hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.05.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 16 maja 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Poznaję owoce (Rafał Wejner), na drugim Poznaję warzywa (Rafał Wejner). Kolejny produkt to Chcę mieć zielony nos (Max Lucado) oraz Adwokat (Randy Singer).
1
Poznaję owoce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję owoce
Dostępny45 szt.

Książka "Poznaję owoce" została wydana z myślą o najmłodszych dzieciach. Piękne kolorowe zdjęcia przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do oglądania. Maluszki poznają podstawowe owoce poprzez skojarzenia obrazka z nazwą podaną obok. Książka idealnie łączy naukę i zabawę. Seria "Maluszek poznaje świat" to połączenie zabawy i edukacji dla najmłodszych. Książki wspierają wszechstronny rozwój dziecka i pomagają mu odkrywać świat wokół siebie.

5,00 zł
3,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,40 zł

2
Poznaję warzywa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję warzywa
Dostępny39 szt.

Książka "Poznaję warzywa" została wydana z myślą o najmłodszych dzieciach. Piękne kolorowe zdjęcia przyciągają uwagę maluchów i zachęcają do oglądania. Seria "Maluszek poznaje świat" to połączenie zabawy i edukacji dla najmłodszych. Książki wspierają wszechstronny rozwój dziecka i pomagają mu odkrywać otaczający go świat

9,80 zł
6,17 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 3,63 zł

3
Chcę mieć zielony nos - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chcę mieć zielony nos
Dostępny18 szt.

„To bardzo niemądre” – pomyślał Pączek. Zielony nos nie dodałby mu szybkości, siły ani rozumu. Dzięki niemu byłby jedynie bardziej zielony i podobny do innych Łemików. Tylko po co, skoro wie, że Eli każdego z nich celowo stworzył inaczej. Jednak w miarę jak wizyty małego Łemika w warsztacie Eliego stają się rzadsze, pomysł pomalowania nosa na zielono nie wydaje się już tak głupi. Bardziej niż kiedykolwiek Pączek potrzebuje teraz usłyszeć od swojego stwórcy: „Zawsze pomogę ci być znowu takim, jakim cię stworzyłem”. O Autorze: Max Lucado – jest autorem bestelerów, duchownym i ojcem trzech córek. Jego książki dla dzieci takie jak “Opowiedz Mi Historię” i “Powiedz Mi Sekret” zdobyły Złoty Medal ECPA, a “Jesteś Wyjątkowy” sprzedało się w prawie 3 milionach egzemplarzy. Sergio Martinez – urodzony w Mexico City, studiował sztukę w Paryżu, i pracował jako dyrektor artystyczny i ilustrator na trzech kontynentach. Pracował dla Disney Press i innych dużych wydawców oraz zilustrował międzynarodowej sławy klasyki literackie, takie jak Piotruś Pan, Pinokio i Opowieść wigilijna.

25,00 zł
19,50 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,50 zł

4
Adwokat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adwokat
Dostępny16 szt.

Na procesie Jezusa z Nazaretu Teofil, błyskotliwy młody assessor pochodzący z wyższych sfer Rzymu, stoi za Poncjuszem Piłatem i podszeptuje mu, by zaproponował uwolnienie Barabasza. Ta strategia obraca się przeciwko podsądnemu. Teofil na zawsze zapamiętuje widok niewinnego człowieka, niesprawiedliwie skazanego na mękę najgorszej z możliwych kar śmierci – ukrzyżowania. Gdy Teofil wraca do Rzymu, musi się sprawdzić jako jeden z prawników Cesarstwa Rzymskiego. Przetrzymuje niebezpieczne knowania procesów o zdradę i podjętą przez okrutnego tyrana próbę pogrążenia kobiety, którą kocha. Jednak jego dążenie do zemsty pozostawia zmazę zarówno na imperium, jak i na jego niespokojnej duszy. W końcu musi się zmierzyć z najbardziej osławionym z cezarów, broniąc Pawła sądzonego przez niepoczytalnego Nerona. Czy Teofil będzie umiał przeprowadzić obronę i uchronić przed egzekucją kolejnego niewinnego człowieka? Powieść jest osadzona w realiach historycznych. Seria: „Na osi czasu”. Randy Singer to cieszący się uznaniem krytyków, nagradzany autor i wytrawny adwokat. Wraz z Johnem Grishamem oraz Michaelem Connely był finalistą inauguracyjnej Nagrody Harper Lee za powieść prawniczą, sponsorowanej przez wydział prawny Uniwersytet Alabama oraz „ABA Journal”. Randy i jego żona Rhonda mają dwoje dorosłych dzieci i mieszkają w Virginia Beach. Patroni medialni: TV Historia, TV Republika, Przewodnik Katolicki, Mówią wieki, W sieci historii, Radio Emaus, Fronda, KAI, Opoka.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5
Dziewczyna, która kochała Toma Gordona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna, która kochała Toma Gordona
Dostępny744 szt.

Opętana manią wycieczek matka zabiera dziewięcioletnią Trishę i jej starszego brata do parku narodowego w masywie Gór Białych. Zajęta kłótnią z synem, nie zauważa, gdy dziewczynka schodzi z wyznaczonego szlaku i gubi się w gęstym lesie. Trisha próbuje opanować panikę, myśleć racjonalnie. Niestety, każdy kolejny krok coraz bardziej oddala ją od cywilizacji. Weekendowy spacer zmienia się w trwającą wiele dni samotną wędrówkę przez pełen zagrożeń las, podczas której Trisha racjonuje sobie żywność i pociesza się, słuchając transmisji radiowych z meczów baseballowych ze słynnym miotaczem Red Soxów, Tomem Gordonem, w którym się podkochuje. Głód, pragnienie, strach przed nieuniknioną – jak wydawałoby się – śmiercią, wywołują u niej halucynacje. Spotyka w nich przyjaciół i członków rodziny, a nawet samego Toma. Przerażona dziewczynka zaczyna w końcu wierzyć, że jej przeznaczeniem jest pokonanie Boga Zagubionych, tropiącego ją w postaci zmutowanych zwierząt...

33,00 zł
26,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,60 zł

6
Pewny start. Mój dobry rok. Czytanki. Ola, Adam i ich rok - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny start. Mój dobry rok. Czytanki. Ola, Adam i ich rok
Dostępny2 szt.

Przedstawiamy zbiór czytanek, które pomagają kształtować kompetencje społeczne uczniów. Bohaterowie, Ola i Adam, uczestniczą w różnych sytuacjach społecznych związanych z porami roku, świętami, wydarzeniami rodzinnymi i prezentują modelowe zachowania, typowe dla wieku i specyfiki funkcjonowania ucznia z niepełnosprawnością intelektualną. Teksty są łatwe do czytania, każdy z nich jest opatrzony kolorową ilustracją. Wszystkie czytanki mają 2 wersje: pełen tekst oraz tekst z lukami do uzupełnienia za pomocą naklejek dołączonych do publikacji. Czytanki zostały wzbogacone o ćwiczenia oraz krzyżówkę, zamieszczoną na końcu publikacji. Publikacja Mój dobry rok. Ola, Adam i ich rok składa się z 20 czytanek oraz 2 kart z naklejkami.

46,00 zł
41,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,60 zł

7
W pustyni i w puszczy. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W pustyni i w puszczy. Audiobook
Henryk Sienkiewicz, Bellona
Dostępny6 szt.

Klasyczna i do dziś uważana za niedoścignioną powieść polskiego noblisty dla młodzieży, czytały i czytają ją z wypiekami na twarzy kolejne pokolenia młodych czytelników. Jest tu wszystko – nastoletni Polak ratuje angielską dziewczynkę od niechybnej zagłady pośród egzotycznej scenerii afrykańskiej przyrody, w kraju ogarniętym krwawą wojną i przemocą. Powieść doczekała się niejednej ekranizacji. Czyta: Anna Dereszowska Czas trwania: 12 godz. 18 min.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

8
Rzeka złodziei - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeka złodziei
Dostępny23 szt.

Są kradzieże, za które nie sposób zadośćuczynić Michael Crummey, autor głośnych powieści Dostatek, Pobojowisko i Sweetland, w Rzece złodziei przenosi czytelników na północno-wschodnią Nową Fundlandię, ukazując ją w czasach, gdy o przetrwanie walczyła tam garstka rybaków i traperów żyjących w bliskim sąsiedztwie Beothuków – rdzennych mieszkańców wyspy. Druga dekada XIX wieku. Mieszkający w głuszy osadnicy od wielu dziesięcioleci sami stanowią prawo na zajętych przez siebie terenach, na własną rękę rozprawiając się z „Czerwonymi Indianami”. Ci, spychani w głąb lądu przez Europejczyjków, nieudolnie stawiają opór, atakując białych, którzy nie pozostają im dłużni. Sytuacja dodatkowo komplikuje się, gdy wiedziony nadzieją na zażegnanie konfliktu gubernator wysyła na wybrzeże oficera marynarki wojennej Davida Buchana, mającego wyegzekwować przestrzeganie prawa i zorganizować pokojową ekspedycję na terytorium Indian. Oficer werbuje do pomocy Johna Peytona Seniora – najbardziej wpływowego osadnika nad całą zatoką Exploits – oraz jego syna, zmagającego się z niechęcią do ojca i rywalizującego z nim o względy kobiety, której przyszło wieść życie w ich domu. Mężczyźni nawet nie podejrzewają, w jak wielkim stopniu tragiczne zakończenie wyprawy wpłynie na losy jej uczestników oraz mieszkańców wybrzeża… Crummey jak zwykle zapełnia karty książki ludźmi z charakterem. Twardzi i zawzięci osadnicy znad zatoki Exploits – podobnie jak bohaterowie Dostatku – tłumią w sobie pragnienia, nienazwane uczucia czy wspomnienia dawnych zranień, które krystalizując w niemal zupełnej izolacji, sprawiają, że każde wypowiedziane przez nich słowo nabiera ogromnej doniosłości, a pozornie błahy konflikt może zaważyć na życiu człowieka. Rzeka złodziei to przy tym nawiązująca do najlepszych północnoamerykańskich tradycji literackich kronika podboju dziewiczego lądu, który swoim czystym pięknem wynagradza mieszkańcom trudy prostego, surowego życia. Rzekę złodziei pamięta się długo po zamknięciu ostatniej strony – Washington Post

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

9
Pioneer Plus Intermediate B1 SB MM Publications - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pioneer Plus Intermediate B1 SB MM Publications
Dostępny134 szt.

Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów szkoły ponadgimnazjalnej kontynuujący naukę języka (etap edukacyjny IV.1). Książka umożliwia pogłebienie wiedzy w zakresie słownictwa i gramatyki, jak również doskonalenie w sposob zintegrowany wszystkich umiejętności językowych: słuchania, czytania, pisania oraz mówienia. Podręcznik składa się z 12 rozdziałów, których tematyka jest zgodna z wymaganiami szczegółowymi podstawy programowej. Zawiera również wyodrębnioną sekcję z ćwieczeniami pzrygotowującymi do matury.

76,00 zł
64,60 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,40 zł

10
Tim i Miki. W Krainie Psikusów, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Tim i Miki. W Krainie Psikusów, wydanie 2
Dostępny2 szt.

Pewnego dnia za sprawą magii znikają rodzice małych dzieci. Dwaj koledzy: Tim i Miki, postanawiają odnaleźć zaginionych, tym bardziej, że są wśród nich także ich mamy i ojcowie, za którymi mocno już tęsknią. Dzięki magicznemu portalowi ukrytemu za szafą, przenoszą się do niesamowitego świata. Czeka tam na nich masa przygód. Będą musieli stawić czoła kapitanowi Marszczybrewce i jego piratom, przeżyją atak Buziakowców, a także trafią do zamku straszliwego Lorda Valdemara. Album zawiera długą historię zatytułowaną „W Krainie Psikusów”, krótki epizod „Dary losu”, a także szkice oraz materiały dodatkowe.

35,00 zł
17,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 17,50 zł

11
Paraliż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paraliż
NiedostępnyBrak

Jak wielkie będzie zaskoczenie waszyngtońskiej policji, gdy pewnego dnia otrzyma telefon od tajemniczego Lekarza, który zapewni, że chce uzdrowić cały organizm państwa. A potem ruszy lawina zbrodni. William King, wykładowca mikrobiologii na Arizona State University, wiedzie spokojne i ugruntowane życie. Budząc się tego dnia, nie wie jeszcze, że czeka go walka o przetrwanie i bitwa, której wynik ma zaważyć o całej przyszłości Stanów Zjednoczonych. Czy w starciu dwóch światów, dwóch wizji i dwóch idei jest miejsce na dwóch zwycięzców? Ile jest w stanie poświęcić człowiek w imię tego, co kocha? Jak daleko zamierza przesunąć granice okrucieństwa? Gdzie kończy się moralność, a zaczyna szaleńcze obłąkanie? Lekarz uśmiechnął się pod nosem, ale nikt nie mógł tego zobaczyć. Przez cały czas był odwrócony plecami do kamery. – Świetnie. Bardzo dobrze. Zaczynaj. – Zabijałem ludzi – zaczął Andrea. – Od początku pracy w NSA. Moim pierwszym zadaniem była infiltracja mało znanego Libijczyka, który produkował broń dla rządu Libii. Był podejrzany o kontakty z al-Ka'idą. Wraz z grupą szpiegowaliśmy go. Nasza koleżanka udawała prostytutkę. Odbywała z nim stosunki. Tego wymagała misja… Niczego się nie dowiedziała. Za to podsłuchy w jego sypialni dały nam pewność. Wkroczyliśmy do akcji. Mieliśmy proste rozkazy: zlikwidować każdy żywy cel w jego domu. Akcja przeprowadzona została w nocy. Miał żonę i piątkę dzieci. Zabiliśmy wszystkich. – Ile lat miało najmłodsze z jego dzieci? – zapytał Rowan. – Cztery lata. – Nie przerywaj. Steve Liebich Urodzony w styczniu 1998 roku w Bydgoszczy. Siedemnastoletni marzyciel, romantyk i wizjoner.

37,00 zł
27,01 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,99 zł

12
Rozum i historia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozum i historia
Dostępny6 szt.

Przełożyła Krystyna Krzemieniowa Książka traktuje o: rozumności historii i historyczności rozumu, o historycznym oświeceniu, o dialektyce rozumu historycznego, o irracjonalności i irracjonalizmie, ponadto: Hegel i teoria umowy społecznej, neoarystotelizm, krytyka kompensacji. Seria: Terminus, tom 24

30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

13
Prof. Filutek 1967–1984 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prof. Filutek 1967–1984
NiedostępnyBrak

Profesor Filutek to elegancki starszy pan. Nosi charakterystyczny staroświecki żakiet i melonik. Jest pogodny, nieco naiwny, a czasem odrobinkę złośliwy. Wciąż pełen energii i ciekawości świata. Jest też niezwykle pomysłowy – na każdy problem znajdzie jakieś niekonwencjonalne rozwiązanie. Jego przygody czasem są nostalgiczne, czasem romantyczne, a zazwyczaj po prostu wesołe. I ta pogoda ducha profesora Filutka udziela się czytelnikom, czyniąc z tych komiksów dzieło uniwersalne i ponadczasowe. Paski z przygodami profesora Filutka oraz jego pieska Filusia ukazywały się w tygodniku „Przekrój” w latach 1948–2003. Odcinki z lat 1948–1966 zostały zamieszczone w pierwszej księdze. W drugiej znajduje się kolejnych 814 odcinków, a w przygotowaniu jest jeszcze trzeci tom.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

14
Drony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drony
NiedostępnyBrak

Od drona wielkości paznokcia do tego o rozpiętości 75,3 metra. W publikacji została przedstawiona szeroka gama dronów wojskowych i cywilnych, w tym także dronów bojowych, rozpoznawczych dużej autonomiczności, wiropłatowych, transportowych i użytkowych, pocisków manewrujących, dronów NASA, podwodnych, kosmicznych i wielu innych. Książka prezentuje te zróżnicowane i skomplikowane konstrukcje, które pod każdym względem różnią się od pilotowanych statków powietrznych. W publikacji między innymi: RQ/MQ-1 Predator, MQ-9 Reaper, RQ-4A Global Hawk, Phantom Eye, RQ-7 Shadow 200, Pathfinder Plus, CropCam, MAJA, X-51 WaveRider. Ponad 200 barwnych fotografii i specjalnie przygotowanych ilustracji, wiele szczegółowych diagramów i tabel informacyjnych. Opracowanie zawiera rozdział poświęcony polskim konstrukcjom.

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

15
Mistrzowie sceny czytają perły literatury młodzieżowej i dziecięcej. Król Maciuś Pierwszy - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Mistrzowie sceny czytają perły literatury młodzieżowej i dziecięcej. K...
Janusz Korczak, Bellona
Dostępny1 szt.

Książka dla najmłodszych czytelników o małym chłopcu, synu króla. Po śmierci ojca Maciuś zostaje królem. Chce pokazać, że jest odważny jak jego przodkowie. Gdy wybucha wojna, Maciuś przebiera się za zwykłego żołnierza i wyrusza na front. Tam uczy się pokory i szacunku dla życia. Po wojnie Maciuś coraz bardziej wyrywa się spod etykiety i wprowadza wiele reform. Kiedy znów wybucha wojna, Maciuś pokonany i skazany na zesłanie na bezludną wyspę. Wzruszająca, wspaniała powieść, obowiązkowa lektura kolejnych pokoleń młodych czytelników. Czyta: Artur Barciś Czas trwania: 9 godz. 4 min.

34,90 zł
21,29 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 13,61 zł

16
Angielski Kryminał z ćwiczeniami. The Chinese Puzzle - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski Kryminał z ćwiczeniami. The Chinese Puzzle
NiedostępnyBrak

Dawny znajomy inspektora Nowaka ginie w niewyjaśnionych okolicznościach wkrótce po przypadkowym spotkaniu z detektywem. Zobowiązany poczuciem winy Nowak podejmuje śledztwo wbrew wyraźnym rozkazom przełożonego. Zgłębiając tajemnice realizacji wielkich projektów infrastrukturalnych, poznaje świat, w którym karty rozdają potężne międzynarodowe konsorcja, skorumpowani inwestorzy i dyplomaci, chciwość popycha do zbrodni, a uczciwy człowiek staje się bezwolnym pionkiem. The Chinese Puzzle to wyjątkowa książka do nauki języka angielskiego łącząca lekturę wciągającej historii kryminalnej oraz doskonalenie umiejętności językowych za pomocą różnorodnych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści poznasz współczesne angielskie słownictwo i konstrukcje leksykalno-gramatyczne w kontekście oraz udoskonalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć! Angielski Kryminał z ćwiczeniami: • trzymająca w napięciu fabuła, • tłumaczenie nowych słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie nie odrywając się od książki, • współczesne angielskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B2–C1), • 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych i na rozumienie treści, • klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek hiszpańsko-polski.

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

17
Foka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foka
NiedostępnyBrak

Lata 80. XX wieku. Rosjanie ustawiają platformę wiertniczą w pobliżu brzegu Półwyspu Helskiego, w miejscu gdzie z pewnością nie można spodziewać się odkrycia złóż ropy naftowej. Szef gdańskiej Służby Bezpieczeństwa, zajętej zwalczaniem opozycji, podejrzewa, że to tajna operacja sowieckiego wywiadu i postanawia poznać jej cel. Piotr Krasnowski, były pracownik SB, który odszedł ze służby po osobistej tragedii, decyduje się na ryzykowną konfrontację z KGB. Usiłując poznać prawdę o sowieckiej operacji, nawiązuje kontakty ze środowiskiem opozycji. Wkrótce dochodzi do wniosku, że intencje jego byłych przełożonych z SB, którzy wciągnęli go w sprawę, nie są jednoznaczne, a on sam może stanowić narzędzie w czyichś rękach. Wiele wskazuje na to, że klucz do rozwiązania tajemnicy platformy tkwi w dalekiej przeszłości. Ludwik Artel na kartach swojej powieści snuje niezwykle ekscytującą i fascynującą historię pełną tajemnic, intryg i niedomówień, która zaskakuje czytelnika na każdym kroku i którą śledzi się z autentycznym zaangażowaniem. To bez wątpienia ciekawa propozycja dla entuzjastów powieści sensacyjnych i intrygujących zagadek. Serdecznie zachęcam do sięgnięcia po tę pozycję. Jestem pewna, że się nie zawiedziecie. Karolina Galewska, przychylnym-okiem.blog.onet.pl

33,00 zł
24,09 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,91 zł

18
Nie machaj do mnie czerwoną chorągiewką - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie machaj do mnie czerwoną chorągiewką
NiedostępnyBrak

Z codziennej rutyny Ewę wyrywa e-mail z propozycją klasowego spotkania z okazji trzydziestolecia matury. Rozmowa telefoniczna z dawną koleżanką z klasy - Jolą uruchamia wspomnienia z dawnych lat, gdy Ewka jako piętnastolatka rozpoczęła naukę w liceum. Ostatnie lata szkoły i pierwszy rok studiów przypadły na czas powolnego kruszenia się komunizmu w Polsce, zrywu Solidarności, a potem stanu wojennego. Ten czas obserwujemy oczyma dziewiętnastoletniej dziewczyny, dla której działania w walce o wolność przeplatają się ze staraniami o miłość oraz o własną osobistą wolność. Książka realistycznie ukazuje lata 1979-81 z perspektywy ówczesnej młodzieży.

29,00 zł
21,17 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

19
Mały wojownik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały wojownik
NiedostępnyBrak

Mały wojownik to szalone przygody Eryka i trójki jego przyjaciół porwanych do niewoli przez wrogich żołnierzy. Już wkrótce okaże się, że te szczególne dzieci mogą mieć wpływ na losy całej wojny. Książka pokazuje, jak ważne są przyjaźń, odwaga oraz gotowość do poświęcenia dla innych. Eryk mógłby być zwykłym chłopcem, mógłby wraz z mamą chodzić do sklepu, łowić z tatą ryby, bawić się z młodszą siostrą Zuzką. Ale niestety akurat tego chłopca spotkał pech – urodził się w czasie wojny. Kraje Północy i kraje Południa rozpoczęły walki na kilka lat przed jego narodzinami, więc nie wiedział, jak to jest żyć w spokoju. Za to jego rodzice pamiętali czasy spokojnych dni. Gdy nie musieli się niczym martwić, bawili się, pracowali. Lecz kiedy rozpoczęła się wojna, wszystko zupełnie się pozmieniało. Weronika Kroczka urodziła się 26 czerwca 1999 w Gdyni. Pisanie jest jedną z jej pasji, tak jak czytanie książek, szczególnie tych z gatunku fantasy. Lubi śpiewać i rysować. Mały wojownik jest jej debiutem literackim.

23,00 zł
16,79 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,21 zł

20
Zakon Sangwinistów. Tom 2. Niewinna krew - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakon Sangwinistów. Tom 2. Niewinna krew
NiedostępnyBrak

Druga, po Ewangelii krwi, część cyklu „Zakon Sangwinistów”, pisanego wspólnie z Rebeccą Cantrell. Fabuła serii łączy elementy nauki, mitologii i religii z wartką akcją. Słowo „cud” zyskuje tu nowe znaczenie, a walka dobra ze złem jest znacznie bardziej skomplikowanym przedsięwzięciem, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Archeolożka Erin Granger ponownie sprzymierza siły z zakonem Sangwinistów, żeby odnaleźć i ochronić chłopca, któremu proroctwo Ewangelii Krwi przypisuje niewinną krew i anielskie ciało. Musi się spieszyć, bo tajemniczy i okrutny wróg za wszelką cenę chce wykorzystać dziecko do własnych niecnych celów. By wypełnić swą misję, Erin i jej towarzysze odbędą podróż przez stulecia do najdalszych zakątków świata i do samych bram piekieł.

40,90 zł
32,72 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,18 zł

21
Dom Orchidei - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom Orchidei
NiedostępnyBrak

Julia Forrester, słynna pianistka, zrozpaczona po śmierci męża i ukochanego syna, szuka spokoju na angielskiej prowincji. Jednak przewrotny los i przypadkowa wizyta w wiekowym dworze Wharton Park sprawiają, że zamiast ukojenia odnajduje miłość i natrafia na trop rodzinnej tajemnicy. Kiedy do rąk Julii trafia pamiętnik z okresu drugiej wojny światowej, napisany przez lorda Harry'ego Crawforda, syna ówczesnego właściciela majątku, kobieta odkrywa prawdę o nieszczęśliwej miłości angielskiego arystokraty do Lidii, pięknej, młodej Tajki. Dzięki opowieściom swej babki, niegdyś pokojówki w Wharton Park, Julia poznaje bolesną historię opartą na zdradzie, kłamstwie i cierpieniu, która na zawsze połączyła losy dwóch rodzin. Kiedy wraca do Francji, by rozprawić się ze swymi demonami i ostatecznie pożegnać się z nieżyjącymi synkiem i mężem, okazuje się, że jej mąż, Xavier, żyje, a prawda o wypadku, w którym zginął jej syn, jest inna niż do tej pory sądziła. Czy powrót do Tajlandii, magicznego miejsca, gdzie wszystko się zaczęło, pomoże Julii odzyskać upragniony spokój i uporządkować życie, które legło w gruzach?

36,50 zł
29,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,30 zł

22
Kolorowy świat. Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy świat. Zwierzęta
NiedostępnyBrak

Kolorowy świat to seria książeczek przeznaczonych dla wszystkich dzieci, które uwielbiają rysować. Wiele sympatycznych zwierzaków czeka na to, by ożyć pełnią kolorów!

8,00 zł
5,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,16 zł

23
Światowe Dni Młodzieży. Przewodnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Światowe Dni Młodzieży. Przewodnik
NiedostępnyBrak

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - niezbędnik każdego pielgrzyma: Miejsca spotkań z papieżem Franciszkiem Opis najważniejszych obiektów sakralnych i miejsc kultu Zabytki i atrakcje Krakowa oraz Małopolski Zwiedzanie śladami św. Jana Pawła II Lista przydatnych adresów i kontaktów Liczne ilustracje.

8,00 zł
5,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,24 zł

24
NAJKLEJKI DUŻE MINIONKI - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
NAJKLEJKI DUŻE MINIONKI
NiedostępnyBrak

Naklejki wielkrotnego użytku.

8,30 zł
25
Kodeks rodzinny i opiekuńczy 2016 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks rodzinny i opiekuńczy 2016
NiedostępnyBrak

Najnowszy kodeks – wygodny kieszonkowy format, artykuły opatrzone nazwami z wyjaśnieniem ich sensu, indeks rzeczowy ułatwiający wyszukiwanie zagadnień. Stan prawny na dzień 5 kwietnia 2016 roku, z uwzględnieniem zmian wchodzących w życie 30 kwietnia 2016 roku (Dz.U. z 2016 r., Nr 61, poz. 406).

4,90 zł
4,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,39 zł

26
Sylaby inaczej. Zestaw 1-4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylaby inaczej. Zestaw 1-4
Dostępny11 szt.

Pomoc Sylaby inaczej przygotowana została dla dzieci rozpoczynających naukę czytania a także z myślą o dzieciach: • z trudnościami z koncentracją, wynikającymi przez nadmierną stymulację wysokimi technologami, • lewoocznych, • z opóźnionym rozwojem mowy, • z trudnościami dyslektycznymi (także w rodzinie). Wiele dzieci ma trudności z różnicowaniem sylab już na początkowym etapie nauki czytania. Wówczas często rodzice i terapeuci sądzą, całkowicie niesłusznie, że dziecko nie jest jeszcze gotowe do poznawania języka pisanego. A właśnie te dzieci powinny uczyć się czytać wcześnie, by zdążyły przygotować się do podjęcia nauki w klasie zerowej. Dzieci, które szybko opanowują umiejętność samodzielnego odczytywania samogłosek, a jednak przejawiają problemy z odróżnianiem sylab w dwóch pierwszych paradygmatach powinny uzyskać pomoc z zastosowaniem zapisu w odbiciu negatywowym. Ponieważ obiekty jaśniejsze powodują fiksację wzroku, łatwiej można uzyskać koncentrację na białych obrazach liter umieszczonych na silnie skontrastowanym czarnym tle. Umiejętność rozpoznawania sylab pozwoli dziecku rozumieć znaczenie każdego nowego wyrazu. Wówczas dopiero możliwe będzie czytanie według mechanizmów lewopółkulowych, niezależnych od globalnego rozpoznawania słów. Tylko umiejętność linearnego czytania warunkuje sukces edukacyjny, także w uczeniu się języków obcych.

191,80 zł
27
Przyjdź, Ojcze ubogich! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjdź, Ojcze ubogich!
NiedostępnyBrak

Publikacja zawiera materiały liturgiczne pomocne w przeżywaniu tygodnia między niedzielą Wniebowstąpienia Pańskiego a Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Znajdziemy tu konspekty codziennej Eucharystii z wprowadzeniem do liturgii, myślami do homilii, z modlitwą wiernych, słowem na rozesłanie oraz z doborem śpiewów, propozycje codziennych celebracji, a także nabożeństwo Wigilii Zesłania Ducha Świętego.

17,00 zł
12,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,76 zł

28
Life on the edge. Extreme homes. Level B1 Intermediate with Online Access - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Life on the edge. Extreme homes. Level B1 Intermediate with Online Acc...
Dostępny9 szt.

Would you live in space? How about in a cave? Would you mind living below a volcano? Explore the many dangerous and unusual places people can live all over (and outside of!) the world.

45,00 zł
40,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,50 zł

29
Shark Attack Low Intermediate Book with Online Access - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shark Attack Low Intermediate Book with Online Access
Dostępny12 szt.

Sharks aren't always as vicious as the ones you see in films! Explore the myths and and learn the facts about the ocean's most famous resident.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

30
Eat Up!  Beginning Book with Online Access - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eat Up! Beginning Book with Online Access
Dostępny4 szt.

Come sit around the dinner table! Explore the traditions of food and how it affects our lives.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

31
Cytadela warszawska w latach 1830 - 1864 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cytadela warszawska w latach 1830 - 1864
Dostępny112 szt.

Praca ta została poświęcona problematyce dotyczącej przygotowania terenu w północnej dzielnicy miasta Warszawy pod budowę Cytadel Warszawskiej, czyli przemianom przestrzennym na Żoliborzu w świetle kartografii oraz źródeł archiwalnych na przestrzeni trzydziestu czterech lat (1830 - 1864). Szczegółowo została rozpatrzona kwestia odszkodowań za nieruchomości zajęte przez Urząd Municypalny podczas prowadzonych prac likwidujących zabudowania lewobrzeżnej Warszawy na wysokości Żoliborza. Opisano także rozwój urbanistyczny XIX - wiecznej Warszawy - budownictwo w epoce paskiewiczowskiej - bezpośrednio związany z Cytadelą. Dodatkowo pracę poszerzono o sprawy sporne, wynikłe pomiędzy posesjami nieruchomościami, a władzami miasta odnośnie tychże odszkodowań.

47,30 zł
34,06 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,24 zł

32
Happy Hoppy. English for children + audio CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Happy Hoppy. English for children + audio CD
Dostępny78 szt.

English for children to zbiór angielskich piosenek dla dzieci, stanowiących doskonały materiał do nauki języka angielskiego przez zabawę. Oprócz tekstów piosenek, książka zawiera słownik obrazkowy i transkrypcję fonetyczną. Do książki dołączona została płyta CD z utworami w języku angielskim.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

33
Big Red Tequila - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Big Red Tequila
Dostępny6 szt.

Przedstawiamy Tresa Navarre: amatora tequili, mistrza tai-chi, nielicencjonowanego prywatnego detektywa ze skłonnością do wpadania w tarapaty wielkości Teksasu. Jackson „Tres” Navarre i jego zajadający się enchiladami kot Robert Johnson zajeżdżają do San Antonio, gdzie czekają na nich same kłopoty. Dziesięć lat wcześniej Navarre opuścił rodzinne miasto, aby zapomnieć o morderstwie, którego ofiarą padł jego ojciec. Teraz wraca w poszukiwaniu odpowiedzi, ale im bardziej zagłębia się w sprawę, próbując ustalić winnych, tym bardziej zbrodnia sprzed dekady zaczyna się wydawać aktualna. Mafia, wręczająca łapówki firma budowlana i toczący nieczyste gierki politycy sprzysięgają się, żeby zepsuć Tresowi powrót do domu. Nie ulega wątpliwości, że Tres wsadził kij w mrowisko. Zostaje napadnięty, ostrzelany, przejechany przez wielkiego niebieskiego thunderbirda, a jego była dziewczyna, którą chciałby odzyskać, znika bez śladu. Navarre musi uratować kobietę, dorwać mordercę ojca i wziąć nogi za pas, zanim dosięgnie go mafijna teksańska sprawiedliwość. Chyba nawet obrońcy Alamo mieli większe szanse na przeżycie.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

34
Pioneer Plus Elementary SB MM Publications - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pioneer Plus Elementary SB MM Publications
Dostępny40 szt.

Pioneer Plus to nowy kurs języka angielskiego przeznaczony dla szkół średnich. Składa się z 4 części i prowadzi od poziomu elementary do upper-intermediate (według CEF od A1.2 do B2). Kurs spełnia wymogi Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego (CEF), dostosowany jest do wymogów egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

76,00 zł
64,60 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,40 zł

35
Koniec warty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koniec warty
Dostępny3798 szt.

Spektakularne zamknięcie trylogii o emerytowanym detektywie Billu Hodgesie. Brady Hartsfield, zabójca odpowiedzialny za masakrę w „Panu Mercedesie“, znajduje się w stanie wegetatywnym w Klinice Traumatycznych Uszkodzeń Mózgu. Zakończenie drugiego tomu trylogii sugeruje jednak, że w pokoju 217 przebudziło się coś złego – zabójca nie tylko odzyskał świadomość, lecz także zyskał nowe, śmiertelne moce, które pozwolą mu siać niewyobrażalne spustoszenie bez opuszczania szpitalnego pokoju. Emerytowany detektyw Bill Hodges i wspierająca go Holly Gibney, którzy nadal prowadzą agencję detektywistyczną, zostają wciągnięci w najbardziej niebezpieczne ze swoich dotychczasowych dochodzeń, bowiem Brady Hartsfield powraca i planuje zemstę nie tylko na Billu Hodgesie i jego bliskich, ale na całym mieście. Tym razem Stephen King sięga po tak lubiane przez jego fanów elementy grozy, łącząc mistrzowsko literaturę detektywistyczną z nadnaturalnym suspensem, który jest jego znakiem firmowym.

38,50 zł
30,80 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,70 zł

36
Mistrzowie sceny czytają perły literatury młodzieżowej i dziecięcej. Przygody Tomka Sawyera - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrzowie sceny czytają perły literatury młodzieżowej i dziecięcej. P...
Mark Twain, Bellona
Dostępny9 szt.

Powieść Marka Twaina, wydana po raz pierwszy w 1876 roku, niemal z miejsca doczekała się wielkiej popularności wśród dzieci. Ukazuje przygody małego chłopca w miasteczku na środkowym Zachodzie Stanów Zjednoczonych, porusza czytelników komizmem, wiernie odmalowaną obyczajowością i nastrojem grozy. Powieść przeszło sto lat temu została przełożona pierwszy raz na język polski, doczekała się licznych adaptacji filmowych, a Twain napisał jeszcze trzy książki będące kontynuacją Przygód Tomka Sawyera, dzieła, które przyniosło mu międzynarodową sławę. Czyta: Włodzimierz Press Czas trwania: 9 godz. 20 min.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

37
Życie prywatne elit Drugiej Rzeczypospolitej. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie prywatne elit Drugiej Rzeczypospolitej. Audiobook
Sławomir Koper, Bellona
Dostępny270 szt.

Czasy II Rzeczpospolitej to okres niezwykle barwny w dziejach naszego kraju, a politycy tego okresu byli, jak wszyscy, ludźmi, którzy popełniali błędy i miewali swoje słabości. Celem tej książki jest przedstawienie na tle epoki, życia prywatnego polityków i osób znaczących dla II Rzeczpospolitej. Towarzyszą im ludzie z ich najbliższego kręgu: rodzina, przyjaciele, partnerzy uczuciowi i seksualni. Chociaż życie prywatne bohaterów książki obfitowało w różne zawirowania natury osobistej, autor starał się wydarzenia przedstawić w sposób rzetelny, bez epatowania czytelnika szokującymi informacjami. Nie można było jednak uniknąć pewnych tematów, takich jak upodobanie do alkoholu, problemy rodzinne i uczuciowe, kłopoty finansowe.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

38
Afery i skandale Drugiej Rzeczypospolitej. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Afery i skandale Drugiej Rzeczypospolitej. Audiobook
Sławomir Koper, Bellona
Dostępny1201 szt.

Kolejna książka bestsellerowego autora specjalizujące go się w życiu prywatnym elit II Rzeczypospolitej. Każdy kraj, każda epoka i każdy ustrój miał swoje skandale i afery. Niewolna była od nich również Druga Rzeczypospolita. W książce zostały ukazane różne odcienie skandalizującej historii okresu międzywojennego. A zatem zamach na prezydenta Narutowicza, samobójstwo Walerego Sławka i zaginięcie generała Zagórskiego. I chociaż obecnie panuje moda na gloryfikowanie rządów marszałka Piłsudskiego, to nie należy zapominać o ciemnych stronach jego epoki. Druga Rzeczypospolita to jednak nie tylko polityka. Sensacją było drugie małżeństwo prezydenta Mościckiego, kampanie literackie i społeczne Boya-Żeleńskiego. Uwagę opinii publicznej przykuwała słynna sprawa Gorgonowej, afery korupcyjne i kryminalne.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

39
Drogi i bezdroża monarchii elekcyjnej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drogi i bezdroża monarchii elekcyjnej
Dostępny83 szt.

Kolejna, trzecia już po Piastach i Jagiellonach w cyklu dziejów monarchii polskiej, publikacja Dariusza Wizora przybliża dzieje Rzeczypospolitej Obojga Narodów od końca XVI wieku po kres wieku XVIII. Autor charakteryzuje w niej sylwetki władców, przedstawia okoliczności elekcji, opisuje ich panowanie. Głównym przesłaniem książki jest odpowiedź na pytanie: w jakim stopniu wybrani metodą viritim monarchowie przyczynili się do kryzysu i upadku Rzeczpospolitej? Publikacja napisana barwnym, potoczystym językiem łączy formę eseju z bogatą ikonografią. Nie jest co podkreśla autor podręcznikiem ani kompendium wiedzy o czasach elekcyjnych. Dobór wątków tematycznych, sposób ich prezentacji poważny w treści, ale lekki w formie sprawia, że należy potraktować ją jako zachętę do samodzielnych poszukiwań. To fascynująca podróż dla wszystkich zainteresowanych historią polskiej monarchii czasów elekcyjnych.

34,00 zł
24,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

40
Zabawa kolorem. Strony pełne inspiracji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa kolorem. Strony pełne inspiracji
NiedostępnyBrak

Książki z obrazkami do kolorowania, eleganckimi wzorami do uzupełnienia i fascynującymi cytatami do przemyślenia, dzięki którym można rozwinąć kreatywność. Można też potraktować je jako użyteczne, wysmakowane graficznie notatniki do sporządzania list czy zapisywania pomysłów.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

41
Gdzie jest Dory? Zadania do zmazywania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie jest Dory? Zadania do zmazywania
NiedostępnyBrak

Bohaterowie najnowszego filmu Gdzie jest Dory twierdzą, że podwodna nuda Wam nie grozi. Wyrusz w podróż z zapominalską rybką i pomóż jej znaleźć drogę do celu. Rozwiązuj zadania i baw się dobrze, a gdy okaże się, że odpowiedzi są złe, to pamiętaj, że dołączony do książki mazak jest zmazywalny! Sympatyczna rybka Dory, siedmioramienna ośmiornica Hank, białuch Bailey i wiele innych wodnych stworzeń chcą zabrać Cię w morską (i nie tylko) podróż. W towarzystwie przyjaciół przekonasz się, o czym zapomniała Dory i co w wodzie piszczy. Wstrzymaj oddech i rzuć się w wir przygód – rozwiązuj zagadki i rysuj. Do książki dołączony jest ścieralny mazak – możesz zmazać odpowiedzi i zacząć zabawę od początku! Cała naprzód!

14,99 zł
11,84 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

42
Lego Ninjago. Zadanie: naklejanie! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Ninjago. Zadanie: naklejanie!
NiedostępnyBrak

Podstępny dżin i jego piracka banda z innego wymiaru próbują opanować całe Ninjago! Czy obrońcy tej krainy zdołają ponownie ja ochronić? Dowiedz się tego, układając własną historie walki o Ninjago za pomocą wielokrotnego użytku i pomóż dzielnym ninja!

12,99 zł
10,26 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,73 zł

43
Star Wars. Kosmiczne wyklejanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Kosmiczne wyklejanki
NiedostępnyBrak

Witaj w odległej galaktyce! Dołącz do gwiezdnej sagi - masz niepowtarzalną okazję, by tworzyć kosmiczną przestrzeń. Możesz kreować postaci znane z filmów oraz projektować statki według własnego pomysłu. A to wszystko dzięki dołączonym do książki naklejkom. Przyklejaj, baw się, rysuj! Świat Gwiezdnych wojen czeka na Twoją Moc!

13,99 zł
11,05 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,94 zł

44
Charlie i Wielka Szklana Winda. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charlie i Wielka Szklana Winda.
NiedostępnyBrak

Charlie zostaje właścicielem fabryki czekolady i ma w niej zamieszkać z całą rodziną. Sprawdź, dokąd zabierze ich pan Wonka Wielką Szklaną Windą! W 2016 roku Roald Dahl obchodziłby setną rocznicę urodzin. Charlie i fabryka czekolady oraz Matylda należą do kanonu ulubionych lektur szkolnych. Można je też zobaczyć w wersjach filmowych. Z okazji jubileuszu Steven Spielberg wyreżyserował inną jego książkę – BFG, czyli opowieść o Bardzo Fajnym Gigancie. Zobacz, co jeszcze kryje biblioteczka fantastycznego pana Dahla.

32,90 zł
25,33 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,57 zł

45
Charlie i fabryka czekolady - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charlie i fabryka czekolady
NiedostępnyBrak

Charlie znajduje Złoty Kupon do fabryki czekolady szalonego pana Wonki, gdzie czeka go moc pysznych przygód. Łakomczuchy, przed wami idealna książka na deser! W 2016 roku Roald Dahl obchodziłby setną rocznicę urodzin. Charlie i fabryka czekolady oraz Matylda należą do kanonu ulubionych lektur szkolnych. Można je też zobaczyć w wersjach filmowych. Z okazji jubileuszu Steven Spielberg wyreżyserował inną jego książkę – BFG, czyli opowieść o Bardzo Fajnym Gigancie. Zobacz, co jeszcze kryje biblioteczka fantastycznego pana Dahla.

32,90 zł
25,33 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,57 zł

46
Mały Książę. Poznaj wspaniałe sentencje Antone'a de Saint-Exupery'ego i koloruj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Książę. Poznaj wspaniałe sentencje Antone'a de Saint-Exupery'ego ...
NiedostępnyBrak

W tej kolorowance znajdziesz czarno-białe obrazki nawiązujące do ilustracji zamieszczonych w Małym Księciu. Zostały one wzbogacone sentencjami pochodzącymi z kilku książek Antoine'a de Saint-Exupéryego. Wybrane cytaty przedstawiono w niezwykłej formie graficznej, tak aby również i one mogły zostać pokolorowane.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

47
Kolorowanka Natura Deyrolle. Art Anti-Stress - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka Natura Deyrolle. Art Anti-Stress
NiedostępnyBrak

Podaruj sobie chwilę relaksu i daj się uwieść wyjątkowym planszom Deyrolle. Od królestwa roślin po skarby z dna oceanów, od muszelki po mnogość gatunków papug - odkrywaj niezwykłe oblicza natury, zainspiruj się jej różnorodnością i stwórz wspaniałe prace plastyczne. Obejrzyj 60 tablic przyrodniczych i wykorzystaj 60 kolorowanek, by powstały prawdziwe dzieła sztuki.

25,00 zł
19,75 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

48
Kolorowanka Wersal. Art Anti-Stress - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka Wersal. Art Anti-Stress
NiedostępnyBrak

Podaruj sobie chwilę relaksu i przenieś się do pełnych przepychu wnętrz pałacowych oraz do zapierających dech w piersiach ogrodów w Wersalu. Od zachwycającej Galerii Zwierciadlanej po komnaty króla, od ogrodów Petit Trianon po apartamenty Marii Antoniny - poznaj niezwykłe wnętrza i wyjątkowe aranżacje ogrodowe, zainspiruj się ich różnorodnością i stwórz wspaniałe prace plastyczne. Obejrzyj 60 zdjęć i wykorzystaj 60 kolorowanej, by powstały prawdziwe dzieła sztuki.

25,00 zł
19,75 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

49
Kolorowanka Barwy świata. Art Anti-Stress - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka Barwy świata. Art Anti-Stress
NiedostępnyBrak

Podaruj sobie chwilę relaksu i daj się uwieść wyjątkowym obrazom, dzięki którym poznasz najciekawsze zakątki naszego globu. Indyjskie sari, andaluzyjskie mozaiki, migoczące wszystkimi kolorami afrykańskie tkaniny, magiczne totemy z Oceanii Daj się zainspirować 60 wspaniałym fotografiom i stwórz wyjątkowe dzieła sztuki.

24,99 zł
19,74 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

50
Kolorowanka Francuskie klimaty. Art Anti-Stress - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka Francuskie klimaty. Art Anti-Stress
NiedostępnyBrak

Podaruj sobie chwilę relaksu i daj się uwieść wyjątkowym zdjęciom francuskiej prowincji. Tajemnicze uliczki urokliwych miasteczek, małe porty rybackie Bretanii, wyniosłe zamki południa Francji, witryny sklepowe jak sprzed stulecia Daj się zainspirować 60 nastrojowym widokom i stwórz wyjątkowe obrazy.

25,00 zł
19,75 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

Wróć do góry