hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.05.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 23 maja 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pirackie opowieści. Część 1. Trzy perły (Katarzyna Borucka), na drugim Piękny ogród smakosza (Hanna Wypych). Kolejny produkt to Wynagrodzenia, odprawy, odszkodowania i inne świadczenia pracownicze w 2016 roku (z suplementem elektronicznym) (Patrycja Potocka-Szmoń, Agnieszka Kraszewska-Godziątkowska) oraz Gra o Tron. Cykl Westeros. Prawdziwa stal. Gra karciana (Galakta).
1
Pirackie opowieści. Część 1. Trzy perły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pirackie opowieści. Część 1. Trzy perły
Dostępny45 szt.

Piraci, smoki, syreny, zaginione skarby, zaczarowane królestwo, dalekie wyprawy – jednym słowem piękna, klasyczna baśń, przygotowana pod okiem doświadczonego pedagoga, a ponadto: aplikacja na telefon, rozwijające intelekt łamigłówki oraz duża ilość przepięknych, wielorazowych naklejek, wspierających kreatywność i wyobraźnię dziecka, to seria edukacyjnych książeczek i kolorowanek pirackie opowieści.

13,40 zł
9,38 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,02 zł

2
Piękny ogród smakosza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękny ogród smakosza
Dostępny26 szt.

Ogród piękny i praktyczny to marzenie każdego miłośnika prac ogrodniczych, a jeśli do tego dostarcza świeżych zdrowych warzyw, ziół, owoców, to daje także pewność, że to, co zjemy, jest zdrowe. Książka ta jest skarbnicą pomysłów na stworzenie nawet na malutkim skrawku ziemi własnego ogrodu smakosza. Ogrodu, który zapewnia nam bliski kontakt z przyrodą, zaspokaja nasze potrzeby estetyczne i sprawia, że odżywiamy się zdrowo. Zdjęcia w książce są dziełem znanego fotografa ogrodów – Tomka Ciesielskiego.

45,00 zł
32,85 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

3
Wynagrodzenia, odprawy, odszkodowania i inne świadczenia pracownicze w 2016 roku (z suplementem elektronicznym) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wynagrodzenia, odprawy, odszkodowania i inne świadczenia pracownicze w...
NiedostępnyBrak

Unikalne i kompleksowe opracowanie zawierające omówienie zasad wypłaty różnego rodzaju świadczeń pieniężnych związanych ze stosunkiem pracy – ze szczegółowym wyjaśnieniem nowych regulacji obowiązujących w 2016 roku. Co wyróżnia ten tytuł? Połączenie wnikliwego komentarza do przepisów prawa pracy regulujących okoliczności w jakich pracownicy nabywają prawo do omawianych świadczeń pieniężnych, z licznymi rachunkowymi przykładami naliczeń tych świadczeń oraz potrzebną dokumentacją. Co ważne – Autorki nie ograniczyły się do omówienia samych świadczeń pieniężnych, ale szczegółowo, przystępnym językiem, omówiły cały kontekst prawny związany z powstaniem uprawnień do tych świadczeń. Książka została wzbogacona o aktualnie obowiązujące przepisy prawne, orzecznictwo sądowe oraz stanowiska m.in. Państwowej Inspekcji Pracy i Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Książkę polecamy zarówno pracownikom działów kadrowo-płacowych, jak i osobom podejmującym decyzje w zakresie kształtowania polityki wynagradzania w firmach. Uwaga! Opracowanie zawdzięcza merytoryczne atuty wieloletniemu doświadczeniu Autorek pracujących w instytucji państwowej zajmującej się kontrolą w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy. Integralną częścią pozycji jest suplement elektroniczny, z przydatnymi aktami prawnymi oraz dodatkowymi komentarzami uzupełniającymi i rozszerzającymi problemy przedstawione w publikacji. Plik suplementu jest do pobrania przez Internet (instrukcja postępowania zamieszczona w książce).

189,00 zł
177,66 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 11,34 zł

4
Gra o Tron. Cykl Westeros. Prawdziwa stal. Gra karciana - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra o Tron. Cykl Westeros. Prawdziwa stal. Gra karciana
Galakta, od 14 lat
Dostępny2 szt.

„Do zrobienia łańcucha potrzeba różnych rodzajów metali, podobnie i królestwo potrzebuje różnych ludzi.” –Jon Snow Prawdziwa Stal to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 różnych kart) do Gry o Tron: Gry karcianej, opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron. Zawiera karty 101-120 z cyklu Westeros. UWAGA! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Gra o Tron druga edycja.

14,90 zł
13,86 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,04 zł

5
Pirackie opowieści. Część 2. Pirat Eryk i mapa skarbów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pirackie opowieści. Część 2. Pirat Eryk i mapa skarbów
Dostępny34 szt.

Piraci, smoki, syreny, zaginione skarby, zaczarowane królestwo, dalekie wyprawy – jednym słowem piękna, klasyczna baśń, przygotowana pod okiem doświadczonego pedagoga, a ponadto: aplikacja na telefon, rozwijające intelekt łamigłówki oraz duża ilość przepięknych, wielorazowych naklejek, wspierających kreatywność i wyobraźnię dziecka, to seria edukacyjnych książeczek i kolorowanek Pirackie Opowieści.

13,40 zł
9,38 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,02 zł

6
Pirackie opowieści. Część 3. Elena i podwodne królestwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pirackie opowieści. Część 3. Elena i podwodne królestwo
Dostępny43 szt.

Piraci, smoki, syreny, zaginione skarby, zaczarowane królestwo, dalekie wyprawy - jednym słowem piękna, klasyczna baśń, przygotowana pod okiem doświadczonego pedagoga, a ponadto: aplikacja na telefon, rozwijające intelekt łamigłówki oraz duża ilość przepięknych, wielorazowych naklejek, wspierających kreatywność i wyobraźnię dziecka, to seria edukacyjnych książeczek i kolorowanek Pirackie Opowieści.

13,40 zł
9,38 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,02 zł

7
Indie–Pakistan 1971 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Indie–Pakistan 1971
Dostępny6 szt.

Sukcesy marynarki indyjskiej nie uśpiły czujności jej dowództwa, które szczególnie obawiało się nowoczesnych pakistańskich okrętów podwodnych typu Daphne. Kiedy wieczorem 7 grudnia nasłuch namierzył transmisję radiową pochodzącą z pokładu okrętu podwodnego, natychmiast skierowano w rejon, skąd dochodziła, fregaty ZOP Kirpan i Khukri. Miały one odszukać i zniszczyć niebezpiecznego przeciwnika. Tymczasem to właśnie PNS Hangor o świcie 9 grudnia pierwszy dostrzegł wroga. Przez cały dzień okręt podwodny manewrował, usiłując zająć dogodną do przeprowadzenia ataku pozycję.

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

8
Rysuj i koloruj obrazki. Transport - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysuj i koloruj obrazki. Transport
Dostępny6 szt.

Wykorzystaj ciekawe pomysły i stwórz niepowtarzalne prace! 32 odrywane kartki do pisania po śladzie oraz obrazkami do rysowania i kolorowania - niepowtarzalne projekty do kreatywnej pracy z dzieckiem.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

9
Rysuj i koloruj obrazki. Księżniczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysuj i koloruj obrazki. Księżniczki
Dostępny6 szt.

Wykorzystaj ciekawe pomysły i stwórz niepowtarzalne prace! 32 odrywane kartki do pisania po śladzie oraz obrazkami do rysowania i kolorowania - niepowtarzalne projekty do kreatywnej pracy z dzieckiem.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

10
Słownik rosyjski z rozmówkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik rosyjski z rozmówkami
NiedostępnyBrak

Słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski z rozmówkami przeznaczony jest głównie dla turystów polskich udających się w podróż do Rosji. Zawiera około 25 000 haseł, ułożonych w kolejności alfabetycznej, ze szczególnym uwzględnieniem tych najczęściej używanych, najbardziej przydatnych dla turysty: - około 25 000 haseł i zwrotów, współczesne słownictwo - wyrażenia idiomatyczne i potoczne - wyrazy rosyjskie opatrzono akcentem ułatwiającym wymowę - rozmówki polsko-rosyjskie.

7,00 zł
5,53 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,47 zł

11
Słownik francuski z rozmówkami polsko-francuskimi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik francuski z rozmówkami polsko-francuskimi
NiedostępnyBrak

Słownik francusko-polski i polsko-francuski z rozmówkami przeznaczony jest głównie dla turystów polskich udających się w podróż do Francji. Zawiera około 25 000 haseł, ułożonych w kolejności alfabetycznej, ze szczególnym uwzględnieniem tych najczęściej używanych, najbardziej przydatnych dla turysty. • około 25 000 haseł i zwrotów, współczesne słownictwo • wyrażenia idiomatyczne i potoczne • zasady wymowy języka francuskiego • rozmówki polsko-francuskie.

8,00 zł
6,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,68 zł

12
Słownik włoski z rozmówkami polsko-włoskimi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik włoski z rozmówkami polsko-włoskimi
NiedostępnyBrak

Słownik włosko-polski polsko-włoski z rozmówkami przeznaczony jest głównie dla turystów polskich udających się w podróż do Włoch. Zawiera około 25 000 haseł, ułożonych w kolejności alfabetycznej, ze szczególnym uwzględnieniem tych najczęściej używanych, najbardziej przydatnych dla turysty: • około 25 000 haseł i zwrotów, współczesne słownictwo • wyrażenia idiomatyczne i potoczne • zasady wymowy języka włoskiego • rozmówki polsko-włoskie.

8,00 zł
6,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,68 zł

13
Miasta Europy do kolorowania. Z kredkami dookoła Europy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasta Europy do kolorowania. Z kredkami dookoła Europy
Dostępny20 szt.

Wybierz się we wspaniałą podróż po Europie. Wędrując, poznasz zabytki, muzea i ciekawe miejsca wielu europejskich miast. Pokoloruj obrazki, stwórz własne wizje dzięki bazgrołkowym rysunkom i poznaj atrakcje turystyczne naszego kontynentu.

13,40 zł
10,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,81 zł

Wróć do góry