hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.05.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 14 maja 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 4000 elementów. Popołudniowa sielanka (Trefl), na drugim Uwolnij swój głos (Silvia Nakkach, Valerie Carpenter). Kolejny produkt to Think 3 Student's Book (Puchta Herbert, Stranks Jeff, Lewis-Jones Peter) oraz Teczka na dokumenty A5, Easy Orga, biała transparentna (Herlitz).
1
Puzzle 4000 elementów. Popołudniowa sielanka - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4000 elementów. Popołudniowa sielanka
Trefl, 4000
Dostępny35 szt.

Puzzle 4000 elementów z obrazem przedstawiającym dom nad stawem. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 136x96 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

64,51 zł
56,12 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,39 zł

52 osoby kupiły
2
Uwolnij swój głos - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnij swój głos
Dostępny44 szt.

Nie od dziś wiadomo, że dźwięk, wibracja i muzyka korzystnie wpływają na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Autorka książki połączyła pradawne mądrości ze współczesnymi praktykami i stworzyła program Jogi Głosu dla każdego. Wykorzystując różnego rodzaju ćwiczenia oraz praktyki wzbogacone przez pliki dźwiękowe (do pobrania), starannie i z wielką uważnością prowadzi czytelnika po ścieżce samopoznania. Proponuje przygodę, w trakcie której mamy szansę uwolnić zablokowane emocje, odzyskać moc i twórczy potencjał. W zabawny, lekki i radosny sposób uczy, jak korzystać z własnego głosu, i pokazuje, w jaki sposób warto, a wręcz należy, go celebrować.Silvia Nakkach udowadnia, że spontaniczny śpiew oraz intonowanie różnego rodzaju dźwięków przynosi wiele korzyści. Regularna praktyka nie tylko pozwala zachować młodość i witalność, ale wpływa również na poprawę pracy mózgu oraz łagodzi depresyjne nastroje. Autorka we współpracy z wybitnymi naukowcami i lekarzami dowiodła, że głos jako doskonały, naturalny instrument muzyczny ma niezwykłe właściwości lecznicze.Uwolnij swój głos to wyjątkowa publikacja, skierowana nie tylko do muzyków i osób zajmujących się śpiewem zawodowo, choć profesjonaliści trafią w niej z pewnością na wiele interesujących podpowiedzi. Wszyscy niezależnie od tego, czy mają doświadczenie, czy też dopiero nawiązują kontakt z własnym głosem odnajdą w podejściu prezentowanym przez Silvię Nakkach coś dla siebie. Jest to również bardzo cenna pozycja dla terapeutów, lekarzy oraz nauczycieli, którzy chcą poszerzyć swoją praktykę o holistyczne metody uzdrawiania. Warto, aby sięgnęli po nią wszyscy podążający ścieżką rozwoju osobistego.Ta publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy pragną odzyskać zdrowie oraz radość życia i poszukują odpowiednich metod, dzięki którym będą w stanie to osiągnąć. Jeśli jesteś jedną z takich osób, twoje poszukiwania dobiegły końca. Trafiłeś na właściwą książkę! Jednak warto zdać sobie sprawę z pewnego ryzyka istnieje prawdopodobieństwo, że po lekturze już nigdy nie będziesz postrzegać swojego głosu w taki sam sposób i przestaniesz się zastanawiać, czy umiesz śpiewać.

48,00 zł
33,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,40 zł

1 osoba kupiła
3
Think 3 Student's Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Think 3 Student's Book
Dostępny27 szt.

Challenge and inspire your teenage learners to think beyond language. Think is a fresh, vibrant and upbeat course designed to engage teenage learners and make them think. As well as building students' language skills, it offers a holistic approach to learning: developing their thinking skills, encouraging them to reflect on values and building their self-confidence. Topics are chosen to appeal to and challenge teenagers, firing their imagination and ensuring effective learning. Exam-style exercises and tips help students prepare for Cambridge English Key, Preliminary and First. Informed by the Cambridge English Corpus, the course reflects real language usage and 'Get it right' sections help students avoid common mistakes.

87,00 zł
78,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,70 zł

1 osoba kupiła
4
Teczka na dokumenty A5, Easy Orga, biała transparentna - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka na dokumenty A5, Easy Orga, biała transparentna
Herlitz
Dostępny8 szt.

Teczka na zatrzask, doskonale zabezpiecza luźne, ale ważne dokumenty. Trwała, o profesjonalnym wyglądzie, maksymalne wypełnienie teczki 200 arkuszy, format A5.

6,20 zł
5,89 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
5
Think 3. Workbook with Online Practice - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Think 3. Workbook with Online Practice
Dostępny17 szt.

Think is a fresh, vibrant and upbeat course designed to engage teenage learners and make them think. As well as building students' language skills, it offers a holistic approach to learning: developing their thinking skills, encouraging them to reflect on values and building self-confidence. Topics are chosen to appeal to and challenge teenagers, firing their imagination and ensuring effective learning. This version of the Workbook includes access to the online learning management platform with extra resources and interactive activities. Teachers can use the platform to track students' progress and ensure more effective learning.

63,00 zł
56,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,30 zł

1 osoba kupiła
6
W cieniu prawa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W cieniu prawa
Niedostępny
Brak

Galicja, 1909 rok. Mimo złej opinii i niejasnej przeszłości Erik Landecki zostaje przyjęty na czyścibuta w austriackim dworku. Jest przekonany, że los się do niego uśmiechnął. Pierwszej nocy ginie jednak dziedzic rodu, a cień podejrzeń pada na Polaka. Szybko pojawiają się spreparowane dowody, a Erik staje się głównym podejrzanym. Musi walczyć nie tylko o swoją wolność, lecz także o życie ? w zaborze austriackim karą za morderstwo jest bowiem śmierć przez powieszenie.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

7
Co dwa tygodnie do końca życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co dwa tygodnie do końca życia
Dostępny21 szt.

Wciągająca i pełna pikanterii historia miłości odległej od stereotypowych wyobrażeń, ceny, jaką się za nią płaci, i pytania, czy naprawdę warto. Po obnażeniu telewizyjno-celebryckiego bagienka przyszedł czas na rozprawienie się ze środowiskiem uniwersytecko-literackim! Andrzej Wajnert to wielka postać warszawskiego światka twórców, gwiazda literackiego parnasu, która za fasadą poważnego i uznanego mistrza pióra ukrywa drugą twarz, nieco mniej licującą z jego publicznym wizerunkiem. Michalinę Kańską poznajemy w dwóch wcieleniach – zagubionej w wielkim mieście studentki pierwszego roku polonistyki i pewnej siebie nauczycielki akademickiej obracającej się w barwnym stołecznym towarzystwie. Co sprawiło, że z pozoru niewinny romans ze znanym pisarzem przemienił pełną ideałów dziewczynę z akademika na Grochowie w pozbawioną skrupułów, drapieżną i zimną kobietę? Czy taką właśnie cenę trzeba zapłacić za miłość i zderzenie dotychczasowych wyobrażeń z brutalną rzeczywistością? „Rewelacyjna powieść obyczajowa z elementami romansu i kryminału, w takiej właśnie kolejności, którą można potraktować jako memento: nie romansuj w miejscu pracy, a jeśli już musisz, zrób to tak, aby uniknąć wpadki!” Tygodnik Angora o debiutanckiej powieści Wszystkie świństwa świata

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

8
Zakładnik ISIS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładnik ISIS
Niedostępny
Brak

Przejmująca historia duńskiego fotografa, Daniela Rye'a, który przez 398 dni był zakładnikiem Państwa Islamskiego w Syrii. Puk Damsgard, korespondentka duńskiej telewizji DR na Bliskim Wschodzie, po raz pierwszy opowiada, jak doszło do porwania Daniela Rye'a, duńskiego fotografa. Pisze o tym, jak wyglądało jego życie przez trzynaście miesięcy niewoli, a także o znanym dziś na całym świecie więzieniu Państwa Islamskiego (PI) w syryjskim mieście Rakka, gdzie więzionych było 24 zachodnich zakładników. Wśród ich strażników był Brytyjczyk znany z mediów jako Jihadi John. Daniel Rye wraz z innym zakładnikiem wyszli na wolność w czerwcu 2014. Byli ostatnimi, którzy opuścili więzienie żywi. Potem PI zaczęło kolejno zabijać tych, którzy zostali ? współwięźniów Daniela. Wśród nich był James Foley, z którym Daniel zaprzyjaźnił się w niewoli. To on, po wyjściu na wolność, przekazał rodzinie Jamesa ostatni, poruszający list zamordowanego Amerykanina. Puk Damsgard opisuje także funkcjonowanie PI od środka, dzięki wywiadowi z byłym bojownikiem terrorystycznego ugrupowania, które w krótkim czasie rozrosło się do rozmiarów potężnej armii przejmującej kontrolę nad rozległymi obszarami kraju i dużymi miastami, ustanawiając na podbitych terenach własne rządy jako państwo w państwie. Autorka szuka odpowiedzi na pytanie o znaczenie ugrupowania dla rozwoju sytuacji w Syrii i Iraku, gdzie Dania uczestniczy w operacjach wojskowych w ramach koalicji przeciwko PI. Równie ważna jest dla niej także odpowiedź na pytanie, dlaczego Daniel Rye i inni zakładnicy zostali wykupieni, podczas gdy pozostali nigdy nie wrócili do swoich krajów. Książka przez wiele miesięcy była na szczycie duńskich list bestsellerów, a prawa do publikacji zakupiło kilkanaście państw. Za Zakładnika ISIS autorka została uhonorowana najwyższą nagrodą dziennikarską w Danii, Cavlingprisen 2015. Relacja Damsgard przedstawia maleńki fragment historii Danii na tle historii świata. We współpracy z Danielem Rye, jego rodziną i innymi osobami, które z bliska obserwowały opisywane wydarzenia. Zakładnik ISIS pozwala zobaczyć, jak ludzie są w stanie znosić tortury, nawiązywać przyjaźnie i zachować nadzieję pomimo skrajnie trudnego położenia. A także to, jak pozostawieni w ojczyźnie bliscy radzą sobie ze strachem o życie uwięzionego.

37,00 zł
27,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

9
Tak się złe zaczyna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tak się złe zaczyna
Niedostępny
Brak

Niezwykle subtelna i wielopoziomowa opowieść o sprawach tak intymnych, że poruszanych jedynie szeptem. Tętniący życiem Madryt lat 80. XX wieku. Juan de Vere, młody mężczyzna opowiadający tę historię, otrzymuje od Eduardo Muriela, reżysera filmowego, zadanie. Ma się przyjrzeć przeszłości doktora Jorgego Van Vechtena, przyjaciela reżysera, krążą o niej bowiem niepokojąco niepochlebne plotki. Ma również podjąć próbę uzyskania od niego pewnych informacji. Juan do misji przystępuje z właściwą młodemu wiekowi nadgorliwością i tak staje się świadkiem małżeńskich potyczek Eduardo i Beatriz. Poznaje ich dziwną i nierówną relację, wnika w zagadkową przeszłość. Odkrywa, że sprawiedliwość zawsze naznaczona jest osobistym urazem i nigdy nie jest bezinteresowna, a każde wybaczenie lub kara – obojętnie indywidualne czy zbiorowe – ma charakter arbitralny. Oryginalna opowieść o pożądaniu, które przezwycięża skrupuły, o lojalności i szacunku oraz o tym, że na rzeczywistość zawsze patrzy się wybiórczo - tylko czasem z własnego wyboru. „Pod względem błyskotliwej i zniewalającej inteligencji Marías nie ma sobie równego i w prozie może osiągnąć wszystko. Nic dziwnego, że ciągle wymienia się go w kontekście Nagrody Nobla.” Kirkus Reviews

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

10
Jedyna w swoim rodzaju - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedyna w swoim rodzaju
Niedostępny
Brak

Niekwestionowana muza i indywidualność, legendarna żona, wspaniała kucharka, porywcza matka i przejmująca wdowa, María Guadalupe Marín Preciado "Lupe Marín" (1895-1983) to wyjątkowy świadek, ale i uczestnik życia ludzi, którzy nadali kształt sztuce meksykańskiej XX wieku. Żona Diego Rivery, a potem poety i krytyka Jorge Cuesty, najwybitniejszego pisarza z grupy Contemporáneos, Lupe Marín obserwowała nie tylko twórcze zmagania swoich mężów, lecz także innych artystów, takich jak Frida Kahlo, Rafael Coronel, Xavier Villaurrutia i Juan Soriano, a ponadto wywarła potężny wpływ na swoje dzieci i wnuki, dziedziców spuścizny tyleż wspaniałej co przytłaczającej. Jedyna w swoim rodzaju to snuta niepowtarzalnym stylem opowieść, w której autorka po raz kolejny daje wyraz swojej drobiazgowej pracy badawczej. Rekonstruuje kilka dziesięcioleci losów pełnych namiętności i gniewu, przeplatając narrację elementami eseju i analizy. W ten sposób wyłania się obraz wyjątkowej kobiety, którą historia uczyniła świadkiem burzliwych pod względem politycznym i kulturowym porewolucyjnych czasów w Meksyku.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

11
Sezon niewinnych. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sezon niewinnych. Audiobook
Samuel Bjork, Sonia Draga
Niedostępny
Brak

Na norweskiej prowincji zostaje znalezione powieszone na skakance ciało sześciolatki. Dziewczynka ma na sobie ubranie lalki, a na szyi plakietkę jednej z linii lotniczych z informacją „Podróżuję samo”. Detektyw Holger Munch, szef specjalnego wydział zabójstw w Oslo wraz z jego najskuteczniejszą podwładną, Mią Kruger, rozpoczynają śledztwo. Pomimo wcześniejszej niechęci Mia, cierpiąca na depresję i zmagająca się z własnymi demonami, angażuje się w sprawę i odkrywa, że morderstwo dziecka to najprawdopodobniej preludium do serii podobnych zbrodni. Trop prowadzi do nierozwiązanej sprawy sprzed sześciu lat, kiedy pewna dziewczynka została porwana z oddziału położniczego w mieście Hrnefoss. Wkrótce okazuje się, że morderca przeprowadza osobistą wendetę za to, że dziecko nie zostało nigdy odnalezione, a ofiarami jego zemsty mają stać się sami śledczy... Rozpoczyna się morderczy wyścig z czasem i śmiertelna gra z psychopatą. Kim okaże się morderca? Czemu jego ofiarami są dzieci? Na kim chciał się zemścić?

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

12
Jesteś złem. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteś złem. Audiobook
Roberto Costantini, Sonia Draga
Niedostępny
Brak

Rzym, 11 lipca 1982 roku. Kiedy włoska drużyna narodowa zdobywa mistrzostwo świata w piłce nożnej, ginie bez śladu Elisa Sordi, osiemnastoletnia pracownica instytucji zarządzającej nieruchomościami Watykanu. Śledztwo zostaje powierzone młodemu komisarzowi policji, Michele Balistreriemu. Arogancki i gnuśny Balistreri lekceważy sprawę do czasu, gdy ciało Elisy zostaje odnalezione przy brzegach Tybru. Nie udaje mu się jednak rozwikłać zagadki jej śmierci. Rzym, 6 lipca 2006 roku. Kiedy włoska reprezentacja wygrywa z Francją finałowy mecz piłkarskich mistrzostw świata w Berlinie, matka Elisy Sordi popełnia samobójstwo. Balistreri, który po dwudziestu czterech latach chce oddać Elisie sprawiedliwość, postanawia ponownie otworzyć starą sprawę. Okazuje się, że będzie musiał wydobyć na światło dzienne prawdę nieskończenie straszliwszą od stosu kłamstw, pod którymi ją pogrzebano, i stawić czoła nieuchwytnemu i nieustępliwemu Złu, które może mieć wiele twarzy. Stara niewyjaśniona zbrodnia. Seryjny zabójca, który wyłania się z przeszłości. Konformizm i rasizm, które łączą się ze sobą. Taka jest Italia komisarza Balistreri. – Giancarlo de Cataldo Jedna z tych powieści, które sprawiają, że chce się jak najszybciej wrócić do domu, by kontynuować lekturę. – „Il Venerdi di Repubblica” Powiedzieć, że to jest najlepszy kryminał sezonu to za mało. Tak dobrze napisanej i tak pełnej pasji powieści nie było od czasów „Mężczyzn, którzy nienawidzą kobiet Stiega Larssona”. – „24 Ore” Komisarz Balistreri jest jedną z najbardziej niezwykłych postaci współczesnej literatury kryminalnej. – „La Repubblica” W swoim debiucie Costantini okazuje się absolutnym mistrzem. – Antonio D'Orrico

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

13
Barbie. Tajne agentki, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Tajne agentki, DVD
Conrad Helten, 2016
Niedostępny
Brak

To z całą pewnością najpiękniejsze agentki na świecie. Barbie i jej koleżanki wyruszają w tajną misję. Udowodnią, że są nie tylko sprytne, mądre i piękne, ale także, że największa siła tkwi w przyjaźni. Filmy z Barbie w roli głównej należą do najpopularniejszych animacji dla najmłodszych. Choć Barbie skończyła już 50 lat, wciąż cieszy się ogromnym podziwem wśród dziewczynek na całym świecie, jej instagramowy profil śledzi ponad milion użytkowników. Każdego roku w kinach pojawiają się nowe filmy z udziałem Barbie.

19,99 zł
18,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,00 zł

14
Dziewczyna z portretu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna z portretu
Dostępny1 szt.

To niezwykła historia miłosna zainspirowana życiem artystów Einara i Gerdy Wegener (w tych rolach Eddie Redmayne i Alicia Vikander), których małżeństwo i praca zostają poddane próbie, kiedy Einar decyduje się na operację zmiany płci i zostaje jedną z pierwszych na świecie transgenderowych kobiet, Lili Elbe.

80,00 zł
76,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,00 zł

15
Pożegnanie z Breslau - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pożegnanie z Breslau
Dostępny80 szt.

Pożegnanie z Breslau to wzruszająca opowieść o poszukiwaniu rozrzuconych po całym świecie członków nieznanej rodziny. Autor i zarazem narrator aż do czternastych urodzin był przekonany, że jest synem brytyjskiego żołnierza, który ożenił się w 1948 roku z młodą Flamandką. Nie było to całkiem kłamstwo, ale też nie była to cała prawda. W 1938 roku, mając piętnaście lat, ojciec autora wyemigrował z Niemiec do Anglii. Niektórzy członkowie jego rodziny znaleźli się w Palestynie, Chinach, Boliwii czy Australii, innym nie udało się na czas uciec z Niemiec. Werner Peritz zmienił nazwisko na Pearce, przyjął brytyjskie obywatelstwo i zaczął nowe życie. Dwadzieścia pięć lat po niezwykłym wyznaniu ojca, Joseph Pearce postanowił udać się na poszukiwanie swoich korzeni i potomków żydowskich przodków. Pożegnanie z Breslau to zapis jego podróży – tej geograficznej i tej w przeszłość. Z recenzji: Zdolność autora do usytuowania przeżytych doświadczeń w ich właściwym wymiarze moralnym sprawia, że ma się wrażenie obcowania z uczniem W.G. Sebalda lub – za sprawą niezwykłej wrażliwości na zagadki ludzkiej duszy – z nowym Sándorem Márai. Za każdym razem uderza nas zmysł autora do szczegółu, empatia wobec swoich bohaterów i jego styl – powściągliwy i o wyjątkowej mocy, czyniący zeń równego najwybitniejszym. (...) Tylko jedno słowo przychodzi na myśl, by opisać całe to piękno – arcydzieło. Jacques De Decker, "Le Soir" Książka ta robi na nas wrażenie nie tyle za sprawą walorów naukowych, co literackich – to topografia, modlitwa, niemal powieść. Nils C. Ahl, "Le Monde" Przemierzając czas i kontynenty, odwiedzając groby, Joseph Pearce tworzy bliskim dom w ziemi obiecanej na kartach swojej książki. Erwin Mortier, "De Morgen" Wykazując niewątpliwy talent literacki Joseph Pearce napisał ważną książkę, pełną zapadających w pamięć scen i anegdot, zasługujących na to, by opuścić rodzinne archiwum. Mark Schaevers, "De Standaard der Letteren" Joseph Pearce urodził się w 1951 r. Vilvoorde, niedaleko Brukseli, lecz od 1974 mieszka w Antwerpii. Studiował Filologię Germańską na Katolickim Uniwersytecie w Louvain, a następnie pracował jako nauczyciel języka niderlandzkiego i angielskiego w jezuickim kolegium pod wezwaniem Matki Boskiej w Antwerpii. Zadebiutował w 1999 roku książką Land van Belofte (pol. wyd. Pożegnanie z Breslau) - rodzinną kroniką opowiadającą losy żydowskiej rodziny ze strony ojca autora. Od tamtej pory Joseph Pearce opublikował osiem powieści: Koloniale waren (2001), Maanzaad (2002; przetłumaczona później na język francuski), Met gebalde vuisten (2004), Het belang van Edward Lindeman (2006), Vaderland (2008; przetłumaczona też na język ormiański), Schoolslag (2011), Suikertantes (2012) oraz Voet bij stuk (2015). Książka Pożegnanie z Breslau została przetłumaczona na język francuski, rosyjski i polski. Znalazła się też w 2008 roku w finałowej grupie książek nominowanych do nagrody literatury europejskiej im. Jean Monneta - Prix Jean Monnet de littérature européenne. Inne teksty autora były tłumaczone na język czeski, węgierski, angielski i hiszpański. Przez dwanaście lat Joseph Pearce prowadził kolumnę sportową we flamandzkojęzycznej gazecie "De Standaard". Od 2000 roku jest krytykiem literackim w dodatku książkowym "De Morgen" - innego flamandzkojęzycznego pisma.

52,00 zł
44,72 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,28 zł

16
Grać i wygrać. Michael Jordan i świat NBA - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grać i wygrać. Michael Jordan i świat NBA
Niedostępny
Brak

Nowe, rozszerzone wydanie kultowej biografii Michaela Jordana! Kiedy Włodzimierz Szaranowicz wypowiadał słynne: „Hej, hej, tu NBA!”, na koszykarskich parkietach panowali Michael Jordan i jego Chicago Bulls. Przenieś się do magicznego świata lat 90. i przeżyj raz jeszcze wspaniałą erę Króla Koszykówki! Skąd wziął się wysunięty język, który stał się znakiem rozpoznawczym Jego Powietrzności? Który z rywali wymiotował na myśl o kryciu Jordana? Czy Pippen umyślnie przeciągał kontuzję? Którego zawodnika Krause nazwał „mięśniakiem z getta”? David Halberstam przepytał setki osób, by jak najwierniej przedstawić historię MJ-a, jego kolegów, trenerów, rywali... Stworzył kompletny portret nie tylko najlepszego gracza w dziejach, ale także rosnącej w siłę NBA, idealnie oddając klimat opisywanych czasów. Wzbogacona o niepublikowane dotąd w Polsce fragmenty książka to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy z sentymentem wspominają TAMT erę. Erę Michaela Jordana. *** Fani koszykówki o Jordanie wiedzą wszystko, ale czy na pewno? Lektura tej książki pozwoliła mi poczuć się jak przyjaciel i powiernik idola początku mej komentatorskiej przygody. Prezentuje nie tylko sukcesy na parkiecie, ale i człowieka z jego problemami i nie zawsze przychylnym otoczeniem. Tego nie znajdziecie w internecie. – Ryszard Łabędź, TVP Sport W 2014 roku Michael Jordan, najlepszy koszykarz w historii i największa sportowa osobowość wszech czasów, stał się pierwszym miliarderem wśród byłych zawodników NBA. Błyskotliwa biografia Davida Halberstama pozwoli nam zrozumieć, jak mogło do tego dojść. Grać i wygrać to obowiązkowa lektura nie tylko dla kibiców NBA, ale i dla adeptów biznesu i zarządzania. – Michał Rutkowski, Supergigant.pl Jego talent miał moc zmieniania sportu w rodzaj sztuki. Otrzymał dar stawiający go na równi z Michałem Aniołem?. David Halberstam zabiera nas w sentymentalną podróż do czasów, kiedy 20 lat temu podziwialiśmy Michaela Jordana. Dziś możemy spojrzeć na jego historię, ale także na nas samych, z innej perspektywy. – Michał Pacuda, PROBASKET Książka jest niesamowitym wehikułem czasu, takim DeLoreanem z Powrotu do przyszłości, który zabierze Was w fascynującą podróż do świata NBA z lat 80. i 90. Ukazany został pełny obraz legendy Michaela Jordana, najlepszego zawodnika w historii koszykówki. Krok po kroku możemy prześledzić, jak wielki wpływ miał MJ na rozwój ligi i profesjonalny sport w USA. Nie może tej pozycji zabraknąć na półce fana NBA. – Tomasz Gawędzki, NBAHistoria.pl David Halberstam, legenda amerykańskiego dziennikarstwa, zaprasza nas w sentymentalną podróż w czasie do świata z raczkującym internetem, bez mediów społecznościowych. Ta książka napisana jest w innym stylu niż dzisiejsze biografie. To stara, dobra szkoła dziennikarstwa, którą trzeba poznać. – Karol Śliwa, blog Karol Mówi...

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

17
Notes kostka 700 kartek, Smiley World - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes kostka 700 kartek, Smiley World
Herlitz
Niedostępny
Brak

Notes kostka, 700 białych kartek. Klejone grzbietem. Z motywem Smiley World. Rozmiar produktu: 8.0 x 8.0 x 7.0 cm

10,00 zł
9,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,50 zł

18
Zeszyt A4 60 kartek w kratkę, Chillout (5 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4 60 kartek w kratkę, Chillout (5 sztuk)
Herlitz
Niedostępny
Brak

Zeszyt A4, 60 kartek w kratkę, seria Chillout. 5 sztuk w opakowaniu zbiorczym. Mix wzorów. Uwaga! Wzór wysyłany losowo!

17,90 zł
17,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,89 zł

19
Teczka na dokumenty A5, Easy Orga, niebieska - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka na dokumenty A5, Easy Orga, niebieska
Herlitz
Dostępny4 szt.

Teczka na zatrzask, doskonale zabezpiecza luźne, ale ważne dokumenty. Trwała, o profesjonalnym wyglądzie, maksymalne wypełnienie teczki 200 arkuszy, format A5.

6,10 zł
5,80 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,30 zł

20
Niesamowite księżniczki, syrenki, wróżki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niesamowite księżniczki, syrenki, wróżki
Dostępny11 szt.

Przeżyj wspaniałą przygodę w zaczarowanej krainie wróżek, księżniczek i syrenek. Dzięki tej pięknie ilustrowanej książeczce możesz rozwiązywać zagadki, rebusy i łamigłówki, które pozwolą Ci się bawić i uczyć zarazem.

12,50 zł
8,75 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,75 zł

21
Kredki trójkątne lakierowane, 24 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki trójkątne lakierowane, 24 kolory
Herlitz, 24
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.20

Kredki ołówkowe trójkątne zostały wykonane z drewna lipowego. Mają lakierowaną oprawę ze znakiem FSC, miękki grafit o intensywnym kolorze. Trójkątny przekrój kredki znacznie ułatwia trzymanie jej w dłoni. Zapobiega także powstawaniu odcisków i deformacji na środkowym palcu. Kredka polecana szczególnie w edukacji elementarnej i wczesnoszkolnej.

37,86 zł
35,97 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,89 zł

22
Teczka na dokumenty, Easy Orga, transparentna, niebieska - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka na dokumenty, Easy Orga, transparentna, niebieska
Herlitz
Niedostępny
Brak

• Teczka na zatrzask, • doskonale zabezpiecza luźne, ale ważne dokumenty, • trwała, o profesjonalnym wyglądzie, • maksymalne wypełnienie teczki 200 arkuszy, • DL.

5,60 zł
5,32 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,28 zł

23
Naboje do piór kulkowych, My.Pen, niebieskie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naboje do piór kulkowych, My.Pen, niebieskie
Herlitz
Dostępny19 szt.

W opakowaniu znajduje się 5 niebieskich naboi do piór kulkowych My.Pen ze zmazywalnym tuszem.

12,00 zł
11,40 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,60 zł

24
Teczka biała transparentna - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka biała transparentna
Herlitz
Niedostępny
Brak

Teczka na dokumenty easy orga – na zatrzask, doskonale zabezpiecza luźne, ale ważne dokumenty. Trwała, o profesjonalnym wyglądzie, maksymalne wypełnienie teczki 200 arkuszy. Format: 13.0x22.5 cm

5,55 zł
5,27 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,28 zł

25
Pióro wieczne Twist P457 M miętowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Twist P457 M miętowe
Niedostępny
Brak

Dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi, pióra Twist wygodnie leżą w dłoni. Jest ono uniwersalne zarówno dla prawo jak i leworęcznych. Dostępne w wielu różnych kombinacjach kolorystycznych i z gładko piszącą stalówką ze stali nierdzewnej.

38,00 zł
26
Odpowiedź retoryczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odpowiedź retoryczna
Dostępny11 szt.

Nowy tom poetycki Mrozka to opowieść o śmiertelnym znużeniu pytaniami, na które odpowiedzi nie ma i nigdy nie będzie; to próba odnalezienia jakichś pewników, dotyczących istnienia, i zbudowania z nich spójnej rzeczywistości. Wiersze z Odpowiedzi retorycznej wydają się zapisem stanów umysłu, oderwanego całkowicie od rzeczywistości, który zmaga się sam ze sobą, sam siebie analizuje i sam sobie odpowiada. Można ten zbiór traktować również jako stronniczą i subiektywną dokumentację depresji schizofrenicznej. Rozpacz ta, wbrew pozorom, nie jest rezygnacją, jest pełna gniewu, a sam obłęd potraktowany został jako rodzaj buntu. Tematem wiodącym Odpowiedzi retorycznej jest ewolucja i nieprzystosowanie, przeniesione jednak z poziomu czystej biologii w wymiar społeczny, egzystencjalny. Nieprzypadkowo pierwszy i ostatni wiersz tomu noszą ten sam tytuł Oksymoron, pierwszy traktuje o próbie przystosowania do rzeczywistości społecznej, ostatni o wyborze pozostania nieprzystosowanym, oba zaś zamykają w sobie paradoks. Mrozek pozbawiony jest złudzeń, wie, że społeczeństwo zawsze spycha na margines jednostki jemu podobne, ale tylko jednostka, zwłaszcza chora i nieprzystosowana, jest w stanie dostrzec ukryte dla większości aspekty ludzkiego istnienia: „Jestem błędnym rozwiązaniem, dlatego zostanę skreślony / z listy żywych. Żyję jednak wiarą, że jestem właściwym / rozwiązaniem innego równania, i będę zapisany w wykazie / ludzi wolnych.

20,00 zł
14,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

27
Mullaghmore - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mullaghmore
Dostępny13 szt.

„Nie przypadkiem za scenę dla swych rozterek i wysiłku przywoływania pamięci epizodycznej poetka wybiera krajobraz surowy, kontrastowy, otwarty i graniczny. Przylądek z ostrym klifem najwyraźniej kontrastuje styk morza z lądem, kontynentu z oceanem, a ponadto z niebem, gdzie nicość jest tak blisko. Ponadto widok ten czasem zasnuwa mgła, która pozwala albo wycofać się w głąb wspomnień by nimi zastąpić doznania, albo snuć hipotezy co do ukrytych za tą zasłoną form i dociekać praw konstrukcyjnych całego świata.”z posłowia Piotra Michałowskiego

26,00 zł
18,72 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,28 zł

28
Good Practice Teacher's Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Good Practice Teacher's Book
Niedostępny
Brak

Good Practice focuses on the language and communication skills that doctors need to make consultations more effective, using five elements of good communication: verbal communication, active listening, voice management, non-verbal communication and cultural awareness. The Teacher's Book is an invaluable tool for anyone wishing to use Good Practice in the classroom. As well as guiding the teacher through the activities, each unit offers background information to the unit topic, notes on medical terminology, pronunciation guidance and suggestions for further reading. The Teacher's Book also offers 12 photocopiable related reading texts and photocopiable worksheets to use with the Good Practice DVD.

119,00 zł
107,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,90 zł

29
English in Mind 2 Teacher's Resource Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English in Mind 2 Teacher's Resource Book
Dostępny7 szt.

This second edition updates a course which has proven to be a perfect fit for classes the world over. Engaging content and a strong focus on grammar and vocabulary combine to make this course a hit with both teachers and students. The Teacher's Resource Book contains extra photocopiable grammar and communication activities and full pages of teaching tips and ideas specially written by methodology expert, Mario Rinvolucri. A Testmaker Audio CD/CD-ROM which allows teachers to create and edit their own tests is also available separately, as is Classware which integrates the Student's Book, class audio and video.

134,00 zł
120,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,40 zł

30
Cambridge English Proficiency 2. Authentic examination papers with answers - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge English Proficiency 2. Authentic examination papers with ans...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Cambridge English: Proficiency 2 for updated exam contains four complete tests for Cambridge English: Proficiency, also known as Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE). These examination papers from Cambridge English Language Assessment provide the most authentic exam preparation available. They allow candidates to familiarise themselves with the content and format of the examination and to practise useful examination techniques. Attractive colour visual material the Speaking Test is included with each test, enabling students to prepare thoroughly for the paired interview. The Student's Book 'with answers' edition contains a comprehensive section of answer keys and recording transcripts for use by teachers. A Student's Book Pack containing the Student's Book with answers and downloadable audio is also available.

101,00 zł
90,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,10 zł

31
Jubileuszowa księga nauk politycznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jubileuszowa księga nauk politycznych
Dostępny1 szt.

Znamienną właściwością rozwoju nauk politycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim jest charakter więzi łączących je z naukami prawnymi i Wydziałem Prawa. Wzajemne oddziaływanie na siebie tych gałęzi jako differentia specifica uniwersyteckiej tradycji nauk politycznych przewija się nieprzerwanie przez cały 214-lemi okres historii tej gałęzi wiedzy. Począwszy od Katedry Umiejętności Politycznych, a na Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego skończywszy, więzi te przybierały różne formy, a także obejmowały różnorakie materie. Wystarczy zwrócić uwagę na ich kompleksowy charakter. W skali przedsięwzięć obejmujących: kadrę nauczającą, gremia inicjatorów i organizatorów rozwiązań instytucjonalnych; autorstwo projektów konceptualnych i programowych w domenie nauk politycznych - udział profesorów prawa był dominujący. Nadto Wydział Prawa UJ wspierał organizacyjnie i merytorycznie wszelkie inicjatywy mające na celu rozwój charakteryzowanej dyscypliny, a instytucje uprawiające nauki polityczne konsekwentnie włączał w obręb własnych struktur organizacyjnych. Ze wstępu prof. drą hab. Andrzeja Zięby Wybrano czterdzieści bezdyskusyjnie najznakomitszych postaci uczonych działających od połowy wieku dziewiętnastego, od zalążka akademickich nauk politycznych, aż do lat dziewięćdziesiątych obecnego stulecia. Uczonych, działaczy i polityków czynnych - co prawda - głównie w Alma Mater Jagiellonka, ale promieniujących swoimi osiągnięciami na wszystkie ośrodki myśli politycznej i poza te granice. Potencjalny czytelnik, wykładowca, badacz, student, polityk, ktokolwiek, komu sprawy polityczne nie są z wielorakich przyczyn obojętne, otrzymuje w tym dziele oryginalny zbiór biografii tych ?największych", wytyczających szlaki prowadzące do wiedzy politycznej, biografii nasyconych bogato faktami z ich życia, z ich akademickich curricula, ale przede wszystkim ukazujących materie i rozmiary ich naukowej twórczości. Jubileuszowa księga nauk politycznych - w takim ujęciu, opracowaniu i rozmiarach - jest wyjątkowo potrzebna do zwalczania - niekoniecznie przez nich zawinionej - a ciążącej na dzisiejszym środowisku polskich politologów niewiedzy, "małowiedzy" o ich własnych intelektualnych korzeniach. Z recenzji prof. zw. dra hab. Krzysztofa Pałeckiego

46,20 zł
38,35 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,85 zł

32
Super Minds 3. Teacher's Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds 3. Teacher's Book
Niedostępny
Brak

Super Minds is a seven-level course for young learners. This exciting seven-level course enhances your students' thinking skills, sharpening their memory and improving their concentration along with their language skills. Super Minds develops language with creative activities including role play and project work, explores social values with lively stories and encourages cross-curricular thinking with fascinating 'English for school' sections. For ease of use, this Level 3 Teacher's Book is interleaved with pages from the Student's Book. It includes detailed lesson aims, clear instructions and a vast array of extra activities.

133,00 zł
119,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,30 zł

33
Complete IELTS Bands 4-5 Workbook with Answers + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete IELTS Bands 4-5 Workbook with Answers + CD
Niedostępny
Brak

Complete IELTS combines the very best in contemporary classroom practice with stimulating topics aimed at young adults wanting to study at university. Complete IELTS Bands 4-5 prepares students for the IELTS test at B1 (foundation level). It is designed to introduce students to the critical thinking required for IELTS and provide strategies and skills to maximise their score. The information, practice and advice contained in the course ensure that they are fully prepared for all parts of the test. The Workbook with Answers with Audio CD features reading, writing and listening exercises with answer key for homework. It provides further practice in the Student's Book grammar and vocabulary and contains an Audio CD and recording scripts for the Workbook.

97,00 zł
87,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,70 zł

34
Playway to English 1. Cards Pack - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Playway to English 1. Cards Pack
Niedostępny
Brak

Playway to English Second edition is a new version of the popular four-level course for teaching English to young children. Pupils acquire English through play, music and Total Physical Response, providing them with a fun and dynamic language learning experience. In the cards pack: ? Flashcards, for colourful vocabulary presentation and practice ? Storycards, for children to reconstruct stories from the course

144,00 zł
129,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,40 zł

35
Business Benchmark. Upper Intermediate Teacher's Resource Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Business Benchmark. Upper Intermediate Teacher's Resource Book
Niedostępny
Brak

Business Benchmark Second edition is the official Cambridge English preparation course for Cambridge English: Business Preliminary, Vantage and Higher (also known as BEC), and BULATS. This Teacher's Resource Book includes a wide range of supplementary photocopiable material with answers, including complete extra lessons and case studies. It provides information about how the activities in each unit relate to the Business Vantage exam and BULATS test. There are notes on each unit with advice and suggestions for alternative treatments and information about how this course corresponds to the CEF, with a checklist of 'can do' statements. A complete answer key to both the Business Vantage and BULATS versions of the Student's Book is provided as well as complete transcripts of the listening material with answers underlined.

65,00 zł
58,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,50 zł

36
Kid's Box 3. Flashcards - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kid's Box 3. Flashcards
Dostępny8 szt.

Perfect preparation for Cambridge English Young Learners: Movers Well-loved by children and teachers the world over, Kid's Box is bursting with bright ideas to inspire you and your pupils. Perfect for general use, the course also fully covers the syllabus of the Cambridge Young Learners English (YLE) tests, preparing your students for success at Starters, Movers and Flyers. This pack of flashcards presents the target vocabulary for each unit of the Pupil's Book.

126,00 zł
113,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,60 zł

37
Indeks leków - aktualne ceny 2016/3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Indeks leków - aktualne ceny 2016/3
Niedostępny
Brak

1 maja 2016 r. weszło w życie kolejne obwieszczenie MZ, zawierające listę leków refundowanych: refundacją objęto dwa preparaty zawierające nierefundowaną wcześniej substancję - parykalcytol dodano ponad 70 produktów zawierających refundowane dotychczas substancje dla 775 pozycji zmniejszono dopłatę pacjenta, a dla ponad 160 pozycji dopłata ta została zwiększona usunięto 33 produkty wprowadzono szereg zmian dotyczących leków stosowanych w programach lekowych i chemioterapii

13,40 zł
38
face2face. Elementary Student's Book + Online workbook + DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
face2face. Elementary Student's Book + Online workbook + DVD
Niedostępny
Brak

face2face Second edition is the flexible, easy-to-teach, 6-level course (A1 to C1) for busy teachers who want to get their adult and young adult learners to communicate with confidence. The face2face Second edition Online Workbooks provide the course workbook content plus additional collaborative tools in a package that supports independent study and teacher-managed self-study. As part of a virtual learning world, the online workbooks allow students to collaborate and communicate, and enable teachers to track work and progress. They offer a classroom without walls for schools that wish to take their teaching into the digital age. This pack contains the Student's Book with DVD-ROM and access to the Online Workbook.

125,00 zł
112,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,50 zł

39
Complete Advanced Student's Book with answers +3CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete Advanced Student's Book with answers +3CD
Niedostępny
Brak

Complete Advanced provides thorough preparation for the revised 2015 Cambridge English: Advanced (CAE) exam. It combines the very best in contemporary classroom practice with first-hand knowledge of the challenges students face. This course provides comprehensive language development integrated with exam-task familiarisation. There are exercises to help students avoid repeating the typical mistakes that real exam candidates make, as revealed by the Cambridge Learner Corpus. This topic-based course covers every part of Cambridge English: Advanced in detail, ensuring that students are fully equipped to tackle each part of every paper. Exam information and Exam advice is offered throughout, culminating in Exam round-up sections which check that candidates know how to approach each paper. The accompanying CD-ROM enables students to focus on their own particular areas of difficulty and work at their own pace.

186,00 zł
167,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,60 zł

40
Skills for Study. Level 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skills for Study. Level 3
Niedostępny
Brak

Skills and Language for Study is a three-level course (B1+ to C1) in academic skills and language aimed at students preparing for university-level studies in English. Academic skills and language are introduced through lectures and authentic academic texts in two complementary books. The core Skills for Study focuses on the academic skills required to function effectively in a university environment whereas Language for Study explores the language needed to practise those skills. Skills for Study Level 3 (C1) develops skills such as presenting graphics, summarising research, speculating, developing a stance on a topic and evaluating arguments. It also strengthens students' investigative skills and encourages them to review their own written work. Complete course audio material is downloadable at www.cambridge.org/elt/forstudy

115,00 zł
103,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,50 zł

41
Complete First. Teacher's Book with Teacher's Resources + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete First. Teacher's Book with Teacher's Resources + CD
Niedostępny
Brak

Complete First provides thorough preparation for the revised 2015 Cambridge English: First (FCE) exam. It combines the very best in contemporary classroom practice with first-hand knowledge of the challenges students face. This course provides comprehensive language development integrated with exam-task familiarisation. There are exercises to help students avoid repeating the typical mistakes that real exam candidates make, as revealed by the Cambridge Learner Corpus. This topic-based course covers every part of Cambridge English: First in detail, ensuring that students are fully equipped to tackle each part of every paper. Exam information and Exam advice is offered throughout, culminating in Exam round-up sections which check that candidates know how to approach each paper. The accompanying CD-ROM enables students to focus on their own particular areas of difficulty and work at their own pace.

108,00 zł
97,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,80 zł

42
Unlock 3 Reading and Writing Skills Teacher's Book + DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unlock 3 Reading and Writing Skills Teacher's Book + DVD
Niedostępny
Brak

Unlock is a four-level academic skills course that combines thought-provoking video from Discovery Education? with carefully scaffolded exercises and a fresh approach to critical thinking skills. The Reading and Writing Skills 3 Teacher's Book with DVD provides detailed lesson plans for classrooms. Language Notes, Background Notes and Optional Activities are included to ensure you get the most possible from the materials and can deal with queries from students. In addition, the Teacher's Book provides ideas on how to get even more from the Objectives Review, Wordlist, and Review Test sections. The Discovery Education? video on the Teacher's DVD (also accessible via our LMS) is used to introduce topics, promote discussion and motivate learners. The videos provide a new angle on a wide range of academic subjects.

149,00 zł
134,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

43
Cambridge English Key for Schools 2. Authentic examination papers with answers - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge English Key for Schools 2. Authentic examination papers with...
Dostępny5 szt.

Cambridge English Key for Schools 2 contains four complete and authentic examination papers for the Cambridge English: Key for Schools exam, also known as Key English Test (KET) for Schools. These past examination papers for the Cambridge English: Key for Schools exam, aimed at a young audience, provide the most authentic exam preparation available. They allow candidates to familiarise themselves with the content and format of the examination and to practise useful examination techniques. Books are numbered to indicate how many are available, numbers do not refer to levels.

86,00 zł
77,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,60 zł

44
Complete IELTS Bands 4-5 Teacher's Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete IELTS Bands 4-5 Teacher's Book
Niedostępny
Brak

Complete IELTS combines the very best in contemporary classroom practice with stimulating topics aimed at young adults wanting to study at university. Complete IELTS Bands 4-5 prepares students for the IELTS test at B1 (foundation level). It is designed to introduce students to the critical thinking required for IELTS and provide strategies and skills to maximise their score. The information, practice and advice contained in the course ensure that they are fully prepared for all parts of the test. The Teacher's eBook contains detailed teacher's notes with advice on classroom procedure as well as extra teaching ideas and answer keys. There are also extra printable materials including class activities, progress tests and vocabulary extension wordlists.

129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

45
Complete Key for Schools. Teacher's Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete Key for Schools. Teacher's Book
Niedostępny
Brak

Complete Key for Schools is official preparation for the Cambridge English: Key (KET) for Schools exam. It combines the very best in contemporary classroom practice with engaging topics aimed at younger students. The information, practice and advice contained in the course ensure that they are fully prepared for all parts of the test, with strategies and skills to maximise their score. This Teacher's Book contains detailed teacher's notes with advice on classroom procedure and extra teaching ideas, along with a full answer key for the Student's Book. It also includes extra photocopiable resources with progress tests and printable wordlists available online. There is a full practice test to give students exam experience.

114,00 zł
102,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,40 zł

46
Playway to English 3. Flash Cards Pack - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Playway to English 3. Flash Cards Pack
Dostępny2 szt.

Playway to English Second edition is a new version of the popular four-level course for teaching English to young children. Pupils acquire English through play, music and Total Physical Response, providing them with a fun and dynamic language learning experience. In the cards pack: ? Flashcards, for colourful vocabulary presentation and practice ? Storycards, for children to reconstruct stories from the course

164,00 zł
147,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,40 zł

47
Saszetka CoolPack Tube Purple Desert - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka CoolPack Tube Purple Desert
PATIO
Niedostępny
Brak

Saszetka zamykana na suwak

16,90 zł
48
Angielski. Kryminał z ćwiczeniami. Tomorrow Never Knows - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Kryminał z ćwiczeniami. Tomorrow Never Knows
Niedostępny
Brak

„Senne, nadmorskie miasteczko u południowych wybrzeży Wielkiej Brytanii. Bezdomny Mark Thompson spostrzega w jednym z domów uchylone drzwi. W środku znajduje leżące na podłodze ciało starszego mężczyzny. Nie wie, że z okien sąsiedniego domu obserwuje go Terry Benham, który zawiadamia policję... Badający sprawę detektywi Bell i Pearce ze zdumieniem odkrywają targane namiętnościami losy niepozornych mieszkańców Eastbourne.” Tomorrow Never Knows to wyjątkowa książka do nauki języka angielskiego, łącząca lekturę wciągającej historii kryminalnej oraz doskonalenie umiejętności językowych poprzez rozwiązywanie różnych ćwiczeń. Podczas czytania poznasz współczesne angielskie słownictwo i konstrukcje leksykalno-gramatyczne w kontekście, czyli w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu. „Angielski. Kryminał z ćwiczeniami”: – trzymająca w napięciu akcja, – tłumaczenia trudnych słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki, – współczesne angielskie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2–B1), – ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych, – klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski.

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

49
Kid's Box Second Edition 1 Presentation Plus - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kid's Box Second Edition 1 Presentation Plus
Dostępny4 szt.

Second edition of this popular course for young learners ? now seven levels including Starter. Perfect preparation for Cambridge English Young Learners: StartersWell-loved by children and teachers the world over, Kid's Box is bursting with bright ideas to inspire you and your pupils. Perfect for general use, the course also fully covers the syllabus of the Cambridge Young Learners English (YLE) tests, preparing your students for success at Starters, Movers and Flyers. Presentation Plus includes interactive whiteboard tools, a fully interactive Pupil's Book and Activity Book, teacher's resources, a multimedia library and access to online teacher training support. This version comes on DVD. It is also available as an iOS or Android mobile application.

530,80 zł
477,72 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 53,08 zł

50
Unlock 1. Listening and Speaking Skills Teacher's Book + DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unlock 1. Listening and Speaking Skills Teacher's Book + DVD
Niedostępny
Brak

Unlock is a four-level academic skills course that combines thought-provoking video from Discovery Education? with carefully scaffolded exercises and a fresh approach to critical thinking skills. The Listening and Speaking Skills 1 Teacher's Book with DVD provides detailed lesson plans for classrooms. Language Notes, Background Notes and Optional Activities are included to ensure you get the most possible from the materials and can deal with queries from students. In addition, the Teacher's Book provides ideas on how to get even more from the Objectives Review, Wordlist, and Review Test sections. The Discovery Education? video on the Teacher's DVD (also accessible via our LMS) is used to introduce topics, promote discussion and motivate learners. The videos provide a new angle on a wide range of academic subjects.

135,00 zł
121,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,50 zł

Wróć do góry