hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.11.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 7 listopada 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nożyczki dla dzieci (Staedtler), na drugim Masa klejąca Patafix, 80 porcji (UHU). Kolejny produkt to Nożyczki dla dzieci leworęcznych 14cm (Staedtler) oraz Nożyczki uniwersalne 17cm (Staedtler).
1
Nożyczki dla dzieci - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki dla dzieci
Staedtler
Dostępny16 szt.

Małe nożyczki dla dzieci: – miękki, ergonomiczny uchwyt specjalnie dopasowany do dłoni dziecka, – nierdzewne, zaokrąglone, bezpieczne ostrze, – wysoka jakość cięcia, – długa żywotność. Długość: 14.0 cm

8,40 zł
2
Masa klejąca Patafix, 80 porcji - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masa klejąca Patafix, 80 porcji
UHU
Dostępny12 szt.

Masa do klejenia, przebadana dermatologicznie, zastępuje pinezki, gwoździki lub taśmę. Masa klejąca do czystego, wielokrotnego łączenia drobnych przedmiotów z praktycznie wszystkich powierzchniami takimi jak: drewno, karton, gips, szkło, plastik, porcelana i tysiącami innych powierzchni w domu, szkole i biurze. Idealny do białych i przezroczystych powierzchni. Sposób użycia: Powierzchnie muszą być czyste i suche. Oderwij porcję masy i ugniataj aż będzie miękka. Nałóż UHU Patafix na mocowany przedmiot. Przytwierdź przedmiot, mocno przyciskając do wybranej powierzchni. Powtórz operację w celu ponownego użycia.

11,30 zł
9,83 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,47 zł

3
Nożyczki dla dzieci leworęcznych 14cm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki dla dzieci leworęcznych 14cm
Staedtler
Dostępny36 szt.

Małe nożyczki dla dzieci, długość 14 cm. Miękki, ergonomiczny uchwyt specjalnie dopasowany do dłoni dziecka. Nierdzewne, zaokrąglone, bezpieczne ostrze. Wysoka jakość cięcia, długa zywotność.

8,40 zł
4
Nożyczki uniwersalne 17cm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki uniwersalne 17cm
Staedtler
Dostępny7 szt.

Nożyczki uniwersaane. Długość 17cm. Miękkie, ergonomiczne cięcie. nierdzewne ostrze, wysoka jakość cięcia, długa żywotność.

9,20 zł
5
Kredki wykręcane - Twistery woskowe 12 kolorów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki wykręcane - Twistery woskowe 12 kolorów
Dostępny16 szt.

Wykręcane kredki woskowe. Łatwe w obsłudze obróć i maluj, wyraźna linia, odporne na złamania. Średnica grafitu 6 mm, 12 intensywnych kolorów, zgodnie z normą EN 71

23,70 zł
6
Filc dekoracyjny, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc dekoracyjny, mix kolorów
Folia Paper, 1
NiedostępnyBrak

Filc dekoracyjny z włókniny akrylowej o żywych, mocnych barwach, o gramaturze 150 i grubości ok. 1.5 mm, nadaje się do różnorodnych prac plastyczno-dekoratorskich. Łatwy do sklejania, zszywania. Doskonały do tworzenia filcowych zabawek, torebek, zawieszek i biżuterii. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

26,90 zł
22,87 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,03 zł

7
Klocki drewniane maxi kolorowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Klocki drewniane maxi kolorowe
Dostępny1 szt.

Duży zestaw kolorowych klocków. Dzięki niemu można zbudować wszystko, co tylko podpowie wyobraźnia dziecka. Miasteczko, wieże lub domki - z pomocą 53 elementów można stworzyć naprawdę wiele budowli!

90,60 zł
49,83 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 40,77 zł

8
69 gorących zabaw dla par - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69 gorących zabaw dla par
Dostępny8 szt.

Wspaniały seks już od jutra. Oto 69 erotycznych zabaw, które odmienią Twoje intymne życie.69 zabaw - kto jeszcze chce wprowadzić swoje życie seksualne na szczyty rozkoszy?Przewodnik po niezwyczajnych erotycznych zabawach dla małżeństw.

29,90 zł
24,52 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,38 zł

9
Zdobienie cekinami - Pieski TOY CRAFT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdobienie cekinami - Pieski TOY CRAFT
NiedostępnyBrak

Obrazki zdobione cekinami przeznaczone są dla najmłodszych dzieci od lat 3. Zestaw zawiera dwa szablony obrazków dobranych tematycznie. Początkowo dziecko nie widzi obrazków ponieważ są zakryte samoprzylepnym papierem. Zestaw zawiera duże, różnokolorowe cekiny, które dziecko powinno przykleić we właściwych miejscach dopasowując je kolorystycznie odpowiednio z kolorami pokazanymi na szablonach.

28,80 zł
25,06 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,74 zł

10
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji
Dostępny1 szt.

W jaki sposób skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony?Nie da się ukryć, że psychologia manipulacji budzi coraz większe zainteresowanie wśród naszego społeczeństwa. Powstało wiele publikacji na ten temat, firmy szkoleniowe proponują kursy związane z tą tematyką, ucząc, jak profesjonalnie manipulować. Ten wzrost zainteresowania manipulacją budzi coraz większe obawy. Nie wiesz, kiedy możesz być poddany wyrafinowanej manipulacji, która może zaprowadzić Cię na manowce. Czy można temu zaradzić, abyś bezpiecznie osiągał swoje cele i dążył do sukcesu? Z pewnością możesz temu zaradzić.Nie chodzi tu jednak tylko o to, jak potężnym narzędziem oddziaływania jest ta wiedza, nie chodzi o skuteczny kontakt, ani o to, że ktoś zrobi to, czego od niego oczekujemy. Tu chodzi o coś znacznie cenniejszego.

39,90 zł
32,72 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,18 zł

11
Klej w sztyfcie 8,2 g (2 sztuki), mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztyfcie 8,2 g (2 sztuki), mix
UHU, 2 sztuki
NiedostępnyBrak

Szybki i wygodny klej w sztyfcie z unikalna nakrętką chroniącą przed wysychaniem. klei papier, karton, etykiety, styropian. Szybki, silny i długotrwały. Ekonomiczny, łatwo i równo się nakłada, zmywalny chłodną wodą. Odkręć nakrętkę, obróć podstawą aby wysunąć sztyft i klej. 2 sztuki na blistrze. Na opakowaniu bohaterowie ulubionych dziecięcych bajek!

7,60 zł
6,61 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 0,99 zł

12
Top Trumps. My Little Pony. Gdzie kryje się magia?, gra karciana - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Trumps. My Little Pony. Gdzie kryje się magia?, gra karciana
Hasbro, od 6 lat
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy grę karcianą, która zachwyci każdą fankę „My Little Pony” Potasuj i rozdaj wszystkie karty między graczy (tak aby nie było widać bohaterów). Każdy gracz bierze wszystkie swoje karty i trzyma je w ten sposób, że widzi tylko jedną, pierwszą z wierzchu kartę (z opisem bohatera). Grę zaczyna osoba siedząca po lewej stronie od rozdającego. Osoba ta wybiera jedną dowolną cechę swojego bohatera i odczytuje ją na głos oraz podaje wartość tej cechy. Pozostali gracze odczytują wartości tej samej cechy ze swoich kart. Gracz, który ma na karcie największą lub najlepszą wartość, wygrywa i zabiera karty od pozostałych graczy. Następnie chowa je wraz ze swoją kartą na spód swojej talii. Zwycięzca tej rundy rozpoczyna nową turę gry i wybiera kolejną cechę z karty znajdującej się na górze talii (może to być ta sama cecha co poprzednio). Jeżeli dwie karty (lub więcej) mają identyczną wartość dla wybranej cechy lub nie mają przypisanej wartości, to odkładamy je na bok. Ten sam gracz wybiera cechę z następnej karty. Zwycięzca zabiera wszystkie karty z dogrywki.

13,68 zł
12,45 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,23 zł

13
Kredki Noris Club 12 kolorów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Noris Club 12 kolorów
NiedostępnyBrak

Klasyczne, sześciokątne kredki ołówkowe z systemem ABS. Biała ochronna otulina zabezpiecza grafit przed złamaniem Miękki, odporny na złamania grafit, intensywne kolory, łatwe w temperowaniu. Zgodne z normą EN 71System ABS to pierwszy i jedyny na świecie system wzmocnienia grafitu. Nic tak nie frustruje i nie zniechęca dzieci do rysowania jak łamiące się kredki. Przerwy na temperowanie denerwują i wybijają z rytmu i to w samym środku tworzenia małych i wielkich dzieł sztuki! Nareszcie jest na to rada. Z ogromną dumą i radością prezentujemy rewolucyjny produkt firmy STAEDTLER - niesamowite i jedyne kredki z ABS-em (Anti-Break-System).Pod tą tajemniczą nazwą z pogranicza motoryzacji kryje się innowacyjny pomysł, dzięki któremu nasze pociechy mogą łatwiej niż kiedykolwiek wyrażać swoją, jeszcze niczym nie skrępowaną, wyobraźnię. Dzieci rysując często przyciskają kredki bardzo mocno. Zazwyczaj dla dostępnych kredek jest to zbyt mocno. Sekret kredek z ABS-em tkwi w tym, że ich grafit otulony został dodatkową, ochronną warstwą, dzięki której jest o 30% mocniejszy!!!Nowe kredki firmy STAEDTLER nie tylko nie łamią się, dając o wiele więcej radości z rysowania, ale również wyróżniają się wyrazistymi i jaskrawymi kolorami, które dzieci po prostu uwielbiają.

12,90 zł
14
Filc dekoracyjny szary (10szt) FOLIA PAPER - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc dekoracyjny szary (10szt) FOLIA PAPER
Dostępny2 szt.

Filc dekoracyjny z włókniny akrylowej o żywych, mocnych barwach o gramaturze 150 i grubości ok 1,5mm, do różnorodnych prac plastyczno-dekoratorskich. Łatwy do sklejania, zszywania. Doskonały do tworzenia filcowych zabawek, torebek, zawieszek i biżuterii. W opakowaniu 10 arkuszy o wymiarch 20x30cm.

26,90 zł
22,87 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,03 zł

15
Zakreślacze Textsurfer 6 kolorów + 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacze Textsurfer 6 kolorów + 2
Dostępny5 szt.

intensywny atrament pigmentowy na bazie wody- idealne na każdy rodzaj papieru, nie blakną- wszystkie kolory nie rozmazują wydruków atramentowych- kolory fioletowy i turkusowy posiadają właściwość COPY PROOF- wyraźna widoczność zakreślenia i zakreślonego tekstu na kserokopiach

40,30 zł
16
Księga Mojego Rodu - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga Mojego Rodu
Niko
NiedostępnyBrak

Nasze wydawnictwo oferuje Ci album, któremu sam nadasz ostateczny, swoisty charakter. Ten niezbędnik rodzinny pozwoli utrwalić to, co minęło i to, co w tej chwili mija. Będziesz jego autorem i współtwórcą.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

17
Star Wars. Zadanie: naklejanie! 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Zadanie: naklejanie! 2
Dostępny1376 szt.

W galaktyce wciąż trwa walka między siłami Imperium a śmiałkami, którzy są w stanie zrobić wszystko, by zniszczyć rządy Najwyższego Porządku. Przygotuj się na ciąg dalszy gwiezdnej sagi!

12,99 zł
10,26 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,73 zł

18
Ołówek Noris 120-HB (12szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Noris 120-HB (12szt)
Dostępny4 szt.

Ołówek wysokiej jakości. Wyjątkowo odporny na złamania dzięki klejonemu po całej długości grafitowi. Idealny do szkoły i biura, łatwy do wycierania, łatwy do temperowania. Średnica grafitu 2 mm. 12 sztuk w pudełku.

31,70 zł
19
Filc dekoracyjny ciemnozielony (10szt) FOLIA PAPER - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc dekoracyjny ciemnozielony (10szt) FOLIA PAPER
Dostępny3 szt.

Filc dekoracyjny z włókniny akrylowej o żywych, mocnych barwach o gramaturze 150 i grubości ok 1,5mm, do różnorodnych prac plastyczno-dekoratorskich. Łatwy do sklejania, zszywania. Doskonały do tworzenia filcowych zabawek, torebek, zawieszek i biżuterii. W opakowaniu 10 arkuszy o wymiarch 20x30cm

26,90 zł
22,87 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,03 zł

20
Dzwonki wietrzne - Liście klonu TOY KRAFT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzwonki wietrzne - Liście klonu TOY KRAFT
NiedostępnyBrak

LIŚCIE KLONU PORUSZANE PRZEZ WIATR Zestaw Dzwonki wietrzne - Liście klonu zawiera piękne ceramiczne liście, koraliki i gwiazdy, które należy zamocować pod wspólną ceramiczną kopułą. Wszystkie ceramiczne elementy w zestawie były specjalnie wypalane w wysokiej temperaturze, aby po zamontowaniu wydawały przyjemny, metaliczny dźwięk. Wszystkie materiały oraz informacje dotyczące montażu zawarte są w załączonej instrukcji.

50,30 zł
43,76 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,54 zł

21
Hostia. Cud eucharystyczny w Sokółce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hostia. Cud eucharystyczny w Sokółce
Dostępny12 szt.

Sokółka. Mała miejscowość położona 40 km od Białegostoku. To tutaj, w parafialnym kościele pw. św. Antoniego, w 2008 r. miało miejsce niezwykłe wydarzenie eucharystyczne. Chleb przemienił się w cząstkę Ciała Pańskiego. Dziś jest ona wystawiona do adoracji w kaplicy Matki Bożej Różańcowej, a Kościół bada sprawę cudu. Za sprawą tej świętej cząstki Bóg obdarzył już swymi łaskami wielu chorych i cierpiących, którzy z wiarą, ufnie zwrócili się do Niego z modlitewną prośbą. Do parafii przychodzą setki listów opisujące otrzymany dar zdrowia, nawrócenia, ocalenia, a także wiele próśb o modlitwę. Książka zawiera 112 stron oraz dodatkowo 16 stron kolorowej wkładki.

17,00 zł
15,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,70 zł

22
Wywrotka. Czytam sama, czytam sam - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wywrotka. Czytam sama, czytam sam
NiedostępnyBrak

Ta książka może pomóc dziecku polubić czytanie. Dzięki obrazkom i dużym podpisom dziecko zapamiętuje wygląd wyrazu. Może też spróbować samo przeliterować wyróżnione słowo. Jeśli rodzic w trakcie czytania opowieści wskaże dziecku obrazek w zdaniu, może ono samodzielnie ",odczytać", jego znaczenie.

13,00 zł
9,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,25 zł

23
Dodawanie i odejmowanie TOY KRAFT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dodawanie i odejmowanie TOY KRAFT
NiedostępnyBrak

DODAWANIE I ODEJMOWANIE. Ucząc matematyki od urodzenia, rozwijasz wzrok, słuch i mowę dziecka, a także kreatywność, pamięć fotograficzną i myślenie operacyjne. Zanim dziecko pójdzie do szkoły można zacząć uczyć je zagadnień dodawania i odejmowania używając do tego puzzli. Dziecko uczy się liczyć odejmując i dodając następujące, zawarte na puzzlach rysunki: kwiatki, huśtawki, samochody, statki, delfiny, pingwiny, żaby, owce, kokosy, ptaki.

46,90 zł
40,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,10 zł

24
Foliopis Lumocolor ST313-5 zielony (10szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foliopis Lumocolor ST313-5 zielony (10szt)
NiedostępnyBrak

Uniwersalny pisak do prawie wszystkich powierzchni. Wodoodporny. Dzięki DRY SAFE może pozostawać przez cały dzień bez skuwki i nie zaschnie. Grubość lini pisania S- 0,4mm. 10 sztuk w pudełku.

69,50 zł
25
Filc dekoracyjny czerwony (10szt) FOLIA PAPER - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc dekoracyjny czerwony (10szt) FOLIA PAPER
NiedostępnyBrak

Filc dekoracyjny z włókniny akrylowej o żywych, mocnych barwach o gramaturze 150 i grubości ok 1,5mm, do różnorodnych prac plastyczno-dekoratorskich. Łatwy do sklejania, zszywania. Doskonały do tworzenia filcowych zabawek, torebek, zawieszek i biżuterii. W opakowaniu 10 arkuszy o wymiarch 20x30cm.

22,40 zł
19,04 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,36 zł

26
Filc dekoracyjny czarny (10szt) FOLIA PAPER - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc dekoracyjny czarny (10szt) FOLIA PAPER
Dostępny2 szt.

Filc dekoracyjny z włókniny akrylowej o żywych, mocnych barwach o gramaturze 150 i grubości ok 1,5mm, do różnorodnych prac plastyczno-dekoratorskich. Łatwy do sklejania, zszywania. Doskonały do tworzenia filcowych zabawek, torebek, zawieszek i biżuterii. W opakowaniu 10 arkuszy o wymiarch 20x30cm.

26,90 zł
22,87 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,03 zł

27
Siedem razy na dzień wysławiam Ciebie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem razy na dzień wysławiam Ciebie
NiedostępnyBrak

Wtajemniczenie w Liturgię Godzin.Jezus Chrystus, Najwyższy Kapłan Nowego i Wiecznego Testamentu, przyjmując ludzką naturę, wniósł w to ziemskie wygnanie ów hymn, który w niebiańskich przybytkach rozbrzmiewa po wszystkie wieki. Całą społeczność ludzi łączy On ze sobą i przez ten śpiew Bożej pieśni pochwalnej ze sobą ją zespala.To kapłańskie zadanie wykonuje nadal przez swój Kościół, który nieustannie wielbi Pana i wstawia się za zbawienie całego świata nie tylko przez celebrowanie Eucharystii, lecz także innymi sposobami, zwłaszcza przez modlitwę godzin.soborowa Konstytucja o Liturgii Świętej

10,60 zł
8,06 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 2,54 zł

28
Filc dekoracyjny biały (10szt) FOLIA PAPER - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc dekoracyjny biały (10szt) FOLIA PAPER
NiedostępnyBrak

Filc dekoracyjny z włókniny akrylowej o żywych, mocnych barwach o gramaturze 150 i grubości ok 1,5mm, do różnorodnych prac plastyczno-dekoratorskich. Łatwy do sklejania, zszywania. Doskonały do tworzenia filcowych zabawek, torebek, zawieszek i biżuterii. W opakowaniu 10 arkuszy o wymiarch 20x30cm.

26,90 zł
22,87 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,03 zł

29
Foliopis Lumocolor ST313-2 czerwony (10szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foliopis Lumocolor ST313-2 czerwony (10szt)
NiedostępnyBrak

Uniwersalny pisak do prawie wszystkich powierzchni. Wodoodporny. Dzięki DRY SAFE może pozostawać przez cały dzień bez skuwki i nie zaschnie. Grubość lini pisania S- 0,4mm. 10 sztuk w pudełku.

69,50 zł
30
Foliopis Lumocolor ST317-2 czerwony (10szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foliopis Lumocolor ST317-2 czerwony (10szt)
NiedostępnyBrak

Uniwersalny pisak do prawie wszystkich powierzchni. Wodoodporny. Dzięki DRY SAFE może pozostawać przez cały dzień bez skuwki i nie zaschnie. Grubość lini pisania M- 1,0mm. 10 sztuk w pudełku.

69,50 zł
31
Foliopis Lumocolor ST318-5 zielony (10szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foliopis Lumocolor ST318-5 zielony (10szt)
NiedostępnyBrak

Uniwersalny pisak do prawie wszystkich powierzchni. Wodoodporny. Dzięki DRY SAFE może pozostawać przez cały dzień bez skuwki i nie zaschnie. Grubość lini pisania F- 0,6mm. 10 sztuk w pudełku.

69,50 zł
32
Ołówek Wopex Neon dsp (90szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Wopex Neon dsp (90szt)
NiedostępnyBrak

Ołówek Wopex posiada bardzo wygodną, zapobiegającą ześlizgiwaniu się ołówka warstwę pokrywającą. Wytrzymały na pęknięcia. Dispaly 90 sztuk, neonowe kolory.

268,50 zł
33
Komplet biżuterii TOY KRAFT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet biżuterii TOY KRAFT
NiedostępnyBrak

Zestaw pokazuje i uczy jak wykonać podstawowe zwoje/koraliki w różnych kształtach i rozmiarach, a następnie wykonać swoją własna biżuterię takie jak kolczyki i wisiorek. Wszystkie materiały, narzędzia oraz informacje dotyczące tej sztuki zawarte są w załączonej instrukcji.

25,10 zł
21,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,26 zł

34
Wkład do usuwalnego długopisu czarny (3szt) M&G - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do usuwalnego długopisu czarny (3szt) M&G
NiedostępnyBrak

Wkłady do usuwalnego długopisu żelowego iErase 0,7mm w kolorze czarnym, 3 sztuki.

9,40 zł
6,67 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 2,73 zł

35
Filc dekoracyjny jasnozielony (10szt) FOLIA PAPER - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc dekoracyjny jasnozielony (10szt) FOLIA PAPER
NiedostępnyBrak

Filc dekoracyjny z włókniny akrylowej o żywych, mocnych barwach o gramaturze 150 i grubości ok 1,5mm, do różnorodnych prac plastyczno-dekoratorskich. Łatwy do sklejania, zszywania. Doskonały do tworzenia filcowych zabawek, torebek, zawieszek i biżuterii. W opakowaniu 10 arkuszy o wymiarch 20x30cm.

23,70 zł
20,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,55 zł

36
Pakiet: Piłka w grze! / VooDoo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Piłka w grze! / VooDoo
FoxGames / GW Foksal, od 6 lat
NiedostępnyBrak

Pakiet zawiera dwie gry: „Piłka w grze”: Przeżyj wielkie piłkarskie emocje! Atakuj skrzydłami, drybluj i strzelaj z dystansu. Wykorzystuj faule przeciwnika i zdobywaj bramki z rzutów wolnych! Zagraj z przyjaciółmi w szkole, w podróży lub podczas przerwy w telewizyjnej transmisji meczu. Zawartość pudełka: • 1 plansza boiska, • 2 karty drużyn, • 4 karty ustawienia drużyny, • 96 kart akcji, • 6 kart taktyki, • 10 znaczników goli, • 1 żeton piłki, • 1 instrukcja. Voodoo: Na każdej karcie znajdują się tylko cztery symbole w czterech kolorach. Na każdej z nich brakuje jednego symbolu oraz koloru - zadaniem graczy jest ich odnalezienie. Wszyscy gracze jak najszybciej, jednocześnie starają się wyłożyć wszystkie swoje karty na stosik. Po 3 rundach gry następuje podliczenie punktów. Ten, kto będzie posiadał najmniejszą ilość punktów, wygrywa. Zawartość pudełka: • 91 dwustronnych kart, • 6 kart pomocy, • instrukcja.

60,00 zł
46,80 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,20 zł

37
Pakiet: Bim Bamm! / Budowa zamku - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Bim Bamm! / Budowa zamku
FoxGames / GW Foksal, od 6 lat
NiedostępnyBrak

Pakiet zawiera: Grę „Bim Bamm!”: Gracze kolejno odwracają dwustronne płytki zwierząt. Gdy któreś zwierzę pojawi się na pięciu płytkach, gracz, który to zauważy i krzyknie nazwę tego zwierzęcia, zdobywa punkt. Grę „Budowa zamku”: Każdy gracz buduje zamek dokładając karty z fragmentami muru. Nie będzie to takie proste ponieważ każdy kolejny fragment muru musi posiadać wartość wyższą od wcześniej dołożonego! Wygra gracz, który jako pierwszy wybuduje zamek składający się z dziesięciu kart.

60,00 zł
46,80 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,20 zł

38
Zdobienie cekinami - Ptaszki TOY KRAFT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdobienie cekinami - Ptaszki TOY KRAFT
NiedostępnyBrak

OBRAZKI ZDOBIONE CEKINAMI PTASZKI Obrazki cekinowe przeznaczone są dla najmłodszych dzieci od 3 lat. Zestaw zawiera dwa szablony obrazków dobranych tematycznie. Początkowo dziecko nie widzi obrazków ponieważ są zakryte samoprzylepnym papierem. Zestaw zawiera duże , różnokolorowe cekiny, które dziecko powinno przykleić we właściwych miejscach dopasowując je kolorystycznie odpowiednio z kolorami pokazanymi na szablonach.

28,80 zł
25,06 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,74 zł

39
Malowane wazy TOY KRAFT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowane wazy TOY KRAFT
NiedostępnyBrak

MALOWANE WAZY. Zestaw zawiera 3 wazoniki oraz zestaw farb. Jako bazę można zastosować dowolny kolor farby dołączonej do zestawu. Można również mieszać kolory uzyskując w ten sposób nowe odcienie. Udekoruj swoją wazę zgodnie ze swoim własnym projektem lub wzoruj się na projektach waz pokazanych na opakowaniu. Pamiętaj, że wszystkie wzory ( geometryczne, abstrakcyjne) oraz motywy ( roślinne, zwierzęce ) będą pięknie wyglądały na wazie.

58,20 zł
50,63 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,57 zł

40
Ołówek Noris w displayu (90szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Noris w displayu (90szt)
NiedostępnyBrak

Ołówek wysokiej jakości. Wyjątkowo odporny na złamania dzięki klejonemu po całej długości grafitowi. Idealny do szkoły i biura, łatwy do wycierania, łatwy do temperowania. Średnica grafitu 2 mm. Display 90 sztuk.

242,70 zł
41
Top Trumps. Kraina Lodu. Gdzie kryje się magia? - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Trumps. Kraina Lodu. Gdzie kryje się magia?
Hasbro, od 6 lat
Dostępny37 szt.

Doskonała gra karciana dla wszystkich wielbicieli Frozen. Sprawdź, jak dobrze znasz filmowych bohaterów. A może dowiesz się o nich czegoś nowego? W grę może grać dowolna liczba osób, lecz nie mniej niż dwie. Gra Top Trumps. Bitwa ma wiele wersji i często jest łączona z popularnymi licencjami. Gra opiera się na postaciach występujących w Krainie Lodu. Sprawdź, który z bohaterów wykaże się większą lojalnością i siłą, a kto okaże się bardziej chciwy. Czy Olaf ma szansę pokonać Kristoffa w bezpośrednim starciu? Wędruj z ulubionymi bohaterami po Arendelle, walcz na cechy, zbierz wszystkie karty i wygraj!

25,80 zł
23,48 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,32 zł

42
Klej w sztyfcie 21g Minionki (2szt) UHU - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztyfcie 21g Minionki (2szt) UHU
NiedostępnyBrak

Szybki i wygodny klej w sztyfcie z unikalna nakrętką chroniącą przed wysychaniem. klei papier, karton, etykiety, styropian. Szybki, silny i długotrwały. Ekonomiczny, łatwo i równo się nakłada, zmywalny chłodną wodą. Odkręć nakrętkę, obróć podstawą aby wysunąć sztyft i klej. 2 sztuki na blistrze, licencja Minionki.

16,20 zł
14,09 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,11 zł

43
Pokoloruj swoje marzenia. 48 antystresowych kolorowanek dla dorosłych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

Wróć do góry