hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.04.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 2 kwietnia 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nożyczki szkolne z odbojnikiem Bambino (St. Majewski), na drugim Nożyczki szkolne z odbojnikiem dla leworęcznych (St. Majewski). Kolejny produkt to Teczka A4 z rączką. Psi Patrol, mix wzorów (Starpak) oraz Rozwijam się śpiewająco. Piosenki z zabawami dla dzieci + CD (Eliza Ludkiewicz, Bartosz J. Ludkiewicz).
1
Nożyczki szkolne z odbojnikiem Bambino - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki szkolne z odbojnikiem Bambino
St. Majewski
Dostępny62 szt.

Nożyczki szkolne idealne dla maluchów. Odbojnik powoduje, że po każdym zaciśnięciu, nożyczki wracają do pozycji otwartej. Plastikowa rękojeść idealnie dopasowuje się do dłoni dziecka. Końcówki ostrzy są bezpiecznie zaokrąglone, tak aby zapobiec zranieniu się. Mix kolorów. Wymiary: 17.0x7.0 cm.

7,20 zł
6,48 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,72 zł

2
Nożyczki szkolne z odbojnikiem dla leworęcznych - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki szkolne z odbojnikiem dla leworęcznych
St. Majewski
Dostępny189 szt.

Nożyczki dziecięce z odbojnikiem do użytku przedszkolnego, szkolnego czy domowego. Plastikowa, kolorowa, wygodnie wyprofilowana rączka idealnie pasuje do małych dłoni dziecka. Bezpieczeństwo użytkowania podnoszą zaokrąglone końce. Produkt w atrakcyjnej licencyjnej szacie graficznej. Wersja dla leworęcznych.

6,50 zł
5,85 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,65 zł

3
Teczka A4 z rączką. Psi Patrol, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 z rączką. Psi Patrol, mix wzorów
Starpak
Dostępny214 szt.

Sztywna teczka wykonana z grubego, lakierowanego kartonu, zamykana na dwa metalowe klipsy, wyposażona w solidną rączkę, wzmocniona metalowymi nitami. Idealna na zajęcia pozaszkolne i przechowywanie prac dziecka. Uwaga! Wzór wysyłany losowo

27,90 zł
25,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

4
Rozwijam się śpiewająco. Piosenki z zabawami dla dzieci + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozwijam się śpiewająco. Piosenki z zabawami dla dzieci + CD
Dostępny73 szt.

Przedstawiamy zbiór łatwych do zapamiętania piosenek o tematyce bliskiej dziecięcym zainteresowaniom Do każdego utworu opracowano zabawy, które można przeprowadzić zarówno w przedszkolu, szkole, jak i domu. Znajdują się tu między innymi propozycje zabaw plastycznych, ruchowych, relaksacyjnych, psychoedukacyjnych, opartych na podróżach w wyobraźni. Dzieci, poznając kolejne piosenki i wykonując prezentowane aktywności, nie tylko poszerzają swoje kompetencje muzyczne, ale także rozwijają zdolności motoryczne i grafomotoryczne, ćwiczą koncentrację uwagi, spostrzegawczość, umiejętność naśladowania, a przede wszystkim dobrze się bawią.

17,00 zł
13,43 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,57 zł

5
Islandia. Travelbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Islandia. Travelbook
Dostępny13 szt.

Islandia to kraina malowniczych fiordów, bajecznych wodospadów i elfów. Trudno oprzeć się urokowi jej surowych krajobrazów, pośród których wyrastają stożki wulkanów i połyskują jeziora polodowcowe. Tylko na Islandii można jednego dnia obserwować wieloryby lub wędrować po największym lodowcu Europy, a następnego podziwiać zorzę polarną i odpoczywać w naturalnym kąpielisku geotermalnym. Dodajmy do tego urokliwą architekturę, nietypowe muzea i nietuzinkowe przysmaki, a przekonamy się, że tę wyspę po prostu trzeba zobaczyć! - dzika przyroda - śniegi i gejzery - lodowce i wulkany - zorze polarne - trekkingi na lodowcu Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

6
Paryż. Travelbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paryż. Travelbook
Dostępny3 szt.

Paryż – stolica Francji – to jedno z tych miast, które trzeba zobaczyć choć raz w życiu. Wystarczy zagubić się w wąskich uliczkach, przysiąść przy kawiarnianym stoliku, pospacerować nad Sekwaną o świcie i o zmierzchu, odpocząć w parkach miejskich? wystarczy tu przyjechać, by odkryć, że Paryż nie jest przereklamowany. Luwr, wieża Eiffla, katedra Notre Dame, Montmartre, ale też plaża w środku miasta, tunele metra, mroczne katakumby czy Disneyland ? w magicznym Mieście Świateł każdy znajdzie coś, co go zachwyci. - Niezwykłe zabytki - Słynne muzea i wspaniałe galerie - Moda, sztuka i rozrywka - Romantyczne zaułki i oazy zieleni - Francuska kuchnia i wyborne wina Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

7
Małżeństwo na nowo odkryte - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małżeństwo na nowo odkryte
Dostępny6 szt.

Pozycja ta pragnie pomagać zarówno tym, którzy dopiero przygotowują do życia małżeńskiego, jak i małżonkom (także tym z dużym stażem!). Wystarczy tylko być gotowym odkrywać się na nowo, odświeżać swoją miłość, nie tracić nadziei. Dzięki tej książce możemy odnaleźć głębię i sens małżeństwa chrześcijańskiego.

19,50 zł
17,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,95 zł

8
Znam 3500 słów i mówię po włosku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znam 3500 słów i mówię po włosku
Dostępny21 szt.

Książka przeznaczona jest dla osób, które wybierają się do Włoch albo po prostu chciałyby poznać język włoski. Czytelnicy znajdą w niej:- podstawowe zasady gramatyczne,- tabele odmian czasowników regularnych i nieregularnych,- najczęściej spotykane zwroty i wyrażenia,- 27 rozdziałów tematycznych poświęconych najważniejszym zagadnieniom, takim jak czas i pogoda, miasto i wieś, podróżowanie i zakwaterowanie, dom i kuchnia, szkoła i praca, zakupy i usługi, służba zdrowia i urzędy, czas wolny i święta,zapis fonetyczny wszystkich włoskich zdań i słówek,ciekawostki związane z życiem codziennym we Włoszech.Przyswojenie wszelkich potrzebnych zwrotów i wyrażeń ułatwi przejrzysty układ, jak również wesoła i żywa kolorystyka książki.

23,90 zł
17,21 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,69 zł

9
Nigdy cię nie zapomniałam. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nigdy cię nie zapomniałam. Część 1
NiedostępnyBrak

Bohaterami powieści Nigdy cię nie zapomniałam Marty W. Staniszewskiej są Sophie i Aleks. Młodzi, piękni, wykształceni i z wysokim libido. Ich znajomość to bardzo burzliwa historia. Pierwsze spotkanie, zakończone satysfakcjonującym seksem, miało być początkiem długotrwałej znajomości. Niestety, Alex nie przyszedł na umówioną randkę, łamiąc serce zakochanej Sophie. Spotykają się przypadkowo po pięciu latach. Wtedy Sophie poznaje historię tragicznego wydarzenia w rodzinie Aleksa, które miało miejsce w noc poprzedzającą ich randkę sprzed pięciu lat. Oczywiście wybacza mu to, że wtedy nie przyszedł. Jednocześnie okazuje się, że namiętność, która ich kiedyś połączyła, nadal płonie intensywnym ogniem. Drugą część historii przeczytacie w tomie Nigdy nie pozwolę ci odejść.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

10
Bornholm. Travelbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bornholm. Travelbook
Dostępny9 szt.

Bornholm to najbardziej nasłoneczniony skrawek północnej Europy. Na tej niewielkiej duńskiej wyspie można znaleźć zarówno jedne z najpiękniejszych europejskich plaż, jak i potężne granitowe urwiska. Trasy rowerowe oplatające Bornholm pozwalają zobaczyć tajemnicze ryty naskalne i średniowieczne kościoły-twierdze, a malownicze miasteczka portowe zaskakują wręcz śródziemnomorską roślinnością. Słuchając opowieści o trollach i wikingach, chciałoby się tu spędzić całe lato! - morze, plaże i wiatr - porty i przystanie - wiatraki i rotundowe kościoły - wycieczki rowerowe - aktywny wypoczynek Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

11
Depresja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Depresja
Dostępny12 szt.

Depresja – jedna z najczęstszych dolegliwości psychicznych – jest stanem emocjonalnym nacechowanym smutkiem, mniejszą aktywnością i niemożnością cieszenia się życiem. Książka autorstwa dra n. med. Janusza Krzyżowskiego, psychiatry o imponującym doświadczeniu, od lat prowadzącego rozległą praktykę prywatną, przedstawia zarówno większość objawów depresji jak i jej różne odmiany. Przedstawione są również najczęściej stosowane typy kuracji farmakologicznych. Treść książki wzbogacają autentyczne wypowiedzi pacjentów, opisy ich dolegliwości i trudy przezwyciężania choroby.

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

12
Me Before You - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Me Before You
Dostępny6 szt.

Lou Clark knows lots of things. She knows how many footsteps there are between the bus stop and home. She knows she likes working in The Buttered Bun tea shop and she knows she might not love her boyfriend Patrick. What Lou doesn't know is she's about to lose her job or that knowing what's coming is what keeps her sane. Will Traynor knows his motorcycle accident took away his desire to live. He knows everything feels very small and rather joyless now and he knows exactly how he's going to put a stop to that. What Will doesn't know is that Lou is about to burst into his world in a riot of colour. And neither of them knows they're going to change the other for all time.

55,00 zł
51,15 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,85 zł

13
Plecak szkolny Animal - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny Animal
Euro-Trade
Dostępny26 szt.

Wygodny plecak szkolny. Plecy i szelki wyściełane gąbką zapewniają komfort użytkowania. Obszerna komora zamykana na zamek 2 kieszenie ze ściągaczem ? idealne na napój. Dodatkowa bardzo obszerna przednia, zapinana kieszeń. Elementy odblaskowe dla bezpieczeństwa dziecka.

33,90 zł
32,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,69 zł

14
Córki dancingu, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córki dancingu, DVD
Agnieszka Smoczyńska , 2017
Dostępny8 szt.

„Córki dancingu” to niezwykły film Agnieszki Smoczyńskiej uhonorowany nagrodą specjalną za unikalną wizję i oryginalny zamysł artystyczny na festiwalu w Sundance. Podczas 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni obraz otrzymał nagrody za najlepszą charakteryzację oraz najlepszy debiut reżyserski. Autorka filmu odebrała także nagrodę specjalną – kryształową gwiazdą Elle oraz Polską nagrodę filmową Orły 2016 w kategorii Odkrycie roku. W rolach głównych – dwie niezwykle uzdolnione aktorki młodego pokolenia: Michalina Olszańska i Marta Mazurek. Wspierają je gwiazdy polskiego kina w nowych, zaskakujących wcieleniach – Kinga Preis jako królowa sceny disco, Magdalena Cielecka w roli Boskiego Futra rozgrzewająca do czerwoności bywalców PRL-owskich dancingów i Jakub Gierszał jako wirtuoz basowego brzmienia. W tle pulsuje rytmiczna muzyka zespołu Ballady i Romanse oraz najpopularniejsze szlagiery lat 70. i 80. Dwie nastolatki – Złota i Srebrna – lądują w środku tętniącego muzyką, mieniącego się światłami neonów i cekinów świata warszawskich dancingów lat 80. Nie są to jednak zwyczajne dziewczyny, tylko syreny, które próbują poznać i zrozumieć, czym jest bycie kobietą. Dołączają do zespołu Figi i Daktyle, stając się sensacją nocnego życia stolicy. Pochłonięte przez miłość i namiętności, na chwilę zapominają o swojej prawdziwej naturze. Ale wystarczy jedno złamane serce, by sytuacja wymknęła się spod kontroli…

11,00 zł
10,12 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,88 zł

15
Travelbook. Kos i Kalymnos, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook. Kos i Kalymnos, wydanie 2
Dostępny8 szt.

Kos i Kalymnos coraz bardziej zyskują w oczach turystów. Ojczyzna ojca medycyny oszałamia imponującymi ruinami starożytnego Asklepiejonu. Jedna z największych agor antycznego świata to miejsce nieśpiesznych spacerów. Wybrzeża kuszą plażami i turkusową wodą, zaś wnętrze wyspy zachęca do zanurzenia się w atmosferze górskich wiosek. To raj dla wielbicieli starożytności, spokojnego wypoczynku i prawdziwej greckiej kuchni. Kalymnos ze wspaniałymi klifami stał się mekką dla miłośników wspinaczki skałkowej. Kos i Kalymnos potrafią uwieść każdego! • Świat mitów i greckich podań • Starożytne i bizantyjskie ruiny • Wyspa Hipokratesa • Wspaniałe klify wybrzeża • Słońce, góry i plaże „Travelbook” to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że „Travelbook” to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

16
Rozmówki polsko-białoruskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki polsko-białoruskie
Dostępny34 szt.

Książka adresowana jest nie tylko do polskich turystów i przedsiębiorców, ale do wszystkich, którzy interesują się językiem białoruskim, szczególnie do studentów filologii białoruskiej i słuchaczy kursów językowych, ponieważ opracowano w niej słownictwo potrzebne w różnych fazach nauki języka obcego. Książka obejmuje słowa i zwroty, pytania i odpowiedzi ułatwiające porozumiewanie się w zakresie podstawowym w różnych sytuacjach, np.: w podróży, w hotelu, w restauracji, u lekarza, u fryzjera, w sklepie, w banku, na poczcie, na przejściu granicznym. Wypowiedziom w języku białoruskim towarzyszy zapis fonetyczny. Opis różnych zdarzeń, z jakimi może spotkać się turysta za granicą, jest poprzedzony wstępem poświęconym zasadom wymowy i transkrypcji. Przyswojenie wszelkich potrzebnych zwrotów i wyrażeń ułatwi przejrzysty układ oraz wesoła kolorystyka książki.

14,90 zł
10,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,17 zł

17
Nieporadnik małżeński - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieporadnik małżeński
Dostępny4 szt.

„Nieporadnik” – dlatego, że na ogół jesteśmy bardzo nieporadni w naszym codziennym życiu małżeńskim. Nie potrafimy kochać, nie potrafimy rozmawiać ze sobą, nie rozumiemy siebie nawzajem, jesteśmy nieprzygotowani do małżeństwa... Nasze najlepsze intencje często spotykają się z zupełnie opaczną interpretacją współmałżonka i stają się konfliktogenne. Uczymy się wciąż na własnych błędach, a nierzadko okazuje się, że mądry Polak po szkodzie, czyli po rozwodzie... „Nieporadnik” – bo choć zawiera liczne odpowiedzi na pytania, jakie stawiali małżonkowie, to nie jest poradnikiem. Nie daje recept ani nie przynosi rozwiązań, choć ukierunkowuje poszukiwania. Uczy dialogu, uczy samodzielnego, we dwoje, wychodzenia z kryzysów i rozpoznawania, w jaki sposób przeżywany konflikt może być twórczy. Ukazuje, w jaki sposób można poznawać się nawzajem i prowadzić dialog, jak inaczej popatrzeć na współmałżonka, by zobaczyć w nim dobro. Celem tej książki jest bardziej dodanie odwagi i nadziei, że wyjście z kryzysu jest możliwe, niż doradzanie czegokolwiek.

26,00 zł
23,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,60 zł

18
Rodzinka.pl Sezon 7, 4 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzinka.pl Sezon 7, 4 DVD
Patrick Yoka, Adek Drabiński, 2016
Dostępny4 szt.

Dalsze losy, przygody i zabawne perypetie Natalii i Ludwika Boskich (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) i ich dorastających synów, którzy z wiekiem sprawiają rodzicom coraz więcej problemów. Przyjaciółka rodziny – Maria (Agata Kulesza) – kobieta prowadząca bujne życie towarzyskie, nie myśląca nigdy o założeniu rodziny, spodziewa się dziecka. Ta wiadomość wywołuje poruszenie w rodzinie Państwa Boskich. Natalia dokłada starań, by rozwiać obawy przyszłej mamy nie tylko ją pocieszając, ale dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w kwestii opieki nad maleństwem. To jednak dopiero początek. Nie zabraknie nowych bohaterów i ekscytujących wątków. Odcinki: 157. Jajo i kura; 158. Nowe życie; 159. Ból głowy; 160. Sprzątanie; 161. Zależności; 162. Powrót Magdy; 163. Wspomnień czar; 164. Życie to powieść; 165. Trudna miłość; 166. Podział; 167. Urlop Boskich; 168. Będzie się działo; 169. Prawda w oczy kole.

20,00 zł
16,60 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 3,40 zł

19
Elementarz dla rodziców 6-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Elementarz dla rodziców 6-latka
Dostępny1 szt.

Czy sześciolatek powinien się uczyć? Autorzy Elementarza dla rodziców 6-latka, Karolina i Tomasz Elbanowscy, odpowiadają, że zdecydowanie tak! W poradniku zawarli najważniejsze argumenty z dziedziny psychologii i pedagogiki przemawiające za wczesną nauką, ale - co istotne - edukacją poprzez zabawę. Jest to szczególnie ważne wobec gorącej dyskusji związanej z reformą obniżenia wielu szkolnego, jaka toczy się w Polsce. Książka przedstawia między innymi naukowe dowody oraz wypowiedzi ekspertów, ale napisana została przystępnym językiem, przez rodziców - dla rodziców. Autorzy, opisując różnice między specyfiką edukacji szkolnej i przedszkolnej, dzielą się nie tylko własnym doświadczeniem, ale i doświadczeniem tysięcy matek i ojców, którzy w ostatnich latach zgłaszali się do Fundacji Rzecznik Praw Rodziców. Ta książka to kompendium wiedzy dla wszystkich rodziców sześciolatków, którzy dziś stoją przed wyborem: zerówka czy pierwsza klasa?

19,99 zł
11,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 8,00 zł

20
Algorytmy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Algorytmy
NiedostępnyBrak

Przekonaj się, że algorytmy to nic trudnego! • Naucz się tworzyć i zapisywać algorytmy • Poznaj rozwiązania klasycznych problemów • Odkryj praktyczne zastosowania algorytmiki Algorytm to opis w postaci skończonego ciągu jednoznacznie zdefiniowanych kroków, które należy wykonać, aby uzyskać rozwiązanie postawionego problemu lub osiągnięcie zamierzonego celu. To pojęcie kojarzy się głównie z naukami ścisłymi, takimi jak informatyka czy matematyka, ale algorytmy jako instrukcje lub przepisy odnajdziesz dosłownie wszędzie: to one sterują pracą automatów do kawy oraz domowych pralek, to nimi kierujesz się, pisząc wiadomości tekstowe, wypłacając gotówkę z bankomatu, a nawet wiążąc buty, wreszcie to one umożliwiają Ci ugotowanie potraw, które mają pożądany i powtarzalny smak. Aby algorytmy były skuteczne, zwłaszcza te wykonywane przez komputer, muszą być jednak właściwie skonstruowane i zrealizowane, to zaś wymaga odpowiedniej wiedzy. Wiedzę tę zdobędziesz dzięki doskonałej książce Macieja M. Sysły pt. Algorytmy. Używając prostego języka i różnorodnych przykładów autor przedstawia podstawowe pojęcia algorytmiki na tle historycznym, różne sposoby zapisu algorytmów oraz przykłady ich praktycznych zastosowań. Niezależnie od tego, czy planujesz karierę informatyka, czy tylko lubisz rozwiązywać zagadki logiczne, umiejętności porządkowania zbiorów, przeprowadzania obliczeń matematycznych, a ogólniej – myślenia algorytmicznego i komputacyjnego z pewnością bardzo Ci się przydadzą, a praktyczne zadania i problemy do rozwiązania skutecznie pomogą Ci utrwalić nabyte wiadomości oraz ułatwią zmagania z przyszłymi wyzwaniami. W książce znajdziesz: • sposoby przedstawiania problemów i algorytmów, • algorytmy liniowe i z rozgałęzieniami, • algorytmy iteracyjne i rekurencyjne, • metody porządkowania i analizy danych, • przykłady klasycznych algorytmów, • analizę poprawności i złożoności prezentowanych algorytmów. Odkryj piękno algorytmiki i naucz się znajdować proste rozwiązania złożonych problemów.

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

21
Teczka z rączką A4, Hot Wheels - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z rączką A4, Hot Wheels
Starpak
Dostępny110 szt.

Teczka z grubego, lakierowanego kartonu, zamykana klipsami, wyposażona w solidną rączkę, wzmocniona metalowymi nitami. Idealna na zajęcia pozaszkolne. Ozdobiona motywem Hot Wheels.

25,99 zł
23,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,60 zł

22
Poradnik tokarza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poradnik tokarza
Dostępny147 szt.

Poradnik zawiera wiedzę niezbędną tokarzowi do wykonywania pracy na tokarkach oraz półautomatach i automatach tokarskich, a więc: podstawy tokarstwa (tolerancje, pasowania, strukturę geometryczną powierzchni, charakterystykę procesu toczenia), wiadomości o budowie tokarek i ich eksploatacji, nożach tokarskich, ich wykonywaniu, zamocowaniu i ostrzeniu, doborze parametrów skrawania, wyposażeniu tokarek (uchwytach obróbkowych, narzędziowych i przyrządach tokarskich) oraz pomiarach przy toczeniu. Opisano w nim również podstawowe prace wykonywane na tokarkach, takie jak toczenie zewnętrznych powierzchni cylindrycznych, stożków i wałków mimośrodowych, toczenie kształtowe, obróbkę otworów i gwintów, przecinanie, zataczanie, radełkowanie oraz zwijanie sprężyn, a także szlifowanie, dogładzanie i docieranie. Podano przegląd tokarek, budowę półautomatów i automatów tokarskich oraz zasady sterowania programowego. Omówiono też organizację i bezpieczeństwo pracy tokarza. Na końcu zamieszczono tablice matematyczne. Poradnik jest przeznaczony dla tokarzy oraz nauczycieli i uczniów zawodowych i średnich szkół technicznych o kierunku mechanicznym.

94,00 zł
82,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,28 zł

23
Piórnik tuba. Wojownicze Żółwie Ninja - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba. Wojownicze Żółwie Ninja
Euro-Trade
NiedostępnyBrak

Pojemny piórnik zamykany na zamek błyskawiczny. Klasyczny kształt. Możliwe zdobienia (zależnie od modelu): PCV, cekiny, brokat, gumowy nadruk, gumowe zawieszki i in.

9,90 zł
9,41 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,49 zł

24
Karty PZPN. Czarny Piotruś. Memo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty PZPN. Czarny Piotruś. Memo
Cartamundi
Dostępny159 szt.

25 kart do gry, zasady gry wewnątrz opakowania Wiek: 3+ Liczba graczy: 2+

8,60 zł
7,05 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,55 zł

25
Modele inwestycyjne. Zbiór przykładów i zadań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modele inwestycyjne. Zbiór przykładów i zadań
NiedostępnyBrak

Aktywność inwestycyjna, nie tylko na rynku finansowym, jest zbiorem rozważanych i podejmowanych decyzji oraz oczekiwaniem na ich finansowe rezultaty. Dlatego też powstaje potrzeba dobrego rozumienia tych zagadnień oraz praktycznej umiejętności ich zastosowania. Książka jest próbą odpowiedzi na strategiczne wezwania, jakie stoją przed inwestorem na rynku kapitałowym. Pozycja ta ma praktyczny charakter i - wraz z wydaną w 2014 roku nakładem Wydawnictwa Beck monografią pt. Modele inwestycyjne autorstwa trzech spośród autorów niniejszego zbioru zadań - stanowi zwartą merytoryczną całość. Umiejętność rozwiązywania zadań o zróżnicowanych stopniu trudności autorzy traktują jako formę weryfikacji dobrego rozumienia przedmiotowych zagadnień. Prezentowane w niniejszym zbiorze przykłady i zadania mogą być potraktowane jako metodyczny fundament tworzenia zbioru alternatyw inwestycyjnych, natomiast zadania można uznać za myślowe substytuty inwestycyjnych możliwości, a umiejętność ich rozwiązywania może być zapowiedzią skuteczności w rzeczywistych decyzjach inwestycyjnych. Zespół Autorów to pracownicy (prof. UE dr hab. Krystian Pera, dr Monika Foltyn-Zarychta oraz dr Rafał Buła) oraz doktoranci (dr Damian Mitrenga, mgr Marta Celej) Katedry Inwestycji i Nieruchomości, Wydział Finansów i Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Zainteresowania naukowe koncentrują się wokół problematyki inwestycji na rynku finansowym, budowy efektywnych strategii inwestycyjnych oraz modeli inwestycyjnych. Książka stanowi bardzo dobre połączenie teorii inwestowania na rynku finansowym z jej aspektem praktycznym. Może być więc cennym podręcznikiem akademickim, a z drugiej strony dobrym przewodnikiem dla decydentów inwestycyjnych stojących wobec problemów podejmowania trafnych decyzji inwestycyjnych w obszarze rynku finansowego. Dr hab. Anna Górczyńska, prof. UG Katedra Inwestycji i Nieruchomości Wydział Zarządzania UG

49,00 zł
40,67 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,33 zł

26
Plecak szkolny. Riksy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny. Riksy
Starpak, 1
NiedostępnyBrak

Wygodny plecak szkolny. Plecy i szelki wyściełane gąbką zapewniają komfort użytkowania. Obszerna komora zamykana na zamek, 2 kieszenie ze ściągaczem - idealne na napój. Obszerna przednia kieszeń zapinana na suwak. Elementy odblaskowe dla bezpieczeństwa dziecka. Wymiary: 30,0 x 40,0 x 17,0 cm

31,90 zł
28,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,19 zł

27
Polak w krainie d'Artagnana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polak w krainie d'Artagnana
NiedostępnyBrak

Polak w krainie d'Artagnana” to powieść przygodowa zawarta w formie relacji. Główny bohater, który relacjonuje nam całą historię to Wojciech Szczygieł, który jako młody, niedoświadczony dziennikarz wyjechał na roczny staż zawodowy do Francji. Praca w redakcji francuskiego czasopisma to niebywała okazja dla doszkalającego się dziennikarza, który jednocześnie zyskuje niepowtarzalną szanse, by poznawać kulturę, tradycję, i codzienne życie Francuzów. Doświadczenia i informacji gromadzone przez Wojciecha ostatecznie przybierają formę artykułów prasowych, z którymi będziemy mogli się zapoznać. Pozycje możemy określić mianem beletrystycznej kroniki różnic kulturowych, społecznych i ekonomicznych pomiędzy Polską, a Francją. Relacjonowane rozbieżności sprawią, że wielokrotnie się zaśmiejemy, choć należy przyznać, że Wojciech nie omieszka dostarczyć nam dodatkowych, wykraczających poza pole zadań zawodowych wrażeń. Francja nazywana jest przecież krainą miłości, a młody dziennikarz niezwykle szybko ulega urokowi pięknych kobiet... W powieści „Polak w krainie d'Artagnana” odnajdziemy reporterską sprawozdawczość z przestrzeni społecznej, politycznej, kulturowej, czy religijnej, a także wzmianki historyczne, intrygujące różnice kulturowe i językowe oraz zabawne niuanse wynikające podczas spotkań towarzyskich.

26,90 zł
19,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,53 zł

28
O mnie się nie martw. Sezon 3. 4 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O mnie się nie martw. Sezon 3. 4 DVD
Filip Zylber, Maciej Kowalczuk, 2016
NiedostępnyBrak

Ciepły, pełen humoru i emocji serial komediowy, w którym zderzają się dwa światy: zwykłych ludzi żyjących od pierwszego do pierwszego oraz bogatych prawników. Główna bohaterka, Iga Małecka, to dwukrotna rozwódka z dwójką dzieci, bez wykształcenia i bez pracy, która mówi prawdę prosto w oczy. Los styka ją z młodym, zdolnym adwokatem Marcinem Kaszubą, który traktuje życie jak wieczną imprezę. Okazuje się, że zwykła dziewczyna potrafi stać się lepszym obrońcą niż niejeden adwokat, a adwokat, dotykając zwykłego życia, poznaje jego prawdziwy sens. Dwójkę bohaterów połączy miłość tak niemożliwa, że skazana na sukces. Jednak przekonanie się o tym zajmie Idze i Marcinowi wiele czasu. Odcinki: 27-39

8,60 zł
7,14 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 1,46 zł

29
Tajlandia. Travelbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajlandia. Travelbook
NiedostępnyBrak

Tajlandia to od lat jeden z najpopularniejszych wśród turystów krajów Azji Południowo-Wschodniej. Siłą Krainy Uśmiechu jest różnorodność. Porośnięte dżunglą góry, rajskie plaże, wsie mniejszości etnicznych i kosmopolityczny Bangkok, gdzie dostojne świątynie i nowoczesna architektura sąsiadują z niezliczonymi klubami nocnymi, salonami masażu i stoiskami z „legendarnym" ulicznym jedzeniem, tworzą oszałamiający, feeryczny kalejdoskop, który olśni każdego poszukującego egzotyki i wrażeń podróżnika. - Fascynujące zabytki, - Bajkowe plaże pod palmami, - Egzotyczna przyroda, - Nocne życie Bangkoku, - Pływające targi, - Kuchnia tajska dla koneserów. Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

30
W obliczu wroga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W obliczu wroga
Dostępny5 szt.

Postrach całego świata - tak w XVI w. Europejczycy nazywali Imperium Osmańskie. Turcy seldżuccy [tak w oryginale, w rzeczywistości tu i dalej chodzi oczywiście o Turków osmańskich [ przyp. tłum.], którzy pojawili się w Azji Mniejszej pod koniec XIII w., już półtora stulecia później podbili znaczną część Półwyspu Bałkańskiego i zajęli stolicę Cesarstwa Bizantyńskiego - Konstantynopol. I chociaż początkowo mało kto traktował ich poważnie, jako że walki prowadzone przez Seldżuków oraz stworzenie przez nich własnego państwa wydawały się być z perspektywy Europejczyków problemami dość odległymi, to jednak po zdobyciu Konstantynopola w 1453 r. Turcy ukazali się im w zupełnie nowym świetle jako władcy wschodniej części basenu Morza Śródziemnego, części europejskich ziem chrześcijańskich oraz groźna siła, z którą, jak się okazało, należy się liczyć. Stopniowo europejscy władcy oraz intelektualiści zaczęli przemyśliwać nad perspektywą konfliktu zbrojnego z nowym, niebezpiecznym wrogiem. Czym więcej zaś rozmyślali, w tym ciemniejszych barwach widzieli przyszłość: konflikt wydawał się nieunikniony, zaś własne siły niewystarczające do pokonania niezwyciężonego nieprzyjaciela. Papieże regularnie zwoływali sobory, których celem miało być podjęcie wspólnej walki przeciwko Turkom, wydawali bulle z odnośnymi nawoływaniami, nakazali świeckim wiernym w Niemczech odprawianie stałych modłów w intencji ocalenia od wroga, odlano nawet specjalny ?antyturecki? dzwon, w który uderzano w czasie nabożeństw. Gdy tylko Europa stanęła w obliczu konfliktu z Osmanami, począł formułować się nowy, antyturecki kierunek myśli społeczno-politycznej. Teksty o charakterze antytureckim wkrótce rozprzestrzeniły się na całym kontynencie. Geografia tego typu twórczości objęła cały jego obszar od zachodu po wschód: od Hiszpanii do Moskwy. Wynalazek Gutenberga zaś, warsztat drukarski, który spowodował spadek cen książek, znacznie powiększył liczbę czytelników.

50,00 zł
38,50 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

31
Niemiecki w podróży 3 w 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki w podróży 3 w 1
Dostępny17 szt.

Książeczka z niezbędnymi w podróży zwrotami Nagrania umożliwiające naukę poprawnej wymowy Karty do nauki słownictwa ułatwiające zapamiętywanie nowych zwrotów

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

32
Społeczna odpowiedzialność banków w kontekście walutowych kredytów hipotecznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Społeczna odpowiedzialność banków w kontekście walutowych kredytów hip...
NiedostępnyBrak

Banki stanowią specyficzną grupę podmiotów gospodarczych. Często zwraca się uwagę, że są one jednocześnie przedsiębiorstwami i instytucjami zaufania publicznego. Rodzi to większe oczekiwania - od banków oczekuje się wyższego poziomu społecznej odpowiedzialności niż wobec ?zwykłych" przedsiębiorstw. Pojawia się zatem pytanie, czy podmioty sektora bankowego są skłonne brać na siebie taką odpowiedzialność. Czytelnik z książki dowie się: ? czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu, ? jaki poziom społecznej odpowiedzialności reprezentują działające w Polsce banki komercyjne, ? jakie są najlepsze praktyki banków w zakresie społecznej odpowiedzialności, ? czy banki udzielające walutowych kredytów hipotecznych postępowały w sposób społecznie odpowiedzialny?

55,00 zł
44,55 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 10,45 zł

33
Skarbonka pies zlizujący monety, karmelowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka pies zlizujący monety, karmelowy
Lean Toys
NiedostępnyBrak

Wesoły piesek jest bardzo głodny i marzy o jedzeniu. Nie może powstrzymać się przed zjedzeniem czegokolwiek, co wpadnie do jego miseczki. Wrzuć tam monetę i obserwuj, jak wpada w szaleństwo jedzenia, zachłannie szukając smakołyku. Ta oryginalna, interaktywna skarbonka jest niespotykanie ciekawa. Ruchomy piesek pomoże zrozumieć dziecku, że oszczędzanie pieniędzy jest bardzo istotne i posiada same zalety — a z wykorzystaniem prezentowanej skarbonki jest bardzo widowiskowe i zabawne. Ta rewelacyjna skarbonka składa się z dużej skrzyni, będącej pojemnikiem na pieniądze dziecka, ruchomej miski z otworem na monetę i energicznego psa, który porusza oczkami, uszkami, językiem i ogonem, generując przy tym dźwięki. Beżowa skrzynka ozdobiona jest napisem „Choken-Bako” oraz czterema obrazkami, natomiast piesek siedzący na jej pokrywie ma jasnoróżowy język, czerwony nos i piękne, karmelowe umaszczenie. W dolnej części zabawki znajduje się miejsce na dwie baterie 1,5 V AA, które są konieczne do uruchomienia pieska, oraz przełącznik ON/OFF. Z przodu skrzynki umieszczona jest pokrywka, ułatwiająca opróżnienie skarbonki i wydanie oszczędności na marzenie dziecka. Zabawka przeznaczona jest dla wszystkich dzieci powyżej 6 roku życia, zapakowana jest w kartonowe pudełko z witrynką. Skarbonka-piesek jest doskonałym połączeniem nowoczesnego wzornictwa z wielofunkcyjnością. Piesek nie tylko przechowa pieniądze dziecka, ale będzie świetnie prezentować się na jego biurku lub w pokoju, zachęcając do wrzucenia kolejnej monety. Wymiary skarbonki: • cała skarbonka: 15.0 x 8.0 x 16.5 cm • skrzynia: 15.0 x 8.0 x 6.5 cm • pies: 13.0 x 5.0 x 12.0 cm Wymiary opakowania: 20.0 x 18.0 x 8.5 cm

36,99 zł
33,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,70 zł

34
Angielski w 1 miesiąc z 2 tablicami językowymi i kursem online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w 1 miesiąc z 2 tablicami językowymi i kursem online
NiedostępnyBrak

3 w 1 - doskonały pomysł na naukę języka obcego dla początkujących. Dzięki zawartemu w pakiecie kursowi z książką i podręcznikiem oraz dwom trwałym tablicom językowym szybko przyswoisz sobie podstawy języka oraz gruntownie poznasz język w zakresie umożliwiającym codzienną komunikację. Najważniejsze informacje o niej znajdziesz w dodatkowej, 12-stronicowej, poręcznej wkładce, którą możesz wpiąć do segregatora. Całość kursu dostępna jest również w postaci książki elektronicznej, dostępnej w sieci pod adresem www.chmura.pons.pl.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

35
Plecak szkolno-sportowy turkusowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolno-sportowy turkusowy
SPOKEY
NiedostępnyBrak

Funkcjonalny 2 komorowy plecak szkolno-sportowy: - 2 komory zapinane na zamek, - kieszeń na laptopa, kieszeń z organizerem, dwie kieszonki z boku np. na napoje - dwie funkcjonalne zewnętrzne kieszenie zamykane na zamek - funkcjonalne wejście na słuchawki, - wygodny uchwyt do przenoszenia dodatkowo wzmocniony tworzywem, - szelki wzmocnione i podszyte specjalną gabką, - wyprofilowana tylnia ścianka plecaka podszyta miękkim materiałem, - wykonany z metriałów zapewniających dobrą cyrkulację powietrza, - elementy odblaskowe z przodu plecaka. Materiał: Poliester 1680D i nylon

118,19 zł
36
Plecak szkolno-sportowy niebieski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolno-sportowy niebieski
SPOKEY
NiedostępnyBrak

Funkcjonalny 2 komorowy plecak szkolno-sportowy: - 2 komory zapinane na zamek, - kieszeń na laptopa, kieszeń z organizerem, dwie kieszonki z boku np. na napoje - Dodatkowo przednia kieszonka zapinana na zamek - funkcjonalne wejście na słuchawki, - wygodny uchwyt do przenoszenia dodatkowo wzmocniony tworzywem, - szelki wzmocnione i podszyte specjalną gabką, - wyprofilowana tylnia ścianka plecaka podszyta miękkim materiałem, - wykonany z metriałów zapewniających dobrą cyrkulację powietrza, - elementy odblaskowe z przodu plecaka. Materiał: Poliester 1680D i nylon

118,19 zł
37
Plecak szkolny Minnie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny Minnie
Starpak
NiedostępnyBrak

Wygodny plecak szkolny. Plecy i szelki wyściełane gąbką zapewniają komfort użytkowania.2 obszerne komory zamykana na zamek 2 kieszenie ze ściągaczem ? idealne na napój. Dodatkowa bardzo obszerna przednia, zapinana kieszeń. Elementy odblaskowe dla bezpieczeństwa dziecka

96,90 zł
87,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,69 zł

38
Plecak freeway youth - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak freeway youth
Starpak
NiedostępnyBrak

Pojemny plecak Freeway - II. Prosty stylowy wzór, wiele kieszonek, ażurowa kieszonka z boku np. na wodę.

64,90 zł
58,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

39
Saison 4. Podręcznik + CD + DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saison 4. Podręcznik + CD + DVD
Dostępny35 szt.

Atrakcyjny podręcznik dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych rozpoczynających naukę języka francuskiego. Autorzy wykorzystali przy pracy nad nowym podręcznikiem mocne strony Latitudes. Seria zawiera 4 części na poziomach od A1 do B2. Na każdym poziomie seria składa się z podręcznika z płytami CD i DVD, zeszytu ćwiczeń z płytą CD oraz przewodnika metodycznego, który jest nieodpłatnie dostępny on-line. Przygotowano również materiały do wykorzystania z tablicą interaktywną oraz wersję na tablety. Oprócz tego można skorzystać z dodatkowych materiałów zamieszczonych w Internecie oraz aplikacji na tablety i smartfony, co umożliwia samodzielną naukę języka. Do podręcznika dołączone są płyty CD i DVD.

110,30 zł
103,68 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,62 zł

40
Twoja Księgarnia 1/2016 (29) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoja Księgarnia 1/2016 (29)
NiedostępnyBrak

Drogie czytelniczki! Drodzy czytelnicy! W wydaniu otwierającym rok 2016 znajdą Państwo informacje o nowościach, które już są lub za chwilę będą dostępne w księgarniach. Oczywiście prezentujemy nie tylko nowości książkowe, gdyż nasz kwartalnik pragnie przed Państwem odkrywać INN STRONĘ KSIĘGARNI. KSIŻK NUMERU jest zbiór wywiadów zatytułowany Mistrzynie. Anna Luboń przeprowadziła wywiady z trzynastoma kobietami, które osiągnęły wyjątkowy sukces w różnych dziedzinach. W książce są m.in. rozmowy z Henryką Bochniarz, Agnieszką Duczmal, Andą Rottenberg czy Ewą Wycichowską. Zapraszam również do lektury artykułu o twórczości Alexandry Fuller, której książki ukazały się nakładem Wydawnictwie Czarne. Polecam także Państwa uwadze wywiad przybliżający sylwetkę autorki cyklu o Muminkach ? Tove Jansson, a także artykuł o serii ?Biografie? Wydawnictwa Czarne. Niebawem ukaże się kontynuacja biografii politycznej Lecha Kaczyńskiego. Wydawnictwo Fronda prezentuje zapowiedź książki Sławomira Cenckiewicza i Adama Chmieleckiego pt. Prezydent Lech Kaczyński 2005-2010. Zapraszam również do udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami (szczegóły strona 3 i 25).

5,00 zł
3,65 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 1,35 zł

41
Plecak szkolno-sportowy różowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolno-sportowy różowy
NiedostępnyBrak

"Funkcjonalny 2 komorowy plecak szkolno-sportowy: - 2 komory zapinane na zamek, - kieszeń na laptopa, kieszeń z organizerem, dwie kieszonki z boku np. na napoje - Dodatkowo przednia kieszonka zapinana na zamek - funkcjonalne wejście na słuchawki, - wygodny uchwyt do przenoszenia dodatkowo wzmocniony tworzywem, - szelki wzmocnione i podszyte specjalną gabką, - wyprofilowana tylnia ścianka plecaka podszyta miękkim materiałem, - wykonany z metriałów zapewniających dobrą cyrkulację powietrza, - elementy odblaskowe z przodu plecaka. Materiał: Poliester 1680D i nylon"

69,40 zł
42
Plecak szkolno-sportowy fioletowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolno-sportowy fioletowy
NiedostępnyBrak

Funkcjonalny 2 komorowy plecak szkolno-sportowy: - 2 komory zapinane na zamek, - kieszeń na laptopa, kieszeń z organizerem, dwie kieszonki z boku np. na napoje - przednia kieszeń zapinana na zamek - funkcjonalne wejście na słuchawki, - wygodny uchwyt do przenoszenia dodatkowo wzmocniony tworzywem, - szelki wzmocnione i podszyte specjalną gabką, - wyprofilowana tylnia ścianka plecaka podszyta miękkim materiałem, - wykonany z metriałów zapewniających dobrą cyrkulację powietrza, - elementy odblaskowe z przodu plecaka. Materiał: Poliester 1680D i nylon

118,20 zł
43
Plecak szkolno sportowy niebieski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolno sportowy niebieski
NiedostępnyBrak

Funkcjonalny 2 komorowy plecak szkolno-sportowy: - 2 komory zapinane na zamek, - kieszeń na laptopa, kieszeń z organizerem, dwie kieszonki z boku np. na napoje - przednia kieszeń zapinana na zamek - funkcjonalne wejście na słuchawki, - wygodny uchwyt do przenoszenia dodatkowo wzmocniony tworzywem, - szelki wzmocnione i podszyte specjalną gabką, - wyprofilowana tylnia ścianka plecaka podszyta miękkim materiałem, - wykonany z metriałów zapewniających dobrą cyrkulację powietrza, - elementy odblaskowe z przodu plecaka. Materiał: Poliester 1680D i nylon

118,20 zł
44
Album Adrenalyn XL UEFA EURO 2016 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album Adrenalyn XL UEFA EURO 2016
NiedostępnyBrak

Album kolekcjonerski do gry karcianej Adrenalyn XL UEFA EURO 2016.

25,00 zł
22,25 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,75 zł

45
Saison 4. Ćwiczenia + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saison 4. Ćwiczenia + CD
Dostępny36 szt.

+ de 300 activités de lexique, grammaire et phonétique * Toute la conjugaison. * Des bilans pour s'évaluer. * CD audio inclus.

66,20 zł
62,23 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,97 zł

46
Prokurator. Sezon 1, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prokurator. Sezon 1, DVD
Jacek Filipiak, Maciej Pieprzyca, 2016
Dostępny2 szt.

Dziesięcioodcinkowy serial kryminalny, którego akcja toczy się we współczesnej Warszawie. Każdy z odcinków opowiada zamkniętą historię jednego śledztwa. Tytułowa postać, Kazimierz Proch (Jacek Koman), jest człowiekiem doświadczonym, opanowanym i rzeczowym, wyznającym zasadę „prawo jest jedno”. Jego świat to zagadki kryminalne, układanie puzzli, muzyka słuchana na starym walkmanie i wspomnienia z przeszłości, o której stara się zapomnieć, a która dogoni go w najmniej spodziewanym momencie. Jego partnerem jest komisarz Witold Kielak (Wojciech Zieliński) – energiczny i porywczy, niecierpliwy i żywiołowy ekstrawertyk. Czterdziestolatek po rozwodzie, ojciec dwójki uroczych dzieci, którymi często opiekuje się Proch. Nietuzinkowe sprawy i nietuzinkowa para bohaterów tropiąca zabójców wyróżniają serial na tle innych produkcji tego typu. Autorami scenariusza są bracia Miłoszewscy: Zygmunt – jeden z najbardziej poczytnych polskich autorów kryminałów (Domofon; trylogia kryminalna o prokuratorze Teodorze Szackim: Uwikłanie, Ziarno prawdy, Gniew; Bezcenny) i Wojciech – scenarzysta i autor dialogów (Policjantki i policjanci – serial paradokumentalny; Wataha – serial fabularny).

40,00 zł
33,20 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,80 zł

47
Francuski w 1 miesiąc. Megapakiet + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francuski w 1 miesiąc. Megapakiet + CD
NiedostępnyBrak

3 w 1 - doskonały pomysł na naukę języka obcego dla początkujących. Dzięki zawartemu w pakiecie kursowi z książką i podręcznikiem oraz dwom trwałym tablicom językowym szybko przyswoisz sobie podstawy języka oraz gruntownie poznasz język w zakresie umożliwiającym codzienną komunikację. Najważniejsze informacje o niej znajdziesz w dodatkowej, 12-stronicowej, poręcznej wkładce, którą możesz wpiąć do segregatora. Całość kursu dostępna jest również w postaci książki elektronicznej, dostępnej w sieci pod adresem www.chmura.pons.pl.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

48
Aniołek Gabryś i Szymek rozrabiaka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aniołek Gabryś i Szymek rozrabiaka
NiedostępnyBrak

Aniołek Gabryś całe dnie spędzał na zabawie: skakaniu po chmurkach, łapaniu promyków słońca albo fruwaniu nad morzami. Przyszedł jednak dzień, gdy otrzymał ważne zadanie: opiekowanie się niesfornym Szymkiem. Okazało się to sporym wyzwaniem dla Gabrysia, bowiem chłopiec był straszliwym rozrabiaką. Jeśli chcecie wiedzieć, jak sobie z nim poradził, sięgnijcie po tę sympatyczną książeczkę ozdobioną przepięknymi ilustracjami.

13,40 zł
9,65 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,75 zł

49
Travelbook. Fuerteventura, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook. Fuerteventura, wydanie 2
Dostępny4 szt.

Fuerteventura, położona zaledwie 100 km od wybrzeży Afryki, jest najbardziej dziewiczą pośród Wysp Kanaryjskich. Jak magnes przyciąga spragnionych słońca i kąpieli morskich, a dzięki sprzyjającym wiatrom jest także rajem dla żeglarzy i surferów. Słynie z urzekających plaż i białych wiatraków, trwale wpisanych w jej krajobraz. Po dniu spędzonym na plażowaniu warto skorzystać z gościny rybackich osad i znaleźć chwilę wytchnienia wśród kwiatów hibiskusa i aloesu. Wakacje na Fuerteventurze to kwintesencja letniego wypoczynku! Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

50
Travelbook. Gran Canaria, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook. Gran Canaria, wydanie 2
Dostępny2 szt.

Gran Canaria – nietrudno ulec urokowi wyspy, od której pochodzi nazwa całego archipelagu. Jest na niej tak wiele atrakcji, że każdego uwiedzie czymś innym. Jednych oczaruje niezwykłymi krajobrazami, innych pięknymi plażami, jeszcze innych ekscytującymi wycieczkami po wulkanicznym masywie górskim. W ciągu jednego dnia można spacerować ponad chmurami i zachwycać się podwodnym życiem, obserwować delfiny i wziąć udział w ulicznej fieście. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na wakacyjny odpoczynek! „Travelbook” to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że „Travelbook” to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

Wróć do góry