliwych zagrożeń.

42,00 zł
37,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

42
VISITING POLAND - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
VISITING POLAND
NiedostępnyBrak

Polskę odwiedza coraz liczniejsza grupa turystów z zagranicy. Niektórzy z nich korzystają z usług licencjonowanych przewodników ? osób, które towarzyszą im w oglądaniu miast, inni wolą spacery indywidualne, a nowe, nieznane miejsca wolą poznawać i odkrywać sami, korzystając z pomocy bedekerów książkowych. Obu tym grupom turystów, chcielibyśmy zaproponować lekturę ?Visiting Poland? ? wyjątkową pozycję na turystycznym rynku wydawniczym. ?Visiting Poland? jest przewodnikiem bardzo przyjaznym każdemu turyście. Historia Polski oraz najważniejszych miast została pokazana przejrzyście, wzbogacona krótkimi, najważniejszymi informacjami, bez zbędnych dat i szczegółów, oraz udokumentowana pięknymi fotografiami, które pozwalają turyście zwrócić uwagę na najcenniejsze zabytki naszego kraju. Sposób zaprezentowania Polski, a szczególnie dwóch miast: Warszawy oraz Gdańska, autorzy oparli na swoim wieloletnim doświadczeniu przewodników miejskich oraz miłośników zabytków. Krok po kroku, niemal za rękę oprowadzają turystę odwiedzającego te dwa miasta. Ze względu na wspomniane piękne fotografie, ?Visiting Poland? może być traktowany jako album i jako wspaniała pamiątka dokumentująca wizytę w Polsce, zwłaszcza dla tych, którzy zwiedzają miasta w szybkim tempie (często z okien autokaru) i nie maja czasu na utrwalenie swojej wycieczki aparatem fotograficznym, a usłyszana w tym czasie ilość faktów, dat, wydarzeń i nazwisk, powoduje zamęt. Na 192 stronach umieszczono 1071 zdjęć, rycin i map obrazujących omawiane zabytki, obiekty, osoby i fakty historyczne. ?Visiting Poland? porządkuje wrażenia i informacje, jak i stanowi wspaniałą pamiątkę wizyty w Polsce.

60,00 zł
40,80 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 19,20 zł

43
Osaczyłem Amerykę. Timothy Leary - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osaczyłem Amerykę. Timothy Leary
NiedostępnyBrak

Przekład: Andrzej AppelPosłowie: Kamil Sipowicz Błyskotliwa, napisana z werwą i okraszona sporą dozą humoru biografia Timothy'ego Leary'ego, ikony kontrkultury, jednej z najbardziej kontrowersyjnych, a zarazem wpływowych postaci drugiej połowy XX wieku, uznanej przez prezydenta Nixona za wroga publicznego numer jeden. Autor skupia uwagę na najważniejszych wydarzeniach z życia "szalonego naukowca", opisując na przykład jego brawurową ucieczkę z więzienia czy śmiałe eksperymenty na Harvardzie. Książkę czyta się jak pełną napięcia i zwrotów akcji powieść - trochę thriller, trochę historię miłosną, trochę gawędę o wzlotach i upadkach bujającego w obłokach psychologa, który chciał się przysłużyć... no właśnie, komu? Ludzkości, własnemu ego? Ta biografia to jednak coś znacznie więcej niż świetna proza z arcyciekawym bohaterem w roli głównej. To także barwny obraz pewnej epoki - ery bitników i dzieci kwiatów, a ponadto przystępny opis niezwykle inspirujących i ciągle prowokacyjnych idei Leary'ego, takich jak teoria wdruków czy tuneli rzeczywistości. Słusznie kojarzony z rewolucją narkotykową, Leary był przy tym w dużej mierze idealistą i utopistą, człowiekiem nieustannie poszukującym, który usiłował poszerzyć ludzką świadomość, wzmóc nasz twórczy potencjał, wyjrzeć poza "tu i teraz". Winona Ryder, jego chrześniaczka, wspominała go tak: "Nauka, jaką odebrałam od Tima, nie miała nic wspólnego z narkotykami, ale miała wiele wspólnego z 'byciem na haju'. W jego uporczywej fascynacji ludzkim mózgiem nie chodziło tylko o to, by mózg zmienić, ale by go w pełni wykorzystać. Pokazał nam, że najważniejszy jest właśnie ten proces, ta podróż".

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

44
Struś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Struś
NiedostępnyBrak

„Bajki dla malucha” to seria pięknych polskich wierszy, które uczą i bawią, rozwijając wyobraźnię najmłodszych czytelników. To wydanie, wzbogacone barwnymi i sympatycznymi ilustracjami, zachwyci zarówno dzieci, jak i rodziców.

5,10 zł
3,77 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 1,33 zł

45
Znaki z nieba. Jak bóg chroni nas przed niebezpieczeństwem. Prawdziwe historie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znaki z nieba. Jak bóg chroni nas przed niebezpieczeństwem. Prawdziwe ...
Dostępny6 szt.

Ile razy unikaliśmy różnych niebezpieczeństw i z satysfakcją mówiliśmy, że to los nam sprzyja? Jak często słyszymy, że jesteśmy szczęściarzami? I czy istnieje jakiekolwiek cudowne zrządzenie losu? Profesor Johannes Michels dowodzi, że coś takiego jak niewiarygodny zbieg okoliczności czy szczęśliwy traf to tak naprawdę tylko ludzki sposób nazywania Bożej troski o nasze bezpieczeństwo. Dobry Ojciec chroni nas i nie pozwala na to, by stała nam się krzywda. Niejednokrotnie nasze zdrowie i życie zależą od tego, czy umiemy właściwie odczytać wysyłane przez Boga sygnały. Poznaj prawdziwe historie ludzi, których Bóg ostrzegł przed grożącym im niebezpieczeństwem. Oni, dzięki właściwemu odczytaniu Bożych znaków, wygrali swoje życie. A historie tych, którzy zlekceważyli ostrzegawczy szept z Nieba, pokazują, że Bóg w swojej miłości do człowieka zawsze zostawia mu wolność. „(...) Bóg widzi naszą trudną sytuację, zwłaszcza gdy grozi nam niebezpieczeństwo, i – podobnie jak Jego niebiescy posłannicy, aniołowie stróże – nigdy nie opuszcza nas w potrzebie”. Fragment

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

46
Mistyfikacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistyfikacja
NiedostępnyBrak

Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali, i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? Kolejno giną osoby, które mogły znać odpowiedź. Komuś wyraźnie zależy na tym, by prawda nie wyszła na jaw.

35,50 zł
28,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,10 zł

47
Hejtoholik, czyli jak zaszczepić się na hejt, nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać na tych, którzy Cię oczerniają - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hejtoholik, czyli jak zaszczepić się na hejt, nie wpaść w pułapkę obga...
Dostępny16 szt.

Hejt do niedawna stanowił wyłącznie czarną stronę sieci. Przyzwyczailiśmy się do niego, a nawet niesłusznie go zaakceptowaliśmy. Efekt? Hejt wyszedł z monitorów na ulice, a my musimy żyć w świecie, w którym każdy może obrobić nam tyłek i zrobić krzywdę — nie tylko słowem, ale i czynem. Hejter rzuca bezpodstawne, agresywne i krzywdzące opinie na prawo i lewo. Kiedyś cierpiały na tym dzieci w gimnazjach, później prezenterzy telewizyjni. Dziś problem ten niebezpiecznie zbliża się do Ciebie. Gwałtownie topnieją szanse na to, abyś nigdy nie poczuł jego niszczycielskiego wpływu. Co gorsza, zrozumiesz wagę problemu dopiero wtedy, gdy dotknie Cię osobiście. Ten czas nadejdzie, prędzej czy później.Wszyscy doskonale wiemy, że wokół nas żyją ludzie głupi, bezduszni i agresywni. Dlaczego pokornie zgadzamy się na ich obecność w swoim otoczeniu? Nie możemy ich wyeliminować, ale czy naprawdę mamy pozwolić, by zdominowali nas na amen? Może warto otworzyć oczy i coś z tym zrobić?Autor tej książki otwiera ludziom oczy od wielu lat. Co więcej, zaplanował i poprowadził największą w Polsce kampanię crowdfundingową. Ustanowił nowy rekord, który zwrócił na problem hejtu uwagę mediów i otworzył drzwi wielu innym, ważnym społecznie projektom. Pokazał, jak działa jego technika: z minusa na plus. Już wkrótce sam się jej nauczysz. W książce znajdziesz zresztą dużo więcej przydatnych technik, a każda z nich pomoże Ci nie tylko w walce z hejtem, lecz także w osobistym rozwoju. Michał Wawrzyniak — założyciel zlokalizowanej w najstarszym polskim mieście Kaliszu, organizacji MentalWay. Silna, charyzmatyczna osobowość, budząca skrajne emocje. Jest człowiekiem biznesu, filantropem i kimś, który postanowił przekazać innym swój unikalny sposób widzenia świata (pod warunkiem, że zaakceptowana zostanie forma i styl jego pracy). Z ogromnym humorem i energią podchodzi do wielu życiowych spraw i bezlitośnie inspiruje ludzi do uwolnienia ich osobistego potencjału. Wymaga więcej niż inni ale dzięki temu pozwala też więcej osiągnąć. Jak sam mówi: „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko — jeśli wiesz, co, jak, z kim, kiedy i dlaczego”. Więcej informacji znajdziesz na www.MentalWay.pl.

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

48
Sztuka kolorowania 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka kolorowania 2
NiedostępnyBrak

Ta książka do kolorowania została stworzona z myślą o dorosłych. 32 kartki z przepięknymi wzorami i obrazami zapewnią relaks i rozbudzą kreatywność ? daj się ponieść fantazji i pozbądź się stresów!

10,70 zł
8,45 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,25 zł

49
Antystresowa kolorowanka. Żywioły świata - Ziemia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka. Żywioły świata - Ziemia
NiedostępnyBrak

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

7,00 zł
5,53 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,47 zł

50
Antystresowa kolorowanka Ornamenty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka Ornamenty
NiedostępnyBrak

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

7,00 zł
5,53 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,47 zł

Wróć do góry