hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.05.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 10 maja 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Świnka Peppa. Opowieści na dobranoc. O Wróżce Zębuszce (praca zbiorowa), na drugim Think 1. Student's Book (Herbert Puchta, Jeff Stranks, Peter Lewis-Jones). Kolejny produkt to Heartland 6. Kiedyś zrozumiesz (Lauren Brooke) oraz Think 1 Workbook with Online Practice (Puchta Herbert, Stranks Jeff, Lewis-Jones Peter).
1
Świnka Peppa. Opowieści na dobranoc. O Wróżce Zębuszce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Opowieści na dobranoc. O Wróżce Zębuszce
Dostępny91 szt.

Jeśli wypadł Ci mleczak... nie martw się! Na jego miejscu wkrótce wyrośnie Ci nowy ząb. A ząbek zachowaj - pora, by odwiedziła cię Wróżka Zębuszka! W serii "Opowieści Na Dobranoc" znajdują się opowieści o Peppie utrzymane w stylizacji klasycznych baśni. Dzięki nim maluchy znajdą odpowiedzi na niektóre z nurtujących je pytań. Zrozumieją na przykład na czym polega wymiana zębów z mlecznych na stałe oraz dowiedzą się, że one także były kiedyś niemowlakami.

15,00 zł
10,95 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,05 zł

6 osób kupiło
2
Think 1. Student's Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Think 1. Student's Book
Dostępny88 szt.

Challenge and inspire your teenage learners to think beyond language. Think is a fresh, vibrant and upbeat course designed to engage teenage learners and make them think. As well as building students' language skills, it offers a holistic approach to learning: developing their thinking skills, encouraging them to reflect on values and building their self-confidence. Topics are chosen to appeal to and challenge teenagers, firing their imagination and ensuring effective learning. Exam-style exercises and tips help students prepare for Cambridge English Key, Preliminary and First. Informed by the Cambridge English Corpus, the course reflects real language usage and „Get it right” sections help students avoid common mistakes.

87,00 zł
78,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,70 zł

4 osoby kupiły
3
Heartland 6. Kiedyś zrozumiesz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heartland 6. Kiedyś zrozumiesz
Dostępny1 szt.

Szósta część cyklu Heartland. Od śmierci mamy, Treg stał się dla Amy nie tylko przyjacielem i pomocnikiem, ale i częścią rodziny. Oboje czują się odpowiedzialni za prowadzenie Heartlandu i opiekę nad końmi. W życiu Amy nastąpiło wiele zmian, ale dziewczyna nie dopuszcza do siebie myśli, że i relacje z Tregiem mogą się zmienić. W chwili poważnego kryzysu to do niego właśnie kieruje swoje kroki.

16,00 zł
11,68 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,32 zł

4 osoby kupiły
4
Think 1 Workbook with Online Practice - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Think 1 Workbook with Online Practice
Dostępny60 szt.

Challenge and inspire your teenage learners to think beyond language. Think is a fresh, vibrant and upbeat course designed to engage teenage learners and make them think. As well as building students' language skills, it offers a holistic approach to learning: developing their thinking skills, encouraging them to reflect on values and building self-confidence. Topics are chosen to appeal to and challenge teenagers, firing their imagination and ensuring effective learning.This version of the Workbook includes access to the online learning management platform with extra resources and interactive activities. Teachers can use the platform to track students' progress and ensure more effective learning.

63,00 zł
56,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,30 zł

4 osoby kupiły
5
Michelin – Biała seria. Korsyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Michelin – Biała seria. Korsyka
Dostępny9 szt.

Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin! – Poręczny format – Precyzyjne mapy i plany – Dokładne opisy atrakcji turystycznych – Propozycje tras zwiedzania – Liczne ciekawostki Michelin zaprasza cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Korsyki. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością! Dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po mieście. Szukasz ciekawych miejsc, zabytków i tras zwiedzania? Nic prostszego! Dzięki gwiazdkom przy nazwach dzielnic i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Starannie dobrane informacje praktyczne pomogą ci znaleźć nocleg, restaurację czy kawiarnię, w których spędzisz wyjątkowe chwile. Gwiazdki 0 tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych: *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi

20,90 zł
15,05 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,85 zł

2 osoby kupiły
6
Heartland 7. Blizny przeszłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heartland 7. Blizny przeszłości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Siódma część cyklu Heartland. Od momentu przyjazdu do Heartlandu Waleczny Książę cały czas krąży nerwowo po swoim boksie. Amy wie, że agresja ogiera i jego przerażenie mają źródło w dramatycznym przeżyciach podczas pożaru stajni. Nie wie jednak, jak mu pomóc. Nie chce jednak pogodzić się z myślą, że nie uda jej się wyleczyć blizn przeszłości Księcia...

16,00 zł
11,68 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,32 zł

2 osoby kupiły
7
Starożytna Grecja. Od prehistorii do czasów hellenistycznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Starożytna Grecja. Od prehistorii do czasów hellenistycznych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

Niezwykła podróż w czasy starożytnych Hellenów W tej fascynującej opowieści o starożytnej Grecji Thomas R. Martin ponownie tchnął życie w grecką cywilizację. W barwny sposób opisuje jej dzieje, zaczynając od początków w epoce kamiennej, poprzez czasy wojen perskich i imperium ateńskiego, aż po podboje Aleksandra Wielkiego. Skupiając się na rozwoju greckiego państwa-miasta oraz kulturze Aten i Sparty w ich Złotym Wieku, autor umiejętnie łączy historię polityczno-militarną, przemiany społeczne i kulturowe, tworząc panoramę świata Hellenów. Książka zawiera solidną dawkę wiedzy na temat starożytnych Greków, wzbogaconą ciekawymi fotografiami i mapami. Starożytna Grecja. Od prehistorii do czasów hellenistycznych to książka dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jak i dlaczego starożytni Grecy stali się protoplastami cywilizacji europejskiej.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
8
Mój piesek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój piesek
Dostępny5 szt.

Nowoczesna książka dla kreatywnych młodych miłośników psów. Interesujące zagadki, ciekawe krzyżówki i miejsca do rysowania, możliwość wklejenia zdjęć. W tej książce znajdziesz wiele wspaniałych pomysłów dla siebie i dla twojego czworonożnego przyjaciela. Dowiesz się z niej, co się wiąże z wzięciem psa do domu, czego twój pies potrzebuje, żeby był zdrowy i szczęśliwy. Nauczysz się opiekowania nim i wychowywania go. Możesz zrobić album swojego pupila, wkleić zdjęcia, wypróbować pomysły na wesołe zabawy i dowiedzieć się, czego możesz nauczyć swojego psa. A więc – do dzieła! • Wiele wspaniałych pomysłów na zabawy z czworonożnym przyjacielem. • Atrakcyjna szata graficzna. • Pomysły na wesołe zabawy. • Wspaniałe zdjęcia, od których trudno oderwać wzrok.

24,90 zł
18,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,72 zł

1 osoba kupiła
9
Zabawa kolorami. Kwiaty i motyle - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa kolorami. Kwiaty i motyle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.12

Książeczki z serii „Zabawa kolorami” to doskonała propozycja dla dzieci, które uwielbiają kolorować. Dzięki tej czynności dziecko rozwija wyobraźnię i umiejętności manualne. W tym zeszycie piękne kwiaty i motyle. Seria dla dzieci od 3 lat.

5,00 zł
3,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,40 zł

1 osoba kupiła
10
Jeszcze nie wszystko skończone... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeszcze nie wszystko skończone...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Przekład autobiograficznej trylogii Wiktora Szkłowskiego:"Podróż sentymentalna. Wspomnienia 1917-1922" (1923), "ZOO. Listy nie o miłości albo Trzecia Heloiza" (1923) oraz "Trzecia fabryka" (1926) na podstawie rosyjskiej edycji ich nieocenzurowanych wydań. We wspomnieniach z końcowych lat I wojny światowej oraz rewolucji i wojny domowej w Rosji a następnie pobytu autora na emigracji w Berlinie wątki osobiste przeplatają się z wydarzeniami historycznymi różnego porządku: militarnymi, politycznymi i kulturalnymi. Pamięci faktów towarzyszy w nich fikcja literacka, "pełna wiarygodność z ostentacyjną fikcją" mieszają się swobodnie i celowo, opatrywane autoironicznym komentarzem autora pozbawionego wszelkich złudzeń, któremu "znudzia się i mądrość, i ironia". Uczestnik i zarazem wnikliwy obserwator życia artystycznego, intelektualnego i politycznego czasów przełomu, żołnierz armii carskiej i republiki powstałej po obaleniu caratu, świadek katastrofy i klęski wojennej Rosji oraz krwawych i okrutnych wydarzeń rewolucji i wojny domowej, początkowo przeciwnik bolszewików, następnie - po powrocie z emigracji - przez 60 lat "żył, jak się dało, ale z radziecką motywacją".

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

1 osoba kupiła
11
Michelin. Biała seria. Ateny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Michelin. Biała seria. Ateny
Dostępny38 szt.

Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin! Zalety publikacji: • poręczny format, • precyzyjne mapy i plany, • dokładne opisy atrakcji turystycznych, • propozycje tras zwiedzania, • liczne ciekawostki. Michelin zaprasza Cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Aten. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością! Dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po mieście. Szukasz ciekawych miejsc, zabytków i tras zwiedzania? Nic prostszego! Dzięki gwiazdkom przy nazwach dzielnic i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Starannie dobrane informacje praktyczne pomogą Ci znaleźć nocleg, restaurację czy kawiarnię, w których spędzisz wyjątkowe chwile. Gwiazdki – tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych: *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi

20,90 zł
15,05 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,85 zł

1 osoba kupiła
12
Hammurabi. Król Babilonu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hammurabi. Król Babilonu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Hammurabi to jedno z niewielu imion, wywodzących się ze starożytnej Babilonii, które rozpoznawane jest dzisiaj przez miliony ludzi, pomimo że człowiek, który je nosił, żył trzydzieści osiem wieków temu. Sławę zagwarantował mu słynny kodeks praw, wykuty na ponaddwumetrowej kamiennej steli, stojącej obecnie w Muzeum Luwru. Jego 300 zasad wskazuje, jak należy karać w przypadku kradzieży, morderstwa, błędu zawodowego i wielu innych sytuacji wziętych z życia codziennego ludzi, którymi rządził. Często uznaje się je za najstarszy wyraz idei sprawiedliwości, aktualny do dziś. Hammurabi zasługuje na pamięć jako ten, który wyrył prawo w kamieniu, ale również jako wielki władca, wojownik i przebiegły dyplomata. Znamy to ze świadectw pochodzących z jego czasów, zapisanych na glinianych tabliczkach odnalezionych we współczesnym Iraku oraz wschodniej Syrii. Ukazują one fascynującego człowieka o wielu twarzach, nie zawsze jednak tak dobrotliwego, jakim chciał być zapamiętany. Ta porywająca opowieść o życiu i działalności wielkiego króla przenosi nas w mało znaną, nieco mroczną i tajemniczą epokę II tysiąclecia przed narodzinami Chrystusa. Marc Van De Mieroop jest profesorem historii starożytnego Bliskiego Wschodu na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku. Napisał wiele artykułów i książek, m.in. Historię starożytnego Bliskiego Wschodu, ok. 3000–323 p.n.e.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
13
Michelin. Biała seria. Toskania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Michelin. Biała seria. Toskania
Dostępny27 szt.

Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin! Zalety publikacji: • poręczny format, • precyzyjne mapy i plany, • dokładne opisy atrakcji turystycznych, • propozycje tras zwiedzania, • liczne ciekawostki. Michelin zaprasza Cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Toskanii. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością! Dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po mieście. Szukasz ciekawych miejsc, zabytków i tras zwiedzania? Nic prostszego! Dzięki gwiazdkom przy nazwach dzielnic i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Starannie dobrane informacje praktyczne pomogą Ci znaleźć nocleg, restaurację czy kawiarnię, w których spędzisz wyjątkowe chwile. Gwiazdki – tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych: *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi

20,90 zł
15,05 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,85 zł

2 osoby kupiły
14
Twoja ciąża tydzień po tygodniu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoja ciąża tydzień po tygodniu
Niedostępny
Brak

Twoja ciąża tydzień po tygodniu to osobisty doradca, który będzie ci towarzyszył od momentu poczęcia dziecka do pierwszych 6 tygodni jego życia. Pomoże Ci jak najlepiej przygotować się do porodu i opieki nad noworodkiem. Znajdziesz tu najnowsze trendy dotyczące porodu i opieki nad noworodkiem, informacje na temat porodu siłami natury, cięcia cesarskiego, porodu domowego czy opóźnionego zaciskania pępowiny, a także omówienie problemów, które mogą wystąpić w ciąży i podczas porodu. – Jak będzie przebiegała twoja ciąża tydzień po tygodniu? – Jakie zmiany zajdą w twoim ciele? – Jak tydzień po tygodniu przebiegać będzie rozwój twojego dziecka? – Co powinnaś robić, jak się odżywiać, by zapewnić dziecku najlepsze warunki rozwoju? – Jak zadbać o kondycję fizyczną i samopoczucie w poszczególnych etapach ciąży? – Jak najlepiej przygotować się do porodu? – Jak poradzić sobie z opieką w początkowych tygodniach życia twojego malucha? W książce twoja ciąża tydzień po tygodniu, na te i na wiele innych pytań odpowie autorka – pani profesor Lesley Regan, światowej sławy ginekolog położnik i niezwykle doświadczony praktyk.

94,00 zł
69,56 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 24,44 zł

15
Miłość, na jaką zasługujesz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość, na jaką zasługujesz
Dostępny156 szt.

Daria Bignardi, dziennikarka ?Vanity Fair? oraz dyrektor telewizji RAI3, w swojej czwartej książce L?amore che ti meriti (Miłość, na jaką zasługujesz) opowiada tajemniczą i skomplikowaną historię rodzinną. Czy miłość może być jednocześnie budująca i niszczycielska? Co jesteśmy gotowi zaryzykować w imię miłości? Co należy zrobić, żeby zasłużyć na miłość? Czy to możliwe, że szczęście może objawić się tylko w nieszczęściu? W Ferrarze Alma i Maio, dorastające rodzeństwo, żyją we wzajemnej, szczególnej zależności. Są bardzo z sobą związani. Skończyła się szkoła, zaczyna się lato. Alma proponuje bratu heroinę, traktując to tylko jako zabawę, głupi żart. Miało to być tylko raz, w ostatni wieczór wolności, przed wyjazdem do rodziców na wakacje. Heroina nie wciągnęła Almy, zaważyła natomiast na losie Maio, który pewnego dnia zniknął. Bolonia, trzydzieści lat później? Antonia, nazywana przez wszystkich Toni, jest jedyną córką Almy. Żyje z Leo, komisarzem policji. Poznała go w trakcie zbierania materiałów do jednej ze swoich powieści kryminalnych. Nigdy nie słyszała o Maio, matka z wiadomych tylko sobie powodów o nim nie wspominała. Może chciała chronić Antonię, może wynikało to z poczucia winy. Gdy jednak Alma dowiedziała się, że córka spodziewa się dziecka, postanowiła przerwać milczenie i nie ukrywać dłużej rodzinnej tajemnicy? Toni wyrusza do Ferrary, żeby odszukać Maio. W tym nazbyt cichym i sennym mieście, zawiera wiele znajomości, rzucających raz po raz nieco światła na prawdę, która szybko ponownie skrywa się w mroku. Ze względu na matkę zamierza doprowadzić poszukiwania do końca. W śledztwie w sprawie Maio odzwierciedlają się relacje pokoleń. Toni musi zmierzyć się z tysiącem pytań, które dotyczą nie tylko Almy i Maio, ale i jej samej?

9,00 zł
6,66 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 2,34 zł

16
Danny, mistrz świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Danny, mistrz świata
Niedostępny
Brak

Zobacz, co kryje biblioteczka fantastycznego pana Dahla! W 2016 roku Roald Dahl obchodziłby setną rocznicę urodzin. Charlie i fabryka czekolady oraz Matylda należą do kanonu ulubionych lektur szkolnych. Można je też zobaczyć w wersjach filmowych. Z okazji jubileuszu Steven Spielberg wyreżyserował inną jego książkę – BFG, czyli opowieść o Bardzo Fajnym Gigancie. Danny ma najlepszego tatę na świecie. Wyobraźcie sobie jednak jego zdziwienie, kiedy okazuje się, że ojciec łamie prawo! Każdej nocy wymyka się z domu, by polować na bażanty bogatego sąsiada, pana Hazella. Danny postanawia pomóc tacie w bardzo sprytny sposób...

32,90 zł
25,33 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,57 zł

17
James i ogromna brzoskwinia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
James i ogromna brzoskwinia
Niedostępny
Brak

Zobacz, co kryje biblioteczka fantastycznego pana Dahla! W 2016 roku Roald Dahl obchodziłby setną rocznicę urodzin. Charlie i fabryka czekolady oraz Matylda należą do kanonu ulubionych lektur szkolnych. Można je też zobaczyć w wersjach filmowych. Z okazji jubileuszu Steven Spielberg wyreżyserował inną jego książkę – BFG, czyli opowieść o Bardzo Fajnym Gigancie. Danny ma najlepszego tatę na świecie. Wyobraźcie sobie jednak jego zdziwienie, kiedy okazuje się, że ojciec łamie prawo! Każdej nocy wymyka się z domu, by polować na bażanty bogatego sąsiada, pana Hazella. Danny postanawia pomóc tacie w bardzo sprytny sposób...

32,90 zł
25,33 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,57 zł

18
Bfg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bfg
Niedostępny
Brak

Zobacz, co kryje biblioteczka fantastycznego pana Dahla! W 2016 roku Roald Dahl obchodziłby setną rocznicę urodzin. Charlie i fabryka czekolady oraz Matylda należą do kanonu ulubionych lektur szkolnych. Można je też zobaczyć w wersjach filmowych. Z okazji jubileuszu Steven Spielberg wyreżyserował inną jego książkę – BFG, czyli opowieść o Bardzo Fajnym Gigancie. Danny ma najlepszego tatę na świecie. Wyobraźcie sobie jednak jego zdziwienie, kiedy okazuje się, że ojciec łamie prawo! Każdej nocy wymyka się z domu, by polować na bażanty bogatego sąsiada, pana Hazella. Danny postanawia pomóc tacie w bardzo sprytny sposób...

32,90 zł
25,33 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,57 zł

19
Jak facet z facetem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak facet z facetem
Niedostępny
Brak

Przemysław Pilarski i Andrzej Gryżewski, terapeuta i seksuolog pracujący na co dzień z wieloma gejowskimi parami, w rozmowie o specyfice związków homoseksualnych. Z książki Jak facet z facetem czytelnik dowie się, jak zbudować stabilną i udaną relację, jak radzić sobie z byciem singlem, a także o tym, z jakimi problemami warto udać się do specjalisty. Z dala od moralizowania, dawania jedynie słusznych rad i używania skomplikowanych terminów. Jak najbliżej życia. Andrzej Gryżewski – psycholog, seksuolog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, certyfikowany edukator seksualny. Absolwent Wydziału Psychologii warszawskiej WSFiZ, w zakresie seksuologii klinicznej i sądowej. Aktywny uczestnik krajowych i międzynarodowych konferencji seksuologicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W latach 2007-2012 współpracował z prof. dr hab. Z. Lwem-Starowiczem w Instytucie Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Przemysław Pilarski – obecnie scenarzysta, stand-uper, dramaturg; kiedyś dziennikarz, krytyk literacki. Członek Pracowni Podejrzanych Praktyk Teatralnych przy Teatrze Powszechnym w Warszawie oraz Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

20
Dzień dobry. Poczta! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień dobry. Poczta!
Niedostępny
Brak

Pan Listomysz jest dziś bardzo zapracowany – musi dostarczyć pocztę swoim sympatycznym sąsiadom. Dotrzymaj mu towarzystwa i zajrzyj do zwierzęcych domków – niektóre z nich są bardzo pomysłowo urządzone! Zobacz, jak mieszkają: Pan Niedźwiedź, rodzina Królików, Pan Smok, Pani Ośmiornica, Kozice, rodzina Skunksów, Pan Yeti i wiele innych zwierząt. Bogato ilustrowana, zabawna i pouczająca książka utalentowanej, wielokrotnie nagradzanej rysowniczki i autorki książek dla dzieci, Marianne Dubuc. Jej pełne szczegółów i humoru ilustracje zachwycą zarówno dzieci, jak i rodziców. Marianne Dubuc – ukończyła projektowanie graficzne na Uniwersytecie Quebeckim w Montrealu. Tworzy książki dla odbiorów w różnym wieku, jej prace zostały przetłumaczone na 20 języków. Mieszka i pracuje w Montrealu.

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

21
Ustawa o odnawialnych źródłach energii. Komentarz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ustawa o odnawialnych źródłach energii. Komentarz
Niedostępny
Brak

Publikacja zawiera kompleksowe omówienie przepisów ustawy o odnawialnych źródłach energii. Jest komentarzem obejmującym wszystkie dziedziny (branże) energetyki odnawialnej oraz odnoszącym się kompleksowo do nowych mechanizmów oraz instrumentów wspierających wytwarzanie energii elektrycznej, biogazu oraz ciepła w instalacjach OZE, w tym m.in.: - mechanizmów wsparcia dla wytwórców energii elektrycznej i biogazu w mikroinstalacji, tzw. net-meteringu, - wsparcia dla energetyki odnawialnej w okresie przejściowym. Książka stanowi pierwsze tak gruntowne na rynku wydawniczym omówienie mechanizmów aukcyjnych, w tym zasad udziałów źródeł w nowym systemie, mechanizmów dopuszczania do udziału w akcji, sposobu ich przeprowadzania, rozstrzygania oraz rozliczeń. Komentowane przepisy zostały przeanalizowane zarówno pod kątem praktycznym, jak i systemowo-prawnym, a podczas opracowywania zagadnień prawnych zadbano również o fachową konsultację w kwestiach technicznych. Autorzy publikacji są specjalistami z zakresu energetyki i prawa energetycznego - pracownikami naukowymi lub praktykami mającymi doświadczenie w realizacji projektów z zakresu energetyki odnawialnej.

249,00 zł
224,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 24,90 zł

22
Prawo restrukturyzacyjne Komentarz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo restrukturyzacyjne Komentarz
Niedostępny
Brak

W książce szerokie grono specjalistów z różnych dziedzin prawa (w tym prawa pomocy publicznej i rachunkowości) szczegółowo, a zarazem w sposób praktyczny omówiło obowiązujące od 1 stycznia 2016 r. przepisy nowej ustawy - Prawo restrukturyzacyjne. Jej głównym celem było wprowadzenie skutecznych instrumentów pozwalających na przeprowadzenie restrukturyzacji przedsiębiorstwa dłużnika i zapobieżenie jego likwidacji, ponieważ zachowanie przedsiębiorstwa dłużnika w wielu przypadkach jest znacznie korzystniejsze dla wierzycieli niż jego likwidacja. Postępowanie restrukturyzacyjne ma umożliwić zmianę struktury majątku, zobowiązań przedsiębiorcy i zatrudnienia. W nowej koncepcji ustawodawczej, oddzielającej prawo upadłościowe od prawa restrukturyzacyjnego, wyjątkowo mocno podkreśla się pierwszeństwo rozwiązań o charakterze naprawczym. W komentarzu omówiono m.in. wprowadzone ustawą cztery postępowania restrukturyzacyjne: - postępowanie o zatwierdzenie układu, - przyspieszone postępowanie układowe, - postępowanie układowe, - postępowanie sanacyjne. W publikacji oprócz poglądów autorów dotyczących przepisów prawa restrukturyzacyjnego przedstawiono również te przypadki, w których uzasadnione jest czerpanie z rozwiązań dotychczasowych, w tym również bogatego orzecznictwa i poglądów doktryny.

289,00 zł
260,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 28,90 zł

23
Współpraca zawodowa w środowisku wielokulturowym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Współpraca zawodowa w środowisku wielokulturowym
Dostępny5 szt.

W publikacji zaprezentowano zagadnienia związane z specyfiką pracy w korporacjach międzynarodowych. Autorzy opisują, jakie czynniki wpływają na powstawanie dobrych relacji zawodowych w zespołach zróżnicowanych kulturowo. Szczegółowo omówiono m.in. takie zagadnienia jak: - bariery i korzyści występujące w wielokulturowym środowisku pracy, - język korporacyjny i wielojęzyczność, - uczenie się i samorozwój, - kapitał psychologiczny a współpraca zawodowa z obcokrajowcami, - zarządzanie ekspatriantami. Przedstawiono również wyniki autorskiego projektu badawczego ukazującego współpracę zawodową w filiach zagranicznych korporacji wielonarodowych obecnych na polskim rynku.

89,00 zł
80,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

24
Jak dostać za darmo pomoc prawną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak dostać za darmo pomoc prawną
Dostępny4 szt.

Już 1 stycznia 2016 r. w całej Polsce ruszają punkty bezpłatnego poradnictwa prawnego, zatrudniające wykwalifikowanych prawników, tak aby obywatel mógł skorzystać z ich pomocy i otrzymać wsparcie. Statystyczny Kowalski może także liczyć na organizacje pozarządowe. Szczególnie na biura porad obywatelskich, studenckie poradnie prawne, samorządy prawnicze czy organizacje konsumenckie. Nasz poradnik wyjaśnia, gdzie i jak szukać darmowej pomocy prawnika. W opracowaniu m.in.: - kto i na jakich warunkach skorzysta z darmowego prawnika w gminie, - jak rzecznik konsumentów pomoże wygrać spor ze sklepem, - w jakich sprawach porady prawnej udzielą adwokaci i radcowie prawni, - jak się starać o zwolnienie z kosztów sądowych i przydzielenie prawnika z urzędu, - które organizacje społeczne mogą reprezentować obywatela przed sądem.

19,90 zł
17,31 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,59 zł

25
Zryw. Grać, aby żyć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zryw. Grać, aby żyć
Dostępny22 szt.

Zryw – ten niezwykły fenomen wstrząsnął światem. Oddając się ulubionej grze online i całkowicie pogrążając się w wirtualu, bądź ostrożny. Prawdopodobieństwo, że twoja świadomość zrzuci pęta niedoskonałego ciała i na zawsze pozostanie w wirtualnym świecie, jest całkiem spore. Biada temu, kto ugrzązł w tetrisie. Nie do pozazdroszczenia jest także los tych, którzy setki razy dziennie muszą spalać się w zbroi symulatorów czołgu. Ale może ludzie, którzy świadomie skorzystali z fenomenu zrywu i dobrowolnie pogrążyli się w bezkresnym świecie miecza i magii, powinni zostać nazwani szczęściarzami? Los nie dał Glebowi szczególnego wyboru. Wyrok śmierci, wydany przez diagnozę lekarską, ukazał ostatnią z kart kalendarza jego życia. Jak postąpić, pokornie gasnąć, wykreślając jeden po drugim pozostałe dni, czy może zaryzykować, decydując się na zryw? Gleb dokonał wyboru. Przed nim życie wieczne, wierni przyjaciele, ukochana kobieta i kilometry dróg nowego, skomplikowanego świata, z blaskami i cieniami pełnej wolności i braku ograniczeń.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

26
Informator księgowego 2016 St. praw.05/16 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informator księgowego 2016 St. praw.05/16
Niedostępny
Brak

NOWOŚĆ 2016! Publikacja ?Informator księgowego 2016? to ponad 80 stron tabel, zestawień, wskaźników, które są prawdziwym dobrodziejstwem dla każdej księgowej. W tej publikacji zebraliśmy wszystkie najważniejsze wskaźniki i stawki potrzebne w pracy nawet najbardziej wymagającej księgowej. Zostały one przedstawione w wygodnej formie, ułatwiającej ich znalezienie i zastosowanie.

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

27
Kocham Polskę. Poczet wielkich Polaków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocham Polskę. Poczet wielkich Polaków
Niedostępny
Brak

Bestsellerowa kolekcja „Kocham Polskę“ to zaproszenie do podróży po Polsce i do poznania jej niezwykłych dziejów. Dzięki wysokim walorom edukacyjnym to wspaniałe kompendium wiedzy o naszym kraju może się stać dla przyszłego pokolenia znakomitą szkołą patriotyzmu. * * * Poczet wielkich Polaków przygotowany specjalnie na 1050-lecie chrztu Polski jest leksykonem wybitnych postaci tworzących naszą historię. Książka prezentuje sylwetki prawdziwych patriotów – od najdawniejszych dziejów, aż po współczesność – z których każdy Polak może być dumny. Wielcy Polacy to ci, dzięki którym żyjemy w wolnym i pięknym kraju – naukowcy, bohaterowie bitew, kapłani, biskupi, królowie i polski papież – bez nich nie byłoby Polski. Postacie nietuzinkowe, uczestnicy niesamowitych przygód – nieraz tajemniczych i do dziś zagadkowych. Oni dokonywali niewiarygodnych czynów, odznaczali się odwagą, bohaterstwem, a także mądrością i talentem. Zapoznając dzieci z życiorysami naszych wielkich przodków, oddajemy im hołd, a przyszłe pokolenie uczymy miłości do ojczyzny.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

28
Forex Podstawy Giełdy Walutowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Forex Podstawy Giełdy Walutowej
Dostępny4 szt.

"Aby zaistnieć na rynku Forex, potrzebna jest świadomość i wiedza o zaletach rynku walutowego, jak i zagrożeniach związanych z ryzykiem strat. By zdobyć tę wiedzę, nauczyć się podstaw handlu, jak i strategii inwestycyjnych, gorąco polecam trzyczęściową serię ebooków poświęconych owym zagadnieniom. "Podstawy Giełdy Walutowej" , "Forex - Analiza techniczna" i "Strategie oraz systemy transakcyjne", oferują wiedzę z najwyższej półki. Uważam, że każdy nowy uczestnik rynku, jak i wytrawny gracz, powinien zapoznać się z tymi ebookami i posiadać je w swej "wirtualnej" bibliotece."Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu

35,00 zł
28,70 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,30 zł

29
Foremki 24 sztuki zestaw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foremki 24 sztuki zestaw
Dostępny5 szt.

Zestaw 24 foremek w różnych kształtach.

32,50 zł
30
Gore gwiazda Jezusowi. kolędy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gore gwiazda Jezusowi. kolędy
Niedostępny
Brak

Zbiór kolęd i pastorałek Gore gwiazda Jezusowi pierwotnie powstał dla dzieci i przyjaciół autorki, którzy byli uczniami szkoły muzycznej w klasie skrzypiec, wiolonczeli i fortepianu, co przyczyniło się do wyboru dla aranżacji obsady kwartetowej. Gra w zespole kameralnym, a także liczne występy publiczne były dla młodych muzyków nowym wyzwaniem i sprawiały im wiele radości. Kolekcja zawierała początkowo najbardziej znane kolędy, a następnie została rozszerzona o kompozycje, które według autorki są godne szerszej popularyzacji.Utwory można wykonywać w pełnej obsadzie (kwartet), a także jako duet, trio z fortepianem lub trio bez fortepianu (wyjątkiem jest Idzie na Ziemię, w której fortepian prowadzi główną melodię). Wykonywanie kolęd z towarzyszeniem fortepianu zapewni pokazanie ich wszystkich walorów artystycznych. Aranżacje przewidują również możliwość realizowania poszczególnych partii na instrumentach dętych drewnianych oraz partii solowej na wiolonczeli lub fagocie.Kolędy, będące stosunkowo łatwym, a także lubianym materiałem muzycznym, mogą służyć do nauki kameralistyki dla uczniów nawet o stosunkowo niedużym zaawansowaniu w grze na instrumentach. Przeznaczone są także dla potrzeb domowego muzykowania w kręgu rodzinnym.

49,00 zł
31
Wkład do długopisów Czarny bls (2 sztuki) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do długopisów Czarny bls (2 sztuki)
BIC
Niedostępny
Brak

Wkłady do długopisu. Tusz Easy Glide, Czarny tusz, średnia linia pisania dzięki końcówce 1mm.2 sztuki w opakowaniu zbiorczym.

6,30 zł
5,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,31 zł

32
Kredki Super Soft 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Super Soft 12 kolorów
BIC
Niedostępny
Brak

Kredki Kids Super Soft 12 kolorów. Super miekkie. Trójkątna kredka o miękim rysiku.

31,20 zł
29,64 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,56 zł

33
Dzień polskiego skauta w pieśni. Zbiór śpiewów i piosenek jednogłosowych. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień polskiego skauta w pieśni. Zbiór śpiewów i piosenek jednogłosowy...
Niedostępny
Brak

Seria wydawnicza Przywrócić Pamięć ma przybliżyć współczesnemu społeczeństwu publikacje założycieli ruchu skautowego, twórców rozwoju idei i metodyki harcerskiej z lat 1911–1939. Polecamy Czytelnikom kolejny śpiewnik harcerski wydany w wersji oryginalnej 30 stycznia 1917 roku. W śpiewniku zawarto w sumie 60 pieśni podzielonych na cztery części: 1. Pieśni religijne, 2. Kolędy, 3. Pieśni patryjotyczne, 4. Pieśni pochodowe i towarzyskie. Wznowiony przez Oficynę Wydawnicza „Impuls” śpiewnik jest znakomitym materiałem dla osób odpowiedzialnych w drużynach i szczepach za wychowanie muzyczne. Wplatanie śpiewanych przed stu laty piosenek do współczesnego repertuaru harcerskiego świadczy przecież o ciągłości tego ruchu i w najbardziej z naturalnych sposobów uczy młodego człowieka tego, czym jest tradycja.

20,00 zł
14,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

34
Korektor Mini Pure Tape Eco w Taśmie (10 sztuk) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor Mini Pure Tape Eco w Taśmie (10 sztuk)
Niedostępny
Brak

Kompaktowy korektor w taśmie, wykonany w 51%* z tworzyw sztucznych pochodzących z odzysku. Precyzyjna i czysta aplikacja. Mechanizm ponownego nawinięcia taśmy. Ochronna nasadka zabezpiecza taśmę przed zniszczeniem. Odporna na zerwanie taśma poliestrowa. Możliwość natychmiastowego pisania po korygowanej powierzchni.

121,90 zł
115,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,09 zł

35
O mój zboże! - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O mój zboże!
Lacerta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Europa, czasy średniowiecza. Stanowicie grupę rzemieślników wytwarzających buty, beczki, szkło, skóry i wiele innych towarów.Każdego dnia, o świcie, otwiera się targ, na którym możecie pozyskiwać surowce do produkcji towarów. Ten, komu uda się najlepiej zarządzić łańcuchami produkcji, zbierze najwięcej punktów zwycięstwa i wygra. O mój zboże! to świetna gra karciana, która dorównuje niejednej planszówce pod względem możliwości układania i realizacji różnych strategii. To gra, która przez wiele rozgrywek z pewnością przyniesie sporo emocji i zagwarantuje za każdym razem świetną zabawę.

45,90 zł
42,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,67 zł

36
Korektor Micro Tape Twist w Taśmie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor Micro Tape Twist w Taśmie
Niedostępny
Brak

Kieszonkowy korektor w taśmie, obrotowa nasadka chroniąca taśmę, przeźroczysta obudowa umożliwia kontrolę zużycia taśmy, mechanizm przewijania taśmy, poliestrowa taśma korygująca odporna na rozerwania, precyzyjny podajnik taśmy, produkt nie zawiera PVC – polichlorku winylu oraz lateksu Wymiary taśmy: 5 mm x 8 m

109,90 zł
104,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,49 zł

37
Kurs cudów w praktyce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurs cudów w praktyce
Niedostępny
Brak

Kurs cudów to znany i ceniony na całym świecie, przeznaczony do samodzielnego studiowania, system duchowo-myślowy, ukazujący drogę do miłości i przebaczenia. Oczarował on umysły i zdobył serca milionów ludzi. Jednak wiele osób ma trudności ze zrozumieniem jego zasad albo nie nadąża z wykonywaniem zawartych w nim lekcji. Mimo że ludzie ci tęsknią za duchową wolnością oferowaną przez Kurs, odkładają książkę na bok, mając nadzieję, że kiedyś ją opanują. Na szczęście nie muszą dalej zwlekać. Wystarczy, że sięgną po to wyjątkowe opracowanie.Niniejsza książka wprowadza pokój wewnętrzny tam, gdzie dotąd panował lęk i ból. Jej uniwersalne przesłanie jest niedoścignione w swej mocy uzdrawiania. Dzięki niej poznasz jedyny wybór, jaki ma znaczenie i dowiesz się, kto kradnie Twoją tożsamość. Odkryjesz ścieżki prowadzące do zdrowia, bogactwa i mądrości oraz nauczysz wyrażać siebie w najbardziej autentyczny sposób. Poznasz również przyczyny, dla których dotychczas miałeś trudności z wdrożeniem duchowych wskazówek w swoim życiu.Alan Cohen, od ponad 30 lat student i nauczyciel Kursu cudów, zebrał uniwersalne idee znajdujące się we wspomnianym dziele i w łatwy do zrozumienia sposób wyjaśnił je w 22 zwięzłych rozdziałach. Ten unikalny i przyjemny w czytaniu przewodnik, zawierający zabawne przykłady i ucieleśniające zasady Kursu historyjki z życia wzięte, jest bezcenny tak dla wieloletnich studentów Kursu cudów, jak i dla nowicjuszy.Najprostsza ścieżka rozwoju!

39,30 zł
29,48 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,82 zł

38
Ekonomika integracji europejskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekonomika integracji europejskiej
Niedostępny
Brak

Struktura publikacji jest bardzo interesująca, podchodzi bowiem kompleksowo do problemu Unii Gospodarczej i Walutowej biorąc pod uwagę proces tworzenia UGiW, warunki tego, uczestniczące w tym kraje oraz wymóg tworzenia określonych rozwiązań instytucjonalnych i prawnych, poszerzenie unii walutowej. Poza tym w pracy zostały omówione wpływ tworzenia UGiW na stosowane w UE polityki, a także co nie zawsze jest zauważane na konkurencyjność czy procesy koncentracji kapitału. Wiedza nasza (przeciętnego obywatela) na temat euro jest tak ograniczona, ze z wielkim zadowoleniem należy przyjąć każdą próbę doinformowania naszego społeczeństwa o zasadach, jakie towarzysza wprowadzeniu wspólnej waluty i jej działaniu w praktyce. Książka napisana jest dobrym prostym i zrozumiałym językiem. Ma dobra strukturę, nie ograniczająca się wyłącznie do samej wąsko pojętej UGiW, ale umieszcza całość w szerzej obudowie instytucjonalnej i międzynarodowej. Ze względu na przyszłość ewolucji światowego systemu walutowego publikacje na temat integracji walutowej wydaja się być ważne i potrzebne. Ta spełnia warunki informacyjne. Jest wyważona pod względem formowania ocen, co oznacza, ze jej dobra stroną jest przedstawianie faktów, a nie ich ocena. Opracowanie jest spójne, logiczne i kompleksowe.

24,80 zł
17,36 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,44 zł

39
Wkład do długopisów Niebieski (2 sztuki) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do długopisów Niebieski (2 sztuki)
BIC
Dostępny16 szt.

Wkłady do długopisu. Tusz Easy Glide, Niebieski tusz, średnia linia pisania dzięki końcówce 1mm.2 sztuki w opakowaniu zbiorczym.

6,30 zł
5,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,31 zł

40
Kołozeszyt 80 kartek poddruk, Kids (5 sztuk), mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt 80 kartek poddruk, Kids (5 sztuk), mix wzorów
DAN-MARK, 5 sztuk
Niedostępny
Brak

Kołozeszyt 80 kartek. Pakiet 5 sztuk w opakowaniu. Mix wzorów.Uwaga! Wzór wysyłany losowo!

32,50 zł
29,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,25 zł

41
Etnografia wizualna w badaniach i praktyce pedagogicznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etnografia wizualna w badaniach i praktyce pedagogicznej
Niedostępny
Brak

Książka stanowi bardzo interesującą i nowatorską w polskich warunkach propozycję wykorzystania etnografii wizualnej w badaniach ewaluacyjnych szczególne w autoewaluacji. Autorka wychodzi naprzeciw potrzebom praktyków poszukujących nowych rozwiązań odnośnie do ewaluacji własnej pracy. Istniejące w Polsce regulacje prawne rodzą pokusę upowszechniania się praktyk typowych dla ewaluacji biurokratycznej. Prowadzi się je tylko dlatego, że istnieje nakaz prawa. Rzadko kiedy prowadzone ewaluacje wewnętrzne spełniają nawet elementarne wymogi metodologiczne. Od badań ewaluacyjnych oczekuje się danych do samooceny i potwierdzenia tego wszystkiego, co i tak już wiadomo. Proponowana przez J. Nowotniak fotoewaluacja znosi wspomniane ograniczenia. Jej walorem jest akcentowanie, że szczególnie w autoewaluacji ważne jest, by dostarczała ona danych do podejmowania decyzji skierowanych na projakościową zmianę (ewaluacja rozwojowa) oraz generowała wiedzę o własnej pracy i jej uwarunkowaniach (ewaluacja poznawcza). Przedstawiona w tej części książki propozycja jest bardzo dobrze ugruntowana zarówno w teorii, jak i w metodologii badań. Sięgający po nią nauczyciele siłą rzeczy ulokują siebie w roli badaczy własnej praktyki.

50,00 zł
35,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

42
Puzzle maxi 104 elementy. Soy Luna - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 104 elementy. Soy Luna
Clementoni, 104
Niedostępny
Brak

Puzzle Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje bedą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 64.0 x 48.0 cm

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

43
Forex. Analiza techniczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Forex. Analiza techniczna
Dostępny8 szt.

"Aby zaistnieć na rynku Forex, potrzebna jest świadomość i wiedza o zaletach rynku walutowego, jak i zagrożeniach związanych z ryzykiem strat. By zdobyć tę wiedzę, nauczyć się podstaw handlu oraz strategii inwestycyjnych, gorąco polecam trzyczęściową serię ebooków poświęconych owym zagadnieniom. "Podstawy Giełdy Walutowej" , "Forex Analiza techniczna" i "Strategie oraz systemy transakcyjne", oferują wiedzę z najwyższej półki. Uważam, że każdy nowy uczestnik rynku, jak i wytrawny gracz, powinien zapoznać się z tymi ebookami i posiadać je w swej "wirtualnej" bibliotece."Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu

55,00 zł
45,10 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,90 zł

44
Puzzle 104 elementy. Brilliant Soy Luna - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 elementy. Brilliant Soy Luna
Clementoni, 104
Niedostępny
Brak

Specjalna edycja – Brylantowe Puzzle – elementy układanki mienią się pięknie – jak prawdziwe diamenty! Puzzle SuperColor Clementoni towarzyszą dziecku w każdym etapie jego rozwoju, pomagając mu w rozwijaniu zdolności manualnych i obserwacyjnych. Jakość zastosowanych materiałów i wyłączna technika druku gwarantują obrazy o przepięknych, żywych i przejrzystych kolorach do niekończącej się zabawy.

22,70 zł
19,98 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,72 zł

45
Arthur i miasto bez imienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arthur i miasto bez imienia
Dostępny26 szt.

W głębi arabskiej pustyni leży wymarłe miasto, kryjące podobno w swojej głębi tajemnice Zapomnianych Ksiąg... Artur i Larissa muszą do niego dotrzeć, bo tylko wtedy będą mogli wyswobodzić rodziców dziewczyny ze szponów Cieni. By móc zmierzyć się ze swymi niebezpiecznymi przeciwnikami, muszą odnaleźć najpotężniejszą z Zapomnianych Ksiąg - Księgę Próżni. Rozpoczynają się pełne przygód poszukiwania, w czasie których Artur i Larissa przechodzą samych siebie. Na końcu los Zapomnianych Ksiąg zostaje przesądzony na zawsze ...

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

46
Świnka Peppa. Opowieści na dobranoc. O małej Peppie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Opowieści na dobranoc. O małej Peppie
Niedostępny
Brak

Pewnego dnia Suzy pokazała Peppie swoje zdjęcie z wczesnego dzieciństwa. Peppa nie mogła uwierzyć, że kiedyś była niemowlakiem. Zastanawiała się, jak to możliwe, że jest już tak duża i mądra.

15,00 zł
10,95 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,05 zł

47
Doktor Kruszewicz w Trójce. Rozmawia Dariusz Pieróg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doktor Kruszewicz w Trójce. Rozmawia Dariusz Pieróg
Niedostępny
Brak

To kolejne po „Trójkowych gawędach Doktora Kruszewicza” spisane i nagrane 43 pogadanki ornitologa i lekarza weterynarii dobrze znanego słuchaczom radiowej Trójki z porannych piątkowych audycji. Tym razem wzbogacone zostały wstępem pióra Dariusza Pieroga, twórcy i wieloletniego inspiratora krótkich „ptasich” spotkań z doktorem Andrzejem G. Kruszewiczem w roli głównej. Do publikacji dołączone są 2 płyty CD z gawędami, a książka została pięknie zilustrowana rysunkami Sabiny Twardowskiej.

59,00 zł
43,07 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,93 zł

48
Jak podróżować za darmo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak podróżować za darmo
Niedostępny
Brak

Pewnego jesiennego wieczoru Władysław Labuda postanawia rzucić wszystko co posiadał: dziewczynę, firmę, samochód oraz całe dotychczasowe ustabilizowane życie. Decyduje się podążać za głosem serca i wyruszyć w podróż dookoła Świata, spełniając swoje największe marzenie. Rok późnej wyjeżdża z Polski, aby okrążyć glob w poszukiwaniu prawdziwej wolności i alternatywnych ścieżek życia, postanawia również, że nie wyda centa na noclegi. Aby przetrwać poszczególne etapy podróży, Labuda podejmuje się niecodziennych zajęć w wielu egzotycznych zakątkach globu przez 974 dni. Przez całą wyprawę przejmuje nawyki żywieniowe gospodarzy, za co przeprasza oficjalnie swój żołądek. Podczas tej podróży odwiedza Anglię, Kanadę, Meksyk, Belize, Gwatemalę, Honduras, Nikaraguę, Kostarykę, Panamę, Kolumbię, Ekwador, Peru, Boliwię, Chile, Australię i Malezję. Przejechał 5 kontynentów i ponad 62 tys. kilometrów. Nie wydając przy tym grosza na noclegi – udowadniając, że pieniądze nie są przeszkodą przed podjęciem podróży. Poza kilkudziesięcioma sposobami jak podróżować bez użycia pieniędzy, czytelnik znajdzie rozwiązania jak znaleźć darmowy nocleg, transport, wyżywienie, atrakcje i w końcu jak zarabiać podczas drogi. Książka ta to również dziennik podróżnika z wyprawy w którym dzieli się swoimi przemyśleniami na temat napotkanych ludzi i wydarzeń. Opowiada o przeciwnościach losu i walki o własne marzenia. Po przeczytaniu tej książki czytelnik wykreśli ze swojego słownika słowa „nie można” czy „niewykonalne”. Poczuje żądzę spełnienia marzeń i poznania świata.

39,00 zł
33,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,85 zł

49
Flinstonowie. Pokolorujmy razem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flinstonowie. Pokolorujmy razem
Dostępny11 szt.

Flinstonowie. Kolorowanka dla dzieci wraz z kolekcją naklejek.

12,50 zł
9,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,50 zł

50
Tom i Jerry. Koloruję z mamą i tatą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,50 zł
9,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,50 zł

Wróć do góry