hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.02.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 18 lutego 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pędzące ślimaki (Egmont - gry), na drugim Pierwsze słowo Narodziny mowy i pisma (Kuckenburg Martin). Kolejny produkt to Magnesy 20 mm, białe (10 sztuk) (Grand) oraz Fight Club 2 TM (7) (Chuck Palahniuk).
1
Pędzące ślimaki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzące ślimaki
Egmont - gry, od 6 lat
Dostępny96 szt.

Kontynuacja bestsellerowej gry „Pędzące żółwie”! Unikalne kości do gry! Idealna gra dla całej rodziny! Nowa gra z pędzącej serii! Gracze rzucają kolorowymi kostkami i przemieszczają ślimaki na planszy. Po drodze starają się spychać przeciwników i zdobyć jak najwięcej pysznych grzybów. Do samego końca nie wiadomo, którymi ślimakami grają przeciwnicy, co gwarantuje wielkie emocje. Gra ma proste zasady, a o zwycięstwie decydują taktyka i umiejętność blefowania.

64,90 zł
48,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,22 zł

2
Pierwsze słowo Narodziny mowy i pisma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze słowo Narodziny mowy i pisma
Dostępny63 szt.

Narodziny mowy i pisma należą do najbardziej interesujących zagadnień dziejów kultury. Czy neandertalczycy potrafili mówić? Jak mogły brzmieć pierwsze języki? Jak powstawały pierwsze systemy pisma? W książce Pierwsze słowo Martin Kuckenburg kompetentnie a zarazem pasjonująco podejmuje się przedstawienia powyższych zagadnień, opierając się na wynikach aktualnych badań archeologicznych i historycznych. Pierwsza część książki jest poświęcona problemom związanym z rozwojem mowy i dotyczy takich tematów, jak gen mowy (genetyczny warunek rozwoju języka), czy istnienie ludzkiego prajęzyka. Druga część daje przegląd systemów pisma stosowanych w najstarszych cywilizacjach: od starożytnej Mezopotamii, przez Egipt, Indie i Chiny, aż do pierwszego pisma alfabetycznego starożytnych Greków. Zostają w niej omówione także badania, które ożywiły dyskusję naukową ostatnich lat, dotyczące egipskich hieroglifów, pisma klinowego i nowej interpretacji germańskich runów.

58,00 zł
42,92 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,08 zł

3
Magnesy 20 mm, białe (10 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesy 20 mm, białe (10 sztuk)
Grand, 10 sztuk
Dostępny11 szt.

Znaczniki magnetyczne do tablic magnetycznych w kolorze białym. Średnica znacznika 20 mm, w opakowaniu znajduje się 10 sztuk.

7,70 zł
4
Fight Club 2 TM (7) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Fight Club 2 TM (7)
Dostępny6 szt.

Siódmy tom serii. TYLER ŻYJE!19 lat po premierze swojej bestsellerowej powieści Chuck Palahniuk znowu zabiera nas do świata Fight Clubu i jego bohaterów, których dalsze losy poznać możemy w komiksowym sequelu podzielonym na 10 odcinków. W serii komiksowej Fight Club 2 starszy o 10 lat narrator powieści występuje pod imieniem Sebastian: jest sfrustrowanym mężem Marli i ojcem 9-letniego chłopca. Monotonia codzienności, kryzys małżeński, psychotropy – tak wygląda życie Sebastiana, kiedy do gry po raz kolejny wkracza przyczajony w jego psychice Tyler Durden... Rize or DieSeria komiksów Fight Club 2 (TM), to kontynuacja słynnej powieści Chucka Palahniuka i głośnego filmu z udziałem Edwarda Nortona i Brada Pitta, nakręconego na podstawie książki. Serię wprowadza bezpłatny komiks Fight Club (TM), zawierający alternatywne zakończenie pierwszej części.Oryginalnym wydawcą komiksu jest Dark Horse Comics®, autorem rysunków - utalentowany Cameron Stewart, okładki projektuje David Mack.

16,90 zł
6,08 zł

Rabat 64,0%
oszczędzasz 10,82 zł

5
Maryja nasza Mama - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maryja nasza Mama
Dostępny15 szt.

Kolorowanka z łamigłówkami dla maluchów. Biblijne sceny z życia Maryi połączone z zagadkami i ukrytymi rysunkami.

6,60 zł
4,75 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,85 zł

6
Bibuła gładka 12 kolorów (5szt) FIORELLO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bibuła gładka 12 kolorów (5szt) FIORELLO
Dostępny73 szt.

wymiary arkusza: 50x35 cmrolka: 12 arkuszy gładkiej bibuły (12 kolorów)opak. 5 rolek

26,10 zł
7
Magiczne liczby. Tajemnicze kształty - Pirat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne liczby. Tajemnicze kształty - Pirat
Dostępny30 szt.

Tajemnicze kształty - rysunki ukryte pod szeregiem liczb i kropek + ciekawostki Relaks i zabawa!

8,90 zł
6,41 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,49 zł

8
Klip 19mm kolorowy (24szt) GRAND - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klip 19mm kolorowy (24szt) GRAND
Dostępny3 szt.

sprężyste, o wysokiej trwałościpowłoka lakierowana, kolorowa, odporna na zadrapania-24 sztuki w plastikowym pudełku

10,80 zł
9
Wesołe figurki. Owoce i warzywa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wesołe figurki. Owoce i warzywa
Dostępny2 szt.

Obrazkowe ilustracje jak wykonać różne rzeczy z plasteliny.

8,90 zł
4,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 4,45 zł

10
W Lasku Bielańskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W Lasku Bielańskim
Dostępny10 szt.

Powieść kryminalna z przełomu wieku XIX i XX, publikowana pierwotnie w odcinkach. Spod kolumny króla Michała Korybuta znika zakopany tu niegdyś przez pułkownika de Belleroche’a skarb Maryny Mniszchówny. Kilkanaście lat później pod podłogą w pewnej kamienicy na Podwalu robotnicy odkrywają szkielet młodej kobiety. Czy te dwie sprawy należy ze sobą łączyć? Czyżby znalezione przypadkiem szczątki należały do pięknej pułkownikówny? A jeśli tak – kto ją zabił? No i co się stało ze skarbem? Jest w Warszawie człowiek, który podejmie się poszukiwań. I to wcale nie przypadek, że mieszka właśnie w tym domu przy Złotej – dawnej posiadłości Francuza…

23,00 zł
16,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,44 zł

11
Pędzle 2252 (12szt) GRAND - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzle 2252 (12szt) GRAND
Dostępny27 szt.

do farb akwarelowych, plakatowych i temperwłosie kozyokrągłe, szkolnemetalowe okucieplastikowa rękojeśćblister 12 szt. w rozmiarach 1-12

10,10 zł
12
Fit słodkości. Naturalnie słodkie i zdrowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fit słodkości. Naturalnie słodkie i zdrowe
NiedostępnyBrak

Czy można odżywiać się zdrowo i jednocześnie zachować zgrabną sylwetkę, spożywając słodkie przysmaki? Odpowiedzi na to pytanie od lat poszukują zarówno dietetycy, jak i profesjonalni kucharze czy miłośnicy gotowania. Tym tematem zajęła się również Kinga Paruzel, pasjonatka zdrowego żywienia, autorka książek kulinarnych, prowadząca blog kulinarno-liftestyle’owy, która przygotowała autorskie słodkości z logo FIT. W jej przepisach goszczą takie produkty, jak miód, wanilia, skrobia kukurydziana, a także pestki dyni, sezam, siemię lniane czy owoce nerkowca, marakuja i inne. Nie ma natomiast cukru, laktozy, glutenu, które mogą się wydawać niezbędne podczas przyrządzania słodkich posiłków. Ta książka zawiera propozycje dań będących ucztą dla osób lubiących łakocie, ale też pragnących zachować świetną kondycję i zdrowy wygląd.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

13
Męskie pokusy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Męskie pokusy
NiedostępnyBrak

Oczywiście, oglądamy się za kobietami…Nam, mężczyznom, powinny podobać się dziewczyny. Jednak wielu mężczyzn ogląda kobiety w kontekście, którego Bóg nie chciał. Internet, telewizja, czasopisma – wszystko to przyczyniło się do stworzenia kultury „ciała-na-żądanie”. Seksualne pokusy będą ci towarzyszyć przez cale życie. Teraz nadszedł czas, by znaleźć sposób na to, by sobie z nimi poradzić. Gdy pochłaniają cię pragnienia, otwórz tę książkę i zacznij stawać się takim mężczyzną, jakiego chciał Bóg.

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

14
Pocisk. Nr 1 (1) (2016) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocisk. Nr 1 (1) (2016)
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy numer magazynu literacko-kryminalnego. Jest propozycją dla amatorów dobrej literatury kryminalnej oraz wielbicieli kryminalistyki Gabriela Jatkowska – red. naczelna miesięcznika zaprosiła do współpracy wybitnych ekspertów, wśród których znajdą się biegli sądowi, adwokat, profiler kryminalny i reporterzy, którzy podejdą do zbrodni w swój indywidualny sposób. Chłodny, perfekcyjny i profesjonalny. Łukasz Orbitowski – szef działu literackiego, co miesiąc będzie podgrzewał atmosferę kryminalnymi opowiadaniami, których autorów widzimy na co dzień na listach bestsellerów w księgarniach.

9,90 zł
7,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,77 zł

15
Charlie i fabryka czekolady. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charlie i fabryka czekolady. Audiobook
Roald Dahl, Sound Tropez
NiedostępnyBrak

Charlie znajduje Złoty Bilet do fabryki czekolady szalonego pana Wonki. Chłopiec nie spodziewa się, że trafi do tak fantastycznego świata. Pracują w niej małe tajemnicze stworzenia, które uwielbiają kakao. Rzeką płynie czekolada, a wszystkie rośliny zrobione są ze słodyczy. Czy ty też masz ochotę popłynąć landrynkową łodzią i spróbować gumy o smaku trzydaniowego obiadu? Albo dostać telewizor, z którego można wyciągać prawdziwe czekoladowe batoniki? Czyta: Wojciech Żołądkowicz Czas trwania: 3:53

29,90 zł
24,82 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,08 zł

16
Polak sprzeda zmysły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polak sprzeda zmysły
NiedostępnyBrak

Mariusz Szczygieł o książce: Wreszcie możemy zobaczyć siebie! Nie ma o Polsce takich książek jak debiut Konrada Oprzędka. Wariackich, ale pogodnych. Smutnych, ale nieprzygnębiających. Moje pokolenie w połowie lat 80. żyło podniecającym filmem dokumentalnym „Oto Ameryka”. Emitowany nocą w telewizji pokazywał ciemne oblicze Stanów. Ukryta twarz amerykańskiego społeczeństwa pociągała i odpychała jednocześnie. Kiedy dziś czytam u Oprzędka, że Polki zarabiają na własnym moczu i brudnych majtkach, a Polacy sprzedają douszne lekarstwo na nudę, myślę: oto Polska jak wtedy Ameryka. Bez ubrania, bez makijażu, bez fałszywego wstydu. Błyskotliwa książka Konrada Oprzędka pokazuje, kim są Polacy, kiedy nie muszą być sobą.

35,00 zł
25,55 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

17
Noc z 3 na 4 grudnia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc z 3 na 4 grudnia
Dostępny8 szt.

Powieść kryminalna z 1875 r., wydana pierwotnie w odcinkach. W taką noc jak ta, kiedy szaleje śnieżyca i dmie zimny, grudniowy wicher, tylko nieliczni mieszkańcy nadgranicznego X*** przemierzają ulice swej mieściny. Wśród nich tajemniczy morderca i jego ofiara. Rano sędzia Kobylański rozpoczyna śledztwo. Kim jest zamordowany mężczyzna, a kim jego oprawca? Czyje buty pozostawiły swe odciski w świeżym śniegu na miejscu zbrodni i do czyjego szala pasuje znaleziony strzępek? Wszystko zdaje się wskazywać na to, że słowa: "Tak, to były moje ślady… nie szukano dobrze, mam nawet na nogach te same buciki, jego krwią zbryzgane", mogą okazać się prawdziwe…

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

18
Wojownicy. Tom 2. Ogień i lód - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Tom 2. Ogień i lód
NiedostępnyBrak

Głęboko w mrokach lasu cztery klany wojowniczych kotów współżyją w niełatwej harmonii. Na horyzoncie pojawiają się jednak nowe niebezpieczeństwa... Ognista Łapa jest już pełnoprawnym wojownikiem Klanu Pioruna, jednak to nie koniec jego kłopotów. Nadchodzi zima, koty z Klanu Rzeki spoglądają groźnie na ziemie bogatszych w pożywienie klanów, a słaby Klan Wiatru ze wszelkich sił stara się uniknąć zagłady. Rosnące napięcie między klanami przekształca się w otwarty konflikt. Tymczasem Ognista Łapa obawia się zdrady wśród swoich...

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

19
365 kolorowych sposobów na spokój i relaks. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
365 kolorowych sposobów na spokój i relaks.
NiedostępnyBrak

Wszyscy wiemy, że nasze codzienne życie składa się z mniejszych lub większych niepowodzeń. Nawet jeśli nie są one dla nas problemem, to w pewnym momencie kumulują się i wywołują to nieprzyjemne uczucie, które nazywamy „stresem”. Na szczęście czasem może nam w tym pomóc zwykła książka, która będzie towarzyszyć nam cały rok. Publikacja, którą trzymacie w rękach, wykorzystuje zasady terapii artystycznej . Dzięki niej możecie wykorzystać wolny czas na działalność relaksującą, bardzo satysfakcjonującą i motywującą. Zbiór kolorowanek na kolejnych stronach sam w sobie stanowi radość dla oka, a dzięki różnorodności wspaniałych detali jest także bogatą, ciekawą antologią tematów przewodnich i ornamentów, symetrii, ozdobników i przeplatających się wzorów… Zwierzęta, kwiaty i rośliny ożyją w kalejdoskopie fantastycznych odcieni, jak abstrakcyjne figury geometryczne, które możemy sami dekorować. Pomiędzy poszczególne kolorowanki wpleciono inspirujące i pouczające cytaty sławnych ludzi z najróżniejszych dziedzin – filozofów i ludzi wiary, angażujących się politycznie piosenkarzy i aktorów, artystów i pisarzy, naukowców i mężów stanu. Cytaty przygotowano na każdy dzień roku – każda myśl będzie nam towarzyszyć w codziennym życiu. Gdy już pokolorujemy wszystkie obrazki, będziemy mogli na nie spojrzeć jako na szczególnie osobistą formę ekspresji. Przeglądając je ponownie, być może uznamy, że pomogły nam one w odzyskaniu wewnętrznej równowagi, spokoju i satysfakcji, której szukaliśmy

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

20
Zakonnice odchodzą po cichu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakonnice odchodzą po cichu
NiedostępnyBrak

Habit już uszyty. Za dwa miesiące siostra Joanna uroczyście otrzyma go z rąk Mistrzyni. Ale teraz jest noc i siostra Joanna myśli tylko o tym, czy wszyscy zasnęli. Jest po komplecie, światła zgaszone. Nie wolno opuścić łóżka, nie wolno się odezwać. Siostra Joanna łamie reguły zakonne i wymyka się z pokoju. Przebiega pod ścianą, po schodach w górę, do biblioteki. Drzwi skrzypią. Trzeba uważać. Między regałami czeka już siostra Magdalena... Byłe zakonnice nikomu nie opowiadają o swoim życiu. Nie występują w telewizji. Powiedzieć złe słowo na zakon, to stanąć samotnie przeciw Kościołowi. Nie mówią znajomym ani rodzinie, bo ludzie nic nie rozumieją. Dla ludzi świat jest prosty: odeszła, bo na pewno w jakimś księdzu się zakochała. W ciążę z biskupem zaszła. Jak one tam bez chłopa wytrzymują? Chyba w czystości nie żyją? Byłe zakonnice nie mogą uwierzyć: o czym oni mówią? Jaki biskup? W zakonie walczy się o przetrwanie. Jaki ksiądz? Tam szuka się dawno zgubionego sensu. Jak wytłumaczyć, że chodzi o coś zupełnie innego? W książce znajdziecie odpowiedzi. Marta Abramowicz (1978) - dziennikarka, badaczka, psycholożka. Reportażu uczyła się pod okiem Hanny Krall. Napisała wiele tekstów lekkich, gazetowych, i sporo poważniejszych, naukowych, w tym kilka książek. Robi badania społeczne, najczęściej o ludziach, którym trudniej się odnaleźć. Zawsze najbliżsi jej byli wykluczeni, więc od lat z różnymi organizacjami pozarządowymi szuka sprytnych sposobów na zmianę świata.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

21
Kres - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kres
NiedostępnyBrak

Pod rozgwieżdżonym niebem Katowic dzieją się rzeczy niezwykłe. Wizjonerzy obdarzeni nadzwyczajnymi umiejętnościami marzą o tym, by dokonać wielkiego moralnego przeobrażenia współczesnego świata. Rozpoczynają batalię o dobro, możliwość realizacji marzeń, czystość uczuć i obronę własnego ja. „Kres” to historia magiczna. Manifestuje potęgę umysłu, a głównym jej celem jest przywrócenie wiary w człowieka. Opowiada o zmianie, o stawaniu się nowym człowiekiem i przejęciu kontroli nad własnym życiem. Jej główny bohater, tytułowy Kres, wraz z piątką przyjaciół o paranormalnych umiejętnościach poświęca się najcnotliwszemu z możliwych zadań: ratują ludzkie dusze. Odradzają w ludziach pasje, przywracają wiarę w marzenia i na nowo rozpalają zastałe serca. Pokazują, jak odnaleźć się w brutalnych realiach XXI wieku, pozostając dobrym człowiekiem. Mateusz P. Barczyk – urodzony w 1996 roku w Katowicach. Obecnie mieszka w Warszawie. Opowiadania publikował na portalach takich jak NowaFantastyka.pl czy SpidersWeb.com. Swoje wiersze (i nie tylko) publikuje na autorskim blogu traktującym o twórczości wśród młodych ludzi: www.mlodyswiat.blogspot.com. Przyszłość wiąże z pisarstwem i aktorstwem. W swych dziełach najczęściej porusza zagadnienia takie jak samorealizacja, potęga umysłu i wpływ świata na osobowość jednostki.

34,00 zł
24,82 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,18 zł

22
Książka i biblioteka w procesiekomunikacji społecznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,00 zł
34,32 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,68 zł

23
Hell's Angels. Anioły piekieł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hell's Angels. Anioły piekieł
NiedostępnyBrak

W swojej reportażowej powieści Hunter S. Thompson dokonuje dekonstrukcji legendy i złej sławy Hell’s Angels, najsłynniejszego amerykańskiego gangu motocyklowego. Przed napisaniem książki autor spędził rok z Aniołami Piekieł, próbując zrozumieć, kim tak naprawdę są. Dzięki jego fascynującej relacji czytelnik może przenieść się na chwilę do świata pijaństwa, rozpusty, przemocy, narkotyków i zawrotnych prędkości, aby zdać sobie sprawę, że bezprawie rządzi się w istocie swoistymi prawami. Hunter S. Thompson (1937-2005) – amerykański reporter oraz autor książek utrzymanych w stylu gonzo, w tym kultowej powieści Lęk i odraza w Las Vegas, na podstawie której Terry Gilliam wyreżyserował film z Johnnym Deppem w roli głównej. Zginął śmiercią samobójczą, strzelając sobie w głowę.

38,90 zł
28,01 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,89 zł

24
Heban, wydanie 20 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heban, wydanie 20
NiedostępnyBrak

Heban to złożona z wielu wątków fascynująca, nowoczesna powieść-relacja z „ekspedycji” w głąb Czarnego Kontynentu, ukazująca Afrykę u progu XXI wieku, Afrykę rozdzieraną wojnami, głodem, epidemiami i korupcją. „Heban” Ryszarda Kapuścińskiego to dramatycznie stawiane pytanie do nas, Europejczyków: czy z takim zapomnianym, umierającym kontynentem będziemy mogli spokojnie żyć? – Damian Kalbarczyk, „Życie”

42,10 zł
30,31 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,79 zł

25
Fach, że ach! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fach, że ach!
NiedostępnyBrak

Czym zajmuje się kontroler ruchu lotniczego? Czy barista to dentysta, a instrumentariuszka gra w orkiestrze? Gdzie pracuje dekarz, a gdzie toromistrz? Po co w teatrze jest inspicjent, a na lotnisku sokolnik? Co na statku kosmicznym robi specjalista ładunku? Oto wielka ilustrowana księga ponad trzystu zawodów, fachów i profesji, które warto poznać. Niektóre są naprawdę niezwykłe! Odwiedź z nami kosmodrom! Zobacz, kto pracuje w szpitalu, kto na farmie, a kto w hotelu. Zajrzyj na plan filmowy i do redakcji gazety. A może ciekawi cię praca ratownika górskiego, interesuje moda lub balet? Może lubisz liczyć i planujesz zostać bankierem? Sprawdź, do czego masz smykałkę! Czy już wiesz, co będziesz kiedyś robić w pracy?

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

26
Dobranoc Gąsko! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobranoc Gąsko!
NiedostępnyBrak

Dobranoc, Gąsko! to jedna z książek pięknie wydanego cyklu krótkich opowieści dla dzieci, których motywem przewodnim są perypetie dziewczynki i wesołej Gąski. Przyjaciółki uczą najmłodszych cyklu czynności składających się na codzienne przygotowania do snu. Dzięki bogatym, pełnym kolorów ilustracjom zwyczajne czynności stają się radosne i ekscytujące.

18,00 zł
13,14 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,86 zł

27
Naklejki edukacyjne zwierzęta domowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki edukacyjne zwierzęta domowe
NiedostępnyBrak

Naklejki edukacyjne zwierzęta domowe. Duże kolorowe naklejki pomagają w poznawaniu i zapamietaniu najważniejszych słówek. Idealne do nauki języka angielskiego.

2,30 zł
28
De Niro - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
De Niro
NiedostępnyBrak

Robert De Niro jest bez wątpienia jednym z największych aktorów swojego pokolenia – o ile nie największym aktorem filmowym wszechczasów. Jego dorobek, zwłaszcza w pierwszych dwóch dekadach kariery, nie ma sobie równych. Aktor zasłynął z głębokiego zaangażowania i zatracając się bez reszty w swoich rolach, stworzył niezapomniane kreacje. Ulice nędzy, Ojciec chrzestny II, Taksówkarz, Łowca jeleni i Wściekły byk wprawiały w zachwyt zarówno widzów, jak i krytyków. W tej przejrzystej biografii autor w zajmujący sposób opisuje życie aktora, począwszy od jego najmłodszych lat, poprzez studia, pierwsze kroki w zawodzie aktora i rozwój kariery, aż po życie rodzinne, doświadczenia w roli ojca, restauratora i biznesmena. Jego historię czyta się jak powieść, której główny bohater, wykorzystując swoje burzliwe przeżycia, osiąga szczyt doskonałości jako artysta. Ten nadzwyczajny portret człowieka i aktora zyskuje dodatkową głębię dzięki nawiązaniom do przyjacielskich stosunków, jakie łączą De Niro m.in. z Martinem Scorsese, Meryl Streep, Harveyem Keitelem, Shelley Winters i Francisem Fordem Coppolą. Levy jako pierwszy korzystał z dostępu do osobistych notatek i materiałów roboczych De Niro, co pozwoliło mu stworzyć bezprecedensowy obraz przygotowań poprzedzających legendarne kreacje aktora. Informacje o metodach pracy De Niro rzuciły nowe światło na jego dorobek. Rozmowy ze współpracownikami i przyjaciółmi aktora pozwoliły Levy’emu prześledzić drogę De Niro od młodzieńczych aspiracji do ugruntowanej pozycji artysty i idola. Shawn Levy stworzył przenikliwy i fascynujący portret jednego z największych aktorów filmowych naszych czasów. Książkę na miarę jego talentu.

69,90 zł
59,90 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 10,00 zł

29
Zanim powiesz: „Żegnaj”. Jak odbudować związek? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zanim powiesz: „Żegnaj”. Jak odbudować związek?
NiedostępnyBrak

Na przykładzie sytuacji z własnego życia i małżeństw, z którymi spotkał się w swojej poradni, autor omawia przyczyny nieporozumień i sposoby ich rozwiązywania. Proponuje parom podjęcie konkretnych zadań do wykonania, zanim podejmą decyzję o rozstaniu. Przekonuje, że w każdym człowieku drzemie pragnienie pojednania i pokoju oraz siła niezbędna do pracy nad odbudowywaniem związku. Dla wielu książka Petera M. Kalellisa może się okazać ostatnią szansą na uratowanie małżeństwa.

33,00 zł
29,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

30
Naklejki edukacyjne, warzywa - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki edukacyjne, warzywa
Sticker Boo
NiedostępnyBrak

Duże, kolorowe naklejki pomagają w poznawaniu i zapamiętywaniu najważniejszych słówek. Idealne do nauki języka angielskiego.

2,30 zł
31
Magnes 20mm niebieski (10szt) GRAND - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes 20mm niebieski (10szt) GRAND
NiedostępnyBrak

- w plastikowej obudowie- średnica 20 mm-10 sztuk w opakowaniu

7,50 zł
32
Mój dom. Mój świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój dom. Mój świat
NiedostępnyBrak

Na początku był „Mój dom”. A potem „Mój świat”. Jako dziecko zaznał cudownego domu z uśmiechem matki, talerzem na stole, chlebem pieczonym przez babkę, do której jeździł na wakacje, dziadkiem zmawiającym Anioł Pański, braćmi, z którymi się tarmosił i paskiem w ręku ojca, jak było trzeba.Pamiętał doskonale nawet zapachy paleśnickiej plebanii swego stryja.To był ten dom, a właściwie domy rodzinne, które zbudowały Jana Górę i które do końca niósł w sobie.Potem jego domem stał się zakon, i to tak bardzo, że nawet zdawało się, iż zapomniał o domu rodzinnym.Ale tylko się zdawało... Cały świat stawał się jego domem.Choć już nie „jego”, tylko „wszystkich” – wszystkich do niego zapraszał. Bo kiedy człowiek dojrzeje, to przestaje już marzyć o domach, które minęły, choć niesie je w sobie.Zaczyna budować domy.A przede wszystkim staje się domem. I zaprasza gości.A jeśli do tego ma w sobie miłość, goście wkrótce stają się domownikami.

35,00 zł
31,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

33
Zeszyt A5/32K kolorowa linia Black&Blue(10szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K kolorowa linia Black&Blue(10szt)
Dostępny5 szt.

Zeszyt A5 linia, 32 kartki, kolekcja Black&Blue, mix wzorów. 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

43,80 zł
41,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,19 zł

34
Google Analytics. Integracja i analiza danych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Google Analytics. Integracja i analiza danych
NiedostępnyBrak

Aby podjąć dobrą decyzję o rozwoju firmy, trzeba dysponować dobrymi danymi. Zachowania użytkowników, decyzje, które podejmują, ich sposób korzystania z zasobów sieci to nieprzebrana kopalnia danych marketingowych. Ich zebranie, porównanie z danymi pochodzącymi z innych źródeł, a następnie przeanalizowanie dostarcza cennych informacji. Tymczasem wielu specjalistów wciąż analizuje tylko część danych o zachowaniu użytkowników korzystających z zasobów cyfrowych, nie mogąc uwzględnić wszystkich istotnych czynników. Problem polega na rozproszeniu różnych danych w różnych miejscach i przechowywaniu ich na różne sposoby. Konsekwencją są złe decyzje.Rozwiązaniem tego problemu jest narzędzie Google Analytics, wyjątkowo dobrze nadające się do utworzenia platformy analizy danych. Podobnie książka, którą masz przed sobą, wyjątkowo dobrze przedstawia wszystkie istotne informacje o integrowaniu danych za pomocą tego narzędzia. Odwołując się do praktycznych przykładów, szczegółowo opisano tu metody integracji i analizy danych z takich źródeł, jak AdWords, AdSense, systemy CRM i wiele innych. Autor zawarł tu też liczne wskazówki i porady, bazując na swoim ogromnym doświadczeniu.Dzięki tej książce:zaczniesz udoskonalać integrację danych pochodzących z analizy zachowań klientów i z wielu innych źródeł,będziesz stosował sprawdzone techniki umożliwiające zbieranie czytelnych i dokładnych danych,nauczysz się integrować i importować do Google Analytics wszystkie dane o rynku i klientach,wykorzystasz możliwości analityczne tego narzędzia do uzyskania pełniejszego obrazu zachowań klientów,uzyskasz spójny zestaw informacji wysokiej jakości, dzięki czemu umożliwisz managerom podejmowanie właściwych, racjonalnych decyzji biznesowych.Kluczem do sukcesu jest informacja. Kluczem do informacji jest Google Analytics.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

35
Programowanie dla początkujących - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Programowanie dla początkujących
NiedostępnyBrak

Poznaj świat programowania! Dzięki tej książce: – poznasz podstawy programowania, – nauczysz się korzystać z podstawowych konstrukcji – pętli, instrukcji warunkowych, – wykorzystasz zmienne, – pobierzesz dane od użytkownika oraz zapiszesz wyniki do pliku, – zgłębisz podstawy języka Python. Jeżeli chcesz się nauczyć programować, musisz poznać podstawowe zasady i typowe konstrukcje 0 pętle, instrukcje warunkowe i zmienne, które są wspólne dla wszystkich powszechnie używanych języków programowania. Jeżeli zamierzasz ugruntować fundamenty, by uczyć się konkretnych języków, sięgnij po tę książkę. Dzięki niej napiszesz i uruchomisz swój pierwszy program. Następnie nauczysz się pobierać dane od użytkownika, zapisywać wyniki w plikach oraz zrozumiesz, jak działają zmienne. Kolejny krok to nauka korzystania z pętli i instrukcji warunkowych – w ten sposób będziesz w stanie zaimplementować wiele nawet bardzo zaawansowanych programów. Mark Lassoff wszystkie koncepcje prezentuje na przykładzie języka Python, którego składnia jest zbliżona do innych języków, takich jak: JavaScript, Java czy C. Sięgnij po tę książkę i wkrocz w świat programowania! Czytając niniejszą książkę i samodzielnie pisząc przedstawione w niej przykłady, opanujesz podstawy programowania. Swój pierwszy program napiszesz już w pierwszym rozdziale książki. W drugim rozdziale, poznasz podstawowe zagadnienia wejścia-wyjścia. W rozdziale trzecim zaczniesz korzystać ze zmiennych – pojęcia mającego kluczowe znaczenie w każdym języku programowania. Rozdział czwarty został poświęcony instrukcjom warunkowym i pętlom, natomiast w piątym poznasz struktury, przeznaczone do przechowywania różnych rodzajów danych. W ostatnim, szóstym rozdziale książki zaczniesz tworzyć klasy i obiekty, poznając tym samym podstawy programowania obiektowego. Wkrocz w świat programowania!

19,90 zł
13,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,97 zł

36
Magnes 20mm czerwony (10szt) GRAND - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes 20mm czerwony (10szt) GRAND
Dostępny4 szt.

- w plastikowej obudowie- średnica 20 mm-10 sztuk w opakowaniu

7,70 zł
37
Naklejki edukacyjne farma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki edukacyjne farma
NiedostępnyBrak

Naklejki edukacyjne farma. Duże kolorowe naklejki pomagają w poznawaniu i zapamietaniu najważniejszych słówek. Idealne do nauki języka angielskiego.

6,70 zł
38
Wstawaj Gąsko! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstawaj Gąsko!
NiedostępnyBrak

Wstawaj, Gąsko! to jedna z książek pięknie wydanego cyklu krótkich opowieści dla dzieci, których motywem przewodnim są przygody dziewczynki i wesołej Gąski. Dzięki humorystycznie przedstawionym postaciom i pełnym kolorów ilustracjom najmłodsi poznają i uczą się czynności składających się na poranną rutynę. Przyjaciółki pokazują m.in. jak umyć zęby czy założyć buciki.

18,00 zł
13,14 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,86 zł

39
123 z Gąską - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
123 z Gąską
NiedostępnyBrak

123 z Gąską to jedna z książek pięknie wydanego cyklu krótkich opowieści dla dzieci, których motywem przewodnim są przygody dziewczynki i wesołej Gąski. Książka rozwija wyobraźnię, łącząc edukację z zabawą. Przyjaciółki stopniowo wprowadzają najmłodszych w świat kolorowych cyferek i poprzez obrazowe grafiki uczą liczenia.

18,00 zł
13,14 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,86 zł

40
Kolory z Gąską! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory z Gąską!
NiedostępnyBrak

Kolory z Gąską to jedna z książek pięknie wydanego cyklu krótkich opowieści dla dzieci, których motywem przewodnim są perypetie dziewczynki i wesołej Gąski. Autorką tekstu i pobudzających wyobraźnię, pełnych kolorów ilustracji jest Laura Wall. Wykreowana przez nią zabawna Gąska jest główną bohaterką historyjki, dzięki której najmłodsi uczą się, jak rozróżniać podstawowe kolory. Jej przygody bawią i wyjaśniają dzieciom otaczający ich świat.

18,00 zł
13,14 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,86 zł

41
Kredki Polycolor Krajobraz 24 kolory kasetka metalowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Polycolor Krajobraz 24 kolory kasetka metalowa
Dostępny12 szt.

Polycolor profesjonalne kredki artystyczne, w sześciokątnej oprawie z drewna cedrowego. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają miękkie rysowanie, trwałe i intensywne kolory. Oprawki zostały pokryte kilkunastu warstwami lakieru i każda kredka posiada zaokrąglone zakończenie w kolorze złota.

128,10 zł
121,70 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,40 zł

42
Flamastry Magic 16+2 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Magic 16+2
Koh-I-Noor
Dostępny8 szt.

Czarodziejskie flamastry KOH-I-NOOR MAGIC. Komplety tych flamastrów posiadają dodatkowy flamaster bezbarwny którym można zmienić kolory obrazka wykonanego flamastrami MAGIC. Można w ten sposób łatwo podwoić paletę kolorów zestawu. Umożliwia to wykonywanie efektów nieosiągalnych przy innych flamastrach np. bliskość dwóch kolorów obok siebie bez nieporządnego efektu nachodzenia na siebie, przerywane i kolorowe linie itp. Całkowicie bezpieczne dla użytkownika.

14,90 zł
14,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,74 zł

43
StarCraft. Tom 2. Diabelski dług - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
StarCraft. Tom 2. Diabelski dług
NiedostępnyBrak

Rok 2494. Jeszcze pięć lat temu Jim Raynor i Tychus Findlay należeli do Niebiańskich Diabłów, elitarnej jednostki marines Konfederacji, słynącej z opanowania i doświadczenia na polu bitwy. Po buncie przeciwko skorumpowanemu dowódcy jednostki obaj mężczyźni dezerterują w obawie, że zostaną niesprawiedliwie skazani i poddani "resocjalizacji", czyli praniu mózgu. Dziś Raynor i Findlay są wyjęci spod prawa i ścigani przez zawziętego szeryfa. Życie jednak nigdy nie wydawało im się lepsze. Korzystają z wielu okazji, by okraść Konfederację, i co noc przepuszczają swoje "ciężko zarobione" kredyty w barach, lupanarach i salonach gier. Ale przed prawem - jak przed przeszłością - nie można uciec. Wcześniej czy później każdego dopadnie? Powieść Diabelski dług ukazuje pamiętny okres życia Jima Raynora, kiedy przebywał w półświatku sektora Koprulu w towarzystwie doskonale znającego to środowisko Tychusa Findlaya. To tam, z dala od Shiloh, peryferyjnej planety, na której przyszedł na świat, Raynor stawi czoła najtrudniejszym wyzwaniom w swoim życiu. Podjęte decyzje zmienią na zawsze jego przeznaczenie i potwierdzą słowa zmarłego ojca, który twierdził, że "człowieka określają jego wybory".

40,00 zł
32,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

44
Co wy, ..., wiecie o Rosji?! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co wy, ..., wiecie o Rosji?!
NiedostępnyBrak

Wydanie drugie, zmienione. Ostrzegamy: Rosja Jacka Mateckiego wciąga! Od zaśnieżonych rozległych przestrzeni Kamczatki po pustynie Uzbekistanu, autor przemieszcza się po ogromnym rosyjskim terytorium, zwykle w bok od utartych szlaków, i swym czujnym reporterskim okiem ogląda kraj od środka. Nieważne, czy akurat odwiedza więzienie dla najcięższych przestępców zwane Białym Łabędziem, czy zagubioną w lasach mnisią pustelnię, trzy muzea poświęcone Josifowi Brodskiemu w mieście jego... zesłania czy zaułki Buchary - Matecki o każdym miejscu potrafi opowiedzieć fascynującą historię. Jego Rosja ma smak (fantastycznych, wielodaniowych posiłków albo chleba ze smalcem), zapach (kadzideł lub papierosów), a także twarz (ludzi z sercem na dłoni i zawodowych wyłudzaczy, artystów i zdegenerowanych alkoholików...). Jak pisze sam autor: "Żaden ze mnie ekspert! Widziałem tylko to i owo. [...] Jedyne, co mogę, to zdać relację z kilku lat włóczęgi". Warto się powłóczyć razem z nim.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

45
Potrącenia 2016 Wynagrodzenia zasiłki umowy cywilnoprawne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potrącenia 2016 Wynagrodzenia zasiłki umowy cywilnoprawne
NiedostępnyBrak

Najbardziej uprzywilejowanymi należnościami są alimenty i to one są zawsze na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o kolejność potrąceń. Pracodawca dokonując potrąceń z wynagrodzenia pracownika, powinien mieć na uwadze, że najpierw zaspokaja środki na pokrycie świadczeń alimentacyjnych, a dopiero po ich potrąceniu, gdy jeszcze pozostaną odpowiednie środki, może potrącać kolejne wierzytelności. Pamiętajmy, ze w każdym roku kalendarzowym kwoty wolne są inne, a od 1 marca roku zmieniają się kwoty wolne przy potrąceniach z zasiłków. W książce znajdą Państwo kilkadziesiąt przykłądó liczbowych i wiele przydatnych pism przy korespondencji z komornikiem.

68,30 zł
57,37 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 10,93 zł

46
Tata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tata
NiedostępnyBrak

Kim jest tata dla małego chłopca? Wszystkim! Niezwykły portret taty widzianego oczami małego chłopca. W 42 zabawnych i wzruszających rozdziałach poznajemy tatę, który jest najwyższym, najsilniejszym, najmądrzejszym i najwspanialszym człowiekiem na świecie. Wie wszystko i wszystko potrafi: unieszkodliwić zbira, stać się niewidzialnym, ugasić pożar, zatrzymać pędzący buldożer i zakończyć wojnę. Lekka i dowcipna opowieść o wyjątkowym tacie w niekonwencjonalny sposób docenia dziecięcą fantazję i bezwarunkową wiarę w rodzicielską doskonałość. Tekst holenderskiego mistrza krótkich humorystycznych opowiadań o zwierzętach (znanych polskim czytelnikom z książek Nie każdy umiał się przewrócić i Urodziny prawie wszystkich) został zilustrowany przez Rotraut Susanne Berner – autorkę m.in. uwielbianej przez dzieci Ulicy Czereśniowej. Jej radosne ilustracje doskonale współgrają z opowieścią pełną pomysłowych metafor.

32,00 zł
24,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,00 zł

47
Everest - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Everest
NiedostępnyBrak

Spektakularny thriller akcji oparty na jednej z najtragiczniejszych w historii wypraw na Mount Everest. Wszystko działo się w maju 1996 r., kiedy jednego dnia w śniegach Mount Everestu zginęło 15 wspinaczy. Film opowiada historię grupy ośmiorga himalaistów, którzy pod przewodnictwem Roba Halla (Jason Clarke) próbują zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami niedostępnego szczytu. Walka ze śmiertelnym zimnem, nawałnicami śnieżnymi, walka o tlen i przetrwanie. "Everest" to film o granicach ludzkiej wytrzymałości - fizycznej i psychicznej.

70,90 zł
67,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,54 zł

48
Everest 2D+3D - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Everest 2D+3D
NiedostępnyBrak

Spektakularny thriller akcji oparty na jednej z najtragiczniejszych w historii wypraw na Mount Everest. Wszystko działo się w maju 1996 r., kiedy jednego dnia w śniegach Mount Everestu zginęło 15 wspinaczy. Film opowiada historię grupy ośmiorga himalaistów, którzy pod przewodnictwem Roba Halla (Jason Clarke) próbują zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami niedostępnego szczytu. Walka ze śmiertelnym zimnem, nawałnicami śnieżnymi, walka o tlen i przetrwanie. "Everest" to film o granicach ludzkiej wytrzymałości - fizycznej i psychicznej.

90,00 zł
85,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,50 zł

49
Potem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potem
NiedostępnyBrak

"Mam głowę na karku, jestem przytomna, wszystkie klepki są na swoich miejscach, jestem w pełni władz umysłowych. Jestem tą samą Grace, co wczoraj, tylko że? wyszłam z mojego ciała ? opowiada bohaterka tej fascynującej i pięknej powieści. Grace leży właśnie umierająca na oddziale intensywnej terapii po strasznym pożarze szkoły, do której chodzi jej synek Adam. W sali obok walczy o życie jej poparzona córka - siedemnastoletnia Jenny. Zawieszona między życiem a śmiercią, Grace prowadzi własne śledztwo. Szybko okazuje się, że nic nie jest takie, na jakie wyglądało wcześniej. Każda odpowiedź rodzi bowiem kolejne tajemnice. A POTEM sprawy wymykają się spod kontroli? Pierwsza powieść Rosamund Lupton ? ?Siostra?, wtargnęła przebojem na rynek wydawniczy, zdobywając serca milionów czytelników na świecie. W Wielkiej Brytanii została okrzyknięta mianem najlepiej sprzedającego się debiutu literackiego 2010 roku, utrzymując się w pierwszej 20. na liście bestsellerów Sunday Times.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

50
Siostra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siostra
NiedostępnyBrak

Beatrice musi zmierzyć się z potworną prawdą: po wielu godzinach poszukiwań odnaleziono ciało jej ukochanej młodszej siostry Tess. Policja, przyjaciele, a nawet matka są przekonani, że Tess popełniła samobójstwo. Beatrice nie może w to uwierzyć. Doskonale znała Tess i głęboko wierzy, że siostra nie odebrała sobie życia. Nie bacząc na niebezpieczeństwa, postanawia sama rozwikłać mroczną zagadkę, lecz prawda, którą stopniowo odkrywa, okazuje się bardziej bulwersująca od najgorszych podejrzeń...

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

Wróć do góry