hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.12.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 6 grudnia 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pakiet Trylogia Zdrajcy. Misja ambasadora / Łotr / Królowa Zdrajców (Trudi Canavan), na drugim Asiunia (Joanna Papuzińska). Kolejny produkt to Disney. Książka z rozkładankami. Skarbczyk melodii (praca zbiorowa) oraz Wielka kolekcja bajek o Annie i Elsie (praca zbiorowa).
1
Pakiet Trylogia Zdrajcy. Misja ambasadora / Łotr / Królowa Zdrajców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Trylogia Zdrajcy. Misja ambasadora / Łotr / Królowa Zdrajców
Dostępny102 szt.

Misja ambasadora Jako syn nieżyjącego Wielkiego Mistrza Akkarina, wybawcy miasta, oraz Sonei, niegdyś dziewczyny ze slumsów, a obecnie Czarnego Maga, Lorkin musi stawić czoło dziedzictwu heroizmu i żądzy przygód. Kiedy więc Mistrz Dannyl obejmuje stanowisko Ambasadora Gildii w Sachace, Lorkin zgłasza się na jego asystenta w nadziei, że uda mu się dokonać jakichś wielkich czynów. Kiedy nadchodzi wieść, że Lorkin znalazł się w niebezpieczeństwie, prawo zakazujące Czarnym Magom opuszczania miasta pozwala Sonei jedynie mieć nadzieję, że Dannyl pomoże jej synowi. Na dodatek Cery potrzebuje jej pomocy jak nigdy dotąd: ktoś morduje Złodziei, a kiedy ofiarą pada rodzina Cery’ego, dawny przyjaciel Sonei odkrywa, że Łowca Złodziei posługuje się magią. Albo kolejnych Złodziei zabija ktoś z Gildii, albo na ulicach Imardinu znów pojawił się dziki mag. Tym razem ma on jednak pełną kontrolę nad swoją mocą – i nie waha się używać jej, by zabijać. Łotr Żyjąc wśród sachakańskich buntowników, Lorkin stara się dowiedzieć o nich i ich wyjątkowej magii jak najwięcej. Zdrajcy nie są jednak chętni, by podzielić się nią w zamian za wiedzę uzdrowicielską, którą tak desperacko pragną poznać. Choć Lorkin przypuszcza, że obawiają się ujawnić przed światem swoje istnienie, pojawiają się pewne przesłanki, że ich plany są bardziej ambitne. Sonea szuka dzikiego maga, mając świadomość, że Cery nie może w nieskończoność uciekać przed zamachami na swoje życie, mag jednak ma znacznie większy wpływ na półświatek, niż się obawiała. Jego jedynym słabym punktem jest więziona w Strażnicy matka. W Sachace Dannyl utracił poważanie wśród elity, po tym jak pozwolił Lorkinowi dołączyć do Zdrajców. Uwaga ashakich natomiast skupia się na nowym Ambasadorze Elyne, którego Dannyl zna aż za dobrze.Tymczasem na Uniwersytecie dwie nowicjuszki przypominają magom Gildii, że czasami największy wróg kryje się wśród nich samych. Królowa zdrajców Wydarzenia w Sachace zmierzają do punktu kulminacyjnego, gdy Lorkin powraca po kilku miesiącach spędzonych wśród buntowników. Królowa Zdrajców powierza mu doniosłe zadanie wynegocjowania przymierza między jego ludem a Zdrajcami. Lorkin musi zostać budzącym postrach czarnym magiem, aby móc okiełznać potęgę całkowicie nowego rodzaju mocy wykorzystywanej do tworzenia klejnotów. Wiedza ta może przynieść zmiany w Gildii Magów lub sprawić, że Lorkin na zawsze pozostanie wygnańcem. Królowa Zdrajców to triumfalne zwieńczenie „Trylogii Zdrajcy” zapoczątkowanej przez Misję Ambasadora i rozwiniętej w tomie pod tytułem Łotr.

99,90 zł
73,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 25,97 zł

1 osoba kupiła
2
Asiunia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asiunia
Niedostępny
Brak

Historia małej Asiuni, dla której wojna zaczęła się tuż po jej piątych urodzinach, gdy pewnej nocy znikła mama i cały dom. Trzeba było iść spać do cudzego domu, gdzie zamiast mamy była obca pani, obce meble i trzeba było pić mleko z cudzego kubeczka, zamiast z tego co zawsze. Asiunia bardzo uważnie obserwuje świat i stara się jak najwięcej zrozumieć, choć przecież dla tak małej dziewczynki jest to strasznie trudne.Wzruszająca literatura faktu dla najmłodszych wydana w koedycji z Muzeum Powstania Warszawskiego.

22,90 zł
16,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,87 zł

3
Disney. Książka z rozkładankami. Skarbczyk melodii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Książka z rozkładankami. Skarbczyk melodii
Niedostępny
Brak

Wspaniały prezent dla muzykalnych dziewczynek, które lubią śpiewać piosenki przy akompaniamencie nagranych melodyjek. Książka całokartonowa z rozkładankami i panelem dźwiękowym.

30,00 zł
23,70 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

4
Wielka kolekcja bajek o Annie i Elsie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka kolekcja bajek o Annie i Elsie
Niedostępny
Brak

Przeżyj z siostrami i ich przyjaciółmi niezamowite przygody. Zorganizuj festiwal końca zimy, poniańcz rozbrykane trollątka, wyrusz w podróż morską do sąsiednich królestw i dowiedz się, jak to jest być bałwankiem w skwarny letni dzień.

32,99 zł
24,41 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,58 zł

Wróć do góry