hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.10.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 15 października 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Węgiel biały w drewnie (Koh-I-Noor), na drugim Jaś i Małgosia. Książeczka dźwiękowa. Kolejny produkt to Miecz lata. Magnus Chase i bogowie Asgardu (Rick Riordan) oraz Piękna i bestia. Książeczka dźwiękowa (praca zbiorowa).
1
Węgiel biały w drewnie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Węgiel biały w drewnie
Koh-I-Noor
Dostępny186 szt.

Węgiel biały w drewnie, do rysowania i szkicowania, 3 rodzaje twardości. Cena za 1 opakowanie zawierające 3 sztuki węgla o różnych twardościach.

12,20 zł
10,98 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,22 zł

2
Jaś i Małgosia. Książeczka dźwiękowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaś i Małgosia. Książeczka dźwiękowa
NiedostępnyBrak

Przenieś się do krainy bajek. Naciskając kolejno sześć dźwiękowych przycisków, usłyszysz śliczną baśń, w której znajdziesz dzielne dzieci: Małgosię i Jasia, straszną Babę-Jagę i chatkę z piernika... Bajkę czyta Hanna Kinder-Kiss W tej serii m.in.: Złotowłosa i trzy misie, Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Trzy małe świnki, Śpiąca Królewna, Piękna i Bestia, Jaś i Małgosia.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

3
Miecz lata. Magnus Chase i bogowie Asgardu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miecz lata. Magnus Chase i bogowie Asgardu
Dostępny21 szt.

Magnus Chase zawsze sprawiał kłopoty. Od tajemniczej śmierci matki mieszkał samotnie na ulicach Bostonu, przeżywając dzięki sprytowi, który pozwalał mu być zawsze o krok przed policją i kuratorami. Pewnego dnia odnalazł go wuj – chłopak nigdy wcześniej go nie widział, ale matka mówiła, że jest niebezpieczny. Wuj wyjawił mu niezwykły sekret: Magnus jest synem nordyckiego boga. Mity wikingów są prawdą. Bogowie Asgardu szykują się na wojnę. Trolle, olbrzymi i jeszcze gorsze potwory budzą się na dzień ostateczny. Aby zapobiec Ragnarokowi, Magnus musi przeszukać Dziewięć Światów i znaleźć broń zaginioną od tysięcy lat. Kiedy atak ognistych olbrzymów zmusza go do wyboru między własnym bezpieczeństwem a życiem setek niewinnych ludzi, Magnus podejmuje śmiertelnie niebezpieczną decyzję. Czasami jedynym sposobem na rozpoczęcie nowego życia jest śmierć…

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

4
Piękna i bestia. Książeczka dźwiękowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękna i bestia. Książeczka dźwiękowa
Dostępny16 szt.

Przenieś się do krainy bajek. Naciskając kolejno sześć dźwiękowych przycisków, usłyszysz śliczną baśń, w której znajdziesz piękną pannę, straszną bestię i kwiat róży... Bajkę czyta Hanna Kinder-Kiss W tej serii m.in.: Złotowłosa i trzy misie, Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Trzy małe świnki, Śpiąca Królewna, Piękna i Bestia, Jaś i Małgosia.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

5
Cykl demoniczny. Tron z czaszek. Tom IV, część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cykl demoniczny. Tron z czaszek. Tom IV, część 2
Dostępny2 szt.

Wybawiciel ludu pustyni zniknął. Tron z Czaszek stoi pusty. Synowie Ahmanna rozpoczynają bezwzględną walkę o władzę. Wybawiciel z zielonych krain także zniknął. Wokół Bluszczowego Tronu wiąże się sieć intryg sięgająca aż po Zakątek, ale władcy Thesy nie przejmują się zagrożeniem ze strony Sharum. Świat się zmienia. Tylko demony jak co noc wychodzą z Otchłani. A z dala od dworskiej polityki rodzi się plan najważniejszej wojny. Wojny o przetrwanie ludzkości...

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

6
Ołówek grafitowy 4B, 12 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek grafitowy 4B, 12 sztuk
Koh-I-Noor, 12 sztuk
Dostępny30 szt.

Ołówki grafitowe Koh-I-Noor z serii 1500, charakteryzują się wysoką czystością grafitu, z którego zostały wykonane. Oprawki wykonane z drewna cedrowego wielokrotnie lakierowane. Dostępne są w skali gradacji od 10H do 8B. Dzięki tak szerokiej skali gradacji są bardzo wszechstronne i znajdują zastosowanie w grafice, rysunku technicznym, plastyce oraz szkole, biurze i codziennym użyciu. Twardość 4B, 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

24,40 zł
21,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,44 zł

7
Demony seksu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demony seksu
Dostępny965 szt.

Kolejna po „Seksbombach PRL-u” bogato ilustrowana opowieść Krzysztofa Tomasika o kinie, seksie i PRL-u snuta poprzez biografie gwiazd polskiego filmu. Tym razem bohaterki – Ewa Krzyżewska, Halina Kowalska, Anna Chodakowska, Marzena Trybała, Ewa Sałacka i Maria Probosz – reprezentują typ dużo odważniejszy seksualnie, bardziej demoniczny. Po części jest to związane z latami, na które przypadają ich największe sukcesy – w latach 70. i 80. możliwe było bowiem silniejsze akcentowanie seksualności w filmach. Z opowieści wyłonią się różne modele symbolu seksu, ponieważ każda z opisywanych aktorek reprezentowała inny typ erotyzmu, począwszy od najbardziej tajemniczej femme fatale (Ewa Krzyżewska), przez atrakcyjną zalotną blondynkę, specjalistkę od komedii (Halina Kowalska), gwiazdę teatru Hanuszkiewicza i Grzegorzewskiego, która w filmie grała kobiety demoniczne i prostytutki (Anna Chodakowska), często obsadzaną w rolach kostiumowych aktorkę o kształtach klasycznej seksbomby (Marzena Trybała), aż do ekscentrycznej Ewy Sałackiej oraz Marii Probosz, odtwarzającej w latach 80. role współczesnych dziewczyn zatracających się w miłości, seksie i nałogach, która w życiu prywatnym powtórzyła tę drogę.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

8
Kiwka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiwka
Dostępny3 szt.

Kiwka to książka o swobodzie tworzenia, o poważnej ironii, o pożytkach ze śmierci Boga, o brazylijskim futbolu, o niezbędnych podpórkach pamięci, o przekładzie literackim, o fikcjach, które ratują życie i nauce, która od życia ucieka. Zaczyna się od Jezusa na krzyżu, kończy sprawą Dreyfusa i opowiada o pułapkach egzystencji oderwanej od rzeczywistości. Jest wyznaniem wiary autora w wyzwalającą moc kulturowych mediacji, które nie wykrzywiają życia, lecz je podtrzymują. Jest pochwałą literatury i przekładu jako medium doskonałego. Jej bohaterami są Friedrich Nietzsche, Gustave Flaubert, Garrincha, Arthur Conan Doyle, Fernando Pessoa, Tony Judith, Peter Sloterdijk, Albert Einstein, Robert Walser, Soren Kierkegaard, Marcel Proust i inni. Michał Paweł Markowski – autor, wydawca i tłumacz kilkudziesięciu książek filozoficznych i literackich. Od 2010 szef Katedry Języka Polskiego i Literatury oraz Wydziału Slawistyki na University of Illinois w Chicago. Profesor wizytujący na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dyrektor Artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Literatury im. Josepha Conrada. Ostatnio publikował Politykę wrażliwości: wprowadzenie do humanistyki (Universitas 2013) oraz Dzień na ziemi (Wydawnictwo Poznańskie 2014), tom złożony z fotografii, powieści i esejów podróżnych.

38,00 zł
27,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

9
Ołówek grafitowy 1500/HB (12szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek grafitowy 1500/HB (12szt)
Dostępny27 szt.

Profesjonalny ołówek grafitowy. Ołówki KOH-I-NOOR seria 1500. Posiadają oprawki z drewna cedrowego wielokrotnie lakierowanego zapewniającego odpowiednią sprężystość i odporność na złamania oraz łatwość temperowania. Grafit klejony jest na całej swojej długości, odznacza się bardzo wysoką czystością i standaryzacją twardości. Znajdują zastosowanie w grafice, rysunku technicznym, plastyce, oraz szkole, biurze i codziennym użyciu. Twardość HB.

26,40 zł
23,76 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,64 zł

10
Imperium wódki. Pijana polityka od Lenina do Putina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imperium wódki. Pijana polityka od Lenina do Putina
Dostępny5 szt.

Czy Związek Sowiecki stałby się światowym supermocarstwem, gdyby nie wódka? W jaki sposób pijana polityka w latach dziewięćdziesiątych XX wieku przyczyniła się zarówno do upadku komunizmu, jak i do problemów zdrowotnych społeczeństwa? Jak Kreml mógłby pokonać przeszkody związane z nadużywaniem wysokoprocentowego alkoholu i doprowadzić do dobrobytu społecznego, gospodarczego oraz demokracji? Schrad wnikliwie przygląda się XX i XXI-wiecznemu państwu rosyjskiemu, w którym słynny trunek uzupełnia skarbiec i umożliwia manipulowanie ludem. Oglądanie historii Rosji przez pryzmat butelki z wódką pomoże nam zrozumieć, dlaczego „kwestia alkoholowa” pozostaje istotna dla rosyjskiej polityki na najwyższym szczeblu także i dziś – blisko stulecie po załatwieniu tej sprawy w nieomal wszystkich innych nowoczesnych państwach. Dostrzeżenie niszczycielskiej siły dziedzictwa politycznego wódki i zmierzenie się z nią jest być może największym wyzwaniem politycznym, przed jakim stoi obecne pokolenie przywódców Rosji, a niewykluczone, że i następne. „Imperium wódki, napisane żywo i zabawnie, szczegółowo ukazuje trwały związek między autokracją a alkoholem na przestrzeni dziejów Rosji”. – Mark Beissinger, Uniwersytet Princeton, autor książki Nationalist Mobilization and the Collapse of the Soviet State „Porywająca i oryginalna książka”. – Tyler Cowen, Marginal Revolution

45,00 zł
37,35 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,65 zł

11
Ołówek grafitowy 2B, 12 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek grafitowy 2B, 12 sztuk
Koh-I-Noor, 12 sztuk
Dostępny46 szt.

Ołówki grafitowe KOH-I-NOOR serii 1500 charakteryzują się wysoką czystością grafitu, z którego zostały wykonane. Oprawki wykonane z drewna cedrowego wielokrotnie lakierowane. Dostępne są w skali gradacji od 10H do 8B. Dzięki tak szerokiej skali gradacji są bardzo wszechstronne i znajdują zastosowanie w grafice, rysunku technicznym, plastyce oraz szkole, biurze i codziennym użyciu. Twardość 2B, 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

26,40 zł
23,76 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,64 zł

12
Saga Endera 4. Ender na wygnaniu. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga Endera 4. Ender na wygnaniu. Audiobook
Orson Scott Card, Biblioteka Akustyczna
NiedostępnyBrak

Kolejna część znakomitego cyklu o Enderze. Ender na wygnaniu to długo wyczekiwana odpowiedź na pytanie dręczące czytelników: co działo się z Enderem między Grą Endera a Mówcą Umarłych? Trzynastoletni Ender Wiggin powinien wracać do domu jako bohater po zwycięstwie odniesionym nad Robalami. Ponieważ jednak jednocześnie uznano go za niebezpiecznego i postanowiono trzymać z daleka od Ziemi, decyduje się na przyjęcie stanowiska gubernatora pierwszej ludzkiej kolonii na planecie, która kiedyś należała do wroga. Jego ukochana siostra Valentine dołącza do niego, ale nie jest w stanie zburzyć muru, który wokół siebie wzniósł. Dręczony wyrzutami sumienia z powodu Ksenobójstwa Ender szuka przyczyny, dla której obcy pozwolili mu się unicestwić... Czyta: Roch Siemianowski Czas trwania: 15 godz. 34 min.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

13
Kroniki Archeo. Tom 9. Komnata szeptów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Archeo. Tom 9. Komnata szeptów
Dostępny112 szt.

Ślub panny Ofelii zbliża się wielkimi krokami. Wydaje się, że nic nie może zmącić jej radości. Tymczasem cienie z przeszłości opuszczają mroczne zakamarki i wychodzą na światło dzienne. Kto śledził Mary Jane na stacji King's Cross? Jaki sekret skrywa stary Szkot Evan Swanson? I jaki z tym związek mają perły Barbary Radziwiłłówny? Jest tylko jeden sposób, by znaleźć odpowiedzi. Trzeba odszukać Komnatę Szeptów. Ostrowscy i Gardnerowie tym razem wyruszają do Wilna, miasta pełnego zagadek i tajemnic...

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

14
Jan Kulczyk. Biografia niezwykła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jan Kulczyk. Biografia niezwykła
NiedostępnyBrak

Najbogatszy Polak. Pozostawił majątek wart 15 mld złotych. Nawet najwięksi wrogowie z szacunkiem mówili o skali jego przedsięwzięć. Drapieżny kapitalista i hojny filantrop. Ikona transformacji polskiej gospodarki. Człowiek, który z upodobaniem kolekcjonował zarówno dzieła sztuki, jak i znajomości z możnymi tego świata. Hanna Suchocka radziła się go, czy ma objąć posadę premiera RP. Przyjmował go Donald Tusk. Do jego firmy zaglądał Marian Krzaklewski. Szczególne relacje łączyły go z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim, do którego miał nieograniczony dostęp. Książka zawiera wypowiedzi Jana Kulczyka, których udzielił nam przed śmiercią w Wiedniu. Opowiada o drodze do bogactwa i zdarzeniach, bez których nie osiągnąłby swojej pozycji. Polemizuje z krytyką i zarzutami, jakie towarzyszyły mu odkąd zaczął zarabiać duże pieniądze. Po raz pierwszy opowiada o kulisach swoich największych inwestycji. Zdradza w kim upatrywał swojego największego wroga i kto mógł stać za nagraniami kelnerów. Osobiste relacje to najważniejsza część jego narracji. Bo jak lubił mawiać doktor Jan Kulczyk, interesy robi się z ludźmi, a nie z firmami.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

15
Drgania mechaniczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drgania mechaniczne
Dostępny6 szt.

Autor proponuje jednoczesne poznawanie teorii drgań mechanicznych i wdrażanie jej do analizy własności dynamicznych układów mechanicznych. Stosuje do tego celu wspomaganie komputerowe za pomocą programu MATHCAD. Wyjaśnia naturę zjawiska drgań mechanicznych i jego znaczenie w technice oraz wpływ na środowisko. Prezentuje też wzorcowe programy pomocne przy samodzielnym programowaniu obliczeń. Podaje zasady tworzenia modeli dyskretnych za pomocą MES i omawia zagadnienia drgań w eksploatacji maszyn. Książka jest adresowana do studentów kierunków mechanicznych i budowlanych oraz inżynierów zajmujących się problematyką drgań mechanicznych.

45,00 zł
41,40 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,60 zł

16
Królowa Śniegu. Książeczka dźwiękowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowa Śniegu. Książeczka dźwiękowa
NiedostępnyBrak

Przenieś się do krainy bajek. Naciskając kolejno sześć dźwiękowych przycisków, usłyszysz śliczną baśń, w której znajdziesz parę przyjaciół i złą królową... Bajkę czyta Hanna Kinder-Kiss W tej serii m.in.: Złotowłosa i trzy misie, Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Trzy małe świnki, Śpiąca Królewna, Piękna i Bestia, Jaś i Małgosia.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

17
Star Wars Miecz świetlny Kylo Ren - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars Miecz świetlny Kylo Ren
NiedostępnyBrak

Wkrocz w sam środek akcji i przygód w świecie Gwiezdnych wojen! Odkryj ekscytujące historie opisujące walkę Dobra ze Złem we wszechświecie pełnym bohaterów, złoczyńców i kosmitów. Mroczny wojownik Kylo Ren dysponuje Mocą i dowodzi misjami Najwyższego Porządku. Jego temperament jest równie ognisty jak jego niekonwencjonalnego miecza świetlnego. Symulowany dźwięk i światło pozwalają ożywić w wyobraźni zaciekłe bitwy. Teraz możesz poczuć się jak Kylo Ren dzięki temu elektronicznemu mieczowi świetlnemu, którego otwarcie w celu przystąpienia do pojedynku wymaga zaledwie jednego ruchu nadgarstka. Ponownie przeżyj wydarzenia z tej sagi dzięki tym i innym zabawkom umożliwiającym odgrywanie scenek ze świata Gwiezdnych wojen. Sprzedawane oddzielnie. Produkty ze świata Gwiezdnych wojen są wytwarzane przez firmę Hasbro na licencji pozyskanej od firmy Lucasfilm Ltd. Hasbro oraz wszystkie powiązane terminy to znaki towarowe firmy Hasbro. Wiek: 4+

232,90 zł
211,94 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 20,96 zł

18
Książeczka dźwiękowa. Śpiąca królewna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka dźwiękowa. Śpiąca królewna
NiedostępnyBrak

Przenieś się do krainy bajek. Naciskając kolejno sześć dźwiękowych przycisków, usłyszysz śliczną baśń, w której znajdziesz królewnę, wróżki i dzielnego księcia... Bajkę czyta Hanna Kinder-Kiss W tej serii m.in.: Złotowłosa i trzy misie, Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Trzy małe świnki, Śpiąca Królewna, Piękna i Bestia, Jaś i Małgosia.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

19
Zestaw artystyczny. Star Wars, 68 elementów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw artystyczny. Star Wars, 68 elementów
Starpak
NiedostępnyBrak

Wspaniały zestaw dla małych artystów pomagający rozwijać im kreatywność i poznawać nowe techniki malarskie. W zestawie 68 elementów: • 12 pisaków, • 12 kredek woskowych, • 12 kredek ołówkowych, • 12 pasteli, • 12 farb akwarelowych, • pędzel, • temperówka, • ołówek, • gumka do mazania, • klej, • linijka, • paleta do malowania, • 4 kartki ze szkicem do kolorowania. Wszystkie elementy zestawu są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewni długie użytkowanie. Cały zestaw jest zorganizowany w jednej, zamykanej walizeczce z rączką, ułatwiającej przechowywanie i przenoszenie. Walizka zdobiona jest nadrukiem Star Wars.

15,90 zł
14,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,59 zł

20
Łowienie rybek, duży staw, mix kolorów 1438 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łowienie rybek, duży staw, mix kolorów 1438
Lean Toys
NiedostępnyBrak

Zabawa polega na złowieniu groźnego rekina lub jak największej ilości rybek. Ryby umieszczone są w stawie, gdzie tafla kręci się dookoła, a rybki wynurzają otwarte pyszczki. No i wówczas można je złowić, za pomocą wędki, która ma na końcu zamontowany haczyk oraz profesjonalny kołowrotek z hamulcem. Ale niestety nie jest to takie proste, ponieważ rekin, jak to rekin jest bardzo sprytny i wcale nie chce dać się złowić. Rewelacyjna zabawa zapewniona dla 2 osób. W zabawie liczy się jak to w wędkarstwie bywa najbardziej cierpliwość i spryt. Wygrywa ten, kto złowi rekina w najkrótszym czasie lub jak najwięcej rybek. Zestaw zawiera: - taflę ze stawem zasilanym na 4 baterie paluszki AA 1,5V (brak w zestawie), - 10 dużych (7cm) rybek w 4 kolorach, - 2 wędki (29 cm). Zestaw dostępny w dwóch kolorach: - zielony, - różowy. Wymiary zabawki: 34.0 x 28.5 x 5.0 cm. Średnica tafli jeziora: 23.0 cm. Wymiary pudełka: 34.5 x 30.5 x 8.0 cm. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

73,00 zł
65,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,30 zł

21
Niepokorna księżna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepokorna księżna
NiedostępnyBrak

1372–1399, Anglia Kobieta, która wyprzedziła swoją epokę Po śmierci męża lady Katarzyna Swynford wychowuje samotnie trójkę dzieci, a po mężu odziedziczyła jedynie zrujnowaną posiadłość. O pomoc zwraca się do Jana z Gandawy, syna króla Edwarda III. Książę proponuje, by została jego kochanką. Zauroczona nim Katarzyna szybko ulega. Ale Jan jest mężem Konstancji Kastylijskiej i zamierza ubiegać się o tron Kastylii. Anglia, uwikłana w wojnę stuletnią, potrzebuje tego sojuszu. Jan musi przedłożyć dobro kraju nad miłość. Pragnąc uniknąć skandalu, publicznie oskarża Katarzynę o to, że go uwiodła i nakazuje jej opuścić dwór. Upokorzona Katarzyna jest pewna, że na zawsze utraciła ukochanego. Jednak uczucie, które połączyło ją z Janem, okazuje się silniejsze niż polityczne racje i konwenanse.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

22
Kardynał z Kremla. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kardynał z Kremla. Audiobook
Tom Clancy, Biblioteka Akustyczna
NiedostępnyBrak

W Moskwie rozpoczyna się amerykańsko-rosyjska konferencja dyplomatyczna na najwyższym szczeblu. Bierze w niej udział również Jack Ryan – młody, wybijający się analityk CIA. Jego misja wykracza jednak poza ramy dyplomatyczne, kiedy okazuje się, że KGB rozszyfrowało działającego na Kremlu bezcennego amerykańskiego agenta o pseudonimie „Kardynał”, oficjalnie osobistego doradcę rosyjskiego ministra obrony. Grozi mu teraz śmiertelne niebezpieczeństwo, a Jack Ryan jest jedynym człowiekiem, który może go uratować. I doprowadzić świat na skraj pokoju... lub wojny.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

23
Ekstazy kobiece - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekstazy kobiece
Dostępny20 szt.

Galeria mistyczek chrześcijańskich, od Hildegardy z Bingen po dwudziestowieczną Madelaine de la Salpetriere - kobiet, które pozbawione twórczej roli w Kościele wywalczyły sobie własne, choć niewielkie miejsce, gdzie ich zdolności twórcze mogły znaleźć pełny wyraz. W doświadczeniach mistycznych kobieca zmysłowość doczekała się po raz pierwszy prawa obywatelstwa i uznania.

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

24
Mechanika ogólna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mechanika ogólna
Dostępny11 szt.

W podręczniku zaprezentowano nową metodę studiowania mechaniki, umożliwiającą kształtowanie intuicji inżynierskiej. W tym celu wykorzystano program MATHCAD, który usprawnia żmudne obliczenia i pozwala zaoszczędzić czas na dokładną analizę rozważanych zjawisk oraz otrzymanych wyników. Książka polecana studentom na zajęcia z mechaniki ogólnej oraz jako praktyczną pomoc przy wykonywaniu prac dyplomowych, a także inżynierom szukającym rozwiązań ułatwiających opracowywanie dokumentacji projektowej.

45,00 zł
41,40 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,60 zł

25
Kategoria własności w ujęciu wybranych kierunków myśli ekonomicznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kategoria własności w ujęciu wybranych kierunków myśli ekonomicznej
Dostępny80 szt.

Wartość, własność i wolność to trzy podstawowe kategorie ekonomiczne, które wyznaczają główne ramy funkcjonowania teorii ekonomii oraz polityki gospodarczej, określając charakter wyznawanych poglądów oraz strategię działania. Rozważania dotyczące tych kategorii stanowiły istotną część dorobku ekonomii przedklasycznej, klasycznej, marksowskiej i subiektywno-marginalistycznej. Książka jest doskonałą pomocą dydaktyczną dla studentów ekonomii, prawa, politologii, historii i socjologii oraz teologii, w programach studiów tych kierunków obowiązkowa jest historia danej nauki, dla której własność jest podstawową kategorią.

39,00 zł
35,88 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,12 zł

26
Samoobsługowe państwo dobrobytu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samoobsługowe państwo dobrobytu
Dostępny83 szt.

Komunikat płynący z książki Dawida Sześciły znacząco wykracza poza sferę rozważań nad technicznymi aspektami systemu usług publicznych. W istocie, na przykładzie ewolucji systemów usług publicznych, Autor opisuje przeobrażenia współczesnego państwa, w szczególności zaś postępujący demontaż tej jego postaci, którą zwyczajowo określa się mianem państwa dobrobytu. (?) Sześciło nie poprzestaje na surowej krytyce neoliberalnego konceptu świadczenia usług publicznych, co niestety czyni obecnie wielu badaczy zarządzania publicznego. Nie zadowalając się krytyką nowego zarządzania publicznego, podejmuje intelektualny trud poszukiwania innych rozwiązań. Czyni to w sposób rozważny i niedogmatyczny. Z jednej bowiem strony odrzuca etatystyczną pokusę powrotu do monopolu lub quasi-monopolu publicznego (zyskującą wielu wpływowych popleczników po ostatnim kryzysie finansowo-gospodarczym), z drugiej zaś przestrzega przed dezawuowaniem wartości rynku i związanych z nim mechanizmów. Z recenzji wydawniczej dr. hab. Stanisława Mazura, prof. UEK Dawid Sześciło, ur. 1985, dr nauk prawnych, adiunkt w Zakładzie Nauki Administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi, a także z OECD Sigma jako ekspert do spraw administracji publicznej, wykłada w Krajowej Szkole Administracji Publicznej. Jest autorem ponad stu publikacji naukowych, w tym monografii, podręczników i artykułów w polskich i zagranicznych czasopismach.

35,70 zł
31,42 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,28 zł

27
Zestaw do malowania: pastele suche+blok+gumka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do malowania: pastele suche+blok+gumka
Dostępny4 szt.

Zestaw zawiera:- pastele suche- blok A4 artystyczny- gumkę chlebową

75,00 zł
67,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,50 zł

28
Ołówek grafitowy 2H, 12 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek grafitowy 2H, 12 sztuk
Koh-I-Noor, 12 sztuk
Dostępny8 szt.

Ołówki grafitowe Koh-I-Noor z serii 1500 charakteryzują się wysoką czystością grafitu, z którego zostały wykonane. Oprawki wykonane z drewna cedrowego, wielokrotnie lakierowane. Dostępne są w skali gradacji od 10H do 8B. Dzięki tak szerokiej skali gradacji są bardzo wszechstronne i znajdują zastosowanie w grafice, rysunku technicznym, plastyce oraz szkole, biurze i codziennym użyciu. Twardość 2H, 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

24,40 zł
21,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,44 zł

29
Koszyk pom. dla nau. do Naszego Elementrza JESIEŃ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszyk pom. dla nau. do Naszego Elementrza JESIEŃ
NiedostępnyBrak

Koszyk pomysłów dla nauczyciela do Naszego Elementarza - JESIEŃPierwsza część fantastycznego poradnika dla nauczycieli nauczania początkowego, który w zamyśle ma na celu ułatwienie pracy z uczniami klas pierwszych.Kolejne części to:ZIMA, WIOSNA i LATO.W pierwszym rozdzialei w bardzo przystępny sposób zostały przypomniane i pokrótce omówione metody i techniki aktywizujące, które autorzy szczególnie polecają do stosowania w edukacji wczesnoszkolnej.Rozdział drugi to zbiór ćwiczeń, zadań, gier i zabaw edukacyjnych dostosowanych do poszczególnych stron każdej części "Naszego Elementarza".Badanie, eksperymentowanie, dociekanie, manipulowanie, stawianie hipotez, ich weryfikowanie i wnioskowanie - podpowiedzi takich ciekawych i pobudzających dziecięcą wyobraźnię zajęć znajdują się we wszystkich częściach poradnika Koszyk pomysłów dla nauczycieli do "Naszego Elementarza"

46,00 zł
43,70 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,30 zł

30
Ołówek grafitowy 1500/H1 (12szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek grafitowy 1500/H1 (12szt)
Dostępny12 szt.

Ołówki grafitowe KOH-I-NOOR serii 1500, charakteryzują się wysoką czystością grafitu z którego zostały wykonane. Oprawki wykonane z drewna cedrowego wielokrotnie lakierowane. Dostępne są w skali gradacji od 10H do 8B. Dzięki tak szerokiej skali gradacji są bardzo wszechstronne i znajdują zastosowanie w grafice, rysunku technicznym, plastyce, oraz szkole, biurze i codziennym użyciu. Twardość H1, 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

26,40 zł
23,76 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,64 zł

31
Ołówek grafitowy 1500/3H (12szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek grafitowy 1500/3H (12szt)
NiedostępnyBrak

Ołówki grafitowe KOH-I-NOOR serii 1500, charakteryzują się wysoką czystością grafitu z którego zostały wykonane. Oprawki wykonane z drewna cedrowego wielokrotnie lakierowane. Dostępne są w skali gradacji od 10H do 8B. Dzięki tak szerokiej skali gradacji są bardzo wszechstronne i znajdują zastosowanie w grafice, rysunku technicznym, plastyce, oraz szkole, biurze i codziennym użyciu. Twardość 3H, 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

19,70 zł
17,73 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,97 zł

32
Zestaw artystyczny. Hot Wheels, 68 elementów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw artystyczny. Hot Wheels, 68 elementów
Starpak, 68 elementów
NiedostępnyBrak

Wspaniały zestaw dla małych artystów pomagający rozwijać im kreatywność i poznawać nowe techniki malarskie. Składa się z 68 elementów: 12 pisaków, 12 kredek woskowych oraz 12 kredek ołówkowych, 12 pasteli, 12 farb akwarelowych, pędzla, temperówki, ołówka, gumki do mazania, kleju, linijki, palety do malowania i 4 kartek ze szkicem do kolorowania. Wszystkie elementy zestawu są wykonane z wysokiej jakości materiałów co zapewni długie użytkowanie. Cały zestaw jest zorganizowany w jednej, zamykanej walizeczce z rączką, ułatwiającej przechowywanie i przenoszenie. Walizka zdobiona jest nadrukiem Hot Wheels.

15,90 zł
14,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,59 zł

33
Święty Krzyż. Książę innych gór - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Krzyż. Książę innych gór
Dostępny4 szt.

Książę innych gór jest owocem badań i refleksji autora nad wielką rolą i znaczeniem klasztoru benedyktynów oraz sanktuarium świętokrzyskiego w średniowiecznym Królestwie Polskim. Opowieścią o ludziach i czasach, w których tworzyła się żywa do dziś legenda Świętego Krzyża jako jednego z najważniejszych miejsc Polski Jagiellonów oraz o czasach wcześniejszych, kiedy Łysa Góra była miejscem ważnym dla plemion pogańskich. Jest też opowieścią o tym, jak trudno jest zrekonstruować tak zwaną prawdę historyczną i na powrót ożywić przeszłość. Opowieścią dla Czytelnika starszego i młodszego, każdego, kto ma odwagę wyjść poza utarte schematy, opowieścią rozgrywającą się na różnych płaszczyznach, w której autor oddaje głos średniowiecznym i nowożytnym kronikarzom, dokumentom, podróżnikom, a także współczesnym ludziom nauki. W tej książce narracje z różnych czasów przenikają się, pozwalając na to, aby w naszej wyobraźni odżyły wieki, które pozornie dawno już minęły. Opowieść skłania do szukania własnych dróg poznania Łysej Góry jako zwartej i wyjątkowej całości, stworzonej wspólnymi siłami kultury i natury. Jest to też ukłon oddany w stronę największego piewcy świętokrzyskiego sanktuarium, Jana Długosza, autora niezrównanego opisu tego miejsca, które uważał za najważniejszą polską górę i dlatego nadał jej miano „księcia innych gór”. Książka jest pierwszą częścią zamierzonej większej całości; następna część będzie dotyczyć czasów nowożytnych (od XVI wieku do kasaty klasztoru w 1819 roku). Czesław Hadamik, archeolog, doktor nauk humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, autor (i współautor) około 100 publikacji naukowych i popularnonaukowych, w tym 11 książek. Od lat prowadzi badania archeologiczno-architektoniczne na terenie klasztoru świętokrzyskiego. Odbiorcy: - szerokie grono Czytelników – zarówno tych, którzy często odwiedzają Święty Krzyż, jak i tych, którzy chcieliby poznać ten wyjątkowy zakątek Polski. Dlaczego warto przeczytać tę książkę? - łatwy i przystępny opis legendarnych i historycznych dziejów Łysej Góry, skłaniający do samodzielnych refleksji i uruchomienia wyobraźni - wiele nowych informacji, wędrówka po miejscach słabo, albo w ogóle nieznanych, a ściśle związanych z największymi postaciami historii Polski.

18,00 zł
13,32 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,68 zł

34
Chew. Tom 3. Delicje deserowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chew. Tom 3. Delicje deserowe
Dostępny8 szt.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Chew #11-15. Dla Tony’ego Chu, agenta federalnego i cybopaty, który odbiera mentalne uczucia ze wszystkiego, co zjada, nadchodzą lepsze dni. Ma dziewczynę i nowego partnera, któremu ufa. Powoli znajduje nić porozumienia ze swoim wrednym szefem. Jednak jego bezwzględny były partner wciąż działa i zamierza zrealizować swoje groźby wobec Tony’ego i jego bliskich. Jest tylko kwestią czasu, zanim śledztwa, którymi zajmują się obaj detektywi, zaczną się zazębiać – wtedy poleje się krew, a pewne części ciała zostaną zjedzone! Przedstawiamy „Delicje deserowe”, trzeci tom z serii Chew , bestsellerowej, nagradzanej i – nie wiedzieć czemu – dobrze przyjętej serii o gliniarzach, przestępcach, kucharzach, kanibalach i jasnowidzach. Niesamowicie zabawne. – USA Today Nie przeczytałem CHEW... Myślałem, że to jeszcze jeden komiks o zombiakach. – Blair Butler, G4 Fresh Ink.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

35
Święta Miłośniczek Czekolady - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta Miłośniczek Czekolady
NiedostępnyBrak

Czekolada jest dobra na wszystko! Co robić, gdy święta już za pasem? 1. Kupić prezenty pod choinkę 2. Spotkać się z przyjaciółkami 3. Zjeść w ich towarzystwie ulubioną czekoladę Życie czterech Miłośniczek Czekolady jest pełne zawirowań. Lucy jest tak zaabsorbowana prowadzeniem kawiarenki Czekoladowe Niebo, że nie ma czasu dla swojego chłopaka. Poza tym na horyzoncie pojawia się były narzeczony. Nadia od dawna trzyma mężczyzn na dystans, ale poznaje kogoś, kto wyraźnie ją pociąga. Chantal ma wątpliwości, czy jej małżeństwo przetrwa, mimo że mają małą córeczkę. Autumn, rozczarowana swoim partnerem, marzy o lepszym związku. W trudnych chwilach jak zwykle niezawodna okazuje się przyjaźń i... duża porcja czekolady. Święta Miłośniczek Czekolady to kontynuacja losów bohaterek zabawnych i wzruszających powieści Klub Miłośniczek Czekolady i Dieta Miłośniczek Czekolady.

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

36
Montaż okładzin ściennych i płyt podłogowych. Kwalifikacja B.5.2. Podręcznik do nauki zawodu, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Montaż okładzin ściennych i płyt podłogowych. Kwalifikacja B.5.2. Podr...
Dostępny10 szt.

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Realizuje treści z zakresu drugiej części kwalifikacji B.5 (Montaż okładzin ściennych i płyt podłogowych w systemie suchej zabudowy). Autorzy książki rzetelnie omówili rodzaje okładzin ściennych, płyt podłogowych oraz ich izolacji w systemie suchej zabudowy. Zaprezentowali wiedzę dotyczącą wykonywania okładzin ściennych i płyt podłogowych, wyznaczania miejsca montażu, przygotowywania podłoża, doboru sprzętu i materiałów, a także rozpoznawania rodzajów uszkodzeń i metod ich naprawy. Opisali również, jak należy oceniać jakość wykonania omawianego montażu, wykonać obmiar robót związanych z tymi pracami oraz sporządzić ich rozliczenie. Liczne rysunki i zdjęcia ułatwią uczniowi zrozumienie opisanych treści. Nr dopuszczenia MEN: 55/2015

36,90 zł
32,47 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,43 zł

37
Zestaw bańki mydlane magiczna rękawica - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw bańki mydlane magiczna rękawica
Lean Toys
NiedostępnyBrak

Najnowsza forma zabawy bańkami mydlanymi! Super rękawica do baniek - za jej pomocą możesz łapać, podrzucać i żonglować bańkami jak tylko zechcesz! Jak to działa? To proste! Wystarczy nałożyć rękawiczkę, a do załączonego pojemnika wlać płyn i zanurzyć w nim rurkę, następnie wydmuchać bańkę mydlaną. Za pomocą specjalnej rękawiczki można odbijać bańki i spróbować postawić je na czubku palca. Ci bardziej zręczni mogą spróbować żonglerki - wystarczy stworzyć kilka baniek i do dzieła!

10,99 zł
9,89 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,10 zł

38
Tuba 60-110cm średnica 8,5cm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tuba 60-110cm średnica 8,5cm
Dostępny11 szt.

Tuba, lekka i wytrzymała, plastikowa z regulowaną długością 60-110cm, średnica tuby 8,5cm. Przeznaczona do bezpiecznego przechowywania, przenoszenia i przesyłania papierów, rysunków i dokumentacji. Zaopatrzona w pasek na ramię.

29,30 zł
26,37 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,93 zł

39
Zestaw kosmetyków Kosmetyczka Suszarka na Baterie - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kosmetyków Kosmetyczka Suszarka na Baterie
Lean Toys
NiedostępnyBrak

Zestaw piękności w torebce jest zabawką, o której marzą wszystkie znikome modnisie. Zabawka ta przyniesie długie godziny wypełnione zabawą wszystkim dziewczynkom, które uwielbiają podbierać kosmetyki mamom i siostrom, by móc malować się w ukryciu. W stylowej, przeźroczystej torebeczce znajduje się niemało składników, dzięki którym zabawa z dużą pewnością będzie udana — pakiet może posłużyć równocześnie do aranżacji salonu kosmetycznego, jak i pokoju księżniczki. Zawartość zestawu: • suszarka do włosów zasilana na baterie, • lusterko na stojaku, • szczotka do włosów, • grzebień, • 2 wałki do włosów, • spinka do włosów w profilu motylka, • gumka do włosów z kwiatkiem, • paletka cieni do powiek, • pomadka do ust, • pierścionek z serduszkiem. Suszarka do włosów zasilana jest 1 sztuką baterii AA 1,5 V, która nie jest dołączona do zestawu. Po umieszczeniu w niej baterii i włączeniu przycisku zabawka suszy włosy nad wyraz lekkim strumieniem powietrza, wydając przy tym specyficzny dźwięk. Komplet wytworzony jest z potężnego, trwałego materiału, jakim jest plastik. Kompozycja zabawek pozbawiona jest ostrych, niebezpiecznych zakończeń, mimo to wyśmienicie naśladuje wygląd prawdziwych przedmiotów. Wszelkie komponenty znajdują się w przeźroczystej torbie, która ma zamek błyskawiczny i rączkę, upraszczające przenoszenie zabawki. Pakiet posiada atest bezpieczeństwa CE. Polecany jest dla dziewczynek powyżej 3. roku życia. Wymiary wybranych elementów: • suszarka: 15.0 x 14.0 cm • lusterko: 9.0 cm • szczotka do włosów: 12.0 cm • wałki do włosów: 4.5 cm Wymiary torebeczki: 28.0 x 23.0 cm

21,00 zł
18,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,10 zł

40
Carrie Pilby (Nieznośnie genialna) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carrie Pilby (Nieznośnie genialna)
NiedostępnyBrak

Carrie Pilby, dziewczyna geniusz, w wieku dziewiętnastu lat ukończyła studia na Harvardzie. Carrie woli siedzieć w domu, niż spędzać czas w towarzystwie rozrywkowych rówieśniczek i płytkich facetów, którym chodzi tylko o seks. Choć w Nowym Jorku mieszkają miliony ludzi, ona nie potrafi się do nikogo dopasować. Jest odludkiem i dziwadłem, i dobrze! Mimo to zgadza się zrealizować pięciopunktowy plan działań opracowany przez terapeutę: 1. Zrobić 10 rzeczy sprawiających radość 2. Zostać członkiem jakiejś organizacji lub klubu (aby spotykać się z ludźmi) 3. Iść na randkę (z naprawdę interesującym chłopakiem) 4. Wyznać komuś (z wyjątkiem własnego terapeuty), ile dla niej znaczy 5. Bawić się w sylwestra (w gronie znajomych) Świat niespodziewanie okazuje się bardziej przystępny, a ludzie sympatyczni. Można się z nimi zaprzyjaźnić i nawet zakochać.

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

41
Ołówek grafitowy 4H, 12 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek grafitowy 4H, 12 sztuk
Koh-I-Noor, 12 sztuk
NiedostępnyBrak

Ołówki grafitowe KOH-I-NOOR serii 1500 charakteryzują się wysoką czystością grafitu, z którego zostały wykonane. Oprawki wykonane z drewna cedrowego, wielokrotnie lakierowane. Dostępne są w skali gradacji od 10H do 8B. Dzięki tak szerokiej skali gradacji są bardzo wszechstronne i znajdują zastosowanie w grafice, rysunku technicznym, plastyce oraz szkole, biurze i codziennym użyciu. Twardość 4H, 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

18,70 zł
16,83 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,87 zł

42
Ołówek grafitowy 1500/5B (12szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek grafitowy 1500/5B (12szt)
Dostępny21 szt.

Ołówki grafitowe KOH-I-NOOR serii 1500, charakteryzują się wysoką czystością grafitu z którego zostały wykonane. Oprawki wykonane z drewna cedrowego wielokrotnie lakierowane. Dostępne są w skali gradacji od 10H do 8B. Dzięki tak szerokiej skali gradacji są bardzo wszechstronne i znajdują zastosowanie w grafice, rysunku technicznym, plastyce, oraz szkole, biurze i codziennym użyciu. Twardość 5B, 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

24,40 zł
21,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,44 zł

43
Peppa Pig: My Daddy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig: My Daddy
Dostępny3 szt.

This adorable book is brought to you by the best-loved characters from the number one award-winning preschool children's TV show on Channel 5 and Nickelodeon - Peppa Pig! The perfect present for Daddy Pig's and children everywhere, this cute book talks about how much Peppa and George love their daddy, with all his little quirks.

22,60 zł
44
Kraina Lodu. Lodziarnia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Lodziarnia
Smoby
NiedostępnyBrak

Baw się z bohaterami „Krainy Lodu”! Ten zestaw zachwyci dzieci. Został wykonany z dbałością o szczegóły. Zawartość opakowania: • maszyna do lodów, • kasa z otwieraną szufladką, • 6 monet, • karta kredytowa, • 4 kubeczki do lodów, • 2 łyżeczki, • pudełeczko, • 6 imitacji kulek lodów, • 2 pojemniki z polewami. Dzięki zabawie w sklep dziecko rozwija umiejętności społeczne i kreatywność. Równocześnie trenuje koordynację ruchową i uczy się związku przyczynowo-skutkowego. Wymiary lodziarni: 44.5 x 35.0 cm Wymiary opakowania: 49.0 x 49.0 x 12.5 cm

161,90 zł
147,33 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 14,57 zł

45
Panzerzuge. Tank Power vol. CLVIII 417 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panzerzuge. Tank Power vol. CLVIII 417
NiedostępnyBrak

W okresie wojny została uruchomiona produkcja udanych pociągów pancernych typu BP-42 i BP-44, a ponadto do jednostek trafiły inne typy pojazdów szynowych np. ciężkie opancerzone lokomotywy spalinowe uzbrojone w armaty tzw. Panzertriebwagen, improwizowane pociągi pancerne tzw. Streckenschutzzug, pociągi sztabowe (Kommandozug), drezyny pancerne, a nawet specjalne wagony przeznaczone do niszczenia nieprzyjacielskich pojazdów pancernych (Panzerjagerwagen).

36,00 zł
25,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

46
Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone. Audiobook
W. Chan Kim, Renée Mauborgne, MT Biznes
NiedostępnyBrak

Rozszerzone wydanie światowego bestsellera - teraz z nową przedmową, nowymi rozdziałami i zaktualizowanymi analizami przypadków Ten światowy bestseller, świetnie przyjęty przez organizacje i branże na całym świecie, podważa całą dotychczasową wiedzę o tym, co trzeba zrobić, by odnieść strategiczny sukces. Strategia błękitnego oceanu przekonuje, że zaciekła konkurencja prowadzi wyłącznie do powstania krwawego czerwonego oceanu, w którym rywale walczą o stale kurczącą się pulę zysków. Opierając się na przykładach ponad 150 posunięć strategicznych (obejmujących ponad 100 lat i 30 branż), autorzy twierdzą, że trwały sukces nie bierze się ze zwycięskich walk z konkurencją, ale ze stworzenia "błękitnego oceanu" - niewykorzystanej dotąd przez nikogo nowej przestrzeni rynkowej, w której możliwy jest wzrost. Książka Strategia błękitnego oceanu przedstawia systematyczne podejście do tego, jak sprawić, by konkurencja stała się nieistotna oraz prezentuje reguły i narzędzia do wykorzystania przez każdą organizację w tworzeniu i zajmowaniu jej własnych błękitnych oceanów. Ta bestselerowa książka będąca punktem zwrotnym zmieniającym tradycyjne myślenie o strategii, śmiało wyznacza nową drogę do wygrania przyszłości. Obierz ją za swojego przewodnika w tworzeniu niekwestionowanej przestrzeni rynkowej i sprawianiu, by konkurencja stała się nieistotna.

44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

47
Czy można wygrać z rakiem? 9 kluczowych zasad wspierania walki z nowotworem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy można wygrać z rakiem? 9 kluczowych zasad wspierania walki z nowot...
NiedostępnyBrak

Czy słyszałeś kiedyś o chorych na raka, którzy cudownie ozdrowieli? O osobach, które wprawiły w osłupienie lekarzy, niedających im więcej niż parę miesięcy życia? O nowotworach, które nagle „znikały”? Oto wyjątkowy poradnik przeznaczony zarówno dla chorych, ich bliskich, jak i osób pracujących z chorymi. Przekonaj się, że z rakiem da się wygrać. Kelly Turner – badaczka i specjalista w dziedzinie onkologii integracyjnej, zainteresowała się tzw. „spontanicznymi” remisjami raka podczas pisania pracy doktorskiej na uniwersytecie w Berkley. To właśnie wtedy zauważyła, że istnieje wiele przypadków remisji nowotworu bez udziału medycyny konwencjonalnej, których przyczyny nie zostały zbadane. Postanowiła dotrzeć do pacjentów, którzy w cudowny sposób odzyskali zdrowie i sprawdzić, jakie niekonwencjonalne metody leczenia stosowali. Po przeanalizowaniu historii dziesiątek chorych z całego świata, znalazła 9 czynników wspólnych dla wszystkich pacjentów, które przyczyniły się do wyleczenia nowotworu. Czy można wygrać z rakiem? to pierwsza książka zawierająca dogłębną analizę przypadków autentycznych remisji raka bez udziału medycyny konwencjonalnej. To także pierwsze kompendium naturalnych metod leczenia nowotworów, które okazały się skuteczne. Wskazówki i metody opisane w tym przewodniku są na tyle uniwersalne, że mogą być stosowane zarówno jako pomoc w konwencjonalnym leczeniu raka, jak i jako indywidualna kuracja. Leczenie nowotworu potraktowano tu wieloaspektowo: pacjenci i ich bliscy znajdą tu porady dotyczące diety, aktywności fizycznej, ziołolecznictwa, uwalniania się od blokad emocjonalnych oraz budowania pozytywnego nastawienia psychicznego.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

48
Pędzle nylonowe płaskie Niki 4/ 6+8+10 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzle nylonowe płaskie Niki 4/ 6+8+10
Dostępny14 szt.

Pędzle nylonowe zestaw 3 szt ma szeroki zakres stosowań począwszy od farb wodnych (tempera , akryl , akwarela) aż do farb olejnych ze względu na delikatne włókno , ślad pędzla jest bardzo mało widoczny, przez co można uzyskać gładką powierzchnię ze względu na swoją uniweralność mogą być używane nie tylko do technik artystycznych ale takze do dekoracji ściennych, decoupage oraz innych zastosowań hobbistycznych metalowa skuwka trzonek lakierowany bezbarwnym lakierem.

17,60 zł
15,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,76 zł

49
Kredki Mondeluz 48 kolorów + pędzel - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Mondeluz 48 kolorów + pędzel
NiedostępnyBrak

Profesjonalne kredki akwarelowe oprawione w wysokiej jakości drewno cedrowe.Można je używać podobnie jak ze zwykłe kredki lub też wykorzystać ich walory akwareli, czyli za pomocą wilgotnego pędzelka rozmywać w dowolnym miejscu rysunek. Naniesioną kredkę można całkowicie rozprowadzić pędzlem po rysunku, lub tylko częściowo pozostawiając linie, kontury, kreski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i starannemu wykonaniu KOH-I-NOOR kredki Mondeluz są odporne na zawilgocenie i zachowują swoje walory.

135,00 zł
121,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,50 zł

50
Kredki Polycolor 3824 24 kolory Portret - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Polycolor 3824 24 kolory Portret
Dostępny15 szt.

Polycolor profesjonalne kredki artystyczne, w sześciokątnej oprawie z drewna cedrowego.Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają miękkie rysowanie, trwałe i intensywne kolory. Oprawki zostały pokryte kilkunastu warstwami lakieru i każda kredka posiada zaokrąglone zakończenie w kolorze złota.

128,10 zł
115,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,81 zł

Wróć do góry